Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

γενεθλια εχει το παλικαρακι μου :D

Α καλά...

Γκαβάδι εδώ!!!:cool:Αόματος που λένε...

Δεν το πρόσεξα Ταζ μου

Πολύχρονος να είναι ο μικρούλης σου,γερός και χαρούμενος και εσείς να είστε καλά για να τον καμαρώνετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

να το χαίρεσαι το αγόρι σου γερό, καλότυχο κ να προοδεύει γερό κ ευτυχισμένο.

εβίρι, η δουλειά φταίει, το ότι διαβάζουν τα μηνύματα άνθρωποι που δεν γράφουν κ δεν θέλω άλλους μπιγκ μπράδερ στη ζωή μου...

σιγά σιγά θα αραιώσω, αλλά σας σκέφτομαι.

φιλιά σε όλες!

καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

να το χαίρεσαι το αγόρι σου γερό, καλότυχο κ να προοδεύει γερό κ ευτυχισμένο.

εβίρι, η δουλειά φταίει, το ότι διαβάζουν τα μηνύματα άνθρωποι που δεν γράφουν κ δεν θέλω άλλους μπιγκ μπράδερ στη ζωή μου...

σιγά σιγά θα αραιώσω, αλλά σας σκέφτομαι.

φιλιά σε όλες!

καλό βράδυ!

Γεια σας κοριτσια!!!

Σας ελειψα? ΟΟΟχχχχιιιι? :evil:

Εχω αραιωσει και εγω αλλα οχι για τον ιδιο λογο που θελει να φυγει η Φεφη...απλα τρεχω με δουλειες και δενε χω ποτε χρονο μπαινω στα κλεφτα, οποτε ειναι δυσκολο να σας παρακολουθω..τι κανετε?

Φεφη, δε ξερω αν θελεις να πεις, αλλα τι εννοεις οτι διαβαζουν μηνυματα ανθρωποι που δε γραφουν? Πως το ξερεις αυτο? Και βασικα πως καταλαβαινεις οτι ειναι κακοβουλοι γτ πχ κ εγω πολλες φορες διαβαζω στα κλεφτα αλλα δεν απανταω....


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας!!!!!!!

Εχω μερες να μπω,ειχα τον μικρο με 40 πυρετο,βηχα,εμετους,ωτιτιδα στα 2 αυτακια και κοκκινο λαιμο....αυτα τα ομορφα...:?

Σημερα μετα απο 4 μερες ειναι καλυτερα,απυρετος και επιτελους εφαγε.

Σας φιλω ολες.

Δεν σας γραφω τι τρωμε γιαιτι εχω μαγειρεψει-πεταξει πολυ φαι αυτες τις μερες...λογο εμετου και ανορεξιας του μκρου.

Σας φιλω ολες.

ΕΒΙΡΗ θελω κι εγω χιονι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Κρυώνω σήμερα.... Με 8 βαθμούς έφυγα από το σπίτι! Μπρρρρρρ!!!!

Σήμερα τρώμε βραστό μια και παει με τον καιρό!

γενεθλια εχει το παλικαρακι μου :D

Πολύχρονος και γερός!! Να τον χαίρεστε!

Η μικρη ειναι καλά αλλά δυστυχως κολλησα εγω. Πηγα στο γιατρο και ειμαι οριακα για ωτιτιδα. Και αποφευγουμε ακομα τα φαρμακα. Πολύ μπουκωμα και βηχας βρε κοριτσια. Φιλιά

Ωχχχχχχ!!! Περαστικά σου Φωτεινή.... Δεν μπορείς να πάρεις και πολλά πράγματα τώρα....

φιλάκια σε όλες. είμαστε καλά! έχουμε παιδίατρο το απόγευμα.

Πως πήγατε;; Είναι καλύτερα το παιδί;

Αυτή τη βδομάδα είναι οι φθινοπωρινές διακοπές των παιδιών -δε θυμάμαι αν σας το ανέφερα πριν. Έτσι βάλαμε κάποια έξτρα μαθήματα (πάρε να 'χεις με λίγα λόγια).

Μμμμμμμ.... Ωραίες διακοπές!:tongue: Φαντάζομαι η μικρή θα ανυπομονεί να ξαναρχίσει το σχολείο!!!:tongue::tongue:

Εχω μερες να μπω,ειχα τον μικρο με 40 πυρετο,βηχα,εμετους,ωτιτιδα στα 2 αυτακια και κοκκινο λαιμο....αυτα τα ομορφα...:?

Περαστικά στον Ραφαηλάκο!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα.

το παιδί πάει καλά, αλλά θα συνεχίσουμε μάσκα μέχρι κ χριστούγεννα, οπότε επανέλεγχος για να δούμε πού βρισκόμαστε! σχολείο τέρμα προς το παρόν, εντολή γιατρού.

έλεν, καμιά σχέση με αυτό που λες. αλλά...άστο καλύτερα.

εδώ έχει ήλιο με δόντια.

χθες μαγείρεψα φασόλια χάντρες που ζήτησε ο φέφος.

να είστε όλες καλά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαγειροκοριτσα!!!καλα ειστε??εμεις μια χαρα, χειμωνιαζει σιγα σιγα!!!θελω κρυο και τζακι και κρασακια και φαιιι!!!σημερα τρωμε τραχανα και μπιφτεκια με πατατες φουρνου.

ταζουλινι να τον χαιρεσαι τον γιοκα σου και να τον καμαρωνεις παντα!!!

περαστικα και αγυριστα σε ολα τα αρρωστουλικα, μικρα και μεγαλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Για σήμερα φτιάχνω μελιτζάνες ιμάμ μπαϊλντί. Είχα πάρα πολύ καιρό να το φτιάξω αυτό το φαγητό.

Γκαβάδι εδώ!!!:cool:Αόματος που λένε...

χαχαχαχαχα

Δεν το πρόσεξα Ταζ μου

εβίρι, η δουλειά φταίει, το ότι διαβάζουν τα μηνύματα άνθρωποι που δεν γράφουν κ δεν θέλω άλλους μπιγκ μπράδερ στη ζωή μου...

σιγά σιγά θα αραιώσω, αλλά σας σκέφτομαι.

Αν αραιώσεις εσύ, θα ερημώσουμε εμείς.

Σας ελειψα? ΟΟΟχχχχιιιι? :evil:

Πού είσαι καλέ;

Εχω αραιωσει και εγω αλλα οχι για τον ιδιο λογο που θελει να φυγει η Φεφη...απλα τρεχω με δουλειες και δενε χω ποτε χρονο μπαινω στα κλεφτα, οποτε ειναι δυσκολο να σας παρακολουθω..τι κανετε?

Εντάξει, άμα είναι θέμα δουλειάς σε συγχωρούμε.

Δε μου λες, είχατε τελικά κάποιο πρόβλημα εκεί που μένετε με τις πλημμύρες που έγιναν πριν καιρό στο Λονδίνο; Είχα ξαναρωτήσει σε παλιότερο ποστ, αλλά δεν είχες μπει.

Εχω μερες να μπω,ειχα τον μικρο με 40 πυρετο,βηχα,εμετους,ωτιτιδα στα 2 αυτακια και κοκκινο λαιμο....αυτα τα ομορφα...:?

Άλλος με τη βάρκα μας.:(

Τι γίνεται βρε παιδιά, πολύς κόσμος άρρωστος αυτές τις μέρες.

Δωράκι μου, περαστικά στο μικρούλη μας, να του περάσει όσο πιο γρήγορα γίνεται. Πολύ δυνατά τον έπιασε, θα πρέπει να υποφέρει αρκετά.

ΕΒΙΡΗ θελω κι εγω χιονι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια στιμούλα να γιομίσω το κοφίνι.

Κρυώνω σήμερα.... Με 8 βαθμούς έφυγα από το σπίτι! Μπρρρρρρ!!!!

Ίδια θερμοκρασία έχουμε σήμερα περίπου, αλλά εδώ έχει ήλιο.

Μμμμμμμ.... Ωραίες διακοπές!:tongue: Φαντάζομαι η μικρή θα ανυπομονεί να ξαναρχίσει το σχολείο!!!:tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχα ναι κλαίγοντας την έχω.

το παιδί πάει καλά, αλλά θα συνεχίσουμε μάσκα μέχρι κ χριστούγεννα, οπότε επανέλεγχος για να δούμε πού βρισκόμαστε! σχολείο τέρμα προς το παρόν, εντολή γιατρού.

Έρε παιδί μου, τι θα γίνει μ' αυτήν την κατάσταση. Αν το ήξερες έτσι Φέφη, καλύτερα θα ήταν να μην ξεκινούσε καθόλου σχολείο φέτος. Έχει ταλαιπωρηθεί πολύ η καημενούλα.

εμεις μια χαρα, χειμωνιαζει σιγα σιγα!!!θελω κρυο και τζακι και κρασακια και φαιιι!!!

Έλα εδώ να σου παρέχω τα υπόλοιπα εκτός από το τζάκι.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα!!!

Εχουμε γίνει...Λάκωνες εδώ μέσα!Γράφουμε-απαντάμε λακωνικά!!!:tongue:

Εβίρι μου να ήξερες πόσο μα πόσο μας έχεις λείψει.

Λέω "μας"γιατί είμαι δίφυλλη ντουλάπα,κάνω για δύο:tongue::tongue:

Σήμερα τρώμε φαγητό που είχα φτιάξει το Σάββατο,αλλά αλλιώτικο...Ειχα φτιαξει κιμά για μακαρόνια με αλεσμενα λαχανικά μέσα για να φάει και το σκασμένο κανά λαχανικό που με εχει πρηξει με το φαϊ,αλλά κανένα αποτελεσμα...Τον εφτιαξα λοιπόν με κριθαράκι στο φούρνο και μια πιατάρα χλάπα χλούπα την κατεβασε.

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια και περαστικά στα αρρωστούλικα της παρεας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!

Τι κάνετε?

Εγώ, ως συνήθως, τρέχω πίσω από το μικρό, γι' αυτό και δε σας γράφω συχνά. Να δω τι θα κάνω όταν περπατήσει...

Προσπαθώ να σας διαβάζω από το κινητό για να παίρνω καμία ιδέα για φαγητά, αλλά δεν είναι εύκολο να γράφω από εκεί.

Ταζ, να χαίρεσαι το μικρό σου (αν και λίγο καθυστερημένες οι ευχές μου)!! Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!! Να είναι γερός και καλότυχος!!!

Εμείς σήμερα τρώμε σνίτσελ κοτόπουλο στο φούρνο και για το μικρό φτιάχνω μοσχάρι σούπα. Από τότε που σταματήσαμε τα αλεσμένα, έχει μια μανία για τις σούπες. Τα εντελώς στέρεα τα σνομπάρει. Μόνο εχθές του έδωσα να δοκιμάσει από το δικό μου (κοκκινιστό κοτόπουλο που είχε περισσέψει και το είχα διαλύσει και είχα βάλει μέσα κριθαράκι) και το πρτίμησε από την ψαρόσουπα που του είχα ετοιμάσει. Ενώ την Κυριακή το κοτόπουλο κοκκινιστό με μακαρόνια δεν το έφαγε... τι να πεις?


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γειααα σαας! παιδιά το ξανάριξα στη δίαιτα, προσπαθώ η καημένη, αλλά τζίφος. Τεσπα, ζυμαρικούλια σημερις που τα έχω πεθυμήσει!

εβίρι, η δουλειά φταίει, το ότι διαβάζουν τα μηνύματα άνθρωποι που δεν γράφουν κ δεν θέλω άλλους μπιγκ μπράδερ στη ζωή μου...

σιγά σιγά θα αραιώσω, αλλά σας σκέφτομαι.

άν σου πω κι εγώ το σκέφτομαι / φοβάμαι αυτό. Αλλά πως μπορεί να γνωρίζεις κάτι τέτοιο? εγώ απλά εικάζω...

Κάτι για χιόνια διάβασα εβιράκι! Not bad! Θα ήθελα λίγο χιονάκι, αρκεί να μην είχα να σκέφτομαι το πετρέλαιο....

Ελένη εσύ που είσαι με τόσο κρύο? μόνο 8 βαθμούς?

Ταζ πολύχρονος! Πολύχρωμος, ευτυχισμένος!! Κι εσύ φυσικά να τον χαίρεσαι!!! Έχεις τόση θετική σκέψη και τόση δύναμη που φτάνεις για 5 μαμάδες μαζί! Ο γιος σου είναι πολύ τυχερός που σε έχει! Φιλάκια πολλά και πολλές πολλές ευχούλες για όοοτι επιθυμείτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι κορίτσια!

Σήμερα τρώμε σπανακόρυζο.

Χθες δεν μπήκα καθόλου γιατί είχα γονική και είχα πάει να ρωτήσω τους καθηγητές στο σχολείο της κόρης μου. Όλα καλά, τα καλυτερότερα δηλαδή! Συγκινήθηκα η κουκουβάγια!

Καλημερα και απο εμας,εχω μερες να μπω στο καφε,μιας και το κινητο μου με εγκαταλειπει σιγα-σιγα και που χρονος για το λαπτοπ..

Σε καταλαβαίνω Ιωαννίτσα! Κι εγώ το λαπτοπ, αν θα το χρησιμοποιήσω, θα είναι μετά τις 11 το βράδυ. Αλλά συνήθως εκείνες τις ώρες κουτουλάω!

Ειμαστε καλα βεβαια που και που εχουμε και τα τρελα μας αλλα ενταξει μικρα ειναι ακομα ευτυχως παει νηπια η Μ και εχω καποια ησυχια τα πρωινα..Πριν μια εβδομαδα πηγαμε και παιδιατρο η μπεμπουλα μου ειναι μια χαρα βαζει πολυ καλο βαρος οποτε συνεχιζουμε με βυζακι μαμας..

Μπράβο στην μπεμπούλα που πίνει όλο το γαλατάκι της μανούλας και μεγαλώνει!

Σημερα εχω και γυναικολογο γιατι κατι κουλα μου κανει η περιοδος μαλλον να δουμε τι γινετε,και θα αφησω τον Τ μονο του και με τα τρια:shock::?:lol::lol:..

Ελπίζω να φύγεις με καλά νέα!

Ταζ μου χρονια πολλα στον γιοκα σου να τον χαιρεσαι πολυχρονος και γερος παντα στην ζωη του...Αυτα κοπελιες απο μενα,παω να λουσω την κομη μου γιατι θα γινω ελαιοπαραγωγος σε λιγο τα φιλια μου σε ολες

:D:D:D:D:D

ευχαριστω κοριτσακι. κι εσυ οτι επιθυμεις

Χιλιόχρονος ο γιόκας σου ταζάκι!

Καλημέρα!

Αν και κατόπιν εορτής Χρόνια πολλά σε όσους είχαν ανθρώπους που γιόρταζαν και χρόνια πολλά για την Θεσσαλονικη μας!

Εμείς είμαστε καλά και περάσαμε ένα ήσυχο τριήμερο!

Σήμερα τρώμε φασολάκια με κρέας!

Εβιράκι αρχισαν τα χιόνια ε;;; Καλό χειμώνα λοιπόν!

Αννια που να προλάβεις κορίτσι μου με 3;;;;

Αγγελικούλα τι κάνεις;;; Σε χασαμε από δίπλα... Πως πάνε τα παιδιά;

Πολύ δύσκολο να με βλέπετε δίπλα! Τις ώρες που μπορώ να μπω συνήθως κοιμάμαι!!!! Μπήκα για λίγο χτες βράδυ αλλά με πέταξε έξω την ώρα που ζήτησα να ανεβάσω αυτά που είχα γράψει και δεν είχα το κουράγιο να τα ξαναπώ!

Ηλιαχτίδα μεγιές!!!! Καλοφόρετα!

Φεφάκι πολύ χαίρομαι που είστε καλά!

Περιστέρω καλά κουράγια!!!!

Γεια και από μένα φίλες μου!!!

Τι απουσίες είναι αυτές;

Και νομιζα ότι μόνο εγώ είμαι η σκασιαρχού της παρέας!

Αγγελική να χαίρεσαι την κορούλα σου και πάντα να την καμαρώνεις!Οσο για τους επισήμους,τωρα το καταλαβες ότι χουν θράσος;Εδώ κανείς δεν φάνηκε!!!

Αυτό έπρεπε να κάνουν παντού οι λεχρίτες!

Ταζ τι γιορτή είναι σήμερα;Χρόνια σας πολλά!

Δεν είμαι και πολύ στα πάνω μου αυτές τις μέρες;

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια

Καλησπέρα!

καταρχην χρονια πολλά σε όσους γιορταζαν του Αγιου Δημητρίου! Να ειναι γεροι κι ευτυχισμενοι!

Ταζάκι να χαιρεσαι το γιοκα σου! να τον δεις οπως επιθυμεις!

Εβιρακι καλο κουραγιο με το γερμανικο χειμώνα!

Να χαιρεστε και τα βλασταρια σας που τα καμαρώσατε να παρελαυνουν!

Κι εσύ την δική σου Φωτεινούλα όταν μεγαλώσει λίγο!

Η μικρη ειναι καλά αλλά δυστυχως κολλησα εγω. Πηγα στο γιατρο και ειμαι οριακα για ωτιτιδα. Και αποφευγουμε ακομα τα φαρμακα. Πολύ μπουκωμα και βηχας βρε κοριτσια. Δεν εχω παει στη δουλεια αυτες τις μερες για να μη χειροτερεψω. Έβρεξε εδω τις προηγουμενες μερες κι αναμενεται κι άλλη επιδεινωση απο αυριο.

Φιλιά

Περαστικούλια σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Εβίρι μου να ήξερες πόσο μα πόσο μας έχεις λείψει.

Με συγκινείς Περιστεράκι μου, αλλά εξεπλάγην γιατί εγώ σπάνια λείπω από τον καφέ. Το πολύ-πολύ να γράψω νύχτα.

Εγώ, ως συνήθως, τρέχω πίσω από το μικρό, γι' αυτό και δε σας γράφω συχνά. Να δω τι θα κάνω όταν περπατήσει...

Ό,τι κάνεις και σήμερα. Μέχρι να πάει περίπου 3 προς 4, αναγκαστικά θα τρέχεις πίσω του, όχι μόνο για να μη χτυπήσει, αλλά γιατί σ' αυτήν την ηλικία είναι περίεργα τα παιδιά και πολύ σκανταλιάρικα.:D:D

γειααα σαας! παιδιά το ξανάριξα στη δίαιτα, προσπαθώ η καημένη, αλλά τζίφος.

Κάνε εσύ την προσπάθεια Καλλιπάκι, κι ό,τι γίνει έγινε. Καλή επιτυχία.

Κάτι για χιόνια διάβασα εβιράκι! Not bad! Θα ήθελα λίγο χιονάκι, αρκεί να μην είχα να σκέφτομαι το πετρέλαιο....

Να βάλω και δεύτερο κοφίνι;

Χθες δεν μπήκα καθόλου γιατί είχα γονική και είχα πάει να ρωτήσω τους καθηγητές στο σχολείο της κόρης μου. Όλα καλά, τα καλυτερότερα δηλαδή! Συγκινήθηκα η κουκουβάγια!

Ήμουν σίγουρη, συγχαρητήρια στο καμάρι σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμάς!

Ταζ και από εμάς χίλιες ευχές για τα γενέθλιά σας! (με ένα μικρό delay!)

Είχαμε και εμείς διάφορες δουλίτσες και γιορτούλες αυτές τις μέρες και δεν έγραψα καθόλου.

Από φαγάκια έκανα διάφορα, την Παρασκευή Φακές, το Σάββατο τορτελίνια, την Κυριακή ψαρούκλα που έπιασε ο καλός μου στον φούρνο με λαχανικά, τη Δευτέρα μπιφτέκια και σαλάτα, εχτές μακαρονάδα με σάλτσα και σήμερα πατατούλες βραστές με αυγουλάκια και ντρέσινγκ. Για αύριο έχω βγάλει να ξεπαγώνουν παιδάκια γαλοπούλας, ακόμα δεν έχω αποφασίσει με τί θα τα σερβίρω, ίσως πιλαφάκι και σαλάτα, θα δω!

Καλή συνέχεια!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Τι βροχή σήμερα...Εχω να πάω και για δουλειές έξω και προβλέπεται να γινομαι παπάκι!!!:tongue:

Σήμερα τρώμε περισσεύματα γιατί χθες δεν μαγειρεψα για να φύγουν κι αυτά που έχουμε!

Ελένη εσύ που είσαι με τόσο κρύο? μόνο 8 βαθμούς?

Είμαι δίπλα σε βουνό οπότε την δροσιά την αισθανόμαστε περισσότερο!!:rolleyes:

Χθες δεν μπήκα καθόλου γιατί είχα γονική και είχα πάει να ρωτήσω τους καθηγητές στο σχολείο της κόρης μου. Όλα καλά, τα καλυτερότερα δηλαδή! Συγκινήθηκα η κουκουβάγια!

Συγχαρητήρια Αγγελικούλα και πάντα να ακούς καλά λόγια και να καμαρώνεις!!!

Νομίζω πως αυτή είναι η μεγαλύτερη ικανοποίηση που μπορεί να νιώσει μια μανούλα γιατί έτσι αποδεικνύεται και η καλή δουλειά που κάνεις με τα παιδιά σου!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...