Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια:P

Μπήκα να σας ευχηθώ!

Καλή Ανάσταση σε όλους, Καλό Πάσχα να περάσουμε, να προσέχετε στους δρόμους όσοι φύγετε και να χαιρόμαστε όλοι τις οικογένειες μας και όσους αγαπάμε:tongue:

Φιλιά και καλά τσουγκρίσματα:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλησπέρα σε όλα τα μαγειροκόριτσα.

Χριστός ανέστη, χρόνια πολλά σε όλες.

Σήμερα περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Βγήκαμε με μεγάλη παρέα σε ελληνική ταβέρνα, κάτσαμε μέχρι αργά και περάσαμε τέλεια.

Χτες έφτιαξα πρόχειρα-πρόχειρα τηγανητές πατατούλες μαζί με τους γίγαντες με σπανάκι που είχαν μείνει και περάσαμε το μεσημέρι καθώς γυρίσαμε πολύ αργά από την εκκλησία.

Για το βράδυ μετά την Ανάσταση μαγείρεψα μοσχαράκι φρικασέ με μαρούλια και χόρτα, αρνάκι ψητό στο φούρνο με πατάτες και ο Έβιρος έφτιαξε συκωταριά με φέτα.

Τώρα η μεγάλη Εβιρίνα μας φτιάχνει μπανόφι μέσα στην κουζίνα.

Ευτυχώς σήμερα μας έκανε καλό καιρό να ευχαριστηθούμε τη μέρα και να καταλάβουμε ότι είναι Πάσχα με 20 βαθμούς περίπου. Μέχρι τους 32-33 που έχουν κάποια μέρη στην Ελλάδα, μας λείπουν 12-13 βαθμοί. Αλλά καλά είναι κι έτσι.

Eviri να χαίρεσαι την οικογένεια σου! πολύ χαίρομαι που περνάτε τόσο όμορφα! Καλό Πάσχα να έχετε!

Σ' ευχαριστώ Νίνα μου, επίσης κι εσείς να περνάτε καλά.

Μόλις τέλειωσα και τα αυγά του Πάσχα... βγήκαν ωραιότατα... έσπασε μόνο ένα:tongue:

Και του χρόνου να είσαι καλά.

Εβιράκι καλώς την δέχτηκες την κορόυλα σου και του χρόνου να ξαναφτιάξετε μαζί κουλουράκια και τσουρέκια!

Σ' ευχαριστώ Αγγελική μου.

Εβιρακι καλώς δεχτηκες την κορουλα σου. Να περασετε υπεροχα μαζι. Σε θαυμαζω βρε κοπελια μου (στο έχω ξαναπει άραγε;:)) που προλαβαινεις να κανεις τοσα πολλά και ωραια πραγματα. Κριμα για την μικρη Εβιρινα που λογω σχολειου δεν μπορει να απολαυσει το Πασχα όπως εχουμε συνηθισει εδω.

Σ' ευχαριστώ πολύ για όλα όσα είπες και για όσα έχεις ξαναπεί:D. Πραγματικά της κακοφαίνεται της μικρής που έχει σχολείο. Και απόψε που γυρίσαμε αργά από την ταβέρνα εκείνη είχε το μυαλό της στην αυριανή μέρα, αλλά δε βαριέσαι αυτό είναι το λιγότερο.

Τι όμορφα αυγουλάκια και τα τσουρέκια φαίνονται νοστιμότατα....

Εβιρη να περάσετε τέλεια όλη η οικογένεια!

Σ' ευχαριστώ πολύ και για τις δύο ευχές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλες! Εύχομαι το Άγιο Φως να μας δώσει υγεία και δύναμη να παλεύουμε:P

Χρόνια πολλά και σε όσους είχαν και την ονομαστική τους γιορτή... με τα παρατσούκλια είναι δύσκολο να ξέρουμε ποιός γιορτάζει...

Eviri καλοί είναι και οι 20 βαθμοί... εμάς μας έπιασε απότομα η ζέστη και έχει και πολύ!... αρχίσαμε και τα μπάνια νωρίς φέτος... αύριο πάω για το 2ο μου μπανάκι... αλλά δεν πιστεύω ότι θα κρατήσει τόσο υψηλές θερμοκρασίες για πολύ ακόμα.. είναι αρκετά νωρίς!

Link to comment
Share on other sites

Χρηστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλες!

Ο καιρός εδώ είναι εκνευριστικός. Εκεί που λες έχει τέλεια μέρα και κάνεις σχέδια, ξαφνικά βρέχει.

Χθες είχε πολύ ωραία μέρα, μέχρι να πεταχτούμε για λίγο στο σούπερ μάρκετ, άρχισε η βροχή. :)

Σήμερα θα φτιάξω πίτσα!

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη σε όλες και στις οικογενειες σας! Και του χρόνου με υγεια να ξαναγιορτασουμε το Πάσχα!

Χρονια Πολλά και σε όσες ειχαν την ονομαστικη τους εορτη ή ειχαν εορταζοντα στην οικογενεια τους!

Εβιρι, Nk_Christina κι εδω ευτυχως ψιλοδροσισε! Στη Δυτ. Ελλάδα δε, την εριξε την ψιχαλα του! Αν ημουν στο νησι με τη ζεστη που ειχε μπορει να ειχα παει και για μπανιο (αν και τα νερα ειναι ψιλοκρυα).

Περιμενω να επιστρεψουν σημερα μπαμπας και κορη! Η μικρη ξεσαλωσε στο χωριο. Μου έλεγε οτι περασε πολυ ωραια. Να δω πως θα τη μαζεψω στο διαμερισμα τωρα:(

Το Μ. Σαββατο ηρθαν οι δικοι μου σπιτι μου και φαγαμε όλοι παρεα τη μαγειριτσα μας (φτιαγμενη απο τη μαμά) και την Κυριακη του Πασχα πηγαμε εμεις σε αυτους και φαγαμε το αρνακι μας στο φουρνο. Ωραια ηταν, χαλάρα και ηρεμα. Εγω μπορω να πω οτι κοιμηθηκα λιγο παραπανω και ξεκουραστηκα παρολο που βρηκα την ευκαιρια κι εκανα καποιες μπελαλιδικες δουλειες.

Φιλάκια σε όλες και του χρόνου με υγεια! Καλή επιστροφη όσοι ταξιδευετε


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστι!!!

Ελπίζω να περάσατε καλά!

Χάθηκα τον τελευταίο καιρό... Πολλά στο κεφάλι μου και μπόλικη δουλίτσα!

Αν φωνάξω δυνατά και την Ελένη/Θεσσαλονίκη θα με ακούσει και θα 'ρθει; Ελένηηηηηηηηη πού είσαι;

Αν και πολύ καθυστερημένα παρούσα!

Εβιράκι μου τι κάνεις;;

Είδα τα Πασχαλιάτικα καλούδια που έφτιαξες!! Και του χρόνου!

Εγώ φέτος δεν έκανα τίποτα γιατί Κυριακή των Βαΐων χασαμε τον πεθερό μου και δεν ήμασταν για τέτοια....

Η μικρή έκανε τσουρέκια με την μαμά μου και αυτό ήταν.

Ελπίζω να είστε καλά!!! Σε φιλώ!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσακια?

Χρονια πολλα να ειμαστε ολοι καλα κ του χρονου!!

Ελενη να ζησετε να τον θυμοσαστε τον πεθερο σου.

Φωτεινουλα τι καλα που ξεκουραστηκες!Αντε να δεις κ την κορη σημερα φανταζομαι πως θα σου εχει λειψει!

Εβιρακι χρυσοχερα μου κ του χρονου!

Χριστινα πιτσαααααααα??θα λιποθυμισω .....

εγω σημερα εφαγα φιλετο κοτοπουλο με λαχανικα.Αρκετα παραφαγαμε αυτες τις μερες,τα κεφαλια μεσα τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά! Χριστός Ανέστη! Να χαίρεστε όλες τις οικογένειές σας!

Πολύ γεμάτη από δουλειά η σημερινή μέρα και τώρα πήρα μία ανάσα!

Είμασταν Γιάννενα αυτές τις μέρες όπου περάσαμε πολύ ωραία με συμμαχο τον καιρό!

Ευχαριστήθηκα τα παιδάκια μου και ιδίως τον μικρούλη μου με τα καμώματά του!

Επιστρέψαμε χθες μαζί με όοοολη την Αθήνα καθώς φάνηκε, μιά και ένα ταξίδι που το κάνουμε χαλαρά 6 ωρίτσες χτες το κάναμε 8!!!!:confused:

Παω να διαβάσω τα νέα σας κι επιστρέφω ....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλό μηνα έστω και λίγο καθυστερημενα!

Ποτέ δεν είναι αργά για ευχές!!!;)

Αγγελικουλα καλό ταξιδι! Καλό Πάσχα! Ευχομαι να μην ακουσεις άλλα δυσαρεστα το 2013 γιατι ο Απριλιος ειχε αρκετα. Ευτυχως όλα καλά με τη φιλη σου. Καταλαβαινω πως νοιωθεις γιατι προσφατα εμαθα κι εγω άσχημα μαντατα για εναν παιδικο φιλο μου και οταν το σκεφτομαι ειμαι καπως.

Κι εγώ το εύχομαι! Από μέρα σε μέρα περιμένω να γεννήσει η κολλητή μου και κουμπάρα μου πιά!

Εγω χαλάρωνω τωρα γιατι πριν απο λιγο εφυγαν ο αντρας μου με την κορη μου για να πανε στο χωριο για Πασχα. Εγω με τον μπεμπη μειναμε εδω γιατι εγω δεν άντεχα ουτε τη σκεψη να κανω ολοκληρη μετακομιση για 4 μερες.

Έχεις δίκιο! Το τι σάτζαλο μάτζαλο μαζεύεται δεν περιγράφεται!

Έχω να μαζεψω και να συγυρισω όλο το σπιτι αφου λειπει το ζιζανιο μου και κυριως να εξαφανισω παιχνιδια της που κοντευουν να καταλαβουν ολοκληρο το διαμερισμα αλλά ειπα να χαλαρωσω λιγο γιατι τις τελευταιες μερες ζοριστηκα αρκετα με κάτι επισκεψεις που ειχα, που κατεβασα τα καλοκαιρινα των δυο τους που θα εφευγαν και λίγο με τις ανησυχιες του μπεμπη.

χαρά στο κουράγιο σου που τα έκανες όλα αυτά!

Ευελπιστω να φορτσαρω τις επόμενες μερες κιας ειναι Πασχα γιατι άλλη τετοια ευκαιρια δεν προβλεπω να εχω. Απο φαγητα να ειναι καλά η καταψυξη που όλο και κάτι ειχε αλλά και τα μακαρονια που παντα σε βγαζουν ασπροπροσωπη.

Τιμημένη μακαρονάδα!!!!

Συγγνωμη για το σεντονι αλλά δεν με διακοπτει κανεις σημερα:-P

Φιλάκια σε όλες.

Κορίτσια έβγαλα φωτογραφίες τα κατορθώματά μου.

Και του χρόνου να είσαι καλά να φτιάξεις ξανά!!!

Τα κόκκινα γυαλισμένα αυγουλάκια, δεν έφτιαξα πολλά μόνο 12 γιατί δεν τρώμε πολλά.

img5390f.jpg

Λαμποκοπάνε τα αυγουλάκια!

Χρησιμοποίησα τρία διαφορετικά ταψιά. Αυτό είναι το μεγαλύτερο πυρέξ που έχω των 40εκ. Όταν φούσκωσαν τα δύο τσουρέκια αναγκαστικά κόλλησαν το ένα στο άλλο. Γι' αυτό έχω ανασηκώσει το μικρότερο, ώστε να φαίνεται πόσα είναι.

img5383q.jpg

Εδώ έβγαλα φωτό το ανασηκωμένο τσουρέκι για να δείτε ότι μάλλον βγήκε με ίνες μέσα (όπως μου αρέσει). Το μαύρο που βλέπετε είναι γέμιση από σοκολάτα και τριμμένα αμύγδαλα.

img5388d.jpg

Αυτό είναι το πυρέξ των 35εκ.

img5382f.jpg

Εδώ είναι το μεγαλύτερο τσουρέκι που έφτιαξα και δεν το χώραγε η πιατέλα που έχω (τι να κάνω!!!) και μάλλον το παράψησα.

img5381l.jpg

Ξέχασα να βγάλω τα κουλουράκια. Θα τα απλώσω σε πιατέλα άλλη φορά να σας τα δείξω.

Μέχρι εδώ έφτασε η μοσχοβολιά!

Καλησπέρα!

Εύχομαι σε όλες

Καλή Ανάσταση

Το άγιο Φως της Ανάστασης ,

ας φωτίσει τις ψυχές

και τις ζωές όλων μας.

Καλησπέρα κορίτσια:P

Μπήκα να σας ευχηθώ!

Καλή Ανάσταση σε όλους, Καλό Πάσχα να περάσουμε, να προσέχετε στους δρόμους όσοι φύγετε και να χαιρόμαστε όλοι τις οικογένειες μας και όσους αγαπάμε:tongue:

Φιλιά και καλά τσουγκρίσματα:tongue:

Πολλές ευχές και σε σας κορίτσια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα μαγειροκόριτσα.

Χριστός ανέστη, χρόνια πολλά σε όλες.

Αληθώς ο Κύριος Εβιράκι!

Σήμερα περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Βγήκαμε με μεγάλη παρέα σε ελληνική ταβέρνα, κάτσαμε μέχρι αργά και περάσαμε τέλεια.

Και του χρόνου να ξανακάνετε Πάσχα όλοι μαζί!

Ευτυχώς σήμερα μας έκανε καλό καιρό να ευχαριστηθούμε τη μέρα και να καταλάβουμε ότι είναι Πάσχα με 20 βαθμούς περίπου. Μέχρι τους 32-33 που έχουν κάποια μέρη στην Ελλάδα, μας λείπουν 12-13 βαθμοί. Αλλά καλά είναι κι έτσι.

Μια χαρά θερμοκρασία είναι και οι 20 βαθμοί!

Καλησπέρα και από μένα!

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλες! Εύχομαι το Άγιο Φως να μας δώσει υγεία και δύναμη να παλεύουμε:P

Αμήν Παναγία μου!

Χρόνια πολλά και σε όσους είχαν και την ονομαστική τους γιορτή... με τα παρατσούκλια είναι δύσκολο να ξέρουμε ποιός γιορτάζει...

Θα συμφωνήσω....

Eviri καλοί είναι και οι 20 βαθμοί... εμάς μας έπιασε απότομα η ζέστη και έχει και πολύ!... αρχίσαμε και τα μπάνια νωρίς φέτος... αύριο πάω για το 2ο μου μπανάκι... αλλά δεν πιστεύω ότι θα κρατήσει τόσο υψηλές θερμοκρασίες για πολύ ακόμα.. είναι αρκετά νωρίς!

Μπρρρρρ! Εγώ αν δεν μπει Ιούλιος δεν βουτάω!!!!

Χρηστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλες!

Ο καιρός εδώ είναι εκνευριστικός. Εκεί που λες έχει τέλεια μέρα και κάνεις σχέδια, ξαφνικά βρέχει.

Εμάς έριξε μία ψιχάλα το μεσημέρι την ώρα που κοιμόμασταν οπότε δεν μας ενόχλησε!

Α! Και τα ξημερώματα πάλι λίγο!

Χθες είχε πολύ ωραία μέρα, μέχρι να πεταχτούμε για λίγο στο σούπερ μάρκετ, άρχισε η βροχή. :)

Σήμερα θα φτιάξω πίτσα!

Χριστός Ανέστη σε όλες και στις οικογενειες σας! Και του χρόνου με υγεια να ξαναγιορτασουμε το Πάσχα!

Να είσαι καλά Φωτεινούλα!

Περιμενω να επιστρεψουν σημερα μπαμπας και κορη! Η μικρη ξεσαλωσε στο χωριο. Μου έλεγε οτι περασε πολυ ωραια. Να δω πως θα τη μαζεψω στο διαμερισμα τωρα:(

χαχαχα! Να δω κι εγω πως θα μαζέψω τον δικό μου που αλώνίζει δύο εβομάδες τώρα!!!

Το Μ. Σαββατο ηρθαν οι δικοι μου σπιτι μου και φαγαμε όλοι παρεα τη μαγειριτσα μας (φτιαγμενη απο τη μαμά) και την Κυριακη του Πασχα πηγαμε εμεις σε αυτους και φαγαμε το αρνακι μας στο φουρνο. Ωραια ηταν, χαλάρα και ηρεμα. Εγω μπορω να πω οτι κοιμηθηκα λιγο παραπανω και ξεκουραστηκα παρολο που βρηκα την ευκαιρια κι εκανα καποιες μπελαλιδικες δουλειες.

Ύπνος!!! Τι είπες τώρα! Ο μικρός καθημερίνα 8 το πολύ 8,30 ξυπνούσε:rolleyes: Και το καθαρματάκι σήμερα ξύπνησε στις 9!!!:confused:

Φιλάκια σε όλες και του χρόνου με υγεια! Καλή επιστροφη όσοι ταξιδευετε

Xρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστι!!!

Ελπίζω να περάσατε καλά!

Χάθηκα τον τελευταίο καιρό... Πολλά στο κεφάλι μου και μπόλικη δουλίτσα!

καλώς το Ελενάκι μας!

Αν φωνάξω δυνατά και την Ελένη/Θεσσαλονίκη θα με ακούσει και θα 'ρθει; Ελένηηηηηηηηη πού είσαι;

Αν και πολύ καθυστερημένα παρούσα!

Εβιράκι μου τι κάνεις;;

Είδα τα Πασχαλιάτικα καλούδια που έφτιαξες!! Και του χρόνου!

Εγώ φέτος δεν έκανα τίποτα γιατί Κυριακή των Βαΐων χασαμε τον πεθερό μου και δεν ήμασταν για τέτοια....

Η μικρή έκανε τσουρέκια με την μαμά μου και αυτό ήταν.

Ελπίζω να είστε καλά!!! Σε φιλώ!

Να ζήσετε να τον θυμάστε Έλεν!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσακια?

Χρονια πολλα να ειμαστε ολοι καλα κ του χρονου!!

Επίσης κορίτσι!

εγω σημερα εφαγα φιλετο κοτοπουλο με λαχανικα.Αρκετα παραφαγαμε αυτες τις μερες,τα κεφαλια μεσα τωρα.

Εμείς σήμερα δεν ξέρω τι θα φάμε μιά και μαγειρεύει ο άντρας της αδερφής του άντρα μου! Θα σας πω άυριο τι...

καλως ηρθατε Αγγελικουλα απο την μιση που πατριδα!! Εμεις απο Ευβοια δεν βρηκαμε καθολου κινηση αλλα φυγαμε πολυ νωρις .

Μισή Γιαννιώτισα είσαι? Από ποιά μέρη?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθατε Αγγελικουλα απο την μιση που πατριδα!! Εμεις απο Ευβοια δεν βρηκαμε καθολου κινηση αλλα φυγαμε πολυ νωρις .

Και εμείς Εύβοια είμασταν προχτές... στα Στύρα... εσείς?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!

Ελενη μου συλληπητηρια για τον πεθερο σου. Ευχομαι οι υπολοιποι να ειστε καλά. Ήταν πολυ ωραια που σε ξαναδιαβασαμε.

Αγγελικουλα οι δικοι μου εκαναν 6 ωρες να γυρισουν ενω κανονικά θελει 3-3,5 ωρες.

Εβιρι μου κοιταζω τις φωτογραφιες απο τα τσουρεκια και θυμαμαι την κορη μου που σημερα της εδωσα να φαει μια φετουλα και με ρωτησε που ειναι η σοκολάτα! Εγω μετανοιωσα που τα εφτιαξα τοσο νωρις γιατι ξεραθηκαν λιγακι αλλά η μαμά μου ηθελε να τα εχει όλα ετοιμα απο νωρις.

Η μικρη μου με το που μπηκε σπιτι με προσπερασε και πηγε κατευθειαν να φιλησει και να μιλησει στον μπεμπη! Το χαρηκα. Βεβαια συνειδητοποιησα και ποσο γραμμενη με εχει αλλά τι να κανουμε δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα δικα μας...

Σημερα εφτιαξα φακες για αποτοξινωση. Σκεφτομαι να ξεκινησω και διαιτα καποια στιγμη τις επομενες μερες για να μην ξεφυγω. Βεβαια επειδη εκανα και σε όλη την εγκυμοσυνη διαιτα εχω κουραστει λιγακι αλλά επειδη τρωω βλακειες σκεφτομαι οτι αργοτερα θα ειναι πιο δυσκολα. Θα δουμε. Θα σας ενημερωσω...

Φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενη να ζησετε να τον θυμοσαστε τον πεθερο σου.

Να ζήσετε να τον θυμάστε Έλεν!

Ελενη μου συλληπητηρια για τον πεθερο σου. Ευχομαι οι υπολοιποι να ειστε καλά. Ήταν πολυ ωραια που σε ξαναδιαβασαμε.

Ευχαριστώ κορίτσια!

Φωτείνή τι κάνει τι νινί; Πως τα πάνε με την μικρή;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...