Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

αληθεια πως κοψατε πανα χωρις να μιλατε; εμενα μου φαινεται βουνο.... ο μικρος δεν συνεργαζεται καθολου.... αφου λεω να μην ασχοληθω αλλο μπας και με βοηθησουν στην εργοθεραπεια πως να τον κατευθυνω....

αρα εσεις εχετε μονο προβλημα στον λογο ετσι; το καλο ειναι οτι το παιδι εχει προοδο και μεχρι να παει σχολειο πιστευω θα ισοφαρισει τα αλλα παιδακια. αυτό θέλω να πιστεύω κι εγώ. μας έχουν καθησυχάσει και ο παιδονευρλόγος και ΩΡΛ , όλοι

δεν ειχατε πχ κινητικα προβληματα οπως εμεις όχι δεν είχαμε τέτοια

Κεφάλαιο πάνα: επειδή δεν ήθελε να συνεργαστεί με την καμία κι εγώ δεν ήθελα να τον πιέσω γι' αυτό.. αφού είδα ότι 1-2-3 δεν θέλει το ξέχασα... και δεν ξαναπροσπάθησα.... μέχρι που, ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ, μέσα σε ένα Σ/Κ την έκοψε... κάθησε στο γιο-γιο λες κι εκεί πήγαινε πάντα !!! ΜΕΓΑΛΟΣ όμως πέρυσι τον Σεπτέμβριο στα 3,5 (!!!!!! :shock:)... να ακούσεις και το άλλο ??? την νυχτερινή δεν την έχει κόψει.... την θέλει ακόμη...

έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι είναι τεμπελάκος γιατί από αντίληψη έχει να φάνε κι οι κότες.... αλλά σόρρυ κιόλας δεν άντεχα κάθε μέρα να αλλάζω σεντόνια... shoot me !

Εύχομαι βρε Ταζ μου να πάνε όλα καλά με τον μικρό σου και να λυθούν όλα τα θεματάκια σας !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλά κουράγια με τα πλυσίματα... έχει αδιάβροχο από κάτω προστατευτικό για το στρώμα τουλάχιστον ??????

Εχει ενα υπόστρωμα που το βγάζω κάθε τόσο και το πλένω κι αυτό

Σκέτη σχιζοφρενεια...

:tongue::tongue::tongue: Μαρή ?????

Σε ψάρωσε το λάπ(ι)τοπ(ι) ???? α χα χα δώσ' του να καταλάβει καλέ ... σαν το σιδέρωμα (το άλλο !!!!).......... σοβαρά τώρα: δεν ξέρω. ίσως να με αγαπαέι το πισι... ίσως να έχει καταλάβει ότι αν δεν μου κάνει το χατήρι θα πεθάνω από την β.ρ.μ.ρ.... το εχετε καταλάβει ότι κ.λ.βαράω έτσι ????? ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ !!!!!!!!!!!

Οχι μόνο εμενα

Πολλές κάνουν παραπονα ότι γράφουν τεράστια μηνύματα και τις πετάει έξω

Κ.λ.β.ρ εσύ και καλά κάνεις

Link to comment
Share on other sites

δωρακι μεγεια το μαλλι!

ταζ μου το τακα τουκα δεν το ξερω...θα το μαθω σε λιγα χρονακια:D

καντυ μου η μαμα μου ειναι απο καλλιπολη, εχουμε σπιτι κοντα στην πλατια σερφιωτου, αλλα μενουμε μονιμα Ροδο

την καρμποναρα καπως ετσι την κανω αλλα δεν εμπιστευομαι κατα ποσο το αυγο ψηνεται...(τσιγαριζω μπεικον στην κατσαρολα που ειχα βρασει τα μακαρονια, ριχνω και τα μακαρονια και σε ενα μπολ εχω ανακατεψει 2 κοροκους με κρεμα γαλακτος και μια κουπα ρεγκατο , την ριχνω στα μακαρονια με το μπεικον και ανακατευω μεχρι να δεσει)

περιστερακι την ιδια απορια με την καντυ ειχα:Καλά κουράγια με τα πλυσίματα... έχει αδιάβροχο από κάτω προστατευτικό για το στρώμα τουλάχιστον ??????


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

MINI-0525.jpg

αυτο ειναι το τακα τουκα, air hockey λεγεται επισημως :D:D

αργησατε κι εσεις με την πανα ε; μωρε κι εγω λεω να προσπαθω στο χαλαρο μεχρι να αρχισουμε και μετα μπορει να μου δωσουν καμμια συμβουλη που θα μας διευκολυνει και τους δυο

ευτυχως που δεν εχετε κατι αλλο. εμεις δυο χρονια κοντα καναμε φυσιοθεραπειες.

σε ευχαριστω πολυ. κι εσεις να ειναι η τελευταια χρονια που κανετε και μετα να γινει ενας ωραιοτατος δικηγορος :D:D


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΤΊΝΤΙ βλέπω κι εσύ Καλλιπολίτισα ε?? Κοντά στην Πλατεία Σερφιώτου μένω κι εγώ! Έρχεστε καθόλου?

οταν εχουμε λεφτα για ξοδεμα !!!!:D:D:D

αχ μας εφαγε η κριση!!!!

κατσε να θυμιθω και την οδο...μαυροκορδατου πανω πανω στα σκαλακια


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μένω 3 δρόμους πιο πέρα από την Μαυροκορδάτου επίσης πάνω από τα σκαλάκια! Μόλις έχετε λοιπόν λεφτα για ξόδεμα κανονίστε να τα πούμε από κοντά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


....

σε ευχαριστω πολυ. κι εσεις να ειναι η τελευταια χρονια που κανετε και μετα να γινει ενας ωραιοτατος δικηγορος :D:D Πειράζει που θα μου άρεσε καλύτερα να γίνει ένας ωραιότατος Τεννίστας ή οδηγός f1 ???? χα χα Είναι και λίγο Βορειο-Ευρωπαίος ξανθούλης στην όψη !

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται να τον πιέσεις. Δώσ΄του χρόνο για την πανα;)

ΝΤΊΝΤΙ βλέπω κι εσύ Καλλιπολίτισα ε?? Κοντά στην Πλατεία Σερφιώτου μένω κι εγώ! Έρχεστε καθόλου?
οταν εχουμε λεφτα για ξοδεμα !!!!:D:D:D

αχ μας εφαγε η κριση!!!!

κατσε να θυμιθω και την οδο...μαυροκορδατου πανω πανω στα σκαλακια

Να Επαναφέρω τις κ.κ. ΝΤΙΝΤΙ και Αγγελικη2 στην τάξη !!! :cool::cool::cool:

Κι εγώ Καλλιπολίτισσα !!! τί λετε ???? πάμε στο δίπλα-τόπικ να το αναστήσουμε ??? χα χα

Link to comment
Share on other sites

Μένω 3 δρόμους πιο πέρα από την Μαυροκορδάτου επίσης πάνω από τα σκαλάκια! Μόλις έχετε λοιπόν λεφτα για ξόδεμα κανονίστε να τα πούμε από κοντά!

εννοειται θα φερω και τον μπεμπη μου και θα σας ειδοποιησω οτι ερχομαστε!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να Επαναφέρω τις κ.κ. ΝΤΙΝΤΙ και Αγγελικη2 στην τάξη !!! :cool::cool::cool:

Κι εγώ Καλλιπολίτισσα !!! τί λετε ???? πάμε στο δίπλα-τόπικ να το αναστήσουμε ??? χα χα

Μεταξάκι φύγαμε!!!!

μαλλον στο τοπικ του πειραια θα λετε:rolleyes: δεν το ξερω θα το ανακαλυψω το βραδυ

παω να κανω μπανακι γιατι εχω μαθηματακια τωρα!!!

μπαϊ μπαϊ

καλο μεσημερι!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...