Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Katker είπε:

      Ναι έχεις δίκιο για το συκώτι κυρίως μου το είχε αναφέρει και μένα η διατροφολόγος, μου το ξανά εξήγησε σήμερα. Ο γυναικολόγος της αδερφής μου στο δεύτερο την είχε πει για το καρότο, και αυτό έγινε το 2020. 
      Τέλος πάντων όπως και να έχει δεν ήθελα να παραπληροφορήσω ούτε να προκαλέσω πανικό ούτε να το παίξω ειδικός. Ήταν λάθος η τοποθέτηση μου για το καρότο. 

      Καλέ δεν παραπληροφόρησες! Είπες κάτι που σου είπε η διατροφολόγος απλά! Μεγάλες γυναίκες είμαστε και μπορούμε η κάθε μία μόνη της να ρωτήσει τον γιατρό της και να ενημερωθει μόνη της για τον εαυτό της για τα πάντα! 😉

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερουδια,χαθηκα εχθες οποτε για να πω την αληθεια δεν σας εχω διαβασει κ ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

εμεις προχθες το βραδυ καναμε προβα με την σκυλοκορη ξενιχτιου...κατι την πειραξε κ αν 2ωρο ειχαμε διαρροια..ευτυχως σημερα μετα απο την χθεσινη ενεση που της εβαλε ο κτηνιατρος ειναι καλυτερα!παντως η διαπιστωση ειναι πως το ξενυχτι ειναι δυσκολο πραγμα χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

λοιπον εχθες φαγαμε φακες κ σημερα ψαροσουπα γιαμιιιιιιιιιιιιι!!!!!φιλακια πολλα σε ολες!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

αυτά τα φιλοσοφικά...:lol::lol::lol:σήμερις θα φτιάξω σουφλεδάκι...όποιος θέλει ας κοπιάσει....

Επειδή ο Πειραιάς πέφτει κομματάκι μακριά να σου στείλω κούριερ να μου στείλεις με ταπεράκι:wink::wink::wink:?

Καλημερουδιααα!

Εχω φετες παριζα και κασερι κοματι,που παλιονουν αλλα δεν θελω να τις πεταξω,τι να φτιαξω λετε;Εκτως απο πιτσα;

Ενα σουφλεδάκι με ζυμαρικά?

Εβιριιιιιιι;;;;;;

Ριξτε καμια ιδεα και καμια συνταγουλα πλιιιιιζ!

QUOTE]

Καλημέρα μαγειροκόριτσα,

Εμεινε κουνουπιδάκι από εχθές και σήμερα θα το συνδιάσω με τι????

Ψητό μπιφτέκι ή μπριζολίτσα?

Δεν ξέρω.Θα το σκεφτώ.Μπορεί να το φάω και σκέτο αν βαριέμαι να φτιάξω κάτι άλλο.

Σας φιλώ όλες γλυκά.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βρές 10 πορνοσάιτ και γράψε διπλανή αιτιολογία ΄"διότι είμαι λυσσάρα".Μου φαίνεται υπερβολή όλο αυτό.

Αντε καλά κουράγια.

Χαχαχαχαχα! Σούπερ ιδέα:wink:;-):wink:

καλημερουδια,χαθηκα εχθες οποτε για να πω την αληθεια δεν σας εχω διαβασει κ ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

εμεις προχθες το βραδυ καναμε προβα με την σκυλοκορη ξενιχτιου...κατι την πειραξε κ αν 2ωρο ειχαμε διαρροια..ευτυχως σημερα μετα απο την χθεσινη ενεση που της εβαλε ο κτηνιατρος ειναι καλυτερα!παντως η διαπιστωση ειναι πως το ξενυχτι ειναι δυσκολο πραγμα χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Έκανες λοιπόν και μία πρόβα για το πως είναι να ξυπνάς την νύχτα για να ταίσεις το μπεμπέκι σου!

Αυτό όμως θα είναι σίγουρα πιο ευχάριστη ασχολία από την διάρροια της σκυλίτσας σας!

λοιπον εχθες φαγαμε φακες κ σημερα ψαροσουπα γιαμιιιιιιιιιιιιι!!!!!φιλακια πολλα σε ολες!!

Σήμερα το μενού έχει μακαρόνια με κιμά.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Τι κάνετε;

Ηλιος με δόντια εδώ...

Πήγα πριν λίγο στο σούπερ μάρκετ και με...δάγκωσε

Με λίγα λόγια, άιντε χάιντε.

Δεν λες τίποτα!Να "χαρώ"εγώ συστήματα...

μην μου μιλάτε για Γερμαναράδες που το παίζουν τόσο σωστοί και τα έχουν κάνει κι αυτοί σκ@τ# με τα νούμερα που έχουν δηλώσει στην ΕΝΕ!!!! αλλά έτσι ηταν πάντα ...το παίζανε καλύτεροι και ήταν οι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΤΕΡΟΙ!!!!αλλά που θα πάει θα έρθει και πάλι το πλήρωμα του χρόνου και θα την φάνε πάλι την μπανάνα τους...αρκεί να αντέξουμε εμείσ.....γκρρρρρρρρρ...

ωρέ πές της ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Μια χαρά τα λές!!

Λοιπόν βρές 10 πορνοσάιτ και γράψε διπλανή αιτιολογία ΄"διότι είμαι λυσσάρα".Μου φαίνεται υπερβολή όλο αυτό.

Αντε καλά κουράγια.

:lol::lol::lol::lol::lol:

και εμεις παντως δεν παει καλα η δουλεια. μας ανακοινωσε σημερα οτι θα εχουμε περικοπες προσωπικου και μισθων. αντε να δουμε...:rolleyes:

Ωχ!Μακάρι να σου πάνε όλα καλά...Να δω πότε θα μιλήσουμε...Απόψε ξεμπερδεύω μετά τις 9 πάλι

Ανησυχώ κι εγώ για σμαρτάκι!!!

Πώς γίνεται να μάθουμε νέα;

Και τώρα σπέσιαλ για το Δωράκι μας το μενού της χοντροπεριστέρως:

Πρωί 1φλ.γάλα 1,5%, 30 γρ.ψωμί με μελι και μαργαρίνη,1 μανταρίνι

Δεκατιανό: 5 καρύδια και 1 πορτοκάλι

Μεσημέρι: 1 1/2 φλ.σπανακόρυζο,60 γρ.τυρί φετα 12%,30 γρ.τυρί

Απόγευμα 3 κριτσινια ολικής και 3 αποξ.δαμάσκηνα

Βράδυ: 1 τόνο μεγάλο σε νερό και 2 φλ.σαλάτα με 2 κ.γ λάδι,1 φρυγανιά ολικής

Οπως καταλάβατε σήμερις έφτιαξα σπανακόρυζο

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Τι κάνουν τα μαγειροκόριτσα;

Χθες δεν μαγείρεψα γιατί πήγαμε για καφέ με τον χάμπυ οπότε θα ξαναφάμε βραστό!

Κορίτσια το μετάνιωσα που πήγα. Δε ξέρω μήπως στιγματιστεί το παιδί. Αυτό που με φοβίζει τώρα και μου έχει κόψει τα πόδια είναι το γεγονός ότι, έτσι μπορεί να χάσει χρονιά η κόρη μου. Αυτό δε θα το συγχωρήσω στον ευατό μου. Θα αισθάνομαι μια ζωή ένοχη αν της κάνω τέτοιο πράγμα.

Εβιράκι δεν νομίζω να έχει πρόβλημα το παιδί.

Ούτε ζητάς κάτι παράλογο... Αντίθετα, εκδηλώνεις ενδιαφέρον για παραπάνω ώρες!

μην μου μιλάτε για Γερμαναράδες που το παίζουν τόσο σωστοί και τα έχουν κάνει κι αυτοί σκ@τ# με τα νούμερα που έχουν δηλώσει στην ΕΝΕ!!!! αλλά έτσι ηταν πάντα ...το παίζανε καλύτεροι και ήταν οι ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΤΕΡΟΙ!!!!αλλά που θα πάει θα έρθει και πάλι το πλήρωμα του χρόνου και θα την φάνε πάλι την μπανάνα τους...αρκεί να αντέξουμε εμείσ.....γκρρρρρρρρρ...

ωρέ πές της ΑΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Με κάλυψες!:tongue:

Εχω φετες παριζα και κασερι κοματι,που παλιονουν αλλα δεν θελω να τις πεταξω,τι να φτιαξω λετε;

Μία σπέσιαλ ομελέτα;

Α! Να μην ξεχάσω τα κακά νέα της ημέρας: να σας κουνήσω το μαντήλι γιατί χθες μας ζήτησαν λίστα με τα sites που μπαίνουμε και αιτιολογία δίπλα, την θέλουν λέει έως αύριο.... οπόταν, καλά κρασιά !

Το βράδυ από το σπίτι και ... αν !!! Θα μου λείψετε !!!!

Στείλτε τουλάχιστο μέσω πμ κανένα τηλέφωνο να μιλάμε στο ζωντανό :cool:!!!

Έλα ρε.... Θα χάσουμε τις ατάκες σου;:(:(

εμεις προχθες το βραδυ καναμε προβα με την σκυλοκορη ξενιχτιου...κατι την πειραξε κ αν 2ωρο ειχαμε διαρροια..ευτυχως σημερα μετα απο την χθεσινη ενεση που της εβαλε ο κτηνιατρος ειναι καλυτερα!παντως η διαπιστωση ειναι πως το ξενυχτι ειναι δυσκολο πραγμα χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Γι'αυτό Αννούλα μου κοιμήσου όσο προλαβαίνεις!!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικα μαγειρισουλες εκανα μπιφτεκακια μετα απο εντολη αντρουλη και θα κανω και ενα πουρε με σαφραν.

Μωρε δεν σας εχω διαβασει παλι, μονο στα πεταχτα..

η μπεμπουλα μου ειναι πολυ γκρινιαρα και δεν εφαγε κιολας και στεναχωρηθηκα..

Link to comment
Share on other sites

Α! Να μην ξεχάσω τα κακά νέα της ημέρας: να σας κουνήσω το μαντήλι γιατί χθες μας ζήτησαν λίστα με τα sites που μπαίνουμε και αιτιολογία δίπλα, την θέλουν λέει έως αύριο.... οπόταν, καλά κρασιά !

Το βράδυ από το σπίτι και ... αν !!! Θα μου λείψετε !!!!

Στείλτε τουλάχιστο μέσω πμ κανένα τηλέφωνο να μιλάμε στο ζωντανό :cool:!!!

ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ:shock::shock::shock::shock::shock:

Μα ειναι σοβαροι;:mad::mad::mad::mad:

Απαπαπαπαπαπα........

Να μπαινεις απο το σπιτι,μη σε χασουμε κι εσενα ναι;

Τελικα εκανα σουφλεδακι με ψωμι.

Εβαλα και κρεμα γαλακτος και μπεικον....

τουρμο το εκανα,τιγκα στις θερμιδες........!!!

Θα φαω και τον πιτογυρο που θα φερει ο καλος μου,εφαγα κι ενα περιποιημενο πενειρλι το πρωι......

Θα φαω κι απο το σουφλε,μη το αδικησω....

ποσες θερμιδες λετε να αρπαξω;

Α κοριτσακια,χθες τελικα ηρθε η κοκκινομουρα....

Παλιοτερα λεγαμε οτι οταν εχεις την κοκκινομουρα δεν περνεις θερμιδες οτι και να τρως....

ε,σημερα αυτο σκεφτομαι και σαβουριαζω οτι βρω....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::roll::roll::roll:

Ανναααα, σας εχ@σε η τ.... ε;:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Δωρακι τι κανει το θησαυρακι μας?

αληθεια δεν παχαινεις οταν εχεις κοκκινομουρα? Γιατι εμενα οταν μου τελειωνει σαβουρωνω.. παχαινω τοτε??:lol::lol:

Μεταξια μου εμας στην δουλεια μας το ειχαν μπλοκαρει και μπαιναμε μονο σε σαιτ που ειχαν να κανουν με την δουλεια και τον ανταγωνισμο..τι να πεις???

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν βρές 10 πορνοσάιτ και γράψε διπλανή αιτιολογία ΄"διότι είμαι λυσσάρα".Μου φαίνεται υπερβολή όλο αυτό.

Αντε καλά κουράγια.

.........................

Έλα ρε.... Θα χάσουμε τις ατάκες σου;:(:(

Γι'αυτό Αννούλα μου κοιμήσου όσο προλαβαίνεις!!!!;)

τελικα μαγειρισουλες εκανα μπιφτεκακια μετα απο εντολη αντρουλη και θα κανω και ενα πουρε με σαφραν.

Μωρε δεν σας εχω διαβασει παλι, μονο στα πεταχτα..

η μπεμπουλα μου ειναι πολυ γκρινιαρα και δεν εφαγε κιολας και στεναχωρηθηκα..

ΔΕΝ έχω φτιάξει ποτέ πουρέ με σαφράν ! Ωραία ιδέα !

Μην στεναχωριέσαι για την καραμελίτσα σου ! Έχει δοντάκια το ψυχάκι μου ! Και δεν πειράζει εάν δεν έφαγε μια φορά !;)

Άννα μας (4),

Θα συμφωνήσω κι εγώ με την Ελένη... ΚΟΙΜΗΣΟΥ τώρα που προλαβαίνεις !

Αυτή η υστερίαση με το internet γενικά τους πιάνει από καιρό σε καιρό.... θα γράψω λοιπόν κι εγώ parents.org.gr+www.parentscafe.gr επειδή δεν περνάει η ώρα !!!! χα χα και τί φταίω εγώ δλδ ????

πάει - μετά θα αυτοκτονηθώ σας το λέω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δώρα,

Έλεος... έχω γράψει από το πρωί ότι είμαι θεο-νήστικη από (κάτσε να θυμηθώ) προχθές και μου έχεις αραδιάσει 105 φαγητά υπερθερμιδικά !!!!

Σε ζήλεψα ! Τρως έξυπνα όμως... πεϊνιρλί πρωί-πρωί... το έκαψες δλδ !

Την Αρετή κι εγώ την σκέφτομαι συχνά αλλά "κολλάω" να την πάρω τηλ... θα έχει φουσκώσει η κοιλίτσα της τώρα ε ??????????? το μόνο που ξέρω είναι ότι και το 3ο που περιμένει είναι αγόρι !!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα μαγειρισουλες εκανα μπιφτεκακια μετα απο εντολη αντρουλη και θα κανω και ενα πουρε με σαφραν.

Μωρε δεν σας εχω διαβασει παλι, μονο στα πεταχτα..

η μπεμπουλα μου ειναι πολυ γκρινιαρα και δεν εφαγε κιολας και στεναχωρηθηκα..

Θα βγάζει δοντάκια και γι΄αυτό είναι άκεφη. Μην ανησυχείς θα φάει αργότερα που θα πεινάσει.

Α κοριτσακια,χθες τελικα ηρθε η κοκκινομουρα....

Παλιοτερα λεγαμε οτι οταν εχεις την κοκκινομουρα δεν περνεις θερμιδες οτι και να τρως....

ε,σημερα αυτο σκεφτομαι και σαβουριαζω οτι βρω....:mrgreen::mrgreen::mrgreen::roll::roll::roll:

Αυτό δεν το ήξερα! όντως ισχύει ή μήπως το έχουμε βγάλει εμείς οι γυναίκες για να δικαιολογήσουμε την μανία που μας πιάνει εκείνες τις ημέρες με το φαγητό και κυρίως τα γλυκά?

Ανναααα, σας εχ@σε η τ.... ε;:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Τι κάνετε;

Ηλιος με δόντια εδώ...

Πήγα πριν λίγο στο σούπερ μάρκετ και με...δάγκωσε

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ανησυχώ κι εγώ για σμαρτάκι!!!

Πώς γίνεται να μάθουμε νέα;

Κι εγω τα ιδιο

Και τώρα σπέσιαλ για το Δωράκι μας το μενού της χοντροπεριστέρως:

Πρωί 1φλ.γάλα 1,5%, 30 γρ.ψωμί με μελι και μαργαρίνη,1 μανταρίνι

Δεκατιανό: 5 καρύδια και 1 πορτοκάλι

Μεσημέρι: 1 1/2 φλ.σπανακόρυζο,60 γρ.τυρί φετα 12%,30 γρ.τυρί

Απόγευμα 3 κριτσινια ολικής και 3 αποξ.δαμάσκηνα

Βράδυ: 1 τόνο μεγάλο σε νερό και 2 φλ.σαλάτα με 2 κ.γ λάδι,1 φρυγανιά ολικής

Μερσιιιιιιιιιι!!!!!

Περα απο την πλακα ομως,δεν χορτενεις με ολα αυτα περιστερακι.;

Εγω μονο που τα διαβαζω και φουσκωσα.......

τελικα μαγειρισουλες εκανα μπιφτεκακια μετα απο εντολη αντρουλη και θα κανω και ενα πουρε με σαφραν.

Μωρε δεν σας εχω διαβασει παλι, μονο στα πεταχτα..

η μπεμπουλα μου ειναι πολυ γκρινιαρα και δεν εφαγε κιολας και στεναχωρηθηκα..

Τι επαθε μωρε το καραμελακι μας;

Δωρακι τι κανει το θησαυρακι μας?

Πολυ καλα Μαρακι,εχει συνελθει εντελως...μονο που και που μπουκωνει η μυτουλα του και του βαζω φυσ ορο να καθαρισει.

αληθεια δεν παχαινεις οταν εχεις κοκκινομουρα?Παλια με την κολλητη μου,ετσι λεγαμε και βρησκαμε αφορμη να τρωμε τα παντα.

Αλλα νομιζω οτι καπου ακουσα ,οτι ισχυει. Γιατι εμενα οταν μου τελειωνει σαβουρωνω.. παχαινω τοτε??:lol::lol:

χαχαχαχαχαχαχα

και τωρα που ειπες θα μου λεψετε, μου ηρθε στο μυαλο..

Τι να κανει βρε κοριτσια η Αρετη?

Εμεις ειχαμε μιλησει αρκετες φορες με την Αρετη,αλλα τωρα εχουμε καιρο.

Αν βρω χρονο θα την παρω αυτεςτις μερες.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Δώρα,

Έλεος... έχω γράψει από το πρωί ότι είμαι θεο-νήστικη από (κάτσε να θυμηθώ) προχθές και μου έχεις αραδιάσει 105 φαγητά υπερθερμιδικά !!!!

Σε ζήλεψα Ελα να σε κερασω απο ολα!!!!!!!!! Τρως έξυπνα όμως... πεϊνιρλί πρωί-πρωί... το έκαψες δλδ !

Ναι καλα σιγα μην το εκαψα............στους γοφους ειναι,το βλεπω...:cool:[/url]

Την Αρετή κι εγώ την σκέφτομαι συχνά αλλά "κολλάω" να την πάρω τηλ... θα έχει φουσκώσει η κοιλίτσα της τώρα ε ??????????? το μόνο που ξέρω είναι ότι και το 3ο που περιμένει είναι αγόρι !!!!

Κι εγω το ξερω για τον γιο...

edit.gif

Λοιποοοοον,

παω να φαω....ηρθε ο πιτογυρος........

Εμμμμμ χμμμμμ ο καλος μου ηρθε ηθελα να πω!!!!!!!!!:mrgreen:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

η μπεμπουλα μου ειναι πολυ γκρινιαρα και δεν εφαγε κιολας και στεναχωρηθηκα..

Μάλλον ετοιμάζεται να σκάσει κανένα δοντάκι!

Δίνε ποτε πότε λίγο ντεπονάκι να μην υποφέρει πολύ το γιαβρί!

και τωρα που ειπες θα μου λεψετε, μου ηρθε στο μυαλο..

Τι να κανει βρε κοριτσια η Αρετη?

Μεσα στο μυαλό μου είσαι!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...