Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

Αγγελική2 χρόνια πολλά, ότι επιθυμείς!!

14066.gif

annia να χαίρεσαι τα παιδάκια σου:P...χαμός θα γίνεται σπίτι με τέτοιες ηλικίες:P... τί όμορφα!

Σήμερα έκανα κοτοπουλάκι κοκκινιστό με μακαρόνια... τώρα απολαμβάνω την ησυχία και τον καφέ μου στην αυλή και σε λίγο πάμε να καταβροχθίσουμε....

Καλό Σαββατοκύριακο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας κορίτσια μου.

Χτες δε μαγείρεψα γιατί φάγαμε έξω. Σήμερα έφτιαξε ο Έβιρος γύρο χοιρινό, εγώ έφτιαξα τζατζίκι, τηγανητές πατάτες και μπουγιουρντί μαζί με τις πιτούλες που είχαμε από την προηγούμενη φορά και φτιάξαμε σπιτικά σουβλάκια. Κανονικά, αυτά ήθελε ο Έβιρος να τα φτιάξουμε χτες το βράδυ, αλλά επειδή το απόγευμα ήμασταν με φίλους για καφέ και μετά για πίτσα, τα άφησε για σήμερα.

Έβιράκι τάξε στον Έβιρο το αγαπημένο του φαγητό αν σου φτιάξει το κομπιούτερ! ;)

Άστα Αγγελική, δεν ξέρω αν θα πιάσει γιατί με έχει προειδοποιήσει πολλές φορές ότι το έχω πολλές ώρες ανοιχτό κι ότι του φορτώνω πολλά ταμπς ταυτόχρονα.

Θα ειμαστε μαζεμενοι αρκετα ατομα κ ετσι θα κανω ενα εκμεκ κανταιφι ( μικρο ταψακι μην φανταστειτε κανα ταψι κουζίνας) κ μια τουρτα σοκολατινα μιας κ ειχα ετοιμο ψημενο παντεσπανι στην καταψυξη απο αλλη φορα που μου ειχε περισεψει κ ετσι αφου το παντεσπανι ειναι ατοιμο θα γινει πολυ γρηγορα.

Όου, και δύο και νόστιμααααα. Δεν έχω λόγια.

Ααα ξεχασα βρε αφου λεω κατι εκανα στην κουζινα χτες,εφτιαξα μια γαλατοπιτα...χαχαχα

Ωραία πράματα.

Ευχαριστώ κορίτσια! Κι εσείς να χαίρεστε τις οικογένειές σας! :D

Αγγελική μου δεν το είδα, να τα χιλιάσεις και να ζήσεις όσο τα ψηλά βουνά.

Τζα!

Ελπίζω να μην με έχετε ξεχάσει,ε;

Αυτό δε γίνεται.

Να ξέρετε πάντως ότι σας σκέφτομαι και σας αγαπώ!

Κι εμείς σε σκεφτόμαστε και σε αγαπάμε.

Πολλά φιλιά σε όλες και σπέσιαλ στην προεδρίνα μας!

Σ' ευχαριστώ, κι από μένα τα δικά μου φιλιά. Να περνάς καλά.

Καλημέρα κορίτσια μου,σαν τα χιόνια και εγώ έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά που χρόνος...

Καλώς το μικρό της παρέας μας.

Τι μου κάνετε?Εμείς καλά μεγαλώνουν και τα 3 καμάρια μου και έχουν αρχίσει να ανταρτεύουν,η δε μπουμπού έχει αρχίσει τα δικά της σηκώνετε πιάνοντας το κάγκελο της κούνιας και προσπαθεί να βγει έξω λέει μπαμπαμπα μαμαμα τατατατα και ναιιιιιιιιιιιιι κάνει κουπεπε και άλλα τέτοια να ξετρελαίνεσαι (κάποιος να με μαζέψει)..

Άχου το μωρέ, πότε μεγάλωσε κι αυτό;

Η Μαρία έχει γίνει ολόκληρη κοπέλα πια και σιγά σιγά φτιάχνουμε τα χαρτιά της για το δημοτικό και του Αντώνη για τον παιδικό και λέω από Σεπτέμβρη να βρω και εγώ καμιά δουλίτσα έστω και ημιαπασχόληση δεν με πειράζει..

Ξεπετάχτηκαν κι εκείνα για τα καλά. Σου εύχομαι Άννια μου να βρεις εύκολα.

Και το τελευταίο (σας το φιλάω για εκπληξη χαχαχαχαχαχα) εδώ και 1,5 μήνα έχω ξεκινήσει γυμναστήριο!!!!! Yeahhhhhhh!!!

Τουλάχιστον θα ξεδίνεις λίγο και θα φτιάχνεις σώμα.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν θα με πιστέψετε, αλλά εμείς απόψε αργά το απόγευμα το ανάψαμε το καλοριφέρ. Δεν αντέχαμε άλλο. Μέσα στο σπίτι εδώ και 3 μέρες έχουμε ανάμεσα 17-18 βαθμούς. Χριστίνα, εσείς αντέχετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια,

σήμερα έφτιαξα ταλιατέλες και σάλτσα με κρέας, που θα τα φάμε και αύριο. :D

Κορίτσια δεν ξέρω αν θα με πιστέψετε, αλλά εμείς απόψε αργά το απόγευμα το ανάψαμε το καλοριφέρ. Δεν αντέχαμε άλλο. Μέσα στο σπίτι εδώ και 3 μέρες έχουμε ανάμεσα 17-18 βαθμούς. Χριστίνα, εσείς αντέχετε;

Έβιρη δεν αντέξαμε ούτε και εμείς. Το άναψε ο άντρας μου από εχθές και αυτός δεν κρυώνει και εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κορίτσια!

Το Σαββατοκύριακό μας ήταν όμορφο! Το Σάββατο το βράδυ είχε καλέσει η Κωνσταντίνα κάποιους φίλους στο σπίτι για ητν γιορτή της και ο άντρας μου τους έψησε σουβλάκια! Αφού έφαγαν χόρεψαν και διασκέδασαν μέχρι τις 2,30 τα ξημερώματα! Ξέδωσε λίγο η ζουζούνα μου εν μέσω εξετάσεων!

Και από χτες το μεσημέρι τα κεφάλια πάλι μέσα με το διάβασμα....

Σήμερα θα φάμε κοτόπουλο κοκκινιστό με κριθαράκι που είχε μέινει από την Παρασκευή.

Τζα!

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Βρε καλώς την περιστέρω!

Ελπίζω να μην με έχετε ξεχάσει,ε;

Μμμμμμμ.....περιστέρω, περιστέρω.....κάτι μου θυμίζει....:tongue:

Δεν έχω διαβάσει τα μηνυματάκια σας,αλλά είμαι σίγουρη ότι είστε όλες καλά!

Μου έχετε λείψει πάρα πολύ...

Κι εμάς!

Θα ήθελα να μπαίνω πιο συχνά,αλλά όλο κάτι γίνεται και χάνω επεισόδια και το αμελώ.

Να ξέρετε πάντως ότι σας σκέφτομαι και σας αγαπώ!

Όπως η Μαρία Αλιφέρη???

Πολλά φιλιά σε όλες και σπέσιαλ στην προεδρίνα μας!

Καλημέρα κορίτσια μου,σαν τα χιόνια και εγώ έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά που χρόνος...

Να την και η μικρούλα της παρέας!

Τι μου κάνετε?Εμείς καλά μεγαλώνουν και τα 3 καμάρια μου και έχουν αρχίσει να ανταρτεύουν,η δε μπουμπού έχει αρχίσει τα δικά της σηκώνετε πιάνοντας το κάγκελο της κούνιας και προσπαθεί να βγει έξω λέει μπαμπαμπα μαμαμα τατατατα και ναιιιιιιιιιιιιι κάνει κουπεπε και άλλα τέτοια να ξετρελαίνεσαι (κάποιος να με μαζέψει)..

χαχαχαχα! τελικά όσα παιδιά κι αν κάνεις το καμάρι και η κουκουβαγίαση θα είναι ίδια!!!

Η Μαρία έχει γίνει ολόκληρη κοπέλα πια και σιγά σιγά φτιάχνουμε τα χαρτιά της για το δημοτικό και του Αντώνη για τον παιδικό και λέω από Σεπτέμβρη να βρω και εγώ καμιά δουλίτσα έστω και ημιαπασχόληση δεν με πειράζει..Και το τελευταίο (σας το φιλάω για εκπληξη χαχαχαχαχαχα) εδώ και 1,5 μήνα έχω ξεκινήσει γυμναστήριο!!!!! Yeahhhhhhh!!!

τα φιλιά μου σε ολες σας!!

φτιάχνεις κορμί για την παραλία ε????

Καλημέρα κορίτσια!!

Αγγελική2 χρόνια πολλά, ότι επιθυμείς!!

14066.gif

ευχαριστώ κορίτσι! Κι εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Καλό Σαββατοκύριακο!!

Κορίτσια δεν ξέρω αν θα με πιστέψετε, αλλά εμείς απόψε αργά το απόγευμα το ανάψαμε το καλοριφέρ. Δεν αντέχαμε άλλο. Μέσα στο σπίτι εδώ και 3 μέρες έχουμε ανάμεσα 17-18 βαθμούς. Χριστίνα, εσείς αντέχετε;

Ωπ! Τι έγινε κορίτσια? Ο καιρός εκεί δεν λέει να το πάρει απόφαση ότι μπαίνει καλοκαίρι?

Εβιράκι σε ευχαριστώ κι εσένα για τις ευχές σου!

Καλησπέρα κορίτσια,

σήμερα έφτιαξα ταλιατέλες και σάλτσα με κρέας, που θα τα φάμε και αύριο. :D

Έβιρη δεν αντέξαμε ούτε και εμείς. Το άναψε ο άντρας μου από εχθές και αυτός δεν κρυώνει και εύκολα.

Που θα πάει, θα ζεστάνει. Ελπίζω ήδη σήμερα να είστε οκ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια κ καλη εβδομαδα να εχουμε.

Περιστερακι τι κανεθς βρε ψυχη? Τι κανει ο μικρουλης σου?

Αννια μου μακαρι να μπορουσα κ εγω να παω γυμναστηριο ποσο σε ζηλευω να ξερες! Ειδες καμαρι εμεις οι μανουλες? να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου κοριτσακι !

Νινα καφεδακι,ησυχια,απολαυση αγνωστες εξεις για μενα ...κ σενα σε ζηλευωωωωω!!!

Κρυο διαβαζω στα εξωτερικα ε? πωπω αμαν οια ποτε θα καλοκαιριασει! Τι θα κανετε κοπελιες θα ερθετε καθολου Ελλαδα το καλοκαιρι η εκει θα μεινετε με το καλοριφερ αγκαλιτσα?

Απο φαγητα το Σαββατο μεσημερι φαγαμε φασολακια κ το βραδυ σε φιλους διαφορα κ εκλεκτα κ χτες το μπιφτεκια στο φουρνο με πατατες κ μειναν κ για σημερα το μεσημερι.Τωρα αυριο μαλλον καμια φακη θα βαλω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου καλά! Πως μου ειστε;

Κατ'αρχήν Αγγελικουλα αν και καθυστερημενα πολύχρονη κι ευτυχισμένη να εισαι! Να σε χαιρονται στην οικογενεια σου! Να χαιρεσαι και την κορουλα σου που απ'οτι καταλαβα γιορταζε τις προαλλες!

Θα ειμαστε μαζεμενοι αρκετα ατομα κ ετσι θα κανω ενα εκμεκ κανταιφι ( μικρο ταψακι μην φανταστειτε κανα ταψι κουζίνας) κ μια τουρτα σοκολατινα μιας κ ειχα ετοιμο ψημενο παντεσπανι στην καταψυξη απο αλλη φορα που μου ειχε περισεψει κ ετσι αφου το παντεσπανι ειναι ατοιμο θα γινει πολυ γρηγορα.

Ζηλευω τη σοκολατινα! Να δω ποτε θ'αρχισω να προσεχω.

Τζα!

Γεια σας κοριτσάκια μου!

Ελπίζω να μην με έχετε ξεχάσει,ε;

Δεν έχω διαβάσει τα μηνυματάκια σας,αλλά είμαι σίγουρη ότι είστε όλες καλά!

Μου έχετε λείψει πάρα πολύ...

Θα ήθελα να μπαίνω πιο συχνά,αλλά όλο κάτι γίνεται και χάνω επεισόδια και το αμελώ.

Να ξέρετε πάντως ότι σας σκέφτομαι και σας αγαπώ!

Πολλά φιλιά σε όλες και σπέσιαλ στην προεδρίνα μας!

Δεν ξεχνιεσαι ευκολα Περιστερακι μου! Πως εισαι; Ειναι καλυτερα η διαθεση σου;

Καλημέρα κορίτσια μου,σαν τα χιόνια και εγώ έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω αλλά που χρόνος...

Τι μου κάνετε?Εμείς καλά μεγαλώνουν και τα 3 καμάρια μου και έχουν αρχίσει να ανταρτεύουν,η δε μπουμπού έχει αρχίσει τα δικά της σηκώνετε πιάνοντας το κάγκελο της κούνιας και προσπαθεί να βγει έξω λέει μπαμπαμπα μαμαμα τατατατα και ναιιιιιιιιιιιιι κάνει κουπεπε και άλλα τέτοια να ξετρελαίνεσαι (κάποιος να με μαζέψει)..Η Μαρία έχει γίνει ολόκληρη κοπέλα πια και σιγά σιγά φτιάχνουμε τα χαρτιά της για το δημοτικό και του Αντώνη για τον παιδικό και λέω από Σεπτέμβρη να βρω και εγώ καμιά δουλίτσα έστω και ημιαπασχόληση δεν με πειράζει..Και το τελευταίο (σας το φιλάω για εκπληξη χαχαχαχαχαχα) εδώ και 1,5 μήνα έχω ξεκινήσει γυμναστήριο!!!!! Yeahhhhhhh!!!

τα φιλιά μου σε ολες σας!!

Αννια μου να τα χαιρεσαι τα μικρα σου! Ευχομαι να πανε ολα οπως επιθυμεις!

... τώρα απολαμβάνω την ησυχία και τον καφέ μου στην αυλή και σε λίγο πάμε να καταβροχθίσουμε....

Ζηλευω την αυλη σου...

Κορίτσια δεν ξέρω αν θα με πιστέψετε, αλλά εμείς απόψε αργά το απόγευμα το ανάψαμε το καλοριφέρ. Δεν αντέχαμε άλλο. Μέσα στο σπίτι εδώ και 3 μέρες έχουμε ανάμεσα 17-18 βαθμούς. Χριστίνα, εσείς αντέχετε;

Έβιρη δεν αντέξαμε ούτε και εμείς. Το άναψε ο άντρας μου από εχθές και αυτός δεν κρυώνει και εύκολα.

Κουραγιο με το κρυο. Σας καταλαβαινω απόλυτα. Πως γιορτασαν οι Γερμανοι τον τελικο του champions league; Το Σαββατο το βραδυ ειχαν ερθει στο σπιτι κατι φιλοι να δουμε τον αγωνα και με ρωτουσαν διαφορα για την ιστορια των 2 ομαδων, των προπονητων τους κλπ. Απογοητευτηκαν οι υπολοιπες που ηθελαν υποστηριξη στην γκρινια για το ποδοσφαιρο αλλά τι να κανουμε...;)

Το Σαββατο το μεσημερι εφτιαξα καλαμαρακια τηγανητα. Το βραδυ παραγγειλαμε απ'έξω καθως όλα κανονιστηκαν τελευταια στιγμη. Την Κυριακη φαγαμε σε φιλικο σπιτι που γιορταζαν. Ειχε διαφορα καλουδια κι ειχαμε ξεκινησει κι απο νωρις με τσιπουρακι και μεζεδακια. Σημερα εβγαλα απο καταψυξη αρακα και φακες για να κανω κι εκει μια εκκαθαριση και κοτοπουλο για να το κανω κοκκινιστο για αυριο καθως θελω το πρωι να λειψω σε εξωτερικες δουλειες. Ξεκινησα και το μαζεμα και πλυσιμο των χαλιων και καταλαβαινετε τι γινεται στο σπιτι...:oops:

Φιλακια σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα μου σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Για τα χαλιά σε νιώθω! Εγώ το Σάββατο το πρωί σήκωσα του σαλονιού για να μπορούν να χορέψουν τα παιδιά που θα ερχόντουσαν το βράδυ. Δεν το έχω πλύνει ακόμη. Το έχω και κάθεται διπλωμένο στην σκάλα και μάλλον θα το κάνω το άλλο σαββατοκύριακο.

Εντωμεταξύ έχω να πλύνω και ένα διπλό πάπλωμα και μία διπλή κουβέρτα στην μπανιέρα. :rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα έφτιαξα γεμιστά.

Το Σάββατο το βράδυ είχε καλέσει η Κωνσταντίνα κάποιους φίλους στο σπίτι για ητν γιορτή της και ο άντρας μου τους έψησε σουβλάκια!

Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα. Να είναι πολύχρονη.

Ωπ! Τι έγινε κορίτσια? Ο καιρός εκεί δεν λέει να το πάρει απόφαση ότι μπαίνει καλοκαίρι?

Που θα πάει, θα ζεστάνει. Ελπίζω ήδη σήμερα να είστε οκ!

Άστα, εγώ κοντεύω να τρελαθώ. Σήμερα ανέβηκε στους 15-16, αύριο θα έχουμε 21-22 βαθμούς και μετά ξανά στους 12-13 με βροχή. Αμάν πια, πρασίνισε ο πισινός μας, βγάλαμε βρύα και λειχήνες.

Κρυο διαβαζω στα εξωτερικα ε? πωπω αμαν οια ποτε θα καλοκαιριασει! Τι θα κανετε κοπελιες θα ερθετε καθολου Ελλαδα το καλοκαιρι η εκει θα μεινετε με το καλοριφερ αγκαλιτσα?

Εγώ θα έρθω μόλις κλείσουν τα σχολεία. Φέτος κλείνουν 25/7 και στις 27/7 ταξιδεύω.

Κουραγιο με το κρυο. Σας καταλαβαινω απόλυτα. Πως γιορτασαν οι Γερμανοι τον τελικο του champions league;

Επειδή το Σάββατο είχαμε βγει έξω, είδα κάποιες ομάδες νεαρών με κασκώλ της ομάδας τους να πηγαινοέρχονται φωνάζοντας κάπως πιο δυνατά, αλλά τίποτα περισσότερο απ' αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομαδα κορίτσια, σήμερα δεν μαγείρεψα γιατί είχαμε τα χθεσινά. :D

Ωπ! Τι έγινε κορίτσια? Ο καιρός εκεί δεν λέει να το πάρει απόφαση ότι μπαίνει καλοκαίρι?

Που θα πάει, θα ζεστάνει. Ελπίζω ήδη σήμερα να είστε οκ!

Να χαίρεσαι την κόρη σου!

Κρυο διαβαζω στα εξωτερικα ε? πωπω αμαν οια ποτε θα καλοκαιριασει! Τι θα κανετε κοπελιες θα ερθετε καθολου Ελλαδα το καλοκαιρι η εκει θα μεινετε με το καλοριφερ αγκαλιτσα?

Εγώ ταξιδεύω στις 28/7 :D:D:D

Κουραγιο με το κρυο.

Σήμερα είχε συννεφιά αλλά δεν έκανε πάρα πολύ κρύο, εγώ βέβαια δεν το ήξερα γιατί ήμουν όλη μέρα στο σπίτι. Το συνειδητοποίησα το απόγευμα που αποφάσισα να βγω. Φορούσα αρκετά!

Έβιρη αν δεις εκεί τριγύρω καμία τρελή να φοράει παλτό πουλόβερ και όλα τα σχετικά τις ζεστές ημέρες θα είμαι εγώ. Στοιχεία για να με αναγνωρίσεις! :D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Σήμερα τρώμε γεμιστά.

Το κοριτσάκι μου σήμερα έγραφε αρχαία. Δεν ξέρω πως τα πήγε γιατί από χτες το απόγευμα σήκωσε πυρετό και την πονάει και ο λαιμός της. Είδαμε κα πάθαμε να ρίξουμε τον πυρετό, ο οποίος ευτυχώς δεν ήταν υψηλός, έφτασε μέχρι 38,5.

Εβιράκι και nk_christina δύο μήνες σας έμειναν για να έρθετε Ελλάδα! Υπομονή!

Κορίτσια είδα τυχαία σε μία άλλη ενότητα ότι η Ελένη από Αγγλία είναι έγκυος! Χάρηκα πολύ! Ελενάκι με το καλό!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια μου γεια σας.

Σήμερα τηγάνισα πανγκάσιους με συνοδεία σαλάτας.

Έβιρη αν δεις εκεί τριγύρω καμία τρελή να φοράει παλτό πουλόβερ και όλα τα σχετικά τις ζεστές ημέρες θα είμαι εγώ. Στοιχεία για να με αναγνωρίσεις! :D:D:D

χαχαχα, πάντως σήμερα δεν πρέπει να βγήκες στο κέντρο, γιατί δεν είδα καμμία με παλτό και πουλόβερ:D Εγώ φορούσα φανελάκι, πουκάμισο και ζακέτα. Μετά ζεστάθηκα κι έβγαλα τη ζακέτα και το μετάνιωσα που δεν έβαλα κάτι καλοκαιρινό. Να όμως, που ξαναγύρισε η συννεφιά, όπου να 'ναι θα πιάσει την κλάψα πάλι ο ουρανός.

Αν είναι βρε Χριστίνα να κανονίσουμε να σε γνωρίσω από επιδίωξη κι όχι τυχαία.

Το κοριτσάκι μου σήμερα έγραφε αρχαία. Δεν ξέρω πως τα πήγε γιατί από χτες το απόγευμα σήκωσε πυρετό και την πονάει και ο λαιμός της. Είδαμε κα πάθαμε να ρίξουμε τον πυρετό, ο οποίος ευτυχώς δεν ήταν υψηλός, έφτασε μέχρι 38,5.

Καταρχήν, να ευχηθώ περαστικά της και σύντομα για να μπορεί να ανταπεξέλθει στο σχολείο, κατά δεύτερον να της ευχηθώ να τα πάει όσο καλύτερα γίνεται (που τέτοια μαθητριάρα που είναι, αυτό είναι δεδομένο) σε όλα τα μαθήματα.

Κορίτσια είδα τυχαία σε μία άλλη ενότητα ότι η Ελένη από Αγγλία είναι έγκυος! Χάρηκα πολύ! Ελενάκι με το καλό!

Ααααα τι ωραία, με το καλό της εύχομαι κι εγώ να αποκτήσει ένα γερό μωράκι. Η επόμενη να είναι η Νίνα-Τομ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Τι κάνετε μαγειροκόριτσα? Εμείς καλά σε γενικές γραμμές. Η Κωνσταντίνα πάει καλύτερα από πλευράς πυρετού όμως σήμερα το πρωί που ξύπνησε την πονούσε πολύ ο λαιμός της. Ελπίζω να υποχωρήσει μέσα στην μέρα...

Χτες πήγα και πήρα τους βαθμούς της από τα Αγγλικά. Για άλλη μια φορά άκουσα τα καλύτερα από την δασκάλα της! Κουκουβάαααααα!!!

Χτες έμειναν λίγα γεμιστά τα οποία και θα φάμε σήμερα. Για αύριο θα μαγειρέψω το απόγευμα, μάλλον φακές.

Εβιράκι σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το κοριτσάκι μου. Καλή πρόοδο και στις δύο Εβιρίνες σου!

Φιλάκια σε όλες σας φιλενάδες!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...