Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ggeny,

Καλά Χριστούγεννα σε σένα και την οικογένειά σου! Να χαρείς πολλές αγκαλίτσες και φιλιά από τα αγαπημένα σου πρόσωπα!

Φεφίκο καλή επιτυχία και στους κουραμπιέδες και στις δίπλες λοιπόν!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλα Χριστούγεννα Τζένη μου, να περάσετε πολύ πολύ αγαπησιάρικα, με αγκαλιές κ φιλάκια κ πεντανόστιμα φαγητάκια κ γλυκάκια!

με το καλό να μας μπει ο νέος έτος!

εγώ θα δουλεύω κ ενδιάμεσα...δυστυχώς τελείωσαν οι άδειες με αποδοχές......

ευχαριστώ αγγελικούλα μου γλυκειά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, καλησπέρα !!!!

Να ευχηθώ σε όλα τα κορίτσια που θα χρειαστεί να ταξιδέψουν αυτές τις μέρες με το καλό να πάνε και με το καλό να επιστρέψουν πρώτα από όλα !!!!!

Κι έπειτα, καλή ξεκούραση και όοολα τα συναφή !!!

Αγγελικούλα2,

Και του χρόνου με υγεία !!!! Αχ τί καλά που παίζουν όλα τους με τα ζυμαράκια, πλαστελινάκια... έχουν μεγάλες πλάκες !!!

Φέφη,

Θενκς για τις τιμές της κρέμας. Οικονομικότατες είναι, οπότε με βλέπω μέσα στις επόμενες ημέρες να πηγαίνω να αγοράζω επειδή η αλήθεια είναι πως το έχω παραμελήσει εδώ και καιρό .... ε χμ, κάνει και κρύο, κρίμα είναι να παραμελώ το δερματάκι μου ε ?????

Από βιβλία τί να σε πω βρε πουλί μου... έχω τόσα πολλά υπόψη που μπερδεύομαι η αλήθεια είναι... ενα χριστουγεννιάτικο πάντως που είχα δει και μου τράβηκε το ενδιαφέρον αλλά δεν το πήρα (για τους γνωστούς λόγους) ήταν του Βαγγέλη Ηλιόπουλου, εκδ. Πατάκη "Ο δικός μας Άγιος Βασίλης" (από 4 ετών) Ρίξε μια ματιά.

Γενικά, αν πας σε ενημερωμένο βιβλ. και δεις την γκάμα για προσχολική ηλικία έχει ουουου τόσα πολλά με τόσες όμορφες ζωγραφιές !!!

Ηλιαχτίδα,

Τί κι αν δεν μελώθηκαν τέλεια τα μελομακάρονά σου ! Μην σε νοιάζει ! Σημασία έχει ότι μοσχοβόμύρισε το σπιτικό σας ! Και του χρόνου !

Δωράκι μας,

Να μου φιλήσεις τον θησαυρό ! Καλό ταξίδι και πάλι , να περάσετε τέλεια και περαστικούλια σας !

...ΠΕΡΙΣΤΕΡΩ μας,

Να χαίρεστε το παιδάκι σας το καλό ! Πολύχρονος να είναι και πάντα να του έρχονται όλα δεξιά !

Εβίρι, Ζωπ και λοιπές κυρίες

δεν χαιρετώ σας επειδή και την Δευτέρα εδώ θα είμαι... θα τα ξαναπούμε Ζήκο !!!!

Για σήμερα, τρώμε μακαρόνια με κιμά !

Για το ΣΚ προβλέπεται πολύ βόλτα !!! Περιμένω πώς και πώς !!! ΦΙΛΑΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Φέφη για άλλο.. έψαχνα ... άλλο βρήκα (από το kindykids) -αντιγράφω-

Είτε είμαστε γονείς, είτε νηπιαγωγοί είναι πολύ όμορφο να περάσουμε τις μέρες των Χριστουγέννων διαβάζοντας βιβλία με τα μικρά παιδιά. Μέσα από τις ιστορίες και τα παραμύθια, τα παιδιά θα ταξιδέψουν και θα γνωρίσουν ιστορίες για τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά.

Παρακάτω θα βρείτε μια λίστα με κάποια από τα βιβλία, που κυκλοφορούν στην αγορά με θέμα τα Χριστούγεννα, την Πρωτοχρονιά και τον Αη-Βασίλη. Μπορείτε να επιλέξετε αυτά που ταιριάζουν καλύτερα στην τάξη ή το παιδί σας και να περάσετε αυτές τις γιορτές "ταξιδεύοντας" μέσα από παραμύθια και ιστορίες...

Η ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΛΙΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ!

Η βασίλισσα του χιονιού

Το κοριτσάκι με τα σπίρτα

Ιστορίες για τα Χριστούγεννα

Εκδόσεις Παπαδόπουλος

Ο Μικρός Τυμπανιστής

Συγγραφέας: Δέσποινα Πετρή, Εκδόσεις Λιβάνη

Ο Αϊ Βασίλης στη φυλακή με τους 83 αρουραίους

Συγγραφέας: Ευγένιος Τριβιζάς, Εκδόσεις Μεταίχμιο

Αγαπημένες χριστουγεννιάτικες ιστορίες

Εκδόσεις: Μίνωας

15 παραδοσιακά παραμύθια για τα Χριστούγεννα

Εκδόσεις: Αγκυρα

Ο Καρυοθραύστης

Εκδόσεις: Πατάκης Μετάφραση: Μανδηλαράς, Φίλιππος Διασκευή: Goldhawk, Emma

Αϊ-Βασίλης έρχεται και φέρνει... κουραμπιέδες

Συγγραφέας: Μαυροματίδου Εύη, Εκδόσεις: Ψυχογιός

Η μαγισσούλα των Χριστουγέννων

Συγγραφέας: Ρένα Ρώσση – Ζαΐρη, Εκδόσεις: Ψυχογιός

Ο Φώτης και ο Αϊ-Βασίλης των Φώτων

Συγγραφέας: Κουκουμάκα Ελισάβετ, Εκδόσεις: Ψυχογιός

Το μεγάλο βιβλίο της Πρωτοχρονιάς

Εκδόσεις: Ψυχογιός, Μετάφραση: Σωτηρίου Αγγέλα

Μια παγίδα για τον Άγιο Βασίλη

Συγγραφέας: Jonathan Emmett, Εκδόσεις: Μεταίχμιο

Τα πιο λευκά Χριστούγεννα

Εκδόσεις: Σαββάλας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλά μου κορίτσια.

Η κούραση είναι αισθητή και σήμερα. Δεν ήπια καφέ το απογευματάκι και τώρα δεν μπορώ να ανοίξω τα μάτια μου.

Από φαγητό σήμερα επειδή είχαμε ιδιοτροπίες καταλήξαμε να φτιάξω ψητές πατάτες φούρνου για όλους.

Νωρίτερα επειδή η Εβιρίνα ήθελε κάτι για κολατσιό όπως οι κρεμούλες που της φτιάχνω κι επειδή νηστεύει δυο μέρες τώρα, σκέφτηκα το εξής: έβαλα σε ένα κατσαρολάκι 1ποτ νερό, 1,5κ.σ. κορνφλάουρ, 1,5κ.σ. ζάχαρη και λίγη βανίλια κι έφτιαξα μία κρέμα. Στη γεύση δεν ήταν κι άσχημη για όσους νηστεύουν. Φαινόταν ότι κάτι της έλειπε, αλλά έδωσα στην Εβιρίνα την ιδέα να βάλει μέσα καβουρδισμένους ξηρούς καρπούς που περίσσεψαν από τους κουραμπιέδες (έφτιαξα και για μένα κι έβαλα ψημένα αμύγδαλα), ή να βάλει κορνφλέικς μέσα, κάτι σοκολατένια που έχει. Της φάνηκε καλούτσικο (μην ξεχνάμε είναι και λίγο ιδιότροπη).

Κουκου...τζα!!!!!!

Να μαι κι εγω.

Εβιρουλααααααααα τι κανεις καλη μου;η μικρουλα και ο εβιρος καλα;

Πού 'ντο μου μωρέ. Καλώς την, πέρασε να σε κεράσουμε κάτι τις. Καλά είμαστε Δώρα μου όλοι.

Εμεις καλα,αν εξαιρεσεις ενα μπουκωματακι του θησαυρου και εμενα που ειμαι ξαπλα αυτες τις μερες λογο μεσης!

Περαστικά και στους δυο σας. Ο θησαυρός είναι παιδάκι και είναι στο πρόγραμμα να αρρωστήσει, εσύ όμως ήσουν κακό παιδί και ποιος ξέρει πώς κουράστηκες για να κρεβατωθείς λόγω μέσης. Ελπίζω να σου περάσει γρήγορα.

Περιμενω πως και πως να φτασουν οι μερες να παμε στο χωριο,στη μανουλα!!!!!

Εύχομαι να πάτε με το καλό και να περάσετε τέλεια.

Αγγελική, κ εγώ θα ήθελα σήμερα το απόγευμα ν ακάνω μελομακάρονα με το σπλάχνο, αλλά θα μας κρατήσουν αργάμιση να μας μιλήσουν για την κρίση........κ να μας ευχηθούν περαστικά...εεεεε, καλά Χριστούγεννα μετά το σχόλασμα, κ έτσι με βλέπω σπίτι πάρα πολύ αργά.............:(:mad:

Δεν πειράζει καλύτερα να τα φτιάξετε αύριο που θα είναι μέρα και θα έχετε μπροστά σας περισσότερες ώρες.

θέλω να κοιμηθώ. είμαι στα όρια της υπερκόπωσης, έχω αρχίσει κ ζαλίζομαι ώρες ώρες, αν ξαπλώσω αμέσως κοιμάμαι, πονάνε τα πόδια μου, οι κλειδώσεις μου, η πλάτη μου, η μέση μου, ο αυχένας μου....κ τα ίδια συμπτώματα έχει κ ο αντρούλης μου. διακοπές σε λίγες ώρες!

Και τα ίδια συμπτώματα έχω κι εγώ. Συν το ότι δεν κοιμάμαι καλά τις νύχτες.

η ζωπυρούλα που είναι; ελπίζω να είναι καλά, όπως κ η σμαρτάκι κ η ντίντι κ η έλεν αγγλία.

Επίσης και η Κάγκλυ τι να κάνει άραγε; Πώς πάει η εγκυμοσύνη της;

Μπήκα να σας πω ότι έφτιαξα χτες το απόγευμα μελομακάρονα μαζί με τον μικρούλη μου και το ευχαριστηθήκαμε και οι δύο!

Και του χρόνου να είστε καλά να ξαναφτιάξετε μαζί τα γλυκάκια σας.

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε?

Εγώ έκανα μελομακάρονα εχθές, αλλά δε μου πέτυχαν στο μέλωμα. Δε μελώθηκαν σωστά. Τώρα τα έβαλα με extra σιρόπι και τα ξαναμελώνω. Λέτε να πετύχουν???

Και του χρόνου να είσαι καλά Ηλιαχτίδα μου. Μη στενοχωριέσαι, θα πετύχουν. Κάποιες φορές τυχαίνει το αλεύρι να είναι διαφορετικό ακόμη κι αν είναι της ίδιας μάρκας.

καλα χριστουγεννα σε ολες κ καλη χρονια να εχουμε με υγεια κ ευτυχια κ να χαιρεστε τις οικογενειες σας !!!

Καλά χριστούγεννα και καλή χρονιά και σε σένα με την οικογένειά σου Τζένη μου. Ελπίζω να περάσεις όμορφα και να ξεκουραστείς.

Εβίρι, Ζωπ και λοιπές κυρίες

δεν χαιρετώ σας επειδή και την Δευτέρα εδώ θα είμαι... θα τα ξαναπούμε Ζήκο !!!!

Ναι, ναι θα τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπημένες μου μαγειροφιλεναδίτσες καλησπέρα!

Δεν έχω διαβάσει καθόλου τα νέα σας... εύχομαι να είστε όλες καλά!!

Μπήκα μόνο να σας ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, με ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ!!!

Σας στέλνω τα πιο γλυκά μου φιλιά, ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!


Link to comment
Share on other sites

κόρες Χρόνια πολλά με υγεία κ αγάπη! χαρές στις οικογένειές σας!

κάντυ θα τα ξαναπούμε ζήκο την Πέμπτη.

να πας να τις πάρεις, είναι πολύ καλές!

στο ίντερνετ θα τις βρεις κ πιο φθηνές! ψάξτο. τις ίδιες τις βρήκα μετά στο ίντερνετ 13 ευρώ διαφορά κ με εξτρά δώρο προϊόν σε κανονική συσκευασία.

ευχαριστώ για τις βιβλιοπροτάσεις. πήρα δωράκια!

εβιρούλα μου η κάγκλυ μας είναι καλά, όπως κ η φραουλίτσα μας! δόξα τω Θεώ!

Ζωπ, ηλιαχτίδα χρόνια πολλά!

έχω φάει πάρα πολύ!

τα μελομακάρονά μου έγιναν όπως κάθε χρόνο τέλεια! έβαλε το χεράκι της κ η θυγατέρα κ έτσι πήραν τη γλύκα της!

έκανα κ σπανακοτυρόπιτα τσακ μπαμ, α λα κάντυ! πεντανόστιμη!

τηγανιά θεϊκιΆ!!!!

το παρακάναμε στο φαγητό, χοιρινά, λουκάνικα χαντ μέηντ κ τα μελομακάρονα...

ενα περίεργο πράγμα δεν μπορώ να κοιμηθώ το πρωί όσο θα ήθελα. είτε ξυπνάει το παιδί είτε ξυπνάω εγώ, ....

κατά τα άλλα όμορφα, ήσυχα, χαλαρωτικά!

να περνάτε όμορφα!να χαμογελάτε κ να αγκαλιάζετε όσους αγαπάτε!

φιλούρες!

υ.γ. προσπαθώ να χωνέψω....

υ.γ. πώς εξηγείται η αδυναμία που έχει η κόρη μου στο τζατζίκι; σκέτο το τρώει με κουτάλι!!!!!!!!!!!το χοιρινό το απεχθάνεται. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.

Χρόνια Πολλά για τα Χριστούγεννα σε όλες σας κορίτσια μου, αλλά και στις οικογένειές σας.

Χρόνια πολλά στο Χρήστο, τη Χριστίνα, τη Χρυσούλα, τη Χρυσάνθη, το Μανώλη, την Εμμανουέλα, και σε όλα τα ονόματα που γιόρταζαν σήμερα και χτες.

εβιρούλα μου η κάγκλυ μας είναι καλά, όπως κ η φραουλίτσα μας! δόξα τω Θεώ!

Φέφη μου ευχαριστούμε για τα νέα που μας φέρνεις, θα τις δώσεις τα χαιρετίσματά μου την επόμενη φορά που θα μιλήσεις μαζί της.

τα μελομακάρονά μου έγιναν όπως κάθε χρόνο τέλεια! έβαλε το χεράκι της κ η θυγατέρα κ έτσι πήραν τη γλύκα της!

Μπράβο και στα δύο κορίτσια το μεγάλο και το μικρό, και του χρόνου να είστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική χρόνια πολλά στο αγοράκι σου, να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα.

Περιστεράκι να τα εκατοστήσει ο μικρούλης σου, να τον καμαρώνετε μεγάλο και τρανό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και μετά από πολύ καιρό μπήκα και εγώ ξανά στην παρέα σας!!!Τι κάνετε κοριτσάκια μου?Εύχομαι όλες να είστε καλά!!!!Εμείς μια χαρά ήσυχα στο σπιτάκι μας,η μπουμπού έχει αρχίσει και ξεπετάγεται και όλο βγάζει φωνούλες.Μεγαλώνει το πουλάκι μου..Τα άλλα 2 θηριάκια μου όλη μέρα τσακώνονται και κάνω τον διαιτητή αλλά υπάρχουν και μέρες που παίζουν τόσο ήσυχα και αγαπημένα μαζί...

Να σας ευχηθώ και εγώ τώρα με την σειρά μου καλές γιορτές να έχουμε και με το καλό να μας μπει ο νέος χρόνος και να μας φέρει υγεία και χαρά μόνο στις οικογένειες μας!!!!Τα φιλιά μου σε όλες καλό βράδυ!!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμενα!

Ήθελα να ευχηθω Χρονια Πολλά σε όλες! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας και εχετε πάντα Υγεια και Ευτυχία στα σπιτια σας!

Χρόνια Πολλά και σε όσους γιορταζαν αυτες τις ημέρες! Θυμάμαι το γιο της Αγγελικής. Αγγελική μου να τον χαιρεσαι και να τον δεις όπως επιθυμεις!

Δεν εχω διαβασει τιποτα από όσα εχετε γραψει αυτες τις μέρες. Θα τα διαβασω και θα τα σχολιασω εν καιρω.

Ειναι ωραια τελικά να εισαι σπίτι σου όσο κουραστικά κι αν ειναι κάποια πράγματα. Η μικρη ειναι αυτοκολλητη με τον μπαμπα της. Κατορθωσα κι εκανα αρκετα πραγματα απο αυτα που ηθελα. Τουλάχιστον βαλίτσες και κουτες έχουν μαζευτει. Καταφεραμε και στολισαμε λίγο το σπιτι παραμονη Χριστουγεννων για τη μικρη περισσοτερο. Το Σαββατο ενοιωθα κάποια πονακια και πηγα εκτακτως στο γιατρο ο οποιος μου εδωσε κάποια φαρμακευτική αγωγή και συνέστησε- τι άλλο- ξεκουραση. Οπότε χαλαρώσαμε λίγο τους ρυθμους μας.

Αυτες τις μερες τις περασαμε οικογενειακά και προσπαθησαμε να συναντηθουμε και με άλλα παιδακια για να χαρει η μικρη. Για μαγειρικές δε θα μιλήσω τωρα γιατι δεν κάνω και τιποτα ιδιαιτερο.

Φιλάκια σε όλες και θα προσπαθησω να ξαναμπω συντομα


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια μεσημεριάτικο!

φωτεινούλα με το καλό κοριτσάρα μου! κοντεύεις!

άννια μου μεγαλώσατε! τί καλά!

εμείς πολύ καλά, με αγαπημένα πρόσωπα, πολύ φαγητό, κρασάκι, γέλια κ ξεκούραση.

χθες το πρωί με την κοράκλα μου κάναμε κ τους κουραμπιέδες (παρλιάρου συνταγή-εύκολη κ νόστιμη). κρατούσε το μίξερ η ζουζού! "με τα χεράκια μας τα κάναμε"! έτσι έλεγε στη γιαγιά της κ στη θεία της καμαρωτή!!!!!!!!!

του χρόνου με υγεία λεώ να δοκιμάσω κ μπαρμπαρήγου κουραμπιέδες!

για δίπλες αν προλάβω το ΣΚ, μαζί με γαλακτομπούρεκο κ μπουρεκάκια!

όπως καταλάβατε, καλοτρώμε!

εύχομαι να έχουμε όλοι χαρούμενες γιορτές!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά μαγειροκόριτσα!!!!!

Σας ευχαριστώ όλες γαι τις ευχές σας για τον Χρηστάκο μου! Να χαίρεστε κι εσείς τις δικές σας οικογένειες!

Φωτεινούλα με το μαλακό τις δουλίτσες σου κοριτσάκι! Ξεκουράσου όσο πιο πολύ μπορείς και οι δουλειές θα γίνουν σιγά σιγά!

Να χαρείς τις στιγμές μαζί με την κορούλα σου και τον αντρούλη σου!

Εμείς αυτές τις μέρες τις περάσαμε όμορφα και οικογενειακά! φάγαμε με τους γονείς μου, την πεθερά μου και τα αδέρφια μας ανήμερα το μεσημέρι των Χριστουγέννων και το βράδυ ήρθαν η νονά της κόρης μου.

Χθες είχε πολύ ωραία μέρα και βγήκαμε για καφέ στο Πασαλιμάνι μαζί με κάτι φίλους. Το μεσημέρι φάγαμε παστίτσιο που είχε κάνει η πεθερά μου.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

διάβασα στον γαστρονόμο για συμβουλές οικιακής οικονομίας:

αβγά στο κυρίως ψυγείο κ όχι στην πόρτα του ψυγείου. δεν τα πλένουμε με νερό, επειδή το φιλμ στο τσόφλι τα προστατεύει από οσμές κλπ

γάλα, ποτέ στην πόρτα του ψυγείου.

το αλεύρι δεν το βγάζουμε από την χάρτινη σακκούλα! απλά την κλείνουμε με λαστιχάκι όσο πιο σφιχτά γίνεται. το ίδιο για τα όσπρια τα συσκευασμένα.

τα χύμα όσπρια τα προστατεύουμε από ζουζούνια βάζοντας μέσα τους φύλλα δάφνης, επειδή είναι φυικό εντομοαπωθητικό!

μπαχαρικά ποτέ σε ντουλάπι κοντά σε απορροφητήρα ή κουζίνα, λόγω θερμότητας. δεν χρησιμοποιούμε τα μπαχαρικά απευθείας στα σκεύη που μαγειρεύουμε, λόγω θερμότητας που τα καταστρέφουν κ αναπτύσσονται αλλοιώσεις.

ποτέ λάδι ή γάλα κοντά σε αλκοολούχα, επειδή είναι πτητικά υγρά.

ο καφές αεροστεγώς κλεισμένος διατηρείται καλύτερα στο ψυγείο.

το λάδι συντηρείται καλύτερα σε γυάλινο δοχείο, τόσο μικρό όσο η ποσότητα που έχουμε!

ξηροκάρπια συντηρούνται στο ψυγείο επίσης αεροστεγώς κλεισμένοι.

μπανάνες μόνο εκτός ψυγείου.

κρεμμύδια κ πατάτες ποτέ μαζί, επειδή αλλοιώνονται εύκολα!

αυτά είναι τα πρώτα που μου ήρθαν στο μυαλό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...