Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

κοριτσια τι κανετε???εγω χαλαρωνω, ξεκουραση σημερα. εχουμε πολυ κρυο. μπραβο στα κοριτσια μας, μοντελα μεχρι το καλοκαιρι. φουμπι ευτυχως!!!πολυ πλακα ο μικρος.αννια λες ναχεις δυο σπορακια???μακαρι. παω για νανι. δεν αντεχω αλλο . ειχα πολυ κουραστικη μερα στη δουλεια σημερα.σμαρτακι και δωρακι θα προσευχηθω για τα παιδακια σας.μακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Δωράκι μου,εύχομαι να πάνε όλα καλά για το πανέμορφο αγοράκι σου

Δικαιολογημένα φοβάσαι,αλλά έχε πίστη και όλα θα πάνε καλά

Θα προσεύχομαι για το γλυκό αντράκι σου

Να σαι καλα κοριτσακι,σε ευχαριστω.

Μανεκέν... Καραγκούνης!!:tongue:

Πάντως από τότε που ξεκίνησα δίαιτα,πάει κι ο ποδοσφαιριστής,τον χάσαμε...

Οταν με ζώνουν οι πείνες,καλλωπίζομαι για να ξεχνιέμαι

Βάφω νυχάκια,κάνω μάσκες,βάζω ενυδατικές...

Εχω βρει τον τρόπο να ξεχνιέμαι

Εγω οτ5αν πειναω,τρωω.....:mrgreen: και μετα αναρωτιεμαι πωε παχυνα ετσι!!!!!

Κορίτσια. 6887 η χοριακηηηηηη

Μπραβο αννια.Για δυδιμα σε κοβω...με το καλοοοοο!!!!!!

κοριτσάρες καλησπέρα...σας διάβασα λίγο αλλά είμαι τραυματίας...κουζίνας και δε μπορώ να πολυγραψω...πήγα να φτιάξω κινεζικο σήμερα-τρομάρα μου-έσκασε το λάδι...με πήρε στο αριστερό χέρι και στο πρόσωπο...ευτυχώς δεν ήταν κανένα μικρό στη κουζίνα...και μες τον πόνο μου είχα και το μικρό να μου λέει "μη κλαις μαμά μου,συμβαίνουν αυτά...μη κλάψεις ,θα στεναχωρηθώ"...

Ψυχουλα μου....

πονάωωωωωωωω!

Περαστικα

περστέρω μου έχεις φβ? στείλε καμια αίτηση βρε....

Κι εγω εχω φβ....

κοριτσια τι κανετε???εγω χαλαρωνω, ξεκουραση σημερα. εχουμε πολυ κρυο. μπραβο στα κοριτσια μας, μοντελα μεχρι το καλοκαιρι. φουμπι ευτυχως!!!πολυ πλακα ο μικρος.αννια λες ναχεις δυο σπορακια???μακαρι. παω για νανι. δεν αντεχω αλλο . ειχα πολυ κουραστικη μερα στη δουλεια σημερα.σμαρτακι και δωρακι θα προσευχηθω για τα παιδακια σας.μακια

Σε ευχαριστω γλυκια μου.

Καληνυχτα κοριτσακια.....

Υ.Σ.Αυριο θα αργησω να μπω,θα παμε για εξετασεις στο παιδι.

Θελω την Θετικη σας ενεργεια να βγουν καλες κοριτσακια....και την βοηθεια Του ΘΕΟΥΛΗ πανω απο ολα!!!!!

Σας φιλω!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα φάγαμε φάβα.

εβιρυ τι ωραια και λαχταριστη σουπιτσα??!!!ποτε θα ξαναφτιαξεις για να μας κερασεις:)???

Για σένα και για όλες σας, τώρα αμέσως.

Καλέ, ξέχασα να σας ρωτήσω τις Θεσσαλονικιές...

Κουνηθήκατε το πρωί;

Το άκουσα στην τηλεόραση και μάλιστα είπε και για σεισμό στη Σαντορίνη.

Εviri με το καλο να ξαναερθει η κορουλα σου,σε καταλαβαινω πως νιωθεις.

Σ' ευχαριστώ Σμαρτάκι μου.

ολη νυχτα δεν εκλεισα ματι.......... Είναι λογικό και αναμενόμενο να φοβάστε και οι δύο για κάτι που δεν έχετε ξαναπεράσει. Μόνο οι προσευχές θα σας ανακουφίσουν το πνεύμα και την ανησυχία. Ευχόμαστε όλα να πάνε καλά.

Κορίτσια. 6887 η χοριακηηηηηη
Άννια μου με το καλό. Όπως είπε και η Περιστεράκι, κι εγώ αυτό σκέφτηκα πρώτα, μήπως έχεις δίδυμα; Σ' αυτό θα μας απαντήσεις όταν έρθει ο καιρός.
είμαι τραυματίας...κουζίνας

Κάτσε στην ουρά για αναπηρική σύνταξη πίσω από τη Φέφη. Περαστικά σου. Πρόσφατα διάβαζα ότι για ανάπλαση σε καψίματα βοηθάει πάρα μα πάρα πολύ το ασπράδι του αυγού. Το χτυπάς ελαφρά για να μπορεί να απλωθεί και το αφήνεις πάνω στο έγκαυμα μέχρι να στεγνώσει. Δε ξέρω πόσες επαναλήψεις θέλει, αλλά ξέρω ότι αυτό θα το υιοθετήσει και η πυροσβεστική στις πρώτες βοήθειες που θα δίνει. Ειδικά για τα εγκαύματα στο πρόσωπο.

Link to comment
Share on other sites

Δωράκι μου καλή επιτυχία να έχει ο μικρός Ραφαήλ. Να έχει την προστασία του Αγίου.

Φούμπι, επίσης, για τον πόνο στο έγκαυμα βοηθάει 100% το γιαούρτι. Έχω δοκιμάσει τα διάφορα που λένε για οδοντόκρεμες και άλλα, όμως μόνο το γιαούρτι παίρνει και τον πόνο. Στην αρχή θα σε ανακουφίσει, μόλις αρχίσει να ξαναπονάει πλένεις το πρώτο γιαούρτι και βάζεις καινούργια στρώση.

Link to comment
Share on other sites

γλυκες μου φιλεναδες σας εχω παραμελησει και νιωθω τυψεις..

σημερα φαγαμε παστιτσιο.

εχουμε εδω και 4 μερες που τρωμε φρουτακια και ολα καλα.. τρωει η καραμελιτσα φουλ!!

Λοιπον τι διαβαζω, εχουμε μεγαλη χοριακη??? Ιωαννακι μου χιλια μπραβο καλοστερειωτη να ειναι και οσα θελει ο θεος ας στειλει!!

Δωρακι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!

Ελπιζω απο αυριο να βρω χρονο να σας διαβαζω πιο καλα..

φιλακια πολλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααα...που ειστε μαγειροκοριτσα????εγω δουλεια και βαριεμαι. κανει και κρυο!!!σημερα τρωμε αρακα απο χθες και θα φτιαξω και λιγα κεφτεδακια στο φουρνο. μακια σε ολες

Link to comment
Share on other sites

Φέφη,θεά...

ποιά από όλες;:rolleyes:

Οταν με ζώνουν οι πείνες,καλλωπίζομαι για να ξεχνιέμαι

Βάφω νυχάκια,κάνω μάσκες,βάζω ενυδατικές...

Εχω βρει τον τρόπο να ξεχνιέμαι

σωστή! ολόσωστη!

να' ναι καλά η Χρύσπα. Συνέχεια ξεχνάω να το γράψω μου αρέσει πολύ το όνομα της μικρής.

είναι βαφτισμένη Παναγιώτα-Χρυσοβαλάντω!το συνδυασμό τον σκέφτηκε ο μπούλης της!

Σήμερα δίαιτα δεν πήγα σε δαιτολόγο. Είχα πάει πέρυσι και ξανα κάνω την ίδια. Οπως καταλαβαίνεται κάνω δίαιτα τα χάνω τα κιλά μετα τρώω και θέλω ξανα δίαιτα.Σε δουλειά να βρισκόμαστε.

Εκανα μοσχαρόσουπα.

Καλό απόγευμα

καλή αρχή. να σου πω την καλύτερη δουλειά έκανες.

χθες πήγα στο νέο διατροφολόγο! έχω κάτι φαεινές ώρες ώρες!

αφού η παλιά μου διατροφολόγα ήταν τζαμάτη! τί τις ήθελα τις αλλαγές!

κ πετυχαίνω που λέτε μια γλυκιά, μια θεά! γκέυ κ να καίει!

αυτό δεν με χάλασε, αντίθετα ένιωθα σαν να μιλούσα σε γυναίκα!

αλλά με άρχισε στα κουλά να μαγειρεύω με μια κουταλιά λάδι ανά μερίδα κ μάλιστα ωμό στο τέλος κ εκεί τα άκουσε ότι δεν παίζει με τίποτα να το τηρήσω κ ότι αυτά εγώ τα κορόϊδευα, δεν θα τα κάνω! σιγά μην υποβάλω τον φέφο σε αηδίες νερομπούλες!

με βρήκε 69,2! κ με 38% λίπος!

γιατρέ μου του λέω τα 3 κιλά είναι από τον Κωνσταντινίδη μόνο τους κουραμπιέδες να βάλεις φτάνει!

είχα χτυπήσει κ μισή βασιλόπιτα τσουρέκι χθες! κ πήγα κιουρία κ ζυγίστηκα!

μου έβγαλε με τη μέτρηση ότι καίω 1.400 θερμίδες περίπου.

σιγά γιατρέ μου, εγώ καίω ελέφαντες! θα το δεις! τί μου βάζεις γιαούρτι με ρύζι για μεσημέρι! κότα είμαι;:confused::rolleyes:

δεν μου τα λέει καλά! με βλέπω να πηγαίνω στην έλεν από εβδομάδα!

ε, μα! θα με εξαφανίσει ο "γλύκας"!

κοριτσάρες καλησπέρα...σας διάβασα λίγο αλλά είμαι τραυματίας...κουζίνας και δε μπορώ να πολυγραψω...πήγα να φτιάξω κινεζικο σήμερα-τρομάρα μου-έσκασε το λάδι...με πήρε στο αριστερό χέρι και στο πρόσωπο...ευτυχώς δεν ήταν κανένα μικρό στη κουζίνα...και μες τον πόνο μου είχα και το μικρό να μου λέει "μη κλαις μαμά μου,συμβαίνουν αυτά...μη κλάψεις ,θα στεναχωρηθώ"...

ψυχούλα μου!

πονάωωωωωωωω!

περαστικά συναδέλφισσα! γουέλκαμ του άουρ κλαμπ! για τις πρώτες ώρες είχα φλόγκο αλοιφή-για εγκαύματα-μετά έβαλα πεπανθόλ για ανάπλαση.

όταν σκάσει η φουσκάλα, βάλε μπεταντίν!

....

μάκια σου!

κοριτσια τι κανετε???εγω χαλαρωνω, ξεκουραση σημερα. εχουμε πολυ κρυο. μπραβο στα κοριτσια μας, μοντελα μεχρι το καλοκαιρι. παω για νανι. δεν αντεχω αλλο . ειχα πολυ κουραστικη μερα στη δουλεια σημερα. μακια

τί έκανες πουλάκι μου κ κουράστηκες;

Εγω οτ5αν πειναω,τρωω.....:mrgreen: και μετα αναρωτιεμαι πωε παχυνα ετσι!!!!!

κ εγώ απορώ, πού πάχυνες; στα νύχια; το βρήκα, στα μαλλιά! μάκρυναν!

:tongue::rolleyes::lol:

Καληνυχτα κοριτσακια.....

Υ.Σ.Αυριο θα αργησω να μπω,θα παμε για εξετασεις στο παιδι.

Θελω την Θετικη σας ενεργεια να βγουν καλες κοριτσακια....και την βοηθεια Του ΘΕΟΥΛΗ πανω απο ολα!!!!!

Σας φιλω!!!!

όλα καλά θα πάνε. έχεις τις ευχές μας!

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Για σήμερα φάγαμε φάβα.

κάνεις που κάνεις, στείλε να δοκιμάσω!

Φούμπι, επίσης, για τον πόνο στο έγκαυμα βοηθάει 100% το γιαούρτι. Έχω δοκιμάσει τα διάφορα που λένε για οδοντόκρεμες και άλλα, όμως μόνο το γιαούρτι παίρνει και τον πόνο. Στην αρχή θα σε ανακουφίσει, μόλις αρχίσει να ξαναπονάει πλένεις το πρώτο γιαούρτι και βάζεις καινούργια στρώση.

σώωωωωωπα!

γλυκες μου φιλεναδες σας εχω παραμελησει και νιωθω τυψεις..

σημερα φαγαμε παστιτσιο.

εχουμε εδω και 4 μερες που τρωμε φρουτακια και ολα καλα.. τρωει η καραμελιτσα φουλ!!

Ελπιζω απο αυριο να βρω χρονο να σας διαβαζω πιο καλα..

φιλακια πολλα!!

μπράβο καραμελίτσα!

με τί ξεκινήσατε;

άννια μου με το καλό είτε ένα είτε 2!

το λεπόν, σήμερις θα ψοφίσω της πείνας!

ήπια μια κούπα γάλα με μέλι. με είπε για ελαφρύ γάλα, αλλά τον έχω γραμμένο! κ του το ξέκοψα από την αρχή!

αργότερα μπανάνα!

μεσημέρι σαλάτα με μια κουταλιά λάδι, γιαούρτι με ρυζάκι με μια φέτα ψωμί. πήρα 2, κ ήδη ξέρω πως θα γουργουρίζει ο στομάχης!

αργότερα 3 μανταρίνια, 2 είπε, αλλά θα κάνω όπως ο Ζήκος στον μπακαλόγατο!

αργότερα στις 6 γιαούρτι!

έχω κ ντέντιστ σήμερα!

γυρίζοντας θα μαγειρέψω αρακούλι με αγκινάρες του μπάρμπα. τις αγκινάρες τις επέλεξα εγώ, καθότι δεν βρήκα σκέτο αρακούλι εύκολο-με όλα τα υλικά μέσα!

για βραδινό θα φάω τόνο-σε νερό είπε, σε λάδι πήρα, ε, μα!-σαλάτα κ ψωμάκι!

με βλέπω να κόβω βόλτες από την πείνα το βράδυ!:mad:

χθες αντιστάθηκα σε σοκολατάκια, αλλά είχα φάει ήδη μισή βασιλόπιτα τσουρέκι!

καλά δεν τα πήγα γιατρέ μου; τί λέτε κ εσέις κόρες;

ακούω γέλια κ δεν μου αρέσει!:P:lol:

ο φέφος ήδη αγρίεψε καθότι οσμίζεται ότι θα τρώει τα πόδια του!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, σημερα θα ξεκινησω απο εδω γιατι με ζωσαν οι τυψεις!!

σημερα εχουμε τον μπαμπα μας εδω με ρεπο, θα ταισει το παιδι μολις ξυπνησει και μετα θα παμε εξω για καποιες δουλειες και μετα παιδιατρο.

Εβιρακι το πλασμα ξεκινησε με αχλαδι και χτες βαλαμε και μηλο, βγηκε πολυ και δεν την εφαγε ολη, λιγη αφησε.. πολυ γελιο!!

Φεφακι λιωνω με "την καινουρια" διατροφολογο!!!! χαχχαχαχαχ!!!θεα!!

Το γκαστρομενο μας τι κανει? ποτε παει γιατρουλι?

Για μαμ δεν εχω κανει ακομα κουμαντο, μου εδωσε η πεθερα αρκετα πακετακια φασολακια πρασινα κατεψυγμενα απο το χωριο, μαλλον αυτα θα κανω..

τα ξαναλεμε φιλακια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

χθες πήγα στο νέο διατροφολόγο! έχω κάτι φαεινές ώρες ώρες!

αφού η παλιά μου διατροφολόγα ήταν τζαμάτη! τί τις ήθελα τις αλλαγές!

κ πετυχαίνω που λέτε μια γλυκιά, μια θεά! γκέυ κ να καίει!

:lol::lol::lol:

αλλά με άρχισε στα κουλά να μαγειρεύω με μια κουταλιά λάδι ανά μερίδα κ μάλιστα ωμό στο τέλος κ εκεί τα άκουσε ότι δεν παίζει με τίποτα να το τηρήσω κ ότι αυτά εγώ τα κορόϊδευα, δεν θα τα κάνω! σιγά μην υποβάλω τον φέφο σε αηδίες νερομπούλες!

Αυτά εγώ τα τηρώ κυρία μου...

με βρήκε 69,2! κ με 38% λίπος!

Μαρή πώς γίνεται αυτό;

Με 37% είχε βρει εμένα η δικιά μου

Κι εγώ είμαι τοφάλα!!!

Στα 69 θα είμαι μοντέλο...

γιατρέ μου του λέω τα 3 κιλά είναι από τον Κωνσταντινίδη μόνο τους κουραμπιέδες να βάλεις φτάνει!

είχα χτυπήσει κ μισή βασιλόπιτα τσουρέκι χθες! κ πήγα κιουρία κ ζυγίστηκα!

μου έβγαλε με τη μέτρηση ότι καίω 1.400 θερμίδες περίπου.

σιγά γιατρέ μου, εγώ καίω ελέφαντες! θα το δεις! τί μου βάζεις γιαούρτι με ρύζι για μεσημέρι! κότα είμαι;:confused::rolleyes:

δεν μου τα λέει καλά! με βλέπω να πηγαίνω στην έλεν από εβδομάδα!

ε, μα! θα με εξαφανίσει ο "γλύκας"!

Αυτό δεν ήθελες;

το λεπόν, σήμερις θα ψοφίσω της πείνας!

Ελα να γίνουμε πολλές

ήπια μια κούπα γάλα με μέλι. με είπε για ελαφρύ γάλα, αλλά τον έχω γραμμένο! κ του το ξέκοψα από την αρχή!

αργότερα μπανάνα!

μεσημέρι σαλάτα με μια κουταλιά λάδι, γιαούρτι με ρυζάκι με μια φέτα ψωμί. πήρα 2, κ ήδη ξέρω πως θα γουργουρίζει ο στομάχης!

αργότερα 3 μανταρίνια, 2 είπε, αλλά θα κάνω όπως ο Ζήκος στον μπακαλόγατο!

αργότερα στις 6 γιαούρτι!

έχω κ ντέντιστ σήμερα!

γυρίζοντας θα μαγειρέψω αρακούλι με αγκινάρες του μπάρμπα. τις αγκινάρες τις επέλεξα εγώ, καθότι δεν βρήκα σκέτο αρακούλι εύκολο-με όλα τα υλικά μέσα!

για βραδινό θα φάω τόνο-σε νερό είπε, σε λάδι πήρα, ε, μα!-σαλάτα κ ψωμάκι!

με βλέπω να κόβω βόλτες από την πείνα το βράδυ!:mad:

χθες αντιστάθηκα σε σοκολατάκια, αλλά είχα φάει ήδη μισή βασιλόπιτα τσουρέκι!

καλά δεν τα πήγα γιατρέ μου; τί λέτε κ εσέις κόρες;

ακούω γέλια κ δεν μου αρέσει!:P:lol:

ο φέφος ήδη αγρίεψε καθότι οσμίζεται ότι θα τρώει τα πόδια του!

Αυτό δεν το λες φαγητό...

Γιατί δεν πήγαινες εξαρχής στην δικιά σου;

Γιατί διάλεξες άντρα για να τον ντρέπεσαι;;;;:tongue::tongue::tongue:

Κι έπεσες στην περίπτωση!!!

Μου θυμίζεις την αδερφή μου,που στο γραφείο είχαν πήξει στις γυναίκες, μέχρι που ατους είπαν ότι θα πάει ενας αντρας και μουρλάθηκαν όλες

Από χαρά...

ΚΑι τους πήγε μια...μουρλή!!!Αλλο πράγμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάρες καλησπέρα...σας διάβασα λίγο αλλά είμαι τραυματίας...κουζίνας και δε μπορώ να πολυγραψω...πήγα να φτιάξω κινεζικο σήμερα-τρομάρα μου-έσκασε το λάδι...με πήρε στο αριστερό χέρι και στο πρόσωπο...ευτυχώς δεν ήταν κανένα μικρό στη κουζίνα...και μες τον πόνο μου είχα και το μικρό να μου λέει "μη κλαις μαμά μου,συμβαίνουν αυτά...μη κλάψεις ,θα στεναχωρηθώ"...

πονάωωωωωωωω!

Αυτό με το αυγό που σου είπε η έβιρι το έχω διαβάσει κι εγώ. Βοηθάει στην ανάπλαση του δέρματος πολύ γρήγορα.

...

Υ.Σ.Αυριο θα αργησω να μπω,θα παμε για εξετασεις στο παιδι.

Θελω την Θετικη σας ενεργεια να βγουν καλες κοριτσακια....και την βοηθεια Του ΘΕΟΥΛΗ πανω απο ολα!!!!!

τα καλύτερα αποτελέσματα θα έχετε, θα το δεις:wink:;-):wink:

Σας φιλω!!!!

αλλά με άρχισε στα κουλά να μαγειρεύω με μια κουταλιά λάδι ανά μερίδα κ μάλιστα ωμό στο τέλος κ εκεί τα άκουσε ότι δεν παίζει με τίποτα να το τηρήσω κ ότι αυτά εγώ τα κορόϊδευα, δεν θα τα κάνω!

σιγά γιατρέ μου, εγώ καίω ελέφαντες! θα το δεις! τί μου βάζεις γιαούρτι με ρύζι για μεσημέρι! κότα είμαι;:confused::rolleyes:

ήπια μια κούπα γάλα με μέλι. με είπε για ελαφρύ γάλα, αλλά τον έχω γραμμένο! κ του το ξέκοψα από την αρχή!

αργότερα 3 μανταρίνια, 2 είπε, αλλά θα κάνω όπως ο Ζήκος στον μπακαλόγατο!

για βραδινό θα φάω τόνο-σε νερό είπε, σε λάδι πήρα, ε, μα!-σαλάτα κ ψωμάκι!

με βλέπω να κόβω βόλτες από την πείνα το βράδυ!:mad:

χθες αντιστάθηκα σε σοκολατάκια, αλλά είχα φάει ήδη μισή βασιλόπιτα τσουρέκι!

καλά δεν τα πήγα γιατρέ μου; τί λέτε κ εσέις κόρες;

ακούω γέλια κ δεν μου αρέσει!:P:lol:

ο φέφος ήδη αγρίεψε καθότι οσμίζεται ότι θα τρώει τα πόδια του!

Βλέπω ακολουθείς πιστά τις οδηγίες του!!!!!!!

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα τρώμε ότι έμεινε από το τριήμερο για να αδειάσει το ψυγείο! Το απόγευμα έχουμε μάλλον παιδίατρο.

Κρύο κάνει σήμερα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Μάτι δε έκλεισα όλη νύχτα...μιλάμε για πόνο,όχι αστεία...αφήστε τα σημάδια...τα χέρια...το πρόσωπο έχει γίνει πουά...

eviraki μου ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές...το γιαούρτι μες στον πόνο μου δεν το σκέφτηκα καθόλου...και το χω και σε υπόληψη...αυτό με το ασπράδι λες μπορώ να το κάνω και σήμερα?

dwraki και smartaki εύχομαι όλα να πάνε καλά για τα παιδάκια σας...ολόψυχα... και σας νιώθω...αυτή η αναμονή για την εγχείρηση είναι ότι χειρότερο... το θέμα είναι πως γίνεται για καλό...μετά θα είναι περδικάκια τα πιτσιρικάκια...

dwraki στείλε πμ καλέ...όσες θέλετε δηλαδή...αλλά να μου μιλάτε όταν με πετυχαίνετε γιατί εγώ ντρέπομαι:oops::oops::oops:

σήμερα έχω τη μαμά μου να βοηθήσει με τα πιτσιρίκια... δεν ξέρω τι θα φάμε...ξέρω τι δε θα ξαναφάμε σίγουρα σ'αυτό το σπίτι...να καλά μαντέψτε κινέζικο!!!

α! είπα να μαζευτώ κι εγώ λίγο γιατί δεν πάει άλλο η κατάσταση αλλά επειδή δεν υπάρχει σάλιο για διαιτολόγο θα κόψω τα πολλά πολλά και τις αηδιούλες προς το παρον και βλέπουμε...αν σας γράψω ότι παρεκτρέπομαι να με κράζετε και σεις λίγο να έρχομαι στα ίσα μου...

και μη βάζετε γλυκά...


Link to comment
Share on other sites

καλημερα, σημερα θα ξεκινησω απο εδω γιατι με ζωσαν οι τυψεις!!

σημερα εχουμε τον μπαμπα μας εδω με ρεπο, θα ταισει το παιδι μολις ξυπνησει και μετα θα παμε εξω για καποιες δουλειες και μετα παιδιατρο.

Εβιρακι το πλασμα ξεκινησε με αχλαδι και χτες βαλαμε και μηλο, βγηκε πολυ και δεν την εφαγε ολη, λιγη αφησε.. πολυ γελιο!!

Φεφακι λιωνω με "την καινουρια" διατροφολογο!!!! χαχχαχαχαχ!!!θεα!!

Για μαμ δεν εχω κανει ακομα κουμαντο, μου εδωσε η πεθερα αρκετα πακετακια φασολακια πρασινα κατεψυγμενα απο το χωριο, μαλλον αυτα θα κανω..

τα ξαναλεμε φιλακια!!!!!

φιλιά!

γλυκιά σε λέω!

Αυτό δεν το λες φαγητό...

είδες; με την έλεν, έτρωγα κ αδυνάτιζα! απλά μου τα συνδύαζε!

άμα λιποθυμίσω, ποιός θα δουλέψει;

Γιατί δεν πήγαινες εξαρχής στην δικιά σου;

είναι πιο κοντά η γλυκιά! η έλεν χρειάζεται άλλα 5 λεπτά ποδαρόδρομο!

αλλά με βλέπω εκεί από εβδομαδα. απλά δεν θέλω να τα κλαίω τα 20! θα την κάνω τη μαμημένη!

Γιατί διάλεξες άντρα για να τον ντρέπεσαι;;;;:tongue::tongue::tongue:

α, γειά σου!

Κι έπεσες στην περίπτωση!!!

να θέλω να γελάσω φίλε κ να κρατάω χαρακτήρα!καλλονή!

Μου θυμίζεις την αδερφή μου,που στο γραφείο είχαν πήξει στις γυναίκες, μέχρι που ατους είπαν ότι θα πάει ενας αντρας και μουρλάθηκαν όλες

Από χαρά...

ΚΑι τους πήγε μια...μουρλή!!!Αλλο πράγμα

οι γλυκιές πάντως είναι μια χαρά σαν παρέα! κάνουν χαβαλέ! έχουν απίστευτο χιούμορ κ στροφάρουν!

Βλέπω ακολουθείς πιστά τις οδηγίες του!!!!!!!

το κατάλαβες κ εσύ, ε;

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα τρώμε ότι έμεινε από το τριήμερο για να αδειάσει το ψυγείο! Το απόγευμα έχουμε μάλλον παιδίατρο.

Κρύο κάνει σήμερα!

γιατί παιδάκι μου γράφεις με καφέ; χάλια! δεν μου αρέσει! βάλε χρώμα!

γίνεται περιστερω μου. σου είπα. έφαγα μισή βασιλόπιτα κ πήγα για μέτρηση. τα ήθελε ο μώλος μου!

Link to comment
Share on other sites

τώρα διαβάζω όσα μου βρήκε με τη μέτρηση.

με έβγαλε 1,55!

τον αλλάζω τώρα! δεν θα με βγάλει κοντή με το έτσι θέλω!

με φθονεί!

είμαι 1,60 γυναικάρα!

δεν θα της περάσει!

τηλέφωνο στην έλεν τώρα!

φιλούρες!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με φουμπι για τα γλυκα, τελος!

θα κανω εγω ενα τσιζκεικ με τα μελομακαρονα που εμειναν και θα το παω δωρο σε μια φιλη μου που εχει παιδακια...

Λοιπον και εγω θα κανω λιγο κρατει.. θα μου φερει την διατροφη της η κουμπαρα μου, διατροφη οχι διαιτα και θα ξεκινησω δειλα-δειλα γιατι εχουμε και μια βαπτιση και η νονα ειναι ψηλη και αδυνατη, ε να ψηλωσω δεν γινεται αλλα να αδυνατισω μπορω-μπορω-μπορω-μπορω!!!

Δεν σας το εχω πει και αυτη η κουμπαρα ειναι ελευθερη αδυνατη και ψηλη, η τριτη στην σειρα, τυχερος ο αντρουλης!!!

Επισης στο καραμελακι θα δωσουμε το ονομα της μαμας μου, Ευσταθια, θα την λεμε ομως Εφη ή Φαιη, θα δουμε.. εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...