Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τι ώρα περίπου θα είσαι εδώ για να το έχω ζεστό????

Σήμερα ο κόρη μου πήγαν τον πρώτο τους περίπατο και είχε μία χαρά!!!!

Τελικά χτες έγινε συνάντηση με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του Γυμνασίου και αποφάσισαν να μαζέψουν υπογραφές και να τις παραδόσουν στον σύμβουλο της Δευτεροβάθμιας που είναι υπεύθυνος για το σχολείο μας, προκειμένου να κάνει σύσταση στον μαθηματικό. Για να δούμε....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά χτες έγινε συνάντηση με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του Γυμνασίου και αποφάσισαν να μαζέψουν υπογραφές και να τις παραδόσουν στον σύμβουλο της Δευτεροβάθμιας που είναι υπεύθυνος για το σχολείο μας, προκειμένου να κάνει σύσταση στον μαθηματικό. Για να δούμε....

Γιατί;;; Τι έγινε;; Μάλλον κάτι έχασα....

Φεφάκι σε περιμένω ότι ώρα γουστάρεις!!!! Σήμερα δικαιούσαι ότι ποθεί η ψυχούλα σου!!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο μαθηματικός είναι λίγο γκάου!!! Δεν δίνει στα παιδιά να καταλάβουν το μάθημα, παρακάμτει κεφάλαια που θεωρεί περιττά. Η παράδοση του είναι για λίγο και μετά τους πιάνει κουβέντα για φαγητά και ταξίδια!!!

Φέφη, θέλω να σε δω να τρως ταυτόχρονα στην Θεσσαλονίκη και στον Πειραιά!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ο μαθηματικός είναι λίγο γκάου!!! Δεν δίνει στα παιδιά να καταλάβουν το μάθημα, παρακάμτει κεφάλαια που θεωρεί περιττά. Η παράδοση του είναι για λίγο και μετά τους πιάνει κουβέντα για φαγητά και ταξίδια!!!

Προσέξτε μη σας κάνουν μήνυση τα παιδιά όμως!!!!:tongue::tongue::tongue:

Φέφη, θέλω να σε δω να τρως ταυτόχρονα στην Θεσσαλονίκη και στον Πειραιά!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Το θεωρείς αδύνατο;;;;:lol::lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας ομορφοπαρεντομαγειροπαρεοκόριτσα.

Για σήμερα έφτιαξα κοτόπουλο κοκκινιστό στη γάστρα με μανιτάρια και θα τα συνοδεύσω με ζυμαρικά.

Να σου ευχηθώ Φέφη μου για τα γενέθλιά σου χιλιόχρονη, γερή κι ευτυχισμένη να είσαι, να δεις την οικογένειά σου να μεγαλώνει να πληθαίνει και να ομορφαίνει.

Επίσης, να ευχηθώ στη Μαρία-Ελπίδα που είχε γενέθλια προχτές, να είναι κι εκείνη χιλιόχρονη να απολαμβάνει την καραμελίτσα της και τον αντρούλη της.

2Q==images?q=tbn:ANd9GcTnzw7Vh_Vbw0ZiMl6l4vP8MrNiFbbEeTa2t2U0HGRIcZNhfKPB

Ελένη πιάσε ένα κουτάλι να αρχίσω την τούρτα.

Η κόρη μου έγραψαν χτες τεστάκι αρχαία και από ότι μου είπε δεν έγραψε κανείς καλά!

Δεν πειράζει καθόλου. Την επόμενη φορά θα γράψει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Πήρα πρόσκληση από τη κάντυ κάντυ και ειπα να χτυπήσω τη πόρτα:D

Ωραίες συνταγές διαβάζω ότι φτιάχνετε, εγώ δεν είμαι τόσο χρυσοχέρα αλλά το παλεύω αφού είμαι όλη μέρα σπίτι δυστυχώς (ή μπορεί και ευτυχώς;) -ανάλογα με τη διάθεση)

Σήμερα πάντως θα φάμε κοτοπουλάκι στο φούρνο με πατατούλες και κουρκουμά που του δίνει ιδιαίτερη γεύση:P

Link to comment
Share on other sites

Εβιρι όρμα!!!! Σου'φερα κουτάλα! Σε χαλάει;;;;:tongue:;)

Αγγελική έτσι λιχούδες που είμαστε εμεις προλαβαίνουμε τα πάντα!!!:tongue::tongue:

Γεια σας κορίτσια!

Πήρα πρόσκληση από τη κάντυ κάντυ και ειπα να χτυπήσω τη πόρτα:D

Καλώς μας ήρθες Μαρίτα!!! Αφου σε στέλνει η κάντυ θα είσαι κι εσύ παιδί μάλαμα!!

Σήμερα πάντως θα φάμε κοτοπουλάκι στο φούρνο με πατατούλες και κουρκουμά που του δίνει ιδιαίτερη γεύση:P

Τι εστί κουρκουμάς;;;;:shock:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Έβιρι καλό μεσημέρι!

Μου άρεσε ο χαρακτηρισμός ομορφοπαρεντομαγειροπαρεοκόριτσα!!!!!

Μαρίτα καλώς ήρθες! Δεν είμαστε όλες χρυσοχέρες! Πειραματιζόμαστε και μαθαίνουμε η μία από την άλλη! Εκτός φυσικά από 2-3 μαγειρισούλες εδώ μέσα που είναι τοπ σεφ!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Είναι μάλαμα η ατιμη η Μεταξία μας..μεγάλη αδυναμία είναι!

Κουρκουμάς είναι ένα μπαχαρικό, σκέψου είναι σαν το κάρι αλλά χωρίς τη μυρωδια και την έντονη γεύση του καρι...κάνει καλό στο ανοσοποιητικό (λένε δε ξέρω), σίγουρα πάντως το κάνει πολύ νόστιμο το φαγάκι!

Ευχαριστώ για το καλοσώρισμα!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...