Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Καλησπέρα σε όλη την ομάδα!

      Ετοιμάζομαι να προχωρήσω σε εξωσωματική λόγω ηλικίας (45 στα 46) (είχα ξαναγράψει εδώ πριν λίγες μέρες για τον προβληματισμό μου και σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας). Έχουμε επιλέξει κάποιο κέντρο εξωσωματικής και έχουμε προχωρήσει στις προκαταρκτικές εξετάσεις, ώστε αν όλα πάνε κάνε καλά να ξεκινήσουμε τον Σεπτέμβρη . Θέλω να ρωτήσω τα εξής: 

       Α.  Επειδή δεν υπάρχει άπλετος χρόνος μπροστά μας - όπως καταλαβαίνετε - σκέφτομαι μήπως θα ήταν καλό να πάρουμε μία δεύτερη γνώμη από έναν εμβρυολόγο; Πιστεύετε ότι θα μπορούσε να βοηθήσει; Έχετε να μου συστήσετε κάποιον καλό εμβρυολόγο ή κάτι άλλο; Μπορείτε να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα. 

      Β. Πιστεύετε ότι στο μεσοδιάστημα μπορεί να βοηθήσει σημαντικά ο τρόπος ζωής (διατροφή, ξεκούραση, λήψη βιταμινών κτλ.) για την επιτυχή έκβαση της εξωσωματικής; Θα ήθελα τη γνώμη σας και συμβουλές. Ειδικά αν υπάρχει κάποια κοπέλα αντίστοιχης ηλικίας θα ήθελα να ακούσω την εμπειρία της. 

      Καλημέρα και καλή επιτυχία! Ο εμβρυολογος το μόνο που θα σου πει είναι τα ποσοστά υγιών εμβρύων στην ηλικία αυτή. Εκείνο που σε ενδιαφέρει είναι το κέντρο να έχει καλούς εμβρυολογους για να σου φτιάξουν τις πολυπόθητες βλαστοκυστες. Σίγουρα η διατροφή θα βοηθήσει περισσότερο στην κατακράτηση οπότε αποφυγε το πολύ αλάτι και ζάχαρη. Την καθημερινότητα σου τη συνεχίζεις απλά όχι εξαντλητικό γυμναστήριο προς τις τελευταίες μέρες της διέγερσης γιατι θα σε ενοχλεί στις ωοθήκες. 

      • Μου αρέσει 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα σας

εμεις χθες φαγαμε σχεδον ολη την μερα στο εξοχικο

σημερα θα φτιαξουμε γεμιστα με πιπεριες απο τον μπαχτσε

βγαινουμε τωρα για κατι δουλειες και ψωνια και γυρναμε για μαγειρεμα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Καλημέρα όλη μέρα στα όμορφα κορίτσια!!

Καλή σχολική χρονιά στα παιδάκια σας!

Εμείς έχουμε σχολείο κατ'οίκον...

Το περιστερόπουλο εκπαιδεύεται...

Χρησιμοποιεί ενα σκαλοπατάκι για το μπάνιο,πλένουμε χέρια,μουτράκια, του δείχνω πώς πλένουν δοντάκια,κάνει προσπάθειες κι αυτό.

Χθες βράδυ εκατσε κανονικά στο τραπέζι και έφαγε μόνο του μισό μπιφτέκι.Και το κάρφωνε με ενα πιρουνάκι ανάποδα,πολύ γέλιο!!!

Αχ μεγαλώνει κι αυτό το μικρούλι μωρέ...

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι το ξερω!!! :D:D:Dειναι σαν να εμπαινα σημερα πρωτη φορα και μιλαγατε για σιδερωματα! θα ελεγα μα τοσο κεφι για ενα σιδερωμα?:shock::rolleyes::tongue:

μπα...

το σιδέρωμα είναι νεα αφιξη

Link to comment
Share on other sites

- αύριο το πρωί λοιπόν ο Αγιασμός...

Να ευχηθώ καλή χρονιά σε όλα τα παιδάκια

.....Κάντυ, πότε θα πιούμε καφέ (που λέγαμε) άνευ τέκνων?

...........

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ στα μεγάλα παιδιά του μαγειροκαφέ μας !!!!

Στην κόρη της Αγγελικής, της Εβίρι, στους γιους των κ.κ. Ζωπ + Ντάλιας !

Εσείς μας οδηγείτε !!!!! Πουλάκια μου !!!! ;)

Ζωπάκι μου,

Όποτε θες .... να τον πιούμε τον καφεδάκο (αν προτιμάς άνευ τέκνων στείλε μου γραπτό μνμ να προετοιμαστώ καταλλήλως...) !!!!! :rolleyes:

Και ναι ... ξεκινήσαμε λίγο επεισοδιακά η αλήθεια είναι αλλά, τουλάχιστον, οι πρώτες εντυπώσεις από την δασκάλα μας ήταν καλές ! Φτάσαμε στο μάθημα .... και λόγω μπλεξίματος (?), κακής συνεννόησης τέλος πάντων... δεν το είχαν σημειώσει ότι θα πάμε... με αποτέλεσμα το κορίτσι να φύγει... και ήρθε άρον άρον πίσω με ταξί.... και περιμέναμε κανένα μισάωρο... τέλος καλό, όλα καλά (αν εξαιρέσουμε βέβαια το γεγονός ότι ξεμπερδέψαμε πολύ αργά...και πως φτάσαμε σπίτι μας πολύ αργότερα) με ό,τι αυτό συνεπάγεται.... τουλάχιστον, δεν μας χρέωσε το μάθημα... υπάρχουν ακόμη (και) σωστοί επαγγελματίες !

Μου είπε η Ο., η νέα μας λογοθεραπεύτρια ότι φέτος θα χρειαστεί να τον "ζορίσει" λιγάκι παραπάνω με κάποιες ασκησούλες. Απ' ότι κατάλαβα θα γίνει πιο οργανωμένη δουλειά αφού, πλέον, στοχέυουμε στην άρθρωση.. δεν θα γίνεται μονο μέσω παιχνιδιού δλδ όπως πέρυσι.... της είπα ότι δεν έχω πρόβλημα -αλοίμονο άλλωστε !- ... οπότε, σταυρώστε με κόρες επειδή προβλέπεται ζόρικη κατάσταση ! :?

Στα σημερινά μας: το μενού έχει φακές και δουλίτσες πλυντήρια ξεσκόνισμα κλπ κλπ ...

Ο Λοβ πήγε χθες σε συνέντευξη για δουλειά (από Νοέμβριο-αν κάτσει-). Γενικά, θετικές εντυπώσεις... το ωράριό του θα είναι 6-4.... με κάποια Σάββατα μέσα (όχι όλα) ή/και Κυριακές σε ορισμένες εξαιρέσεις -για τις οποίες όμως θα πληρώνεται κανονικά με υπερωρίες και διπλό μεροκάματο-, με εταιρικό αυτ/το, πληρωμένα έξοδα Αττικής Οδού-βενζίνης.... κάτι είναι κι αυτό ! Τουλάχιστον, υπάρχει η ελπίδα στον ορίζοντα !

Επίσης, πέράσαμε σύμφωνα και με τους τελικούς διορθωμένους πίνακες ! Βέβαια, φέτος με το μπάχαλο που έχει γίνει το "δωρεάν" δεν ισχύει καθώς χρεωνόμαστε σχολικό+σίτιση (120/παιδί/μήνα) συν τις εξτρά δραστηριότητες (πισίνα, μουσικοκινητική/θεατρική αγωγή και Αγγλικά) άλλο ένα 50άρικο έκαστος... βγαίνει κοστούμι ΑΛΛΑ (πάντα υπάρχει ένα "αλλά") το συνολικό κόστος (και πάλι) είναι χαμηλότερο από το να έπαιρνα μια κοπέλα για φύλαξη από τις 4 κι έπειτα.... δόξα τον Θεό να λέω και να μην παραπονιέμαι !

Αυτά τα νέα μας ! Σόρρυ αν σας ζάλισα με τα δικά μας ! ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια.

Αγγελική εύχομαι στην κορούλα σου να είναι μια όμορη χρονιά και να προσρμοστεί ευκολα.

την πρώτη μέρα που πήγα στη α' γυμνασίου ήθελα να βάλω λακ στα μαλλιά, εξόργισα την μάνα μου τόσο πολύ που μου είπε θα σε κλείσω στο σπίτι με λακ στο μαλλί δεν φευγεις. Εδω και χρόνια έχω καταλάβει τι βλακεία πήγα να κάνω.

Κάντυ ότι καλύτερο για τη δουλειά του άντρα σου και καλό κουράγιο όλο το χειμώνα με τόσο τρέξιμο.

Σήμερα πήρα την εξέταση ανέβηκε η ορμόνη εγω πανικόβλήθηκα φυσικά είναι μέσα στα φυσ. όρια αλλά την θέλουμε πιο κάτω. Πήρα τον ενδοκρινολόγο έλειπε στο αγιο όρος και κορίτσια ντράπηκα πάρα πολύ αλλά τον πήρα στο κινητό. Μου είπε να μην ανησυχώ δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αυτή η τιμή και μου αύξησε τη δόση.

φέφη θέλω πολύ καιρό να στο πώ, μου αρέσει πολύ που προσέχεις τόσο τη διατροφή της Ρύπα.

Περιστέρω είσαι σε δίαιτα, έχασα επεισόδια; Η κουμπάρα μου κάνει δίαιτα τρώει όλη μέρα γιαόυρτι και γάλα. Δεν θεωρώ μεγαλύτερη βλακεία.

Σήμερα θα κάνω μπιφτέκια και θα βράσω και κολοκυθάκια.


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοπέλες,

πω πωωω, πολλά γράφετε, δεν σας προλαβαίνω!

Αύριο θα κάνει η μάμα κοτόπουλο (θυμίζω η μαμά μου κάνει τα φαγητά λίγο "βαρετά", νερόβραστα, ανάλατα κτλ, ότι πρέπει για τη μπέμπα!).

Έχετε καμιά απλή συνταγή μπας και φάμε φαγητό της προκοπής?

ευχαριστώ!

Καλή σχολική χρονιά! Έμας δυστυχώς δεν μας πήρανε και ψάχνουμε τώρα εναλλακτικές οικονομικές....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μαγειροκοριτσια!!!

εβιρυ μου κατσε σημερα και ξεκουρασου!!!

η μικρη σου κορη παει σε ελληνοφωνο σχολειο? καλη σχολικη χρονια!!!

ζώπυρον καλα κανατε χθες , το ευχαριστηθηκαν μικροι και μεγαλοι ε? καλη σχολικη χρονια και σε εσας

τι ταξη παει το μικρο σας?

eleni2008 εχουν και βιβλια καιστο προνηπιο???:D:D:D περνανε τα χρονια και δεν το παιρνουμε χαμπαρι ε? καλη αρχη και σε εσας!!!!

ταζ μου καλα ειστε εσεις? περασατε ομορφα ε? μπραβο!!πως του φανηκε του μικρου η εκδρομουλα?

περιστερακι τι ομοφα ολα αυτα!! και ο μικρος απο τοσο μικρουλης τα κανει!!! πω πω χαρμα οφθαλμων θα ειναι:D

love4four καλη επιτυχια και στον μικρουλη σου και στον αντρουλη σου!!!

να σε ρωτησω εχεις 2 κορες και 1 γιο??

kagly81 μην ανησυχεις , να παιρνεις τους γιατρους και στα κινητα! εγκυος ειμαστε δεν μιλαμε μονο για εμας αλλα και για αλλη μια ψυχουλα που εξαρταται απο εμας

παντως θηροειδη εκανα κι εγω εξαιτιας της εγκυμοσυνης και το ρυθμιζω με χαπια απο την 8η εβδομαδα σχεδον

καλλιοπακι μια μακαροναδα ειναι η πιο ευκολη συνταγη

οπως και ο αρακας αν θελετε σε κατι πιο υγιεινο

σημερα μαγειρευω ρολο κιμα και θα φτιαξω και την περιβοητη φανουροπιτα που θελω να την φτιαξω απο τον Αυγουστο!!!!!!!

animal-graphics-animals-cooking-726497.gif


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα. σας διάβασα στα πεταχτά. δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα. συγνώμη.

ααααα, κάγκλυ, ευχαριστώ.

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές.

οι δασκάλες της είπαν στην πεθερά μου σήμερα που την πήρε ότι είναι πολύ καλό παιδί!

από χθες το απόγευμα μου ζητούσε να πάμε σχολείο. άρα, της άρεσε!

σήμερα η μέρα δεν με θέλει. όχι ότι χθες με ήθελε...τέλος πάντων. χειρότερα από πανσέληνο!!!!!!!!!να φύγω θέλω, να πάρω τα βουνά.

ζωπ, πολύ καλά κάνατε!

περιστεράκι μπράβο στο παιδάκι σου για την πρόοδο!

κάντυ, καλή επιτυχία να έχει ο λαβ σου!!!!καλή αρχή κ καλή πρόοδο στα μαθήματα!

κάγκλυ μου, όλα καλά θα πάνε!!!!έχε πίστη!

έλεν, καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις! τί βιβλίο πήρατε; μεγαλώνουν γρήγορα!

να με συμπαθάτε, η μνήμη μου τελείωσε.

φιλιά, να είστε όλες καλά κ τα παιδάκια σας ακόμα καλύτερα.

ντίντι καλή επιτυχία στη φανουρόπιτα!

καλλιοπάκι με το καλό να βρείτε καλό σχολείο!

ταζ, θέλω κ εγώ γεμιστά. στείλε!

αφροδιτούλα κουράγιο στη δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι

καλα μαγειρεματα και καλες δουλειες σε ολες

και οτι μας πονει να γιανει !!! (εμενα με ποναει το δοντι και εχω ραντεβου την παρασκευη και παλευω με παυσιπονα μεχρι τοτε :?)

η εκδρομη του αρεσε πολυ, βρηκε και πολλα ξερα φυλλα να παταει που του αρεσει πολυ, τριγυρισε στον μπαχτσε κα ιτα χωματα και μετα επεσε ξερος για υπνο

αργησα να γυρισω οποτε σε λιγο πιανω το μαγειρεμα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα

....

Κάντυ ότι καλύτερο για τη δουλειά του άντρα σου και καλό κουράγιο όλο το χειμώνα με τόσο τρέξιμο. Σ' ευχαριστώ !

Σήμερα πήρα την εξέταση ανέβηκε η ορμόνη εγω πανικόβλήθηκα φυσικά είναι μέσα στα φυσ. όρια αλλά την θέλουμε πιο κάτω. .

Γιατί ντράπηκες πουλί μου που πήρες τον γιατρό τηλέφωνο ????? :shock: Αυτή ΔΕΝ είναι η δουλειά του ??? Να μας παρακολουθεί, να δίνει οδηγίες και να καθησυχάζει ???? αααααααααααα ΕΣΥ είσαι χειρότερη από εμένα !!!! :rolleyes:

{όσο παράξενο κι αν σας ακούγεται είμαι πολύ ντροπαλή.. σ' αυτά !!!}

Τέλος, αφού όλα γίνονται με το χαπάκι μην σκας... θα κάθεσαι, είπαμε, στ' αυγά σου !!!! :-P

.....

Έχετε καμιά απλή συνταγή μπας και φάμε φαγητό της προκοπής?

..............

Καλή σχολική χρονιά! Έμας δυστυχώς δεν μας πήρανε και ψάχνουμε τώρα εναλλακτικές οικονομικές....

Για το 1ο σου ερώτημα... σε έχασα !

Εναλλακτική οικονομική αντί σταθμού βλέπεις έτσι όπως τα έκαναν θα έδινες ούτως ή άλλως γύρω στα 100άρικο σου λέω εγώ για τον σταθμό...

δεν υπάρχει κοντά σας κάτι σε Δημιουργική απασχόληση σαν εργαστήρι ώστε να πηγαίνει το παιδί 2-3 φορές την εβδομάδα για λίγες ώρες ???? (σόρρυ Καλλιοπάκι μου, δεν θυμάμαι καθόλου ΑΝ εργάζεσαι....:oops: από μυαλό... σουρωτήρι !)

love4four καλη επιτυχια και στον μικρουλη σου και στον αντρουλη σου!!!

να σε ρωτησω εχεις 2 κορες και 1 γιο??

Μάνα μου τί να σε λέω.... έχω μια κόρη που κάνει για δυο χα χα χα !!! Ζωή να έχει δλδ !!! Ζευγαράκι τα τέκνα μας αγόρι-κορίτσι !

Καλή επιτυχία (βοήθειά σου) με την φανουρόπιτα !

Αυτή η αρκούδα που είχες βάλει και που ξερογλυφότανε... μωρέ σα να μου έμοιαζε !!! (χωρίς την ποδιά όμως - μην παρεξηγούμαστε- !)

καλημέρα. σας διάβασα στα πεταχτά. δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα. συγνώμη. Κι εσύ μυαλό σουρωτήρι ???:confused:

να φύγω θέλω, να πάρω τα βουνά.

......

να με συμπαθάτε, η μνήμη μου τελείωσε.

....

Φεφάκι μου,

Τί σου συμβαίνει ????? Αν θες με λες... αλλά κάτι μου λέει ότι έχεις στριμωχτεί άσχημα (ψυχολογικά) τις τελευταίες μέρες ...:|ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙ ?

Η Ρύπα μας πάντως μια χαρά μου φαίνεται ότι θα προσαρμοστεί στο νέο της σχολείο !:-P

Σας ευχαριστώ όοολες για τις ευχές - μακάρι να πιάσουν τόπο !

didi&k ψάχνω κάτι με κοτόπουλο....

Κοτόπουλο με μπύρα

κοτόπουλο με πιπεριές

Κοτόπουλο λεμονάτο που θα το "δέσεις" στο τέλος προσθέτοντας και αρκετή μουστάρδα... αυτά μου ήρθαν πρόχειρα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα την εξέταση ανέβηκε η ορμόνη εγω πανικόβλήθηκα φυσικά είναι μέσα στα φυσ. όρια αλλά την θέλουμε πιο κάτω. Πήρα τον ενδοκρινολόγο έλειπε στο αγιο όρος και κορίτσια ντράπηκα πάρα πολύ αλλά τον πήρα στο κινητό. Μου είπε να μην ανησυχώ δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα αυτή η τιμή και μου αύξησε τη δόση.

1ον μην ανησυχείς,όλα ρυθμίζονται με το χαπι πλεον

2ον αλλη φορα μην ντραπείς να πάρεις γιατρό!!Για τη φραουλίτσα σου άλλωστε πρόκειται...Είναι να ρισκάρεις;

Περιστέρω είσαι σε δίαιτα, έχασα επεισόδια; Η κουμπάρα μου κάνει δίαιτα τρώει όλη μέρα γιαόυρτι και γάλα. Δεν θεωρώ μεγαλύτερη βλακεία.

Για μια μερα σαν αποτοξίνωση καλά είναι,για μόνιμη κατασταση είναι βλακεία πράγματι

Προσπαθώ Κάγκλυ μου

Σκούρα τα πράγματα

Αφού την Παρασκευη λέω να πάω να επανεξετασω θυρεοειδή

Link to comment
Share on other sites

Ο Λοβ πήγε χθες σε συνέντευξη για δουλειά (από Νοέμβριο-αν κάτσει-). Γενικά, θετικές εντυπώσεις... το ωράριό του θα είναι 6-4.... με κάποια Σάββατα μέσα (όχι όλα) ή/και Κυριακές σε ορισμένες εξαιρέσεις -για τις οποίες όμως θα πληρώνεται κανονικά με υπερωρίες και διπλό μεροκάματο-, με εταιρικό αυτ/το, πληρωμένα έξοδα Αττικής Οδού-βενζίνης.... κάτι είναι κι αυτό ! Τουλάχιστον, υπάρχει η ελπίδα στον ορίζοντα !

!!!!

Καλά νέα να εχει ο Λοβ σου από τη συνέντευξη!

Πολύ χαίρομαι που μείνατε ευχαριστημένοι από την πρώτη συνάντηση με την καινούρια κοπέλα

Και μπράβο της που είναι επαγγελματίας

πω πωωω, πολλά γράφετε, δεν σας προλαβαίνω!

Έχετε καμιά απλή συνταγή μπας και φάμε φαγητό της προκοπής?

ευχαριστώ!

η πολυλογία είναι η σπεσιαλιτέ του καταστήματος

και όσο για φαγητάκια,πολλά και διάφορα

για τι ενδιαφερεσαι;

Link to comment
Share on other sites

περιστερακι τι ομοφα ολα αυτα!! και ο μικρος απο τοσο μικρουλης τα κανει!!! πω πω χαρμα οφθαλμων θα ειναι:D

Είναι το λουλουδάκι μου...

Αλλά σε σχεση με άλλα παιδακια της ηλικιας του φοβάμαι πως είναι κάπως πίσω

Αλλά είπαμε!

Δεν συγκρίνουμε με άλλα παιδακια το δικό μας

σημερα μαγειρευω ρολο κιμα και θα φτιαξω και την περιβοητη φανουροπιτα που θελω να την φτιαξω απο τον Αυγουστο!!!!!!!

animal-graphics-animals-cooking-726497.gif

ωραια φαγητάκια

και καλή επιτυχία στη φανουρόπιτα...να εχει καλό αποτελεσμα καινα σου φανερωθεί αυτό που επιθυμείς

οι δασκάλες της είπαν στην πεθερά μου σήμερα που την πήρε ότι είναι πολύ καλό παιδί!

από χθες το απόγευμα μου ζητούσε να πάμε σχολείο. άρα, της άρεσε!

μπράβο στην ανηψούλα μου την γλυκειά!

είδες;

η αρχή είναι το ήμισυ του παντός και αφού είναι καλή,νο πρόμπλεμ

σήμερα η μέρα δεν με θέλει. όχι ότι χθες με ήθελε...τέλος πάντων. χειρότερα από πανσέληνο!!!!!!!!!να φύγω θέλω, να πάρω τα βουνά.

τι επαθες αγαπούλα;

περιστεράκι μπράβο στο παιδάκι σου για την πρόοδο!

ευχαριστω:P

Link to comment
Share on other sites

didi&k ψάχνω κάτι με κοτόπουλο
Αυτή η αρκούδα που είχες βάλει και που ξερογλυφότανε... μωρέ σα να μου έμοιαζε !!! (χωρίς την ποδιά όμως - μην παρεξηγούμαστε- !)

ΟΧΙ

Σε μενα εμοιαζε!

Αλλά με την ποδιά,όπως ακριβως είναι

Κοτόπουλο με μπύρα

κοτόπουλο με πιπεριές

Κοτόπουλο λεμονάτο που θα το "δέσεις" στο τέλος προσθέτοντας και αρκετή μουστάρδα... αυτά μου ήρθαν πρόχειρα :cool:

με καλύπτει η προλαλήσασα

επίσης...

κλασικό κοτοπουλάκι στο φούρνο με πατάτες

κοτόπουλο λαδορίγανη

κοτόπουλο κοκκινιστό με ρυζάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...