Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Συγγνώμη για την ενόχληση... μήπως έχει κάποια κοπέλα Gonal, Bemfola, Meriofert, Altermon... οποιαδήποτε ένεση για διέγερση? Δεν μου επιτρέπεται να περάσω ξανά επιτροπή... Ευχαριστώ για τον χρόνο σας! Καλή επιτυχία σε όλες, κορίτσια!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα καλημερα!!

Βρε την Ρυπα ψιλο γαζι σας δουλευει βλεπω ε? εμας ετσι ειναι ο μεγαλος! Τωρα μαλιστα εχει αρχισει κ απειλει αν δεν μου κανεις αυτο δεν τρωω κλπ κλπ .. τι εχουμε να δουμε ακομα.

Απο φαγητο σημερα τρωμε γεμιστα περισευμα απο χτες.

φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα!

Ηλιαχτιδα να χαιρεσαι το καμάρι σου! Να ειναι πάντα γερό κι ευτυχισμένο! Κι ευτυχισμένη επέτειο! Να ειστε κι εσεις πάντα μαζί αγαπημένοι!

Ντιντι πολύχρονη κι εσυ! Με το καλό να γεννήσεις τον μπέμπη σου! Μ'έναν πόνο που λένε.

Φεφη μου περαστικά στη Ρυπα. Θα δυναμώσει το ανοσοποιητικό της και δε θα ειναι τοσο ευαισθητουλα μεγαλώνοντας. Ο αδερφός μου ήταν πολύ ευαισθητος και όταν μεγάλωσε λίγο ουτε ντεπον που λεει ο λόγος δε χρειαζόταν.

Ελένη2008 περαστικά και στην κορούλα σου. Ελπίζω να βρεις τι σε πειράζει κι εσένα να τελειώσει η ταλαιπωρία σου.

Χθες έφαγα φρικασέ που ειχε περισσεψει απο προχθες. Στη μικρη έφτιαξε φιογκάκια αλλά ούτε που τα άγγιξε. Άρχισε πάλι τα ίδια. Σημερα έχουμε ρολό κοτόπουλο.

Συνεχίζω το διάβασμα και θα σχολιάζω.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!!!!

Τι κάνετε όμορφες;

Εμείς περάσαμε ένα ήσυχο σκ, πήγαμε σε πάρτυ γενεθλίων όπου είχε και φεϊς πεϊντινκ και την έβαψε πεταλούδα! Που να βλέπατε καμάρι.... Μέχρι την ώρα που κοιμήθηκε δεν ξεβαφόταν με τίποτα!!:tongue::tongue:

αγαπούλα μου! τέτοια θέλουν!

Φυσικά είμαστε με μπούκωμα και βήχα κι εμείς!!!:rolleyes: Ξεκινήσαμε μασκούλα και είναι καλύτερα!

περαστικά σας!

Σήμερα τρώμε φασολάκια με κρέας..

κ εγώ έχω φασολάκια στην κατάψυξη, να δω πότε θα τα κάνω...

αχαχαααααα!!!! Γεια σου ρε Ρύπα!!!!:P:p:p

Μόνο μας δουλέυουνν Φεφάκι;;;;

μας πουλάνε κ μας αγοράζουν!

χθες βράδυ έφαγε κρέπα με τον μπαμπά της!:o

καλημερα καλημερα!!

Βρε την Ρυπα ψιλο γαζι σας δουλευει βλεπω ε? εμας ετσι ειναι ο μεγαλος! Τωρα μαλιστα εχει αρχισει κ απειλει αν δεν μου κανεις αυτο δεν τρωω κλπ κλπ .. τι εχουμε να δουμε ακομα.

αυτό ακριβώς!

Απο φαγητο σημερα τρωμε γεμιστα περισευμα απο χτες.

φιλακια

φιλάκια σου!

Καλημέρα!

Φεφη μου περαστικά στη Ρυπα. Θα δυναμώσει το ανοσοποιητικό της και δε θα ειναι τοσο ευαισθητουλα μεγαλώνοντας. Ο αδερφός μου ήταν πολύ ευαισθητος και όταν μεγάλωσε λίγο ουτε ντεπον που λεει ο λόγος δε χρειαζόταν.

μακάρι Παναγία μου, γιατί πλέον την λυπήθηκε η ψυχή μου! χθες μας έδωσε ο γιατρός αντιβίωση ογκμεντίν, τόσες μέρες βήχας κ μύξες πάει πολύ! σκέφτομαι να μην την ξαναστείλω σχολείο για χειμώνα, ο φέφος έχει τους ενδοιασμούς του...να αποφασίσουμε με καθαρό μυαλό αργότερα, να συνέλθει το παιδί...

Χθες έφαγα φρικασέ που ειχε περισσεψει απο προχθες. Στη μικρη έφτιαξε φιογκάκια αλλά ούτε που τα άγγιξε. Άρχισε πάλι τα ίδια. Σημερα έχουμε ρολό κοτόπουλο.

Συνεχίζω το διάβασμα και θα σχολιάζω.

Φιλιά

φρικασέ! τί είπες τώρα!!!!!!!

χθες είχαμε παιδίατρο, γυρίζοντας περάσαμε από εκκλησία να ανάψουμε κεράκι, κατ' απαίτηση κόρης!!!!!αυτό το παιδί λες κ πήρε ό,τι καλύτερο έχω στην ψυχή μου!!!!!έχει μια αγάπη, μια οικειότηταα στην εκκλησία, σαν να είναι σπίτι της κ καλύτερα! αν την άφηνα εκεί όχι δεν θα έλεγε! ενώ στο σπίτι δεν με αφήνει ούτε στην τουαλέτα. κ εκεί αγκαλιά είμαστε...:oops:

κατά τα άλλα άπλωσα πλυντήριο, έπλυνα κάτι πιάτα, τάισα το παιδί κ απλώθηκα στον καναπέ. ευτυχώς ντελιβεριάσαμε με κρεπούλες αλμυρές κ γλυκιές.

κ σήμερα όμως δεν έχω κουράγιο! δεν με βαστάνε τα ποδαράκια μου....πτώμα...:(

πότε θα ξεκουραστώ;;;;;;;;;;;;;;;

να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας κ κυρίως τα σποράκια σας καλύτερα!

μάκια μάκια!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

περαστικα σε μικρους και μεγαλους

φεφι ευχομαι να βρεις χρονο να ξεκουραστεις. εσυ δουλευεις κιολας, εγω που δεν δουλευω και ολη μερα νιωθω πτωμα; κανενας αιματοκριτης θα επεσε παλι...

χάθηκα αλλά παλευω με διαφορα που πρεπει να κανω και ολο βγαινουν καινουργια.... θελω να μπω σε μια ρουτινα και δεν μπορω....

σημερα εχω αρκετη πιτσα που πηραμε χθες που ειχαμε μαστορια. δεν θελω να μαγειρεψω τιποτα αλλο αλλά πρεπει, κυριως για τον μικρο... ελπιζω οταν βγω εξω να μου ρθει καμμια ιδεα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλες!!!

Εμείς περάσαμε ένα ήσυχο σκ, πήγαμε σε πάρτυ γενεθλίων όπου είχε και φεϊς πεϊντινκ και την έβαψε πεταλούδα! Που να βλέπατε καμάρι.... Μέχρι την ώρα που κοιμήθηκε δεν ξεβαφόταν με τίποτα!!:tongue::tongue:

τι ωραία...πάντα τετοια!

Φυσικά είμαστε με μπούκωμα και βήχα κι εμείς!!!:rolleyes: Ξεκινήσαμε μασκούλα και είναι καλύτερα!

περαστικά της και γρηγορα

Σήμερα τρώμε φασολάκια με κρέας..

μμμμμ

Ρίξε ένα τηλέφωνο στον Ασλάνη να σας ετοιμάσει καμιά δεκαριά σχολικές τουαλέτες!!!:tongue::tongue:

Κλαίω από τα γέλια:P:p:tongue:

καλημερα καλημερα!!

Απο φαγητο σημερα τρωμε γεμιστα περισευμα απο χτες.

φιλακια

καλημέρα

ωραίο φαγακι...το πεθυμησα...

Στη μικρη έφτιαξε φιογκάκια αλλά ούτε που τα άγγιξε. Άρχισε πάλι τα ίδια. Σημερα έχουμε ρολό κοτόπουλο.

Τι χες Γιάννη,τι χα πάντα;

Πού θα πάει...Θα στρώσει...

Ωραίο και το δικό σας το φαγητό

Με εχετε λιγουριάσει όλες σήμερα

χάθηκα αλλά παλευω με διαφορα που πρεπει να κανω και ολο βγαινουν καινουργια.... θελω να μπω σε μια ρουτινα και δεν μπορω....

καλή δύναμη ταζ μου

σημερα εχω αρκετη πιτσα που πηραμε χθες που ειχαμε μαστορια. δεν θελω να μαγειρεψω τιποτα αλλο αλλά πρεπει, κυριως για τον μικρο... ελπιζω οταν βγω εξω να μου ρθει καμμια ιδεα

Με κάνετε και υποφέρω....

Ξεκίνησα να προσεχω λιγάκι από χθες,γιατι δεν πήγαινε άλλο

όλο το φαϊ εχω στο νου μου...:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μας πουλάνε κ μας αγοράζουν!

χθες βράδυ έφαγε κρέπα με τον μπαμπά της!:o

δικό σου παιδί και δικό μου ανήψι είναι το Ρυπάκι

χθες είχαμε παιδίατρο, γυρίζοντας περάσαμε από εκκλησία να ανάψουμε κεράκι, κατ' απαίτηση κόρης!!!!!αυτό το παιδί λες κ πήρε ό,τι καλύτερο έχω στην ψυχή μου!!!!!έχει μια αγάπη, μια οικειότηταα στην εκκλησία, σαν να είναι σπίτι της κ καλύτερα! αν την άφηνα εκεί όχι δεν θα έλεγε! ενώ στο σπίτι δεν με αφήνει ούτε στην τουαλέτα. κ εκεί αγκαλιά είμαστε...:oops:

κατά τα άλλα άπλωσα πλυντήριο, έπλυνα κάτι πιάτα, τάισα το παιδί κ απλώθηκα στον καναπέ. ευτυχώς ντελιβεριάσαμε με κρεπούλες αλμυρές κ γλυκιές.

κ σήμερα όμως δεν έχω κουράγιο! δεν με βαστάνε τα ποδαράκια μου....πτώμα...:(

πότε θα ξεκουραστώ;;;;;;;;;;;;;;;

να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας κ κυρίως τα σποράκια σας καλύτερα!

μάκια μάκια!

τι γλυκούλα η μικρή σου φεφη...

κοίτα να ξεκουράζεσαι όποτε βρίσκεις ευκαιρία γιατί θα κλαταρεις πουλί μου

μακια σου πολλά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μαγειροκόριτσα!

Χθες είχα τρελό πήξιμο στην δουλειά και δεν μπήκα να δω τα νέα σας.

Ευελπιστώ σήμερα να κάνω πλήρες update!

Kατά τα άλλα είμαστε καλά! Μου την βαράει ο βροχερός καιρός στην πόλη. Θα προτιμούσα να ήμουν στην εξοχή και να πίνω καφεδάκι βλέποντας την βροχούλα να πέφτει!

Και μετά την ονειροπόληση τα κεφάλια μέσα:rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Έμεινα πάλι κάγκελο.

Το απόγευμα, μου λέει η κόρη μου, ότι το πρωί στο σχολείο που φορούσε φόρμα- ενώ σήμερα δεν είχαν γυμναστική- η δασκάλα τους είπε να μη φοράνε γιατί απαγορεύεται.

Δηλαδή, πρέπει τις ώρες του σχολείου να φοράνε άλλα ρούχα και τη φόρμα να τη φοράνε στα αποδυτήρια μόνο τη μέρα και ώρα της γυμναστικής και μετά να ξαναλλάζουνε.

Γιατί βρε παιδιά; Κι εγώ που της πήρα αρκετές φορμίτσες να είναι άνετη;

Κάθε φορά χάνω πάσα ιδέα για την λογική αυτών των ανθρώπων! Τι πιο άνετο και πιό συμβατό με την εικόνα και την λογική του σχολείου από την φόρμα. Δεν είναι πασαρέλα να πηγαίνουν τα παιδιά φορώντας μοντελάκια! Και μη χειρότερα....

Γεια σας κοριτσακια μου,τι κανετε;

Το ξερω οτι χαθηκα,την μερα ο μικρος κι εγω δινουμε μαχη...για το...λαπτοπ...εκεινος για τραγουδια, εγω για σας.

Για να μην κλαιει λοιπον,βγαινω κι εγω.

Δώρα - Θησαυρός σημειώσατε 2!!!!

Θα μου πειτε τωρα,το βραδυ δεν μπορεις να γραψεις δυο λογακια;

εδω εχετε δικιο και σας στελνω φιλακια...(να σας καλοπιασω!!!!:oops::tongue:)

Θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα.

να μπαίνεις όποτε μπορείς! Είσαι μανούλα που έχεις και τις δουλίτσες του σπιτιού και ο χρόνος σου είναι περιορίσμένος. Φιλιά!

Σημερα φαγαμε φακουλες.

κατα την διαρκεια που μαγειρευα...μια ψυχη μου εκανε ενα τηλεφωνημα εκπληξη και χαρηκα παααααααααααααααααααααααααααααρρρρρρρρραααααααααααααααααα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια σε ολες σας.

Να πω χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν!!!!!

Καλο μας ξημερωμα ;)

Στο τέλος Δώρα μου, εκεί θα καταλήξουμε.

Και ξέρεις τι; Δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό αυτής της άρνησης της φόρμας. Στο μόνο που πάει το μυαλό μου είναι ότι οι δάσκαλοι θέλουν τους μαθητές να έχουν όμορφη εμφάνιση, ενώ η φόρμα, τους κάνει να φαίνονται πιο "πρόχειροι".

Αν δεν είναι αυτό, δε μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο.

δεν υπάρχει λογική παιδί μου!

Το απολωλό πρόβατο μπήκε να σας πει μια καλησπέρα. Δεν σας έχω διαβάσει, ελπίζω να είστε όλες καλά! Δεν με ξεχάσατε, εεεε?:cool:

Ποτέεεεεεε! Φιλάκια!

Τα γνωστά τρεξίματα εγώ (μου ήρθαν και κάποια νέα μαθήματα, ευτυχώς!),

Να έρθουν κι άλλα Ζωπάκι μου!

είχα και λίγο αδιάθετη τη μαμά μου, προέκυψαν και διάφορα θεματάκια γενικά στο σχολείο του παιδιού (που ελπίζω να λυθούν), περνάω και μια φάση αποξένωσης από το ίντερνετ, οπότε...

περαστικούλια στην μανούλα σου!

Για σήμερα μαγείρεψα βραστά παντζάρια και σαρδέλες ψητές στο φούρνο.

Σας φιλώ!

Γεια σου Ζωπ.

Μα πώς να σε ξεχάσουμε, δε γίνονται αυτά τα πράγματα. Μπράβο, πολύ ευχάριστο που προέκυψαν καινούργια μαθήματα. Τα θεματάκια του σχολείου εύχομαι να λυθούν το συντομότερο, η μαμά σου ελπίζω να είναι καλύτερα ό,τι κι αν είχε κι όσο για την αποξένωση από το ίντερνετ, εεεε δεν πειράζει, χρειάζεται και η αποτοξίνωση κάθε τόσο.

Συμφωνώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλενάδες μου αγαπημένες!

Εκανα ενα μίνι σκασιαρχείο από το καφέ μας για δυο τρεις μερούλες...

Θα με συγχωρήσετε;

Θα το σκεφτούμε:rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue::tongue::tongue::tongue:

Γεια σας κορίτσια!!!

Κατ' αρχήν να ευχηθώ στη didi... Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και με το καλό το μωράκι σου!!!

Στη συνέχεια, να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας... Να είστε όλες καλά, και να χαίρεστε τα μωράκια σας (οι μανούλες) και με το καλό τα σποράκια σας (οι εγκυούλες)!!!

Εμείς εχθές είχαμε τραπέζι για τα γενέθλια του μικρού, οπότε σήμερα φάγαμε περισσέματα από εχθές... Μα, καλά, είχα πει δε θα έφτιαχνα πολλά για να μη μείνουν (και όντως δεν έφτιαξα) και πάλι περίσσεψε φαγητό για τρεις μέρες (τουλάχιστον).

Εμένα πάλι γιατί μια χαρά μου κάθεται να περισεύει φαγητό και να μην μαγειρύω για δυό - τρεις μέρες???


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εβιρούλα μου αυτό με τη φόρμα μου φαίνεται βλακεία! αλλά τί να πεις!

φαντάσου ότι κ εδώ πριν χρόνια φορουσαμε στολές στο σχολείο.

κ υπάρχει σχολείο που ακόμα κ τώρα προτείνει προαιρετικά στολή του σχολείου, ιδιωτικού εννοείται κ εννοείται τη σύσταση αυτή την γράφουν οι γονείς στα άγραφα! κ καλά κάνουν!

πάντως κ εγώ της έχω πάρει πολλές φόρμες, για να είναι βολικά!

Το αυτό!

ζωπυράκι μου καλώς το!

χάρηκα με τα εξτρά μαθήματα!

περαστικά της μανούλας!

να ξεπεράσετε τα θεματάκια του σχολείου!

ωραία τα παντζάρια! καιρό έχω να φάω κ χθες μου τα μελετούσε ο φέφος μου!

Ωραία όντως είναι αλλά όταν πας μετά για κατούρημα μην ξεχαστείς και νομίζεις ότι έχεις διαρροές!!!

ντίντι μου η μικρή τελικά έχει θέμα με το αλλεργικό που κληρονόμησε από τον πατέρα της κ σε κάθε μικρόβιο που είναι πιο επίμονο...γαϊδουροβήχει, μπουκώνει, μετά καταρροή, μετά μπούκωμα....μας έδωσε ο γιατρός κορτιζονούχες σταγόνες για 4 δόσεις, αλλά δεν είδαμε βελτίωση στο βήχα!

έτσι κ σήμερα έχουμε επανεξέταση!

Είναι καλύτερα σήμερα το Ρυπάκι? Ο αλλέργικός βήχας δεν περνάει πάντως εύκολα αν κρίνω και από μένα όταν με πιάνει.

το ΠΣΚ έκανα πίτσα, κοτόπουλο με πατάτες με το μείγμα μπαχαρικών από την Πόλη! γαρίδες σαγανάκι, κρεμούλα κ αρακά!

έτσι, έχω φαγητό μέχρι κ την Τετάρτη!

μόνο για το αγαπάκι μου θέλω να κάνω τραχανά με κοτόπουλο για βραδινό, να έχει κ ένα ρυζογαλάκι! περνάει φάση ανορεξίας κ άρνησης!

κ έντονης εξάρτησης από την αγκαλιά της μαμάς! ακόμα κ στην τουαλέτα αγκαλιά μου είναι!:oops:

κατά τα άλλα...φιλάκια! να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας καλύτερα, τα σποράκια ακόμα πιο καλά!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Επέστρεψα στο νησί χθες το βραδυ.

καλή προσαρμογή τώρα πίσω!

Δεν εχω προλάβει να διαβασω τα νεα σας. Θα τα διαβασω εν καιρώ και θα τα σχολιασω.

με την ησυχία σου....

Το μωρό μας ειναι καλά. Η μικρη ξετρελάθηκε με τον μπαμπα της. Περασαμε ωραια αν και τις 3 τελευταιες μερες ημουν συνεχεια στους δρομους. Ψυχολογικά ανεβηκα πολύ.

Μπράβο Φωτεινούλα! Με το καλό να ξαναανταμώσετε με τον μπαμπούλη σας σύντομα!

Φιλιά

Καλημέρα φιλενάδες!

Τι κάνετε;

Εδώ ο καιρός ψύχρανε πλέον για τα καλά...

Σήμερα δεν έχω μαγειρέματα γιατί υπάρχει φαγητάκι από χθες

Χοιρινό με σέλινο για τον περιστερη,που το έφτιαξε ο ίδιος γιατί το ορέχτηκε και κοτόπουλο στη γάστρα με πατατούλες για τον περιστερόνι μου και μενα.

Χθες ξαναπήγα για καφεδάκι με μια φίλη μου και πολύ το ευχαριστήθηκα.Αλλαζει τελείως η ψυχολογία.

Εύχομαι να έχουμε όλες μια υπέροχη εβδομάδα

να το κάνειος πιο συχνά περιστέρω μου αφού βλέπεις ότι σε βοηθάει να ανέβεις ψυχολογικά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!!!!

Τι κάνετε όμορφες;

Εμείς περάσαμε ένα ήσυχο σκ, πήγαμε σε πάρτυ γενεθλίων όπου είχε και φεϊς πεϊντινκ και την έβαψε πεταλούδα! Που να βλέπατε καμάρι.... Μέχρι την ώρα που κοιμήθηκε δεν ξεβαφόταν με τίποτα!!:tongue::tongue:

Φαντάζομαι πως το τραβήξατε φωτογραφίες το παιδί έ?

Φυσικά είμαστε με μπούκωμα και βήχα κι εμείς!!!:rolleyes: Ξεκινήσαμε μασκούλα και είναι καλύτερα!

περαστικούλια σας!

Σήμερα τρώμε φασολάκια με κρέας..

Μιά που το ανέφερες εμείς τρώμε σουτζουκάκια με πατάτες τηγανιτές.

Ρίξε ένα τηλέφωνο στον Ασλάνη να σας ετοιμάσει καμιά δεκαριά σχολικές τουαλέτες!!!:tongue::tongue:

Κι ο Τσέλιος μιά χαρά δουλειά κάνει!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

μας πουλάνε κ μας αγοράζουν!

χθες βράδυ έφαγε κρέπα με τον μπαμπά της!:o

πες μου ότι ήταν σοκολάτα - μπανάνα! Μιάμ μιάμ!!!

χθες είχαμε παιδίατρο, γυρίζοντας περάσαμε από εκκλησία να ανάψουμε κεράκι, κατ' απαίτηση κόρης!!!!!αυτό το παιδί λες κ πήρε ό,τι καλύτερο έχω στην ψυχή μου!!!!!έχει μια αγάπη, μια οικειότηταα στην εκκλησία, σαν να είναι σπίτι της κ καλύτερα! αν την άφηνα εκεί όχι δεν θα έλεγε! ενώ στο σπίτι δεν με αφήνει ούτε στην τουαλέτα. κ εκεί αγκαλιά είμαστε...:oops:

Μπράβο στο Ρυπάκι αλλά μπράβο και στην μανούλα που της έχεις μεταδώσει την αγάπη για την εκκλησία.

κατά τα άλλα άπλωσα πλυντήριο, έπλυνα κάτι πιάτα, τάισα το παιδί κ απλώθηκα στον καναπέ. ευτυχώς ντελιβεριάσαμε με κρεπούλες αλμυρές κ γλυκιές.

κ σήμερα όμως δεν έχω κουράγιο! δεν με βαστάνε τα ποδαράκια μου....πτώμα...:(

πότε θα ξεκουραστώ;;;;;;;;;;;;;;;

Οι δουλειές μπορούν να περιμένουν, η υγεία μας όχι! Κοίτα λοιπόν να βρεις χρόνο πριν κλατάρεις.

να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας κ κυρίως τα σποράκια σας καλύτερα!

μάκια μάκια!

Με κάνετε και υποφέρω....

Ξεκίνησα να προσεχω λιγάκι από χθες,γιατι δεν πήγαινε άλλο

όλο το φαϊ εχω στο νου μου...:(

ρίξε και κανένα σιδέρωμα Περιστέρω να χάσεις καμία θερμίδα!!!;)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

περιστερακι κι εγω πρεπει να ξεκινησω διαιτα αλλά δεν υπαρχει ψυχολογια καθολου... και δυστυχως για μενα οταν δεν ειμαι καλα, τρωω... κι οταν λεμε τρωω ...ΤΡΩΩ

Ουτε εγω εχω ψυχολογία

Αλλά πλέον δεν χωράω πουθενά

Συν ότι μου στοιχίζει που εχασα τα κιλά με πολύ κόπο και τα ξαναπήρα

Σκέψου πιο θετικά...

Ετσι προσπαθω να σκεφτώ

Οτι με τη δίαιτα θα χωρέσω στα ρούχα μου και θα φτιάξει η ψυχολογία μου

Οτι δεν θα χρειαστεί να πάρω καινούρια,γιατί πού λεφτά...

Οτι θα κάνω κάτι καλό για την υγεία μου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς!

Άρχισα δίαιτα και ξεκίνησα να γράφω στις γοργονίτσες δίπλα, και μια και είδα φαγητό είπα να μπω να χαιρετίσω! Λατρεύω να μαγειρεύω, μάλλον είναι χόμπι πλέον αλλά δυστυχώς επίσης μ' αρέσει να τα τσακίζω κιόλας!

Στο ψητό λοιπόν, για σήμερα φτιάχνω μπριάμ, να δω πώς θα μετρήσω τις θερμίδες...

Φιλιά!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...