Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Πωπωωω βρε κοριτσια ειλικρινα ποτε τα γραψατε ολα αυτα??????

Ο Χαρης επεσε τουβλο στο κρεββατι κι ας επεσε μονος του ο πυρετος....θα παρω σε λιγο το γιατρο!

Οσο για το ψαρι καποια με ρωτησε για μεγαλο ναι μεγαλο εκανα εγω (στειρα) αλλα μπορει να γινει και με μικρα απλως θα χρειαστει να βρασουν πρωτα λιγο τα λαχανικα γιατι το μικρο ψαρι θελει πολυ λιγο βρασιμο αλλιως το μεγαλο το πολυ μιση ωρα!

Για την πιπιλα που λετε κι εμενα η μικρη ειναι αυτοκολλητη αλλα δεν εχω το κουραγιο να της κανω πολεμο μου ειπε και ο γιατρος οτι πριν τα 2 οι ελπιδες ειναι πολυ λιγες για να την κοψει. Στο σχολειο παντως την εχουν καταφερει και δεν την παιρνει ουτε στον υπνο!

λοιπον παω να παρω το γιατρο!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Να σου ξηγήσω εγώ γιατί δεν το θεωρούν φαγητό ... επειδή ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ γυναίκα δεν έχουν κάτσει ποτέ ούτε να μαγειρέψουν ούτε να πονοκεφαλιάζουν κάθε μέρα (ή μέρα παρά μέρα) με το τί θα φάμε σήμερα ... γι 'αυτό !!! :evil:

ε ναι, αυτό ακριβώς! κατά τ'αλλα "εγώ δεν είμαι δύσκολος στο φαγητό, ότι θέλεις εσύ" αλλά μετά "σκέτο το κριθαράκι? συκώτι έ? μήπως να τρώγαμε μπριζόλες? ριζότο? μμμ, ναι ναι ότι σε βολεύει (με ξεφύσημα απογοήτευσης), εγώ δεν έχω πρόβλημα"

Link to comment
Share on other sites

ενα γρηγορο γεια και απο μενα

ειχαμε σημερα το ραντεβου με τον παιδονευρολογο στο νοσοκομειο για να μας γραψει τα παραπεμπτικα για τις εργο και τις λογοθεραπειες. ευτυχως η αναμονη ηταν μονο διωρη, εχω φαει και τετραωρο εκει μεσα. πηραμε τα χαρτια μας, τα ειπαμε και λιγακι και γυρισαμε. τωρα πρεπει να μαγειρεψω γιατι πεταχτηκε ο αντρας μου στο συνεργειο και μολις γυρισει θα θελει να φαει

περαστικα σε ολους τους αρρωστους

love δεν τις τρωει τις μπιλιες ειναι καρατσεκαρισμενο, γι αυτο και τον αφηνω και παιζει

οσο για την πιπιλα εγω την εκοψα οταν ο μικρος ηταν 20 μηνων. με τα δοντια ειχαμε τελειωσει οποτε δεν ειχε να του προσφερει κατι αλλο. εβλεπα και την μεγαλη την ανηψια μου που ειχε φτασει να παει νηπιαγωγειο και ακομα την ηθελε στον υπνο και περασα ενα εγκεφαλικο οποτε την πηρα την εκρυψα και τελος. αυτο ηταν. την εψαξε λιγο, ψιλοεκλαψε και παπαλα...

ειχα και την μανα μου "το καημενο κλαιει την ψαχνει..." :rolleyes::rolleyes: και ο αντρας μου μολις εκλαιγε την εψαχνε να του την δωσει. εγω φεεεεεεεεεετα αταραχη ουτε που κουνιομουν απο την θεση μου... κι ετσι πολυ απλα ξεμπερδεψαμε...

ασχετο αλλα η ανηψια μου που την εκοψε μεγαλη, τωρα που δεν την εχει δαγκωνει τα ρουχα της, βαζει χαρτια στο στομα και αλλα τετοια χαριτωμενα :?:?

παω για μαγειρεμα !!!


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

ταζούλα ωραίο φαγητό!

μαρία παπ, πάρε τον παιδίατρο κ ας κατέβασε πυρετό! εγώ αυτό θα έκανα.

ωραία η ιδέα για μαγείρεμα ψαριού!

πιο ωραία τα παϊδάκια!

αφροδίτη υπέροχο ξύπνημα! μπράβο στο καμάρι σου!

ωραία η ιδέα της πίτσας!

μια χαρά το κριθαράκι! δεν φτάνει που προλαβαίνεις ν ατο κάνεις φρέσκο...

για την πιπίλα, όταν το πάρεις εσύ απόφαση, όλα θα είναι πιο εύκολα για όλους! θέλει σταθερότητα κ να μη πισωγυρίσεις!

δεν συμφωνώ με την εβιρούλα-πρωτοφανές:shock:-για το σταδιακά! είναι μαρτύριο! πιο πολύ συμφωνώ με ελένη για το θέμα!

ελένη μου καλά ξεμπερδέματα αγάπη με τους γιατρούς!

θα γίνεις του κουτιού μου φαίνεται!

καλημέρα περιστεράκι μου! περαστικά σας!

δεν παίζεται ο συζυγάτος!

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

φεφικο μου χρονια πολλα στην μικρουλα σου.Πολυχρονη κ γερη να ειναι κ να την δεις οπως επιθυμεις.

καλημέρα! ευχαριστώ κ εσύ ό,τι επιθυμείς!

ε βρε κορίτσια, πάλι πείνασα. Τόφαλος θα γίνω εδώ... ποποοοοοο κάτι λιγούρες που μ'επιασαν πάλι.... ωραία τρώτε!!!!

Φέφη μ'αρέσει που έχεις τα κονέδια σου με το σταρ-σύστεμ με τον αλαφροχέρη τον γιατρό! Να το 'ξερα να τον έφερνα θεσσαλονίκη τότε που βαλάντωνα στο κλάμα γιατί θα μου έκαναν επισκληρίδιο!

όμως γέννησα αλλού με μια λαλακισμένη αναισθησιολόγο, που όταν την είδα αναίρεσα την απόφασή μου για επισκληρίδιο...κ αποφάσισα τελευταίο 5λεπτο ολική! πάλι καλά! μια εβδομάδα πριν είχε στείλει ανάπηρη μια νέα κοπέλα! κ μετά τάχα μου έφταιγε η κοπέλα με ιστορικό επιληψίας! άσε, τί να λέμε!

καλημέρα κάντυ! απόλαυση τα μηνύματά σου γιατρέ μου!

η Σ είναι αστέρι, μια ΣταΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!

Να σου ξηγήσω εγώ γιατί δεν το θεωρούν φαγητό ... επειδή ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ γυναίκα δεν έχουν κάτσει ποτέ ούτε να μαγειρέψουν ούτε να πονοκεφαλιάζουν κάθε μέρα (ή μέρα παρά μέρα) με το τί θα φάμε σήμερα ... γι 'αυτό !!! :evil:

πες τα αγάπη μου!

καλημέρα εβιρούλα!

Δεν σας είπα!

Ξεκίνησαν τα τεστ στο σχολείο της κόρης μου. Χθες πήρε το πρώτο αποτέλεσμα από την Οικιακή Οικονομία και ήταν 18. Και όταν ρώτησε την καθηγήτρια γιατί, εκείνη της απάντησε πως το 19 και το 20 είναι για τους θεούς!!!!:confused::confused::confused:

:confused::(

το είχαμε κ εμείς στα χρόνια που πήγαινα γυμνάσιο! ακόμα εκεί έμειναν οι καθηγητές της;

περάσαμε όμορφα! αλλά ψόφησα! σέρνομαι! εργάσιμη μέρα είναι σκότωμα!

σήμερα ψώνισα παπά-έδωσε λεφτάκια η πεθερούλα μου για τα γενέθλιά μου!

κ ένα παντελόνι καθημερινό, γιατι αλλού δεν χωράς πουθενά, πουθενά, πουθεΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! στα μούτρα μου!:oops::rolleyes:

τρώω φασολάδα! ο φέφος γεμιστές πιπεριές. έφερε η μανούλα μου, ευτυχώς, γιατί δεν προλάβαινα.

σήμερα έχω σιδέρωμα, κ ό,τι προκύψει από εξτρά!:P

διάθεση πολύ πεσμένη. μου την μετέδωσε ο φέφος! ενώ είχα ανέβει με τα ψώνια...

Link to comment
Share on other sites

Φεφίκο για ανέβα σε περικαλώ!!!

Σήμερα με έχει πιάσει μια συχνοουρία άλλο πράγμα! Κάθε μισή ώρα είμαι για πιπί!!!

kalliopaki φταίνε και οι μαμάδες τους πολλές φορές.΅Εμένα ο δικός μου δεν μπορούσε να διαννοηθεί ότι μία σαλάτα μπορεί να είναι ένα γεύμα. Μόλις όμως πήγε στον διαιτολόγο άλλαξε γνώμη!!!!

Η πεθερούλα μου φυσικά όποτε τον βλέπει να τρώει μόνο σαλάτα φρικάρει!!!!:rolleyes:

Ταζ συμφωνώ κι εγώ μαζί σου, καλύτερα μία κι έξω το κόψιμο της πιπίλας.

Κορίτσια σχολάω για σήμερα!

Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν δεν σε τσούζει, όλα καλά! μπορεί να είναι μπεμπέ.

αν σε ενοχλεί την ώρα της ούρησης να κάνεις εξετάσεις.

ζεν μπορω να ανέβω χωρίς τον φέφο κ το φεφόπαιδο ή έστω ένα από τα δυο τους...αδύνατον!

Link to comment
Share on other sites

ο Θεός με φώτισε εκείνη την ώρα, στο 5λεπτο σου λέω κ άλλαξα γνώμη. εκ των υστέρων έμαθα όσα έμαθα, από τύχη! χαίρομαι που έγινε ακόμα ένα θαύμα για μένα!γιατί τυχαίο δεν το λες!

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας είπα!

Ξεκίνησαν τα τεστ στο σχολείο της κόρης μου. Χθες πήρε το πρώτο αποτέλεσμα από την Οικιακή Οικονομία και ήταν 18. Και όταν ρώτησε την καθηγήτρια γιατί, εκείνη της απάντησε πως το 19 και το 20 είναι για τους θεούς!!!!:confused::confused::confused:

ααααα αρχίσαμε τις λαλακίες ? και στο μάθημα της Οικιακής Οικονομίας ??? ήμαρτον Θεέ μου !!! με κάτι κόμπλες εκπαιδευτικούς !! :cool:

Εκπαίδευσέ την : πες της δε πειράζει ντάρλινγκ στο άλλο τρίμηνο θα στο βάλει αν το αξίζεις !

Πωπωωω βρε κοριτσια ειλικρινα ποτε τα γραψατε ολα αυτα??????

Ο Χαρης επεσε τουβλο στο κρεββατι κι ας επεσε μονος του ο πυρετος....θα παρω σε λιγο το γιατρο!

....

λοιπον παω να παρω το γιατρο!

άντε ντε !!! Ακόμη μιλάς με τον γιατρό ????? :rolleyes: τί σου είπε ?????? :cool:

ε ναι, αυτό ακριβώς! κατά τ'αλλα "εγώ δεν είμαι δύσκολος στο φαγητό, ότι θέλεις εσύ" αλλά μετά "σκέτο το κριθαράκι? συκώτι έ? μήπως να τρώγαμε μπριζόλες? ριζότο? μμμ, ναι ναι ότι σε βολεύει (με ξεφύσημα απογοήτευσης), εγώ δεν έχω πρόβλημα"

χα χα χα χα ευχαριστώ !!! ήταν ότι έπρεπε η περιγραφή σου ~~~ :tongue::tongue:

ενα γρηγορο γεια και απο μενα

ειχαμε σημερα το ραντεβου με τον παιδονευρολογο στο νοσοκομειο για να μας γραψει τα παραπεμπτικα για τις εργο και τις λογοθεραπειες. ευτυχως η αναμονη ηταν μονο διωρη, εχω φαει και τετραωρο εκει μεσα. πηραμε τα χαρτια μας, τα ειπαμε και λιγακι και γυρισαμε.

....

Ααααα εσείς κάματε σοβαρή δουλειά σήμερα ! Μπράβο που ξεμπέρδεψες. Τελικά, έχεις κατασταλλάξει κάπου για τις θεραπείες ?

ταζούλα ωραίο φαγητό!

μαρία παπ, πάρε τον παιδίατρο κ ας κατέβασε πυρετό! εγώ αυτό θα έκανα.

ωραία η ιδέα για μαγείρεμα ψαριού!

πιο ωραία τα παϊδάκια! κλασική Φέφη !

ελένη μου καλά ξεμπερδέματα αγάπη με τους γιατρούς!

θα γίνεις του κουτιού μου φαίνεται! ναι έλεν τα προλαβαίνεις τα καλλιστεία !!! :tongue::tongue:

καλημέρα κάντυ! απόλαυση τα μηνύματά σου γιατρέ μου!

η Σ είναι αστέρι, μια ΣταΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!! :rolleyes::rolleyes: δεν ξέρω τί μας περιμένει μάνα μου με αυτό το θηλυκό... αν προλάβω το βράδυ (που ... δεν το βλέπω) θα σας βάλω φωτο

.....

περάσαμε όμορφα! αλλά ψόφησα! σέρνομαι! εργάσιμη μέρα είναι σκότωμα!

σήμερα ψώνισα παπά-έδωσε λεφτάκια η πεθερούλα μου για τα γενέθλιά μου! Έεεεελα μη μου πεις ότι έχεις μαζί με την κόρη γενέθλιο ??? ή μήπως πέρασαν ????? :confused::confused::confused: ζυγάκι είσαι κι εσύ αλλά.... πότε ????? ωχ τώρα στεναχωριέμαι σε λέω... να ! μού έρχεται ένα κύμα στεναχώριας και θα πάω να φάω το μήλο.... τα 'χασα ???? φτουουου ρε γμτ ... :cry:

κ ένα παντελόνι καθημερινό, γιατι αλλού δεν χωράς πουθενά, πουθενά, πουθεΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! στα μούτρα μου!:oops::rolleyes:

........

διάθεση πολύ πεσμένη. μου την μετέδωσε ο φέφος! ενώ είχα ανέβει με τα ψώνια...

Αντε μαρή !!! Ο παλιό-καιρος φταίει !!!! Πολύ όμορφη και κομψή σε βλέπω εγώ με τα δικά μου τα μάτια !!!! Τί θες κούκλα μου ? Να χωρέσεις στο παντελόνι το εφηβικό ????? Δεν πειράζει σε λέω ! Θα σου στείλω τα δικά μου αν θες να κάνουμε παζάρι ανταλλαγής... εσύ τα δικά σου και πάει λέγοντας !!!

Από μέσα είμαστε όμορφες, Θεές !!! :cool:

Και πιες κάνα ποτάκι με τον Φέφο να ανεβείτε :rolleyes:... αφιερωμένο :

Κάνε με να ανέβω πιο ψηλά

Πλησίασε με, κρατησέ με πιο σφιχτά

Φίλα με, να ξεκλειδωσεις την καρδιά

Φίλα με, κάτι καινούριο ξεκινά

Φίλα με.. (x3)

{δεν θα το τραγουδήσω γιατί θα ερημώσει το καφέ !!! χα χα χα }

Φεφίκο για ανέβα σε περικαλώ!!!

Σήμερα με έχει πιάσει μια συχνοουρία άλλο πράγμα! Κάθε μισή ώρα είμαι για πιπί!!!

...

Κορίτσια σχολάω για σήμερα!

καλή ξεκούραση !!!

...ζεν μπορω να ανέβω χωρίς τον φέφο κ το φεφόπαιδο ή έστω ένα από τα δυο τους...αδύνατον!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: όταν διαβάσεις το μνμ μου είμαι σίγουρη ότι θα ανέβεις !!! αμ τί ? μπρίκια κολλάμε ???? :cool:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι

αρχικα να πω οτι μολις "εστησα" διαγωνισμό με δωρο προσκλήσεις για παιδικές παραστάσεις στην αθήνα. οσες ενδιαφέρεστε http://anaptyksi.blogspot.gr/2012/10/blog-post_346.html εδω

Love οχι δεν εχω κατασταλάξει ακόμη. Και επειδη εχω νευριάσει πολύ γιατι οσο το ψαχνω το θέμα τόσο τρελλαινομαι, εκλεισα ραντεβού με τον καλύτερο εργοθεραπευτη της πόλης, χωρις υπερβολη, στο ιπποκρατειο να ξεσκονισει τον μικρο και να μου δωσει κατευθυνσεις για να μην βαδιζω στα τυφλα...


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν σας είπα!

Ξεκίνησαν τα τεστ στο σχολείο της κόρης μου. Χθες πήρε το πρώτο αποτέλεσμα από την Οικιακή Οικονομία και ήταν 18. Και όταν ρώτησε την καθηγήτρια γιατί, εκείνη της απάντησε πως το 19 και το 20 είναι για τους θεούς!!!!:confused::confused::confused:

Να τα ,να τα...Αρχισαν τα κομπλεξικά;

Γιατί όλες αυτές της οικιακής οικονομίας είναι τόσο κομπλεξικές;

Την δική μου στην πρωτη Γυμνασίου ακόμα τη θυμάμαι...Μου είχε βαλει στο διαγωνισμα 13 γιατί δεν τα είχα γράψει αυτολεξεί!!!Μόνο όσοι είχαν κάνει αντιγραφή είχαν πάρει πάνω από 17,κι αυτό με το ζόρι

Αγγελική μου να της "κάνεις μάθημα",να μην αφήσεις κανεναν να την αγχωσει χωρίς λόγο για μακακίες

Link to comment
Share on other sites

Love οχι δεν εχω κατασταλάξει ακόμη. Και επειδη εχω νευριάσει πολύ γιατι οσο το ψαχνω το θέμα τόσο τρελλαινομαι, εκλεισα ραντεβού με τον καλύτερο εργοθεραπευτη της πόλης, χωρις υπερβολη, στο ιπποκρατειο να ξεσκονισει τον μικρο και να μου δωσει κατευθυνσεις για να μην βαδιζω στα τυφλα...

Εκανες την καλύτερη δουλειά

Θα πάνε όλα μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Ταζ μου,αν μέναμε Αθήνα,θα έπαιρνα κι εγω μερος στον διαγωνισμό,αλλά δεν έχει νόημα τώρα

Καλή επιτυχία σε όσες συμμετάσχουν

Ζήλεψα για τις ωραίες παραστάσεις

Link to comment
Share on other sites

καλα καποια πραγματα δεν αλλαζουν ποτε.... αυτοι οι καθηγητες δεν παιζονται... αγγελικη δεν πειραζει. η κορη σου ξερει τις δυνατοτητες της. οι γνωσεις μετρανε και οχι το 18 ;)


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Χθες πήρε το πρώτο αποτέλεσμα από την Οικιακή Οικονομία και ήταν 18. Και όταν ρώτησε την καθηγήτρια γιατί, εκείνη της απάντησε πως το 19 και το 20 είναι για τους θεούς!!!!:confused::confused::confused:

Έχεις κόρη αστέρι. Εύχομαι να είναι πάντα έτσι και καλύτερα. Αυτό το κόμπλεξ που έχουν οι καθηγητές με το 19 και το 20 ποτέ δεν το κατάλαβα. Αφού ένας μαθητής τα γράφει όλα σωστά και λέει πάντα το μάθημα απ' έξω γιατί να μην του βάλει τέτοιους βαθμούς; Το έκαναν αυτό και στην κόρη μου τη μεγάλη, ευτυχώς μόνο ένας καθηγητής.

ε ναι, αυτό ακριβώς! κατά τ'αλλα "εγώ δεν είμαι δύσκολος στο φαγητό, ότι θέλεις εσύ" αλλά μετά "σκέτο το κριθαράκι? συκώτι έ? μήπως να τρώγαμε μπριζόλες? ριζότο? μμμ, ναι ναι ότι σε βολεύει (με ξεφύσημα απογοήτευσης), εγώ δεν έχω πρόβλημα"

Έτσι είναι όλοι, πολύδυμες κυήσεις οι άντρες μας.

εγω φεεεεεεεεεετα αταραχη ουτε που κουνιομουν απο την θεση μου...

χαχαχαχα

ωραία η ιδέα για μαγείρεμα ψαριού!

πιο ωραία τα παϊδάκια!

Ξέρω, ξέρω για σένα το πιο νόστιμο ψάρι είναι το......ψαρονέφρι.:-D:grin::-D

όμως γέννησα αλλού με μια λαλακισμένη αναισθησιολόγο, που όταν την είδα αναίρεσα την απόφασή μου για επισκληρίδιο...κ αποφάσισα τελευταίο 5λεπτο ολική! πάλι καλά! μια εβδομάδα πριν είχε στείλει ανάπηρη μια νέα κοπέλα! κ μετά τάχα μου έφταιγε η κοπέλα με ιστορικό επιληψίας! άσε, τί να λέμε!

:shock::shock::shock::shock::shock:Πωπω!!!!!!!!!!!!!

καλημέρα εβιρούλα!

:-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin::-D:grin:

{δεν θα το τραγουδήσω γιατί θα ερημώσει το καφέ !!! χα χα χα }

χαχαχαχαχαχα

αρχικα να πω οτι μολις "εστησα" διαγωνισμό με δωρο προσκλήσεις για παιδικές παραστάσεις στην αθήνα. οσες ενδιαφέρεστε http://anaptyksi.blogspot.gr/2012/10/blog-post_346.html εδω

Μπράβο Ταζ πολύ δραστήρια σε βρίσκω.

εκλεισα ραντεβού με τον καλύτερο εργοθεραπευτη της πόλης, χωρις υπερβολη, στο ιπποκρατειο να ξεσκονισει τον μικρο και να μου δωσει κατευθυνσεις για να μην βαδιζω στα τυφλα...

Αλήθεια, τώρα που το λες, έχεις ψάξει μήπως υπάρχουν κι άλλοι καλοί γιατροί στα δύο παίδων Αγ. Σοφία και Αγλαΐα Κυριακού; Συνήθως εκεί οι μεγάλης ηλικίας γιατροί είναι οι καλύτεροι στο είδος τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...