Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ασε και ο δικος μου ξινο μου το βγαζει. γυρναω , εχει κατι μουτρα και λεει αντε που εισαι τοσες ωρες???δεν εννοω να την αφησω μονη ενω κομαται!!!με τον αντρουλη παντα. απλα αν την εχω ετοιμη ,, χαλαρωνει και αυτος και γκρινιαζει λιγοτερο:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

με τις ώρες του είναι ο φέφος.

μόλις τελειώσω με το δόντι π.χ. με το που βγω από το ιατρείο, παίρνω τηλέφωνο να δω πώς είναι. είτε θα μου πει βιάσου, εχουμε γκρίνια είτε πολύ άνετος θα μου πει μην αγχώνεσαι, έλα με το πάσο σου!

αλλά πέφτει ντι βι ντι σύννεφο!

Link to comment
Share on other sites

μωρέ τα ξέρουμε. ποιός φέφος συμφωνεί;

λίτσα μια χαρά σου έρχεται το ότι δεν ανακατεύεται ο σύζυγος!

να είχατε για λίγο τον φέφο σπίτι σας, θα καταλαβαίνατε!

αααααααααχχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!καραγκούνης, όχι στο ποδοσφαιρικό περιστέρω μου, στο ξεροκέφαλο!!!!!

Εγώ έχω αλλά πλέον του έχω γυρίσει τα μυαλά και τείνει να συμφωνεί μαζί μου!!!

τώρα έχουμε ανοίξει άλλο θέμα με την καλοκαιρινή επέμβαση κ όποτε μιλάμε, μου ανεβάζει την πίεση στο 12!

συνήθως είναι πεσμένη!:rolleyes:

:lol::lol::lol:Τόσο πολύ;

είμαι σίγουρη για όσα λες, αλλά πρέπει να υπάρχει ομοφωνία στο ζευγάρι όχι καβγάδες!

Άλλο ομοφωνία, κι αλλο να μας αναγκάζουν να συμφωνούμε μαζί τουε ακόμη κι όταν ξέρουμε ότι είναι λαθος απλά και μόνο για να μην μαλώσουμε!!!:rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, όσες είμαστε σε δίαιτα, διατροφή, όσες θέλουμε να χάσουμε κιλάκια, θέλετε να κάνουμε ένα δικό μας θέμα;

ή να τα λέμε έδώ; δεν θέλω να σας χάνω κ δεν μου αρέσει να τα λέω 2 φορές.

εδώ είναι το στέκι μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

άλλο ξεάλλο, βαριέμαι να μαλώνω!

έχω τόσα στο κεφάλι μου, που απλά τον αφήνω να κάνει ό,τι θέλει στα περισσότερα!

Παιδί μου τον δικό μου έχεις παντρευτεί???? Το ίδιο κάνω κι εγώ γιατί δεν μπορώ να ακούω την γκρίνια του. Και το κακό είναι ότι κρυφοσιγοντάρει και η μάνα του:confused::confused::confused: Ενώ όσο ζούσε ο πεθερός μου δεν ανακατευόταν ποτέ και αντίθετα με υποστήριζε κιόλας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια, όσες είμαστε σε δίαιτα, διατροφή, όσες θέλουμε να χάσουμε κιλάκια, θέλετε να κάνουμε ένα δικό μας θέμα;

ή να τα λέμε έδώ; δεν θέλω να σας χάνω κ δεν μου αρέσει να τα λέω 2 φορές.

εδώ είναι το στέκι μας!

εγώ ψηφίζω εδώ...αν δεν ενοχλούμε φυσικά και τις καλλίγραμμες φιλεναδίτσες:D

άλλο ξεάλλο, βαριέμαι να μαλώνω!

έχω τόσα στο κεφάλι μου, που απλά τον αφήνω να κάνει ό,τι θέλει στα περισσότερα!

ουφ...εμένα μου το κάνει αυτό ο άντρας μου..απλά με αφήνει να κάνω ότι μου κατέβει στο κεφάλι ...αλλά τώρα πια δε μου αρέσει...θέλω να παίρνουμε μαζί τις αποφάσεις...δε θέλει όμως τη γκρίνια μου μετά κι έτσι μου λέει "ότι θες εσύ μωρό μου":rolleyes:...στερνή μου γνώση να σ'είχα πρώτα

πάω να φάω αυγουλάκια απ'τα χεράκια του...είπαμε με περιποιείται σήμερα:D


Link to comment
Share on other sites

άλλο ξεάλλο, βαριέμαι να μαλώνω!

έχω τόσα στο κεφάλι μου, που απλά τον αφήνω να κάνει ό,τι θέλει στα περισσότερα!

Βρε κι εγώ το ίδιο κάνω, όπως όλες σχεδόν απ'ότι βλέπω, αλλά αυτό με το έξω του παιδιού είπα θα το κάνω, τελείωσε! Και παρακαλούσα να μου βγει γιατί αλλιώς θα με έπαιρνε και θα με σήκωνε!!!:tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ ψηφίζω εδώ...αν δεν ενοχλούμε φυσικά και τις καλλίγραμμες φιλεναδίτσες:D

:D

Κανένα απολύτως πρόβλημα. Αντίθετα επειδή δεν ανήκω στην κατηγορία καλλίγραμμες, αλλά δεν το παίρνω απόφαση για δίαιτα, μήπως διαβάζοντας το πάρω κι εγώ απόφαση και μπω κι εγώ στο κλάμπ!:wink:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα. Αντίθετα επειδή δεν ανήκω στην κατηγορία καλλίγραμμες, αλλά δεν το παίρνω απόφαση για δίαιτα, μήπως διαβάζοντας το πάρω κι εγώ απόφαση και μπω κι εγώ στο κλάμπ!:wink:

ναι ναι ! κι εγώ παρέα με την γειτόνισσα την Αγγελικούλα θα κάμω !

Link to comment
Share on other sites

Κανένα απολύτως πρόβλημα. Αντίθετα επειδή δεν ανήκω στην κατηγορία καλλίγραμμες, αλλά δεν το παίρνω απόφαση για δίαιτα, μήπως διαβάζοντας το πάρω κι εγώ απόφαση και μπω κι εγώ στο κλάμπ!:wink:

Κι εγώ το ιδιο,οπότε κορίτσια ελεύθερα!!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδί μου τον δικό μου έχεις παντρευτεί???? Το ίδιο κάνω κι εγώ γιατί δεν μπορώ να ακούω την γκρίνια του. Και το κακό είναι ότι κρυφοσιγοντάρει και η μάνα του:confused::confused::confused: Ενώ όσο ζούσε ο πεθερός μου δεν ανακατευόταν ποτέ και αντίθετα με υποστήριζε κιόλας!

κ εγώ έχω καταλάβει ότι ο πεθερός είναι το χαλινάρι της. αργησα, αλλά μπήκα στο ψητό!

βλέπεις αφροδιτούλα μου;

εγώ ψηφίζω εδώ...αν δεν ενοχλούμε φυσικά και τις καλλίγραμμες φιλεναδίτσες:D

εδώ, εδώ!

ουφ...εμένα μου το κάνει αυτό ο άντρας μου..απλά με αφήνει να κάνω ότι μου κατέβει στο κεφάλι ...αλλά τώρα πια δε μου αρέσει...θέλω να παίρνουμε μαζί τις αποφάσεις...δε θέλει όμως τη γκρίνια μου μετά κι έτσι μου λέει "ότι θες εσύ μωρό μου":rolleyes:...στερνή μου γνώση να σ'είχα πρώτα

πάω να φάω αυγουλάκια απ'τα χεράκια του...είπαμε με περιποιείται σήμερα:D

γι' αυτό έχεις αγόρια! για να έχεις ισορροπία στο σπιτικό σου!

είσαι δυνατό θηλυκό!;)

Βρε κι εγώ το ίδιο κάνω, όπως όλες σχεδόν απ'ότι βλέπω, αλλά αυτό με το έξω του παιδιού είπα θα το κάνω, τελείωσε! Και παρακαλούσα να μου βγει γιατί αλλιώς θα με έπαιρνε και θα με σήκωνε!!!:tongue::tongue:

δεν με παίρνει, ούτε με σηκώνει.-

φέφη να κάνω μια κρίσιμη ερώτηση;

Εφαγες;

έφαγα. πέταξα τη μισή σαλάτα!

κ το γιαούρτι, ήταν κρύο κ νερουλιασμένο, μπλιαχ!

το κουφό είναι ότι δεν πεινάω ρε φίλε!

αλλά αυτή η σοκολατίνα! με κοιτάζει κ με θέλει σε λέω!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...