Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Ευτυχώς όχι προς το παρόν.. κοπωση και λίγο λαιμο..

      Καταρχάς περαστικά να είναι. Μην ταράζεσαι, ξεκούραση παραπάνω από όσο ξεκουραζόσουν, καμία σούπα κτλ. Σαν μια ίωση. Θα περάσει και όλα καλά. 

      8 ώρες πρίν, Nana10 είπε:

      2,3…. Δεν το λες για καλό… πάει και αυτή η προσπάθεια…

      Και ήρθε η μέρα των αποτελεσμάτων και πήγαμε άλλη μια φορά, κουβά. 2,3…. Ήταν η 3 μας προσπάθεια και πραγματικά δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Την πρώτη την έκανα σε ιδιώτη γιατρό και μετά στο Ιασώ και 2&3 στο Ελενα. Μήπως πρέπει να πάω σε εξειδικευμένο κέντρο; Οι 3 γιατροί που με έχουν κουράρει λένε πως πέρα από της ηλικίας (42) δεν βλέπουν κάποιο άλλο κόλλημα αλλά δεν μπορούν να εξηγήσουν και το γιατί. Μήπως εκεί διερευνούν πιο πολύ τις υποθέσεις; Πριν από 1,5 έτος είχα μείνει φυσιολογικά έγκυος αλλά είχα βιοχειμικη. Επίσης κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω. Αυτή τη φορά μου έβαλαν μοριδια 4 ημερών. Οσο και να ψάχνω στο διαδίκτυο δεν βρίσκω πουθενά αυτή τη τακτική! Και όσο και να το έχω συζητήσει καμία δεν έχει κάνει κάτι τέτοιο! 3 ή 5 μέρες. Εμένα η 3 μέρα μου ήταν Κυριακή και φοβάμαι λόγω δημοσίου πως την έκαναν skip και επειδή τα φοβήθηκαν (από 5 που γονιμοποιήθηκαν τα 2 μόνο έγιναν μοριδια) τα έβαλαν οπότε να ναι! Την 4η μέρα δηλαδή… συγγνώμη για το σεντόνι… Μόνο εσείς θα με καταλάβετε 

      Και εγώ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια. Κάνε προεμφυτευτικό και το μικροβιωμα αν δεν το έχεις κάνει φυσικά. Εγώ βασικά θεωρώ ότι είναι θέμα του γιατρου πόσο θα ψάξει και θα ασχοληθεί με τα αίτια. Τουλάχιστον έτσι γίνεται σε μένα. Με τον γιατρό έχω να κάνω πρώτα και αυτός μου λέει τι και πως προχωράμε, στο κέντρο πάμε για να τα κάνουμε. Μην απογοητεύεσαι (όσο γίνεται) πάρε μια βαθιά ανάσα και κάνε πάλι την προσπάθεια σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά. 🤞🏻

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

:lol::lol::lol: Βρε τρελοκομείο.... όταν την πήρες δεν σε το είπανε;:tongue::tongue:

Ακριβώς κάτω από την βαλβίδα έχει μια βίδα. Την ξεβιδώνεις, την καθαρίζεις και ξαναβιδώνεις! Τόσο απλά!!!;);)

Ναι βρε Φεφη,

καλά στα γράφει η φίλη Έλεν... γιατί την χρησιμοποιείς πολύ λίγο διάστημα για να θέλει αλλαγή το λάστιχο μάνα μου !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γλωσσοκοπάνες μαγείρισσες θα κάψετε κανα φαϊ με την κουβενταρία σας!!

"Ετρεξα""όλα τα ποστ αλλά αδύνατον να τα διαβάσω...

Excuse me...Πήρα απλά μια ιδέα και ελπίζω να μην μου διέφυγε κάτι σημαντικό

Χαίρομαι που φεφη επανήλθε μετά κατεβατών...

Χρόνια πολλά σε όσα μουτράκια γιορτάζουν σήμερα!!

Σμαρτάκι μου να είναι πάντα καλά το παιδάκι σου

Ντελ τι έπαθες;

Σήμερα το μενού είχε αρακά

Ο περιστερόπαις έφαγε τελικά το κοτοπουλάκι το κοκκινιστό με το κριθαράκι από χθες και...είπε κι ενα τραγούδι,που λέει ο λόγος

Σήμερα πήγαμε καροτσάδα να του αλλάξω τα παπούτσια που του πήρα χθες.Για 13 μηνών παιδί πολύ δεν είναι το 23;

Εκανα και ψώνια για το παιδί,εκτός από μπουφάν για του χρόνου και παπά,του [ήρα και κατιτίς ανοιξιάτικο να εχουμε να πορευόμαστε

Επωφελήθηκα από τις εκπτώσεις αλλά και από τα δωράκια που του είχαν κάνει παππουδογιαγιάδες,θεία,προγιαγιά σε ρευστό

Και βρε κορίτσια,δεν είμαι υπεράνω χρημάτων,αλλά ποτε δεν μου άρεσαν τα χρήματα ως δωρο.Προτιμώ ο άλλος να βρει κάτι,να το διαλέξει με το γούστο του κι ας είναι μηδαμινού κόστους

Αλλά τελικά τωρα τα χρήματα με εξυπηρετησαν πολύ με τόσες ανάγκες που προκύπτουν συνεχώς για το παιδί

Αλλά ονομάτισα στο μυαλό μου τα πράγματα που πήρα,με τίνος λεφτά αγοράστηκαν,γιατί το χαίρομαι να λέω κι ας είναι κι από μέσα "αυτό το πήρε όΧ κι αυτό ο Ψ"

Το ίδιο ειχα κάνει και με τα χρηματα που μου έδωσαν στον γάμο μου

Από πολλυλογία καλά πάω

Σας αφήνω γιατί φεύγω σε λίγο για δουλίτσα

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια γεια σας!

διάβασα αλλά δεν έχω αντοχές να σχολιάσω...πήρατε πάλι φόρα:tongue:

smartaki σιδερένιος ο γιόκας...πάντα γερός και δυνατός ...

dwraki με το καλό να γίνει και η δική σας εγχείριση να γίνει περδίκι και ο δικός σου ο θησαυρούλης...έχεις fb μου είπες?

κάντυ δίνεις ρέστα σήμερα...μου φτιαξες τη διάθεση...η οποία δεν είναι και στα καλύτερα της γι'αυτό δεν πολυγράφω...

ζωπυράκι προσπαθώ να ξαναβρω την αισιοδοξία μου και να επανέλθω...πολύ ζήλεψα χθες αυτό με το διάβασμα....τα τελευταία τρία χρόνια τα μόνα βιβλία που διαβάζω λένε για ροζ γουρουνάκια...

φεφάκι μου, ήμουν πολύ αγχωμένη χθες και σου την έπεσα αμέσως με τα επαγγελματικά:oops:...είναι θολωμένο το μυαλό μου...που θα μου πάει όμως θα καταφέρω να τα βάλω σε μια σειρά...


Link to comment
Share on other sites

Γλωσσοκοπάνες μαγείρισσες θα κάψετε κανα φαϊ με την κουβενταρία σας!!

:D:D:D

Χαίρομαι που φεφη επανήλθε μετά κατεβατών...

εγώ να δεις...

Σήμερα πήγαμε καροτσάδα να του αλλάξω τα παπούτσια που του πήρα χθες.Για 13 μηνών παιδί πολύ δεν είναι το 23;

τι λες βρε? κι αν είναι ψηλό το πιτσιρίκι θα του στριμώξεις το ποδάρι? κι εμένα ο μεγάλος τόσο έβαζε...ο μικρός μου βγήκε μινιον...


Link to comment
Share on other sites

............

κάντυ δίνεις ρέστα σήμερα...μου φτιαξες τη διάθεση...η οποία δεν είναι και στα καλύτερα της γι'αυτό δεν πολυγράφω...

..............QUOTE]

Α.... Και που 'σαι ακόμη !!!!!! Να δεις σε λίγο που θα πιω και τα κιρ ρουαγιάλ και τις σαγκριές και θα κάνω χικ-χικ ! :tongue:

Έτσι να είμαστε πάντα: η μια να "πέφτει" και η άλλη να την σηκώνει.... :confused::?: πω πω να μας διαβάσει και κανείς που δεν ξέρει για τί πράγμα μιλάμε επακριβώς... θα πει "Μα καλά, μάνες είναι αυτές ?" χα χα χα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol: Βρε τρελοκομείο.... όταν την πήρες δεν σε το είπανε;:tongue::tongue:

Ακριβώς κάτω από την βαλβίδα έχει μια βίδα. Την ξεβιδώνεις, την καθαρίζεις και ξαναβιδώνεις! Τόσο απλά!!!;);)

δώρο μου την έκαναν μάνα μου!

δεν διάβασα οδηγίες! γιατί ανέλαβε η δάσκάλα, ε, συγνώμη, η πεθερά μου, πάλι ανατρίχιασα καλέ ψύχρα έβγαλε,

κ με έδειξε πώς να την χρησιμοποιώ!

φυσικά δεν με είπε τίποτα περί βαλβίδας!

αύριο ππυ θα ερθει, θα με πει ότι με το είπε κ δεν το άκουσα!!!!δεν το κατάλαβα!

σίγουρα δδεν κατάλαβα!

Ναι βρε Φεφη,

καλά στα γράφει η φίλη Έλεν... γιατί την χρησιμοποιείς πολύ λίγο διάστημα για να θέλει αλλαγή το λάστιχο μάνα μου !!!!!!!!!!

σε πόσο χρονικό διάστημα θέλει αλλαγή το λάστιχο;

Γλωσσοκοπάνες μαγείρισσες θα κάψετε κανα φαϊ με την κουβενταρία σας!!

"Ετρεξα""όλα τα ποστ αλλά αδύνατον να τα διαβάσω...

Excuse me...Πήρα απλά μια ιδέα και ελπίζω να μην μου διέφυγε κάτι σημαντικό

Χαίρομαι που φεφη επανήλθε μετά κατεβατών...

μμμμμμμμμμ! με τον κάλό το λόγο!!!!!!:tongue:

Ο περιστερόπαις έφαγε τελικά το κοτοπουλάκι το κοκκινιστό με το κριθαράκι από χθες και...είπε κι ενα τραγούδι,που λέει ο λόγος

του βάζεις κ μπαχαρικά;

Εκανα και ψώνια για το παιδί,εκτός από μπουφάν για του χρόνου και παπά,του [ήρα και κατιτίς ανοιξιάτικο να εχουμε να πορευόμαστε

Επωφελήθηκα από τις εκπτώσεις αλλά και από τα δωράκια που του είχαν κάνει παππουδογιαγιάδες,θεία,προγιαγιά σε ρευστό

Και βρε κορίτσια,δεν είμαι υπεράνω χρημάτων,αλλά ποτε δεν μου άρεσαν τα χρήματα ως δωρο.Προτιμώ ο άλλος να βρει κάτι,να το διαλέξει με το γούστο του κι ας είναι μηδαμινού κόστους

Αλλά τελικά τωρα τα χρήματα με εξυπηρετησαν πολύ με τόσες ανάγκες που προκύπτουν συνεχώς για το παιδί

Αλλά ονομάτισα στο μυαλό μου τα πράγματα που πήρα,με τίνος λεφτά αγοράστηκαν,γιατί το χαίρομαι να λέω κι ας είναι κι από μέσα "αυτό το πήρε όΧ κι αυτό ο Ψ"

Το ίδιο ειχα κάνει και με τα χρηματα που μου έδωσαν στον γάμο μου

Από πολλυλογία καλά πάω

Σας αφήνω γιατί φεύγω σε λίγο για δουλίτσα

Φιλιά

μάκια. κ εγώ έτσι

κοριτσάκια γεια σας!

διάβασα αλλά δεν έχω αντοχές να σχολιάσω...πήρατε πάλι φόρα:tongue:

κάντυ δίνεις ρέστα σήμερα...μου φτιαξες τη διάθεση...η οποία δεν είναι και στα καλύτερα της γι'αυτό δεν πολυγράφω...

ζωπυράκι προσπαθώ να ξαναβρω την αισιοδοξία μου και να επανέλθω...

φεφάκι μου, ήμουν πολύ αγχωμένη χθες και σου την έπεσα αμέσως με τα επαγγελματικά:oops:...είναι θολωμένο το μυαλό μου...που θα μου πάει όμως θα καταφέρω να τα βάλω σε μια σειρά...

τί λες καλό μου!

μια χαρά μιλούσαμε, εκείνη την ώρα ήρθε ο νονούλης, εγώ είχα 2 μάτια στην κουζίνα αναμμένα, τον κακό χαμό στον πάγκο κ στο νεροχύτη κ ένα παιδί που έκανε ντροπές κ κουτουλούσε σε γωνίες, επειδή ντρέπεται το νονό!

δεν μπόρεσα να σε πάρω τηλέφωνο, γιατί χθες έκανα τον βέγγο, όπως τα περισσότερα απογεύματα. να σε πάρω σήμερα; θα είμαι μόνη μου κάποια στιγμή με το παιδί!

εγώ συγνώμη!

όχι εγώ συγνώμη!

ΕΙΠΑ, εγώ συγνώμη!

ειντάξ!!!!!!!!!!!!!!:lol:

η μια ανυψώνει, η άλλη πιάνει ευλαβικά το εργαλείο...τσίπα δεν έχουμε πια οι μαγείρισσες!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγαμε καροτσάδα να του αλλάξω τα παπούτσια που του πήρα χθες.Για 13 μηνών παιδί πολύ δεν είναι το 23;

Είναι ανάλογα με την ανάπτυξη του κάθε παιδιού. Ο δικός μου είναι 17 μηνών και τώρα μπαίνουμε σιγά σιγά στο 23.

Εκανα και ψώνια για το παιδί,εκτός από μπουφάν για του χρόνου και παπά,του [ήρα και κατιτίς ανοιξιάτικο να εχουμε να πορευόμαστε

Επωφελήθηκα από τις εκπτώσεις αλλά και από τα δωράκια που του είχαν κάνει παππουδογιαγιάδες,θεία,προγιαγιά σε ρευστό

Και βρε κορίτσια,δεν είμαι υπεράνω χρημάτων,αλλά ποτε δεν μου άρεσαν τα χρήματα ως δωρο.Προτιμώ ο άλλος να βρει κάτι,να το διαλέξει με το γούστο του κι ας είναι μηδαμινού κόστους

Να σου πω δεν με χαλάει το ρευστό. Αγοράζω ακριβώς αυτό που θέλω και όποτε το θέλω. Πολλές φορές οι αλλαγγές σε δεσμέυουν χρονικά.

Αλλά τελικά τωρα τα χρήματα με εξυπηρετησαν πολύ με τόσες ανάγκες που προκύπτουν συνεχώς για το παιδί

Αλλά ονομάτισα στο μυαλό μου τα πράγματα που πήρα,με τίνος λεφτά αγοράστηκαν,γιατί το χαίρομαι να λέω κι ας είναι κι από μέσα "αυτό το πήρε όΧ κι αυτό ο Ψ"

Το ίδιο ειχα κάνει και με τα χρηματα που μου έδωσαν στον γάμο μου

Από πολλυλογία καλά πάω

Σας αφήνω γιατί φεύγω σε λίγο για δουλίτσα

Φιλιά

κοριτσάκια γεια σας!

διάβασα αλλά δεν έχω αντοχές να σχολιάσω...πήρατε πάλι φόρα:tongue:

smartaki σιδερένιος ο γιόκας...πάντα γερός και δυνατός ...

dwraki με το καλό να γίνει και η δική σας εγχείριση να γίνει περδίκι και ο δικός σου ο θησαυρούλης...έχεις fb μου είπες?

κάντυ δίνεις ρέστα σήμερα...μου φτιαξες τη διάθεση...η οποία δεν είναι και στα καλύτερα της γι'αυτό δεν πολυγράφω...

Έλα να ανεβαίνουμε λέμε....

ζωπυράκι προσπαθώ να ξαναβρω την αισιοδοξία μου και να επανέλθω...πολύ ζήλεψα χθες αυτό με το διάβασμα....τα τελευταία τρία χρόνια τα μόνα βιβλία που διαβάζω λένε για ροζ γουρουνάκια...

φεφάκι μου, ήμουν πολύ αγχωμένη χθες και σου την έπεσα αμέσως με τα επαγγελματικά:oops:...είναι θολωμένο το μυαλό μου...που θα μου πάει όμως θα καταφέρω να τα βάλω σε μια σειρά...

............

κάντυ δίνεις ρέστα σήμερα...μου φτιαξες τη διάθεση...η οποία δεν είναι και στα καλύτερα της γι'αυτό δεν πολυγράφω...

..............QUOTE]

Α.... Και που 'σαι ακόμη !!!!!! Να δεις σε λίγο που θα πιω και τα κιρ ρουαγιάλ και τις σαγκριές και θα κάνω χικ-χικ ! :tongue:

Έτσι να είμαστε πάντα: η μια να "πέφτει" και η άλλη να την σηκώνει.... :confused::?: πω πω να μας διαβάσει και κανείς που δεν ξέρει για τί πράγμα μιλάμε επακριβώς... θα πει "Μα καλά, μάνες είναι αυτές ?" χα χα χα

Σε όποιον αρέσουμε για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε;););)

κορίτσια σχολάω, καλό απόγευμα!

Μεταξία καλή διασκέδαση!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Φαγητά κόλαση έφτιαξες.

σήμερα γενεθλιάζει η μανούλα μου, γιορτάζει ο πεθερούλης! κ ο διευθυντής μου!

χρόνια τους πολλά!

Να τους χαίρεσαι όλους, να είναι γεροί και πολύχρονοι.

έχετε κάποια συνταγή για σουτζουκάκια; γιατί χθες έκανα της σκούρα κ δεν πολυεντυπωσιάστηκα! τα βρήκα άτονα! πείτε συνταγή από αυτά που κάνετε, πληζ!

Λοιπόν Φέφη, να σου πω τι κάνω εγώ. Από υλικά βάζω ό,τι και στα κεφτεδάκια ακριβώς, προσθέτοντας όμως αρκετό σκόρδο (στο μισό κιλό κιμά βάζω περίπου 3-4 μεγάλες σκελίδες) και κύμινο. Επομένως, θα σου γράψω από την αρχή τα υλικά στο σύνολό τους με το μάτι, μήπως και τυχόν η Σκούρα βάζει κάτι λιγότερο.

Υλικά:

κιμά, αυγό, κρεμμύδι, μπαγιάτικο ψωμί μουσκεμένο σε γάλα, τριμμένη ντομάτα ή συμπυκνωμένη σάλτσα (λίγη), μαϊντανό, δυόσμο, αρκετό σκόρδο, λάδι, αλάτι, πιπέρι, κύμινο, κανέλα, πάπρικα.

Για τη σάλτσα:

τριμμένη ντομάτα ή πουμαρό αραιωμένο με λίγο νερό, κρεμμύδι, κρασί, λάδι, αλάτι, πιπέρι, ζάχαρη.

Μόλις ανακατέψω τα υλικά, τα αφήνω λίγο στο ψυγείο να σφίξει το μείγμα. Τα πλάθω, τα αλευρώνω, τα τηγανίζω γυρνώντας τα απ' όλες τις πλευρές, να τηγανιστούν καλά. Τη σάλτσα τη βράζω παράλληλα. Μόλις γίνουν όλα τα κεφτεδάκια-σουτζουκάκια, τα ρίχνω στη σάλτσα κι αφήνω να δέσει η σάλτσα να πιει το νερό της και να ενσωματωθούν τα σουτζουκάκια σ' αυτή.

Ρε σεις κοριτσια,εχω ενα προβληματακι με το φαγητο του θησαυρου.

Θα ηθελα,αν μπορειτε,να μου πειτε την αποψη σας πανω στο θεμα......

Συμφωνώ κι εγώ με τον άντρα σου και τα κορίτσια που είπαν να αφήσεις να γίνει πρώτα το χειρουργείο και μετά σιγά-σιγά να τον βάλεις στο πρόγραμμα. Μεγαλώνοντας θα σου ζητήσει και μόνος του το πιρούνι και το κουτάλι εξαιτίας της μίμησης.

Να συμβουλευτείς τον παιδίατρο σχετικά με τα όρια της ηλικίας που είναι ανεκτό να τρώνε τα παιδιά αλεσμένες τροφές. Καλό θα είναι να μην τα ξεπεράσει για να μη μείνει στενό το λαιμουδάκι του.

Μεχρι στιγμης ανναρωνει μια χαρα δοξα το θεο δεν εχει πλεον ταχυκαρδιες που ειχε τις πρωτες μερες και ο μονος κυνδινος ειναι η θρομβωση για την οποια περνει φαρμακα.

Αισιόδοξα φαίνονται όλα αυτά Σμαρτάκι. Εύχομαι να το ξεπεράσει το συντομότερο δυνατόν. Καλή ξεκούραση και σε σένα ψυχική και σωματική.

Καλημέρα,

είμαι χάλια από εχθές με ατονία απίστευτη πονοκέφαλο και ακεφιά.

Μήπως σε τριγυρίζει κάποια ίωση; Προσπάθησε να ξεκουραστείς μερικές ώρες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα είμαι χάλια ακόμα με αναγούλες και ζαλάδες και με τα μικρά σπίτι γίνετε χαμός χτες κάναμε τα γενέθλια και την γιορτή του μικρού μαζί..Ωραία ήταν..Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και έχω πολύ άγχος...Εύχομαι να είστε όλες καλά φιλιά καλό βράδυ!


:-D

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα είμαι χάλια ακόμα με αναγούλες και ζαλάδες και με τα μικρά σπίτι γίνετε χαμός χτες κάναμε τα γενέθλια και την γιορτή του μικρού μαζί..Ωραία ήταν..Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό και έχω πολύ άγχος...Εύχομαι να είστε όλες καλά φιλιά καλό βράδυ!

Έλπίζω οι εξετάσεις σου να είναι καλές! Περιμένουμε νέα!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου λειψατε βρε..

αλλα ειμαι και στεναχωρημενη, το παιδι μου δεν κανει κακα..:-(

Δηλαδη κανει αλλα ειναι πολυ σφικτα και ποναει..

Πηρα την γιατρο μου ειπε να δωσω χαμομηλι και αχλαδια μονο στην φρουτοκρεμα και βλεπουμε.. Αχ, κοριτσια ποναει και κλαει οταν κανει εχει σπαραξει η καρδια μου..

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα, σημερα τρωμε μακαρονια με κιμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...