Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλό μεσημέρι φιλενάδες!

Σήμερα θα φάμε φασολάκια που πήρε το Σάββατο από την λαική ο άντρας μου.

Πολυ ευχαριστως Αγγελικη μου! Οχι μονο μια οσες θες! Ε τι τσαμοα με κερνας τοσο καιρο γεμιστα!

Νοστιμότατος ήταν! Γειά στα χέρια σου!

Μεγεια κ το μαλι! καλα να περασετε στην βολτιτσα σημερα.

ευχαριστώ για το μαλλί! Όσο για την βόλτα περάσαμε πολύ ωραία! Πήγαμε για μπυρίτσα αρχικά και μετά για ποτό. Στις 5 τα ξημερώματα μαζευτήκαμε! Ο γιόκας μου όμως έχει καταπιεί ξυπνητήρι και σηκώθηκε κεφάτος - κεφάτος στις 7!!!!! Μπορέιτε να φανταστείτε σε τι κατάσταση ήμουν!!!

Πολυ σπαστικο το θεμα καιρου! Τις καθημερινες να ψηνομαστε ( γενικα μιλαω οχι αυτη την βδομαδα-τωρα καλα την βγαλαμε) κ το ΣΚ που λες να πας να κανεις κανα μπανακι να δροστιστεις η θα βρέχει η θα εχει αερα!

τελικά το Σάββατο το μεσημέρι έριξε μία βροχούλα μαζί με μπουμπουνητά! Αλλά αυτυχώς λίγα πράγματα!

Τελικά ήταν πολύ ωραίο... λίγο πικάντικο το έκανα, γιατί μας αρέσουν τα καυτερά και ήταν μία αλλαγή πετυχημένη. Την συνιστώ:P και όσο για τον σύζυγο, είχε ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!:tongue:

Ωραία λοιπόν θα το έχω κατά νου την επόμενη φορά!

Κοίτα να δεις... μετά από ένα χειμώνα που έμαθα να ανάβω την φωτιά στην σόμπα, έγινα ειδικός πια. το ψήσιμο ήταν που με απασχολούσε πιο πολύ... αν θα γίνει όπως πρέπει.. αλλά τελικά όταν αγαπάς αυτό που κάνεις και για αυτόν που το κάνεις, όλα πάνε τέλεια:tongue:

Σωστή!!!

Αγγελικουλα μεγεια τα μαλλι. Πρεπει να παω κι εγω να φτιαξω τα δικα μου (και να κουρευτει και λιγο η κορη μου αν καταφερω να την πεισω). Ελπιζω να τα καταφερω αυτην την εβδομαδα.

Ευχαριστώ!

Θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολες για τις ιδεες σας! Θα τις κρατησω ολες για μελλοντικη χρηση. Τελικα για μεζεδακι εκανα κεφτεδακια, αλλαντικα, τυρακια, την κολοκυθοτυροπιτα που σας ελεγα και πιπεριες Φλωρινης. Ειχα παρει και τυροκαυτερη αλλά ξεχασα να τη βγαλω:oops:. Επισης τα κνεντελ αρεσαν σε ολους (εκτος απο εμενα που δεν ξετρελαινομαι για αυτα) και το ρυζακι μας εμεινε. Σημερα φαγαμε περισσευματα και αφιερωσαμε τη μερα μας στα παιδακια μας και την παιδικη χαρα.

Χαίρομαι που άρεσαν όλα Φωτεινούλα!

Φιλακια σε ολες και καληνυχτα

Καλησπέρα κορίτσια.

Περάσαμε πολύ ωραία στο γάμο χτες. Το μόνο μειονέκτημα ήταν η κούραση που ένιωσα κυρίως εγώ, λόγω των τακουνιών και της ορθοστασίας. Ξεκινήσαμε αρκετά νωρίς, δηλαδή, η Εβιρίνα πήγε στο σπίτι της νύφης κατά τις 13:30 να δει την ετοιμασία κι εγώ στις 14:00. Βέβαια, η κοπέλα είχε ετοιμαστεί από πολύ νωρίς και είχε ήδη ξεκινήσει ένα πρόχειρο γλέντι με όσους συγγενείς και φίλους είχαν έρθει στο σπίτι της. Χορέψαμε, βγάλαμε και φωτογραφίες και αργότερα που κατέβηκε η νύφη κάτω, έστησε χορό με τους συγγενείς της και στο δρόμο. Ο γάμος ήταν στις 15:00 το μεσημέρι που όμως καθυστέρησε κι έγινε στις 16:00 επειδή πριν γινόταν βάφτιση που άργησε να τελειώσει.

Χαίρομαι που περάσατε καλά! Και στις χαρές των κοριτσιών σου΅Εβιράκι!

Η φίλη μου Εβιράκι ήρθε από το Λονδίνο. Και ανάμεσα σε κάτι δωράκια που μας έφερε ήταν και μία σοκολάτα 1 κιλό!!!! Μία πλάκα τεράστια, σωστό φονικό εργαλείο αλλά νοστιμότατη!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Κορίτσια μου καλησπέρα.

Δε μαγείρεψα σήμερα επειδή περίσσεψε το χτεσινό φαγητό.

Όσο για τον καιρό τι να πω πια..... είναι απερίγραπτη η κατάσταση. Άρχισε να βρέχει από κάποια ώρα το πρωί και ο ουρανός είναι μουντός σα Γεναριάτικος. Είμαι περίεργη να δω στο Λονδίνο που λένε ότι βρέχει σχεδόν συνέχεια τι εννοούν;

Στον άντρα μου αρέσουν πολύ, εγώ απλά τα τρώω, δεν τρελαίνομαι, είναι όμως κάτι ξεχωριστό για ένα τραπέζι.

Εγώ τα κνέντελ τα δοκίμασα στο Galeria Kaufhof μέσα στο εστιατόριό του και ίσως να μην ήταν η πιο επιτυχημένη συνταγή. Από τότε δεν ξαναπήρα.

Eviri χαίρομαι που περάσατε όμορφα στο γάμο...ακούγεται λες και είσασταν Ελλάδα... με τους χορούς σας, με το ντύσιμο της νύφης... μπράβο!!

Αρκετοί Έλληνες κρατάνε τα έθιμα του τόπου που κατάγονται.

Χαίρομαι που περάσατε καλά! Και στις χαρές των κοριτσιών σου΅Εβιράκι!

Σ' ευχαριστώ Αγγελική μου και στα δικά σου παιδιά εύχομαι.

Η φίλη μου Εβιράκι ήρθε από το Λονδίνο. Και ανάμεσα σε κάτι δωράκια που μας έφερε ήταν και μία σοκολάτα 1 κιλό!!!! Μία πλάκα τεράστια, σωστό φονικό εργαλείο αλλά νοστιμότατη!!!!

Να την κάνω κι εγώ φίλη αν είναι έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου,πώς είστε;

Δεν έχω διαβάσει καθόλου τα νέα σας.Εύχομαι να είστε όλες καλά!

Ο γιόκας μου έχει γίνει πολύ ζόρικος,οπότε μου είναι δύσκολο να συμμετέχω όπως πρεπει στην παρεούλα σας,να διαβάζω τι γράφετε,να σχολιάζω κλπ.Αλίμονό μου,όταν με βλέπει στον υπολογιστή...Και ήταν από τις λίγες μου διασκεδάσεις το σερφάρισμα,τώρα πια με μέτρο...

Σήμερα φτιάχνω μακαρόνια με κιμά.

Οι ζέστες έπιασαν για τα καλά,πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου...Οχι να βρεχει κιόλας,αλλά λίγη δροσούλα θα την ήθελα...Πώς ηταν κάποτε το καλοκαίρι και πώς έγινε!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου!

Link to comment
Share on other sites

Όσο για τον καιρό τι να πω πια..... είναι απερίγραπτη η κατάσταση. Άρχισε να βρέχει από κάποια ώρα το πρωί και ο ουρανός είναι μουντός σα Γεναριάτικος. Είμαι περίεργη να δω στο Λονδίνο που λένε ότι βρέχει σχεδόν συνέχεια τι εννοούν;

Πάντως Εβιράκι η φίλη μου μίλησε για πολύ υγρασία στο Λονδίνι και όχι για βροχές! Αλλά κι εμάς εδώ ρην νύχτα έριξε μία βροχούλα, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε και για να τρέχω εγώ νυχτιάτικα να μαζέχω τα απλωμένα ρούχα!

Καλημέρα κοριτσάκια μου,πώς είστε;

Σαν τα χιόνια Περιστέρω! Γι αυτό έβρεξε το βράδυ:tongue:

Δεν έχω διαβάσει καθόλου τα νέα σας.

να το κάνεις πάραυτα! Θα σε εξετάσω σε λίγο!

Εύχομαι να είστε όλες καλά!

Έτσι λέμε...

Ο γιόκας μου έχει γίνει πολύ ζόρικος,οπότε μου είναι δύσκολο να συμμετέχω όπως πρεπει στην παρεούλα σας,να διαβάζω τι γράφετε,να σχολιάζω κλπ.Αλίμονό μου,όταν με βλέπει στον υπολογιστή...Και ήταν από τις λίγες μου διασκεδάσεις το σερφάρισμα,τώρα πια με μέτρο...

σε λίγο καιρό θα καταλάβει και τον υπολογιστή και δεν θα σε αφήνει να πλησιάσεις!!!!

Σήμερα φτιάχνω μακαρόνια με κιμά.

Οι ζέστες έπιασαν για τα καλά,πράγμα που δεν μου αρέσει καθόλου...Οχι να βρεχει κιόλας,αλλά λίγη δροσούλα θα την ήθελα...Πώς ηταν κάποτε το καλοκαίρι και πώς έγινε!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου!

Κορίτσια δεν μαγείρεψα για σήμερα γιατί έμειναν φασολάκια από χτες.

Έτσι βρήκα ευκαιρία να σιδερώσω μπας και χαμηλώσει το βουνό που έχει γίνει!

Σήμερα παραγγείλαμε και καινούριο πλυντήριο γιατί αυτό που έχουμε τα έχει φάει τα ψωμιά του και χάνει νερά. Προς το τέλος της εβδομάδας λοιπόν θα το έχουμε!

Αυτά προς το παρόν! Σας φιλώ όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε?

Περιστερακι μου ειναι ζορικα τα αγορια! Σε καταλαβαινω απόλυτα.Σπιτι με δυο ταλιπμανακια ουτε κατα διανυα δεν ανοιγω το λαπτοπ.

Αγγελικη παλι το ιδιο φαγητο εχουμε! Κ εγω φασολάκια σημερα κ χτες το βραδυ εκανα πιτσουλα. Μεγεια κ το καινουριο πλυντηριο!

Εβιρακι συνηθως οι Ελληνες που ζουν στο εξωτερικο νομιζω ειναι πιο τυπικοι στα εθιμα! Υπομονη με τον καιρο!

Θελω κ εγω σοκολάταααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια.

Σήμερα έφτιαξα κοτόπουλο κοκκινιστό με συνοδεία κίτρινου ρυζιού.

Ο γιόκας μου έχει γίνει πολύ ζόρικος,οπότε μου είναι δύσκολο να συμμετέχω όπως πρεπει στην παρεούλα σας,να διαβάζω τι γράφετε,να σχολιάζω κλπ.

Δεν πειράζει Περιστεράκι, έτσι είναι όλα τα μικρά παιδάκια. Θα έχεις την ευκαιρία να μπαίνεις συχνότερα καθώς θα μεγαλώνει.

Πάντως Εβιράκι η φίλη μου μίλησε για πολύ υγρασία στο Λονδίνι και όχι για βροχές!

Πες της να έρθει επίσκεψη στη Στουτγκάρδη να αισθανθεί σαν στο σπίτι της.

Σήμερα παραγγείλαμε και καινούριο πλυντήριο

Καλορίζικο.

Εβιρακι συνηθως οι Ελληνες που ζουν στο εξωτερικο νομιζω ειναι πιο τυπικοι στα εθιμα! Υπομονη με τον καιρο!

Όσοι δεν έχουν ενσωματωθεί πλήρως με την τοπική κοινωνία στην οποία ζούνε, τότε ναι, κρατάνε αρκετά έθιμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Περιστερακι μου υπομονη. Ειναι η δυσκολη ηλικια αυτη. Μονο να ειστε καλά. Αυτο εχει σημασια.

Κι εγω φασολακι εφτιαξα χτες. Σημερα θα βγαλω σουπιτσα απο την καταψυξη.

Δεν εχω και πολυ ορεξη να σχολιασω τιποτα απο αυτα που γραψατε. Έχω μεινει αναυδη με αυτο που εγινε στην ΕΡΤ.

Φιλια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι!

Μου φαίνεται αδιανόητο όλο αυτό που συμβαίνει με την ΕΡΤ! Ζούμε δυστηχώς ένα γεγονός τύπου πονάει δόντι κόβει κεφάλι :(

Αντί να πάρουν πόδι όσοι χρυσοπληρώνονται και κάνουν περιουσίες σε βάρος του κράτους απολύουν όοοολο το προσωπικό! Τι σας φταίνε βρε λεχρίτες οι απλοί τεχνικοί που δεν τα έφαγαν μαζί σας????:evil:

Φωτεινούλα θα συμφωνήσω μαζί σου, έχω μείνει κι εγώ άναυδη....

Κατά τα άλλα, σήμερα τρώμε κοκκινιστό μοσχάρι που είχα στην κατάψυξη. Την συνοδεία του θα την αποφασίσουν τα παιδιά!

Εβιράκι έχουν αναφέρει κάτι για το θέμα της ΕΡΤ εκεί?

Καλημέρα σε όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου.

Σήμερα φτιάχνω ζυμαρικά με κολοκυθάκια και καρότο στο φούρνο.

Δεν εχω και πολυ ορεξη να σχολιασω τιποτα απο αυτα που γραψατε. Έχω μεινει αναυδη με αυτο που εγινε στην ΕΡΤ.

Μου φαίνεται αδιανόητο όλο αυτό που συμβαίνει με την ΕΡΤ! Ζούμε δυστηχώς ένα γεγονός τύπου πονάει δόντι κόβει κεφάλι :(

Αντί να πάρουν πόδι όσοι χρυσοπληρώνονται και κάνουν περιουσίες σε βάρος του κράτους απολύουν όοοολο το προσωπικό! Τι σας φταίνε βρε λεχρίτες οι απλοί τεχνικοί που δεν τα έφαγαν μαζί σας????:evil:

Φωτεινούλα θα συμφωνήσω μαζί σου, έχω μείνει κι εγώ άναυδη....

Βάλτε κι εμένα στη λίστα. Από χτες το βράδυ αισθάνομαι θλίψη κι ανησυχία, σαν να πρόκειται κάτι να συμβεί. Η ΕΡΤ χρειαζόταν εξυγείανση όχι θάνατο. Ας εισπράξουν τώρα τους φόρους από τους απολυμένους (από κάθε εργασία όχι μόνο από την ΕΡΤ) πολίτες.

Εβιράκι έχουν αναφέρει κάτι για το θέμα της ΕΡΤ εκεί?

Σήμερα βγήκα στην αγορά, αλλά δεν πήρα τρένο που έχει μόνιτορ στο σταθμό με τα νέα της ημέρας. Ήμουν σε άλλη περιοχή. Θα περιμένω το απόγευμα τον Έβιρο να γυρίσει να μου αν είδε κάτι.

Κανάλια γερμανικά δε βλέπω κι έτσι ακόμη δεν ξέρω τι γίνεται εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα έχει ρεβύθια το μενού... χτες έκανα μπιφτέκια με πατάτες στο φούρνο... έγιναν μούρλια:P

Η κατάσταση δυστυχώς με την ΕΡΤ είναι απογοητευτική... τόσα χρόνια πληρώναμε τα κέρατα μας σε μεγαλόμισθους και τώρα απολύουν τον κοσμάκη:evil: αν είναι δυνατόν! και πάλι την πληρώνουν οι χαμηλόμισθοι... όπως παντού άλλωστε! να δούμε τί άλλο θα ακολουθήσει!:mad: αλλά να σας πω κάτι: εμείς τα λέμε, εμείς τα ακούμε! σημασία καμία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια μου.

Σε όσα λέτε για την ΕΡΤ θα συμφωνήσω απόλυτα.Ντρέπομαι να είμαι ελληνίδα!Αναρωτιέμαι τι πολίτευμα έχουμε...

Κρίμα για τους απλούς εργαζόμενους,τους ανθρώπους του μεροκάματου...Πόσα στόματα θα πεινάσουν,σίγουρα διπλάσιος και τριπλάσιος και τετραπλάσιος αριθμός από αυτόν των εργαζομένων...Τόσες οικογένειες...

Εμείς-δηλαδή ο μικρός-είμαστε από χθες βράδυ πάλι με ίωση,γαστρεντερίτιδα πάλι...Τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες!Μακάρι να μην έχουμε τα ίδια με την προηγούμενη φορά.Τωρα ο μικρός κοιμάται,γιατί δεν πέρασε και εύκολη νύχτα και ίδωμεν...Του εχω φτιάξει κοτόπουπα,αλλά δεν τον βλέπω να την τρώει.Για εμάς φτιάχνω ενα χταποδάκι,άσπρο στιφάδο στη γάστρα...Το χα βγάλει από την καταψυξη,οπότε επρεπε να το φτιάξω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, σήμερα φάγαμε σνίτσελ.

Εμείς-δηλαδή ο μικρός-είμαστε από χθες βράδυ πάλι με ίωση,γαστρεντερίτιδα πάλι...Τι τραβάμε κι εμείς οι χορεύτριες

Περαστικά του!

Η κατάσταση δυστυχώς με την ΕΡΤ είναι απογοητευτική... τόσα χρόνια πληρώναμε τα κέρατα μας σε μεγαλόμισθους και τώρα απολύουν τον κοσμάκη:evil: αν είναι δυνατόν! και πάλι την πληρώνουν οι χαμηλόμισθοι... όπως παντού άλλωστε! να δούμε τί άλλο θα ακολουθήσει!:mad: αλλά να σας πω κάτι: εμείς τα λέμε, εμείς τα ακούμε! σημασία καμία!

Αυτό είναι το κακό, γιατί οι "βολεμένοι" δεν θα έχουν πρόβλημα σίγουρα κάπου θα τους έχουν βολέψει και πάλι. Οι υπόλοιποι που ήταν χαμηλόμισθοι και από την μια μέρα στην άλλη τους πέταξαν στο δρόμο, τι θα απογίνουν.

Μου φαίνεται αδιανόητο όλο αυτό που συμβαίνει με την ΕΡΤ!

Εβιράκι έχουν αναφέρει κάτι για το θέμα της ΕΡΤ εκεί?

Στις ειδήσεις το έχουν το θέμα από τα πρώτα. Έχουν και υπαλλήλους της ερτ που μιλάνε.

Φιλιά σε όλες!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

peristeraki πάλι αρρωστούλι το μικρό?:( τί να πω! εύχομαι να περάσει γρήγορα... ειδικά αυτές οι γαστρεντερίτιδες είναι πολύ ταλαιπωρία!:cry:

nk_christina έτσι είναι αυτά... με την ΕΡΤ εννοώ... αν και νομίζω ότι οι βολεμένοι που έχουν συνηθίσει σε μεγάλους μισθούς, θα τους έρθει κατραπακιά... πού θα βρουν τώρα πια τέτοια ποσά? σε ποιά δουλειά? άντε να δουν πώς είναι να περνάς με 700-800 ευρώ το μήνα!;)

Χτες έκανα τα ρεβύθια που έλεγα... αλλά το βράδυ, μου ήρθε μία συνταγή που έκανε ο Άκης στο mega προχτές με λουκουμάδες... και είπα να τους κάνω... δε σας λέω τίποτα... απλά τέλειοι! Και για να ολοκληρώσω το έγκλημα, πάρτε και μία φωτογραφία:

1206002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Συννεφιά και βροχούλα έχουμε σήμερα :rolleyes:

Το απόγευμα θα πάμε και τον μικρό στον παιδίατρο για εμβόλιο.

Το μενού σήμερα έχει ζυμαρικά στον φούρνο με ζαμπόν, τυρί και κρέμα γάλακτος.

σας φιλώ όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...