Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Katker είπε:

      Ναι έχεις δίκιο για το συκώτι κυρίως μου το είχε αναφέρει και μένα η διατροφολόγος, μου το ξανά εξήγησε σήμερα. Ο γυναικολόγος της αδερφής μου στο δεύτερο την είχε πει για το καρότο, και αυτό έγινε το 2020. 
      Τέλος πάντων όπως και να έχει δεν ήθελα να παραπληροφορήσω ούτε να προκαλέσω πανικό ούτε να το παίξω ειδικός. Ήταν λάθος η τοποθέτηση μου για το καρότο. 

      Καλέ δεν παραπληροφόρησες! Είπες κάτι που σου είπε η διατροφολόγος απλά! Μεγάλες γυναίκες είμαστε και μπορούμε η κάθε μία μόνη της να ρωτήσει τον γιατρό της και να ενημερωθει μόνη της για τον εαυτό της για τα πάντα! 😉

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

:(:(:(:(καραμελίτσα μου; τι έπαθε η καραμελίτσα μου;....να μου την στείλεις τώρα να την κάνει μα ο Τζότζος!!!!...(έχει δίκιο η Ελένη2008, μπας και βγαζετε δοντάκι;)

Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

παρτη βρε Δωρακι να μαθουμε κανα νεο..

Η καραμελιτσα κατι εχει παθει, καναμε εμβολιο την τριτη και απο τοτε ειναι χαλια, κλαιει, γκρινιαζει δεν τρωει, δεν κοιμαται..

ασε τι να πω, θα μας περασει πιστευω...

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοον,

παω να φαω....ηρθε ο πιτογυρος........

Εμμμμμ χμμμμμ ο καλος μου ηρθε ηθελα να πω!!!!!!!!!:mrgreen:

πλακα κανεις ετσι,κακουργα ακου πιτογυρο,καλυτερα να με μαχαιρωνες παρα αυτο....:(:(:(:(κλαψ κλαψ κλαψ!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι λες να βγαζει δοντακια η καραμελενια κ εχει γκρινια,αχουτο μωρε που θα παει θα το περασει κ αυτο!!!

Μεταξια μην χαθεις μωρε,οσο προλαβαινεις κ απο το σπιτι...πλεον στις δουλειες τα πραγματα ζοριζουν..μαμωτο τους!

μωρε κ εγω την σκεφτομαι την Αρετουλα,αχ σιγα σιγα θα χει γινει φουσκιτσα η αγορομανα!!

περιμενω να ρθει ο καλος μου με την ψαροσουπα απο την πεθερουλα κ εχω λυσσαξει στην πεινααααααααααααααααααααα λεμε!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

παρτη βρε Δωρακι να μαθουμε κανα νεο..

Η καραμελιτσα κατι εχει παθει, καναμε εμβολιο την τριτη και απο τοτε ειναι χαλια, κλαιει, γκρινιαζει δεν τρωει, δεν κοιμαται..

ασε τι να πω, θα μας περασει πιστευω...

Μαρία μου δεν νομίζω ότι είναι από το εμβολίο. Τα νέας γενιάς εμβόλια που κάνουν τώρα, μας έχει πει ο παιδίατρος μας, ότι δεν κάνουν πια παρενέργιες. Έτσι μάλλον θα είναι κανένα δοντάκι. Δώσε της λίγο ντεπονάκι να την καλμάρει.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον ετοιμάζεται να σκάσει κανένα δοντάκι!

Δίνε ποτε πότε λίγο ντεπονάκι να μην υποφέρει πολύ το γιαβρί!

ισως, βαλε και το εμβολιο, μωρε δεν με ειχε μαθει να γκρινιαζει ο μικρος μου βουδας και τωρα μου κακοφαινεται...

Ισως να ειναι κανα δοντακι, ειδωμεν..

:(:(:(:(καραμελίτσα μου; τι έπαθε η καραμελίτσα μου;....να μου την στείλεις τώρα να την κάνει μα ο Τζότζος!!!!...(έχει δίκιο η Ελένη2008, μπας και βγαζετε δοντάκι;)

Ο τζοτζος να κανει υπομονη και θα την φιλησει απο κοντα!!!

ευχαριστω κοριτσια...

Δωρα δεν σου μιλαω:lol:... ακου πιτογυρος!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ισως, βαλε και το εμβολιο, μωρε δεν με ειχε μαθει να γκρινιαζει ο μικρος μου βουδας και τωρα μου κακοφαινεται...

Ισως να ειναι κανα δοντακι, ειδωμεν..

Αμα είναι και τα δύ μαζί....ωχ ωχ ωχ!!!!

Το καημενούλι θα ταλαιπωρείται πολύ....


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου δεν νομίζω ότι είναι από το εμβολίο. Τα νέας γενιάς εμβόλια που κάνουν τώρα, μας έχει πει ο παιδίατρος μας, ότι δεν κάνουν πια παρενέργιες. Έτσι μάλλον θα είναι κανένα δοντάκι. Δώσε της λίγο ντεπονάκι να την καλμάρει.

Ισως να εχεις δικιο, της δωσαμε χτες ντεπον αλλα δεν πολυθελω να δινω και χωρις πολυ σοβαρο λογο. Σημερα πιστευω νευριασε με το φαγητο που δεν ηθελε...

θα κανω υπομονη και αυριο και βλεπουμε..

Αννακι τι κανει το στρουμφακι μας?? η κοιλιτσα φουσκωσε καθολου?

ωραια ειναι βρε και η ψαροσουπα!!! καλυτερη απο τον πιτογυρο!!!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ο τζοτζος να κανει υπομονη και θα την φιλησει απο κοντα!!!

ευχαριστω κοριτσια...

Δωρα δεν σου μιλαω:lol:... ακου πιτογυρος!!!!

αυτό είναι απειλή ή προειδοποίηση;:P:p:p,

ΚΑι εγώ δεν μιλάω στην Δώρα...είναι μπλακλίστ...


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανεις ετσι,κακουργα ακου πιτογυρο,καλυτερα να με μαχαιρωνες παρα αυτο....:(:(:(:(κλαψ κλαψ κλαψ!!!!!!!!!!!!!!

Πες τα Αννα!!!!!

Η κακούργα είναι θρασύτατη!!!!

Μα να μας το πετάει έτσι στυγνά στα μουτρα;;;;;:tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι απειλή ή προειδοποίηση;:P:p

απλη ενημερωση αγαπουλα..

κοριτσια αφηστε την να φαει το πιτογυρο, να γινει αλλη τοση και να μην χωραει απο τη πορτα να μπει εδω στο καφε!!!!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελένη μη νομίζεις ότι με αυτά που τρώω χορταίνω κιόλας ή για να το θέσω καλύτερα ότι σκάω...

Υπάρχουν μερες που πεινάω πραγματικά

Αλλά το αποτέλεσμα με δικαιώνει

Εχω την εντύπωση ότι αυτό το 15ημερο είναι πιο δύσκολο από δυο προηγούμενα,γιατί μου έχει λιγότερο φαγητό,λιγότερο κρέας,καθόλου μήλα που είναι πιο χορταστικά και καθόλου ρύζι και ζυμαρικά.

Απλά μάζεψε το στομάχι κι εχω συνηθίσει

Αν μετρήσετε με ένα φλιτζάνι μια μερίδα από το φαγητό όπως σας το γράφω,θα δείτε ότι δεν είναι λίγο

Και τα 60γρ.φέτα είναι αρκετά

Πάντως χαίρομαι που άρχισα να φοράω κι άλλες μπλούζες στις οποίες καταπιεζόμουν πριν και μου κουμπώνουν και κάποια μπουφάν και παλτοζακέτες που πριν ούτε κατά διάνοια

Link to comment
Share on other sites

Η Δώρα είναι σαδίστρια...

Από τη μια μου λέει να γράφω τι τρώω κι από την άλλη τρώει τις λιχουδιές και μας αναστατώνει

Ελεος καλέ!

Λυπήσου μας!!

Εκτός από σμαρτάκι έχει μερες να μπει και η κουφετού ή κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Ελένη μη νομίζεις ότι με αυτά που τρώω χορταίνω κιόλας ή για να το θέσω καλύτερα ότι σκάω...

Υπάρχουν μερες που πεινάω πραγματικά

Αλλά το αποτέλεσμα με δικαιώνει

Εχω την εντύπωση ότι αυτό το 15ημερο είναι πιο δύσκολο από δυο προηγούμενα,γιατί μου έχει λιγότερο φαγητό,λιγότερο κρέας,καθόλου μήλα που είναι πιο χορταστικά και καθόλου ρύζι και ζυμαρικά.

Απλά μάζεψε το στομάχι κι εχω συνηθίσει

Αν μετρήσετε με ένα φλιτζάνι μια μερίδα από το φαγητό όπως σας το γράφω,θα δείτε ότι δεν είναι λίγο

Και τα 60γρ.φέτα είναι αρκετά

Πάντως χαίρομαι που άρχισα να φοράω κι άλλες μπλούζες στις οποίες καταπιεζόμουν πριν και μου κουμπώνουν και κάποια μπουφάν και παλτοζακέτες που πριν ούτε κατά διάνοια

Χαρά στο κουράγιο σου πάντως!

Εγώ επειδή από παιδάκι έκανα δίαιτα (καθότι φούσκα), τώρα και μόνο με την ιδέα παθαίνω αμόκ!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...