Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!

Φθινοπώριασε πάλι κι έχω εκνευριστεί.....

Σήμερα έχουμε φακές οι οποίες μου βγήκαν πολλές και θα βάλω και στην κατάψυξη για την επόμενη εβδομαδα.

Εβιράκι με το καλό να ανταμώσετε ξανά με την μεγάλη Εβιρίνα! Χρυσοχέρα κι αυτή σαν την μαμά της διαβάζω!

Όσο για τον Ολυμπιακό ούτε κι εγώ ασχολούμαι πολύ με το ποδόσφαιρο. Αλλά μιά και ζω στην πόλη της ομάδας παρασύρομαι από τον ενθουσιασμό!

ggeny φράουλες πήραμε την προηγούμενη εβομάδα γυρίζοντας από Γιάννενα. Μετά την Αμφιλοχία και μέχρι το Μεσολλόγι πουλάνε οι παραγωγοί με 10 ευρώ το τελάρο. Οπότε πήραμε κι εμείς για μαρμελάδα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα σας κορίτσια! Τί κάνετε?

ΑΓΓΓΕΛΙΚΗ2 και εγώ έχω εκνευριστεί με τον καιρό!:mad:... πάνω που συνηθίσαμε την ζεστούλα! εντωμεταξύ έχουν μαζευτεί και ένα σωρό ρούχα και δεν μπορώ να βάλω πλυντήριο... πώς να στεγνώσουν με αυτή την υγρασία?!:o είδα όμως ότι από αύριο φτιάχνει... οπότε ετοιμαστείτε!

Eviri και εσείς χάλια καιρό? τον ζουρλομανδύα θα τον χρειαστώ και εγώ, όπως πάει! είναι πράσινος ο δικός μου:P

ggeny πήρα και εγώ φράουλες, ωραιότατες! αλλά επειδή δεν βλέπω να τις τρώμε, θα τις βάλω κατάψυξη για κανένα γλυκό αργότερα... μαρμελάδα δεν πολυτρώμε, οπότε ένα μικρό βαζάκι που είχα φτιάξει πιο πριν φτάνει και περισσεύει για τις δικές μου μικρές... υπογλυκαιμίες!:tongue:

Σήμερα θα κάνω απλή απλούστατη μακαρονάδα! πονάει η κοιλιά μου και δεν έχω όρεξη για πολλά πολλά;) αυτή η περίοδος μέχρι να έρθει, θα μου αλλάξει τα φώτα...:?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια.

Σήμερα φτιάχνω φακές. Η συννεφιά πάει κι έρχεται για να εναρμονιζόμαστε με την Ελλάδα που έμαθα ότι έπεσε η θερμοκρασία κι έχει χαλάσει αρκετά ο καιρός.

Βγηκαν κ τα κερασια πηρα χτες πολυ ωραια.

Αν κρατήσεις τα κουκούτσια τους, μπορείς να φτιάξεις λικεράκι.

Πηρα κ ωραιοτατες φρεσκες φραουλες κ εκανα μαρμελαδα να εχουμε, θεικη! Αντε τωρα να βγουν σε λιγο κ τα βερυκοκα να φτιαξω κ απο αυτη μου αρεσει παρα πολυ.

Μπράβο Τζένη τέλεια θα είναι να έχεις σπιτικές μαρμελαδίτσες. Γεια στα χέρια σου.

Κ του χρονου να ειστε καλα να φτιαξετε παλυ γλυκα κ φαγητα το Πασχα!

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, και σε σένα εύχομαι και του χρόνου.

Σήμερα έχουμε φακές οι οποίες μου βγήκαν πολλές και θα βάλω και στην κατάψυξη για την επόμενη εβδομαδα.

Σήμερα έχουμε ταύτιση.

Εβιράκι με το καλό να ανταμώσετε ξανά με την μεγάλη Εβιρίνα! Χρυσοχέρα κι αυτή σαν την μαμά της διαβάζω!

Σ' ευχαριστώ και για τα δύο.

Μετά την Αμφιλοχία και μέχρι το Μεσολλόγι πουλάνε οι παραγωγοί με 10 ευρώ το τελάρο. Οπότε πήραμε κι εμείς για μαρμελάδα!

Πόσα κιλά έχει το τελάρο; Μπράβο Αγγελική που φτιάχνεις μαρμελάδα.

Eviri και εσείς χάλια καιρό? τον ζουρλομανδύα θα τον χρειαστώ και εγώ, όπως πάει! είναι πράσινος ο δικός μου:P

Ο δικός μου είναι με φαρδιές άσπρες και ροζ ρίγες. Τις ρίγες πάντως τις έχω σίγουρες. Κάγκελα δηλώνουν, τώρα τι κάγκελα......

ggeny πήρα και εγώ φράουλες, ωραιότατες! αλλά επειδή δεν βλέπω να τις τρώμε, θα τις βάλω κατάψυξη για κανένα γλυκό αργότερα...

Τώρα που λες κατάψυξη οι φράουλες, γίνονται πολύ ωραία γρανίτα σε ποτήρι. Τις φτιάχνεις με ζάχαρη, νερό και χτύπημα στο μπλέντερ. Πιο εύκολο δεν υπάρχει.

Άλλη ιδέα είναι σε κατσαρόλα με ζάχαρη (δε θυμάμαι αν χρειάζεται νερό) μέχρι να καραμελώσουν και γίνονται τέλειο σιρόπι με κομματάκια φράουλας για παγωτό και γλυκά ή για το γιαούρτι.

Link to comment
Share on other sites

Εβιράκι το τελάρο χωράει 9 κεσεδάκια. Υπολογίζω πως το καθένα είναι περίπου 1 κιλό οπότε όλο το τελάρο είναι περίπου 9 με 10 κιλά.

Όσο για την μαρμελάδα δεν την φτιάχνω εγώ αλλά η πεθερά μου!:tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγγελικουλα παντος για παραγωγοι δεν τις εχουν κ φτηνα !!! Πιο λιγο πιστευα.Οντως εκει πανω εχει γεμισει ο τοπος!

Ποια ειπε για γρανιτα, τελεια ιδεα θα κανω του γιου μου μωλις φτιαξει λιγο ο καιρος γιατι σημερα δεν τραβιεται ειναι η αληθεια. Κ σαλτσα φραουλας ειχα φτιαξει ειναι πολυ ωραια πανω σε τσιζ κεικ η απλο γιαουρτακι. Μαρμελαδα φραουλα εγω καταναλωνω αρκετη γιατι αρεσει πολυ σε γιο κ μπαμπα την τσακιζουν. Βαζω καμι αφορα κ σε καμια τουρτα γινετε πολυ ωραια.

Εγω ειχα την Κυριακη κ χτες απογευμα που σιδερωνα κ ξεμπερδεψα για μια δυο μερες χαχαχα.

Παλι καλα που δεν πλυναμε τα μεγαλα τα χαλια του σαλονιου γιατι δεν θα στεγνωναν με τιποτα.

Νινα στην ιδια φαση ειμαι κ εγω,αντε να ερθει να ησυχασω!! Μακαρονακια δεν ειναι κ ασχημα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Βροχούλα αυτες τις μέρες...

Πέρασαν οι μέρες πολύ γρήγορα κι έφυγε η μεγάλη μου Εβιρίνα το Σάββατο προχτές.

Και του χρόνου να ειστε καλά να ξαναγιορτασετε παρεουλα και με το καλό να ειδωθειτε ξανά το καλοκαιρι τωρα

Τα φαγητά που φτιάξαμε αυτές τις μέρες δεν τα θυμάμαι όλα, αλλά η μεγάλη Εβιρίνα μας έφτιαξε ένα τέλειο κοτόπουλο με κρέμα γάλακτος και πιπεριές και το συνόδευσε με κίτρινο ρύζι. Μας έφτιαξε δύο φορές χόμους γιατί ούτε κι αυτό το χορταίναμε και είχαμε 2-3 χρόνια να φάμε. Έφτιαξε και δύο φορές μπανόφη γιατί ο Έβιρος κόλλησε με τη γεύση και το ξαναζήτησε. Δεν έμεινε ούτε ίχνος.

Συμφωνώ με την Ggeny. Το μηλο κάτω από τη μηλια θα πέσει. Συγχαρητηρια και πάλι για τη μεγαλη Εβιρινα σου γλυκια μου

Βγηκαν κ τα κερασια πηρα χτες πολυ ωραια.Πηρα κ ωραιοτατες φρεσκες φραουλες κ εκανα μαρμελαδα να εχουμε, θεικη! Αντε τωρα να βγουν σε λιγο κ τα βερυκοκα να φτιαξω κ απο αυτη μου αρεσει παρα πολυ.

Ψηνομαι κι εγω να προσπαθησω να φτιαξω μαρμελάδα βερυκοκο φετος για τη μικρη μου κυριως (να αποφευγουμε μερεντες κλπ) αλλά και για μενα που μου αρεσει. Όταν το αποφασισω θα ζητησω τα φωτα σου.

Σημερα έφτιαξα για εμας τους μεγαλους φασολάκια και αρακά αρκετα για να βαλω και στην καταψυξη. Στη μικρη έφτιαξα τη γνωστη μας σουπα με γραμματα την οποία και τρωει ενω χτες εμεις φαγαμε παπουτσακια απο τη μαμα μου (εγω λατρευω τις μελιτζανες ενω ο αντρας μου δεν τις πολυθελει κι ετσι οταν φτιαχνει η μαμα μου μου στελνει και μια μεριδουλα για να μου φευγει ο καημος) και η μικρη τον δικης μας εμπνευσεως γυρο με τζατζικι, δηλαδη κοτοπουλο ψητο. Την επόμενη εβδομαδα μου προεκυψε εκτακτως ενα σεμινάριο απο τη δουλεια μου κι ετσι θα προετοιμασω την κατασταση λιγακι γιατι η μαμά μου θα φορτωθει τα παιδια και δε θελω να της φορτωσω και το μαγειρεμα - παει πολυ στην κατασταση της.

Φιλάκια σε ολες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Σήμερα έφτιαξα ρολό με πατάτες.

nk_christina συγχαρητήρια για την κόρη σου! Και η επιβράβευση ήταν σούπερ!

nc_christina φανταζομαι θα το καταευχαριστηθηκε η μικρη ε? μπαλετο κ βολτουλα ποιος την χαρη της!

Συγχαρητήρια για την παράσταση, να την καμαρώνετε πάντα. Πού έγινε;

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Και η κόρη και η μαμά το καταευχαριστηθήκαμε :D

Eviri έγινε στο Lindenbachhalle στο Weilimdorf, δεν ξέρω αν γνωριζεις την περιοχή.

Πέρασαν οι μέρες πολύ γρήγορα κι έφυγε η μεγάλη μου Εβιρίνα το Σάββατο προχτές. Σε γενικές γραμμές περάσαμε ήσυχα, χωρίς πολλές βόλτες γιατί οι περισσότερες μέρες ήταν εργάσιμες.

Πάλι θα περάσουν γρήγορα οι μέρες και θα έρθει το καλοκαίρι για να ξανασυναντηθήτε. :)

Καλημέρα σας κορίτσια! Τί κάνετε?

Eviri και εσείς χάλια καιρό? τον ζουρλομανδύα θα τον χρειαστώ και εγώ, όπως πάει! είναι πράσινος ο δικός μου:P

Κρατήστε έναν και για εμένα ροζ με πούλιες για να είμαι και τρέντυ ;)

Η συννεφιά πάει κι έρχεται για να εναρμονιζόμαστε με την Ελλάδα που έμαθα ότι έπεσε η θερμοκρασία κι έχει χαλάσει αρκετά ο καιρός.

Τι ώρα έγραψες το μήνυμα σου; ;) Τώρα έχουμε ήλιο, δεν ξέρω για πόση ώρα;

Στη μικρη έφτιαξα τη γνωστη μας σουπα με γραμματα την οποία και τρωει

Είναι πολύ ωραία ιδέα! Έτσι είχα καταφέρει τις κόρες μου να τρώνε, με σούπες γραμματάκια, ζωάκια και Ντόρας.

Πολλά Φιλιά σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Φωτεινουλα οτι θες πολυ ευχαριστως!! μπραβο που σκεφτεσαι διαφορα τεχνασματα κ κανειθς την μικρη κ τρωει! Θα σε σωσει η καταψυξη την αλλη βδομαδα , μια χαρα θα πανε μην αγχωνεσαι!

nc_christina πολυ ωραιο το ρολο !!!

Εγω εφτιαξα τα γεμιστα μου χτες, εγιναν πολυ ωραια. Πηρα σημερα μαζι μου να φαω για μεσημερι. Εφτιαξα κ ενα κεικ απλο για πρωινο για τον αντρα μου κ γρανιτα φραουλα σε ποτηρακια για το μεγαλο μου γιο.Πολυ ωραια βγηκε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!

Έφτιαξε ο καιρός επιτέλους και από ότι ακούω είναι και μόνιμο!

Σήμερα θα φάμε κοτόπουλο κοκκινιστό με πουρέ.

Χθες ήρθε και πρόσκληση στον γιόκα μου για πάρτυ την Παρασκευή το απόγευμα. Το πρώτο μας πάρτυ!!!!

Πολλά φιλιά σε όλες τις μαγειρισούλες της παρέας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.

Έβαλα το ταψί στο φούρνο με τα γεμιστά κι αργότερα θα τηγανίσω φέτα παναρισμένη σε αυγό και φρυγανιά, έτσι για ορεκτικό.

Μόλις μίλησα με τον άντρα μου ο οποίος μου είπε πως το κεσεδάκι είναι γύρω στα 600 γραμμαρια. Οπότε συνολικά το τελάρο είναι 5,5 κιλά περίπου.

Πράγματι, θα μπορούσε να τις έχει πιο φθηνά, επειδή είναι παραγωγός. Αλλά δεν έχει και τόση σημασία. Πες πως τις αγόρασες από τη λαϊκή της γειτονιάς σου.

Και του χρόνου να ειστε καλά να ξαναγιορτασετε παρεουλα και με το καλό να ειδωθειτε ξανά το καλοκαιρι τωρα

Συμφωνώ με την Ggeny. Το μηλο κάτω από τη μηλια θα πέσει. Συγχαρητηρια και πάλι για τη μεγαλη Εβιρινα σου γλυκια μου

Σ' ευχαριστώ πολύ και για τα δύο.

Την επόμενη εβδομαδα μου προεκυψε εκτακτως ενα σεμινάριο απο τη δουλεια μου

Πού θα γίνει το σεμινάριο, κοντά ή μακριά;

Eviri έγινε στο Lindenbachhalle στο Weilimdorf, δεν ξέρω αν γνωριζεις την περιοχή.

Το Βάιλιμντορφ το έχω ακούσει και το έχω δει στο χάρτη. Δεν έχω πάει μέχρι τώρα. Από 'κείνη την πλευρά έχω πάει μέχρι το Feuerbach. Εκεί κάνουμε μπάσκετ και ιδιαίτερο μάθημα γερμανικών.

Πάλι θα περάσουν γρήγορα οι μέρες και θα έρθει το καλοκαίρι για να ξανασυναντηθήτε. :)

Αμήν. Η αλήθεια είναι ότι δε μου αρέσει έτσι όπως είμαστε σπασμένη οικογένεια. Προσπαθώ να σκέφτομαι με τον ίδιο τρόπο σαν να ήταν η κόρη μου σε άλλη πόλη για σπουδές κι εμείς στην Αθήνα.

Κρατήστε έναν και για εμένα ροζ με πούλιες για να είμαι και τρέντυ ;)

χαχαχαχαχαχαχα

Τι ώρα έγραψες το μήνυμα σου; ;) Τώρα έχουμε ήλιο, δεν ξέρω για πόση ώρα;

Στο πάρεντς είχε 13.15 αφαίρεσε 1 ώρα που πάμε πίσω εμείς=12.15.

Σήμερα σκέφτομαι να πάω στην αγορά του Bad Cannstatt. Έμαθα ότι υπάρχει ένα ελληνικό μαγαζί με τρόφιμα και θα ψάξω να το βρω να πάρω μερικά πράγματα.

Εγω εφτιαξα τα γεμιστα μου χτες, εγιναν πολυ ωραια.

Σήμερα τρώμε μαζί την ταύτιση.

Εφτιαξα κ ενα κεικ απλο για πρωινο για τον αντρα μου κ γρανιτα φραουλα σε ποτηρακια για το μεγαλο μου γιο.Πολυ ωραια βγηκε!

Πωπω τέλειο ακούγεται. Μπράβο Τζένη.

Χθες ήρθε και πρόσκληση στον γιόκα μου για πάρτυ την Παρασκευή το απόγευμα. Το πρώτο μας πάρτυ!!!!

Καλή αρχή και καλή διασκέδαση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, σήμερα θα τηγανίσω αυγά με πατάτες τηγανιτές!

γρανιτα φραουλα σε ποτηρακια για το μεγαλο μου γιο.Πολυ ωραια βγηκε!

Τι ωραία, την ζηλεύω! :D

Γρανίτα από εσένα πολύ ποιο υγιεινή από αυτά που πουλάνε στα μαγαζιά!

Χθες ήρθε και πρόσκληση στον γιόκα μου για πάρτυ την Παρασκευή το απόγευμα. Το πρώτο μας πάρτυ!!!!

Φαντάζομαι την χαρά του! Τώρα είναι μεγάλος και τον καλούν στα πάρτι ;)

Καλά να περάσετε!

Στο πάρεντς είχε 13.15 αφαίρεσε 1 ώρα που πάμε πίσω εμείς=12.15.

Σήμερα σκέφτομαι να πάω στην αγορά του Bad Cannstatt. Έμαθα ότι υπάρχει ένα ελληνικό μαγαζί με τρόφιμα και θα ψάξω να το βρω να πάρω μερικά πράγματα..

Ναι την είχα δει την ώρα :D απλά το έγραψα γιατί μέχρι την αρχή του μεσημεριού είχαμε συννεφιά και μετά από λίγο ήλιο ;). Στο Bad Cannstatt πήγαμε βολτούλα το Σάββατο.

Link to comment
Share on other sites

Εβιράκι μου άνοιξες την όρεξη με την φέτα! Μιαμ μιαμ!!

nk_christina δεν έχει καταλάβει τι σημαίνει πάρτυ οπότε και δεν έχει δώσει σημασία. Θα σας πω εντυπώσεις την Δευτέρα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...