Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      Μην το βαζεις κάτω πραγματι

      Κορίτσια ερώτησή η ξαδελφη μου εκανε εμβρυομεταφορα ηταν95 κιλά και τώρα ειναι 93 ειναι φυσιολογικό ;φυσικά προσεχει δεν βάζει αλατι τρώει φρούτα κλπ κλπ.ειναι στην 8 μερα

      Νσι φυσιολογικό! Προσέχει όπως είπες.. έχει κόψει  αλάτι.. πίνει και πολύ νερό..εκοψε και ζάχαρη...σα να κάνει διατροφή-δίαιτα  με την καλή έννοια...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Πως ειναι τα αρρωστακια μας?Περιστερακι,Αγγελικουλα?

Μην αγχωνεστε μωρε με το φαγητο.Εμενακ οι δυο οταν αρρωσταινουν κλεινουν το στομα τους κ δεν τρωνε τιποτα.Το εχω παρει αποφαση.Ε μολις αναρρωνουν αναπληρωνουν για ολες τις μερες που χασανε.Οι γονεις με το θεμα φαγητου δεν παιζονται τι να λεμε.Αρκει να φανε κ ας ειναι οτι να ειναι.Παλι καλα που δεν ειμαστε κοντα ολο θα τσακωνομασταν.

Χτες φαγαμε κ εμεις κοτοπουλο λεμονατο με πατατουλες κ αναμεικτη σαλατα ( λασανο ασπρο-μωβ,καροτο-μαρουλι) ενω για σημερα εχουμε σπανακορυζο.

Πειτε καμια ιδεα για φαγητα για παιδικο παρτυ γεννεθλιων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τζα!!!!

Τι κάνετε κουκλίτσες;

Χάθηκα με τις δουλειές και τις ιώσεις αλλά έμαθα ότι γεννάει η Φωτεινή!

Εύχομαι μ'εναν πόνο και όλα να πάνε τέλεια!!!

Απ'όσο είδα είστε όλες καλά και πολύ χαίρομαι!

Κι εμείς καλά είμαστε τώρα. Συνήλθαμε και συνεχίζουμε!

Και για να μην ξεχνιόμαστε, σήμερα τρώμε παπουτσάκι!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Αγγελική. Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση! Σήμερα είχαμε φακές και με την ευκαιρία εφτιαξα και ψωμάκι, ελιοψωμάκι και μια τάρτα σοκολάτας. Υποτίθεται ότι είμαι σε δίαιτα αλλά μου τα ζήτησε ο μεγάλος μου και είπα να μην του χαλάσω χατίρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα έφτιαξα σόγια με πουρέ. Χτες είχαμε φακές.

Μαρία να σου ζήσουν τα παιδάκια σου.

Αγγελική περαστικά στο παιδί, ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα.

Ελένη σε χάσαμε, ευτυχώς που πέρασαν οι ιώσεις που αναφέρεις.

Τζένη για το παιδικό πάρτυ έχω μερικές ιδέες:

Σουβλάκια

κομματάκια ψημένου κοτόπουλου κι εναλλάξ τυρομπαλάκια και ντοματάκια μίνι.

σε οδοντογλυφίδα κομματάκια κίτρινου τυριού, εναλλάξ με σαλάμι σε τριγωνάκια

κεφτεδάκια εναλλάξ με τυρομπαλάκια ή με ντοματάκια μίνι.

λουκανικάκια κοκτέιλ ψητά ή τηγανητά τυλιχτά με μπέικον.

Αυτά μπορείς να τα καρφώσεις σε πορτοκάλι αν είναι λίγα ή σε γκρέιπ φρουτ αν είναι πολλά. Θα κόψεις στο φρούτο ένα καπάκι όπως κάνουμε στα γεμιστά για να στέκεται όταν το βάλεις στην πιατέλα και θα το τυλίξεις με αλουμινόχαρτο ή με σγουρό μαϊντανό ή με σαλάτα λόλα ή λόλο ρόσο. Θα καρφώσεις τα σουβλάκια ή τις οδοντογλυφίδες και θα το βάλεις σε πιάτο ή πιατέλα που μπορείς να γαρνίρεις με την ίδια σαλάτα και σκόρπια ντοματάκια ή φετούλες αγγουριού μαζί με τη φλούδα.

Πίτσα σε μικρά τετράγωνα ή ατομικά πιτσάκια. Συμβουλή μου, πιο εύκολη θα είναι η μεγάλη σε ταψί.

Ζαμπονοτυρόπιτα με φύλλο σφολιάτα ή μικρά ζαμπονοτυροπιτάκια.

Λουκανικόπιτα με φύλλο σφολιάτα ή μικρά λουκανικοπιτάκια.

Τυροπιτάκια ή μεγάλη τυρόπιτα.

Ζυμαρικά σουφλέ.

Κιμαδοπιτάκια.Σνιτσελάκια χοιρινάΣνιτσελάκια κοτόπουλουΚρέπες ρολό με ζαμπόν-τυρί ή με σπανάκι-τυρί και κρέμα γάλακτος

Πεϊνιρλί μικρού μεγέθους.

Σουδάκια γεμιστά με τυρί κρέμα. Εμένα θα μου άρεσαν με τυρί κρέμα και σολομό αλλά τα παιδιά δε θα τα αγγίξουν, μόνο οι μεγάλοι θα τα εκτιμήσουν.

Άλλη μία ωραία ιδέα παραλλαγή της προηγούμενης είναι λωρίδες καπνιστού σολομού γεμιστές με κρεμώδες τυρί και τυλιγμένες ρολό, κάθετα τοποθετημένες στην πιατέλα κι από πάνω ένα σπυρί μπρικ ή μια μικρή ακρούλα άνηθου. Φυσικά, αυτό είναι μόνο για τους μεγάλους, όχι για παιδιά.

Μίνι τοστάκια (ένα τοστ κομμένο στις δύο διαγώνιες γραμμές).

Μπλόκαρα λόγω της ώρας δεν μπορώ να σκεφτώ άλλα, ό,τι άλλο θυμηθώ θα το γράψω σε επόμενο ποστ αύριο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Παντρεύτηκα πριν 2 μήνες!!!

.....

Τελικά είναι πολύ δύσκολο να είσαι εργαζόμενη νοικοκυρά... ουφφ

Καλώς όρισες mpanti84 !!! Να ζήσετε, να ευτυχείτε και με πολλούς απογόνους εύχομαι !!! :P

Μεταξάκι μου θα το βάλουμε πρόγραμμα μία φορά τον μήνα. Τι λές?

.... έχει περάσει μήνας ? είμαστε κοντά ??? ναι, ναι να το κάνουμε !!!:rolleyes:

..Σήμερα Παρασκευή και ήλιος! Δεν έχω καλύτερο!!!

...και η Πέμπτη καλή είναι !

Ρε παιδια πολλές απουσιες και αισθητες. Κατανοω τις αιτιες αλλά μου λειπουν οι κοπελιες.

:oops::oops::oops::oops: εδώ είμαι !!!! και δεν μιλάω, όοοοο,τι και να μου σούρετε, έχετε δίκιο !

Φωτεινούλα θα συμφωνήσω μαζί σου για τις απουσίες των κοριτσιών. Κι εμένα μου λείπουν! φιλάκια !
Κορίτσια μου καλημέρα.

Χτες το βράδυ είχαμε καλέσει μια φιλική οικογένεια στο σπίτι και φτιάξαμε μαζί με τον Έβιρο δυο-τρία πραγματάκια. Ο Έβιρος ανέλαβε να κάνει κοντοσούβλι και μεζεδάκια κοτόπουλου. Το κοντοσούβλι πρόλαβα να το βγάλω φωτογραφία πριν το ψήσιμο....

img5252on.jpg

ΑΜΑΝ !!!!:shock::shock::shock: Τί λαχταριστό κοντοσούβλι ήταν αυτό !!! Να πω για εκατοστή φορά μπράβο και στον Έβιρο, που είναι μερακλής !!!! Φαίνεται ο καλοζωϊσμένος άνθρωπος βρε παιδί μου !!!!

....να σας ενημερωσω οτι η κορη μου εχει φαει κολλημα με τον Μπαμπη του Master Chef με τον οποιο θα παει βολτα να φανε πατατακια (τι τον θελει τον υποψηφιο μαστερ σεφ αν ειναι να τρωει πατατακια δεν εχω καταλαβει) και του ζωγραφισε και μια τουρτα για τη χθεσινη γιορτη του!!!!! Τι εχω να τραβηξω η δόλια μανα!!!

χα χα χα !!! Ποιός είναι ο Μπάμπης βρε κόρες του m.c. ???? Δεν έχω δει φέτος μόνο λίγα πράγματα και δεν τους θυμάμαι τους παίκτες !!! Αλλά, να σου πω : καλό μου ακούγεται !!! Εγώ καλέ, όλοκληρη γαϊδάρα... την 1η χρονιά είχα φάει τρελό κόλλημα με τον Λουκάκο τί λες τώρα:?:?:? !!!

... Και ο δικός μου δεν κάθεται να φάει αλλά ψιλοτσιμπολογάει! Από την στιγμή που μεγαλώνουν τα νύχια του και τα μαλλιά του και παίρνει βάρος και ύψος, μου έχει πει ο παιδίατρος να μην ανησυχώ.

Αυτό με την (επιλεκτική ενίοτε) αφαγία των μικρών μας είναι μεγάααααλο ζόρι... το έχω ξαναπεί ότι εάν μου έβγαινε το 1ο παιδί όπς μου βγήκε το 2ο, στο θέμα του φαγητού αναφέρομαι, ... θα είχα αυτοπυρποληθεί η μάνα από το άγχος μου !!!! Η μικρή μου έφτασε 2 ετών για να φάει αβγό να φανταστείτε.... όσο ήταν βρέφος δεν έπινε γάλα (και μιλάμε για νεογέννητο 2 κιλών έτσι ?????).... έκοψε τα αλεσμένα φαγητά από 11 μηνών... ενώ δεν είχε δοντάκια... και άλλα πολλά !!! Γράφω βιβλίο λέμε ! Τώρα βέβαια, μετά από πολύ νηστεία.... πολλούς καβγάδες και μεγάλη αδιαφορία κε μέρους μου (;)) έχει φτάσει στο σημείο να τρώει ικανοποιητικά ας πούμε και σε πιο μεγάλη ποικιλία.... και το τώρα που λέω σημαίνει ότι κοντεύει 3,5 σχεδόν !!!!!!

Οπότε, υπομονή θέλει και να μην τα έχουν όλα στο πιάτο τους ΜΟΝΟ αυτό !:cool::cool::cool:

Φωτεινούλα αυτό με τους παππούδες που τα ξέρουν καλύτερα από εμάς το βιώνω κι εγώ! Αλλά προχθές είχαμε μία συνάντηση με την παιδοψυχολόγο που συνεργάζεται με τον σταθμό του μικρού με σχετικό θέμα και έφυγα από εκεί με αναπτερωμένο ηθικό! Ξέρουμε πάρα πολύ καλά τι κάνουμε εμείς οι μαμάδες και σε όποιον αρέσει!!!

Δεν χρειάζεται ο παιδοψυχολόγος να μας το επιβεβαιώσει... μάλλον θα χρειαζόταν να φωνάζαμε έναν παιδ/γο για καφεδάκι-τσαγάκι στο σπίτι μας ... να τον αφήσουμε να μιλάει και να κάθονται γύρω-τριγύρω οι γιαγιάδες και οι παππούδες !!! χα χα χα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

..Τα ίδια ακριβώς περνάω κι εγώ με τον περιστέρη...Ειδικά τωρα,μετά τις απανωτές ιώσεις που ο μικρός δεν τρώει παρά ελάχιστα γίνονται ομηρικοί καυγάδες γι αυτό το θέμα!Και παρόλο που και ο ίδιος το έχει τσεκάρει ότι ο μικρός τον χειρίζεται κανονικά και εκμεταλλεύεται την κατάσταση για να τρώει ανοησίες,δεν λέει να αλλάξει τακτική.

Περιστέρω μου καλή,

Βλέπεις από εμάς τις πιο γηραιές (χα χα χα) ότι λι΄γο-πολύ όλες έχουμε περάσει από μια παρόμοια φάση. Δεν χρειάζεται ούτε να΄έρχεστε σε σρίξη ούτε τπτ... ΕΣΥ πρέπει να γίνεις ατσάλινη, να ακολουθείς πιστά τον προγραμματισμό σου γύρω από το θέμα και να μην αφήνεις κανέναν άλλον να ανακατεύεται και να τα κάνει μαντάρα !!! Αν και πιστεύω ακράδαντα, ότι όταν με το καλό μπει το παιδί σε άλλη σειρούλα (π.χ. όταν πάει σταθμό) θα στα κόψει όλα αυτά... ;)

...Απόψε θα πάμε σε εκδήλωση δύο συλλόγων ενός κρητικού που έρχεται από τα Χανιά κι ενός ποντιακού που υπάρχει εδώ. Γίνεται αδελφοποίηση συλλόγων με κοινή χοροεσπερίδα.

Μακάρι να ιδρυθεί ξανά κρητικός σύλλογος στην περιοχή, ώστε να πάω την Εβιρίνα που της αρέσει τόσο.

ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ?????? ΖΗΛΕΨΑ !!!!!!!!!

Εμείς είχαμε βγει με ένα φιλικό μας ζευγάρι πριν καμιά δεκαριά μέρες σε Κρητική ταβέρνα που είχε ζωντανή μουσική... και περάσαμε χάρμα !!! Να μην σας μιλήσω για το γαμοπίλαφο με την στάκα και τους χοχλιούς .... :cool:

...........................

Σημερα με ειδε ο γιατρος και ειπε οτι αν δε με πιασουν οι πονοι νωριτερα καθως ειμαι έτοιμη την Τριτη μπαινω μεσα για τοκετο. Οπότε αν χαθω για λιγες μερες συγχωρεστε με. Ετοιμαζομαι λοιπον για τη νεα άφιξη.

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ !!!!!!!

Φωτεινούλα μου, συγκινήθηκα ! Τώρα βέβαια που γράφω αυτές τις γραμμές εσύ θα κρατάς αγκαλίτσα το 2ο θαυματάκι σας !!!

Ο μικρός μου δεν πήγε σήμερα παιδικό γιατί έχει πολλά βλέματα και δέκατα. Θα τον πάμε το απόγευμα στον παιδίατρο να τον ακούσει.

Περαστικά !!!! Έχει αναρρώσει τώρα ο μικρούλης μας ???

...Σας διαβάζω πολύ καιρό και παίρνω ιδέες (και ξερογλείφομαι φυσικά). Εγώ σήμερα έφτιαξα λίγο σνίτσελ με πατατούλες και κουνουπίδι βρασμένο. Αϋριο σίγουρα φακιές για να φάει και το μωρό( είναι ενός έτους και όταν μπορώ του φτιάχνω να φάει από το φαγητό το δικό μου και του μεγάλου μου γιου που είναι 3,5)

Καλώς όρισες κι εσύ Μαράκι !!!

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου !

Καλημέρα από μία βροχερή , τι πρωτότυπο(!), Αθήνα:mad:

Σήμερα τρώμε φασολάκια.

Λοιπόν πήγαμε χθες στον παιδίατρο και ο μικρός έχει ιωσούλα. Λοίμωξη του άνω αναπνευστικού. Μου άλλαξε σιρόπι για την ώρα κι αν κάνει επίμονο πυρετό θα πάρει και αντιβίωση. Για την ώρα μόνο αντιπυρετικά

Τί γίνεται τελικά ??? είναι απύρετο το παιδί ???

Πειτε καμια ιδεα για φαγητα για παιδικο παρτυ γεννεθλιων.

.... ε πολύ θα ήθελα να γράψω αλλά με πρόλαβε ο σίφουνας Εβίρι !!!!

Νομίζω ότι σε αυτά που σου έχει γράψει ίσως μια παραλλαγή θα ήταν το κλασικό μπόμπες (η μια με γέμιση απλή ζαμπόν, τυρί και η άλλη με γέμιση πχ. ελιάς ή τόνου )

Για τη γέμιση ελιάς

2 αβγά σφιχτά κομμένα

1/4 κούπας ψιλοκομμένες ελιές πράσινες

1/4 κούπας ψιλοκομμένες ελιές μαύρες

1/4 κούπας ψιλοκομμένη πιπεριά κόκκινη (από βάζο)

1/4 κούπας ψιλοκομμένη πιπεριά πράσινη

1/4 κούπας ψιλοκομμένο αγγουράκι πίκλες

3 κουταλιές ψολοκομμένο κρεμμυδάκι φρέσκο

1 κουταλιά μουστάρδα-4 κουταλιές μαγιονέζα

Η γέμιση που έγραψα είναι για ένα πακέτο ψωμί (λευκό ή πολύσπορο) για τοστ μεγάλο.

Μπορείς να κάνεις αραβικές γεμιστές (με κεφτεδάκια ή/και κοτόπουλο) που θα τις κόψεις διαγώνια στη μέση, χάμπουργκερ σπιτικό, μινι χοτ-ντογκάκια, ζυμαρικά (λαζάνια ή ταλιατέλες σουφλέ πχ), μπουτάκια κοτόπουλου ψητά, πίτες, μίνι πιτσάκια με σφολιατάκια (αν δεν θες να κάνεις μεγάλες πίτσες) κι από σαλάτες μια μακαρονοσαλάτα πάντα φεύγει συν μια ακόμη πράσινη (του καίσαρα ή την κλασική του σεφ)

Αυτά τα έχει γράψει και η Εβίρι μας... αν θυμηθώ κάτι άλλο, θα επανέλθω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και πραγματικά ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα όλες σας. Σήμερα έχει μπριζολίτσες και πατάτες στο φούρνο για εμάς και κοτοπουλο με λαχανικά για τον μικρό. Αν και είμαι σχεδόν σίγουρη ότι θα φάει από το δικό μας φαγητό όταν μας δει να τρώμε! Καλή συνέχεια σε όλες και καλά να περάσετε την ημέρα σας!

Link to comment
Share on other sites

Μπλόκαρα λόγω της ώρας δεν μπορώ να σκεφτώ άλλα, ό,τι άλλο θυμηθώ θα το γράψω σε επόμενο ποστ αύριο πάλι.

............ φαντάσου να μην είχες μπλοκάρει !!!! Γεια σου Εβιρίνα μου Προεδράρα μου, με τα ωραία σου !!!!!:P:p:p:D:D:D

Καλημέρα σάς είπα ???? Μα δεν σας είπα !!!! Μπήκα όμως με φούρια να σας διαβάσω !!!!;)

Τα νέα μας: είμαστε (αρκετά) καλά οικογενειακώς... έχουμε περάσει το κάτιτίς μας βέβαια... λίγο ο λαιμός, λίγες μυξούλες... αλλά ευτυχώς, μέχρι στιγμής, ελαφρά χωρίς αντιβιώσεις χωρίς πυρετό !

Σήμερα θα φάμε φασολάδα.... που την έχω επιθυμήσει !

Με τα μαθηματα του μεγάλου συνεχίζουμε ακάθεκτοι.... τολμώ να πω ότι πηγαίνει καλά, έχει καθαρίσει η ομιλία του σε ικανοποιητικό πλέον βαθμό.... από το μέτωπο "εργασία" να σας τονίσω ότι λείπει η χαρά από δίπλα, αλλά Δόξα να έχει ο Κύριος ! Ας λέμε πάλι καλά έτσι όπως τα έκαναν..... ο συζυγίτος τρώει απανωτές μειώσεις, ένα πράγμα σαν ντόμινο..... ΕΥΤΥΧΩΣ παραμένω εδώ σταθερά (τώρα σταυροκοπιέμαι, αλλά εσείς πώς να το δείτε ?????)... με λίγη γκρίνια βέβαια η αλήθεια είναι - με πολύ "παρασκήνιο"... όλο ακούγεται ότι κάτι τρομερό και φοβερό θα συμβεί... αυτό δεν είναι δουλειά... η Κιβωτός του Νώε έχομεν καταντήσει !:rolleyes:

Α ! Και βεβαίως το κλου της ημέρας : μου μπήκε η φλασιά να φτιάξω μόνη μου την τούρτα για τα γενέθλια του μεγάλου (τον Απτίλη είναι, μην φανταστείτε) γιατί βέβαια το καμάρι μου θέλει τούρτα Scooby-Doo... πού να την βρω αυτή την τούρτα η (άλλη) δόλια η μάνα ???? χα χα χα... τα έβαλα κάτω, σκέφτηκα, έψαξα, διάβασα.... και θα το τολμήσω .... έχω αρχίσει ήδη τις δοκιμές να μου πετύχει το πείραμα

... θα σας κρατάω ενήμερες εννοείται !!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλα τα κορίτσια και τα παλιά και τα νιόφερτα !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

Τον καιρό θα τον αφήσω ασχολίαστο γιατί εκνευρίζομαι!

Από φαγάκι στο ψυγείο έχει φασολάκια, κιμά με κριθαράκι και κοτοσουπίτσα. Ότι θέλουν τρώνε!

ggeny καλημέρα! Για το πάρτυ με έχουν καλύψει Έβιρι και love4four!

Έλεν σαν τα χιόνια!!!!:tongue::tongue::tongue: Χαίρομαι που είστε καλά!

μαρία1982 τάρτα σοκολάτας ε? Θέλω κι εγω!!!!

Εβιράκι ευχαριστώ για τα περαστικά! Από χτες είναι με πυρετό και η κόρη μου!

Μεταξάκι ο μικρός είναι απύρετος αλλά με αρκετή γκρίνια η οποία οφείλεται στην κλεισούρα, κατά την γνώμη μου. Έχω πει στην πεθερά μου να τον πάει στο σχολείο αν ξυπνήσει και είναι καλά σήμερα. Θα μάθω σε λίγο.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια και από μένα φιλενάδες μου!

Να καλωσορίσω τη φίλη μας Μαρία και να ευχηθώ στη Φωτεινή μας να της ζήσει το μωράκι της!Πολύ πιθανό να έχει γεννήσει και η kagly μας,τι πιθανό,δηλαδή,το έχω σιγουράκι...

Κάντυ μπήκες και σάρωσες!!!!

Περαστικά σε όλα τα αρρωστούλικα παιδάκια,μικρά και μεγάλα!

Εμείς τα ίδια χάλια...

Εχω πολύ απογοητευτεί...Τίποτα δεν τρώει ο γιόκας μου...Και τι δεν έχω φτιάξει!

Τη Δευτέρα φακές,την Τρίτη μπιφτέκια και χοιρινές μπριζόλες στο φούρνο με πατάτες,χθες σπανακόρυζο και σήμερα μακαρόνια-αυτοκινητάκια για δέλεαρ...Αλλά πού τύχη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...