Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

χαχαχα αν δείξει η τηλεόραση πλάνα από το αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης και δείτε μία ταλαίπωρη που σέρνει ένα καρότσι με βαλίτσες και ένα κοριτσάκι με μακριά μαλλιά, να κοιτάει την κάμερα με το βοϊδόβλεμμα, εγώ θα είμαι. Θα με γνωρίσετε αμέσως.

Έτσι είναι όπως τα λες για την κόρη μου. Αλλά πάλι της έτρεχαν τα δάκρυα που θα φεύγαμε.

Η πλάκα με τη φοιτητική ζωή, είναι που λέει στους φίλους της, ότι άλλοι φεύγουν από το σπίτι τους κι αλλάζουν πόλη για να ευχαριστηθούν φοιτητικά χρόνια, κι εκείνη "έδιωξε" τους γονείς της για να έχει φοιτητική ζωή.

χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλο!!!

καλε ξεχασα να σας πω τι θα μαγειρεψω!!!!

τιποτα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D:D:D:D:D

χθες ειχαν ερθει ενα φιλικο ζευγαρι και εφτιαξα μια μακαροναδα με ριγκατονι(αυτα που ειναι σαν πενες) και κοκκινη σαλτσα με μπεικον και πιπερια , εφεραν και ποπκορν τα παιδια και 2 πιτσες

οποτε περισεψαν μακαρονια-ριγκατονι για να φαμε

και μετα 5 η ωρα εχουμε βαπτιση και θα φαμε κατι κι εκει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Χαιρετώ την όμορφη παρέα!

χαχαχα αν δείξει η τηλεόραση πλάνα από το αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης και δείτε μία ταλαίπωρη που σέρνει ένα καρότσι με βαλίτσες και ένα κοριτσάκι με μακριά μαλλιά, να κοιτάει την κάμερα με το βοϊδόβλεμμα, εγώ θα είμαι. Θα με γνωρίσετε αμέσως.

Έτσι είναι όπως τα λες για την κόρη μου. Αλλά πάλι της έτρεχαν τα δάκρυα που θα φεύγαμε.

Η πλάκα με τη φοιτητική ζωή, είναι που λέει στους φίλους της, ότι άλλοι φεύγουν από το σπίτι τους κι αλλάζουν πόλη για να ευχαριστηθούν φοιτητικά χρόνια, κι εκείνη "έδιωξε" τους γονείς της για να έχει φοιτητική ζωή.

Αχ Εβίρι μου,ταλαιπωρηθήκατε!

Καλή προσαρμογή και καλή σχολική χρονιά για τη μικρούλα σου!

Δύσκολος ο αποχωρισμός με τη μεγάλη σας κόρη...

Μάλλον εσείς κάνετε την..."φοιτητική ζωή",αφού φύγατε μακριά...

Για σήμερα ψήνω δυο έτοιμες πίτσες

Το βράδυ θα ρθουν κάτι φίλοι με τα παιδάκια τους,οπότε θα έχω μαγείρεμα αργότερα

Το μενού θα είναι απλό,αλανιάρης κόκκορας μακαρονάδα,σαλάτα και τυράκια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια από τα αλλοδαπά εδάφη.

Ταλαιπωρήθηκα λίγο στο ταξίδι, αλλά δεν πειράζει, αρκεί που φτάσαμε καλά και χωρίς να χάσουμε μέρα. ....

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα ξύπνησα από τις 06:30 εξαιτίας του πονοκέφαλου. Μέχρι τις 09.00 που σηκώθηκα έτσι πήγαινε το πράγμα, ξύπναγα και ξανακοιμόμουν και το κεφάλι μου το χτύπαγαν σφυριά. Τώρα έχω χαπακωθεί κι αισθάνομαι καλύτερα.

Θα βγούμε έξω για φαγητό το μεσημέρι, άρα δε μαγειρεύω. ....

Τελικά, έφτιαξα και πατάτες με αυγά για φάμε σαν άνθρωποι το απόγευμα και από τα φασόλια φάγαμε λίγο.

Καλώς την Εβίρι από τα ξένα πλέον !!!!

Καλή προσαρμογή σας εύχομαι !

Είδες τελικά που ταλαιπωρήθηκες αρκετά με το ταξίδι ??? Εξ ου κι ο πονοκέφαλος... κάνε υπομονή η 1η μέρα σας θα είναι δύσκολη .

Πατάτες με αυγά και σαλάτα φάγαμε κι εμείς, τελικά, εχθές επειδή το απόγευμα βγάλαμε τα παιδιά βόλτα και δεν προλάβαινα φυσικά να μαγειρέψω !

Έπλασα τον κιμά όμως από το βράδυ και το φαγάκι μας έγινε γρήγορα σήμερα ! Το σπίτι έχει μοσχοβολήσει. Τα παιδιά το τσάκισαν... τους το συνόδεψα με ελαφρύ πουρέ !

Εγώ κάνω υπομονή και περιμένω τον καλό μου να του φτιάξω το ρύζι να είναι ζεστό... {Εν τω μεταξύ όση ώρα κοιμούνται σιδέρωσα χο χο από το κανονικό αυτό που μετράς τα πλυντήρια όχι τα σάλτα };)

Γι' αύριο τελικά και τα καλαμάκια. Τα μαρινάρω επί του παρόντος !

χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καλο!!!

καλε ξεχασα να σας πω τι θα μαγειρεψω!!!!

τιποτα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα:D:D:D:D:D:D:D

χθες ειχαν ερθει ενα φιλικο ζευγαρι και εφτιαξα μια μακαροναδα με ριγκατονι(αυτα που ειναι σαν πενες) και κοκκινη σαλτσα με μπεικον και πιπερια , εφεραν και ποπκορν τα παιδια και 2 πιτσες

οποτε περισεψαν μακαρονια-ριγκατονι για να φαμε ποπκορν γιοκ ? δεν περίσσεψαν ?

και μετα 5 η ωρα εχουμε βαπτιση και θα φαμε κατι κι εκει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Μια χαρά νόστιμες είναι αυτές οι μακαρονάδες φούρνου ... πεθαίνω !:rolleyes:

Χαιρετώ την όμορφη παρέα!

..............

Για σήμερα ψήνω δυο έτοιμες πίτσες

Το βράδυ θα ρθουν κάτι φίλοι με τα παιδάκια τους,οπότε θα έχω μαγείρεμα αργότερα

Το μενού θα είναι απλό,αλανιάρης κόκκορας μακαρονάδα,σαλάτα και τυράκια.

Απλό αλλά θαυματουργό !!!!! Να τον πετύχεις Περιστέρω τον κοκορίκο !!!!

Τα ΚΑΛΑ μας νέα τώρα ΠΕΡΑΣΑΝ και τα δυο τα παιδάκια μας μέσω ΕΕΤΑΑ !!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη ! Πετάω λέμε !!!! Γίνονται και θαύματα ! Τα άλλα κοριτσάκια τί έκαναν ???? Λενιώ ? Συμπεθέρα μου ?????

Η Φέφη μου πού είναι ? Έχω αρχίσει και ανησυχώ με την απουσία της :cry:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα την ταλαιπωρη!!!!

Σημερα ξεπατωθηκα στις δουλειες......:?..εβαλα 3 πλυντηρια,σιδερωσα τα 2 ηδη και τωρα περιμενω να τελειωσει να απλωσω το 3ο.

Μαγειρεψα πατατες φουρνου με κεφτεδακια,εγιναν θεσπεσια...(ο καλος μου εγλυφε α δαχτυλα του!!!!)

Ο θησαυρουλης ηθελε ομως" πουπιτσα" (σουπιτσα) και του εφτιαξα κοτοπουλο με τραχανα λαχανικων.Οταν τον ρωτησα ποτε θα φαει πατατουλες και κεφτεδακια...μου απαντησε...¨"απομεμα"...απογευμα δλδ.....για να δουμε!!!!!:rolleyes:

Εβιρη

καλη προσαρμογη κοριτσαρα μου και καλη σχολικη χρονια στην μικρη σου.

Οσο για την μεγαλη σου,λογικο να στεναχωρεθει....οσο κι αν μεγαλωνουμε και ζηταμε ανεξαρτητοποιηση,αλλο τοσο αναζηταμε την μητρικη αγκαλιτσα...

γιατι οπως και να χει....οι γονεις μας ειναι αναντικαταστατοι!!!!!!!

Καντυ μου

συγχατητηρια για τα παιδια!!!!!:P..καλη σχολικη χρονια να εχουν!!!!!

Ντιντι

Στα τζαμπο εχουν μονο αγκαλιας....

τελικα βρηκα στην λαικη...πολυ ομορφη και πολυ καλη ποιοτικα!!!

Ζηλεψα ριγκατονι!!!!!!

Καλε κι εγω ανησυχω για Φεφη......:?

Φιλια σε ολες...παω να απλωσω.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Τα ΚΑΛΑ μας νέα τώρα ΠΕΡΑΣΑΝ και τα δυο τα παιδάκια μας μέσω ΕΕΤΑΑ !!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη ! Πετάω λέμε !!!! Γίνονται και θαύματα ! Τα άλλα κοριτσάκια τί έκαναν ???? Λενιώ ? Συμπεθέρα μου ?????

Η Φέφη μου πού είναι ? Έχω αρχίσει και ανησυχώ με την απουσία της :cry:

Πού;Κι εγω ανησυχώ...

Ωραία τα νέα σας Κάντυ μου!Μπράβο!

Ανακοινώθηκαν ε;

Να μπω να δω,αν και δεν εχω ελπίδες...

Τελικά εκτός από τον αλανιάρη,φτιάχνω και αρνάκι στο φούρνο με πατατούλες.Οπότε για αύριο έχει χαλαρουίτα από μαγείρεμα

Αλλά δυστυχώς έχει σίδερο από το κανονικό,που τελικά δεν το εκανα χθες γιατί ημουν πτωμα.Και έχω και αρκετα πλυντηρια

Δωράκι και Κάντυ πολλές δουλίτσες κάνατε...Ξεκουραστειτε!

Με γεια η κουβερτούλα του Ρ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Τι μου κάνετε?

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια (πληρωμή μαθημάτων - προσαρμογή μου γενικότερα).

Για σήμερα έφτιαξα μπάμιες κι αύριο (αν δεν βγούμε έξω) θα φτιάξω κάτι σε κιμά.

Άννια μου, να μας ζήσει η μπουμπού!!!!!!:D

Εβίρι, καλή προσαρμογή πάλι και καλή σχολική χρονιά!!

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που περάσατε στους παιδικούς που θέλατε!!

Ελενάκι, καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις!!

Περιστεράκι, ωραίο φαγητό έχεις! Βέβαια τον κόκορα δεν τον τρώω αλλά το χοντρό μακαρόνι με τη σάλτσα... είναι όλα τα λεφτά!!

Ήθελα να σχολιάσω κι άλλα όμως έχει κολλήσει το μυαλό μου λέμε...

Βρε παιδιά, η Φέφη που είναι??:?:shock::confused:

Α! Για το σιδέρωμα που λέγατε... Ευνοούν οι μέρες, έτσι ακόμα καλοκαιρινός και λίγο φθινοπωρινός που είναι ο καιρός...:cool:

Φιλιά πολλά!!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε?

Εγώ είμαι ένα κινητό πτώμα. Είχα επισκέψεις εχθές. Είχε έρθει ο κουμπάρος μου με την κοπέλα του. Έφυγαν στη 1:00. Ο μικρός δε, ξεμυαλίστηκε και κοιμήθηκε αφού έφυγαν. Μετά, έπρεπε να μαζέψω γύρω γύρω (για να μην τα βρω μπάχαλο σήμερα) και να μαζέψω το νεροχύτη. Πήγε 1:45 μέχρι να τα τελειώσω όλα. Σήμερα στις 8:30 ο μικρός ξύπνησε, οπότε ύπνος τέλος.

Καταλαβαίνετε πώς είμαι...

Στο θέμα μας τώρα. Σήμερα δε μαγειρεύω. Παραγγείλαμε εχθές (και ναι!!! τα κατάφερα... δε χάλασα τη δίαιτα, έφαγα μόνο δύο σουβλάκια κοτόπουλο σκέτα, ούτε ψωμί δεν άγγιξα), οπότε έμειναν κατι ψιλά, θα κάνω και μια μεγάλη σαλάτα και θα φάμε.

Αυτά...

Φιλιά σε όλες!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

εβιρι σε ευχαριστω για την προσπαθεια. δεν ξαναμπηκα μετα που εγραψα. τελικα εφτιαξα μακαρονια με κρεμα γαλακτος κοτοπουλο και μανιταρια και εχει και για σημερα


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μια χαρά νόστιμες είναι αυτές οι μακαρονάδες φούρνου ... πεθαίνω !:rolleyes:

ποπ κορν περισσεψε και το εφαγε χθες βραδυ ο ντεξτερ επισης ειχαν περισεψει και τυρογαριδακια που τα εφαγα χθες το μεσημερι:D:D:D:D

Τα ΚΑΛΑ μας νέα τώρα ΠΕΡΑΣΑΝ και τα δυο τα παιδάκια μας μέσω ΕΕΤΑΑ !!!!

μπραβο!! συγχαρητηρια και καλη αρχη!!!:D

Είμαι τόσο χαρούμενη ! Πετάω λέμε !!!! Γίνονται και θαύματα ! Τα άλλα κοριτσάκια τί έκαναν ???? Λενιώ ? Συμπεθέρα μου ?????

Η Φέφη μου πού είναι ? Έχω αρχίσει και ανησυχώ με την απουσία της :cry:

κοριτσια οντως η φεφη ακομη δεν εχει εμφανιστει...:(

Γεια σας και απο μενα την ταλαιπωρη!!!!

Σημερα ξεπατωθηκα στις δουλειες......:?..εβαλα 3 πλυντηρια,σιδερωσα τα 2 ηδη και τωρα περιμενω να τελειωσει να απλωσω το 3ο.

Μαγειρεψα πατατες φουρνου με κεφτεδακια,εγιναν θεσπεσια...(ο καλος μου εγλυφε α δαχτυλα του!!!!)

Ο θησαυρουλης ηθελε ομως" πουπιτσα" (σουπιτσα) αχου το παιδι μου εχει και προτιμησεις :Dκαι του εφτιαξα κοτοπουλο με τραχανα λαχανικων.Οταν τον ρωτησα ποτε θα φαει πατατουλες και κεφτεδακια...μου απαντησε...¨"απομεμα"...απογευμα δλδ.....για να δουμε!!!!!:rolleyes:

τελικα τα εφαγε???

Ντιντι

Στα τζαμπο εχουν μονο αγκαλιας....

τελικα βρηκα στην λαικη...πολυ ομορφη και πολυ καλη ποιοτικα!!!

μια χαρα!! μεγεια!!!

Ζηλεψα ριγκατονι!!!!!!

ελα να φας!!!δεν τα φαγαμε τελικα χθες οποτε σημερα!!τι να τα πεταξω? αμαρτια! τωρα αν δεν τα θελει ο ντεξτερ θα του τηγανισω κανενα αυγο με πατατες που μου δωσατε ιδεα(ετσι κι αλλιως ειμαστε καλεσμενοι το βραδυ στην κουμπαρα μας)

κανονικα θα εφτιαχνα ρολο κιμα(με αυγο βραστο μεσα) αλλα δεν προλαβα χθες να παω στο χασαπη οποτε η ιδεα αυτη μεταφερετε για αυριο

Καλε κι εγω ανησυχω για Φεφη......:?

Φιλια σε ολες...παω να απλωσω.

καλημερα σας

εβιρι σε ευχαριστω για την προσπαθεια. δεν ξαναμπηκα μετα που εγραψα. τελικα εφτιαξα μακαρονια με κρεμα γαλακτος κοτοπουλο και μανιταρια και εχει και για σημερα

μα πως τα καταφερνεις με ταζ μου να κανεις παντα φαγητα που μου αρεσουν???????πολυ νοστιμο το φαγακι σου!!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειδες βρε ντιντι; :D:D:D

βεβαια καποια στιγμη πρεπει να βγαλω το πλανο της εβδομαδας που ξεκιναει αυριο για το τι θα μαγειρεψω για να κανω τα ψωνια αυριο να τελειωνω


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

ειδες βρε ντιντι; :D:D:D

βεβαια καποια στιγμη πρεπει να βγαλω το πλανο της εβδομαδας που ξεκιναει αυριο για το τι θα μαγειρεψω για να κανω τα ψωνια αυριο να τελειωνω

pote den exv kanei plano thw ebdomadaς:rolleyes::rolleyes: μαλλον πρεπει να το ξεκινησω να το κανω ...


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπορει να σε βοηθησει οταν δεν θα μπορεις να βγαινεις στις αρχες με το μωρο....

εγω καθε εβδομαδα σκεφτομουν το μενου της επομενης και καθε σαββατο εστελνα τον αντρα μου και ψωνιζε τα παντα για να μην χρειαστει να παμε μεσοβδομαδα ;);)

ηταν και χειμωνας και ηταν πολυ δυσκολο για μενα...


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγαπημενες μου, τι κανετε???εγω καθησα λιγο να ξεκουραστω!!!ηρθε η κοκκινομουρα χθες το απογευμα και ειμαι καπως!!ποναω, εχω νευρα και ολα τα συναφη!!!την παρασκευη το απογευμα ο αντρουλης ανελαβε να παει βολτα τη μικρη και εγω λαμποκοπησα οοολο το σπιτι!!!χθες ξυπνησαμε με την μικρη αγαπη μου, πηγαμε φουρνο, σουπερ μαρκετ και καθησαμε και για καφε σε μια φιλη που ητα στο δρομο μας, γυρισαμε μαμ(σαρδελες στο φουρνο και λιγη φακη) και νανι!!!το απογευμα ειχαμε μια βαπτιση και τραπεζι και γυρισαμε 1 παρα!!!παρατηρησα οτι η μικρη μου ζηλεψε που πηραμε αγκαλια ενα ανηψακι του αντρα μου και εκανε αλλοπρωσαλα πραγματα γιανα μας αποσπασει την προσοχη!!!ψυχη μου!!! στο τραπεζι που λετε ηταν η χαρα του καλοφαγα!!!φεφη εσενα σκεφτηκα , νασουν μαζι με τον αντρα μου να τρωγατε, πουχετε και τα ιδια γουστα. αρνι, γουρουνοπουλο, τυρι και κασερι κατσικισιο χωριου, κατικι, κλπ.....τιποτε δεν εφαγα, μονο σαλατα και πατατες.κατα ταλλα ηταν πολυ ομορφα, ειχαν ωραια διακοσμηση, μπομπονιερες, γλυκα!!!να ζησει ο μικρουλης!!!πολυ γλυκας ηταν!!!

σημερα απτο πρωι παρολο τον πονο στην κοιλια εφτιαξα κανελονια με κιμα και καλαμαρακια γεμιστα με ρυζακι, ναχουμε και αυριο και μεθαυριο, εβαλα δυο πλυντηρια, καθαρισα πανω πανω τις τουαλετες, επλυνα το πιατομανι...στο ενδιαμεσο επαιξα φυσικα με την μικρη μου, καναμε αγαπουλες, χορεψαμε !!!τωρα κοιμηθηκε, ειπα να καθησω ενα μιαωρο να ξεκουραστω και θελω να πλυνω το μπαλκονι, να φτιαξω ενα κεικ και κατι αλλο που δεν ξερω ακομη τι, γιατι ευριο το απογευμα περιμενω κοσμο. εχω και σιδερο, οχι απαυτο που σκεφτεστε, απτο κανονικο, με τον ατμο και την στοιβα!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα το ποσο γελασα με το ....σιδερωμα δεν λεγεται!!!

επισης το σπιτι θελει παλι σκουπισμα σφουγαγαρισμα!!!πως γινεται αυτο???ουτε μια μερα να μην φαινεται καθαρο???τα νευρα μοΥ!!!!

φεφακι μπες να μας πεις οτι εισαι καλα!!!!!μας ελειψες!!!ελπιζω να τελειωσες τις δουλειες και να απολαμβανεις φεφο και φεφοπαιδο!!!

συμπεθερα, μπραβο!!!!παρα πολυ χαρηκα που τα πηραν τα παιδακια σου!!!δοξα το Θεο!!!εμας δεν ειναι ο νομος μας μεσα στους συμπληρωματικους πινακες!!!!δεν πειραζει, ναμαστε καλα και ναχουμε δουλεια και ολα θα γινουν!!!!

η ιωαννα μας τι να κανει με το νεο μπεμπε???ελπιζω να μπορεσει καποια στιγμη να μπει!!!

περιστερω πως πηγε το τραπεζι???διεπρεψες και παλι??το περιστεροπουλο διασκεδασε με τα παιδια???

εβυρι τι κανεις???ξεκουραζεσαι??κριμα για την ταλαιπωρια!!!καλη σχολικη χρονια στην κορη σου.παντα ο αποχωρισμος μαμας κορης ειναι οδυνηρος. στο λεω εγω που εχω μακρια τη μαμα μου!!!καθε μα καθε φορα που την βλεπω χαιρομαι, και κλαιω οταν φευγω!!

δωρακι μεγεια σας η κουβερτουλα!!!καλη ξεκουραση!!!

ηλιαχτιδα το ιδιο και σε σενα!!!

αννα και μαρια ελπιδα περιμενω να δω νεα σας και απο εδω!!!αντε κοριτσακια!!!!

συγχωρεστε με!!!δεν θυμαμαι αλλα!!!παω τωρα να συνεχισω!!!μακια σας!!!καλο υπολοιπο κυριακης!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...