Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα.Ελενιτσα εγώ δε κατάλαβα τίποτ αλλά με ενημέρωσε η μαμα που το ένιωσαν όλοι.ο δε σκύλος τους έκανε μεγάλη φασαρία η δικιά μας τίποτα....

Λιτσακι χρόνια πολλά στον αντρουλη σου!!

Φεφη σε ματιαξανε πουλάκι μου?τον κώλο τους να τρώνε,χαχα.

Σήμερα μάλλον για αρακα μας κόβω.φιλάκια πολλα.


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν με πάει το μαγείρεμα-η κουζίνα αυτές τις μέρες. καθώς καθάριζα τα κυδώνια κόπηκα!

μιλάμε ότι είμαι με τα χάνζαπλαστ!

ρίξτε ένα ξεμάτιασμα ομαδικό ρε κόρες!

φτου φτου σκόρδα!!!

φιλούρες!

Χτες έπλενα τα πιάτα και μου πέφτει το υγρό πιάτων στο πάτωμα στο σηκώνω και συνεχίζω το πλύσιμο. Βλέπω κάποια σστιγμή ότι άρχισε να μειώνεται και κοιτάζω στο πάτωμα το μισό υγρό κάτω. Τα νεύρα μου δεν μαζευόταν με τίποτα. Μάζεψα με βιτεξ με χαρτί και όταν πήρα τη σφουγγαρίστρα έγινε της σαπουνάδας.

Για φαντάσου να μην το είχες δει κι έκανες και πατινάζ εκτός των άλλων!

Χτες το βράυ βγήκαμε ήπιαμε και γω σήμερα ξύπνησα 11:30 και με το ζόρι. Ναι ντροπή μου το ξέρω.

Γιατί ντροπή σου? Εκμεταλλεύσου τις ευκαιρίες όσο έιναι καιρός γιατί όταν με το καλό έρθει ένα μωράκι οι έξοδοι σας θα περιοριστούν αισθητά και φυσικά και τα ξυπμήματα στις 11:wink:

Φιλάκια

Ναι Κάγκλυ μου ο Γιάννης μου γιόρταζε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.

Να τον χαίρεσαι!!!

Καληνύχτα σας

Καλημέρα φιλενάδες!

Σήμερα τρώμε σπανακόρυζο. Χτες ξεστόλισα και το σπίτι μου μοιάζει άδειο τώρα:confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπαινω στα γρηγορα μιας και εχω τρομερες αναγουλες...το πρωι παω να βγαλω ραμματα μετα για χοριακη κα μετα για εμβολιο τα βλασταρια μου...Εχω αγχωθει παρα πολυ με το πως θα ειναι τα αποτελεσματα της χοριακης.....Σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τις ευχεες...Φιλια καλο βραδυ

Μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε και θα έχεις τα καλύτερα νέα:wink:

το ποσο ευχαριστηθηκε τη μερα δεν λεγεται:). παντως περασαμε ενα ομορφο τριημερο χωρις να κανουμε τιποτα το ιδιαιτερο οι τρεις μας, προς απογοητευση καποιων!!!!!τα πιο απλα πραγματα ειναι καιι τα πιο ομορφα...

Συμφωνώ απολύτως μαζί σου! Δεν υπάρχει καλύτερο από μια οικογένεια που περνάει καλά χωρίς να χρειάζεται να κυκλοφορούν και άλλοι στα πόδια τους!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

έλεν πώς είναι η λουκίτσα μας;

τί τρώτε σήμερις;

Καλούτσικα αν εξαιρέσουμε τον βήχα. Σήμερα μάλλον θα την πάω νατην δει ο παιδίατρος.

Σημερις τρώμε περισσεύματα. Για εμας λαγό στιφάδο και μακαρόνια με κιμά, και για την Λουκία έκανα φασολάκια!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

μπαινω στα γρηγορα μιας και εχω τρομερες αναγουλες...το πρωι παω να βγαλω ραμματα μετα για χοριακη

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι;

Από τη στιγμή που το τεστ βγαίνει θετικό για ποιο λόγο κάνετε και χοριακή;:oops:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Σημερα εχουμε λιακαδα...ενταξει,εχει και δοντακια :tongue:.

Τι εγινε στην θεσ/νικη ακριβως;

ειχαμε σεισμο και δεν το πηρα χαμπαρι;

Ευτυχως!!!!!!!!:cool::cool::cool:

Σημερα πρωτη μερα χωρις μανουλα μετα απο τοσες μερες μαζι.....

ουφ ουφ,μου λειπει τρομεραααααααα!!!!!!!!

Μαγειρευω ψαροσουπα με λαχανικα..(μπροκολο-καροτο-πατατα-κουνουπιδι-ντοματα-κολοκυθι.)...για τον θησαυρουλη μας... και για μας

εχω βαλει στο φουρνο,κατσικι...(μου ειχαν μεινει 2 μεριδες,οχι πολυ)με πατατες.Βεβαια αν τσιμπισει κι ο μικρος δεν με χαλαει,αλλα τωρα που ακομα ο λαιμος του ειναι ερεθισμενος...δεν καλοτρωει.

Αφου και την ψαροσουπα θα την κανω βελουτε....


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, οληηη μερα!!!!τι κανετε???εγω στη δουλεια ειμαι και απο ορεξη μηδεν!!!ασε που εχει και πολυ κρυο σημερα!!! αρακα τρωμε και εμεισ σημερα με πατατουλες και καροτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μοσχαρι με φασολάκια έβγαλα κ εγώ για το παιδί.

πού θα πάει θα περάσει κ ο βήχας έλεν! ζεστούλικα στο παιδί!

Δώρα σε λίγες μέρες πάλι θα είσαι με τη μανούλα σου! ωραία ψαροσουπίτσα! κ πολύ καλά κάνεις κ του την έχεις βελουτέ! κ εγώ το ίδιο θα έκανα!

όσο για τη χοριακή, είναι πιο αξιόπιστη σε σχέση με το τεστ. το λέω εκ πείρας.

είχε βγει αρνητικό κ είχα δίδυμα!

οπότε κ δεν πρόσεχα...

πάλι καλά γεννήθηκε το φεφόπαιδο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...