Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Nina - Tom από τότε που το έπαθα κι εγώ κάνω Copy αυτά που έγραψα και τα κρατάει η μνήμη. Οπότε και να με πετάξει έξω μπαίνω ξανά και με ένα Paste καθαρίζω!

Εβιράκι η σκούπα καλή είναι. Βέβαια δεν καθαρίζει τόσο καλά όσο έξω που τα στέλνω. Έτσι την μία χρονιά τ ακάνω με την σκούπα και την άλλη τα δίνω έξω.

Την επομενη εβδομαδα εχω να παω τους δικους μου σε κατι γιατρους και αναλογα με τα αποτελεσματα να αρχισω να ετοιμαζομαι για να παμε διακοπες στο νησι.

Ελπίζω να είναι καθαρά για προληπτικούς λόγους ε?

Φιλακια σε όλες

Καλημέρα κοριτσάρες!

Καλώς την Φωτεινή!Μου αρεσει που λες ότι είμαι κούκλα κι ας μην με ξέρεις!Μου

αρέσουν οι άνθρωποι με διαίσθηση χαχαχαχα

Κάντυ μουυυυυυ!

Αγγελική μήπως χθες με πηρες τηλέφωνο;Δεν το πρόλαβα και μετά είχα τρεχάματα εκτός σπιτιού,στον παιδίατρο για εμβόλιο και ξεχάστηκα.

Εγώ ήμουν Περιστέρω!!!! Θα σε ξαναπάρω όμως! Για σήμερα δεν ξέρω αλλά από Δευτέρα σίγουρα!;)

Σήμερα θέλω να καθαρίσω-μαζεψω το χάος και δεν ξέρω από πού!Εχω τον γιόκα μου ακόμα να κοιμάται και αντί να επωφεληθώ χαζολογάω!

Πολύ σκόνη μεσα στο σπίτι...Λες και το εχω παρατημενο...

Αφού παιδί μου λόγο εποχής έχουμε συνέχεια ανοιχτα, είναι δυνατόν να μην έχει σκόνες το σπίτι? Έχω μάθει και τις αγνοώ επιδεικτικά!!! Ειδικά τώρα που λοίπουν τα παιδιά...

Για σήμερα το μενού εχει αρακά με καρότο και πατατούλες,αλλά τον έφτιαξα άσπρο,όχι κοκκινιστό,όπως συνηθίζω.

Καλημέρα κορίτσια!!

Πλησιάζει Σ/Κ και ετοιμάζεστε για βουτιές?:P Πολύ θέλω να πάω σε μία παραλία, χωρίς χαμό, να αράξω, να πιω καφεδάκι και να λιάσω το κορμάκι:P έκανα και ρίμα:tongue:

Έλα βόρεια Ευβοια που θα πάω σήμερα μετά την δουλειά. Σε τέτοια φάση θα είμαι περίπου!!!! Μαζί με τα τέκνα εννοείται!

peristeraki όσο και να καθαρίζεις το σπίτι, αν φυσάει, η ρημάδα η σκόνη πάει παντού;) γι΄αυτό μην μασάς...και λίγο χαζολόγημα δεν κάνει κακό:P

Συμφωνώ!

,

Καλό Σ/Κ σε όλες!!!

Αν δεν ξαναμπώ καλό Σαββατόκυριακο σε όλα τα μαγειροκόριτσα της παρέας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας, γεια σας.

Έφτιαξα σόγια με πουρέ το μεσημέρι.

Καλημέρα κι απο μια εξαφανισμενη! Πως μου ειστε;

Καλώς το κορίτσι μας.

Χτες τελικά έκανα και ένα γλυκάκι, αλλά ήταν αποτυχία:( ήταν το παγωμένο γιαούρτι με κακάο, του Δρίτσα... δυστυχώς είχε μέσα κρυστάλλους και ήταν αρκετά ξινούτσικο... κρίμα, απογοητεύτηκα!

Δεν πειράζει μωρέ, θα γίνει καλύτερο την άλλη φορά, εκτός αν ήταν η συνταγή αποτυχημένη. Τουλάχιστον, τώρα θα έχεις την εμπειρία και θα την αποφύγεις την επόμενη φορά.

Εχθές 27.7 έβρεξε, σήμερα επίσης, για να δούμε θα κρατήσει για 7 εβδομάδες; :D

Όπως φάνηκε, ο καιρός εδώ μόνο για 7 ώρες (που λέει ο λόγος) μπορεί να κρατηθεί και να μην βρέξει. Καλά λέω εγώ βρύα και λειχήνες θα βγάλουμε. Βρε, τι είναι αυτό στο πόδι μου σαν ουρίτσα; Ρίζα είναι;

Έχουμε και εμείς εδώ κοντά, αλλά δεν ψωνίζω. Μια φορά πήρε ο άντρας μου 3 πιπεριές 8? :(

Αυτό δεν είναι λαϊκή είναι μπουτίκ λαχανικών. Κι εγώ γι' αυτό δεν ψωνίζω από 'κει, εκτός από κάποια φορά που πήρα μαϊντανό με 0,60λ το ματσάκι.

Εβιράκι η σκούπα καλή είναι. Βέβαια δεν καθαρίζει τόσο καλά όσο έξω που τα στέλνω. Έτσι την μία χρονιά τ ακάνω με την σκούπα και την άλλη τα δίνω έξω.

Τουλάχιστον είναι πιο ξεκούραστη από το λάστιχο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Το μενού μας σήμερα είχε σολομό καπνιστό και φακές για την Εβιρίνα που δεν τρώει τα καπνιστά.

Η μέρα σήμερα είναι πολύ γκρίζα με βαριά σύννεφα και μία βρέχει μία σταματάει. Ίσως το απογευματάκι να βγούμε για καφέ, ανάλογα τα κέφια.

Εύχομαι σε όλες σας καλό Σαββατοκύριακο και να περνάτε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ2 πού στην Βόρεια Εύβοια πας? για πες, γιατί είμαστε συχνοί επισκέπτες στην Εύβοια:P έχει πολύ ωραία μέρη!

Eviri εδώ έχει λίγη ζέστη, αλλά μας γυροφέρνει συννεφιά... είπαν ότι το βράδυ μπορεί να βρέξει... σνιφ σνιφ... αλλά δε πτοούμαστε... το βραδάκι έχει φαγοπότι σε ταβερνούλα:tongue: όσο για το γλυκό, σκέφτηκα πώς να το αξιοποιήσω... λέω να το κάνω milk shake σοκολάτα:D γιατί όχι?

Σήμερα έκανα μουσακά! αρέσει πολύ στον άντρα μου και όχι μόνο... μεγάλη η χάρη του;) το τί κατσαρόλα γέμισε ο νεροχύτης, δεν λέγεται! ευτυχώς βγήκε νοστιμότατος:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, σήμερα το δικό μας μενού έχει γιουβαρλάκια.

Εδώ ο καιρός είναι άθλιος και τα παιδιά όλη μέρα μέσα δεν μαζεύονται. :(

Ίσως το απογευματάκι να βγούμε για καφέ,
το βραδάκι έχει φαγοπότι σε ταβερνούλα:tongue: όσο για το γλυκό

Καλά να περάσετε και οι δυο σας,στις εξόδους σας!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια.

Το σημερινό φαγητό μας ήταν, μοσχαράκι κοκκινιστό με χοντρά μακαρόνια και μία σαλάτα πλούσια (ντομάτα, αγγούρι, κρεμμύδι, αβοκάντο, αμύγδαλα, λιόσπορο, φέτα, ρίγανη, λάδι).

Χτες το βραδάκι έφτιαξα μόνο 200γρ κεράσια γλυκό του κουταλιού, έτσι για δοκιμή. Το 1/3 απ' αυτό το έβαλε ο Έβιρος στο μπολάκι με το παγωτό που έφαγε. Οπότε καταλάβατε στο σπίτι μας δε φτουράνε τα γλυκά.

Eviri εδώ έχει λίγη ζέστη, αλλά μας γυροφέρνει συννεφιά... είπαν ότι το βράδυ μπορεί να βρέξει... σνιφ σνιφ... αλλά δε πτοούμαστε... το βραδάκι έχει φαγοπότι σε ταβερνούλα:tongue: όσο για το γλυκό, σκέφτηκα πώς να το αξιοποιήσω... λέω να το κάνω milk shake σοκολάτα:D γιατί όχι?

Είδα στο ίντερνετ τις προειδοποιήσεις που έβγαζε για καταιγίδες κλπ.

Το γλυκό που λες μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα να το κάνεις μιλκ σέικ.

Καλά να περάσετε και οι δυο σας,στις εξόδους σας!

Σ' ευχαριστούμε Χριστίνα. Τελικά, δεν καθήσαμε για καφέ. Πήγαμε μόνο στο Galeria, ψώνισα λίγα πραγματάκια της Εβιρίνας και κάποιο δωράκι για ένα συγγενή στην Ελλάδα. Θέλω όμως ένα-δυο δωράκια ακόμη για να τελειώσω τα ψώνια. Μετά πήγαμε κατά μήκος της Köning straße μέχρι τη Schlossplatz είδαμε ένα συγκρότημα να τραγουδάει και φύγαμε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια κ καλη εβδομαδα να έχουμε!

Τι κανετε? θα μας τρελανει ο καιρος φετος στην κυριολεξια ομως!

Εμεις πηγαμε ΣΚ στο χωριο να δουμε τον μεγαλο που εχει καθισει πανω κ χτες το βραδυ στην επιστροφη πηξαμε στην κινηση....

Για φαγητο για σημερα ειχα κανει το Σαββατο το μεσημερι πριν φυγουμε μελιτζανες φουρνου με ντοματα κ φετα.Κ παλι καλα που τις εκανα γιατι γυρισαμε 11 χτες το βραδυ κ νηστικος θα εμενε ο αντρας μου.

Τωρα για αυριο λεω να κανω γεμιστα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό μήνα να έχουμε:P

ggeny θα μας αποτρελάνει και ο καιρός, εννοείς... για προχτές έλεγε για βροχούλες...και τελικά μόνο χτες είχε λίγες συννεφιές... όχι ότι με χάλασε, αλλά όσο να ναι...

Eviri τελικά το γλυκό δε σώζεται με τίποτα:(... παραμένει αυτή η ξινίλα του γιαουρτιού και δεν είναι ωραίο... άρα πάει για σκουπίδια... πότε έρχεσαι εδώ? ψώνια για Ελλάδα είδα:tongue:

nk_christina ευχαριστώ για τις ευχές σου... περάσαμε όντως πολύ ωραία... παρόλο που δεν ήξερα όλη την παρέα, όταν υπάρχει καλή διάθεση, είναι πάντα όμορφα!

Σήμερα δεν έχει μαγείρεμα... έχω υπόλοιπο μουσακά και μαζί με σαλατούλα, θα είναι μία χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μηνα!

Σημερα ειμαι εκτος σπιτιου. Κανουν κατι μαστορεματα στην πολυκατοικια κι εχουν κοψει το νερο. Έτσι εχω μετοικησει στους γονεις μου για λιγες ωρες.

Χτες ειπαμε να παμε για μπανιο αλλά ειχε τετοιο αερα και κυματα στην παραλια που δε βουτηξαμε. Μετα πηγαμε για φαγητο στο σπιτι των κουμπαρων μας και περασαμε καλά.

Σημερα τρωμε ψαρακι με χορτα που μας ηρθαν απο το χωριο.

Ήθελα να σας ρωτησω κατι αν ξερετε. Σκεφτομαι τωρα που ειναι πιο φθηνες οι ντοματες να επαιρνα και να εφτιαχνα χυμο ντοματας για τα φαγητα το χειμωνα. Δεν εχω φτιαξει ποτε κατι τετοιο στη ζωη μου. Ξερετε πως το κανουν και κυριως πως το συντηρουν;

Φιλακια σε όλες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι! Και καλό μήνα!

Και το πήξιμο συνεχίζεται και όπως δείχνει θα συνεχιστεί για όλη την εβδομάδα :rolleyes::confused:

Εβιράκι πλησιάζουν οι μέρες να μας έρθετε! Να δει λίγο ήλιο το μάτάκι σας!

Nina-Tom στο Πευκί πηγαίνουμε χροοοοοονια τώρα! Εσείς που πηγαίνετε?

nk_christina εσείς δεν θα έρθετε καθόλου Ελλάδα?

ggeny που πήγατε? Κι εμείς επιστρέφαμε από Εύβοια και βρήκαμε λίγο κίνηση όμως.

Φωτεινούλα δεν ξέρω αν μπορείς να φυλάξεις χυμό νταμάτας. Η πεθερά μου τις φτιάχνει πηχτή σάλτσα και την διατηρούμε στο ψυγείο. Θα την ρωτήσω και θα σου πω.

Το μεσημέρι θα φάμε δύο μπριζολίτσες που περίσσεψαν από την Παρασκευή με πατατούλες στον φούρνο.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα στα κοριτσάκια. Καλό μήνα σε όλες.

Σήμερα έφτιαξα φασολάκια πράσινα και μαρμελάδα φράουλα. Χτες το βράδυ έκανα κι ένα παγωτό απλό με τα 3 υλικά, που φτιάχνω συνήθως. Τώρα τελευταία γεμίζω βαζάκια με γλυκό και μαρμελάδα από κεράσι και φράουλα. :cool::cool::cool::cool:

Για φαγητο για σημερα ειχα κανει το Σαββατο το μεσημερι πριν φυγουμε μελιτζανες φουρνου με ντοματα κ φετα.

Πολύ ωραίο φαγητό.

Eviri τελικά το γλυκό δε σώζεται με τίποτα:(... παραμένει αυτή η ξινίλα του γιαουρτιού και δεν είναι ωραίο... άρα πάει για σκουπίδια...

Δεν πειράζει μωρέ, εσύ να είσαι καλά. Εγώ χτες μαζί με το παγωτό είπα να φτιάξω και μια σπιτική καραμέλα με βούτυρο κλπ. Όμως κάηκε η ζάχαρη αρκετά και τη χάλασα. Πέταξα το μείγμα όπως ήταν. Όλοι έχουμε αποτυχίες.

πότε έρχεσαι εδώ? ψώνια για Ελλάδα είδα:tongue:

Στις 27/7.

Σημερα τρωμε ψαρακι με χορτα που μας ηρθαν απο το χωριο.

Πώς τα πεθύμησα τα μικρά ψαράκια (γαύρο, αθερίνα, σαρδέλα) μαζί με χόρτα!!!!!!!!!!!!!!!!

Ήθελα να σας ρωτησω κατι αν ξερετε. Σκεφτομαι τωρα που ειναι πιο φθηνες οι ντοματες να επαιρνα και να εφτιαχνα χυμο ντοματας για τα φαγητα το χειμωνα. Δεν εχω φτιαξει ποτε κατι τετοιο στη ζωη μου. Ξερετε πως το κανουν και κυριως πως το συντηρουν;

Ναι, στο παρελθόν είχα φτιάξει με διαφορετικούς τρόπους.

1. Πολύ καλό πλύσιμο στις ντομάτες και κόψιμο στο μπλέντερ μαζί με τη φλούδα (χωρίς τον αφαλό τους). Μετά φυλάς τον πολτό σε πλαστικά στην κατάψυξη. Να ξέρεις όμως, ότι η φλούδα δεν κόβεται τόσο τέλεια και στο μαγείρεμα κάποιες φορές θα καταλαβαίνεις τα μικρούλια κομματάκια. Αν δε θες να γίνει αυτό τότε θα τις ξεφλουδίσεις πριν τις πολτοποιήσεις.

Το ξεφλούδισμα γίνεται εντελώς απλό, αν βυθίσεις τις ντομάτες σε μια κατσαρόλα με καυτό νερό.

2. Ο δεύτερος τρόπος ήταν, κάνοντας τα παραπάνω βήματα με ξεφλούδισμα της ντομάτας, είχα βάλει τον πολτό στην κατσαρόλα και τον είχα βράσει μέχρι να εξατμιστούν τα πολλά ζουμιά. Ρίχνω αλάτι μέσα στην κατσαρόλα (για μια γεμάτη κατσαρόλα περίπου το κέντρο της χούφτας σε αλάτι), διαφορετικά θα δεις με το μάτι, ή δοκιμάζοντας το μείγμα.

Μόλις κρυώσει ο πηχτός πλέον πολτός θα τον φυλάξεις σε αποστειρωμένα βαζάκια εκτός ψυγείου. Μόλις ανοίξεις το πρώτο βαζάκι θα το φυλάξεις στο ψυγείο μέχρι να τελειώσει.

Εβιράκι πλησιάζουν οι μέρες να μας έρθετε! Να δει λίγο ήλιο το μάτάκι σας!

Και ήλιο να δούμε και μπάνια να κάνουμε και φυσικά να ξαναβρεθούμε με τη μεγάλη Εβιρίνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι μαγειροκόριτσα!

Μόλις είδα ότι πήγε 2 η ώρα! Έχω τόση δουλειά που δεν έιχα καταλάβει πως πέρασε η ώρα! Και έχω μέλλον ακόμη :confused:

Τέλος πάντων για σήμερα έχω φτιάξει αρακά τον οποίο θα φάμε και αύριο γιατί μάλλον θα περισέψει. Καλύτερα μήπως σιδερώσω κανένα ρούχο γιατι ο Όλυμπος με περιμένει!!!!:rolleyes:

Εβιράκι θα ακολουθήσω κι εγώ τις οδηγίες σου για τις ντομάτες!

Σας φιλώ όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

αχ Αγγελικουλα πολυ πηξιμο αυτο το καλοκαιρι.Κ εγω εχω λαλησει.Αλλες χρονιες ειμασταν πιο χαλαρα ρε γμτ.

Εγω γεμιστα εφτιαξα κ εννοειται πως θα φαμε κ αυριο.Κ ο αρακας μια χαρουλα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Το μεσημέρι τηγάνισα ψάρια και πατάτες.

Εβιράκι θα ακολουθήσω κι εγώ τις οδηγίες σου για τις ντομάτες!

:D:D:D:D:D:D

αχ Αγγελικουλα πολυ πηξιμο αυτο το καλοκαιρι.Κ εγω εχω λαλησει.Αλλες χρονιες ειμασταν πιο χαλαρα ρε γμτ.

Αυτό συμβαίνει επειδή η δουλειά μοιράζεται σε λιγότερα άτομα;

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι μαγειροκόριτσα!

Το πήξιμο συνεχίζεται και σήμερα...:confused:

Χτες το απόγευμα ήμουν τόσο τσιτωμένη που όταν πήγα σπίτι ψιλοδιαφωνήσαμε με τον άντρα μου για κάτι ασήμαντο κι έβαλα τα κλάματα!

Να φύγει αυτή η εβδομάδα να ηρεμήσω λίγο! Ελπίζω τουλάχιστον...

Ευτυχώς που λείπουν τα παιδιά!!!

Έμεινε αρακάς από χτες κι έτσι αυτό θα φάμε και σήμερα. Έχω και σίδερο να βάλω πάλι σήμερα....

Εβιράκι το πήξιμο στην δική μας περίπτωση είναι λόγο κλεισίματος εξαμήνου. Οι ίδιοι είμαστε αριθμητικά απλά η δουλειά είναι ιδιαίτερη αυτές τις μέρες!

Κοριτσάκια μου σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...