Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Katker είπε:

      Ναι έχεις δίκιο για το συκώτι κυρίως μου το είχε αναφέρει και μένα η διατροφολόγος, μου το ξανά εξήγησε σήμερα. Ο γυναικολόγος της αδερφής μου στο δεύτερο την είχε πει για το καρότο, και αυτό έγινε το 2020. 
      Τέλος πάντων όπως και να έχει δεν ήθελα να παραπληροφορήσω ούτε να προκαλέσω πανικό ούτε να το παίξω ειδικός. Ήταν λάθος η τοποθέτηση μου για το καρότο. 

      Καλέ δεν παραπληροφόρησες! Είπες κάτι που σου είπε η διατροφολόγος απλά! Μεγάλες γυναίκες είμαστε και μπορούμε η κάθε μία μόνη της να ρωτήσει τον γιατρό της και να ενημερωθει μόνη της για τον εαυτό της για τα πάντα! 😉

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Χαρά στο κουράγιο σου πάντως!

Εγώ επειδή από παιδάκι έκανα δίαιτα (καθότι φούσκα), τώρα και μόνο με την ιδέα παθαίνω αμόκ!!!

Αχ κι εγώ μια από τα ίδια...

Με ελάχιστα διαλείμματα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

μπραβο περιστερακι που συγκρατεισαι.ΑΞΙΑ!!!!και φυσικα το αποτελεσμα σε ανταμειβει!!οχι σαν εμενα την...μη πω!!!!αλλα εχω τοσα στο μυαλο μου που το φαι ειναι απτις λιγες απολαυσεις μας!!!!φεφουλα και καγκλυ που ειναι σημερα οεοοο???

Link to comment
Share on other sites

Από Δευτέρα δεν έχει περάσει μέρα που να μην πάω για περπάτημα

Ακόμα και χθες που είχε ψοφόκρυο περπάτησα αρκετή ώρα χαζεύοντας βιτρίνες και πηγαίνοντας για dvd

Βεβαια δεν ήταν συνεχές περπάτημα,αλλά δεν εχει σημασία

Η κίνηση είναι κίνηση

Και μέσα στο κρύο καις περισσότερο νομίζω

Εχετε καμιά καλή συνταγή για μηλόπιτα;

Εχω ένα σωρό μήλα και θα μου χαλάσουν

Ελεγα να φτιάξω κανένα γλυκάκι,αν προκύψει καμιά βόλτα σε φίλους να το πάω κέρασμα

Δεν έχω ξαναφτιάξει ποτέ μηλόπιτα

Οπότε η βοήθειά σας είναι πολύτιμη

Link to comment
Share on other sites

Ελένη μη νομίζεις ότι με αυτά που τρώω χορταίνω κιόλας ή για να το θέσω καλύτερα ότι σκάω...

Υπάρχουν μερες που πεινάω πραγματικά

Αλλά το αποτέλεσμα με δικαιώνει

Εχω την εντύπωση ότι αυτό το 15ημερο είναι πιο δύσκολο από δυο προηγούμενα,γιατί μου έχει λιγότερο φαγητό,λιγότερο κρέας,καθόλου μήλα που είναι πιο χορταστικά και καθόλου ρύζι και ζυμαρικά.

Απλά μάζεψε το στομάχι κι εχω συνηθίσει

Αν μετρήσετε με ένα φλιτζάνι μια μερίδα από το φαγητό όπως σας το γράφω,θα δείτε ότι δεν είναι λίγο

Και τα 60γρ.φέτα είναι αρκετά

Πάντως χαίρομαι που άρχισα να φοράω κι άλλες μπλούζες στις οποίες καταπιεζόμουν πριν και μου κουμπώνουν και κάποια μπουφάν και παλτοζακέτες που πριν ούτε κατά διάνοια

Μπράβο Περιστεράκι! Κράτα γερά!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

παρτη βρε Δωρακι να μαθουμε κανα νεο..Θα την παρω αργοτερα

Η καραμελιτσα κατι εχει παθει, καναμε εμβολιο την τριτη και απο τοτε ειναι χαλια, κλαιει, γκρινιαζει δεν τρωει, δεν κοιμαται..αχ ψυχη μου....

ασε τι να πω, θα μας περασει πιστευω...

πλακα κανεις ετσι,κακουργα ακου πιτογυρο,καλυτερα να με μαχαιρωνες παρα αυτο....:(:(:(:(κλαψ κλαψ κλαψ!!!!!!!!!!!!!!Τι λες μαρηηηη που θα σε μαχαιρωσω...να παθει τιποτα το στρουμφακι μου........

γεννα πρωτα και μετα οτι θες :tongue::tongue::tongue::tongue:

περιμενω να ρθει ο καλος μου με την ψαροσουπα απο την πεθερουλα κ εχω λυσσαξει στην πεινααααααααααααααααααααα λεμε!!!

πωπω πεινααααα...

Η Δώρα είναι σαδίστρια...

Από τη μια μου λέει να γράφω τι τρώω κι από την άλλη τρώει τις λιχουδιές και μας αναστατώνει

Ελεος καλέ!

Λυπήσου μας!!

Δωρα δεν σου μιλαω:lol:... ακου πιτογυρος!!!!

αυτό είναι απειλή ή προειδοποίηση;:P:p:p,

ΚΑι εγώ δεν μιλάω στην Δώρα...είναι μπλακλίστ...

Καλά σε λίγο θα ακουστεί το μπαμ που θα κάνουμε από τη ζήλεια μας!!!:tongue::lol::lol:

Χαλάλι σου Δωρα!

Ευχαριστήσου τον και για εμάς!:wink:

Καλή συνέχεια κοριτσάκια!

Πες τα Αννα!!!!!

Η κακούργα είναι θρασύτατη!!!!

Μα να μας το πετάει έτσι στυγνά στα μουτρα;;;;;:tongue:

κοριτσια αφηστε την να φαει το πιτογυρο, να γινει αλλη τοση και να μην χωραει απο τη πορτα να μπει εδω στο καφε!!!!:D:D:D:D

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρη,δεν ντρεπεστε λιγο.........

αμ ετσι να καταλαβω.....ειπα κι εγω γιατι συνεχως ξεροβηχα και πνιγομουν οσο ετρωγα....

Εσεις με φαγατε κακουργες!!!!!!!!!!!!!!!!

Φτου σας ζηλιαρες....:lol:

Λες κι εφαγα το δικο σας πιτογυρο κανατε.......

σα να σας αρπαξα την μπουκια απο το στομα.

Παντως ηταν ντελισιους,πεντανοστιμος και ντραγανος......

Τον καταευχαριστηθηκα!!!!!!!

Ελένη μη νομίζεις ότι με αυτά που τρώω χορταίνω κιόλας ή για να το θέσω καλύτερα ότι σκάω...

Υπάρχουν μερες που πεινάω πραγματικά

Αλλά το αποτέλεσμα με δικαιώνει

Εχω την εντύπωση ότι αυτό το 15ημερο είναι πιο δύσκολο από δυο προηγούμενα,γιατί μου έχει λιγότερο φαγητό,λιγότερο κρέας,καθόλου μήλα που είναι πιο χορταστικά και καθόλου ρύζι και ζυμαρικά.

Απλά μάζεψε το στομάχι κι εχω συνηθίσει

Αν μετρήσετε με ένα φλιτζάνι μια μερίδα από το φαγητό όπως σας το γράφω,θα δείτε ότι δεν είναι λίγο

Και τα 60γρ.φέτα είναι αρκετά

Πάντως χαίρομαι που άρχισα να φοράω κι άλλες μπλούζες στις οποίες καταπιεζόμουν πριν και μου κουμπώνουν και κάποια μπουφάν και παλτοζακέτες που πριν ούτε κατά διάνοια

Τι καλάαααα

Και για να σκασετε,

τσακισα και μια σοκολατιτσα και μια κουταλια μερεντα!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρη,δεν ντρεπεστε λιγο.........

αμ ετσι να καταλαβω.....ειπα κι εγω γιατι συνεχως ξεροβηχα και πνιγομουν οσο ετρωγα....

Εσεις με φαγατε κακουργες!!!!!!!!!!!!!!!!

Φτου σας ζηλιαρες....:lol:

Λες κι εφαγα το δικο σας πιτογυρο κανατε.......

σα να σας αρπαξα την μπουκια απο το στομα.

Παντως ηταν ντελισιους,πεντανοστιμος και ντραγανος......

Τον καταευχαριστηθηκα!!!!!!!

Άστες να λένε Δωράκι μου! Το θέμα είναι ότι εσύ το ευχαριστήθηκες:wink:

Τι καλάαααα

Και για να σκασετε,

τσακισα και μια σοκολατιτσα και μια κουταλια μερεντα!!!!!!!!!

Τις τσάκισες τώρα.......


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε Έβιρι! Προφανώς δεν υπάρχει καμία διάθεση συννενόησης και καλής θέλησης. Ελπίζω να βρεθεί λύση γιατί όπως λες είναι κρίμα το παιδί να μείνει πίσω στην μητρική του γλώσσα επειδή κάποιοι είναι κολλημένοι:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Κι εγώ ελπίζω να γίνει κάτι Αγγελική μου. Ευτυχώς που της διδάσκω εγώ κι ο άντρας μου τα ελληνικά μαθήματα και δεν έχει κενά.

δωρακι μπορεις να κανεις καρμποναρα, σουφλε με πατατες η μακαρονια η με ψωμι τοστ. μπορεις να τα τριψεις στον τριφτη και να τα βαλεις στην καταψυξη για αλλη φορα. επισης μπορεις , αν και πιο μπελαλιδικο, να φτιαξεις φλογερες με φυλλο ετοιμο , μια φετα ζαμπον, μια τυρι, τυλιμα ορθογωνιο και τηγαμισμα.μμμ...μιαμ, μιαμμμμμ.

Πολύ ωραίες ιδέες όλες. Με την κατάψυξη συμφωνώ ακόμη περισσότερο.

εμεις προχθες το βραδυ καναμε προβα με την σκυλοκορη ξενιχτιου...

Άννα ευτυχώς που ήταν μόνο αυτός ο λόγος που δε μπήκες. Εεεε να πούμε περαστικά και στο σικυλάκι σας (όπως έλεγε και η μικρή μου το σκυλάκι=σικιλάκι).

Και τώρα σπέσιαλ για το Δωράκι μας το μενού της χοντροπεριστέρως:

χαχαχαχαχαχα μ' ακούει η κόρη μου να γελάω πάλι δυνατά.

Εβιράκι δεν νομίζω να έχει πρόβλημα το παιδί.

Ούτε ζητάς κάτι παράλογο... Αντίθετα, εκδηλώνεις ενδιαφέρον για παραπάνω ώρες!

Έτσι το είχα σκεφτεί κι εγώ, αλλά έφαγα πόρτα στη μούρη. Αισθάνθηκα σαν αυτούς που πέφτουν ξαφνικά πάνω σε τζάμι κι απ' την άλλη πλευρά τους βλέπεις με κολλημένο το μάγουλο και το στόμα πατημένο. Ίδιο όμως.

η μπεμπουλα μου ειναι πολυ γκρινιαρα και δεν εφαγε κιολας και στεναχωρηθηκα..

Μαρία, θα συμφωνήσω με τα κορίτσια που δίνουν ως αιτία τα δόντια, αλλά καλού-κακού κάνε ένα τηλεφώνημα στον παιδίατρο να ρωτήσεις αν τυχόν υπάρχουν παρενέργειες και να του πεις ότι εσύ σχετίζεις τα συμπτώματα της μπέμπας με το εμβόλιο. Τουλάχιστον, αν είναι να σου αποκλείσει το ενδεχόμενο των παρενεργειών.

Τελικα εκανα σουφλεδακι με ψωμι.

Εβαλα και κρεμα γαλακτος και μπεικον....

Καλέεεεεε τι ωραία που μυρίζειιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

ποσες θερμιδες λετε να αρπαξω;

Εγώ άρπαξα και μόνο που το μύρισα από το ίντερνετ.

Τι να κανει βρε κοριτσια η Αρετη?

Πραγματικά μας λείπει αυτό το κορίτσι.

Αυτή η υστερίαση με το internet γενικά τους πιάνει από καιρό σε καιρό.... θα γράψω λοιπόν κι εγώ parents.org.gr+www.parentscafe.gr επειδή δεν περνάει η ώρα !!!! χα χα και τί φταίω εγώ δλδ ????

Να τους πεις ότι κάθε ευυπόληπτος πολίτης σήμερα πρέπει να μπαίνει στο πάρεντς.

Εκτός από σμαρτάκι έχει μερες να μπει και η κουφετού ή κάνω λάθος;

Το Κουφετάκι δε μπαίνει συχνά στο μαγειροκαφέ, είναι όμως καλά, όσο καλά την αφήνουμε να είναι με τα θέματα που διαβάζει στο καφέ των μυστηρίων. Ήδη έγραψε χτες το βράδυ εκεί.

Εχετε καμιά καλή συνταγή για μηλόπιτα;

Εχω ένα σωρό μήλα και θα μου χαλάσουν

Κι εγώ από το ίντερνετ θα αναζητούσα. Δεν έχω κάποια δική μου. Έχω φτιάξει όμως στο παρελθόν και λουκουμάδες με μήλο ή μπανάνα. Δηλαδή, φτιάχνω το μείγμα του λουκουμά όπως το ξέρουμε και ρίχνω μέσα κομμάτια μήλου κομμένο όσο ένας μεγαλούτσικος κύβος (γύρω στα 2-3εκ το κάθε κυβάκι). Μετά πιάνω με το κουτάλι κάθε κομμάτι που θα περιβάλλεται από τη ζύμη και το τηγανίζω.

Κι εδώ θα συνιστούσα μαρμελάδα, με την οποία αργότερα μπορείς να φτιάξεις γλυκά ταψιού, τάρτες, μηλοπιτάκια ατομικά σκεπαστά, να τη βάλεις στο ψωμί, σε τούρτες κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρη,δεν ντρεπεστε λιγο.........

αμ ετσι να καταλαβω.....ειπα κι εγω γιατι συνεχως ξεροβηχα και πνιγομουν οσο ετρωγα....

Εσεις με φαγατε κακουργες!!!!!!!!!!!!!!!!

Φτου σας ζηλιαρες....:lol:

Λες κι εφαγα το δικο σας πιτογυρο κανατε.......

σα να σας αρπαξα την μπουκια απο το στομα.

Παντως ηταν ντελισιους,πεντανοστιμος και ντραγανος......

Τον καταευχαριστηθηκα!!!!!!!

Τι καλάαααα

Και για να σκασετε,

τσακισα και μια σοκολατιτσα και μια κουταλια μερεντα!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχα γεια σου βρε Ζουμπουλία, πολύ γέλασα.

Κορίτσια η Φέφη άργησε πολύ, τι να γίνεται άραγε;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!

Για φαγητό κυρίως έχουμε από χθες την... γνωστή σούπα!!

Που είναι η Φέφη και δεν έχει μπει ακόμη?

Και κυρίως που είναι η Σμαρτάκι?:confused: Ανησυχώ... Έχει κάποια τηλ της, έχει φατσοβιβλίο η κοπέλα?

Μαράκι, έτσι έκανε κι ο γιος μου λόγω δοντιών - εννοώ, από άγιο μωρό που ήταν έχανε λίγο την όρεξή του (την ξανάβρισκε γρήγορα βέβαια:cool:) και ξύπναγε κλαίγοντας, κυρίως το βράδυ. Και μάλιστα, εγώ από το πολύ άγχος μου, άργησα να πάρω χαμπάρι τι συνέβαινε.:oops: Έψαξες το στοματάκι της?

Εβίρι μου, καλά έκανες και μίλησες. Οι απαντήσεις που σου δόθηκαν απαράδεκτες.

Όμως, τώρα επί της ουσίας : κατανοώ ότι πάνε πολύ αργά στα γερμανικά αλλά ούτως ή άλλως, νομίζω, θα ήταν αδύνατον η κορούλα σου να καλύψει την απαραίτητη ύλη για να μην χάσει τάξη (επιπέδου 4ης?). Σκέψου - εμείς, πάνω κάτω, πόσο καιρό θα θέλαμε για να παρακολουθήσουμε ένα ξενόγλωσσο τμήμα?

Μήπως, γυρνώντας στην Ελλάδα με το καλό (κι αφού εσείς της κάνετε και τα Ελληνικά μαθήματα εκεί) υπάρχει η δυνατότητα να δώσει εξετάσεις εδώ και να προβιβαστεί στην τάξη που πραγματικά ανήκει κι έτσι να μην χάσει χρονιά?

Περιστεράκι, ξαναρωτάω : Πως έκανες 9 χλμ την ημέρα βρε κορίσι μου? Εκπληκτικό!

Δωράκι, χαλάλι σου! Αλλά και μερέντα? Σλουρπ! (και δεν έχω σπίτι):shock:

Εντωμεταξύ, θέλω να σχολιάσω κι άλλα διάφορα αλλά είστε πολυλογούδες:tongue:, χάνομαι μέσα στα πολλά μηνύματα και ξεχνιέμαι!

Να ρωτήσω μόνο :

1) Με τι μπορώ ν' αντικαταστήσω την κρέμα γάλακτος στην καρμπονάρα? (παραγγελιά του κανακάρη μου το φαγητό!) Θέλω να την κάνω λίγο πιο ελαφριά...

2) Μια απλή κι εύκολη συνταγή για ρώσσικη? Αρέσει πολύ στον ζώπυρο. Ε, να μην λέει ότι σκοτώνομαι να ικανοποιήσω μόνο τις επιθυμίες του γιου...

3) Μια απλή κι εύκολη συνταγή για φασολάδα? Σπάνια μου πετυχαίνει βρε κορίτσια και μάλλον από τύχη... Σημ., δεν χρησιμοποιώ χύτρα.

Ζητάω πολλά, ε?:?

Καλό μας μεσημέρι!

υ.γ. Ποιά μίλησε για γεμιστά και γιουβέτσι?:confused: Από τα πλέον αγαπημένα μου φαγητά!!:cool: Άπονες!!!:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε;

Εγω απο διάθεση χαλιαααααααααααααααααααααααααααααααααα.

Σήμερα έφαγα μανιτάρια με σπανάκι ωραίο ήταν μου θύμισε μαγειριτσα.

εβιρυ τη φράου μέρκελ συνάντησες στο σχολείο; αν είναι δυνατόν ταλαιπωρούν το παιδάκι. Ευχομαι σύντομα να μπει στο ελληνικό τμήμα.

Πολύ ωραία η αίσθηση να μπαίνεις στα ρούχα σου περιστερω, ελπίζω να τα καταφερω και γω.

κάντυ μη σε χάσουμε.

δωράκι εγω δεν σε ζηλεύω για το πτογυρο αλλά για όλα τ' αλλα. πεινιρλι θέλω τώρα.

Φιλάκια σε όλες τις υπόλοιπες στα μωράκια και στα στρουμφάκια.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και για να σκασετε,

τσακισα και μια σοκολατιτσα και μια κουταλια μερεντα!!!!!!!!!

σκασαμε και με τον πιτογυρο δεν χρειαζοταν να φας και σοκολατιτσα!!!!!

Κοριτσια πηρα την γιατρο στα δοντια αποδιδει ολη τη γκρινια, μου ειπε να σταματησω τις κρεμες και να δινω μονο γαλα για να μην συνδιασει τον πονοδοντο με το φαγητο. Απο δευτερα και βλεπουμε, κοιταται τωρα η περδικα...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφαγα μανιτάρια με σπανάκι ωραίο ήταν μου θύμισε μαγειριτσα.

Κάγκλυ μου, πως το έφτιαξες αυτό? (γιατί έχεις χάλια διάθεση?)

Να ρωτήσω και κάτι άλλο? Μην βαράτε! Ένα λάχανο που έχω, εκτός από λαχανόρυζο και ντολμάδες, μπορώ να το κάνω και κάτι άλλο?

Ωωχ, πρέπει να φύγω!


Link to comment
Share on other sites

Να μα παλι η χοντρελο!!!!!!!!

Εμ ,θα μου πειτε, με τοσο φαι 2 κιλα πηρα αυτοματος σημερα.

Απο αυριο διαιτα....ΤΕΛΟΣ!!!!!!

ζωπυρουλα εγω την φασολαδα δεν την κανω στην χυτρα..(μια φορα επιχειρησα και την εκαψα...)

Βαζω τα φασολια και τα καροτα να βρασουν κι οταν ειναι ετοιμα,τοτε ριχνω λαδι-μπαχαρικα και πελτε ντοματας.....

Αρκετα ευκολη και απλη,δεν νομιζεις;

Οσο για ρωσικη,δεν εχω φτιαξει ποτε......

Και στην καρμποναρα να βαλεις ελαφρια κρεμα γαλακτος....αλλιως

δεν ξερω με τι μπορεις να την αντικαταστησεις...:confused:

Ξερετε τι σκεφτηκα;

Η σμαρτακι ειχε πει,οτι ο γιος της δεν θα εμπαινε εντατικη....οποτε λογικα δεν θα εχει φυγει καθολου απο κοντα του...

γιαυτο δεν εχουμε νεα της.

Να ενας ακομα λογος που πρεπει να ανταλλαξουμε τηλεφωνα....για μια ωρα αναγκης.

Η Φεφη ποιυ ειναι αληθεια;


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι η φεφη;

Πού είναι η Φούμπι;

Εεεεεε;

Δώρα μας κόλασες πάλι σήμερα!Συγκρατήσου και λίγο...

Εβίρι οι ιδέες σου όπως πάντα καταπληκτικές!Θα τσεκάρω τη Σκούρα και τη Λαμπράκη και θα ρίξω και μια ματιά στο ιντερνετ για να πάρω ιδέες.

Περπάτησα 45 λεπτάκια!Από τη Δευτέρα συνολικά 160 λεπτά περπάτημα.200 λεπτά την εβδομάδα λέει η διαιτολόγος.Με βλέπω να περνάω το όριο

Η Ιωάννα μας πού είναι σήμερα;

Link to comment
Share on other sites

τσα!

τι κάνετε βρε πολυλογούδες? αμάν έκανα να σας διαβάσω!

εγώ σήμερα πέρασα μια μέρα με τους άντρες μου...είπαμε η φτώχια θέλει καλοπέραση...κατεβήκαμε λίγο στην πόλη, οταν γυρίσαμε πήραμε έτοιμο κοτοπουλάκι και μασαμπουκιάσαμε-Εβίρι με πολύ σαλάτα και σε μικρό πιατάκι:D- και μετά πάλι βολτίτσα παραλία...ωραία ήταν...

βρε Δώρα...βρε Δώρα...τι καψώνια είναι αυτά που μας κάνεις?

Περιστέρω ζήλεψα...θέλω κι εγώ να μπω στα παλιά μου ρούχα...ευχαριστώ όμως κοριτσάκι γιατί μου δίνεις κίνητρο...

Ζωπυράκι ήθελα να τραβήξω μια φώτο σήμερα ειδικά για σένα αλλά είχα ξεχάσει τη μηχανή:oops:...επιφυλλάσομαι...

Φεφηηηηηη που είσαι?????

Φιλιά στις υπόλοιπες!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...