Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Η περίοδος πάντα χωρίς καθυστέρηση και κυριολεκτικά στην ώρα της και πολλές φορές και νωρίτερα! Σήμερα που θέλω να έρθει να ξεκινήσουμε επιτέλους τη διαδικασία για μεταφορά δεν έρχεται! Εεε αμάν..

      Και για να σας προλάβω σίγουρα δεν είμαι έγκυος!!!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

...............

Λοιπόν χθες καθάρισα όλο το σπίτι τελικά και κοιμήθηκα αγκαλιά με τον μπούλη μου πάλι με τις κότες...Εχει γίνει πολύ γλύκας!Ξέρει και δείχνει τα ζωάκια στα βιβλία του και στην αγελάδα κάνει και μοουυυυυυυυυυυ,μιλάμε για πολύ στυλ όταν κάνει το "μου"

Ξερει και μέρη του σώματος.Κι άμα κολλάει σε κάτι το δείχνει συνέχεια και φωνάζει να του το λέμε.Στα λαχανικά κολλάει στο μαρούλι και όμως το βιβλιαράκι έχει τόσα πολλά και με ωραία χρώματα

Για σήμερα έφτιαξα μαυρομάτικα με σπανάκι και έχω βγάλει και χοιρινό να ξεπαγώνει να το φτιάξω κρασάτο με πιλάφι,γιατί ο περιστέρης μου εκανε μούτρα για το φαί...Τι να πει κι αυτός δίκιο έχει.Τρώει ό,τι τρώω κάθε μέρα,αγανάκτησε

Είδες το περιστερόπουλο πρόοδο ???? άντε μπράβο και στη ΝΑΣΑ :rolleyes::tongue: !!!

Ήρωας - ήρωας !!!!! {στον άντρα σου αναφέρομαι}.......

λοιπόν, πες στον περιστέρη σου να κάμει από σήμερα παρέα με τον δικό μου επειδή αποφάσισα να κόψω την μασαμπούκα ...ναι, η αλήθεια είναι ότι το παρά...κανα στις γιορτές και είπα λίγο να μαζευτώ και να ξεκινήσω και πάλι το πρόγραμμα μου αυτό που έκανα με την διαιτολόγο... λεφτά δεν υπάρχουν για να ξαναπάω, αλλά, θα το προσπαθήσω όσο μπορώ....

οπότε, "κομμένα" τα ωραία τα φαγάκια τα ζουμπουρλούδικα ! έχει να πέσει ψητό, βραστό και σαλάτα που θα πάει σύννεφο !!! :cool:

Και που λέτε σήμερα κάνω αποτοξίνωση......... και μας έχουν φέρει νααααα με το συμπάθει κιόλας... κάτι τουρτάρες σοκολατίνες, κάτι τσιζκέηκ... κερνάει ο μεγάλος αφεντικός (κάτι θα αγόρασε πάλι το πτωχό) ....αχ Παναγιά μου ! Δεν πάω μέσα στην κουζίνα ούτε για πλάκα !

Ευτυχώς έχω περίσσευμα κοκκινιστό μοσχαράκι από το χωριό από χθες για τους λοιπούς κι εγώ θα την βγάλω με κοτόπουλο + σαλάτα !!!!:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μπράβο Μεταξία για την απόφαση σου να ξεκινήσεις δίαιτα! Εγώ ακόμη να το αποφασίσω. Εχω κι εδώ στο συρτάρι του γραφείου μία ΙΟΝ με ολόκληρο αμύγδαλο που μου κλείνει το μάτι.......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες γυρισαμε απο την βολτα μας, και παω να κανω σπανακορυζο και να καθαρισω και πατατουλα και καροτο για το περδικι...

Βρε την τσουπρα.... Μεγάλωσε κι αυτή!

Να έχεις έτοιμο το γάλα γιατί 1-2 κουταλίτσες θα φάει από το φαγητό!;)

το εχω παντα ετοιμο ελενακι μου, αρκει να ξεκουμπωσω το σουτιεν...:lol::lol:

Ο οποιος ειναι στο γιογιο καθησμενος και τραγουδαει...:lol::lol::lol:

απλα θεος!!!!

tt11a5f9.aspx

αχ γλυκο μου στρουμφοπορτοκαλακι, με ποση λαχταρα σε περιμενουμε να'ξερες!!!

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....

Κοριτσακι μου, ολοι λιγο-πολυ στα ιδια ειμαστε, ψυχραιμια και ηρεμια ολα θα γινουν.. αρκει να ειστε αποφασισμενοι και να την κατηγορειτε ο ενας τον αλλον..

Μαρία-Ελπίδα,

Καλή αρχή σήμερα με το φαγητό σας ! Αν δεν σου το φάει -που είναι το πιο πιθανό δλδ- αλλά περιοριστεί στις 3-5 κουταλιές ... μην έρθεις εδώ με τις πλερέζες !!!! Ενταξέι μάνα 'μ ???? :wink:

Ειμαι σιγουρη πως δεν θα φαει, το τσιτσιο να ειναι καλα!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σιγουρη πως δεν θα φαει, το τσιτσιο να ειναι καλα!!!:lol::lol:

Αχ! βρε Μαράκι μιλάς σαν την πεθερά μου! Μην προεξοφλής κορίτσι μου ότι δεν θα φάει. Μπορεί να σου κάνει την εκπλήξη και να τρίβεις τα μάτια σου!!! Σίγουρα δεν θα το φάει όλο αλλά μια δυό κουταλιές για αρχή είναι οκ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1-2 θα τις φαει γιατι θα πειναει κιολας αλλα δεν την βλεπω και πολυ ζεστη με το φαγτπ γενικα, να δειτε πως κανει οταν δει το τσιτσιο.. με τραβαει..

Link to comment
Share on other sites

Εχω κι εδώ στο συρτάρι του γραφείου μία ΙΟΝ με ολόκληρο αμύγδαλο που μου κλείνει το μάτι.......

Ακόμα δεν της το εκλεισες;;;;;)

το εχω παντα ετοιμο ελενακι μου, αρκει να ξεκουμπωσω το σουτιεν...:lol::lol:

Σωστήηηηη!!!!!!

Σε άμεση σύνδεση Μαράκι!!!!:lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Α! Τελικά σας είπαν τι τις ήθελαν τις διευθύνσεις που μπάινεται στο διαδύκτυο?

Και πού να ξέρω ???? ότι του φανεί του Λωλοστεφανή !!!! ;) μάλλον είναι kinder-έκπληξη ναι ναι... γιατί μεθαύριο το απόγευμα μας ετοιμάζει την κοπή της πίττας !!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μμμμμ! Καλή ήταν!!!!

Τις βλέπω τις συμμαγείρισσες που είναι σε δίαιτα να καταφτάνουν με άγριες διαθέσεις!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Εγώ είμαι εγκρατής!!!!

Εφαγα μόνο 1 σειρούλα από την ιον....

Για να μπορώ να τσακίσω τα συκωτάκια στο σπίτι!!!!:tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι εγκρατής!!!!

Εφαγα μόνο 1 σειρούλα από την ιον....

Για να μπορώ να τσακίσω τα συκωτάκια στο σπίτι!!!!:tongue::tongue:

Τηγανιτά με πατατούλες τηγανιτές??? Μιαμ Μιαμ....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια βγηκαμε πριν απο λιγο ολα πηγαν καλα κρατησε 6 ωρες το χειρουργειο και γλιτωσαμε στο παρα 5 τον βηματοδοτη δοξα τον θεο ολα καλα παω να του ετοιμασω να φαει για να παρει φαρμακακια και θα ξαναμπω να σας πω λεπτομερειες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...