Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Σποράκι είπε:

      Ναι, εγώ τα έχω πάρει. Φυσικά μου το ζήτησε ο γιατρός, όχι μόνη μου.

      Ευχαριστώ!!!  Ναι, εννοείται πάντα με οδηγία γιατρού. Κ σε εμένα το ζήτησε κ δεν σκέφτηκα εκείνη την ώρα να τον ρωτήσω.

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

kalliopaki καστανό το βάφω. Δεν με έπερνε να το αφήσω άλλο γιατί η άσπρη ρίζα έχει κατέβει δύο δάχτυλα!

Για το γλάσο δεν γνωρίζω, θα σε παραπέμψω στην αρχηγό μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε?

Σημερα τρωμε γιουβαρλακια κ για αυριο θ κανω ρεβυθια μαλλον κοκκινα με κριθαρακι.Για το βραδυ θα βγαλω απο την καταψυξη τα τυροπιτακια που ειχα καταψυξει την προηγουμενη βδομαδα.

Περιστερακι κ εγω πηρα τον γαστρονομο εχει πολυ ωραιες συνταγες.Κριμα που δεν ειχα παρει κ τα προηγουμενα τευχη.

Εβιρακι πως ειναι η Εβιρινα?Συνηλθε καθολου?

Καλιοπακι ζαχαροπαστα,αχνη με λιγο νερακι/λεμονακι,σοκολατα? Ειχα δει σε ανα μαγαζι με ξηροκαρπια σοκολατα χρωματιστη .

Αγγελικη θελω κ εγω να βαψω μαλλακι....

Ταζακι σε ποιον δεν αρεσει το παστιτσιο!!! μια μιαμ μου ανοιξες την ορεξη( οχι πως κλεινει κ ποτε αλλα λεμε τωρα).

Το αλλο ΣΚ εγω λεω να κανω απο μιση δοση μελομακαρονα κ κουραμπιεδες γι ατο καλο κ λιγα μπισκοτακια βουτυρου.Αν καταφερω κ παω στην αγορα ισως παρω κ ζαχαροπστα να τα στολισω με τον γιο μου. Περιμενει πως κ πως να φτιαξουμε μπισκοτα να αφησουμε για τον αγιο Βασιλη μαζι με γαλα .... που το ειδε αυτο τωρα .....

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα!

Τι κάνουν τα όμορφα κορίτσια;

Χειμωνιάτικο τοπίο εδώ,με πολλή βροχή και αρκετό κρύο

Εβιράκι μας λιγούριασες πάλι...

Αγγελική με γεια το μαλλάκι.Να δω πότε θα τα βάψω κι εγω

Ggeny επίσης το μετάνιωσα που δεν πήρα τα προηγούμενα τεύχη.

Καλλιοπάκι γλάσο εφτιαξα πρωτη φορα πρόσφατα με ζάχαρη άχνη,νεράκι και λεμόνι.Και πρόσθεσα και χρωματα ζαχαροπλαστικής.Μπελαλίδικη διαδικασία.Από αναλογίες,βλέποντας και κάνοντας.Το γλασο πρεπει να βγει αρκετά πηχτό πάντως.

Χθες το απόγευμα βρήκα με τη μία τσέρκι με αποσπώμενη βαση και πήρα και μικρές ταρτιέρες.Ηδη τις εγκαινίασα φτιαχνοντας τάρτες με σπανάκι

Μούρλια έγιναν

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Η κατσαρόλα σήμερα είχα αρακά λεμονάτο. Έφτιαξα και τα πρώτα μου μελομακάρονα. Λέω τα πρώτα, γιατί μέχρι τις γιορτές αποκλείεται να κρατηθούν εν ζωή αυτά, θα φτιάξω σίγουρα κι άλλα.

Τελικά είναι πολύ αισθητή η απουσία της Φέφης, της Κάντυ, της Δώρας και των άλλω κοριτσιών που έχουμε καιρό να δούμε στο καφέ. Βρε κορίτσια πότε θα ξαναμπείτε;

Η μέρα σήμερα θα είναι γεμάτη μιά και σχολάω στις 2,30, πάω κατευθείαν για συμμάζεμα και βάψιμο στο μαλλί και μετά στον παιδίατρο για εμβόλιο στον μικρό.

Κοινώς θα μαζευτώ στο σπίτι ....αργάμιση!!!!

Όλα όσα ανέφερες απαραίτητα είναι, αλλά βρε παιδί μου πολύ πνίξιμο στο χρόνο σου έτσι. Με 'γεια τα μαλλιά.

Κορίτσια δώστε συνταγές για γλασο περικαλώ για μπισκότα. Χωρίς ωμό αυγό όμως.

Έχω χρησιμοποιήσει απλή συνταγή σαν αυτή που είπαν τα κοριτσια που βάζουν νερό και άχνη. Τις αναλογίες θα τις δεις με το μάτι βάζοντας άχνη σε ένα μπολ του παγωτού και ένα (μόνο ένα) κουταλάκι του γλυκού νερό. Το ανακατεύεις μέχρι να γίνει ρευστό. Αν είναι πολύ ρευστό προσθέτεις άχνη. Αν έγινε μάζα τόση που δεν πλάθεται εύκολα προσθέτεις σταγόνες νερό.

Παραλλαγή της ίδιας συνταγής είναι αντί για νερό να βάλεις φρέσκο γάλα.

Υπάρχει η βανίλια υποβρύχιο που τρώγαμε όταν ήμασταν παιδιά. Την οποία ζεσταίνεις σε ένα κατσαρολάκι να γίνει λίγο ρευστή και την απλώνεις στα μπισκοτάκια.

Εβιρακι πως ειναι η Εβιρινα?Συνηλθε καθολου?

Ναι Τζένη μου, ευτυχώς συνήλθε, υπάρχουν μόνο λίγα κατάλοιπα από βήχα και συνάχι, αλλά εφόσον βγαίνει έξω στο παγωμένο περιβάλλον θα αργήσουν πολύ να περάσουν.

Περιμενει πως κ πως να φτιαξουμε μπισκοτα να αφησουμε για τον αγιο Βασιλη μαζι με γαλα .... που το ειδε αυτο τωρα .....

χαχαχαχα αν ταΐσει τον Άγιο με μπισκότα και γάλα θα περιμένει και μεγάλο πακέτο.;););)

Χθες το απόγευμα βρήκα με τη μία τσέρκι με αποσπώμενη βαση και πήρα και μικρές ταρτιέρες.Ηδη τις εγκαινίασα φτιαχνοντας τάρτες με σπανάκι

Μούρλια έγιναν

'Γεια στα χέρια σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Χειμωνιασε εδω. Βρεχει καποιες ωρες της ημέρας, εριξε και χαλάζι χθες κι εχει πολύ υγρασία. Περιμένω να δω τον καιρό που θα κάνει σε 10 μερες.

Τι μου κάνετε κατά τα άλλα;

Εβιρακι μυρισαν Χριστουγεννα με τα μελομακάρονά σου! Και του χρονου με υγεια! Εγω δεν ξερω τι θα φτιαξω φετος - θα δω πως θα κυλήσει ο χρονος μου λόγω της μετακομισης.

Κι εγω σκεφτομουν πόσο αισθητες ειναι οι απουσίες της Κάντυ, της Φεφης, της Δώρας και των άλλων κοριτσιών. Αλλά δυστυχως δεν μπορω να πω οτι δεν τις καταλαβαινω.

Περιστεράκι μεγεια τα καινουρια σκευη και καλά μαγειρεματα. Τάρτα με σπανάκι ε;

Ggeny σε κάποιο παιδικό θα το ειδε αυτο με το γαλα και τα μπισκότα (το κάνουν οι αμερικάνοι). Ρεβυθια με κριθαράκι δεν εχω ξανακούσει.

Αγγελικούλα μεγεια το μαλλί! Ωραίο πράγμα η ανανέωση!

Εμεις χθες φαγαμε ψαράκι με χόρτα και σημερα θα φαμε μακαρόνια (εγω πολύ λιγα και ολικής άλεσης). Ευτυχως δεν ειμαι μακαρονου και δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα τωρα λόγω διαιτας. Και ναι εγω δεν ξετρελαινομαι για παστιτσιο. Θα φαω ενα κομματάκι (δεν δημιουργω ποτέ πρόβλημα) αλλά δεν το επιθυμώ κιόλας! Ουτε κι ο άντρας μου! Πως σας φαινεται;

Χρόνια πολλά σε όσους εχετε να γιορταζουν σημερα!

Φιλάκια σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας.

χρονια πολλα στους εορτάζοντες και τις εορταζουσες.

εμεις σημερα θα φαμε φακες για να μεινει και για αυριο που θα ειμε εξω μηπως κα ιδεν προλαβω να μαγειρεψω...

αγγελικη τον διαγωνισμο τον εκανα μεσω φεις επειδη ειναι καινουργιο και ηθελα να το μαθουν λιγο...

εχω κανει διαγωνισους και με μαιλ και μου ελεγαν "γιατι δεν το κανεις μεσω φεις; πιο ευκολο ειναι" ντοιγκ.... οτι τον βολευει τον καθενα....


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Καιρός εντελώς αναποφάσιστος σήμερα! Το πρωί έβρεχε, τώρα το σκέφτετε να βγάλει ή να μην βγάλει ήλιο!

Σήμερα τρώμε σπανακόρυζο που έμεινε από χτες.

Επανέρχομαι να σχολιάσω.....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη θελω κ εγω να βαψω μαλλακι....

Δεν γινόταν να το αφήσω άλλο! Οι άσπρες τρίχες ήταν πολύυυυυ έντονες!

Ταζακι σε ποιον δεν αρεσει το παστιτσιο!!! μια μιαμ μου ανοιξες την ορεξη( οχι πως κλεινει κ ποτε αλλα λεμε τωρα).

χαχαχαχα! Δεν κλείνει η ρημάδα!!!!

Το αλλο ΣΚ εγω λεω να κανω απο μιση δοση μελομακαρονα κ κουραμπιεδες γι ατο καλο κ λιγα μπισκοτακια βουτυρου.Αν καταφερω κ παω στην αγορα ισως παρω κ ζαχαροπστα να τα στολισω με τον γιο μου. Περιμενει πως κ πως να φτιαξουμε μπισκοτα να αφησουμε για τον αγιο Βασιλη μαζι με γαλα .... που το ειδε αυτο τωρα .....

Μια χαρά το βρίσκω το παιδί! Τι όμορφες εικόνες αυτές που φτιάχνουμε για τα παιδάκια μας!

Γεια και από μένα!

Τι κάνουν τα όμορφα κορίτσια;

Χειμωνιάτικο τοπίο εδώ,με πολλή βροχή και αρκετό κρύο

Τελικά το αποφάσισε! Έβγαλε ήλιο!

Εβιράκι μας λιγούριασες πάλι...

Αγγελική με γεια το μαλλάκι.Να δω πότε θα τα βάψω κι εγω

Ευχαριστώ!

Ggeny επίσης το μετάνιωσα που δεν πήρα τα προηγούμενα τεύχη.

Καλλιοπάκι γλάσο εφτιαξα πρωτη φορα πρόσφατα με ζάχαρη άχνη,νεράκι και λεμόνι.Και πρόσθεσα και χρωματα ζαχαροπλαστικής.Μπελαλίδικη διαδικασία.Από αναλογίες,βλέποντας και κάνοντας.Το γλασο πρεπει να βγει αρκετά πηχτό πάντως.

Χθες το απόγευμα βρήκα με τη μία τσέρκι με αποσπώμενη βαση και πήρα και μικρές ταρτιέρες.Ηδη τις εγκαινίασα φτιαχνοντας τάρτες με σπανάκι

Μούρλια έγιναν

Καλές μαγειρικές δημιουργίες Περιστέρω!

Γεια σας κορίτσια.

Η κατσαρόλα σήμερα είχα αρακά λεμονάτο. Έφτιαξα και τα πρώτα μου μελομακάρονα. Λέω τα πρώτα, γιατί μέχρι τις γιορτές αποκλείεται να κρατηθούν εν ζωή αυτά, θα φτιάξω σίγουρα κι άλλα.

Και του χρόνου Εβιράκι!

Τελικά είναι πολύ αισθητή η απουσία της Φέφης, της Κάντυ, της Δώρας και των άλλω κοριτσιών που έχουμε καιρό να δούμε στο καφέ. Βρε κορίτσια πότε θα ξαναμπείτε;

Θα συμφωνήσω!

Καλημέρα! Χειμωνιασε εδω. Βρεχει καποιες ωρες της ημέρας, εριξε και χαλάζι χθες κι εχει πολύ υγρασία. Περιμένω να δω τον καιρό που θα κάνει σε 10 μερες.

Ελπίζω να φτιάξει Φωτεινούλα!

Τι μου κάνετε κατά τα άλλα;

Εβιρακι μυρισαν Χριστουγεννα με τα μελομακάρονά σου! Και του χρονου με υγεια! Εγω δεν ξερω τι θα φτιαξω φετος - θα δω πως θα κυλήσει ο χρονος μου λόγω της μετακομισης.

Δεν πειράζει αν δεν φτιάξεις φέτος! Έχεις τόσα τρεχάματα και πρέπει να είσαι όσο πιο ξεκούραστη γίνεται! Και στο κάτω κάτω οι ζαχαροπλάστες κλέφτες θα γίνουν???? ( Καιρό είχα να το πω εεεεε? )

Ggeny σε κάποιο παιδικό θα το ειδε αυτο με το γαλα και τα μπισκότα (το κάνουν οι αμερικάνοι). Ρεβυθια με κριθαράκι δεν εχω ξανακούσει.

Ούτε κι εγώ!

Αγγελικούλα μεγεια το μαλλί! Ωραίο πράγμα η ανανέωση!

Ωραίο δεν λες τίποτα!!!!

Εμεις χθες φαγαμε ψαράκι με χόρτα και σημερα θα φαμε μακαρόνια (εγω πολύ λιγα και ολικής άλεσης). Ευτυχως δεν ειμαι μακαρονου και δεν εχω ιδιαιτερο προβλημα τωρα λόγω διαιτας. Και ναι εγω δεν ξετρελαινομαι για παστιτσιο. Θα φαω ενα κομματάκι (δεν δημιουργω ποτέ πρόβλημα) αλλά δεν το επιθυμώ κιόλας! Ουτε κι ο άντρας μου! Πως σας φαινεται;

Σπάνια περίπτωση!!!!!

Χρόνια πολλά σε όσους εχετε να γιορταζουν σημερα!

Φιλάκια σε όλες

γεια σας.

χρονια πολλα στους εορτάζοντες και τις εορταζουσες.

εμεις σημερα θα φαμε φακες για να μεινει και για αυριο που θα ειμε εξω μηπως κα ιδεν προλαβω να μαγειρεψω...

αγγελικη τον διαγωνισμο τον εκανα μεσω φεις επειδη ειναι καινουργιο και ηθελα να το μαθουν λιγο...

εχω κανει διαγωνισους και με μαιλ και μου ελεγαν "γιατι δεν το κανεις μεσω φεις; πιο ευκολο ειναι" ντοιγκ.... οτι τον βολευει τον καθενα....

Ταζάκι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον διαγωνισμό. Απλώς σχολίασα αυτήν την τάση που επικρατεί τον τελευταίο καιρό σχεδον τα πάντα να περνάνε από το φέις!

Χρόνια πολλά και από μένα στις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες!

Μεταξάκι να χαίρεσαι τον Νικολιό σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Χρόνια πολλά στους Νίκους και στις Νικολέτες, όπως επίσης, και στο γιο της Κάντυ. Έχουμε κάποιον άλλο που ξεχνάω;

Η κατσαρόλα μου σήμερα έβγαλε κοτόπουλο κοκκινιστό με μακαρόνια. Για μένα ήθελα σόγια κοκκινιστή, αλλά δεν έχει στο ντουλάπι. Έξω χιονίζει, το έχει στρώσει κι αυτός είναι ο λόγος που με απέτρεψε από το να πάω να αγοράσω ένα σακουλάκι. Μάλλον θα φάω αλατισμένα μακαρόνια με σαλάτα.

Εβιρακι μυρισαν Χριστουγεννα με τα μελομακάρονά σου! Και του χρονου με υγεια!

Σ' ευχαριστώ Φωτεινή μου, επίσης.

Εγω δεν ξερω τι θα φτιαξω φετος - θα δω πως θα κυλήσει ο χρονος μου λόγω της μετακομισης.

Εννοείται ότι αφού προέχουν άλλες δουλειές τα γλυκά είναι το λιγότερο. Τόσο νόστιμα υπάρχουν τριγύρω σε ζαχαροπλαστεία και φούρνους.

Και του χρόνου Εβιράκι!

Σ' ευχαριστώ Αγγελική μου , επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι πολύ αισθητή η απουσία της Φέφης, της Κάντυ, της Δώρας και των άλλω κοριτσιών που έχουμε καιρό να δούμε στο καφέ. Βρε κορίτσια πότε θα ξαναμπείτε;

;););););)

Κι εγω σκεφτομουν πόσο αισθητες ειναι οι απουσίες της Κάντυ, της Φεφης, της Δώρας και των άλλων κοριτσιών. Αλλά δυστυχως δεν μπορω να πω οτι δεν τις καταλαβαινω.

............

Χρόνια πολλά σε όσους εχετε να γιορταζουν σημερα!

............................................

Χρόνια πολλά και από μένα στις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες!

Μεταξάκι να χαίρεσαι τον Νικολιό σου!

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Χρόνια πολλά στους Νίκους και στις Νικολέτες, όπως επίσης, και στο γιο της Κάντυ. Έχουμε κάποιον άλλο που ξεχνάω;

Κοριτσάκια μου !!!!

Εβίρι, Αγγελική2 (τα είπαμε και τηλ/κά)... Φωτεινούλα-εγκυούλα και οι λοιπές κυρίες ... μου λείψατε βρε !!!!!!

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές !!!! Βέβαια, γιορτάζει το Νικολιό μου σήμερα κι έχω να σας φιλέψω ένα κατιτίς !!!

Κι εσείς να είστε γερές, με τα παιδάκια σας και τους άντρες σας (και Φωτεινή "Μ΄ένα πόνο εύχομαι !" Άντε, βαδίζεις αργά αλλά σταθερά βλέπω ! Μπραβο καμάρι μου !

Πρώτα το κέρασμα όμως

:rolleyes::rolleyes::P

?view=att&th=13b6fde1074d1451&attid=0.1&disp=thd&safe=1&zw

?view=att&th=13b6fdde2ca630b7&attid=0.1&disp=thd&safe=1&zw

?view=att&th=13b6fdd58ceb8e54&attid=0.1&disp=thd&safe=1&zw

Είναι από το γλυκάκια που έφτιαξα για τον σταθμό !!!! Μικρές είστε κι εσείς μπορείτε άνετα να φάτε κέηκ μέσα σε χωνάκια/κυπελάκια παγωτού με γκανάς και μπριμπίλια ε ?????????????? :cool:

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και λίγη τουρτίτσα για τα γενέθλιά μου που πέρασαν -29/11-

(ουφ, πάει κι αυτό)...

βέβαια, δεν έμεινε ούτε αμύγδαλο φιλέ τί να λέμε τώρα (ναι, τόλμησα : έφτιαξα τούρτα αμυγδάλου με σουμάδα του Παρλιάρου φυσικά) και Αγγελική2 ????? ου ου !!! Ας γίνουν κλέφτες οι ζαχαροπλάστες χα χα !!!

?view=att&th=13b6fdce4c06debd&attid=0.1&disp=thd&safe=1&zw

Θα σας γράψω και νέα, ένα ένα !:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στα μαγειρικά μας τώρα : χθες και προχθές την βγάλαμε με χταπόδι/κοφτό μακαρονάκι για σήμερα που το πρόγραμμα δεν έχει έξοδο... θα κάμω ρεβύθια με λουκάνικο και σάλτσα ντομάτας {στεγνό δλδ όχι σε σούπα} ... όχι ότι το έχω ξαναεπιχειρήσει αλλά είπα να πειραματιστώ !! !;) Είδα ότι το συνόδευε με πιτούλες κομμένες και σαλατούλα και το βρήκα καλή ιδέα !

Το Σάββατο είχα φτιάξει μοσχαράκι κοκκινιστό τας κεμπάπ σχετικά στεγνό όχι με πολλές σάλτσες, έκαμα κι έναν ωραιότατο πουρέ πατάτας τον κλασικό με γαλατάκι, βουτυράκι μυρωδικά, τον έστρωσα ωραία ωραία πάνω από τον μόσχο και το έψησα στον φούρνο να γκρατιναριστεί...

έγινε ένα φαγάκι υπέροχο χωρίς πολύ κόπο ! Η Σ έφαγε τον αγλέουρα !!! Το καταχάρηκα σας λέω ! και ΓΕΝΙΚΑ μαγειρεύω πολύ τώρα τελευταία όλο δοκιμάζω ζύμες νέα πράγματα ιδίως μέσα στο Σ/Κ δεν ξέρω τί έχω πάθει.. εμένα η κρίση με βάρεσε εκεί !!!

Στο γραφείο μια από τα γίδια... μας πειράζει και ο αέρας που αναπνέουμε και το κλίμα εδώ δεν είναι Χριστουγεννιάτικο !

Ευτυχως, είναι καλά τα πιτσίνια μας !!!

Αυτό σκέφτομαι και σωπαίνω !

Α ! Στολίσαμε κιόλας το Σάββατο που μας πέρασε !

Έχω μια σκοτεινή φωτό

?view=att&th=13b6fdd26221df19&attid=0.1&disp=thd&safe=1&zw

Link to comment
Share on other sites

Για τα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ πρώτα ο Θεός να είμαστε καλά λέω να επιχειρήσω μελομακάρονα, μπισκοτάκια (μαζί με τα τέκνα εννοείται τα τελευταία), βασιλόπιττα -δεν έχω αποφασίσει ακόμη τί/ποιά... αν και έχω βάλει στο μάτι μια της Βέφας- αυτά !!!!

Εκτός εάν βρω κάτι ενδιαφέρον στο ενδιάμεσο... κυκλοφορούν και οι Γλ.Ιστ. την Δευτέρα οϊμέ !!

Link to comment
Share on other sites

Μεταξάκι οι φωτογραφίες που ανέβασες δεν ανοίγουν!

Εσείς οι υπόλοιπες τις βλέπετε?

Πολύχρονη και για τα γενέθλιά σου! Δεν είχα ιδέα!!!!

Ζύμη πως ανοίγεις ντίαρ????? Με το γνωστό εργαλείο????:tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...