Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

      8 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Και εγώ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. Κάνε προεμφυτευτικό και το μικροβιωμα αν δεν το έχεις κάνει φυσικά. Εγώ βασικά θεωρώ ότι είναι θέμα του γιατρου πόσο θα ψάξει και θα ασχοληθεί με τα αίτια. Τουλάχιστον έτσι γίνεται σε μένα. Με τον γιατρό έχω να κάνω πρώτα και αυτός μου λέει τι και πως προχωράμε, στο κέντρο πάμε για να τα κάνουμε. Μην απογοητεύεσαι (όσο γίνεται) πάρε μια βαθιά ανάσα και κάνε πάλι την προσπάθεια σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 🤞🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

κοριτσακια μου ευχαριστηθω πολυ για τις συμβουλες σας, ξυπνησε το πλασμα και ξαναεκανε παλι σκληρα και με πονο.

Της εβαλα ενα υποθετακι γλυκερινης αλλα το πεταξε αμεσως, ξαναπηρα την γιατρο αλλα ειναι σε τοκετο, θα δουμε πως θα φαει και το φαγητο της τωρα και βλεπουμε..

Το χαμομηλι το πινει αλλα δεν της αρεσει, γστο γαλα δεν μπορω να το βαλω γιατι μαλλον θα πρεπει να το πιω εγω...:lol::lol:

ντελακι μου καλη δυναμη με την γιαγια σου και ελπιζω να μην ταλαιπωρηθει η γυναικα..

Φεφακι γλυκο μου, φιλακια στο παραγωγικο Συσακι!!

Ιωαννακι μου ολα οκ ε? μπραβο βρε αγαπουλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

φάε πολλά αχλαδάκια εσύ μαράκι μου, βάλε στο φαγάκι σου ωμό λαδάκι, μπόλικο κ θα δεις διαφορά!

ρε μαρία, για να καταλάβεις, ο φέφος είναι η προσωποποίηση της υπερπροστασίας γονιού. το παιδί ήταν πάντα υπερπαραγωγή στο θέμα κακά!

ε, ακόμα κ σήμερα, κάθε φορά που μας την φέρνουν οι γιαγιάδες ή την παίρνουμε μετά τη δουλειά πάντα ρωτάει πόσες φορές!!!!!!!!!!!

δηλαδή έλεος!!!!!!!!!

έχει σημασία αν έκανε 2, 3 ή παραπάνω;;;;;;;;;

πάντως στον τομέα αυτό δεν στενοχωρέθηκα ποτέ. δόξα τω Θεώ, γιατί έχω δει την ανεψούλα μου, τη μεγάλη, να υποφέρει από γεννησιμιού της. τί κλυσματάκια, τί τα πάντα όλα. κ ως τώρα είναι ένα δυσκοίλιο παιδί!

κάθε φορά που έκανε πανηγυρίζαμε 3 οικογένειες!!!!!!!!!!!

τώρα έχει ψιλοστρώσει, αλλά την παρακολουθεί ομοιοπαθητικός...αυτός που πήγα κ εγώ...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα.τι κανετε???μου λειψατε !!!εσας???μπααα εεε???:tongue::tongue:εγω αυτη τη βδομαδα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σε πολλα θεματα, θα τα πουμε εν καιρω...σημερα εχει πεσει πολυ δουλεια. ειχαμε καποιες μερες χωρις ιντερνετ και γενικα δικτυο και δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα. ειχα και την μικρη χθες στο σπιτι , δεν ηρθα στη δουλεια. μου ανεβασε ξαφνικα και χωρις κανενα αλλο συμπτωμα πυρετο 39,5 προχθες το βραδυ. χθες ηταν οκ. δεν ξερω τι μπορει να επαθε. σημερα μια χαρα. λετε να βγαζει κανενα δοντι πισω πισω η ειναι μικρη για εκεινα τα δοντια??/τελοςπαντων θα δουμε πως θα ειναι και σημερα....και μενα μου λειπει η γιαγια μου, και ας εχει 1,5 χρονο που πεθανε, την αναζητω ΚΑΘΕ μερα. ελπιζω ναναι καλα εκει που ειναι:(:(.

φιλακια σε ολες...θα ξαναμπω αργοτερα να σχολιασω και να τα πουμε αναλυτικα

Φυσικά και μας έλειψες!!

Είναι να το ρωτάς;

Δεν τα έμαθες;

Εσύ είχες ξεμείνει από ίντερνετ και συμπτωματικά και το καφέ μας δεν άνοιγε...

Περαστικά στο κοριτσάκι σου

σας είπα που η μικρή μου εκφράζει τις διατροφικές της προτιμήσεις;

αχανά φέλω ή σέλω! τώλα!!!!!!

όσι μέλι!

τυλάκι φέλω!!!!!

το πιο αστείο είναι όταν με φιλάει, μου πιάνει το πρόσωπο κ μου το γυρίζει ανάλογα με το πού θέλει να με κάνει μά!

παιδί να κοιμάται αγκαλιά με τα φοφολάκια του=παντοφλάκια του έχετε δει-ακούσει ή μόνο το δικό μου βγάζει γούστα;

κάθε βράδυ παίρνουμε κάτι αγκαλιά!

πάντα όμως όταν πέφτουμε για ύπνο πρώτα βγάζουμε καλτσούλες, τις κρατάει σφιχτά στις χουφτίτσες της!

άλλοτε διαλέγει παραμύθι, κ ας είναι τεράστιο, άλλοτε κοΥλιέ(γελάτε με το σπλάχνο μου;;;;), άλλοτε (σ)τέκες, άλλοτε φαράσι παιδικό, άλογο, κούκλα, κοκολάκι=κοκαλάκι!, άλλοτε το αποσμητικό μου κ.ο.κ.

γενικώς πολλές φορές έχει βρεθεί τόσο ο φέφος όσο κ η φέφη να κοιμούνται με απίστευτα πράγματα στο κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

\

Σύσα σουπερσταρ!!!

Δηλώνω φαν!!

Παω για μποτε γιατί έρχεται σ/κ και θέλω να είμαι όμορφη και λαμπερή.

.

Μμμμμμμμμ

Πολύ μου αρέσει αυτό

Καλά να περάσεις!!

κοριτσακια μου ευχαριστηθω πολυ για τις συμβουλες σας, ξυπνησε το πλασμα και ξαναεκανε παλι σκληρα και με πονο.

Της εβαλα ενα υποθετακι γλυκερινης αλλα το πεταξε αμεσως, ξαναπηρα την γιατρο αλλα ειναι σε τοκετο, θα δουμε πως θα φαει και το φαγητο της τωρα και βλεπουμε..

Το χαμομηλι το πινει αλλα δεν της αρεσει, γστο γαλα δεν μπορω να το βαλω γιατι μαλλον θα πρεπει να το πιω εγω...:lol::lol:

Και μενα το βγαζε και το ξαναβαζα

ΚΑι στο τελος είχε αποτέλεσμα...

Ποιός μας μάτιαξε ορέ ???? όχι ερωτώ.... έμπαινα και ξανά-μπαινα και γιοκ !!!! :rolleyes:

Μήπως τα αφεντικά σου;Πού ζήτησαν να μάθουν σε ποιες σελίδες μπαίνετε;

ευτυχώς που σήμερα είχα γυναίκα και θα βρω το σπίτι καθαρό και μοσχοβολιστό !

:wink:

Αχ τι καλά...

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα καλησπερα.τι κανετε???μου λειψατε !!!εσας???μπααα εεε???:tongue::tongue:

Αντε καλέ καθόλου!!!!

εγω αυτη τη βδομαδα δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σε πολλα θεματα, θα τα πουμε εν καιρω...σημερα εχει πεσει πολυ δουλεια. ειχαμε καποιες μερες χωρις ιντερνετ και γενικα δικτυο και δεν μπορουσαμε να κανουμε τιποτα. ειχα και την μικρη χθες στο σπιτι , δεν ηρθα στη δουλεια. μου ανεβασε ξαφνικα και χωρις κανενα αλλο συμπτωμα πυρετο 39,5 προχθες το βραδυ. χθες ηταν οκ. δεν ξερω τι μπορει να επαθε. σημερα μια χαρα. λετε να βγαζει κανενα δοντι πισω πισω η ειναι μικρη για εκεινα τα δοντια??/τελοςπαντων θα δουμε πως θα ειναι και σημερα...

Πάντως ο δικός μας παιδίατρος δεν δικαιολογεί τόσο υψηλό πυρετό από τα δόντια. Μάλλον πέρασε καποια ιωσούλα.

.και μενα μου λειπει η γιαγια μου, και ας εχει 1,5 χρονο που πεθανε, την αναζητω ΚΑΘΕ μερα. ελπιζω ναναι καλα εκει που ειναι:(:(.

Είναι καλά και σε φιλάει από ψηλά!!

φιλακια σε ολες...θα ξαναμπω αργοτερα να σχολιασω και να τα πουμε αναλυτικα

παιδί να κοιμάται αγκαλιά με τα φοφολάκια του=παντοφλάκια του έχετε δει-ακούσει ή μόνο το δικό μου βγάζει γούστα;

κάθε βράδυ παίρνουμε κάτι αγκαλιά!

πάντα όμως όταν πέφτουμε για ύπνο πρώτα βγάζουμε καλτσούλες, τις κρατάει σφιχτά στις χουφτίτσες της!

άλλοτε διαλέγει παραμύθι, κ ας είναι τεράστιο, άλλοτε κοΥλιέ(γελάτε με το σπλάχνο μου;;;;), άλλοτε (σ)τέκες, άλλοτε φαράσι παιδικό, άλογο, κούκλα, κοκολάκι=κοκαλάκι!, άλλοτε το αποσμητικό μου κ.ο.κ.

γενικώς πολλές φορές έχει βρεθεί τόσο ο φέφος όσο κ η φέφη να κοιμούνται με απίστευτα πράγματα στο κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βλέπω έχετε μεγάλη γκάμα συνοδευτικών για τον ύπνο σας!!! Εμείς ευτυχώς περιοριζόμαστε μόνο στο μαξιλάρι μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τί πίτα θα κάμεις κ πώς;

Την κλασική την τυρόπιττα με φύλλο κρούστας (έτοιμο... έτσι ? μην μου πεις να ανοίξω φύλλο -- je ne sais pas -- ) μόνο που, για ομορφιά, σκέφτομαι αντί στο ταψί να τους την φτιάξω στην φόρμα του κέικ :rolleyes: μπας και ξεγελάσω την μικρή να φάει, που δεν είναι γενικά "του τυριού" το κορίτσι μου !

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο,αλλά κάπου θέλω να ξανα-πω τον πόνο μου

Εχω πολλά νεύρα με τη δίαιτα

Κάνω κανονικά το πρόγραμμα και έχω χασει μόνο 200γρ

Και τη Δευτερα εχω ζυγι

Ε μέχρι την Δευτέρα θα έχεις χάσει 1/2 κιλό εεεε ???:confused: έτσι λέω εγώ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε μέχρι την Δευτέρα θα έχεις χάσει 1/2 κιλό εεεε ???:confused: έτσι λέω εγώ:lol:

αμα χανω μισό κιλό το 15ημερο την εβαψα Κάντυ μου

κάπως ετσι την ειχα πατησει που προσπαθούσα μόνη μου να χασω τα κιλά

εχανα 3 και μετα κόλλαγα κι απογοητευόμουν και σταματούσα

Link to comment
Share on other sites

μαρή, θα έχεις χάσει κι άλλο!

δεν πιστεύω να ζυγίζεσαι κάθε μέρα!

έλα κ θα γίνεις κορμάρα μεχρι τα βαφτίσια! θα κάψεις την καρδιά του περιστέρη!!

καλά την έχεις κάψει, αλλά θα καεί το κάρβουνο!

κάντυ μου ως τώρα δεν έκανα έτοιμη τυροπιτούλα, αλλά με έβαλες σε ιδέες. σε μορφή πίτας ούτε η Σύσα τρώει. σε μπουρεκάκι το χλαπακιάζει.

αντίθετα με την Σεμίνα η Σύσα τρώει κ σκέτο τυλί! φέτα κατά προτίμηση!

κ μέσα στο φαγητό!

ποιά τυριά της δοκίμασες; φέτα από φέτα διαφέρει!

Link to comment
Share on other sites

μαρή, θα έχεις χάσει κι άλλο!

δεν πιστεύω να ζυγίζεσαι κάθε μέρα!

έλα κ θα γίνεις κορμάρα μεχρι τα βαφτίσια! θα κάψεις την καρδιά του περιστέρη!!

καλά την έχεις κάψει, αλλά θα καεί το κάρβουνο!

Εχω πάθει τέτοια υστερία που ζυγίζομαι μπιφόρ και άφτερ πιπί όλη την ώρα!!

Αν θες να ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ποιά τυριά της δοκίμασες; φέτα από φέτα διαφέρει!

Να πω κυρια-κυρία κι εγώ;

Ωραία είναι η Ηπειρος Ελαφρυ

Μου αρέσει πολύ

Και πολλές άλλες βέβαια,αλλά δεν κανει να τις τρώω

Πολύ καλό τυράκι με λίγο αλάτι είναι η γραβιέρα Νάξου

Με χτυπάτε στο ευαίσθητο σημείο μου...:mad::x

Περιστέρω η τυροφάγος!:!::!:

Link to comment
Share on other sites

Την κλασική την τυρόπιττα με φύλλο κρούστας (έτοιμο... έτσι ? μην μου πεις να ανοίξω φύλλο -- je ne sais pas -- ) μόνο που, για ομορφιά, σκέφτομαι αντί στο ταψί να τους την φτιάξω στην φόρμα του κέικ :rolleyes: μπας και ξεγελάσω την μικρή να φάει, που δεν είναι γενικά "του τυριού" το κορίτσι μου !

Κάντυ γιατί δεν δοκιμάζεις να κάνεις αλμυρό κέικ με τυράκι;

Είχα κάνει μια φορά κι ήταν τέλειο

Ωραίο και για κολατσιό στο γραφείο ή στο σχολείο

Δεν θυμάμαι ακριβώς τη συνταγή αλλά ήταν από τους Νηστικούς πράκτορες

Είχε τα κλασικά υλικά του κέικ:αλεύρι που φουσκώνει μόνο του,αυγά,τυράκι φέτα λιωμένο(ό,τι τυράκι θες βάζεις)και ελιές

Βέβαια στα παιδάκια σου μπορεί να μην αρέσει με τις ελιές,αλλά και σκέτο μια χαρά θα είναι φαντάζομαι

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε χαίρετε!!

Σήμερα έχουμε φασολάδα δια χειρός ζώπυρου!:rolleyes: Είπε ο άνθρωπος να μην πειραματιστούμε πάλι οικογενειακώς...:tongue:

Είμαι από τις 7 παρά 15 στο πόδι και δεν έχω σταματήσει λεπτό - απίστευτη κούραση.:-( Όμως πριν από λίγο έβαλα στο φούρνο αυτή την τυροπιτούλα http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=%CF%84%CF%85%CF%81%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%84%CE%B1%20%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%B7&source=web&cd=1&ved=0CCUQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.sintagespareas.gr%2Fsintages%2Ftiropita-eikoli.html&ei=Y6gZT7jMEYOI4gT2x5CNDQ&usg=AFQjCNHn-781WHuxlQZgSJH1zuDVbjNBxw

Όταν την καθήσουμε στο τραπέζι, θα σας πω εντυπώσεις!:cool:

Μεταξύ των άλλων, αύριο, λέω να φτιάξω ρώσικη σαλάτα (συνταγή Εβίρι). Ελπίζω να τα καταφέρω γιατί δεν την τρώω και δεν έχω "αίσθηση" των υλικών/ποσοτήτων.:confused: Μήπως ξέρετε κάποια καλή/ασφαλή συνταγή για μαγιονέζα?

Αν δεν καταρρεύσω, θα μπω αργότερα πάλι.

Ντελ, εύχομαι το καλύτερο δυνατόν μέσα από την καρδιά μου. Συγκινήθηκα πολύ από το μήνυμά σου... Έχει κουραστεί η γιαγιάκα σου, ε? Γράψε μας τα νέα σας.

Α! Κορίτσια, επί της ευκαιρίας, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες πολύ πολύ. Γιατί με το παρεάκι σας - εκτός των άλλων - έχω γίνει πιο κεφάτη και ευφάνταστη μαγείρισσα!:D

Muchos Besos!


Link to comment
Share on other sites

Τωρα πηρα χαμπαρι οτι ανοιξε ξανα το καφε μας!!!!!

Επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι,εμεις ειχαμε πολυ μεγαλο προβλημα με τα κακακια του θησαυρου,μεχρι προσφατα αν θυμασαι.

Δωστης αχλαδακια πολλα και πολυ ωμο λαδακι στο φαγακι της.

Αχχχ, Λιτσακι πολυ στεναχωρεθηκα με την γιαγια σου.

Εμεις ειμαστε καλα,

Σημερα φαγαμε φασολια απο προχθες και ο θησαυρος εφαγε μοσχαρι με κριθαρακι σουπα.....πολυ την ευχαριστηθηκε!!!!

Χθες φαγαμε πατατες φουρνου με μπιφτεκακια.

Σημερα εφτιαξα κουλουρακια πορτοκαλιου και σοκολατας και πορτοκαλι με κομματια σοκολατας μεσα.

Εγιναν τελεια.

Εκανα και κρεμα βανιλια.....

Αυτα,παω να δωσω στο θησαυρο γαλατακι.

Φιλιααααααααααααααααα


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

αλλα ειμαι και στεναχωρημενη, το παιδι μου δεν κανει κακα..:-(

Δηλαδη κανει αλλα ειναι πολυ σφικτα και ποναει..

Ωχ κοριτσάκι...ξέρω τι δύσκολο είναι...έτσι ήταν το φουμπομωρό από τότε που γεννήθηκε...πολύ δύσκολη κατάσταση...ελπίζω να στρώση γρήγορα η κατάσταση και να μην ταλαιπωρείται άλλο το ζουζούνι

....

Παω για μποτε γιατί έρχεται σ/κ και θέλω να είμαι όμορφη και λαμπερή.

τι είναι αυτό καλέ?????:tongue: θέλω κι εγωωωωω!

Ουφ κορίτσια σόρυ που σας ζάλισα.

Ειμαι χάλια πολύ ψυχολογικά και θέλω να τα βγάζω λίγο προς τα έξω

και γιατί είμαστε εμείς εδώ? και για τα ωραία και για τα άσχημα...μακάρι να ζούσαμε όλες μόνο ευχάριστες καταστάσεις αλλά αφού αυτό δεν είναι δυνατόν τουλάχιστον ας το μοιραζόμαστε με κάποιον ...

σήμερα τρώμε τα γιουβαρλάκια!

ζηλεύωωωω! εμένα δεν τα τρώει με ΤΙΠΟΤΑ ο Φούμπος:(

τα νέα μου την μεθεπόμενη εβδομάδα κανόνισα γναθοχειρούργο!

έχεις τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!

χθες ονειρεύτηκα τη γιαγιούλα μου κ πολύ συγκινήθηκα! την πήρα αγκαλιά, την φόρτωσα ολόκληρη κ της έλεγα πόσο την αγαπώ κ εκείνη το ίδιο!!!!!!!

ξύπνησα κ έκλαιγα!γιατί μου λείπει! γιατί δεν θα την ξεχάσω! γιατί θέλω να της μοιάσω!

ρε Φέφη με τσάκισες...ξέρεις πόσες φορές προσεύχομαι να τη δω στον ύπνο μου...πόσο βάρος το έχω που δε μπόρεσα να της πω αντίο...πόσο μου λείπει η αγάπη και η δοτικότητα της...ακόμα και για τους ξένους...

σας είπα που η μικρή μου εκφράζει τις διατροφικές της προτιμήσεις;

αχανά φέλω ή σέλω! τώλα!!!!!!

όσι μέλι!

τυλάκι φέλω!!!!!

το πιο αστείο είναι όταν με φιλάει, μου πιάνει το πρόσωπο κ μου το γυρίζει ανάλογα με το πού θέλει να με κάνει μά!

παιδί να κοιμάται αγκαλιά με τα φοφολάκια του=παντοφλάκια του έχετε δει-ακούσει ή μόνο το δικό μου βγάζει γούστα;

κάθε βράδυ παίρνουμε κάτι αγκαλιά!

πάντα όμως όταν πέφτουμε για ύπνο πρώτα βγάζουμε καλτσούλες, τις κρατάει σφιχτά στις χουφτίτσες της!

άλλοτε διαλέγει παραμύθι, κ ας είναι τεράστιο, άλλοτε κοΥλιέ(γελάτε με το σπλάχνο μου;;;;), άλλοτε (σ)τέκες, άλλοτε φαράσι παιδικό, άλογο, κούκλα, κοκολάκι=κοκαλάκι!, άλλοτε το αποσμητικό μου κ.ο.κ.

γενικώς πολλές φορές έχει βρεθεί τόσο ο φέφος όσο κ η φέφη να κοιμούνται με απίστευτα πράγματα στο κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θεά η Σύσα...σου έχω πει ότι είναι απ'τα πιο αξιολάτρευτα μουτράκια που έχω δει? σου βγάζει τόσο αθώα συναισθήματα...να την χαίρεστε φιλενάδα!

Ασχετο,αλλά κάπου θέλω να ξανα-πω τον πόνο μου

Εχω πολλά νεύρα με τη δίαιτα

Κάνω κανονικά το πρόγραμμα και έχω χασει μόνο 200γρ

Και τη Δευτερα εχω ζυγι

μη μασάς...θα χάσεις κι άλλο...είναι το πιο δύσκολο σημείο στο οποίο οι περισσότερες-πολύ κακώς -παραιτούμαστε

Α! Κορίτσια, επί της ευκαιρίας, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλες πολύ πολύ. Γιατί με το παρεάκι σας - εκτός των άλλων - έχω γίνει πιο κεφάτη και ευφάνταστη μαγείρισσα!:D

Muchos Besos!

ζωπυράκι ωραία φαίνεται η τυρόπιτα...για γράψε εντυπώσεις.

πάντως η αλήθεια είναι πως εδώ κάνουμε δωρεάν ψυχανάλυση...:tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...