Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 ώρες πρίν, Sunshine. είπε:

      Καλησπέρα,

      Ο γιατρός μου είναι. Ξεκίνησες μαζί του;

      Από όσο ξέρω όχι. Μόνο από το στόμα.

      Αχ κορίτσια...έχω ένα άγχος...αύριο κάνω χοριακή 9η ημέρα. Χθες που έκανα τεστ ούρων ήταν αρνητικό. Σήμερα δεν έκανα. Λέω να αλλάξει το γούρι αυτήν τη φορά. 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Έκανες χοριακη? Εύχομαι να είναι θετικότατη!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου.

Για σήμερα έφτιαξα φασολάδα.

Φέφηηηη Φέφηηη Φέφηηηηη Φέφηηηηηηηηηη Φέφηηηηηηηηηηηηηη έλα και βγήκαν οι Γερμανοί στα μπαλκόνια από τις φωνές μου.

Κ του χορνου να ειστε καλα να φτιαξετε παλι μαζι την βασιλοπιτακ σας.

Σ' ευχαριστώ Τζένη μου.

Φωτεινη εχεις απολυτο δικιο με τις εκπτωσεις.Βγηκα χτες μια βολτα να βρω παππουτσια κ εφριξα.Εννοειτε πως δεν βρηκα τιποτα, εχουν αφειρεσαι ολα τα προ-εκπτωσεων κ εχουν εμφανισει πραγματα προ 10ετιας να πω ? παλιατζουρες να πω οτι κ ν απω θα ειναι λιγο.Κ ειμαστε στην πρωτη βδομαδα απορω τελευταιες μερες τι θα εχουνε! Οσο για τις εκπτωσεις τραγικες. Σε πραγματα τις προκοπης αν καταφερεις να βρεις ελαχιστες ως καθολου. Μετα μην αναρωτιουνται γιατι δεν εχουν δουλεια.Ειναι δυνατον παππουτσι 120 ευρω κ μποτα 150 ελεος!!

Βρε παιδιά αυτά βλέπω κι ακούω και ζηλεύω το σύστημα που έχουν εδώ τα καταστήματα (κι όχι μόνο εδώ αλλά και στην άλλη χώρα που ήμουν). Καταρχήν, οι εκπτώσεις είναι πέρα για πέρα αληθινές, γιατί θυμάμαι απόλυτα αυτά που είχα δει πριν λίγες μέρες χωρίς έκπτωση και ακριβώς τα ίδια τα βλέπω και με έκπτωση όταν είναι η εποχή.

Δεύτερον, τα παλαιότερα κομμάτια, δηλαδή τα περσινά κι όχι 5ετίας και 10ετίας τα βάζουν σε ένα απομονωμένο σταντ/κρεμάστρα φορητή με μόνιμη έκπτωση όλο το χρόνο, μέχρι να δοθούν όλα.

Έτσι πετυχαίνουν να τους φεύγουν τα παλιά και να ανανεώνουν διαρκώς το εμπόρευμά τους. Όλοι βγαίνουν κερδισμένοι απ' αυτές τις μόνιμες προσφορές και οι έμποροι και οι καταναλωτές.

Γιατί μωρέ, να μην το κάνουν αυτό και στην Ελλάδα; Θυμάμαι πριν πολλά χρόνια όταν ήμουν περίπου 17-18 χρονών, βρισκόμουν στην Κρήτη για διακοπές. Πήγα βόλτα στα μαγαζιά κάποια μέρα και στάμπαρα ένα ωραίο φουστανάκι, 4-5 μέρες πριν τις εκπτώσεις. Η μητέρα μου με παρότρυνε να περιμένω να έρθει η πρώτη μέρα των εκπτώσεων του Αυγούστου και να πάω να το πάρω.

Στη βιτρίνα είχαν βάλει μια ταμπέλα με μια σβησμένη τιμή δήθεν 1.000-2000δρχ. ακριβότερα απ' όσο έκανε την προηγούμενη εβδομάδα κι από κάτω την καινούργια εκπτωτική τιμή, η οποία ήταν ίδια ακριβώς με εκείνη της εβδομάδας πριν τις εκπτώσεις.

Απατεώνες.

Θα φτιάξω κι ένα κέικ πορτοκαλιού με κομματάκια σοκολάτας για τα αγόρια μου,λέω.

Άρχισε να μυρίζει πριν το φτιάξεις.:D:D:D

Καλημέρα!

Χτες πήγα και έβαψα κα έκοψα το μαλλί και ανανεώθηκα!

Αααααα τι ωραία που είναι!!!!!!!!!!! Με 'γεια σου Αγγελική.

Εβιρι ευχαριστώ για τη συνταγή, την έκανα στο περίπου γιατί είχα ένα γάλα ζαχαρούχο ανοικτό, μια χαρά έγινε! αλλά νομίζω θα μου άρεσε ζεστή, την έφαγα κρύα.

Σ' αυτήν την περίπτωση προσαρμόζεις τη δοσολογία της ζάχαρης. Εγώ το φτιάχνω με φρέσκο.

Ο στολισμός σας στη πίτα τέλειος!!! καλή συνέχεια χειμώνα, περιμένουμε κι εμείς χιονάκια εδώ.

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

[

καλλιοπάκι έχω γεννήσει εδώ και 2,5 χρόνια και τα ζουμιά συνεχίζουν να με παίρνουν με το παραμικρό! Χτες που διάβασα για το μωράκι από την Λέρο που ξεψύχησε αρρώστησα! Ήμουν έτοιμη να βάλω τα κλάματα όλη μέρα :cry::cry::cry: Άτιμες ορμόνες....

Το ίδιο έπαθα κι εγώ χτες κι ας έχω γεννήσει εδώ και κοντά 11 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!! η πολύ δουλειά τρώει τον αφέντη έλεγε η γιαγιά μου... στην περίπτωση μου η αφεντιά μου έχει πήξει στη δουλειά και από φαί τρώει τα ελαχιστότατα, αλλά η ζυγαριά δεν είναι με το μέρος μου!

Μην απογοητεύεσαι!

Ο επιμένων νικά!

Περιστεράκι συγχαρητήρια!!! να δεις κι άλλες μειώσεις!

Ευχαριστώωωωω:P

Εδώ γελάνε! Μόλις σχολάσω από την δουλειά έχω μαγείρεμα, να βάλω πλύντήριο και να σιδερώσω! Όταν θα τελειώσω θα έχει πάει 11 η ώρα οπότε βόλτα στο κρεβάτι μου θα πάω!!!

Πήγαινε έστω και στο κρεβάτι και μπορεί η βόλτα να έχει και ενδιαφέρον:tongue::tongue:

Καλή δύναμη στις δουλίτσες!

Με γεια το μαλλάκι!

Το ίδιο έπαθα κι εγώ χτες κι ας έχω γεννήσει εδώ και κοντά 11 χρόνια.

Μία από τα ίδια κι εγώ...

Και διάβασα και κάτι τρομερά πράγματα κι έγινα ακόμα χειρότερα...Κάτι για επιλόχειο κατάθλιψη που οδήγησε σε αυτήν την τραγική κατάληξη...

Σοκ!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε έστω και στο κρεβάτι και μπορεί η βόλτα να έχει και ενδιαφέρον:tongue::tongue:

Δεν υπάρχει αυτή η περίπτωση Περιστέρω! Έχω επίσκέψη την κοκκινομούρα αυτές τις μέρες!!!

Καλή δύναμη στις δουλίτσες!

Με γεια το μαλλάκι!

Ευχαριστώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να μην παραλείψω να πω συγχαρητήρια στην Εβίρι, την Προεδρίνα μας, για την τόσο τέλεια (εξωτερικά τουλάχιστον) βασιλόπιτά της !!! Κι έβαλε το χερι της η μεγάλη εβιρίνα διάβασα ε ????

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ να είστε όλοι μαζί, γεροί, στην Ελλάδα ρε γμτ να την κόψετε !!! Ειλικρινά, σκίζει σκίζει το ντεκόρ !

;););):D

......

Σε 3 χρόνια πρωτα ο Θεός θα σκεφτομαι οτι η κορη μου θα παει πρωτη δημοτικού και θα προσαρμόζω το δωματο στα σχολικά δεδομένα! Κι έτσι θα προχωρα η ζωη μας...

Φωτεινούλα,

ότι πιο ζεστό , αγαπησιάρικο κι αληθινό διάβασα εδώ και μέρες ! Εύχομαι έτσι να είναι τα πράγματα για όλους μας... με συγκίνησες ! μάκια σου !:P

...Εχασα 3 κιλά μέσα σε δύο εβδομάδες.Περίμενα περισσότερο,μιας και την προηγούμενη φορά .

Περιστέρω

Θα σε μαλώσω ! Δεν υπάρχει η προηγούμενη φορά !!! ΠΕΡΑΣΕ, πάει τέλος !!!! Το τώρα δες. Και ναι, τα πας μια χαρά...

κι εγώ που το έραψα καλά αισθάνομια για την ώρα... σε ζυγαριά δεν έχω ανέβει ακόμη χι χι χι (πάντως έχω περιοριστεί πολύ !)

Χτες πήγα και έβαψα κα έκοψα το μαλλί και ανανεώθηκα!

Αγγελικούλα2,

Με γεια τα νέο μαλλάκι !!!!! Ωραία η ανανέωση σε όλα τα επίπεδα. Βεβαίως και χρειάζεται !

Κι εγώ στις εκπτώσεις, μέχρι στιγμής, έχω αγοράσει μόνο μερικά κομμάτια για τα παιδιά -για του χρόνου- αλλά και πάλι δεν μπορώ να πω από το λίγο που είδα ότι με ενθουσίασαν οι τιμές τους κιόλας ή η ποιότητα των ρούχων που κρέμονται στα ράφια... να τα κρατήσουν να τα κοιτάνε τότε !

Σήμερα τρώμε μπιφτέκια από εχθές (εγώ με σαλάτα) και ο αντρούλης μάλλον θα φαει και μια νοστιμότατη ομελέττα !

Δοξα τον Θεό τα παιδάκια μας είναι καλά ! δεν ε΄χουν αρρωστήσει μέχρι τουσε "σοβαρά" ! το αυτό εύχομαι και για τα λοιπά τέκνα της παρέας !

φιλάκια ! πολλά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσακια!

Αγγελικούλα μεγεια το μαλλάκι! Ωραιο πραγμα η ανανέωση! Κι εγω θελω να τα φτιαξω πριν τη γεννα για να βλεπομαι λιγακι αλλά θα δω πότε!

Καλλιοπακι μην απογοητευεσαι! Μπορει να εχει χαλάσει και η ζυγαρια.

Ggeny καλή επιτυχια και σε σενα.

Κάντυ μου χαρηκα πολύ που σε ξαναδιαβασα. Χαρηκα που δεν εχουν αρρωστησει τα παιδακια σου. Να το χαιρεσαι αυτο. Καλη επιτυχία και στη διατροφη σου.

Χαιρομαι που δεν ειμαι η μονη που βλεπω τετοια θεματα στις εκπτωσεις γιατι θα πιστευα οτι κάτι δεν παει καλά με μένα. Βεβαια δεν χαιρομαι γιαυτα που βλεπουμε αφου τα εισοδηματα μας έχουν μειωθει τοσο πολύ. Τελικα χθες παραγγειλαμε το κρεββατι που σας έλεγα. Τελικά παραγγειλαμε κουκετα που αποτελειται απο δυο αποσπωμενα κρεββατια. Στην αρχη θα στησουμε μονο το ενα και μετα όταν χρειαστει θα βαλουμε και το άλλο. Θα τα παραλαβουμε αργοτερα για να μπορεσουμε να αδειασουμε το δωματιο.

Σημερα βγηκα με τη μικρη λιγο βολτα που ειχε ηλιο γιατι τα ειχε παιξει απο την κλεισουρα. Εφτιαξα μια σουπιτσα και τωρα το βραδυ θα φτιαξω σεφταλιες (αν με αφησει η μικρη που γκρινιαζει ασυστόλως από το πρωι)

Φιλάκια σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα!

Για σήμερα δεν είχε μαγείρεμα μια και είχαν περισέψει γιουβερλάκια και αρακάς από τις προηγούμενες μέρες.

Μεταξάκι το κόντυνα το μαλλί. Πρέπει να βρεθούμε από κοντά να μου πεις εντυπώσεις!

Φωτεινούλα με γειά το κρεβατάκι σας!

Να πας για το μαλλάκι με την πρώτη ευκαιρία. Θα ανανεωθείς!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

Φωτεινη μεγεια σας! καλοριζικα!!

Που εισαι βρε Καντυ κ σε χασαμε? Στον αγωνα κ εσυ ε? Αντε να μπαινεις να ανταλασουμε ιδεες παρασκευης του κοτοπουλου!!! Καλα αποτελεσματα κ σε σενα!!

Αγγελικη τι καλα που δεν μαγειρευεις!!! Ξεκουραση μιας κ εισαι κ σε δυσκολες μερες!

Εμεις σημερα τρωμε σουτζουκακια με ρυζακι με πιπεριες χρωματιστες κ καλαμποκι κ εγω καλαμακια κοτοπουλο με λιγο ρυζακι κ βραστα λαχανικα( μπροκολο-κουνουπιδι-καροτο).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας.

Σήμερα φάγαμε μπιφτέκια με πατάτες στο φούρνο και λίγα μανιτάρια στο ταψί.

Πήγαινε έστω και στο κρεβάτι και μπορεί η βόλτα να έχει και ενδιαφέρον:tongue::tongue:

χαχαχαχαχα

Και διάβασα και κάτι τρομερά πράγματα κι έγινα ακόμα χειρότερα...Κάτι για επιλόχειο κατάθλιψη που οδήγησε σε αυτήν την τραγική κατάληξη...

Σοκ!

Ναι, σ' αυτήν την υπόθεση υπήρχαν πολλά περίεργα στοιχεία. Ο Θεός να βοηθήσει την κοπέλα, όσο για το μωράκι που χάθηκε.....κρίμα την αδικοχαμένη ψυχούλα.

Καταρχήν να μην παραλείψω να πω συγχαρητήρια στην Εβίρι, την Προεδρίνα μας, για την τόσο τέλεια (εξωτερικά τουλάχιστον) βασιλόπιτά της !!! Κι έβαλε το χερι της η μεγάλη εβιρίνα διάβασα ε ????

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ να είστε όλοι μαζί, γεροί, στην Ελλάδα ρε γμτ να την κόψετε !!! Ειλικρινά, σκίζει σκίζει το ντεκόρ !

;););):D

Κάντυ μου σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Εγώ είχα φτιάξει τη βασιλόπιτα και η κόρη μου τη στόλισε εξ' ολοκλήρου.

παραγγειλαμε κουκετα που αποτελειται απο δυο αποσπωμενα κρεββατια. Στην αρχη θα στησουμε μονο το ενα και μετα όταν χρειαστει θα βαλουμε και το άλλο. Θα τα παραλαβουμε αργοτερα για να μπορεσουμε να αδειασουμε το δωματιο.

Καλορίζικα να είναι και με το καλό να γεννήσεις και το δεύτερο παιδάκι σου Φωτεινή.

Εμεις σημερα τρωμε σουτζουκακια με ρυζακι με πιπεριες χρωματιστες κ καλαμποκι κ εγω καλαμακια κοτοπουλο με λιγο ρυζακι κ βραστα λαχανικα( μπροκολο-κουνουπιδι-καροτο).

Πολύ ωραία και τα δύο φαγητά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Επιτέλους ήλιος! Με λίγο κρύο βέβαια αλλά ήλιος!

Για σήμερα έχω φτιάξει χοιρινό λεμονάτο και για συνοδευτικό θα φτιάξει η πεθερά μου πουρέ ή ρυζάκι. Η απόφαση θα παρθεί από τα παιδιά το μεσημέρι!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εβιρούλα μου μέχρι εδώ ακούστηκαν οι φωνές σου....πώς να μην μπω καλέ να πω μια καλημέρα;

καλημέρα πέρα ως πέρα!

καλή χρονιά με υγεία κ αγάπες! κ ό,τι επιθυμεί η καθεμιά χωριστά να το ζήσει με χαρά!

εμείς εδώ, καλά, Δόξα τω Θεώ!

άλλαξαν πολλά πράγματα στο μεσοδιάστημα κ ευτυχώς, αφού όλα γίνονται για κάποιο λόγο!

τελείωσε ένας κύκλος κ άρχισε ένας νέος! έτσι έχω τη δυνατότητα να χαίρομαι περισσότερο κ ουσιαστικότερα τη ζωή μου, ιδίως την οικογένειά μου!

το φεφόπαιδο μεγαλώνει, ομορφαίνει, ωριμάζει!

βέβαια, τελευταία με την επιλογή της να παντρευτεί τον τζάμπα, επειδή την κάνει να γελάει...με έχει ανησυχήσει! το να συμπεθεριάσω με τη μάνα του τζάμπα δεν μου φαίνεται καλή ιδέα!!!!!!!!!!!!!! η δε γιαγιά της την απείλησε ότι θα πεθάνει αν της φέρει τον τζάμπα για γαμπρό!

κατά τα άλλα, ο καιρός μας έκανε τις αλκυονίδες μέρες με νοτιάδες, με ήπιες θερμοκρασίες, κ τώρα πάλι από την αρχή.

από διαιτα είμαι στο ακριβώς αντίθετο άκρο! της μερέντας το κάγκελο!

από μαγειρέματα, σήμερα τρώμε κοκκινιστό με πατάτες για τους μεγάλους κ κοτοσουπίτσα με τραχανά για το φεφόπαιδο.

το απόγευμα σκέφτομαι να ετοιμάσω ένα ρυζογαλάκι κ για βράδυ κάτι σε μακαρονάδα με σάλτσα ντομάτας. μπορεί κ ποπ κορν, αναλόγως τα κέφια, γιατί έχουμε κ μπανάκι φεφόπαιδου.

μπανάκι δεν την κάνω κάθε βράδυ πλέον λόγω κρύου.

αγγελικούλα ευχαριστώ για το τηλεφωνημα, χαίρομαι κάθε φορά που σε ακούω. πάντα να είστε καλά.

τζένη μου από το λίγο που είδα, συνεχίζεις τις νοστιμιές! ωραία φαγητά!

φωτεινούλα με το καλό το μωράκι σας,γερό κ με έναν πόνο!

η βασιλόπιτα της εβιρίνας ήταν τέλεια! κ του χρόνου με υγεία!

καλλιοπάκι μου, φιλάκια, να είσαι καλά! συνέχισε την καλή προσπάθεια με τη διατροφή κ θα δικαιωθείς!

κ η τζένη κάνει διατροφή; καλά χασίματα σε όσες προσέχουν! κ γρήγορα για να παίρνουν θάρρος να συνεχίζουν την προσπάθεια με κέφι!

εγώ δεν το παίρνω απόφαση, αν κ να εξομολογηθώ ότι έχω βάλει στο ψυγείο με μαγνητάκια τη διατροφή που είχα κάνει μια φορά κ έναν καιρό κ είχα χάσει πολλά κιλά! απόφαση είναι, θαααααααααααααααααα την πάρω κάποια στιγμή φέτοςςςςςςςςςςςςςςςςς! έχω βάλει κιλά κ φαίνεται, αλλά τα έβαλα μπουκιά μπουκιά κ απολαυστικά!

δεν διάβασα όλες τις σελίδες, αλλά εύχομαι όλες να είστε καλά κ τα παιδάκια -μωράκια-σποράκια να είναι ακόμα καλύτερα!

ζωπυρούλα, φιλάκια!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από εμένα!!!

Μπήκα να δώσω το παρόν.

Κρυώνωωωωωωωωωω...

Σας διαβάζω στα πεταχτά, αλλά δεν μπορώ να γράφω. Καταραμένη, σπασμένη, οθόνη laptop.

Σήμερα τρώμε ρεβύθια που έχω από προχθές. Αύριο σπανακόρυζο από εχθές και την Κυριακή λέω να κάνω μοσχαράκι κοκκινιστό με πατατούλες τηγανιτές.

Φιλιά σε όλες!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Φεφη μου τι ωραια που μπηκες και μας ειπες τα νέα σου! Μας ειχες λειψει. Να ειστε όλοι καλά. Και μη φοβασαι για τον τζαμπα. Μεγαλώνοντας θα αλλάξει γουστα (το καλό που της θέλω).

Ηλιαχτιδα μου χαρηκα που διαβασα και εσενα. Καταλαβαινω το προβλημα. Δεν πειραζει που δεν γραφεις συχνά.

Σας ευχαριστω όλες για τις ευχες σας. Ανταποδιδω με την ευχη ό,τι επιθυμει η καθεμια να το πάθει (που λεγαμε και στα νιατα μας).

Σημερα εφτιαξα σουπιες με σπανάκι. Χθες ειχα φτιαξει ζυμαρικά αχιβαδες μπας και φάει τιποτα η μικρη μου.

Φιλάκια σε όλες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Φεφάκι χάρηκα που είδα ότι έδωσες το παρόν! Όσο για τις άλλαγες που λες αρκεί που έχουν καλή κατάληξη!

Το Ρυπάκι όταν μεγαλώνοντας καταλάβει τι εστί τζάμπας σίγουρα θα αναθεωρήσει! Είμαι σίγουρη! Φιλάκια πολλά να της δώσεις!

Ηλιαχτίδα υπομονή με το λαπτοπ!

Φωτεινούλα ποιά νιάτα μας? Υπονοείς ότι έχουμε γεράσει???:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου.

Φάγαμε μια ζεστή καυτή σούπα με λαχανικά (πατάτα, καρότο, κολοκυθάκι, κρεμμύδι και λίγα ζυμαρικά) και μια ομελέτα φούρνου.

Εβιρούλα μου μέχρι εδώ ακούστηκαν οι φωνές σου....πώς να μην μπω καλέ να πω μια καλημέρα;

καλημέρα πέρα ως πέρα!

Καλώς το το κορίτσι μας.

καλή χρονιά με υγεία κ αγάπες! κ ό,τι επιθυμεί η καθεμιά χωριστά να το ζήσει με χαρά!

Επίσης και σε σένα με όλη την οικογένειά σου.

το φεφόπαιδο μεγαλώνει, ομορφαίνει, ωριμάζει!

βέβαια, τελευταία με την επιλογή της να παντρευτεί τον τζάμπα, επειδή την κάνει να γελάει...με έχει ανησυχήσει!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

το να συμπεθεριάσω με τη μάνα του τζάμπα δεν μου φαίνεται καλή ιδέα!!!!!!!!!!!!!!

Έχεις δίκιο θα σου σπάσει τα νεύρα αν σου ακουμπάει συνέχεια τη μασέλα της στην εφημερίδα σου.

από διαιτα είμαι στο ακριβώς αντίθετο άκρο! της μερέντας το κάγκελο!

χαχαχαχαχα

η βασιλόπιτα της εβιρίνας ήταν τέλεια! κ του χρόνου με υγεία!

Σ' ευχαριστώ πολύ Φέφη μου.

την Κυριακή λέω να κάνω μοσχαράκι κοκκινιστό με πατατούλες τηγανιτές.

Πολύ ωραίο φαγητό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...