Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημέρα!

Μπήκα στα κλεφτά να ευχηθώ στο Φεφάκι μας να τα εκατοστήσει!

Χιλιόχρονη να είσαι κοριτσάκι μου και να χαίρεσαι την κοράκλα σου και τον αντρούλη σου!

2402833670105533282S425x425Q85.jpg


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

δεν μπορεσα να ξαναμπω χθες....Σημερα δουλεια γιατι το παραχεσαμε! Ο Χαρης μαλλον κολλησε τη μια ιωση πανω στην αλλη δεν βρηκαμε με το γιατρο κατι αλλο τον εχω αφησει σπιτι με τη γιαγια για αποθεραπεια! Καλα με το που σταματησει και ο βηχας του εχω φυγει κατευθειαν για εμβολιο γριπης!!!!!

fefi εχεις γενεθλια? Να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις να το χεις!!! Ξερεις λεφτα, μηδεν κυτταριτιδα κτλ χεχε!

αγγελικη δεν το πιστευω οτι υπαρχουν ακομα καθηγητες που δινουν τετοιες απαντησεις αυτα τα λεγανε 50 χρονια πριν!

kalliopaki σαν να τα εγραψε ο αντρας μου αυτα που σου λεει κι ο δικος σου! Ουτε τα λαδερα δεν θεωρει απο μονα τους φαγητο ρωταει τι θα φαμε "μπαμιες αγαπη μου" "α οκ καλα να φερω κι ενα κοτοπουλο?"

Δεν ξερω τι να μαγειρεψω σημερα θα σας παρακολουθω να παρω καμια ιδεα!!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1560562fp5ayknl0b.gif

καλημερα κοριτσια

αυτη η εβομαδα ξεκινησε καλα

πρωτα μας εκοψαν το ινετρνετ

μετα κατι επαθε η κεραια της πολυκατοικιας και δεν εχουμε τηλεοραση

σαν τους κουκους καθομασταν

ευτυχως ειχαμε να ξενυχταμε για να ταιζουμε τα κουταβια και ετσι την υπολοιπη μερα ή δουλευαμε ή νυσταζαμε

χθες πληρωσαμε το ιντερνετ και ετσι αποκτησαμε τουλαχιστον ιντερνετ!!

εσεις τα νεα σας δεν τα διαβασα αλλα καπου ειδα στα κλεφτα οτι εχει γενεθλια η φεφη και η ρυπα???

χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!549062c91it46lgr.gif


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αντε μαρή !!! Ο παλιό-καιρος φταίει !!!! Πολύ όμορφη και κομψή σε βλέπω εγώ με τα δικά μου τα μάτια !!!! Τί θες κούκλα μου ? Να χωρέσεις στο παντελόνι το εφηβικό ????? Δεν πειράζει σε λέω ! Θα σου στείλω τα δικά μου αν θες να κάνουμε παζάρι ανταλλαγής... εσύ τα δικά σου και πάει λέγοντας !!!

Από μέσα είμαστε όμορφες, Θεές !!! :cool:

Και πιες κάνα ποτάκι με τον Φέφο να ανεβείτε :rolleyes:... αφιερωμένο :

Κάνε με να ανέβω πιο ψηλά

Πλησίασε με, κρατησέ με πιο σφιχτά

Φίλα με, να ξεκλειδωσεις την καρδιά

Φίλα με, κάτι καινούριο ξεκινά

Φίλα με.. (x3)

{δεν θα το τραγουδήσω γιατί θα ερημώσει το καφέ !!! χα χα χα }

καλή ξεκούραση !!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: όταν διαβάσεις το μνμ μου είμαι σίγουρη ότι θα ανέβεις !!! αμ τί ? μπρίκια κολλάμε ???? :cool:

αυτό είναι το τραγούδι της μαμάς, όπως το λέει η κόρη μου!

το τραγουδάμε κ το χορεύουμε!

ευχαριστώ ψυχή μου κ για το τηλέφωνο!

φοράω περσινό παντελόνι κ κοντεύω να κλατάρω τα κουμπιά κ τις ραφές!:oops:

γεια σας και παλι

εκλεισα ραντεβού με τον καλύτερο εργοθεραπευτη της πόλης, χωρις υπερβολη, στο ιπποκρατειο να ξεσκονισει τον μικρο και να μου δωσει κατευθυνσεις για να μην βαδιζω στα τυφλα...

πολύ καλά έκανες!

Να τα ,να τα...Αρχισαν τα κομπλεξικά;

Γιατί όλες αυτές της οικιακής οικονομίας είναι τόσο κομπλεξικές;

Την δική μου στην πρωτη Γυμνασίου ακόμα τη θυμάμαι...Μου είχε βαλει στο διαγωνισμα 13 γιατί δεν τα είχα γράψει αυτολεξεί!!!Μόνο όσοι είχαν κάνει αντιγραφή είχαν πάρει πάνω από 17,κι αυτό με το ζόρι

Αγγελική μου να της "κάνεις μάθημα",να μην αφήσεις κανεναν να την αγχωσει χωρίς λόγο για μακακίες

εμάς μας είχε βάλει μια καθηγήτρια τεστ σε μάθημα ιστορίας; το μάθημα ήταν με ονόματα πόλεων με ευρήματα αρχαιολογικά. όλη η σελίδα ήταν τίγκα σε χρονολογίες κ πόλεις.

μόνο εγώ τα είχα γράψει όλα σωστά κ όμως μου έβαλε 18 αντί για 20, για να μη στεναχωρεθούν όλοι οι άλλοι που έγραψαν κάτω από τη βάση. μάλιστα για να μη στεναχωρεθούν όλα τα άλλα παιδιά τους έδωσε μπόνους 2 βαθμούς!

κ είχα μείνει εγώ autoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadminautoeditadmin!

κ όταν με είδε που την κοιτούσα με απορία-χωρίς να πω τίποτα, ήμουν ντροπαλή-μου την είπε κιόλας! "εντάξει πώς κάνεις έτσι, τα έγραψες όλα!σιγά μη σου δώσουμε κ παράσημο"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::confused::evil:

του αμαμήτου η μαντάμ! αλησμόνητη!

καλημέρα!

Μπήκα στα κλεφτά να ευχηθώ στο Φεφάκι μας να τα εκατοστήσει!

Χιλιόχρονη να είσαι κοριτσάκι μου και να χαίρεσαι την κοράκλα σου και τον αντρούλη σου!

ευχαριστώ καλή μου αγγελικούλα!

κάθε ευτυχία στο σπιτικό σου!

ωωωωωωω μαμα και κορη εχουν κοντα γενεθλια; τελεια !!!!

να τα εκατοστησεις φεφι. να χαιρεσαι την οικογενεια σου και να σε χαιρονται και αυτοι

ευχαριστώ ταζούλα μου.

όλα τα καλά του Θεού χρυσό μου!

αν δεν έκανα καισαρική, θα γεννιόταν κ αυτή 11/10!

χθες έκανα τραχανούλι για το σπλάχνο, επειδή μου ζητούσε γιουβαρλάκια! έλεος! μέχρι να το ετοιμάσω-2 λεπτά μου πήρε-έτρωγε ψωμί!

τρώει κ στο καπάκι μου ζητάει χυμό. της στοίβω πορτοκαλάκια!

σιδερώσαμε, τατκοποιήσαμε κ μετά μαγειρέψαμε μακαρόνια με σάλτσα ντομάτας με μπέηκον! θεϊκά!τα είχε επιθυμήσει ο φέφος, αλλά εγώ έφαγα 2 σαλατιέρες!:oops:

έπλυνα το σύμπαν από κουζινικά!

σήμερα τρώμε γεμιστές πιπεριές της μανούλας μου.

το απόγευμα θέλω να κάνω πατάτες γιαχνί!

το κακό είναι που δεν παίξαμε με το παιδί, γιατί δεν μου έφτασε ο χρόνος!

σήμερα εύχομαι να αναπληρώσω!

φιλούρες!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μαρίαπαπ.

ευχαριστώ! ό,τι επιθυμείς! εγώ θέλω υγεία, αγάπη κ πρόοδο για τον καθένα από την οικογένειά μου!

να ζήσω με τον φέφο μου κ να μεγαλώσουμε σωστά το παιδί μας!

ντίντι μου σ' ευχαριστώ κοριτσάρα μου! με το καλό το μωράκι σου γερό κ όμορφο!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μαρίαπαπ.

ευχαριστώ! ό,τι επιθυμείς! εγώ θέλω υγεία, αγάπη κ πρόοδο για τον καθένα από την οικογένειά μου!

να ζήσω με τον φέφο μου κ να μεγαλώσουμε σωστά το παιδί μας!

σου ευχομαι οτι επιθυμεις fefi μου πλακα εκανα πριν δεν πιστευω να παρεξηγηθηκες?

Το ξερω τωρα που ειμαστε μανες ολα μας τα ονειρα ειναι για την οικογενεια μας! :D


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα

Τι κανετε μαγειροκοριτσα?

Εμεις σημερα τρωμε ομελετα στο φουρνο με οτι απομειναρια ειχα , λιγο τυρακι, λιγα μανιταρια, πιπερια,ντοματα κ λιγα λουκανικακια. Εχω βαλε ικ στο νερο φασολια να φτιαξω φασολαδα για αυριο.Εφτιαξα κ ενα κεικ σοκολατα χτες για αντρα κ τεκνο κ τελος.

Φεφακι μου χρονια πολλα ,πολυχρονη να εισαι κ υγειης !! Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου κ με το καλο να πολλαπλασιαστειτε.Ειναι πολυ τυχεροι μπαμπας κ κορη που σε εχουν!!!

Ταζακι πολυ καλα εκανες κ εκλεισες ραντεβου εκει. Εμεις ειχαμε ενα θεμα με τον γιο μου με μυξες ολο το χρονο κλπ κ παντου πηγαιναμε κ μονο λεφτα θελαν να βγαλουν κ τελικα πηγαμε στον Παιδων Α.Σοφια σε πολυ καλο ΩΡΛ Διευ/ντη μας εκανε ολες τις εξετασεις που επρεπε κ εκει βγαλαμε ακρη οτι ηταν μια απλη ρινιτιδα.

Καλα ολοι οι αντρες ετσι ειναι . Κ εμενα ο δικος μου ετσι μου λεειθ δεν εχω προβλημα οτι θες φτιαξε αφου με ξερεις, τι εχουμε στην καταψυξη? Τι αλλο θα ειχε η καταψυκη εκτος απο κρεατα χαχαχα !! Κ περιφανευεται κ η πεθεριξ εμενα τα παιδια μου δεν τρωνε κρεας σπανια μονο λαχανικα κ οσπρια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Σήμερα τρώμε γιουβέτσι με κατσικάκι!

Σήμερα με έχει πιάσει μια συχνοουρία άλλο πράγμα! Κάθε μισή ώρα είμαι για πιπί!!!

Πως είσαι σήμερα; Αν δεν σου πέρασε να το δεις μηπως είναι καμιά κυστίτιδα.

Μπορεί να σε επηρρέασε και η αλληγη του καιρού επειδή ψιλοκρύωσε!

Κάνε με να ανέβω πιο ψηλά

Πλησίασε με, κρατησέ με πιο σφιχτά

Φίλα με, να ξεκλειδωσεις την καρδιά

Φίλα με, κάτι καινούριο ξεκινά

Φίλα με.. (x3)

Το τραγούδι της κόρης μου!!!! Και δικό μου εννοείται! Το χορεύουμε και το τραγουδάμε όλο το καλοκαιρι!;)

σιδερώσαμε, τατκοποιήσαμε κ μετά μαγειρέψαμε μακαρόνια με σάλτσα ντομάτας με μπέηκον! θεϊκά!

Δηλαδή τσιαγαρίζεις μπεϊκον και μετά ρίχνεις την ντοματούλα;;;

το κακό είναι που δεν παίξαμε με το παιδί, γιατί δεν μου έφτασε ο χρόνος!

σήμερα εύχομαι να αναπληρώσω!

Να το αναπληρώσεις και να το ευχαριστηθείς!!!!

Και φυσικα......

2Q==images?q=tbn:ANd9GcTnzw7Vh_Vbw0ZiMl6l4vP8MrNiFbbEeTa2t2U0HGRIcZNhfKPB

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!! Οτι επιθυμείς να το λουστείς!!!

(Είσαι να την τσακίσουμε;;;;):tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

fefi, χρόνια πολλά!!! Να είσαι ευτυχισμένη με τη Ρύπα σου και το Φέφο σου!!! Ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!!

Για σήμερα έκανα μπιφτέκια με πατάτες στο φούρνο... καιρό είχα να τα κάνω, μου τα ζήτησε κι ο αντρούλης μου, οπότε δεν το σκέφτηκα καθόλου.

Φιλιά... πάω να κάνω καμιά δουλειά, πριν ξυπνήσει το σπλάχνο μου και θέλει αγκαλίτσες.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που χαλάρωσα λιγάκι από δουλειά θα σας πω τα νέα μας.

Καταρχήν σήμερα τρώμε ρολό κοτόπουλο στον φούρνο με πατάτες.

Η κόρη μου έγραψαν χτες τεστάκι αρχαία και από ότι μου είπε δεν έγραψε κανείς καλά! Εντάξει το πρώτο τους ήταν, είναι και εντελώς νέο σαν μάθημα γι΄αυτά. Πιστεύω πως η καθηγήτρια θα δείξει κάποια επιείκια για την πρώτη φορά.

Ο γιός μου για πρώτη φορά ξύπνησε σήμερα στις 9,30!!! Τον έπιασε φαίνεται η πρωινή δροσούλα!

Φεφάκι η συχνοουρία μου κράτησε μόνο όσο ήμουν στην δουλειά! Μόλις έφυγα ήμουν μία χαρά!!! H αλήθεια είναι πως χτες είχαμε κρύο στην δουλειά από τον κλιματισμό οπότε μάλλον από εκεί θα ήταν το συχνό κατούρημα!

Για την καθηγήτρια των αρχαίων τι να πω? Κάποιοι άνθρωποι έχουν απίστευτα κόμπλεξ!

taz18 με την πρώτη ευκαιρία θα μπω να δηλώσω συμμετοχή στον διαγωνισμό!

peristeraki έτσι ακριβώς σαν την δικιά σας ήταν και η δικιά μου καθηγήτρια των Οικοκυρικών!

Μεταξάκι ωραίο το τραγούδι που αφιέρωσες στο Φεφάκι μας!

mariapap82 τον εξέτασε ο γιατρός τον μικρούλη σου? Ο πυρετός έπεσε σήμερα?

didi&k πως πάνε τα κουταβάκια σας? Σηκώνεστε και την νύχτα και τα ταίζετε?

Ελένη η τούρτα είναι όλα τα λεφτά!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

mariapap82[/url][/font][/color] τον εξέτασε ο γιατρός τον μικρούλη σου? Ο πυρετός έπεσε σήμερα?

Ναι εχει πεσει ελπιζω να μην ανεβει μες στη μερα και εχει βηχα παραγωγικο.... δε του δινω κατι ελπιζω να περασει μονο του και να γλιτωσουμε την αντιβιωση. Ακομα δεν ξεκινησε ο χειμωνας ρε γμτ!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι οτι επιθυμεις fefi μου πλακα εκανα πριν δεν πιστευω να παρεξηγηθηκες?

Το ξερω τωρα που ειμαστε μανες ολα μας τα ονειρα ειναι για την οικογενεια μας! :D

όχι μαράκι μου, δεν παρεξηγήθηκα. όλοι έχουμε ανάγκη από υγεία σωματική κ ψυχική! αγάπη για τον εαυτό μας, την οικογένειά μας, τους φίλους μας!

με το καλό το τρίτο μπεμπουδάκι! γερό κ με έναν πόνο στην ώρα του!:)

Καλημερα καλημερα

Τι κανετε μαγειροκοριτσα?

Εμεις σημερα τρωμε ομελετα στο φουρνο με οτι απομειναρια ειχα , λιγο τυρακι, λιγα μανιταρια, πιπερια,ντοματα κ λιγα λουκανικακια. Εχω βαλε ικ στο νερο φασολια να φτιαξω φασολαδα για αυριο.Εφτιαξα κ ενα κεικ σοκολατα χτες για αντρα κ τεκνο κ τελος.

τέλεια!

Φεφακι μου χρονια πολλα ,πολυχρονη να εισαι κ υγειης !! Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου κ με το καλο να πολλαπλασιαστειτε.Ειναι πολυ τυχεροι μπαμπας κ κορη που σε εχουν!!!

ωωωωωωωω, με συγκινείς! κ εσύ ό,τι επιθυμείς κοριτσάρα μου! εγώ σου εύχομαι υγεία κ αγάπη!

Ταζακι πολυ καλα εκανες κ εκλεισες ραντεβου εκει. Εμεις ειχαμε ενα θεμα με τον γιο μου με μυξες ολο το χρονο κλπ κ παντου πηγαιναμε κ μονο λεφτα θελαν να βγαλουν κ τελικα πηγαμε στον Παιδων Α.Σοφια σε πολυ καλο ΩΡΛ Διευ/ντη μας εκανε ολες τις εξετασεις που επρεπε κ εκει βγαλαμε ακρη οτι ηταν μια απλη ρινιτιδα.

είστε πολύ τυχεροί που έχετε ένα τέτοιο νοσοκομείο κοντά σας!

Καλα ολοι οι αντρες ετσι ειναι . Κ εμενα ο δικος μου ετσι μου λεειθ δεν εχω προβλημα οτι θες φτιαξε αφου με ξερεις, τι εχουμε στην καταψυξη? Τι αλλο θα ειχε η καταψυκη εκτος απο κρεατα χαχαχα !! Κ περιφανευεται κ η πεθεριξ εμενα τα παιδια μου δεν τρωνε κρεας σπανια μονο λαχανικα κ οσπρια !!!

έτσι έλεγε κ η δική μου πεθερά κ ο αντρούλης μου. ότι μόνο εγώ είχα μάθει από το πατρικό μου τόσο κρέας.

όμως από ότι βλέπω η διαφορά είναι ότι εμείς ξεπαστρεύαμε στάνες, ενώ αυτοί μοσχάρια!

έχω παρατηρήσει ότι δεν ζητάει χοιρινό. καλά αρνί βλέπω μόνο αν μου φέρει η μαμά μου ή αν μαγειρέψω για μένα κ την ρύπα κ για τον φέφο κάτι άλλο! πόσο εύκολο είναι 2 φαγητά για μαι εργαζόμενη;

τον ρώτησα σήμερα τί θέλεις να κάνω για αύριο; τί έχουμε στην κατάψυξη; φασολάκια, γαριδούλες, και στο ντουλάπι πατάτες.

έτοιμα έχω σε τάπερ μακαρόνια κ πιπεριές γεμιστές. να κάνω φασολάκια ή πατάτες γιαχνί; ααααααα! φτιάξε για σένα κ την ρύπα. εγώ θα φάω μακαρόνια!:rolleyes:

με βλέπω να του κάνω ξέχωρα γαρίδες σαγανάκι! πώς να τον αφήσω έτσι;

Καλημέρα!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Σήμερα τρώμε γιουβέτσι με κατσικάκι!

τί είπες τώρα! τί ώρα σχολάς; έρχομαι!

Το τραγούδι της κόρης μου!!!! Και δικό μου εννοείται! Το χορεύουμε και το τραγουδάμε όλο το καλοκαιρι!;)

κ δικό μας! τα μεγάλα ταλέντα ταυτίζονται!

Να το αναπληρώσεις και να το ευχαριστηθείς!!!!

μου ζητούσε να παίξουμε με την ντόρα την ζαχαροπλαστελίνα. το παλάτι κομπιούτερ ούτε που το είδα...κ έχουμε κ ένα ηλεκτρονικό σχολείο! έχουμε μελέτη δηλαδή!

Και φυσικα......

ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!! Οτι επιθυμείς να το λουστείς!!!

(Είσαι να την τσακίσουμε;;;;):tongue::tongue:

είμαι, είμαι! ζήτησα μια παστούλα από τον φέφο μου!

ό,τι επιθυμείς κ εσύ αγαπούλα μου!

Καλημέρα!!!

fefi, χρόνια πολλά!!! Να είσαι ευτυχισμένη με τη Ρύπα σου και το Φέφο σου!!! Ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις!!!

κ εσύ με τα αγόρια σου ηλιαχτίδα μου!

Για σήμερα έκανα μπιφτέκια με πατάτες στο φούρνο... καιρό είχα να τα κάνω, μου τα ζήτησε κι ο αντρούλης μου, οπότε δεν το σκέφτηκα καθόλου.

Φιλιά... πάω να κάνω καμιά δουλειά, πριν ξυπνήσει το σπλάχνο μου και θέλει αγκαλίτσες.

ωραίο φαγάκι!

Τώρα που χαλάρωσα λιγάκι απόδουλειά θα σας πω τα νέα μας.

Καταρχήν σήμερα τρώμε ρολό κοτόπουλο στον φούρνο με πατάτες.

Η κόρη μου έγραψαν χτες τεστάκι αρχαία και από ότι μου είπε δεν έγραψε κανείς καλά! Εντάξει το πρώτο τους ήταν, είναι και εντελώς νέο σαν μάθημα γι΄αυτά. Πιστεύω πως η καθηγήτρια θα δείξει κάποια επιείκια για την πρώτη φορά.

Ο γιός μου για πρώτη φορά ξύπνησε σήμερα στις 9,30!!! Τον έπιασε φαίνεται η πρωινή δροσούλα!

Μεταξάκι ωραίο το τραγούδι που αφιέρωσες στο Φεφάκι μας!

Ελένη η τούρτα είναι όλα τα λεφτά!!!!

φιλιά! έχω χρόνια να φάω ρολό κοτόπουλο. ο φέφος δεν το τρώει...:(

κ είναι εύκολο φαγητό, βολικό!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...