Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Εμένα πάλι γιατί μια χαρά μου κάθεται να περισεύει φαγητό και να μην μαγειρύω για δυό - τρεις μέρες???

Αγγελική μου, κι εμένα καλά μου κάθεται να περισσεύει φαγητό, αλλά όταν το έχω προγραμματίσει εγώ. Όχι όταν οι καλεσμένοι μου είναι του στυλ "πολύ ωραίο το σουφλέ που έφτιαξες, αλλά εγώ κάνω δίαιτα, δε θα φάω πολύ..." :evil::evil::evil:

Κάποια στιγμή σκέφτηκα ότι δεν τους άρεσε, αλλά δύο άτομα που εμπιστεύομαι πολύ μου είπαν ότι ήταν το πιο πετυχημένο σουφλέ που έχω κάνει.

Απλώς, έμεινε σουφλέ και καλαμάκια που παραγγείλαμε απ' έξω και, επειδή προσέχουμε λίγο τον τελευταίο καιρό, δεν ήθελα να τα φάμε για δύο και τρεις μέρες.

Σήμερα τρώμε φακές από την κατάψυξη (ταιριάζει και με τον καιρό).

Αύριο λέω να κάνω κρεατόσουπα.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γειά σου angel, καλώς ήρθες!

Εύχομαι να δεις σύντομα αποτελέσματα με την δίαιτά σου αλλά δεν νομίζω ότι είσαι στο σωστό καφέ για να τη κρατήσεις!!!!

Περισσότερο την όρεξη θα σου ανοίγουμε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.

Σημερα εκανα μια ψιλογενικη στο σπιτι και λεω να στρωσω τα χαλακια μας μιας και ο μικρος μου ολο κατω ξαπλωνει.

Για φαγητο ειχα βγαλει κιμα για γιουβαρλακια αλλα ο καλος μου με πηρε τηλ και μου ειπε οτι φερνει εκεινος μαμ εκπληξη....οοτε ζημωσα απλα τον κιμα τον εκανα κεφτεδακια και ξανα καταψυξη για αλλη μερα.Για τον μικρο κανω κατσικακι με κριθαρακι.αυτα

βγαινω γιατι γινεται μαχη.........φιλιαααααααααα


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου,

Καλησπέρα !!!!

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας ! Περάσαμε σούπερ, όλα ήταν εξαιρετικά και τα φαγητά και το παιχνίδι ... ευτυχώς, η κοπέλα που ήρθε εκείνο το 2ωρο (7.00-9.00) αποδείχθηκε σωτήρια ! Ρουθούνι δεν άνοιξε σας λέω !!!! Βέβαια, όλα τα λεφτά ήταν η έκφραση της μικρής μας όταν είδε φάντη μπαστούνι να ξεπροβάλει από το μπάνιο μια.... Χιονάτη !!!!! Έμεινε το παιδάκι λέμε ! Ήταν τόοοοσο μεγάλη η έκπληξή της που, ειλικρινά, έπρεπε να κρατώ βιντεοκάμερα ... άνοιξε τις ματάρες της και προσπαθούσε να μου πει "Μαμά η Χιο... η Χιο... η Χιο...." κόλλησε η βελόνα !!!!! Και τί δεν τους έκανε... έπαιξαν, τα ζωγράφισε, έκαναν το τρενάκι, τους μοίρασε μπαλόνια , χαμός !

Ειλικρινά, ευχαριστηθήκαμε όλοι, μικροί - μεγάλοι !

Δυστυχώς όμως σας έχω και λίγο "άσχημα" νέα ... εν ολίγοις -γιατί πλέον έχω αρχίσει να φοβάμαι και τον ίσκιο μου- τα πράγματα δεν είναι καλά.... υπάρχουν πολλές αλλαγές στο εργασιακό καθεστώς... από Παρασκευή σε πολλούς ζητήθηκε να έρχονται πλέον 8 με 6... κι επειδή είναι λίγο η κατάσταση ο σώζων εαυτόν σωθήτω... και ξέρω ότι υπάρχει τμημα που δουλειά του είναι να βλέπει που μπαίνουμε κλπκλπ... ένας καλοθελητής να βρεθεί.... υπάρχει κινδυνος....- έτσι, σιγά σιγά όσο γίνεται πιο σταδιακά και πιο αθόρυβα αρχίζω να αραιώνω λίγο την παρουσία μου...

εκεί φτάσαμε , να τα σκεφτόμαστε όλα πλέον !

Μην απορήσετε λοιπόν που είμαι... απλά, ελπίζω να είμαι καλά !

Χρόνια πολλά και καλά επίσης να ευχηθώ στη Ντίντι μας (με έναν πόνο !) και στο παιδάκι της Ηλιαχτίδας, πολύχρονος !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου angel, καλώς ήρθες!

Εύχομαι να δεις σύντομα αποτελέσματα με την δίαιτά σου αλλά δεν νομίζω ότι είσαι στο σωστό καφέ για να τη κρατήσεις!!!!

Περισσότερο την όρεξη θα σου ανοίγουμε!

Σ' ευχαριστώ Αγγελική μου! Άστα με τις δίαιτες έχω μια σχέση φοβερή χαχα

Αλλά παρασύρομαι η γυναίκα, αφού μαγειρεύω για τον μπαμπά και την Λου τί να κάνω να μην δοκιμάσω η δόλια?:D


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα σας.

Σημερα εκανα μια ψιλογενικη στο σπιτι και λεω να στρωσω τα χαλακια μας μιας και ο μικρος μου ολο κατω ξαπλωνει.

Για φαγητο ειχα βγαλει κιμα για γιουβαρλακια αλλα ο καλος μου με πηρε τηλ και μου ειπε οτι φερνει εκεινος μαμ εκπληξη....οοτε ζημωσα απλα τον κιμα τον εκανα κεφτεδακια και ξανα καταψυξη για αλλη μερα.Για τον μικρο κανω κατσικακι με κριθαρακι.αυτα

βγαινω γιατι γινεται μαχη.........φιλιαααααααααα

Δωράκι βλέπω ο θησαυρός κερδίζει τις μάχες την μία μετά την άλλη!!!:tongue:

Να σε ρωτήσω, τον κιμά τον είχες ξαπαγώσει για να τον κάνεις γιουβαρλάκια? Αν ναι, δεν κάνει να τον βάλεις στην κατάψυξη ξανά χωρίς να τον μαγειρέψεις.

Κορίτσια μου,

Καλησπέρα !!!!

Σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για τις ευχές σας ! Περάσαμε σούπερ, όλα ήταν εξαιρετικά και τα φαγητά και το παιχνίδι ... ευτυχώς, η κοπέλα που ήρθε εκείνο το 2ωρο (7.00-9.00) αποδείχθηκε σωτήρια ! Ρουθούνι δεν άνοιξε σας λέω !!!! Βέβαια, όλα τα λεφτά ήταν η έκφραση της μικρής μας όταν είδε φάντη μπαστούνι να ξεπροβάλει από το μπάνιο μια.... Χιονάτη !!!!! Έμεινε το παιδάκι λέμε ! Ήταν τόοοοσο μεγάλη η έκπληξή της που, ειλικρινά, έπρεπε να κρατώ βιντεοκάμερα ... άνοιξε τις ματάρες της και προσπαθούσε να μου πει "Μαμά η Χιο... η Χιο... η Χιο...." κόλλησε η βελόνα !!!!! Και τί δεν τους έκανε... έπαιξαν, τα ζωγράφισε, έκαναν το τρενάκι, τους μοίρασε μπαλόνια , χαμός !

Ειλικρινά, ευχαριστηθήκαμε όλοι, μικροί - μεγάλοι !

Δυστυχώς όμως σας έχω και λίγο "άσχημα" νέα ... εν ολίγοις -γιατί πλέον έχω αρχίσει να φοβάμαι και τον ίσκιο μου- τα πράγματα δεν είναι καλά.... υπάρχουν πολλές αλλαγές στο εργασιακό καθεστώς... από Παρασκευή σε πολλούς ζητήθηκε να έρχονται πλέον 8 με 6... κι επειδή είναι λίγο η κατάσταση ο σώζων εαυτόν σωθήτω... και ξέρω ότι υπάρχει τμημα που δουλειά του είναι να βλέπει που μπαίνουμε κλπκλπ... ένας καλοθελητής να βρεθεί.... υπάρχει κινδυνος....- έτσι, σιγά σιγά όσο γίνεται πιο σταδιακά και πιο αθόρυβα αρχίζω να αραιώνω λίγο την παρουσία μου...

εκεί φτάσαμε , να τα σκεφτόμαστε όλα πλέον !

Μην απορήσετε λοιπόν που είμαι... απλά, ελπίζω να είμαι καλά !

Χρόνια πολλά και καλά επίσης να ευχηθώ στη Ντίντι μας (με έναν πόνο !) και στο παιδάκι της Ηλιαχτίδας, πολύχρονος !!!!!

Μετάκι μου, χαίρομαι που όλα ήταν τέλεια στο πάρτυ σας! Τα είπαμε και τηλεφωνικώς. Όσο για τα εργασιακά .....μεσαίωνας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

ταζούλα για τον μικρό κάνε τραχανούλι ή σουπίτσα με λαχανικά! ή φακούλες! κάτι εύκολο κ θρεπτικό, αλλά ζεστό να ταιριάζει με τον καιρό!

ξεκούραση;;;;;;;;; αφού δεν τρώγεται, δεν το ξέρω.:confused::P

τι γλυκούλα η μικρή σου φεφη...

κοίτα να ξεκουράζεσαι όποτε βρίσκεις ευκαιρία γιατί θα κλαταρεις πουλί μου

μακια σου πολλά

μάκια σου αγάπη!

περιστερακι κι εγω πρεπει να ξεκινησω διαιτα αλλά δεν υπαρχει ψυχολογια καθολου... και δυστυχως για μενα οταν δεν ειμαι καλα, τρωω... κι οταν λεμε τρωω ...ΤΡΩΩ

έτσι ακριβώς!

αγγελική τί ωραία ονειροπαγίδα...κόλλησα!:tongue:καφές, βεράντα σπίτι, πρωί κ δη καθημερινή!!!!!!!

κ μετά ήρθαν οι μέλισσες...:rolleyes:

Καλημέρα και από εμάς!

Άρχισα δίαιτα και ξεκίνησα να γράφω στις γοργονίτσες δίπλα, και μια και είδα φαγητό είπα να μπω να χαιρετίσω! Λατρεύω να μαγειρεύω, μάλλον είναι χόμπι πλέον αλλά δυστυχώς επίσης μ' αρέσει να τα τσακίζω κιόλας!

Στο ψητό λοιπόν, για σήμερα φτιάχνω μπριάμ, να δω πώς θα μετρήσω τις θερμίδες...

Φιλιά!

βάλε μικρό πιατάκι κ μη σε νοιάζει!

καλή συνέχεια!

Καλημέρα!!!

Σήμερα τρώμε φακές από την κατάψυξη (ταιριάζει και με τον καιρό).

Αύριο λέω να κάνω κρεατόσουπα.

καλημέρα ηλιαχτίδα! το αυριανό σου με ξετρέλανε!

Δώρα τί τέλειο φαγητό κάνεις του θησαυρού!!!!!!!ζούλεψα η λιχούδα!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ηλιαχτίδα! το αυριανό σου με ξετρέλανε!

Καλημέρα και σε σένα fefi!

Θα το μαγειρέψω από σήμερα (αν διαβάσεις δίπλα, θα δεις ότι έχω τρεχάματα αύριο...), θες να πάρω τηλ την courier να σου στείλω ταπεράκι? Μέχρι αυριο το μεσημέρι, λογικά θα το έχεις... :D:D:D


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια.

Φτιάχνω ρεβυθάκια στη γάστρα. Αχ, άτιμη γάστρα τι μου κάνεις.

Άρχισε από σήμερα να κατεβαίνει η θερμοκρασία κι εδώ. Στις 09:30 μάζεψα το θερμόμετρο που είχα βγάλει έξω κι έδειχνε 8 C. Θα φτάσει μέχρι 15 το μεσημέρι.

Από το πρωί έχουμε ένα πέπλο συννεφιάς, έτσι που η μέρα μοιάζει με απόγευμα. Αρκετά μακριά ο ορίζοντας δεν είναι καθαρός, αλλά καλύπτεται με ένα λεπτό στρώμα ομίχλης.

Χτες όπως σας έλεγα πήγα να αγοράσω παπούτσια στην κόρη μου, αλλά δεν βρήκα στο νούμερό της αυτά που έβλεπα στη βιτρίνα. Μπαίνοντας όμως σε ένα μαγαζί με άλλα προϊόντα, ανακάλυψα ότι οι Γερμανοί την έχουν μακριά. :-D:grin: Τι εννοώ; Εννοώ ότι βρήκα την μακρύτερη τσίχλα του κόσμου. Πόσο λέτε ότι την έχουν σε εκατοστά; Την τσίχλα καλέ.

Που να βλέπατε καμάρι.... Μέχρι την ώρα που κοιμήθηκε δεν ξεβαφόταν με τίποτα!!:tongue::tongue:

Χαρά που κάνουν τα παιδάκια με κάτι τέτοια!!!!!!!!!!!!!

Φυσικά είμαστε με μπούκωμα και βήχα κι εμείς!!!:rolleyes: Ξεκινήσαμε μασκούλα και είναι καλύτερα!

Αχ, περαστικά της.

Ρίξε ένα τηλέφωνο στον Ασλάνη να σας ετοιμάσει καμιά δεκαριά σχολικές τουαλέτες!!!:tongue::tongue:

Μήπως ξέρεις το τηλέφωνό του; :-P:razz:

έχει μια αγάπη, μια οικειότηταα στην εκκλησία, σαν να είναι σπίτι της κ καλύτερα! αν την άφηνα εκεί όχι δεν θα έλεγε!

Τι άλλο καλύτερο απ' αυτό.

εγω που δεν δουλευω και ολη μερα νιωθω πτωμα; κανενας αιματοκριτης θα επεσε παλι...

Πάρε σίδηρο για λίγο καιρό.

Εμένα πάλι γιατί μια χαρά μου κάθεται να περισεύει φαγητό και να μην μαγειρύω για δυό - τρεις μέρες???

Συμφωνώ, γιατί έτσι σου αφήνει χρόνο για να ασχοληθείς με κάτι άλλο, ή να έχεις λίγο πιο ξεκούραστη μέρα.

Κι ο Τσέλιος μιά χαρά δουλειά κάνει!!!!

Αχ, τώρα έχω δίλημμα, ποιον να διαλέξω. Μήπως τσακωθούν ο Μιχάλης με το Μάκη;

Οτι με τη δίαιτα θα χωρέσω στα ρούχα μου και θα φτιάξει η ψυχολογία μου

Οτι δεν θα χρειαστεί να πάρω καινούρια,γιατί πού λεφτά...

Οτι θα κάνω κάτι καλό για την υγεία μου...

Συμφωνώ σε όλα όσα λες, γιατί ακριβώς έτσι σκέφτομαι κι εγώ.

Καλημέρα και από εμάς!

Γεια σου Έιντζελ και καλώς ήρθες στο μαγειροκαφέ. Να δεις σ' εμάς πώς μας αρέσει να τσακίζουμε το φαγητό!!!

Όχι όταν οι καλεσμένοι μου είναι του στυλ "πολύ ωραίο το σουφλέ που έφτιαξες, αλλά εγώ κάνω δίαιτα, δε θα φάω πολύ..." :evil::evil::evil:

Αυτό το βρίσκω σπαστικό, επειδή η νοικοκυρά κάνει πολύ κόπο, χάνει χρόνο και χρήμα να ευχαριστήσει τους καλεσμένους της, περιμένει πώς και πώς να ακούσει ένα μπράβο ή ένα ευχαριστούμε για το τραπέζι.

Γειά σου angel, καλώς ήρθες!

Εύχομαι να δεις σύντομα αποτελέσματα με την δίαιτά σου αλλά δεν νομίζω ότι είσαι στο σωστό καφέ για να τη κρατήσεις!!!!

Περισσότερο την όρεξη θα σου ανοίγουμε!

χαχαχαχα δεν έχεις άδικο.

ο καλος μου με πηρε τηλ και μου ειπε οτι φερνει εκεινος μαμ εκπληξη....

Ααααα Δωράκι, αφού είναι έκπληξη, κάτι καλό θα είναι.

οοτε ζημωσα απλα τον κιμα τον εκανα κεφτεδακια και ξανα καταψυξη για αλλη μερα

Μια χαρά θα σου πέσει λιγότερη δουλειά τη μέρα που θα τα τηγανίσεις.

Περάσαμε σούπερ, όλα ήταν εξαιρετικά και τα φαγητά και το παιχνίδι ... ευτυχώς, η κοπέλα που ήρθε εκείνο το 2ωρο (7.00-9.00) αποδείχθηκε σωτήρια !

Ήμουν σίγουρη ότι θα ήταν όλα τέλεια, ειδικά με τόσο κόπο που έκανες.

άνοιξε τις ματάρες της και προσπαθούσε να μου πει "Μαμά η Χιο... η Χιο... η Χιο...." κόλλησε η βελόνα !!!!!

Άχου το μωρέεεεε, τι ωραία έκπληξη ένιωσε το κοριτσάκι.

Και τί δεν τους έκανε... έπαιξαν, τα ζωγράφισε, έκαναν το τρενάκι, τους μοίρασε μπαλόνια , χαμός !

Άρα είναι πολύ καλή στη δουλειά της, μπράβο στην επιλογή σας.

πλέον έχω αρχίσει να φοβάμαι και τον ίσκιο μου-

ξέρω ότι υπάρχει τμημα που δουλειά του είναι να βλέπει που μπαίνουμε κλπκλπ...

έτσι, σιγά σιγά όσο γίνεται πιο σταδιακά και πιο αθόρυβα αρχίζω να αραιώνω λίγο την παρουσία μου...

Έχεις δίκιο και θα πράξεις σοφά αν προσέχεις από 'δω και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εβιρι για την τσίχλα δεν ξέρουμε... Αμα ρωτούσες για λουκάνικα όμως....(τα βουρστ εννοώ καλέ!!!!:tongue::tongue::tongue:)

Αγγελικούλα κεφάκια έχεις σήμερα,ε;;;;

Καντυ φυλάξου γιατί δεν ξέρεις από που μπορεί να σου'ρθει!!!

Φωτεινή ευχαριστώ!! Χαιρομαι που περάσατε καλά! Να το επαναλάβετε σύντομα!!!

Δωράκι πάλι καλά πουσ'αφήνει και τόσο!!!:rolleyes:

Ηλιαχτίδα μου έδωσες ωραία ιδέα για φαγητό! Εύγε!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελένη, τα βουρστ των Γερμανών είναι άλλα μακριά και λεπτά, άλλα κοντά και χοντρά, υπάρχει το άσπρο βουρστ, το κόκκινο βουρστ, το πικάντικο, το καυτερό, δηλαδή έχουν μεγάλη ποικιλία.....στο σούπερ μάρκετ.

Για να μη σας παιδεύω με τα κουίζ η τσίχλα ήταν 80 εκατοστά. Βρισκόταν σε ένα μακρόστενο κουτί σαν βέργα μαζί με διάφορα γλυκά, τόσο που παραξενεύτηκα. Νόμιζα ότι είχαν βάλει κουρτινόβεργα ή κάτι παρόμοιο στα είδη των παιδικών λιχουδιών. Διαβάζοντάς το είδα ότι πρόκειται για τσίχλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

Λοβακι οποτε μπορεις να μπαινεις να μαθαινουμε νεα σου!!

Εβιρακι 80 εκ τσιχλα? ελεος!!!

Κρυο σημερα παλι ε?

Απο φαγακι σημερα εφτιαξα φακουλες κ εβγαλα κιμα να ακνω για αυριο μαλλον γιουβαρλακια, τραβιουνται με αυτον το καιρο.Εχω να ξεκινησω κ τα γλυκακια για το σχολειο για την γιορτη του γιου μου κ να φτιαξω την παιδικη ντουλαπα γιατι κρυωσε αποτομα μην μου πουντιασουν τα παιδακια μου.Τρεχουμε σημερα λεμε ... Κ τωρα δουλεια μπλιαχχχ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

θα αφήσω ασχολίαστο τον καιρό ο οποίος με εκνευρίζει που βρέχει όταν πρέπει να κυκλοφορήσω έξω:rolleyes:

Κατά τα άλλα, σήμερα τρώμε φασολάκια.

Πρέπει μέσα στο Σαββατοκύριακο να βγάλω χειμωνιάτικα γιατί όπως φαίνεται η καλοκαιρία και οι ζεστούλες μας άφησαν γειά!:(


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου δεν σας ξεχασα...

αυτη η βροχη και η μαυριλα με εχει κανει ανορεχτη...

εγω παιρνω ενεργεια απο τον ηλιο

χωρις ηλιο ειμαι σαν ζομπι:|

σημερα εφτιαξα τους περιβοητους γιγαντες

την δευτερα εκανα εξετασεις θυροειδη ολα μια χαρα

και την παρασκευη εχω ραντεβου "skype" με το γιο μου

αντε να ανεβει η διαθεση

μαρια εψαχνα την κινεζικη κοτοσουπα να σου στειλω και δεν εβρισκα το ποστ!

θα ξαναψαξω!

και φεφικο το λεμον τσικεν επιασα τον κινεζικο τσελεμεντε της μανας μου , τον εβγαλα στην ακρη και τον ξεχασα εκει:shock: τι ζωον ειμαι!

σορρυ βρε κοριτσια...


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...