Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Φεφάκι ήταν η τρίτη φορά που είδα την κόρη μου να παρελαύνει κι ευτυχώς η πάνα δεν μου χρειάστηκε!!!! Ένα δάκρυ πάντως ψιλοκύλησε καθώς περνούσε από μπροστά μας!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας.

Εμεις σημερα τρωμε κοτοπουλο κοκκινιστο που περισσεψε απο εχθες και στο μικρο εκανα ψαροσουπα. Εφαγε πολυ λιγο. Ισως να φαει αργοτερα. Θα δειξει.

Αγγελικη μου, του πηραμε 3 ζευγαρια πυζαμες, ενα παντελονι φορμας και 5 ολοδωμα εσωρουχακια με μακρυ μανικι για μεσα στο σπιτι. Ελπιζω οτι οι πυζαμες θα μας βγαλουν το χειμωνα, γιατι θελω να του παρω μια φορμα ακομη και εσωρουχα κοντομανικα. Δυσκολοι καιροι γμτ...

Θελω να προσφερω στο παιδι και δεν μπορω.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο Ηλιαχτίδα! Κι εγώ με το σταγονόμετρο ψωνίζω πλέον στα παιδιά. Για εμένα ούτε λόγος! Βολεύομαι με τα περσινά.

Χθες που έιμασταν στην παρέλαση περνούσαμε έξω από τις βιτρίνες και δεν σταματούσα ούτε για μία ματιά! Που όρεξη .....

Κι είχες τους λεχρίτες χτες να είναι στημένοι στις εξέδρες και να θέλουν και τα παιδιά να τους γυρίσουν το κεφάλι να τους τιμήσουν! Βρε ούστ!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Καλέ, γιατί είναι τόσο σκοτεινά εδώ μέσα; Πού είσαστε όλες; Κι εγώ που νόμιζα ότι μόνο εγώ δεν μπήκα ακόμη από το πρωί.

Λοιπόν, για σήμερα επειδή έλειπα αρκετές ώρες, αρκέστηκα σε τηγανητές πατάτες με αυγά, κολοκυθάκια και σνίτσελ γαλοπούλας για την κόρη μου έτοιμα του σούπερ μάρκετ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας. κι εγω χαθηκα λιγο με τις δουλειες... ελπιζω να ειστε ολες καλα

σημερα θα φτιαξω διαφορα καλουδια αλλα για μεσημερι βλεπω τηγανητες πατατες με λουκανικα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα μαγειροκοριτσα τι κανετε?

χαθηκα αυτες τις μερες αλλα λειπαε χωριο.

Σημερα τρωμε φασολακια λαδερα με φρεσκια ντοματουλα κ εχω βαλει μεσα κ μελιτζανα-κολοκυθακι κ πατατουλες.

Ταζακι γιορταζετε σημερα?Χρονια πολλα στο αστερακι σου να τον χαιρεσαι κ να τον καμαρωσεις οπως ποθεις!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας,εχω μερες να μπω στο καφε,μιας και το κινητο μου με εγκαταλειπει σιγα-σιγα και που χρονος για το λαπτοπ..Ειμαστε καλα βεβαια που και που εχουμε και τα τρελα μας αλλα ενταξει μικρα ειναι ακομα ευτυχως παει νηπια η Μ και εχω καποια ησυχια τα πρωινα..Πριν μια εβδομαδα πηγαμε και παιδιατρο η μπεμπουλα μου ειναι μια χαρα βαζει πολυ καλο βαρος οποτε συνεχιζουμε με βυζακι μαμας..Σημερα εχω και γυναικολογο γιατι κατι κουλα μου κανει η περιοδος μαλλον να δουμε τι γινετε,και θα αφησω τον Τ μονο του και με τα τρια:shock::?:lol::lol:..

Ταζ μου χρονια πολλα στον γιοκα σου να τον χαιρεσαι πολυχρονος και γερος παντα στην ζωη του...Αυτα κοπελιες απο μενα,παω να λουσω την κομη μου γιατι θα γινω ελαιοπαραγωγος σε λιγο τα φιλια μου σε ολες


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αν και κατόπιν εορτής Χρόνια πολλά σε όσους είχαν ανθρώπους που γιόρταζαν και χρόνια πολλά για την Θεσσαλονικη μας!

Εμείς είμαστε καλά και περάσαμε ένα ήσυχο τριήμερο!

Σήμερα τρώμε φασολάκια με κρέας!

Εβιράκι αρχισαν τα χιόνια ε;;; Καλό χειμώνα λοιπόν!

Αννια που να προλάβεις κορίτσι μου με 3;;;;

Αγγελικούλα τι κάνεις;;; Σε χασαμε από δίπλα... Πως πάνε τα παιδιά;

Ηλιαχτίδα μεγιές!!!! Καλοφόρετα!

Φεφάκι πολύ χαίρομαι που είστε καλά!

Περιστέρω καλά κουράγια!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια και από μένα φίλες μου!!!

Τι απουσίες είναι αυτές;

Και νομιζα ότι μόνο εγώ είμαι η σκασιαρχού της παρέας!

Αγγελική να χαίρεσαι την κορούλα σου και πάντα να την καμαρώνεις!Οσο για τους επισήμους,τωρα το καταλαβες ότι χουν θράσος;Εδώ κανείς δεν φάνηκε!!!

Ταζ τι γιορτή είναι σήμερα;Χρόνια σας πολλά!

Δεν είμαι και πολύ στα πάνω μου αυτές τις μέρες;

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

καταρχην χρονια πολλά σε όσους γιορταζαν του Αγιου Δημητρίου! Να ειναι γεροι κι ευτυχισμενοι!

Ταζάκι να χαιρεσαι το γιοκα σου! να τον δεις οπως επιθυμεις!

Εβιρακι καλο κουραγιο με το γερμανικο χειμώνα!

Να χαιρεστε και τα βλασταρια σας που τα καμαρώσατε να παρελαυνουν!

Η μικρη ειναι καλά αλλά δυστυχως κολλησα εγω. Πηγα στο γιατρο και ειμαι οριακα για ωτιτιδα. Και αποφευγουμε ακομα τα φαρμακα. Πολύ μπουκωμα και βηχας βρε κοριτσια. Δεν εχω παει στη δουλεια αυτες τις μερες για να μη χειροτερεψω. Έβρεξε εδω τις προηγουμενες μερες κι αναμενεται κι άλλη επιδεινωση απο αυριο.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουρίτσα.

Δε μαγείρεψα σήμερα και ευτυχώς που είχε περισσέψει λίγη σούπα από την Κυριακή, γιατί δε θα προλάβαινα ούτε πρόχειρο φαγητό να φτιάξω. Από το ένα μάθημα πήγαμε στο άλλο, συν κάτι λίγα ψώνια του σπιτιού και γύρισα πριν από λίγο στο σπίτι. Αυτή τη βδομάδα είναι οι φθινοπωρινές διακοπές των παιδιών -δε θυμάμαι αν σας το ανέφερα πριν. Έτσι βάλαμε κάποια έξτρα μαθήματα (πάρε να 'χεις με λίγα λόγια).

σημερα θα φτιαξω διαφορα καλουδια αλλα για μεσημερι βλεπω τηγανητες πατατες με λουκανικα

Ωωωω τι είν' αυτό που μου έσπασε τη μύτη; Ταζ να είναι χιλίοχρονος ο μικρούλης, να τον καμαρώνετε πάντα.

καλημερα μαγειροκοριτσα τι κανετε?

χαθηκα αυτες τις μερες αλλα λειπαε χωριο.

Πώς περάσατε;

Πριν μια εβδομαδα πηγαμε και παιδιατρο η μπεμπουλα μου ειναι μια χαρα βαζει πολυ καλο βαρος οποτε συνεχιζουμε με βυζακι μαμας..

Μπράβο στη μπεμπουλίνα τη γλυκουλίνα.

Σημερα εχω και γυναικολογο γιατι κατι κουλα μου κανει η περιοδος μαλλον να δουμε τι γινετε,

Αχ βρε Ιωάννα μου, όλα για τις γυναίκες είναι τελικά. Οι άντρες μόνο στα ωραία συμμετέχουν.

Εβιράκι αρχισαν τα χιόνια ε;;; Καλό χειμώνα λοιπόν!

Ευχαριστώ Ελένη μου. Πέρσι αργήσαμε πολύ να δούμε χιόνι. Φέτος, ίσως να έχουμε βαρύ χειμώνα, ποιος ξέρει;

Δεν είμαι και πολύ στα πάνω μου αυτές τις μέρες;

Γιατί μωρέ Περιστεράκι μου;

φιλάκια σε όλες. είμαστε καλά! έχουμε παιδίατρο το απόγευμα.

Άσπρος σίφουνας. Δε μας έχεις συνηθίσει σε λακωνικά μηνύματα. Φεφάκι what's up?

Καλά αποτελέσματα στο παιδί.

Εβιρακι καλο κουραγιο με το γερμανικο χειμώνα!

Αχ κάτι ξέρεις εσύ, κάτι ξέρεις. :D:D:D Σ' ευχαριστώ.

Η μικρη ειναι καλά αλλά δυστυχως κολλησα εγω.

Περαστικά σου Φωτεινή μου και γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...