Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

....

εκλεισα ραντεβού με τον καλύτερο εργοθεραπευτη της πόλης, χωρις υπερβολη, στο ιπποκρατειο να ξεσκονισει τον μικρο και να μου δωσει κατευθυνσεις για να μην βαδιζω στα τυφλα...

...και πολύ καλά έκανες ! Μη σου πω δλδ ότι αυτό θα έπρεπε να είχες σκεφτεί εξ αρχής να γλυτώσεις από την ταλαιπωρία... τώρα κοντά το ραντεβού ή... του χρόνου ???? γιατί στο Δημόσιο έχω φάει κάτι 6μηνες (+) αναμονές... :rolleyes:

.... το κακό είναι που δεν παίξαμε με το παιδί, γιατί δεν μου έφτασε ο χρόνος!

σήμερα εύχομαι να αναπληρώσω!

φιλούρες!

ΔΕΝ θα βαρεθώ να σου γράφω χρονια πολλά !!!! θα βαρεθείς εσύ να μου απαντάς !!!!

Φεφάκι μου γλυκό - φιλάκια ! :cool:

Πήρα πρόσκληση από τη κάντυ κάντυ και ειπα να χτυπήσω τη πόρτα:D

Καλώς το !!!!! :D Να σας συστήσω την φιλενάδα ΜΑΡΙΤΑ, παιδί - μάλαμα επίσης και... όχι, όχι τα λοιπά θα τα ανακαλύψετε μόνες σας !

Είναι μάλαμα η ατιμη η Μεταξία μας..μεγάλη αδυναμία είναι!:oops::oops::oops::oops:

.....Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα!:D

...είχα πολλή όρεξη να γράψω/σχολιάσω αλλά άμα είσαι γκαντέμω... :|

σήμερα από το πρωί δεν είχα βγει καθόλου για τσιγ ... κι είπα να βγω κατά τις 2 ... και δυστυχώς έπεσα πάνω στο Big big boss.... :| καλά, περιττό να σας πω ότι η σκηνή που εξελίχθηκε ήταν κωμικο-τραγική...

αφού είδε ότι με τις άρες μάρες κουκουνάρες δεν έβγαζε άκρη σε αυτά που έλεγε.... μου είπε να βγαίνω έξω να καπνίζω... δεν φώναξε ναι μεν, αλλα ΞΕΡΩ ότι μέχρι αύριο, το πολύ μεθαύριο θα έχει βγει μεμο... μην πιάσουμε το χειρότερο σενάριο, που είναι αυτό του όταν κάτι του καρφωθεί στο μυαλό... το κάνει ... (και συνήθως καρφώνονται άσχημα πράγματα ω ναι !!)

και είμαι πολύ λυπημένη :cry:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μην στεναχωριεσαι... δεν νομιζω για ενα τσιγαρο να φτασει σε ακραιες αποφασεις... οκ ενα μεμο δεν πειραζει. γινονται αυτα...

ειχα μιλησει στο τηλ μαζι του αρχικα αλλά επειδη ηξερα οτι τα ραντεβου του ειναι απειρα δεν τολμησα τοτε... αλλα επειδη ειδα κι απο ειδα τον πηρα ξανα προχθες και τον εψησα να τα πουμε 22/10 ;)

εξαλλου την πρωτη φορα που πηγα σ αυτον δεν ειχα καν ραντεβου... απλα ανοιξα την πορτα και μπηκα γιατι με ειχε σκασει ο παιδονευρολογος απο το ιδιο τμημα.... ειμαι λιγο τρελλη, δεν ξερω αν σας το ειπα :tongue::tongue:

καλως ορισες μαριτα. σε αυτο το τοπικ μονο καλη ορεξη πρεπει να σου ευχηθουμε :tongue::tongue:

αγγελικη για μενα ειπες οταν ελεγες για σεφ ε; :tongue::tongue::tongue:


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες μαριτα. σε αυτο το τοπικ μονο καλη ορεξη πρεπει να σου ευχηθουμε :tongue::tongue:

Σε ευχαριστώ και εσένα!!Είναι ωραία ευχή η καλή όρεξη, γιατί όχι λοιπόν, καλή όρεξη:D

Έριξα ήδη μια ματιά στο σάιτ που αναφέρεις στην υπογραφή σου και είναι πολύ ενδιαφέροντα. Ειδικά το ανάπτυξη που το διάβασα λίγο περισσότερο.

Καλώς το !!!!! :D Να σας συστήσω την φιλενάδα ΜΑΡΙΤΑ, παιδί - μάλαμα επίσης και... όχι, όχι τα λοιπά θα τα ανακαλύψετε μόνες σας !

Αφού με κάλεσες δε μοόρεσα να μη κρατηθώ;)

...είχα πολλή όρεξη να γράψω/σχολιάσω αλλά άμα είσαι γκαντέμω... :|

σήμερα από το πρωί δεν είχα βγει καθόλου για τσιγ ... κι είπα να βγω κατά τις 2 ... και δυστυχώς έπεσα πάνω στο Big big boss.... :| καλά, περιττό να σας πω ότι η σκηνή που εξελίχθηκε ήταν κωμικο-τραγική...

αφού είδε ότι με τις άρες μάρες κουκουνάρες δεν έβγαζε άκρη σε αυτά που έλεγε.... μου είπε να βγαίνω έξω να καπνίζω... δεν φώναξε ναι μεν, αλλα ΞΕΡΩ ότι μέχρι αύριο, το πολύ μεθαύριο θα έχει βγει μεμο... μην πιάσουμε το χειρότερο σενάριο, που είναι αυτό του όταν κάτι του καρφωθεί στο μυαλό... το κάνει ... (και συνήθως καρφώνονται άσχημα πράγματα ω ναι !!)

και είμαι πολύ λυπημένη :cry:

Ρε κορίτσι,μη στεναχωριέσαι , δε μπορεί να το κάνει τόσο μεγάλο θέμα ενα τσιγάρο...ουφ πια! Ρομποτάκια θέλουν να μην αναπνέουν, να μη τρώνε,να μη πίνουν νερό και να μη μιλάνε παρά μόνο για τη δουλειά:evil::evil:

Ας βγάλει μέμο αν θέλει...τι θα γράφει δηλαδή; να μη καπνίζετε 9 ώρες;;:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Γεια σου Μαρίτα, καλώς ήρθες.

Ωραίες συνταγές διαβάζω ότι φτιάχνετε, εγώ δεν είμαι τόσο χρυσοχέρα αλλά το παλεύω

Έλα στην παρέα μας και θα δεις πώς θα σε χαλάσουμε κι εσένα. Θα γίνεις χρυσοχέρα θες δε θες.

Εβιρι όρμα!!!! Σου'φερα κουτάλα! Σε χαλάει;;;;:tongue:;)

Ίσα, ίσα αυτό περίμενα αλλά ντρεπόμουν να στο ζητήσω.

Έβιρι καλό μεσημέρι!

Μου άρεσε ο χαρακτηρισμός ομορφοπαρεντομαγειροπαρεοκόριτσα!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

δεν φώναξε ναι μεν, αλλα ΞΕΡΩ ότι μέχρι αύριο, το πολύ μεθαύριο θα έχει βγει μεμο... μην πιάσουμε το χειρότερο σενάριο, που είναι αυτό του όταν κάτι του καρφωθεί στο μυαλό... το κάνει ... (και συνήθως καρφώνονται άσχημα πράγματα ω ναι !!)

και είμαι πολύ λυπημένη :cry:

Εεεε δε νομίζω να σου κάνει τίποτα. Ούτε τους εργοδότες τους συμφέρει να χάνουν στελέχη που γνωρίζουν καλά τη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μην στεναχωριεσαι... δεν νομιζω για ενα τσιγαρο να φτασει σε ακραιες αποφασεις... οκ ενα μεμο δεν πειραζει. γινονται αυτα...

ειχα μιλησει στο τηλ μαζι του αρχικα αλλά επειδη ηξερα οτι τα ραντεβου του ειναι απειρα δεν τολμησα τοτε... αλλα επειδη ειδα κι απο ειδα τον πηρα ξανα προχθες και τον εψησα να τα πουμε 22/10 ;)ΜΙΑ ΧΑΡΑ σε βρίσκω !!! Άντε, με το καλό !QUOTE]

Μεταξάκι μην στεναχωριέσαι! Το πολύ πολύ να γίνει καμία σύσταση κι αυτό είναι όλο!
Ρε κορίτσι,μη στεναχωριέσαι , δε μπορεί να το κάνει τόσο μεγάλο θέμα ενα τσιγάρο...ουφ πια! Ρομποτάκια θέλουν να μην αναπνέουν, να μη τρώνε,να μη πίνουν νερό και να μη μιλάνε παρά μόνο για τη δουλειά:evil::evil:

Ας βγάλει μέμο αν θέλει...τι θα γράφει δηλαδή; να μη καπνίζετε 9 ώρες;;:confused:

Εεεε δε νομίζω να σου κάνει τίποτα. Ούτε τους εργοδότες τους συμφέρει να χάνουν στελέχη που γνωρίζουν καλά τη δουλειά.

Σας πολυ-υπερ-ευχαριστώ για την υποστήριξη !!!! Είστε κορίτσια όλα ένα κι ένα !:D

άμπερ αλερτ έλαβε τέλος... μολις μίλησα με την κοπέλα από περσοννελ και της το είχε πει φυσικά.... γέλαγε η Α... μου είπε ότι ζήτησε από τον τεχνικό να μας βγάλει κάρτες για να πηγαίνουμε εκεί για το τσιγ... (μιλώ ότι βγαίνουμε στην έξοδο κινδύνου έτσι ??? που έχει πόρτα η οποία ανοίγει μόνο εσωτερικά... αν κλειστείς εκεί δλδ θα μείνεις στην σκάλα τέλοοοοοοοοος !!!! :tongue::tongue::tongue:) δεν της είπε κάτι άλλο...

ΟΚ, κι εγώ πες δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα 2 κάνω στο 9ωρο (σπανιότατα θα κάνω 3ο)... κάτι άλλοι δεινόσαυροι εδώ μέσα που είναι μανιακοί :rolleyes:????

ευτυχώς, τέλος καλό όλα καλά ! τον φοβάμαι παρα πολυ δυστυχώς δεν μπορώ να τον αντιμετωπίσω όσα χρόνια και να περάσουν -κι έχουν περάσει ήδη πολλά....-:confused:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ο κόρη μου πήγαν τον πρώτο τους περίπατο και είχε μία χαρά!!!!

Τελικά χτες έγινε συνάντηση με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του Γυμνασίου και αποφάσισαν να μαζέψουν υπογραφές και να τις παραδόσουν στον σύμβουλο της Δευτεροβάθμιας που είναι υπεύθυνος για το σχολείο μας, προκειμένου να κάνει σύσταση στον μαθηματικό. Για να δούμε....

Πολύ αστεράτος Σύλλογος μού ακούγεται !! Εύγε !

Επίσης, Ντίντι μας άντε τέκνον μου και σ' έψαχνα !

εντιτ : με αποτελειώσατε με τσι τούρτες σας σήμερα !!!

..κι αφού είδα ότι σήμερα οι περισσότερες τρώτε κοτόπουλο θα φάω κι εγώ λίγο :tongue::tongue::tongue: που δεν έχω φάει καθόλου αυτό τον καιρό !!!!! Αλλά άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς ... θα το φάω σε μορφή μπιφτεκιού ! :cool:

Link to comment
Share on other sites

μπιφτεκι κοτοπουλο; δηλαδη απο κιμα κοτοπουλου; με δυο κρεοπωλς που το εχω συζητησει μου ειπαν οτι απαγορευεται να περνανε το κοτοπουλο απο την μηχανη του κιμα για τον φοβο της σαλμονελας... :confused:


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στο φεφακι μας!!!νασαι γερη καλη μου και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και το κουκλακι σου. ναστε αγαπημενοι ως τα βαθια γεραματα και να δειτε και εγγονια και δισεγγονα!!!ολα τα καλα ναχεις!!!

ευτυχως σχολαω, και δυστυχως δεν εχω χρονο νασχολιασω αλλα.....θα μπω απτο σπιτι οταν θα κοιμηθει η μικρη ....

συμπεθερα σιγα το κακο που εκανες!!!μηπως να σας βγαλουν καρτες και για την τουαλετα????σε φιλω και στελνω αγκαλιααα!!!

καλο απογευμα ναχουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μπιφτεκι κοτοπουλο; δηλαδη απο κιμα κοτοπουλου; με δυο κρεοπωλς που το εχω συζητησει μου ειπαν οτι απαγορευεται να περνανε το κοτοπουλο απο την μηχανη του κιμα για τον φοβο της σαλμονελας... :confused:

Όπως έχω δει σε κάποια κρεοπωλεία, έχουν δύο μηχανές κιμά. Στην κάθε μια βάζουν χωριστά το κόκκινο κρέας από του κοτόπουλου. Ίσως ο κρεοπώλης που είπες να μη θέλει να αγοράσει δεύτερη μηχανή κι έτσι δεν κόβει το κοτόπουλο καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΑΣ..μΠΗΚΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΦΕΦΙΚΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΑΚΟΜΑ :D

603977lzxi18vj55.gif


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Συννεφιες και σημερα!

Καταρχην να ευχηθω ακομη μια φορα καθυστερημένα χρονια πολλά στη Φεφη μας! Πολύχρονη, με υγεια, να χαιρεσαι την οικογενεια σου! Σου ευχομαι ο,τι ποθεις να το παθεις!

Μαριτα μου καλώς ηρθες και σε αυτο το καφε! Κι εγω απεχω παααρα πολυ από το να αποκαλουμαι χρυσοχερα - μην αγχωνεσαι!

Κάντυ μου υπερβολή θεωρω το θεμα του τσιγαρου. Ευχομαι τελος καλό όλα καλά.

Ταζ χαιρομαι που εισαι τοσο δυναμικη. Έτσι χρειάζεται πολλές φορες στη ζωη μας.

Αγγελική θα προσαρμοστει η μικρη στα κομπλεξ των καθηγητων. Τοσα χρονια τα ιδια πάντως...

Εμεις αυριο φευγουμε για Αθηνα. Η μικρη δεν κρατιεται. Δεν ξερω αν θα μπορεσω να μπω καθολου. Ευχομαι να ειστε όλες καλά και να περνάτε ακομη καλύτερα.

Φιλιά και καλό ΣΚ.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...