Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Το μεσημέρι τηγάνισα γλώσσες ψάρι και πατάτες.

Κ εμεις ΣΚ πηγαμε κ ειδαμε το τεκνο μας.Το Σαββατο το βραδυ μαζευτηκαμε κιολας κ καναμε μια μικρη γιορτουλα γιατι ειχε γεννεθλια το μικρουλη μου , εκλεισε τα 2 κ περασαμε πολυ ωραια!

Αχ, να τα εκατοστήσει ο μικρούλης σας και να τον δείτε όπως επιθυμείτε.

Πολύ ωραία τα φαγητά που είχατε στο πάρτυ και για την τούρτα 'γεια στα χέρια σου.

Εβιράκι πλησιάζει ο καιρός που θα μας έρθεις! Με το καλό και μακάρι να μπορέσουμε να τα πούμε κι από κοντά!

Σ' ευχαριστώ, κι εγώ θα το ήθελα να βρεθούμε.

Εβιρακι μου για εμενα εισαι αξιοθαυμαστη για την προσαρμοστικοτητα σου σε τοσες αλλαγες και για την προσπαθεια που κανεις. Ξερω πως δεν ειναι ευκολο ουτε για εσενα ουτε για τη Χριστινα. Γνωριζω κοσμο εδω στην Ελλαδα που δε λενε να προσαρμοστουν απο την Αθηνα στη Θεσσαλονικη που ειναι και στην ιδια χωρα και γκρινιαζουν όλη την ωρα. Εσεις που ειστε και στο εξωτερικο χωρις να ξερετε τη γλώσσα ειστε ηρωιδες.

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αν και, θεωρώ ότι τώρα πλέον τα δύσκολα τα κάνουν οι Έλληνες του εσωτερικού, όχι του εξωτερικού.

Χτες κατορθωσα να παω να αγορασω μαγιω γιατι μου ειχαν χαλάσει τα παλια μου.

Με 'γεια, με 'γεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημερούδια!

Καταρχήν να ευχηθώ να τα εκατοστήσει το ζουζούνι της ggeny! Να τον χαίρεσαι κορίτσι!

Το μενού σας μου άνοιξε την όρεξη και η τούρτα από την περιγραφή και μόνο είναι λαχταριστή! Και του χρόνου!

Εβιράκι μόλις έρθεις με το καλό και βρεις τους ρυθμούς σου θα κανονίσουμε να βρεθούμε!

Στα μαγειρικά μας τώρα...

Έχω φτιάξει απο χτες γεμιστά, τηγάνισα και κάτι πιπεριές κέρατο που αρέσουν στον άντρα μου και έβρασα και αμπελοφάσουλα για σαλάτα. Έμεινε και κοτόπουλο στον φούρνο με πατάτες που είχα από προχθές, οπότε δεν έχει αλλο μαγείρεμα γι΄αυτήν την εβδομάδα! Έχω όμως σίδερο τρελό!!!!

Αυτά για την ώρα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα κοριτσακια!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Να ειστε ολες καλα να καμαρωνετε τα παιδακια σας !!!

Αγγελικουλα σιγα μην μαγειρεψεις παλι! Μια χαρα θα την βγαλετε κ την Παρασκευη βουρ ξανα στα παιδακια!!

Φωτεινουλα μεγεια το μαγιουδακι!!! Ωραιο το φαγακι σου!

Εβιρακι μου καλημεραααα!! Καλε μην αισθανεσαι καθολου ασχημα σε ξενη χωρα εισαι! Σιγα σιγα θα μαθεις καλυτερα την γλωσσα κ ολα θα σου φαινονται παιχνιδακι.Ηδη κανετε παρα πολλα ,παραπανω απο το κανονικο κ εσυ κ η κορακλα σου!!

Απο φαγητο σημερα εφτιαξα κοτοπουλο με μπαμιες κ για αυριο εχει κολλησει το μυαλο μου κ δεν μπορω να σκεφτω τιποτα λεμε ....για πειτε καμια ιδεα για κατι ευκολο κ δροσερο ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσα!:P

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 και Eviri δεν θα ήταν καλή ιδέα να κανονίζαμε μία συνάντηση? ειδικά τώρα που θα έρθουν και τα κορίτσια από τα ξένα:P τί λέτε? με κορίτσια από άλλο φόρουμ έχουμε κανονίσει πολλές φορές και έχουμε περάσει τέλεια! Για σκεφτείτε το όλες!

Σήμερα δεν έχω μαγείρεμα... μόνο ψώνια από σούπερ σε λίγο, για υλικά για πίτσα... που σημαίνει θα έχουμε πίτσα σήμερα, από τα χεράκια του αδερφούλη μου, που θα την κάνει:tongue:

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 μου θύμισες τα αμπελοφάσουλα... μου αρέσουν πάρα πολύ, αλλά δεν έχω βρει καλής ποιότητας μέχρι τώρα, παρόλο που τώρα βγαίνουν;) πέρσι θυμάμαι είχα πάρει πολλές φορές και από νωρίς;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα κοριτσακια!

Καλημέρα!

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας! Να ειστε ολες καλα να καμαρωνετε τα παιδακια σας !!!

Ευχαριστούμε κι εμείς με την σειρά μας!

Αγγελικουλα σιγα μην μαγειρεψεις παλι! Μια χαρα θα την βγαλετε κ την Παρασκευη βουρ ξανα στα παιδακια!!

Αυτό ακριβώς έχω σκοπό να κάνω ;)

Απο φαγητο σημερα εφτιαξα κοτοπουλο με μπαμιες κ για αυριο εχει κολλησει το μυαλο μου κ δεν μπορω να σκεφτω τιποτα λεμε ....για πειτε καμια ιδεα για κατι ευκολο κ δροσερο ...

Εβιριιιιιι!!!!! Φασολάκια ίσως?

Καλημέρα κορίτσα!:P

Καλημερα και σε σένα!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 και Eviri δεν θα ήταν καλή ιδέα να κανονίζαμε μία συνάντηση? ειδικά τώρα που θα έρθουν και τα κορίτσια από τα ξένα:P τί λέτε? με κορίτσια από άλλο φόρουμ έχουμε κανονίσει πολλές φορές και έχουμε περάσει τέλεια! Για σκεφτείτε το όλες!

Συμφωνώ απολύτως! Μόλις έρθει το Εβιράκι θα οργανώσουμε μάζωξη οι ...Αθηναίες!

Σήμερα δεν έχω μαγείρεμα... μόνο ψώνια από σούπερ σε λίγο, για υλικά για πίτσα... που σημαίνει θα έχουμε πίτσα σήμερα, από τα χεράκια του αδερφούλη μου, που θα την κάνει:tongue:

μιαμ μιαμ! Στείλε κι εδω κανένα κομάτι!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 μου θύμισες τα αμπελοφάσουλα... μου αρέσουν πάρα πολύ, αλλά δεν έχω βρει καλής ποιότητας μέχρι τώρα, παρόλο που τώρα βγαίνουν;) πέρσι θυμάμαι είχα πάρει πολλές φορές και από νωρίς;)

Εμένα δεν μου αρέσουν! Αρέσουν στον άντρα μου όμως! Μου τα έδωσε η μαμά μου και είναι από τον κουμπάρο μας στο Πευκί. Σήμερα που θα τα δοκιμάσει ο σύζηξ θα σου πω αν ήταν καλά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αααα μπραβο Νινα μου εδωσες κ εμενα ιδεα! Εχω ετοιμο ζυμαρι στην καταψυξη, εχω κ τυρακι τριμμενο κ αλλαντικα , θα κανω κ μια σαλτσουλα μπαμ μπαμ κ ετοιμη η πιτσα!

Κ εγω δεν τρελαινομαι για αμπελοφασουλα ,ο πατερας μου παλι βαζει ακομα κ στην καταψυξη για τον χειμωνα.

Ναι ναι να κανονισουμε καφεδακι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα.

Έφτιαξα λεμονάτους γίγαντες στην κατσαρόλα.

!

Εβιράκι μόλις έρθεις με το καλό και βρεις τους ρυθμούς σου θα κανονίσουμε να βρεθούμε!

Και βέβαια, θα το ήθελα πολύ.

Εβιρακι μου καλημεραααα!! Καλε μην αισθανεσαι καθολου ασχημα σε ξενη χωρα εισαι! Σιγα σιγα θα μαθεις καλυτερα την γλωσσα κ ολα θα σου φαινονται παιχνιδακι.Ηδη κανετε παρα πολλα ,παραπανω απο το κανονικο κ εσυ κ η κορακλα σου!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Απο φαγητο σημερα εφτιαξα κοτοπουλο με μπαμιες κ για αυριο εχει κολλησει το μυαλο μου κ δεν μπορω να σκεφτω τιποτα λεμε ....για πειτε καμια ιδεα για κατι ευκολο κ δροσερο ...

Θα αναφέρω γενικά τα καλοκαιρινά φαγητά που ίσως να μην είναι όλα δροσερά, αλλά είναι της εποχής.

Λαχανικά

Φασολάκια

Γεμιστά

Κολοκυθοκορφάδες γεμιστές

Ντολμαδάκια

Μελιτζάνες ιμάμ

Μελιτζάνες με σάλτσα και τηγανητές πατάτες

Μελιτζάνες παπουτσάκια γεμιστές με κιμά και μπεσαμέλ

Μπριάμ

Κολοκυθάκια γεμιστά με ρύζι -αυγολέμονο

Αρακά με αγκινάρες

Ψάρια-θαλασσινά

Καλαμαράκια τηγανητά με πατάτες

Αθερίνα ή γαύρο ή σαρδέλα τηγανητά.

Γαύρο στο φούρνο με σκόρδο και μαϊντανό

Χταποδάκι ξιδάτο ή λεμονάτο (με συνοδεία ρυζιού ή πατάτας)

Γαριδομακαρονάδα (μπορείς να βάλεις μέσα κι άλλα θαλασσινά όπως χταπόδι, καλαμάρι, μύδια κλπ)

Ζυμαρικά

Μακαρόνια με απλή σάλτσα

Ζυμαρικά με λαχανικά στο φούρνο(μελιτζάνα και κολοκυθάκι ή μόνο το ένα από τα δύο)

Όσπρια

Φασόλια ή γίγαντες ή ρεβύθια άσπρα λεμονάτα.

Κρεατικά

Μοσχαράκι λεμονάτο με πατάτες

Μουσακά (τον προτείνω επειδή υπάρχει η μελιτζάνα και το κολοκύθι σαν καλοκαιρινό φαγητό)

Μοσχάρι ή κοτόπουλο με αρακά κοκκινιστό.

Μοσχαράκι με μελιτζάνες

Και γενικά οποιοδήποτε κρεατικό με όποιο λαχανικό σου αρέσει.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 και Eviri δεν θα ήταν καλή ιδέα να κανονίζαμε μία συνάντηση? ειδικά τώρα που θα έρθουν και τα κορίτσια από τα ξένα:P τί λέτε? με κορίτσια από άλλο φόρουμ έχουμε κανονίσει πολλές φορές και έχουμε περάσει τέλεια! Για σκεφτείτε το όλες!

Εγώ είμαι μέσα

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, κάνω λίστα για καφεδάκι και περιμένω ιδέες για πού και πότε!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!

Είναι μέσα:

Eviri

ggeny

Nina-Tom

Δηλώστε συμμετοχή!!!

Eviri, θύμησε μου πότε έρχεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Στην λίστα της εξόδου για γνωριμία και καφεδάκι προσθέστε κι εμένα παρακαλώ! ;)

Μαγείρεμα δεν έχω για σήμερα. Το απόγευμα θα φτιάξω το σακιδιάκι μας μιά και αύριο θα φύγουμε κατευθείαν μόλις σχολάσω.

Και φυσικά θα σιδερώσω αφού βάζω πλυντήρια καθημερινά!

Να σας πω ότι ο μικρός μου χτες στο τηλέφωνο που μιλήσαμε μου δήλωσε πως η μερέντα είναι....κόλαση!!!!!

Αυτά τα ολίγα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, σήμερα θα φτιάξω φακή.

Εχθές η κόρη μου δεν είχε την πρώτη ώρα μάθημα και από κακή συνενόηση δεν το κατάλαβα και την έστειλα με τον άντρα μου στο σχολείο. Εκείνος για να μην την πηγαινοφέρνει την άφησε στην δασκάλα του ολοήμερου, που κάθεται εκεί και το πρωί. Μετά είδα πως ξέχασα να της στείλω νερό και τον έστειλα πίσω να της το πάει. Εκεί την είδε, να μαθαίνει στην δασκάλα της τα Ελληνικά γράμματα, να τα γράφει και να τα διαβάζει. Είχαν μαζευτεί τριγύρω τους όλα τα παιδιά, γιατί θα έκαναν και διαγωνισμό στο γράψιμο. :D

Ωραία, κάνω λίστα για καφεδάκι και περιμένω ιδέες για πού και πότε!

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!

Είναι μέσα:

Eviri

ggeny

Nina-Tom

Δηλώστε συμμετοχή!!!

Eviri, θύμησε μου πότε έρχεσαι!!

Δυστυχώς εγώ θα είμαι σε νησί, σας εύχομαι να περάσετε όμορφα.

Το Σαββατο το βραδυ μαζευτηκαμε κιολας κ καναμε μια μικρη γιορτουλα γιατι ειχε γεννεθλια το μικρουλη μου , εκλεισε τα 2 κ περασαμε πολυ ωραια! Το κερακι βεβαια το εσβησε με την βοηθεια του αδερφου του αλλα δεν πειραζει του χρονου δεν θα θελει βοηθεια!Το χαρηκανε κ τα δυο παντος!

Χρόνια Πολλά στον γιο σου, να τον χαίρεσαι!

Έχουμε λίγες μέρες διαφορά, εμένα τα έχει στις 23.

Με τα κεράκια είναι και σε εμάς ένα θέμα, γιατί προσπαθεί να φυσήξει, αλλά φτύνει.Ποιο πολύ σάλια του φεύγουν παρά αέρας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

πωπω τα νευρα μου τσαταλια σημερα με ενα βλακα εδω ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Εβιρακι πρωτη φορα γιγαντες λεμονατους .Εγω κανω τα ρεβυθια λεμονάτα που μου αρεσουν πολύ κ τα μαυρομάτικα.

Αγγελικουλα ζηλευωωωω! Θελω κ εγω να παω αλλα δυστυχως το Σαββατο εχω βαφτιση κ ετσι το επομενο ΣΚ.Θα κανω 2 βδομαδες να δω το παιδακι μου κλαψ κλαψ κλαψ ....

Χριστινακι σουπερ η κορακλα ε? Κ μαθηματα στην δασκαλα!!!

Απο φαγητο σημερα τελικα δεν έκανα πίτσα αλλα γιουβαρλακια.Βαρεθηκα με αυτο το φαγητο καθε μερα ,οποτε ειπα χτες ενα φαγητο για ολους .Γιατι αν εκανα πιτσα επρεπε να κανω αλλο για τον μικρο ..ουφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Καλά είμαστε!

πωπω τα νευρα μου τσαταλια σημερα με ενα βλακα εδω ουιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Σε νιώθω! Κι εδώ το είδος δεν λείπει!

Αγγελικουλα ζηλευωωωω! Θελω κ εγω να παω αλλα δυστυχως το Σαββατο εχω βαφτιση κ ετσι το επομενο ΣΚ.Θα κανω 2 βδομαδες να δω το παιδακι μου κλαψ κλαψ κλαψ ....

Κάνε λοιπόν υπομονή και κοίτα να περάσεις καλά στην βάπτιση τουλάχιστον!

Απο φαγητο σημερα τελικα δεν έκανα πίτσα αλλα γιουβαρλακια.Βαρεθηκα με αυτο το φαγητο καθε μερα ,οποτε ειπα χτες ενα φαγητο για ολους .Γιατι αν εκανα πιτσα επρεπε να κανω αλλο για τον μικρο ..ουφφφφφ

ωραίο φαγάκι τα γιουβαρλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας.

Έφτιαξα αρνάκι στη γάστρα και για συνοδεία κριθαράκι.

Ωραία, κάνω λίστα για καφεδάκι και περιμένω ιδέες για πού και πότε!

Το πού θα το βρούμε όταν βρούμε το κοινό σημείο συνάντησης. Το πότε θα εξαρτηθεί από τις διακοπές μας. Θα πρότεινα καλύτερα προς το τέλος του Αυγούστου και αρχές Σεπτεμβρίου, αν δε λείπετε κι εσείς και φυσικά αν μπορείτε να βρεθούμε τότε. Αλλιώς θα ξαναρίξουμε προτάσεις.

Eviri, θύμησε μου πότε έρχεσαι!!

Στις 27/07.

Να σας πω ότι ο μικρός μου χτες στο τηλέφωνο που μιλήσαμε μου δήλωσε πως η μερέντα είναι....κόλαση!!!!!

χαχαχαχαχα τώρα που μπήκε στο κλαμπ της μερέντας άντε να τον βγάλεις.

Εκεί την είδε, να μαθαίνει στην δασκάλα της τα Ελληνικά γράμματα, να τα γράφει και να τα διαβάζει. Είχαν μαζευτεί τριγύρω τους όλα τα παιδιά, γιατί θα έκαναν και διαγωνισμό στο γράψιμο. :D

Αυτό το βρίσκω πάρα πολύ ωραίο κι εποικοδομητικό. Μπράβο στο παιδί που προάγει τον ελληνικό πολιτισμό μέσω των γραμμάτων. Ελπίζω να το συνεχίσει.

Δυστυχώς εγώ θα είμαι σε νησί, σας εύχομαι να περάσετε όμορφα.

Πότε επιστρέφεις στη Γερμανία;

Εβιρακι πρωτη φορα γιγαντες λεμονατους .Εγω κανω τα ρεβυθια λεμονάτα που μου αρεσουν πολύ κ τα μαυρομάτικα.

Τα έφτιαξα άσπρα λόγω της χτεσινής ζέστης, για να γίνουν πιο ελαφριά. Εμένα μου αρέσουν πολύ τα όσπρια, είτε άσπρα είτε κόκκινα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...