Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Η περίοδος πάντα χωρίς καθυστέρηση και κυριολεκτικά στην ώρα της και πολλές φορές και νωρίτερα! Σήμερα που θέλω να έρθει να ξεκινήσουμε επιτέλους τη διαδικασία για μεταφορά δεν έρχεται! Εεε αμάν..

      Και για να σας προλάβω σίγουρα δεν είμαι έγκυος!!!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Δωρακι μου εγω παλι δεν αγανακτω καθολου,αλλα δεν ειμαι ξαπλα ολη μερα.απλα ξεκουραζομαι χιχιχι!ομως οσο ολα πανε καλα ειμαι εντελως χαζοχαρουμενο χαχαχαχαχα!!!

Μαρακι μου πως μεγαλωσε ετσι η καραμελλενια,μωρε στειλε καμμια φωτο με πμ να την δω!!!

και πλεον ειμαστε πορτοκαλι λαχταριστο

tt11a5f9.aspx

ξαναφευγω,οι αναγουλες καλα κρατουν ακομα...σημερα ειδικα ειναι δυσκολο πρωινο,αλλα κ παλι χαμογελω χαχαχαχαα!!

Από την στιγμή που το πορτοκαλάκι σου είναι μία χαρά οι αναγούλες ξεχνιούνται...:wink:;-):wink:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

κοριτσάκια καλημέρα...

είμαι χάλια...κλαίω..και δε μπορώ να συνέλθω...

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....


Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια καλημέρα...

είμαι χάλια...κλαίω..και δε μπορώ να συνέλθω...

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....

Ελά βρε φούμπι μου,ηρέμησε

Μην κλαίς και μην τα βάζεις με τον άντρα σου

Εντάξει,μπορεί να λέω βλκαείες γιατί δεν ξέρω,αλλά ό,τι έγινε,έγινε!

Τόσος κόσμος στην ίδια κατάσταση βρίσκεται

Αξίζει να μαλώνουμε και να χαλάμε τις καρδιές μας με τους δικούς μας ανθρώπους;

Σίγουρα είναι τόσο σκούρα τα πράγματα;

Μηπως να ρωτήσεις και κανέναν άλλο δικηγόρο για να διασταυρώσεις;

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια καλημέρα...

είμαι χάλια...κλαίω..και δε μπορώ να συνέλθω...

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....

Βρε κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι. Σίγουρα θα βρεθεί μία καλή λύση. Γιατί δεν στέλνεις ένα μηνυματάκι στην Φέφη μας που σαν δικηγόρος κάτι θα σε συμβουλέψει?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσάκι μου μην στεναχωριέσαι. Σίγουρα θα βρεθεί μία καλή λύση. Γιατί δεν στέλνεις ένα μηνυματάκι στην Φέφη μας που σαν δικηγόρος κάτι θα σε συμβουλέψει?

Αυτό ακριβώς ήταν η πρώτη μου σκέψη...

Αλλά σκέφτηκα ότι θα προσφερθεί η φέφη από μόνη της να πει μια γνωμη μόλις διαβάσει τα νέα της φίλης μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχα!!!! Σε παίζει κανονικότατα ο θησαυρός!!!!Ναι το μαιμουνι....:lol:...σηκω κατσε με εχει.......χαλαλι του ομως!!!!!;):P

Ιπποκράτειο εδώ σ'εμας;Οχι,στην Αθηνα θα παμε...στο παιδων Η Αγια Σοφια μονο εκει εχει τετοιο τμημα,παιδοκρδιοχειρουργικο..... απο ολη την ελλαδα εκει μαζευονται,ολοι!!!!!

Πόσο ανεύθυνοι μπορεί να είναι; Κλείνουνε τέτοια πτέρυγα; Είναι δυνατόν;

Εντελως ανευθυνοι,ομως!!!!!!

Και να φανταστεις οτι αυτο εγινε γιατι θελει το κρατος μεγαλυτερη μιζα και θα την παιρνει φυσικα απο τις κλινικες οπου θα πανε ολα τα παιδακια που εχουν χειρουργικη αναγκη.

Τι να πεις ομως;

Κανενας γονιως δεν θα αφησει το παιδι του χωρις χειρ επεμβαση...ακομα κι αν τους κοστισει ολη τους την περιουσια!!!!!!!!

Δωρακι μου εγω παλι δεν αγανακτω καθολου,αλλα δεν ειμαι ξαπλα ολη μερα.απλα ξεκουραζομαι χιχιχι!ομως οσο ολα πανε καλα ειμαι εντελως χαζοχαρουμενο χαχαχαχαχα!!!Μωρε κι εγω χαζοχαρουμενο ημουν.....δεν το αρνουμε αυτο!!!!!:lol:

και πλεον ειμαστε πορτοκαλι λαχταριστοΑντε και με το καλο να γινετε καρπουζακι δροσερο!!!!:lol:

tt11a5f9.aspx

ξαναφευγω,οι αναγουλες καλα κρατουν ακομα...σημερα ειδικα ειναι δυσκολο πρωινο,αλλα κ παλι χαμογελω χαχαχαχαα!!

Ετσι πρεπει...αυτα ειναι ευχαριστα...οταν αφορα σπορακι!!!!!

Φαγαμε τα φρουτα μας,ολα....ευτυχως,αν και μου κανει νερα αυτες τις μερες με το φαγητο γενικα,αλλα λιγο με το καλο και λιγο με το ζορι...κατι κανω!!!!

Μαρακι,

Αχου μωρεεεε μεγαλωσε το νινακι σου.....τλωει και φαγακι!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια καλημέρα...

είμαι χάλια...κλαίω..και δε μπορώ να συνέλθω...

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....

Κοριτσακι,προσπαθησε να συνελθεις και με ποιο καθαρο μυαλλο προσπαθησε να μιλησεις με τον αντρα σου.......και να τα βρεις μαζι του.

Ειμαι σιγουρη οτι κι εκεινος δεν ηθελε τετοια καταληξη.

Θα σου ελεγα κι εγω να παρεις την δικη μας δικηγορο να την συμβουλευθεις.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσάκια...ειλικρινά είμαι σε αδιέξοδο...ο άντρας μου είναι καλός , χρυσός αλλά τόσο κουκουρούκου στα οικονομικά...κι επειδή αυτός είναι τίμιος νομίζει πως όλος ο κόσμος είναι έτσι...την έχει πατήσει τόσες φορές και μυαλό δε βάζει...το θέμα είναι πως η κατάσταση αυτή επηρεάζει κι εμάς...

τι να κάνει και το φεφάκι έτσι που τα'χει κάνει ο άντρας μου...


Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι μου...ευλογημένο,καλώς τα δέχτηκες!Θα κάτσεις μέρες το πρόσωπο;Με έστειλες με αυτές τις λουκανικούμπες...

Μάλλον αύριο φεύγουν!!!!

Ορίστε να σας κεράσουμε λουκανικούμπες!!!:D

Λοιπόν χθες καθάρισα όλο το σπίτι τελικά και κοιμήθηκα αγκαλιά με τον μπούλη μου πάλι με τις κότες...

χαχαχα!!! Μια από τα ίδια κι εγώ!

Εαφού όταν κοιμάμαι μετά τις 11 νομίζω ότι το έχω ξενυχτίσει!!!:tongue:

Για σήμερα έφτιαξα μαυρομάτικα με σπανάκι και έχω βγάλει και χοιρινό να ξεπαγώνει να το φτιάξω κρασάτο με πιλάφι,γιατί ο περιστέρης μου εκανε μούτρα για το φαί...Τι να πει κι αυτός δίκιο έχει.Τρώει ό,τι τρώω κάθε μέρα,αγανάκτησε

Πως το κάνεις;

Μονδέλο θα τον κάνεις μαρή τον άνθρωπο!!!!:lol::lol:

και πλεον ειμαστε πορτοκαλι λαχταριστο

tt11a5f9.aspx

ξαναφευγω,οι αναγουλες καλα κρατουν ακομα...σημερα ειδικα ειναι δυσκολο πρωινο,αλλα κ παλι χαμογελω χαχαχαχαα!!

ΚΞαλέ τι ζουμερό και νόστιμο πορτοκάλι είναι αυτό;;)

είμαι χάλια...κλαίω..και δε μπορώ να συνέλθω...

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....

Γιατί κοριτσάκι μου τι έγινε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσάκια...ειλικρινά είμαι σε αδιέξοδο...ο άντρας μου είναι καλός , χρυσός αλλά τόσο κουκουρούκου στα οικονομικά...κι επειδή αυτός είναι τίμιος νομίζει πως όλος ο κόσμος είναι έτσι...την έχει πατήσει τόσες φορές και μυαλό δε βάζει...το θέμα είναι πως η κατάσταση αυτή επηρεάζει κι εμάς...

τι να κάνει και το φεφάκι έτσι που τα'χει κάνει ο άντρας μου...

Ελπίζω τώρα να βάλει μυαλό

Το φεφάκι θα σου δώσει μια νομική συμβουλή.Δεν θα σου δώσει λύση.Αλλά μπορεί να ακούσεις κάτι διαφορετικό από αυτά που σας είπε ο δικηγόρος σας.Δευτερη γνώμη δεν βλάπτει.

Πως το κάνεις;

Μονδέλο θα τον κάνεις μαρή τον άνθρωπο!!!!:lol::lol:

Και άμα τον δεις...Είναι μοντέλο έτσι κι αλλιώς...

Οταν λέω ότι τρώει ό,τι κι εγώ δεν εννοώ στην ποσότητα.Τηγανίζει και αυγά.Η τρώει ψωμιά και τυριά.Σχεδόν τριπλάσια ποσότητα από αυτά που τρώω εγω.Μιλάμε για φαγάνα,όχι αστεία...

Απλά τώρα με τη δίαιτα πάνε πια τα φαγάκια που του αρεσουν σε καθημερινή βάση.Ολα τα τρώει,αλλά θελει και το κρεατάκι του κι εγώ η κακούργα την προηγούμενη εβδομάδα βολευόμουν με περισσεύματα που ταίριαζαν με το μενού της δίαιτας και για τρεις μέρες δεν μαγείρευα.

Link to comment
Share on other sites

Ελένη το μενού του τριημέρου που έγραψες πολύ του γούστου μου...

Αχ λιγουρεύομαι!!

Την προσέχεις την πεθερούλα βλέπω...

Μπορώ να κάνω κι αλλιώς;;;:tongue::tongue:Κι όχι τίποτα άλλο, όταν θες να πετύχουν όλα στραβά πάνε!

Χθες ας πούμε κάτι χαζά έκανε η κουζίνα καιλαπάδιασε το πιλάφι!

Ευτυχώς το σωσα με την σαλτσούλα!!!:rolleyes::rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω κι αλλιώς;;;:tongue::tongue:Κι όχι τίποτα άλλο, όταν θες να πετύχουν όλα στραβά πάνε!

Χθες ας πούμε κάτι χαζά έκανε η κουζίνα καιλαπάδιασε το πιλάφι!

Ευτυχώς το σωσα με την σαλτσούλα!!!:rolleyes::rolleyes:

Κι εγώ κάτι τετοια παθαινω όταν τα παραπροσεχω τα φαγιά

Αλλά κάτι βρίσκω και τα σωζω μετα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια καλημέρα...

είμαι χάλια...κλαίω..και δε μπορώ να συνέλθω...

μόλις επιτρέψαμε από το δικηγόρο για τις ρυθμίσεις των ωφειλών μας... είμαι τόσο θυμωμένη με τον άντρα μου...πάει κι εμπιστεύεται τους πιο συμφεροντολόγους ανθρώπους...δεν ξέρω τι να κάνω....

αχ κοριτσάκια...ειλικρινά είμαι σε αδιέξοδο...ο άντρας μου είναι καλός , χρυσός αλλά τόσο κουκουρούκου στα οικονομικά...κι επειδή αυτός είναι τίμιος νομίζει πως όλος ο κόσμος είναι έτσι...την έχει πατήσει τόσες φορές και μυαλό δε βάζει...το θέμα είναι πως η κατάσταση αυτή επηρεάζει κι εμάς...

τι να κάνει και το φεφάκι έτσι που τα'χει κάνει ο άντρας μου...

Ωχ και πάλι ωχ...

Φούμπυ μου, καλό μου κορίτσι,

1ον) με το να κλαις ΔΕΝ βγάζεις τπτ... απλά, επιβαρύνεις την ήδη βεβαρυμένη κατάσταση και

2ον) το "περνάς" και στα παιδάκια σου... στεναχωριούνται κι εκείνα όταν αισθανθούν στον αέρα το βαρύ κλίμα γι' αυτό

θα σε συμβούλευα να πάρετε και 2η και 3η γνώμη από δικηγόρο εάν χρειαστεί και, πλέον, να κοιτάξετε ΠΩΣ θα μπορούσατε να βγείτε από το αδιέξοδο με όσο το δυνατόν λιγότερη χασούρα...

Επίσης, στην περίπτωσή σου, πάει αυτό το "Καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς !" είσαι θυμωμένη, ίσως γιατί πρέπει να πληρώσετε εσείς τα σπασμένα τρίτων... το καταλαβαίνω και το σέβομαι απόλυτα, ΑΛΛΑ προσπάθησε να μην ρίξεις κι άλλες ενοχές στον άντρα σου ... ήδη, από μόνος του, ξέρει πολύ καλά αν και κατά πόσο έχει κάνει λαλακία...

να του συμπαρασταθείς ΤΩΡΑ που βράζει στο ζουμί του και μετά....

πες του τα ! :rolleyes:

Δυστυχώς, πολλά τέτοια ωραία σενάρια ακούμε γύρω μας κι έχουν υπάρξει περιπτώσεις και οικογένειες που το πλήρωσαν πολύ ακριβά το τίμημα !

Ελπίζω γρήγορα να ξεμπερδεύετε και να δικαιωθείτε ! Ψ Υ Χ Ρ Α Ι Μ Ι Α !

Κατά τα λοιπά,

Άννα μας,

Πολύ χαίρομαι που το σπορίδιο έγινε πορτοκαλάκι !

Δώρα μου,

Ελπίζω μέσα σε 2 μήνες να έχει λυθεί το ζήτημα με τους άχρηστους, να γίνει η επέμβαση στην ώρα της και να μην χριεαστεί να καρδιοχτυπήσεις ξανά για τον θησαυρούλι σου !

Άννια μου,

...με τον θείο σου σκούρα τα πράγματα.... τί να πεις .... να εύχεστε να μην ταλαιπωρείται άδικα ο άνθρωπος....

Ελένη,

Ωραία βρε θα ήταν τα φαγητά σου ! Αφού τα έκαμες με αγάπη, που λέει και η Κυριακού !:rolleyes:

Μαρία-Ελπίδα,

Καλή αρχή σήμερα με το φαγητό σας ! Αν δεν σου το φάει -που είναι το πιο πιθανό δλδ- αλλά περιοριστεί στις 3-5 κουταλιές ... μην έρθεις εδώ με τις πλερέζες !!!! Ενταξέι μάνα 'μ ???? :wink:

Η Φαίη πού είναι οεο ??????? Να μαλλιοτραβήχτηκε άραγες ????

Το Σμαρτάκι μας ???? Τπτ ακόμη ........:-(

Δεν ξέρω τί ξεχνώ... θα επανέρθω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...