Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλή εβδομάδα μαγειροκόριτσα!

Τελικά πήγαμε στο πάρτυ την Παρασκευή το απόγευμα αν και έριξε μία λασποψιχάλα(!) μισή ώρα πριν ξεκινήσουμε!

Ο μικρός ξεσάλωσε και προσαρμόστηκε γρήγορα στον παιδότοπο, μια και ήταν η πρώτη του φορά!

Στο τέλος φυσικά δεν ήθελε να φύγουμε και τον δελέασα με έξτρα βόλτα μαζί με τον μπαμπά μας για να ξεκολλήσει!

Σήμερα μαγειρεύει η μανούλα μου που είναι στο σπίτι μας. Τι δεν ξέρω! Θα το διαπιστώσω όταν πάω το απόγευμα! Ότι και να είναι πάντως και μόνο ότι δεν χρειάστηκε να μαγειρέψω θα είναι τέλειο!;)

Χάρηκα γαι την 6η θέση που πήραμε στην eurovision! Ήταν ξεχωριστό το τραγούδι μας και μου άρεσε! Κι αύτό που κέρδισε ήταν ωραίο κομμάτι! Και του Αζερμπαιτζάν επίσης, το οποίο είχε γράψει Έλληνας!

Και αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι φέτος δεν είχαμε πολλές κιτς εμφανίσεις όπως συνηθίζεται τα τελευταία χρόνια!

Πολλά φιλιά σε όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!

Εγω δεν ειδα γιουροβισιον ,μονο το κομματι της Ελλαδας πετυχα καπουσε καποιο ζαπινγκ ...

Σημερα τρωμε μπριαμ με φρεσκα κολοκυθακια απο το χωριο.Χτες φαγαμε απλα κ ταπεινα μακαρονια με κιμα κ το Σαββατο καλαμαρακια τηγανιτα με βραστα λαχανικα κ εγω σολωμο ψητο.

Μπραβο στον μικρο Αγγελικη!!! Τι τυχερη που εισαι που εχεις την μαμα σου κ σε βοηθαει!!!

Φωτεινουλα καλο κουραγι στο σεμιναριο!!

Εβιρακι μου χρυσοχερα για αλλη μια φορα φανταζομαι θα εκλεψες τις εντυπωσεις με τα καλουδια σου!

nc_christina ξενιτεμενακι μου κ εσυ, δεν εχω κανει ποτε κοτοπουλο στο φουρνο με ρυζι.Ασπρο γινετε η κοκκινο?για πες ειναι νοστιμο? Η πεθερα μου το κανει συχνα πυκνα αλλα κοκκινιστο στην κατσαρολα κ ρτιχνει κ ρυζι νυχακι μεσα .

Α δεν σας ειπα, εφτιαξα κ σπιτικο παγωτο το Σαββατο με μια συνταγη απο το σαιτ με τις συνταγες της παρεας.Κοριτσια πολυ πολυ νοστιμο κ οικονομικο! Απλο στην παρασκευη του κ ξερεις κ τι δινεις στο παιδι να φαει.Εγω το χωρισα κ εκανα τρεις γευσεις φραουλα , οπου προσθεσα φραουλες πολτοποιημενες μαζι με μια κγ μαρμελαδα φραουλα που ειχα κανει τις προαλλες,στρατσιατελα με λειωμενη σοκολατα απο τα πασχαλινα αυγα των παιδιων που δεν τρωνε κ τελος μπισκοτο με τριμμενα μπισκοτα ορεο που βγηκε απιθανο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα !

Παρακολούθησα κι εγώ ένα μέρος από την eurovision το Σάββατο... έχασα ένα κομμάτι -σημαντικό- βέβαια, αυτό της ψηφοφορίας αλλά με νίκησε η νύστα ! Χάρηκα πάντως που πήραμε την 6η θέση.... τώρα βέβαια, γιατί ήταν τόσο φαβορί το κομμάτι της Δανίας ούτε που το κατάλαβα. Η παρουσία της κοπέλας βέβαια ήταν εξαιρετική, φρέσκο πρόσωπο, που σε τράβαγε με εκφραστικότητα και ωραία κίνηση αλλά συμφωνώ με Αγγελική ότι του Αζερμπαιτσάν το κομμάτι μου άρεσε περισσότερο -μουσικά- και στο χορευτικό τους είχαν πρωτοτυπήσει... τεσπα...

Τα δικά μας νέα .. είμαστε καλά... μου είπαν σήμερα ότι αναρτήθηκε έξω από το Δημοτικό το χαρτί με τις πληροφορίες για την εγγραφή στο νήπιο, οπότε, το απόγευμα θα περάσω να δω τί χρειάζεται... βρε πω πω μεγαλώνουν οι δουλειές μας !

Αγγελική αν θυμάσαι εσύ που τα έχεις πιο φρέσκα... μπορώ να κάνω αίτηση ταυτόχρονα σε 2 προνήπια για το μικρούλι μου ???? Η αναγκαστικά κάνω αίτηση μόνο στο νήπιο όπου υπαγόμαστε (χωραταξικά) ?

Είχαμε κι εμείς εχθές το πρωί ένα πάρτυ σε ανοιχτό παιδότοπο... καλέ, τί ζέστη ήταν αυτή... χα λα ρά πήγαινες για μπάνιο ! Τα πιτσιρίκια ξεμερδίστηκαν στο παιχνίδι.... γυρίσαμε σπίτι, τα έκανα μπάνιο και ξεράθηκαν για κανένα 2ωρο .... εγώ πάλευα με το βουνό (εκείνο με τα ασιδέρωτα !) μέχρι αργά το βράδυ...

γενικά, δουλειές υπάρχουν - όρεξη δεν υπάρχει !

Σήμερα θα φτιάξω κοκτόπουλο κοκκινιστό γιοβετσάκι και πατάτες γιαχνί γιατί α μα πια ... βαρέθηκα να πρέπει να μαγειρεύω κάθε μέρα -τις καθημερινές- !

Σας φιλώ !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Έβαλα στο φούρνο δύο ταψάκια φαγητό, ένα μπριάμ και ένα με μακαρόνια γιατί η Εβιρίνα δεν τρώει τα λαχανικά.

Στο Wihelma πήγαμε. Έχουμε πάει και στο Rosenstein, τον Φεβρουάριο που είχαν έρθει κάποιες φίλες μου.

Το γυρίσατε όλο; Πήγατε στις κούνιες, στο μουσείο με τους δεινόσαυρους, στις λίμνες, στο πινγκ-πονγκ, στο παλάτι;

Να πάτε και στο Killesberg (το πάρκο) αν δεν έχετε ήδη πάει. Να ανεβείτε στη μεταλλική στριφογυριστή σκάλα που βλέπεις όλη τη Στουτγκάρδη από ψηλά.

Το μεσημερακι ειχα περασει και απο ενα ανταλλακτικο παζαρι που ειχα δει σε ενα άλλο τοπικ του φορουμ κι εδωσα καποια ρουχα που δεν μου κάνουν πια.

Ένα μεγάλο μπράβο Φωτεινή από μένα. Όπου μπορούμε να βοηθάμε.

Απο αυριο ξεκιναει το σεμιναριο που σας έλεγα. Αν χαθω λιγακι δικαιολογηστε με.

Εννοείται, προέχει η δουλειά.

Ο μικρός ξεσάλωσε και προσαρμόστηκε γρήγορα στον παιδότοπο, μια και ήταν η πρώτη του φορά!

Στο τέλος φυσικά δεν ήθελε να φύγουμε και τον δελέασα με έξτρα βόλτα μαζί με τον μπαμπά μας για να ξεκολλήσει!

Έτσι είναι τα παιδάκια, όπου βρίσκουν την παρέα άλλων παιδιών για παιχνίδι, δεν ξεκολλάνε.

Σημερα τρωμε μπριαμ με φρεσκα κολοκυθακια απο το χωριο.

Πού να το 'ξερα να έβαζα ένα μεγάλο ταψί για όλους μας, να μη μαγειρεύεις κι εσύ.

Εβιρακι μου χρυσοχερα για αλλη μια φορα φανταζομαι θα εκλεψες τις εντυπωσεις με τα καλουδια σου!

Σ' ευχαριστώ πολύ. Η αλήθεια είναι ότι τα μισά τα έφτιαξε ο Έβιρος, που έκλεψε τις εντυπώσεις με το γύρο. Τους άρεσε πολύ το χόμους που δεν το είχαν ξαναδοκιμάσει και βρήκαν ωραία ιδέα το σουβλάκι με τις πιτούλες που γέμιζαν όπως τους άρεσε.

ο παγωτο το Σαββατο με μια συνταγη απο το σαιτ με τις συνταγες της παρεας.Κοριτσια πολυ πολυ νοστιμο κ οικονομικο!

Πες τη συνταγή ή τη σελίδα.

Τα δικά μας νέα .. είμαστε καλά... μου είπαν σήμερα ότι αναρτήθηκε έξω από το Δημοτικό το χαρτί με τις πληροφορίες για την εγγραφή στο νήπιο, οπότε, το απόγευμα θα περάσω να δω τί χρειάζεται... βρε πω πω μεγαλώνουν οι δουλειές μας !

Κι εκτός από τις δουλειές, είδες πώς μεγαλώνουν τα παιδιά μας;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη εβδομαδα να εχουμε!

Επίσης!

Εγω δεν ειδα γιουροβισιον ,μονο το κομματι της Ελλαδας πετυχα καπουσε καποιο ζαπινγκ ...

Ούτε κι εγώ το είδα όλο. Κάποια στιγμή από το 5ο ως το 11ο κομμάτι δεν είδα μια και ετοίμαζα τον μιρό για ύπνο.

Μπραβο στον μικρο Αγγελικη!!! Τι τυχερη που εισαι που εχεις την μαμα σου κ σε βοηθαει!!!

Να είναι καλά η μανούλα μου, όποτε χρειάζομαι την βοήθειά της έρχεται! Μόνο που αυτή την φορά ήρθε γιατί ήμουν μόνη μου με τα παιδιά μία και ο άντρας μου πήγε εκτάκτως στο χωριό γιατί πέθανε ένας πρώτος του ξάδερφος :cry: Στεναχωρηθήκαμε πολύ γιατί εκτός του ότι ήταν νεος άνθρωπος ήταν και χαρακτήρας διαμάντι!

Εβιρακι μου χρυσοχερα για αλλη μια φορα φανταζομαι θα εκλεψες τις εντυπωσεις με τα καλουδια σου!

Συμφωνώ απολύτως!

Α δεν σας ειπα, εφτιαξα κ σπιτικο παγωτο το Σαββατο με μια συνταγη απο το σαιτ με τις συνταγες της παρεας.Κοριτσια πολυ πολυ νοστιμο κ οικονομικο! Απλο στην παρασκευη του κ ξερεις κ τι δινεις στο παιδι να φαει.Εγω το χωρισα κ εκανα τρεις γευσεις φραουλα , οπου προσθεσα φραουλες πολτοποιημενες μαζι με μια κγ μαρμελαδα φραουλα που ειχα κανει τις προαλλες,στρατσιατελα με λειωμενη σοκολατα απο τα πασχαλινα αυγα των παιδιων που δεν τρωνε κ τελος μπισκοτο με τριμμενα μπισκοτα ορεο που βγηκε απιθανο!

Κι εγώ είδα μία συνταγή εύκολη για παγωτό σε κάποιο σάιτ που δεν θυμάμαι τώρα. Αν το φτιάξω και αξίζει θα σας πω! Έχεις δίκιο παντως κορίτσι! Ξέρουμε έτσι τι τρώνε τα παιδιά μας!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα !

Γειά σου γειτόνισα!

Παρακολούθησα κι εγώ ένα μέρος από την eurovision το Σάββατο... έχασα ένα κομμάτι -σημαντικό- βέβαια, αυτό της ψηφοφορίας αλλά με νίκησε η νύστα !

Νύστα - Μεταξάκι σημειώσατε 1!!!!!:tongue:

Αγγελική αν θυμάσαι εσύ που τα έχεις πιο φρέσκα... μπορώ να κάνω αίτηση ταυτόχρονα σε 2 προνήπια για το μικρούλι μου ???? Η αναγκαστικά κάνω αίτηση μόνο στο νήπιο όπου υπαγόμαστε (χωραταξικά) ?

Την κόρη μου Μεταξάκι την έστειλα ΄προνήπιο και νήπιο στον σταθμό που ήδη πήγαινε κι έτσι δεν ξέρω να σου απαντήσω σε αυτό που με ρώτησες.

Σόρρυ!!!

Είχαμε κι εμείς εχθές το πρωί ένα πάρτυ σε ανοιχτό παιδότοπο... καλέ, τί ζέστη ήταν αυτή... χα λα ρά πήγαινες για μπάνιο ! Τα πιτσιρίκια ξεμερδίστηκαν στο παιχνίδι.... γυρίσαμε σπίτι, τα έκανα μπάνιο και ξεράθηκαν για κανένα 2ωρο .... εγώ πάλευα με το βουνό (εκείνο με τα ασιδέρωτα !) μέχρι αργά το βράδυ...

γενικά, δουλειές υπάρχουν - όρεξη δεν υπάρχει !

Μπράβο που περάσατε κι εσείς καλά! Όσο για το βουνό των ασιδέρωτων ο Όλυμπος είναι λοφάκι μπροστά σε αυτά που έχω σπίτι!!!!!

Σήμερα θα φτιάξω κοκτόπουλο κοκκινιστό γιοβετσάκι και πατάτες γιαχνί γιατί α μα πια ... βαρέθηκα να πρέπει να μαγειρεύω κάθε μέρα -τις καθημερινές- !

Σας φιλώ !

Εβιράκι φιλιά!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!

Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες σήμερα!

Χρόνια Πολλά και στα παιδάκια σας!

Ελενάκι μου, πολύχρονη να είσαι! Να χαίρεσαι την κορούλα και τον αντρούλη σου!

Και για να είμαστε στο θέμα μας, σήμερα τρώμε φασολάκια.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα!

Χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουνε πολυχρονοι να τους χαιρεστε!

Πολλα παρτακια βλεπω ε?Τι καλυτερο για τα πιτσιρικια!!!

Που εισαι βρε Λοβακι σε χασαμε!! Εχεις δικιο αγαναχτησαμε με αυτο το μαγειρεμα καθε μερα!

Εβιρακι δεν συνενοηθηκαμε καλα!! Κ εγω εκανα μακαρονια φουρνου με κοκκινη σαλτσα ,πιπεριες,μανιταρια,ζαμπον κ τυρι για σημερα για το λαο. Εγω μια απλη κ ταπεινη τονοσαλατα μπας κ χασω κανα γραμμαριο ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Χρονια πολλά στις εορταζουσες και τους εορταζοντες σημερα!

Ελενακι να ζησεις σαν τα ψηλα βουνα!

Κάντυ μου τι ωραια που σε ξαναδιαβασα! Νηπιο ο γιοκας σου του χρονου; Πώς μεγαλωσε!!!

Αγγελικουλα τι ωραια που το ευχαριστηθηκε ο μικρος το παρτακι.

Κοριτσια πολυ το βαριεμαι το σεμιναριο! Ήταν κι ενας καθηγητης που σε νανουριζε κανονικά- αφηστε τα. Ειχα φτιαξει απο χτες κιμα και σαλτσουλα και με το που γυρισα εφτιαξα κανελονια και περιμενω τον άντρα μου που γιορταζει να φαμε μαζι.

Φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου.

Χρόνια πολλά στις Ελένες, τις Κωνσταντίνες και τους Κωστήδες.

Ιδιαιτέρως χρόνια πολλά στην Ελένη μας από τη Θεσσαλονίκη, αλλά και στην Έλεν από την Αγγλία.

Το μεσημέρι φάγαμε ψάρι τηγανητό με πατατούλες.

Εβιράκι φιλιά!!!!

Κι από μένα βεβαίως, βεβαίως!!!!

Εβιρακι δεν συνενοηθηκαμε καλα!! :D:D:D

Κοριτσια πολυ το βαριεμαι το σεμιναριο! Ήταν κι ενας καθηγητης που σε νανουριζε κανονικά- αφηστε τα.

Τι θέμα έχει το σεμινάριο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρόνια Πολλά στις εορτάζουσες σήμερα!

Χρόνια Πολλά και στα παιδάκια σας!

Ελενάκι μου, πολύχρονη να είσαι! Να χαίρεσαι την κορούλα και τον αντρούλη σου!

Ευχαριστώ Αγγελικούλα!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!

Παρακολούθησα κι εγώ ένα μέρος από την eurovision το Σάββατο... έχασα ένα κομμάτι -σημαντικό- βέβαια, αυτό της ψηφοφορίας αλλά με νίκησε η νύστα ! Χάρηκα πάντως που πήραμε την 6η θέση.... τώρα βέβαια, γιατί ήταν τόσο φαβορί το κομμάτι της Δανίας ούτε που το κατάλαβα.

Ούτε εγώ το κατάλαβα.... Το μόνο κομμάτι που μ'αρεσε πέρα απ'το αζερμπ. ήταν της Λευκορωσίας!

Αγγελική αν θυμάσαι εσύ που τα έχεις πιο φρέσκα... μπορώ να κάνω αίτηση ταυτόχρονα σε 2 προνήπια για το μικρούλι μου ???? Η αναγκαστικά κάνω αίτηση μόνο στο νήπιο όπου υπαγόμαστε (χωραταξικά) ?

Μόνο εκεί που ανήκεις Μεταξάκι.

Είχαμε κι εμείς εχθές το πρωί ένα πάρτυ σε ανοιχτό παιδότοπο... καλέ, τί ζέστη ήταν αυτή... χα λα ρά πήγαινες για μπάνιο ! Τα πιτσιρίκια ξεμερδίστηκαν στο παιχνίδι.... γυρίσαμε σπίτι, τα έκανα μπάνιο και ξεράθηκαν για κανένα 2ωρο .... εγώ πάλευα με το βουνό (εκείνο με τα ασιδέρωτα !) μέχρι αργά το βράδυ...

Σημασία έχει ότι πέρασαν αυτά καλά!

Καλησπέρα!

Χρονια πολλά στις εορταζουσες και τους εορταζοντες σημερα!

Ελενακι να ζησεις σαν τα ψηλα βουνα!

Ευχαριστώ Φωτεινή! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!

Γεια σας κορίτσια μου.

Χρόνια πολλά στις Ελένες, τις Κωνσταντίνες και τους Κωστήδες.

Ιδιαιτέρως χρόνια πολλά στην Ελένη μας από τη Θεσσαλονίκη, αλλά και στην Έλεν από την Αγγλία.

Εβιράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!! Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!

Χθες δεν έκανα τίποτα μιας και ο χάμπυ λείπει και επιστρέφει σήμερα και φυσικά λόγω πένθους.

Χάρηκα όμως το κοριτσάκι μου, πέρασα την μέρα μου με τους γονείς μου, και το απόγεύμα πήγα για κούρεμα την μικρή!

Ελπίζω του χρόνου τα πράγματα να είναι καλύτερα...

Σήμερα τρώμε τηγανιά με πατατούλες τηγανητές!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Σήμερα από φαγάκι έχουμε μπριζολίτσες χοιρινές στον φούρνο που είχαν μείνει από την Δευτέρα και φασολάκια από χτες.

Κοριτσια πολυ το βαριεμαι το σεμιναριο! Ήταν κι ενας καθηγητης που σε νανουριζε κανονικά- αφηστε τα. Ειχα φτιαξει απο χτες κιμα και σαλτσουλα και με το που γυρισα εφτιαξα κανελονια και περιμενω τον άντρα μου που γιορταζει να φαμε μαζι.

Φωτεινούλα πιάσε μία απόμερη γωνία και πάρε και κανένα υπνάκο!!!! Δεν υπάρχει χειρότερο από έναν βαρετό καθηγητή! :rolleyes:

Φιλάκια

Καλημέρα!

Ευχαριστώ Αγγελικούλα!!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!

Σε ευχαριστώ Ελενάκι μου!

Χθες δεν έκανα τίποτα μιας και ο χάμπυ λείπει και επιστρέφει σήμερα και φυσικά λόγω πένθους.

Χάρηκα όμως το κοριτσάκι μου, πέρασα την μέρα μου με τους γονείς μου, και το απόγεύμα πήγα για κούρεμα την μικρή!

Ελπίζω του χρόνου τα πράγματα να είναι καλύτερα...

Σίγουρα θα περάσετε καλύτερα του χρόνου!

Σήμερα τρώμε τηγανιά με πατατούλες τηγανητές!!!

Να πω κι εγώ χρόνια πολλά στην Ελένη από Αγγλία! Σόρρυ που σε ξέχασα χτες :rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!:tongue:

Χρόνια πολλά στις χθεσινές εορτάζουσες και σε όσους έχουν εορτάζοντες... και είναι πολλοί!!!

eleni2008 χρόνια πολλά, ότι επιθυμείς!!

Σήμερα έχει ένα μικρό ξεκαθάρισμα από φαγητά... η κατάψυξη έχει γεμίσει φαγητά και ευκαιρία να αδειάζει σιγά σιγά...οπότε έχουμε λίγο ρολό κυμά με αρακά και πατάτες φούρνου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.

Σήμερα φάγαμε γίγαντες στο φούρνο.

Εσείς έχετε ζέστη και σκόνη της Σαχάρας κι εμείς έχουμε πυκνή συννεφιά, αρκετές βροχές και χαμηλές για την εποχή θερμοκρασίες. Στα καλό πια:evil::evil::evil::evil::evil:

Χθες δεν έκανα τίποτα μιας και ο χάμπυ λείπει και επιστρέφει σήμερα και φυσικά λόγω πένθους.

Είσαι απόλυτα δικιολογημένη.

Ελπίζω του χρόνου τα πράγματα να είναι καλύτερα...

Σίγουρα θα είναι καλύτερα και θα το γιορτάσετε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Εδώ φυσάει πολύ κι ελπίζω σύντομα να σταματήσει!

Σήμερα τρώμε κοκκινιστό το οποίο θα συμπληρώσω ή με μακαρόνια ή με πατάτες τηγανητές τις οποιες ονειρεύομαι εδώ και μέρες!!!!:tongue:

eleni2008 χρόνια πολλά, ότι επιθυμείς!!

Σ'ευχαριστώ Νινα! Κι εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι να το αποκτήσεις πολύ σύντομα!

Σήμερα φάγαμε γίγαντες στο φούρνο.

Μμμμμμ!!!!!! Πεθύμησα γίγαντες!!!!

Εσείς έχετε ζέστη και σκόνη της Σαχάρας Πάρα πολύ όμως!!!!

Ελπίζω να εξαφανιστεί τουλάχιστον με τον αέρα που έχει!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!!!

Σήμερα το κατάστημα σερβίρει ομελέτα με πατατούλες τηγανιτές. Είχα πολλά αυγά στο ψυγείο από το χωριό και πρέπει να καταναλωθούν πριν μπαγιατέψουν.

Ελενάκι κι εδώ φυσάει. Κι έχει μία πολύ ευχάριστη δροσούλα! Χτες έριξε και λίγη λασποβροχούλα. Ευτυχώς το πήρα χαμπάρι εγκαίρως και μάζεψα τα ρούχα που είχα απλωμένα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...