Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

      8 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Και εγώ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. Κάνε προεμφυτευτικό και το μικροβιωμα αν δεν το έχεις κάνει φυσικά. Εγώ βασικά θεωρώ ότι είναι θέμα του γιατρου πόσο θα ψάξει και θα ασχοληθεί με τα αίτια. Τουλάχιστον έτσι γίνεται σε μένα. Με τον γιατρό έχω να κάνω πρώτα και αυτός μου λέει τι και πως προχωράμε, στο κέντρο πάμε για να τα κάνουμε. Μην απογοητεύεσαι (όσο γίνεται) πάρε μια βαθιά ανάσα και κάνε πάλι την προσπάθεια σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 🤞🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Εβιρη,σχετικα με αυτο που λες...για το οριο στα αλεσμενα....

Ο μικρος δεν τρωει αλεσμενα...τα εχουμε κοψει πολυ καιρο πριν απλα αυτο το διαστημα που ηταν αρρωστος και ηταν πολυ χαλια ο λαιμος του,δεν θελει με τιποτα τις στεγνες τροφες.Δεν τις μασαει δλδ...τις εχει πολυ ωρα στο στομα του.

Τα αλεσμενα δεν του αρεσουν αλλα του δινω που και που οταν πχ πρεπει να φαει κατι που δεν το τρωει.

Τις σουπες τις τρωει ευχαριστα ομως.

Ισως να παιζει ρολο και το δοντακι που βγαζει και ποναει λογο το οτι ειναι ο πισω γομφιος και σαν "ριζα" που ειναι ποναει περισσοτερο οταν μασουλαει.

Φαση ειναι και θα περασει κι αυτη,οπως πολλες αλλες!!!!!

Καλο βραδυ σε ολες.

Μου λειψατε!!!!!;)


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπέρα κορίτσια, αργάμιση γράφω, αύριο θα δείτε το μήνυμά μου.

Σήμερα έφτιαξα κάτι απλό, μπρόκολο, πατάτα, καρότο όλα βραστά και αυγό τηγανητό για τους δύο της οικογένειας.

Το πρωί ξυπνήσαμε και χιόνιζε, πρέπει να ξεκίνησε γύρω στις 07:00. Η κόρη μου πανηγύριζε πρωί-πρωί. Ο άντρας μου κατέβηκε να σκουπίσει το πεζοδρόμιο από το χιόνι και να ρίξει αλάτι, καθώς αυτή η βδομάδα είναι δική μας στην καθαριότητα. Ευτυχώς το κρύο είναι υποφερτό παρά το χιόνι, το οποίο δεν έπεφτε συνέχεια, αλλά έκανε μεγάλες παύσεις.

Όπως φαίνεται σήμερα είναι η μέρα της πίτας. Είχα σπανάκι στο σπίτι από χτες και σήμερα το απόγευμα έφτιαξα ζυμάρι, έφυγα στο σούπερ μάρκετ μέχρι να ξεκουραστεί και στην επιστροφή έφτιαξα σπανακόπιτα. Όμως μου περίσσεψε φύλλο και έβαλα τυράκι με αυγό στο μείγμα για να κάνω στριφτάρια τυρόπιτας.

αλλα ειμαι και στεναχωρημενη, το παιδι μου δεν κανει κακα..:-(

Ξέρω πώς είναι Μαράκι, είχε τύχει στη δική μου τη μεγάλη. Ο γιατρός κι εμένα μου είχε συστήσει αχλάδι και υπόθετα γλυκερίνης, όπως είπαν και τα κορίτσια. Ρώτα τον παιδίατρο αν μπορείς να βάλεις στο μωρό μια μπατονέτα βουτηγμένη σε πολύ λάδι στο άνοιγμα του εντέρου έξω-έξω.

Φαντάζομαι, ότι μέχρι αυτή την ώρα που γράφω θα σας έχει περάσει, αλλά καλού, κακού ρώτα εσύ για άλλη φορά, έτσι για να ξέρεις για παν ενδεχόμενο.

Κορίτσια είμαι σκασμένη από στεναχώρια.Προχθές η γιαγιά μου έπαθε ένα μικρό πνευμονικό και δεν πήγαινε με τπτ στο νοσοκομείο..........

Ειναι κρίσιμα τα πράγματα και βέβαια το δήλωσε στη μάνα μου σε εμάς και στα αδέλφια της ότι δεν πάει πουθενά.

Μάλλον καταλαβαίνει το τέλος και θέλει να το περάσει σπίτι.Και έχει και δίκιο.

Εγώ θα σου έλεγα το εξής: αφού η γιαγιά δε θέλει να πάει στο νοσοκομείο, να πηγαίνεις εσύ κοντά της όσο πιο συχνά μπορείς, όταν σου κρατάει κάποιος το παιδί, να της λες πόσο την αγαπάς και πόσο καλά έχεις περάσει μαζί της. Νομίζω ότι αυτό θα της ήταν πιο σημαντικό από την κάθε αντιβίωση. Αν "φύγει" τουλάχιστον θα έχεις μείνει κι εσύ ήσυχη ότι της είπες όλα όσα αισθανόσουν για 'κείνη και πόσο σημαντική είναι για σένα.

Ουφ κορίτσια σόρυ που σας ζάλισα.

Ειμαι χάλια πολύ ψυχολογικά και θέλω να τα βγάζω λίγο προς τα έξω

Όλα μες στη ζωή του ανθρώπου είναι, δεν είμαστε εδώ μόνο για τις χαρές, όπως η κουζίνα έχει και το γλυκό και το πικρό και το ξινό και το αρμυρό, έτσι κι εμείς είμαστε εδώ η μία για την άλλη, για να μοιραζόμαστε το κάθε συναίσθημα άσχημο ή όμορφο.

Εβίρι, ευχαριστώ για τις συμβουλές.

Αλίμονο δε χρειάζεται να μ' ευχαριστείς. :)

χθες ονειρεύτηκα τη γιαγιούλα μου κ πολύ συγκινήθηκα! την πήρα αγκαλιά, την φόρτωσα ολόκληρη κ της έλεγα πόσο την αγαπώ κ εκείνη το ίδιο!!!!!!!

ξύπνησα κ έκλαιγα!γιατί μου λείπει! γιατί δεν θα την ξεχάσω! γιατί θέλω να της μοιάσω!

Εγώ όταν έβλεπα ότι αγκάλιαζα πεθαμένο συνήθως έβλεπα πρόσωπο από μακριά, είτε μακρινή απόσταση, είτε κάποιος που είχα πολλά χρόνια να δω.

Φέφη πολύ πλάκα έχει η Σύσα κάθε φορά απολαμβάνω να διαβάζω τα νέα σας.

κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα.τι κανετε???μου λειψατε !!!εσας???μπααα εεε???

Δεν έχεις καθόλου καλή ιδέα για τον ευατό σου, κρίμα γιατί εμείς έχουμε ακριβώς την αντίθετη για σένα. Φιλάκια.

:tongue::tongue:εγω αυτη τη βδομαδα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σε πολλα θεματα, θα τα πουμε εν καιρω..

Αχ μη μας τρομάζεις, δε μου αρέσει αυτό που ακούω.

μου ανεβασε ξαφνικα και χωρις κανενα αλλο συμπτωμα πυρετο 39,5 προχθες το βραδυ. χθες ηταν οκ.

Για δόντι θα συμφωνήσω κι εγώ ότι είναι αρκετά δυνατός ο πυρετός. Ίσως να έχει κάποια ιωσούλα όπως είπαν τα κορίτσια, που δεν έχει ιδιαίτερα συμπτώματα.

Κάνω κανονικά το πρόγραμμα και έχω χασει μόνο 200γρ

Μήπως είσαι σε μέρες που κάνεις κατακράτηση νερού; Ίσως πρέπει να αυξήσεις το νερό που πίνεις.

Όμως πριν από λίγο έβαλα στο φούρνο αυτή την τυροπιτούλα http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=%CF%84%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1%20%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%B7&source=web&cd=1&ved=0CCUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.sintagespareas.gr%2Fsintages%2Ftiropita-eikoli.html&ei=Y6gZT7jMEYOI4gT2x5CNDQ&usg=AFQjCNHn-781WHuxlQZgSJH1zuDVbjNBxw

Έχω το ίδιο ταψάκι με τη φωτογραφία του λινκ.

Μήπως ξέρετε κάποια καλή/ασφαλή συνταγή για μαγιονέζα?

Μπα, όταν ήμουν νιόπαντρη είχα φτιάξει, μάλλον από συνταγή του Τσελεμεντέ. Δυστυχώς, δεν τη θυμάμαι απ' έξω.

Α! Κορίτσια, επί της ευκαιρίας, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες πολύ πολύ. Γιατί με το παρεάκι σας - εκτός των άλλων - έχω γίνει πιο κεφάτη και ευφάνταστη μαγείρισσα!:D

Αυτό μας κάνει κι εμάς διπλά χαρούμενες, για μας αυτό είναι επιτυχία.

Muchos Besos!

Και τα δικά μου φιλιά.

Εβιρη,σχετικα με αυτο που λες...για το οριο στα αλεσμενα....

Φαση ειναι και θα περασει κι αυτη,οπως πολλες αλλες!!!!!

Ααα εντάξει, νόμιζα ότι τα τρώει ξανά αλεσμένα. Τότε μη σε στενοχωρεί, όπως εσύ καλύτερα από μας είπες, φάση είναι θα περάσει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια,χαθηκα 2μερες γιατι ειχαμε τα ραντεβου μας με αιματολο κ διαβητολογο,αχ ξυπνουσαμε απο τις 7 κ γυρνουσαμε σπιτι μεσημερι,οποτε μετα κοιμομουν!!ευτυχως ολα καλα,συνεχιζουμε με τις ιδιες αγωγες κ διατροφες!!!

προχθες φαγαμε κοτοπουλο στο φουρνο με πατατουλες κ σαλατα κ το βραδυ μια τονοσαλατα.

Εχθες φαγαμε αρακα το μεσημερι με σαλατα,κ κοτοπουλο σουβλακι στην σχαρα με πρασσινη σαλατα το βραδυ!σημερα το μενου εχει ψαρακια!!!

Ντελ ευχομαι η γιαγιουλα να ηρεμησει συντομα,κουραγιο κοριτσακι,κ πολλα κουραγια στην μανουλα σου..

Φεφη σα καλυτερα σε βλεπω ε?βεβαια καταλαβα οτι με τον Φεφο τα ειχες,αλλα εισαι τοσο ερωτευμενο κοριτσι που η σκεψη του παντα χαρα σου δπροσφερει(αλλο τα νευρα χιχιχιχι)!!!

Μαρακι μου πω πω υπομονη με την καραμελενια,νομιζω οτι τα περισσσοτερα παιδακια στην μεταβαση τους στις τροφε το παθαινουν.αχ μωλε της στελνουμε πολλα πολλα φιλακια!!!

δεν διαβασα πολλα για αυτο σας στελνω φιλακια σε ολες!!!!

σημερα γιναμε αβοκαντο

tt129d88.aspx


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Αννουλααααα,Τι καλαααα μεγαλωνει το σπορακι μας.

Τωρα ποσο φουσκωμενη ειναι η κοιλιτσα σου;Αντε βαλε μας καμια νεα φωτο να σε δουμε ,στο φεις!

Σημερα μαγειρευω μπριζολες φουρνου με πατατες τηγανιτες και σαλατα λαχανο-καροτο και τυρακι.

Για τον θησαυρο μου φτιαχνω μοσχαρακι με γλυκο τραχανα και σαλτσουλα που εφτιαξε η γιαγιακα μας.

Σημερα εχει γεννεθλια το αγαπακι μου!!!!!

Πολυχρονος και παντα γερος κι ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!

Εδω, φυσαει πολυ εξω....εχει ηλιο βεβαια...αλλα εχει κατι δοντιααα...

Να δω πως θα παμε στη λαικη....ολοι μαζι.

Το απογευμα θα παμε σε γεννεθλια,εδω στην οικοδομη μας,Στον 3ο....

χαρα που θα κανει ο θησαυρουλης μου.

Χτες ειχαμε παει στην γειτονισα που ο γιος της ειναι σχεδων στην ηλικιια του θησαυρουλη μου και δεν μπορουσα να τον μαζεψω μετα.

Του λειπει η παιδικη παρεα και τα παιχνιδακια.

Καλο σαββατοκυριακο κοριτσαρες.

Φιλια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγείρισσες!

Αννούλα πολύ ωραία τα νέα σου.Βάλε μας μια φωτο με την κοιλίτσα!!

Για σήμερα φτιάχνω μοσχαρόσουπα με λαχανικά και αστράκι για τον μικρό και για εμάς μαγειρεύει ο περιστέρης κοτόπουλο στο φούρνο με πατατούλες

Βροχόμερα εδώ με πολύ κρύο

Δουλίτσες κάνω

Ό,τι προλαβαίνω από ψιλοπράγματα

Μάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

......

ευτυχως ολα καλα,συνεχιζουμε με τις ιδιες αγωγες κ διατροφες!!!

σημερα γιναμε αβοκαντο

tt129d88.aspx

μπράβο! τι ωραία νέα!

Σημερα εχει γεννεθλια το αγαπακι μου!!!!!

Πολυχρονος και παντα γερος κι ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!

να τον χαίρεσαι!!!!

................

Το απογευμα θα παμε σε γεννεθλια,εδω στην οικοδομη μας,Στον 3ο....

χαρα που θα κανει ο θησαυρουλης μου.

Χτες ειχαμε παει στην γειτονισα που ο γιος της ειναι σχεδων στην ηλικιια του θησαυρουλη μου και δεν μπορουσα να τον μαζεψω μετα.

Του λειπει η παιδικη παρεα και τα παιχνιδακια.

Καλο σαββατοκυριακο κοριτσαρες.

Φιλια.

ναι μωρέ παιδάκια θέλουν...τι κρίμα όμως που σχεδόν ποτέ δεν θέλουν τα αδρεφάκια τους... εμείς έχουμε ξεκινήσει τα φύγε μικρούλη ,είσαι μωρό:rolleyes: δεν ξέρεις να παίζεις,μαμαααααα ο Μ μου πήρε τα παιχνίδια μουουουου!

δεν φανταζόμουν πως είναι τόσο δύσκολη η καριέρα του διαιτητη!

Για σήμερα φτιάχνω μοσχαρόσουπα με λαχανικά και αστράκι για τον μικρό και για εμάς μαγειρεύει ο περιστέρης κοτόπουλο στο φούρνο με πατατούλες

Βροχόμερα εδώ με πολύ κρύο

Δουλίτσες κάνω

Ό,τι προλαβαίνω από ψιλοπράγματα

Μάκια

κι εμάς ο μπαμπάς μας μαγειρεύει σήμερα...ψαροκροκέτες με πουρέ...

εδώ ευτυχώς σταμάτησε το κρύο...δεν είμαστε συνηθισμένοι και μας τσάκισε...βρέχει όμως

ζώπυ περιμένω εντυπώσεις λέμε!


Link to comment
Share on other sites

Η μέρα μου ξεκίνησε χάλια. Ρίξαμε έναν καυγά ωραίο ωραίο.

Γενικά περνάμε φάση το τελευταίο δίμηνο. Και κει που λέω να τα γράψω όλα εκει τα παίρνω και γίνεται της τρελής το πανυγήρι.

Αν δεν χωρίσω τώρα δεν θα χωρίσω ποτέ.

Φεφη θα μου κάνεις καλή τιμούλα έτσι δεν είναι;

Σήμερα μακαρόνια με κιμά.

Φιλάκια κοριτσάκια


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας, κοριτσια...

ησυχιες βλεπω, εγω ειμαι μονη με την περδικα,δουλευει ο αντρουλης..

Σημερα φαγαμε με την γειτονισσα λαβρακι με βραστα λαχανικα, μπροκολο-πατατα-γλυκοπατατα-καροτο.

Πηγαμε και βολτα στα μαγαζια,

βρε κοριτσια ο μπουρναζος 160? τιμη εκπτωσεων ενα ζευγαρι μποτες????

θα μας τρελανει..

Ψωνισαμε και ρουχα της μικρης και κατι παιχνιδακια..

Καγκλυ μου δυσκολιες βλεπω ε? βρε κοριτσακι μακαρι να πανε ολα οπως τα θες και λιγοτερο ανωδυνα..

Αννακι αβοκαντακι??? εγω ξερεις ε, επαιρνα καθε εβδομαδα το φρουτο που ειμασταν και το καμαρωνα..

Δωρακι καλα να περασετε!!

Συμπεθερακι περιστερακι, σε ειδα καπου εδω μεσα να γκρινιαζεις για τα κιλα? οχι αγχος βρε..!!

Link to comment
Share on other sites

Η μέρα μου ξεκίνησε χάλια. Ρίξαμε έναν καυγά ωραίο ωραίο.

Γενικά περνάμε φάση το τελευταίο δίμηνο. Και κει που λέω να τα γράψω όλα εκει τα παίρνω και γίνεται της τρελής το πανυγήρι.

Αν δεν χωρίσω τώρα δεν θα χωρίσω ποτέ.

Φεφη θα μου κάνεις καλή τιμούλα έτσι δεν είναι;

Σήμερα μακαρόνια με κιμά.

Φιλάκια κοριτσάκια

Kagly cool!:cool:

Τι δηλώσεις είναι αυτές;:confused:

Σιγά μην σου κάνει καλή τιμούλα η φέφη!:-(

Δεν θα σε αναλάβει καθόλου,λέω...:lol:

Είμαι σίγουρη ότι θα με επιβεβαιώσει!

γεια σας, κοριτσια...

ησυχιες βλεπω, εγω ειμαι μονη με την περδικα,δουλευει ο αντρουλης..

Σημερα φαγαμε με την γειτονισσα λαβρακι με βραστα λαχανικα, μπροκολο-πατατα-γλυκοπατατα-καροτο.

Με την κουμπάρα να λες!!:-)

Πηγαμε και βολτα στα μαγαζια,

βρε κοριτσια ο μπουρναζος 160? τιμη εκπτωσεων ενα ζευγαρι μποτες????

θα μας τρελανει..

Ελα ντε...Τόσο είχα πάρει τα παπούτσια του γάμου μου από το κατάστημα της Πάτρας και δεν ήταν ούτε εκπτώσεις ούτε προσφορές...

Πώς την είδε τώρα;

Ψωνισαμε και ρουχα της μικρης και κατι παιχνιδακια..

Με γεια της της περδικούλας

Συμπεθερακι περιστερακι, σε ειδα καπου εδω μεσα να γκρινιαζεις για τα κιλα? οχι αγχος βρε..!!

Συμπεθέρα άρχισα να ΠΕΙΝΑΩ αυτές τις μέρες

Γι'αυτό και η γκρίνια

Να πεινάω και να μην χάνω;

Ενώ πρώτα έχανα και δεν πεινούσα;

Πάντως σήμερα -500γρ.σύνολο από 9/1,γκρρρρρρρρ...:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Σήμερα έφτιαξα φασόλια μπαρμπούνια (τα όσπρια).

καλημερουδια,χαθηκα 2μερες γιατι ειχαμε τα ραντεβου μας με αιματολο κ διαβητολογο,

Άννα μας, μας κάνεις πολύ χαρούμενες που μας φέρνεις καλά νέα. Έτσι να συνεχίσεις μπράβο.

Να χαρώ εγώ αβοκαντούλι.

Σημερα εχει γεννεθλια το αγαπακι μου!!!!!

Πολυχρονος και παντα γερος κι ευτυχισμενος να ειναι!!!!!!!!

Δωράκι μου, νομίζω πως λες τον άντρα σου, έτσι δεν είναι; Επειδή το τικεράκι σου δεν είναι σε ημερομηνία γενεθλίων του παιδιού. Χρόνια πολλά και πάντα καλά εύχομαι, όποιος κι αν έχει γενέθλια.

Γενικά περνάμε φάση το τελευταίο δίμηνο.

Αν δεν χωρίσω τώρα δεν θα χωρίσω ποτέ.

Κάγκλυ μου, να μη χωρίσεις ούτε τώρα, ούτε ποτέ. Η οικογένεια, σας χρειάζεται και τους δύο δεμένους. Δε μπορεί να γίνει αλλιώς. Ζούμε σε εποχές που μπορεί να χαρακτηριστούν έως και επικίνδυνες. Αυτό σημαίνει ότι, ό,τι χαλάει δε ξαναφτιάχνει. Μη χαλάσεις την οικογένειά σου. Να προσέχεις πολύ. Προσπάθησε να τα ξαναβρείτε και κάνε ένα βήμα πίσω, δείχνοντάς το καλά αυτό στον άντρα σου για να τον αναγκάσεις να κάνει κι αυτός άλλο ένα πίσω. Με αμοιβαία υποχώρηση είμαι σίγουρη ότι θα τα ξαναβρείτε. Έχουμε να περάσουμε όλοι οι Έλληνες πολύ δύσκολες καταστάσεις στο μέλλον. Πολλαπλάσια δύσκολες. Καλύτερα να μη βάλουμε άλλες στενοχώριες στην καθημερινότητά μας. Σου εύχομαι να ηρεμήσετε σύντομα.

βρε κοριτσια ο μπουρναζος 160? τιμη εκπτωσεων ενα ζευγαρι μποτες????

θα μας τρελανει..

Παιδί μου οι Έλληνες έμποροι φαίνεται δε βάζουν μυαλό. Νομίζουν ότι μόνο η οικογένεια Βαρδινογιάννη θα μπαίνει στα μαγαζιά τους. Αν δεν κατεβάσουν κι εκείνοι τις τιμές, πώς θα κάνουν κατανάλωση οι πελάτες; Άστους να αγοράζουν οι ίδιοι οι έμποροι αυτά που πουλάνε.

Φαντάσου ότι εδώ, στις εκπτώσεις βρήκα πουλοβεράκι 100% βαμβακερό με 5 ευρώ για τη μικρή (πέντε ευρώ το δίνω ολογράφως μη νομίζεις ότι πάτησα λάθος). Σε κάποια ρουχαλάκια έχουν πολύ καλές εκπτώσεις.

Στις περιόδους εκτός εκπτώσεων βρίσκω ό,τι και στην Ελλάδα σε τιμές. Αλλά πάντα μέσα στα καταστήματα υπάρχουν σημεία με κρεμάστρες που έχουν εκπτωτικά προϊόντα.

Αν δούλευαν έτσι και τα ελληνικά καταστήματα θα είχαν πάντα κατανάλωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια.πραμγατικα δεν μπορω οσο κ να θελω να σας παρακαλουθησω κ μετα νιωθω ασχημα γι αυτο δεν μπαινω ετσι κι αλλιως πολυ συγνωμη παντος.να πω οτι σημερα ειχαμε ψαρακια ψητα στα καρβουνα κ καροτοσαλατουλα.καλο βραδυ


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλέ τι λες τώρα; Δε χρειάζεται να αισθάνεσαι άσχημα που γράφουμε πολλά και δε μας προλαβαίνεις. Όταν έχεις χρόνο διαβάζεις όσα μπορείς, όταν δεν έχεις χρόνο, δε διαβάζεις και γράφεις μόνο για σένα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, καλησπερα.τι κανετε??μου λειψατε αυτες τις μερες. περα απτο προβλημα με το ιντερνετ, ειχα και κοσμο(ηρθε ο αδερφος μου με τη νυφη μου) την πεμπτη και θα φυγουν αυριο πρωι πρωι και οπως καταλαβαινετε δεν μπορουσα να μπω...ωραια περασαμε, δεν μπορω να πω...αν και η διαθεση μου ειναι σκατα και τα νευρα μου στο φουλλλλ, οποτε κανω και΄λεω ωρες ωρες πραγματα που τα μετανιωνω...:rolleyes:δεν ξερω νιωθω πολυ κουρασμενη...απο ολους...:(εχει κολλησει και πανω μου η μικρη απο τα θεοφανεια και μετα. τρομερο κολλημα,ουτε για κατουρημα δεν παω μονη!!!:)ευτυχως το μπιζελακι μου δεν ξανακανε πυρετο. την τεταρτη το βραδυ μονο και λιγο πεμπτη πρωι και τελος.τι να πω??λετε να ηταν ιωση??:confused:αυτα που λετε να νεα μας.απο καιρο και εμεις χαλια, βροχη και κρυο. σημερα φαγαμε εξω, ωραια ηταν, ειχαμε καιρο να το κανουμε.. αυριο λεω να φτιαξω ρολο κιμα, δεν εχω ξανακανει ποτε. να βαλω και αυγα μεσα???τι λετε:confused:??εβιρυ τα φωτα σου...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.πραμγατικα δεν μπορω οσο κ να θελω να σας παρακαλουθησω κ μετα νιωθω ασχημα γι αυτο δεν μπαινω ετσι κι αλλιως πολυ συγνωμη παντος.να πω οτι σημερα ειχαμε ψαρακια ψητα στα καρβουνα κ καροτοσαλατουλα.καλο βραδυ

για παρειτσα ειμαστε εδω, για να περναμε καλα, οχι για να νιωθουμε ασχημα:wink:οποτε και οταν μπορεις.μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...