Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Μόλις έλαβα μνμ από το μωρό μας ότι πήγαν όλα καλά... ήρθε στον κόσμο μια πολύ όμορφη (και ξανθιά περικαλώ) μπουμπού -ίδια λέει με την μεγάλη της !- 3.310 kg.... εχθές στις 19:18 το απόγευμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε πω πω το μικρό μας μάς έχει βάλει τα γυαλιά λέμε !!!:tongue::tongue::tongue::):D

να μας ζησει η μπουμπου!!!!!!!!!!!!!!!να ναι γερη κ ευτυχισμενη κ με το καλο Ιωαννα να γυρισετε στο σπιτακι σας!!!!!!!!!!!!!

κοριτσακια μου τι κανετε,σας φιλω ολες τα περισσοτερα τα λεμε στο φατσα μπουκ μακια σας!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Περιστέρω κοίτα να πάρεις δυνάμεις γιατί απόψε προβλέπω κι άλλο γύρο ....συσκέψεων!!!!!

απαπαπαπαπαπαπαπαππαπαπαπαπαπα

Kαλέ τι είστε εσείς!!!!! Απαπα λυσσαρες γυναίκες!!! Πέρασε και το φεγγάρι!!!:tongue:

:P:p:p:p:p:p:p:p:p:tongue:

Μα αυτή η φέφη ακόμα τοίχους τρίβει;

πού είναι την,να σχολιάσει τα χαϊρια μας...

Link to comment
Share on other sites

μηπως τοχει ριξει στο σιδερωμα????χαχχαααα

μα καλα!!!!ειστε αθεοφοβες!!!!

εγω που πρεπει οντως να σιδερωσω μερικα ρουχα του παιδιου, να το γραψω η οχι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως τοχει ριξει στο σιδερωμα????χαχχαααα

μα καλα!!!!ειστε αθεοφοβες!!!!

εγω που πρεπει οντως να σιδερωσω μερικα ρουχα του παιδιου, να το γραψω η οχι???

Εσύ πουλάκι μου... σιδέρωνες την προηγούμενη εβδομάδα:tongue::tongue:

Με εχετε παρεξηγήσει:oops:

Σήμερα στις 5 ΟΝΤΩΣ σιδέρωνα

Γραψτο Αφροδίτη αλλά διευκρίνησε που θα είναι ο άντραςς σου την ώρα που θα σιδερώνεις.

Εδω μέσα όλες το' χουν ρίξει στο σίδερο!!!

Εχω και για απόψε σιδερωμα 2 πλυντήρια παρακαλώ

Αλήθεια λέω...

Link to comment
Share on other sites

...................

Μα αυτή η φέφη ακόμα τοίχους τρίβει;

πού είναι την,να σχολιάσει τα χαϊρια μας...

Μωρέ μπας και τρίβει το πιπέρι (και) η αδερφούλα και κάνει το παπί ???:rolleyes:

Πολλή ησυχία έπεσε.........;)

μηπως τοχει ριξει στο σιδερωμα????χαχχααααQUOTE]

.......Είδες ??? Να, στα λόγια σου ήρθα. Αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε !:D

Γραψτο Αφροδίτη αλλά διευκρίνησε που θα είναι ο άντραςς σου την ώρα που θα σιδερώνεις.

Εδω μέσα όλες το' χουν ρίξει στο σίδερο!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα καλόοοοοοοοοοοοοοοο !:tongue:

.........

Με εχετε παρεξηγήσει:oops:

Σήμερα στις 5 ΟΝΤΩΣ σιδέρωνα

....

Εχω και για απόψε σιδερωμα 2 πλυντήρια παρακαλώ

Αλήθεια λέω...

Μμμμμμ και σιγά μην σε αφήσει ο Περιστέρης να σιδερώσεις άμα κοιμηθεί νωρίς το Περιστερόπουλο !!!! :cool::cool::cool::cool:

Δώρα-Κάντυ-Περιστέρω οι σιδερο-δειχτούμενες !!!! χο χο χο :oops: {σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ παντρεμένες γυναίκες ΜΑΝΑΔΕΣ τς τς τς έχω και κόρη πανάθεμά με.....}

Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπαπαπαπαπαππαπαπαπαπαπα

Τραβατε με κι ας κλαιω εισαι κι εσυ!!!!

Μα αυτή η φέφη ακόμα τοίχους τρίβει;

πού είναι την,να σχολιάσει τα χαϊρια μας...

Μπορει να σιδερωνει βρε!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

μηπως τοχει ριξει στο σιδερωμα????χαχχαααα

Αυτο σκεφτηκα κι εγω......χαχαχαχαχα

μα καλα!!!!ειστε αθεοφοβες!!!!

χιχιχιχιχιχιχιχιχι

εγω που πρεπει οντως να σιδερωσω μερικα ρουχα του παιδιου, να το γραψω η οχι???

Με καλυψε η καγκλυ μας.

Γραψτο Αφροδίτη αλλά διευκρίνησε που θα είναι ο άντραςς σου την ώρα που θα σιδερώνεις.

Εδω μέσα όλες το' χουν ρίξει στο σίδερο!!!

Ειναι πολλα τα ρουχα καγκλυ!!!!!!!

οχι τιποτε αλλο, εισαι και εγκυος γυναικα και σε κολαζουν!!!!

Γιατι καλε;οι εγκυες δεν σιδερωνουν δλδ;...

αλλα μαλλον οχι ε;

Εσύ πουλάκι μου... σιδέρωνες την προηγούμενη εβδομάδα:tongue::tongue:

καλοοοοοοοο!!!!

Με εχετε παρεξηγήσει:oops:

Σήμερα στις 5 ΟΝΤΩΣ σιδέρωνα

Μα σε πιστευουμε.......Μην ορκιζεσαι!!!!!

Εχω και για απόψε σιδερωμα 2 πλυντήρια παρακαλώ

Αλήθεια λέω...

Μωρέ μπας και τρίβει το πιπέρι (και) η αδερφούλα και κάνει το παπί ???:rolleyes:

Χμμμμμμμμμ.....

Πολλή ησυχία έπεσε.........;)

οντως!!!!!!

μηπως τοχει ριξει στο σιδερωμα????χαχχααααQUOTE]

Ε,σιγουρα θα επλυνε....οποτε.............;;;;;;

.......Είδες ??? Να, στα λόγια σου ήρθα. Αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε

χαχαχαχαχαχαχαχα καλόοοοοοοοοοοοοοοο

Μμμμμμ και σιγά μην σε αφήσει ο Περιστέρης να σιδερώσεις άμα κοιμηθεί νωρίς το Περιστερόπουλο !!!!

Πολυ σωστοοοοο

Δώρα-Κάντυ-Περιστέρω οι σιδερο-δειχτούμενες !!!! χο χο χο {σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ παντρεμένες γυναίκες ΜΑΝΑΔΕΣ τς τς τς έχω και κόρη πανάθεμά με.....}

Γιατι καλεεεε και οι παντρεμενες εχουν ψυχη.......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

Με εχετε παρεξηγήσει:oops:

Σήμερα στις 5 ΟΝΤΩΣ σιδέρωνα

Καλά το πιστέψαμε.

Εχω και για απόψε σιδερωμα 2 πλυντήρια παρακαλώ

Αλήθεια λέω...

Εδω δεν σε πιστευουμε αν λες αλήθεια.

Μωρέ μπας και τρίβει το πιπέρι (και) η αδερφούλα και κάνει το παπί ???:rolleyes:

Πολλή ησυχία έπεσε.........;)

Η φεφη είπε θα λαμποκοπάει το σπίτι και για την ώρα την πιστεύουμε.

μηπως τοχει ριξει στο σιδερωμα????χαχχααααQUOTE]

.......Είδες ??? Να, στα λόγια σου ήρθα. Αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε !:D

χαχαχαχαχαχαχαχα καλόοοοοοοοοοοοοοοο !:tongue:

Μμμμμμ και σιγά μην σε αφήσει ο Περιστέρης να σιδερώσεις άμα κοιμηθεί νωρίς το Περιστερόπουλο !!!! :cool::cool::cool::cool:

Σωστή

Δώρα-Κάντυ-Περιστέρω οι σιδερο-δειχτούμενες !!!! χο χο χο :oops: {σα δε ντρεπόμαστε λέω εγώ παντρεμένες γυναίκες ΜΑΝΑΔΕΣ τς τς τς έχω και κόρη πανάθεμά με.....}

εχω σκάσει στα γέλια σήμερα σταματήσετ............

Μπορει να σιδερωνει βρε!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Με καλυψε η καγκλυ μας.

Ειναι πολλα τα ρουχα καγκλυ!!!!!!!

Γιατι καλε;οι εγκυες δεν σιδερωνουν δλδ;...

Σιδερώνουν σπάνια και με τα παλιά παλιά τα σίδερα καμία σχεση με τα ατμοσίδερα.

αλλα μαλλον οχι ε;

Μωρέ μπας και τρίβει το πιπέρι (και) η αδερφούλα και κάνει το παπί ???:rolleyes:

Χμμμμμμμμμ.....

Πολλή ησυχία έπεσε.........;)

οντως!!!!!!

Γιατι καλεεεε και οι παντρεμενες εχουν ψυχη.......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλέ πως δεν έχουν ψυχή, σιδερώνουν και καλύτερα!!!

Πόσο με κάνατε και γέλασα σήμερα δεν λέγεται, αχ το χρειαζόμουνα.

Καλό βράδυ


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια από τα αλλοδαπά εδάφη.

Ταλαιπωρήθηκα λίγο στο ταξίδι, αλλά δεν πειράζει, αρκεί που φτάσαμε καλά και χωρίς να χάσουμε μέρα. Φοβήθηκα λίγο στο αεροδρόμιο της Φρανκούρφτης μήπως χάσω την ανταπόκριση του τρένου, γιατί έπρεπε να μου εκδόσουν εισητήριο χωριστό, το οποίο δεν μου εξέδωσαν στην Αθήνα λόγω της απεργίας. Είναι και δαιδαλώδες το κτίριο του αεροδρομίου της Φρανκούρτης σε βαθμό που όταν περπατάς από τη μία μεριά στην άλλη ξεχνάς τι θέλεις.

Σήμερα είχαν μαζευτεί πολλές κάμερες τηλεοράσεως εντός του κτιρίου, πιθανόν για να καταγράψουν την κατάσταση με την απεργία. Κάπου άκουσα ότι η Λουφτχάνσα πρώτη φορά απεργεί και μάλλον τους φαίνεται πρωτοφανές.

Δεν μπορώ να κουνηθώ λέμε.... Ξεκίνησα φυσιοθεραπείες και είμαι λέτε κι έφαγα ξυλο! Αφου ο φυσ/της έπαθε πλάκα με το πόσο σφιγμένη είμαι και το πόσες συσπάσεις κάνει ο αυχένας μου!:tongue:

Εύχομαι να σου κάνουν καλό οι θεραπείες και να δεις βελτίωση.

Επίσης χθες έκανα και τις επαναληπτικές εξετάσεις και από βδομάδα θα πάρω αποτελέσματα.

Καλά αποτελέσματα να έχεις.

Καλό ταξίδι να έχετε Εβιράκι! Ελπίζουμε να ανταμώσετε γρήγορα με το κοριτσάκι σας και καλό κουράγιο!

Ευχαριστώ.

Εβιρι μου καλό ταξίδι και καλή διαμονη τωρα στη Γερμανία. Με το καλό να μας ξανάρθεις. Περαστικά και στην πεθερά σου.

Ευχαριστώ.

Θέλω τη βοηθειά σας σε κάτι: σε 2 εβδομάδες γιορτάζει η ζουζουνελα μου. Τι δωρο να της φερει ο μπαμπας της που θα ερθει να μας δει; Δε θελω ογκωδη παιχνιδια γιατι δεν εχουμε που να τα βάλουμε.

Ίσως και ένα φανταχτερό πολύχρωμο παραμύθι.

δεν κοιμηθηκα καθολου καλα. εχω απο χθες το βραδυ εναν πονο, οχι συνεχομενο, αριστερα , κατω απο το στηθος και τα πλευρα και πανω απτον αφαλο-σας κατατοπισα???τι ναναι παλι τουτο???

Εμένα μου μοιάζει με κρύο που σου δημιούργησε πιάσιμο. Κάτι σαν ψύξη ας πούμε.

εβυρι καλο ταξιδι και με το καλο να ξανανταμωσετε με την κορουλα σου!!!

Ευχαριστώ.

καλο ταξιδι στην εβιρι και καλα αποτελεσματα στην ελενη

Ευχαριστώ.

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Μόλις έλαβα μνμ από το μωρό μας ότι πήγαν όλα καλά... ήρθε στον κόσμο μια πολύ όμορφη (και ξανθιά περικαλώ) μπουμπού -ίδια λέει με την μεγάλη της !- 3.310 kg.... εχθές στις 19:18 το απόγευμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωαννάκι να σου ζήσει το όμορφο μικρουλίνι μωρουλίνι, να είναι πάντα καλότυχο και υγιές κι εσύ πάντα σιδερένια.

περιστρακι απο οτι καταλαβα το ξεσκισατε το πελεκουδι;):D

χαχαχαχαχαχα

εβιρι μου καλο σας ταξιδι!!!!!

Ευχαριστώ.

τη μεγαλη κορη την αφηνεις πισω για σπουδες? 1ο ετος?καλη αρχη!!!!!!!!!!!! με επιτυχιες και μια καλη δουλεια στο μελλον!!!!!

Ναι εξακολουθεί να είναι στην Αθήνα. Τώρα θα αρχίσει το 3ο έτος, σπουδάζει στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο (ΑΣΟΕΕ).

Εβιρουλα μου καλη επιστροφη να εχετε και καλο χειμωνα πια.

Τωρα μαλλον χριστουγεννα θα μας ξανα ερθετε ε;

Ευχαριστώ, επίσης σε όλες σας καλό χειμώνα. Είναι πολύ πιθανόν, εκτός απροόπτου.

Εβιράκι καλό ταξίδι! Καλή προσαρμογή ξανά στην Γερμανία και καλή σχολική χρονιά στην κόρη σου!

Ευχαριστώ, καλή σχολική χρονιά και σε όλες σας για τα παιδάκια σας.

Εβιρυ καλή επιστροφή, και με το καλό να ξανα δεις το κοριτσάκι σου το μεγάλο.

Ευχαριστώ.

Εχω χάσει συνολικά 4 κιλά.Ελπίζω να μην πάρω πολλά ευτυχώς ακόμα έχω ανορεξίες.

Καλύτερα. Έτσι θα αποφύγεις να πάρεις πολλά κιλά όπως δυστυχώς παίρνουμε οι περισσότερες.

τ

αμα σας πω ότι με κυνήγαγε και μένα ο συζυγάτος χθες βράδυ για τρίτο γύρο εντός 24ωρου ,τι θα πείτε;:shock::shock:

Γύρω, γύρω από το τραπέζι κυνηγιώσασταν;

είπαμε,χρυσέ μου,αλλά όχι κι έτσι...

α μα πια...

δεν είμαι και η παπαδιά...

χαχαχαχαχαχαχα

είμαστε και γέροι άνθρωποι:tongue::tongue:

του το ξέκοψα,εννοείται!!

Σήμερα θα πάμε στο χωριό να μαζέψουμε τα παιδάκια μας! Αύριο τέτοια ώρα λογικά, θα έχουμε πάρει τον δρόμο της επιστροφής!!!

Και τα κεφάλια μέσα....

Καλή επιστροφή Αγγελική.

Περιστέρω κοίτα να πάρεις δυνάμεις γιατί απόψε προβλέπω κι άλλο γύρο ....συσκέψεων!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα κι έχουνε θέματα να λύσουνεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

κοριτσακια μου τι κανετε,σας φιλω ολες τα περισσοτερα τα λεμε στο φατσα μπουκ μακια σας!

Καλώς το κοριτσάκι μας. Τι κάνει το στρουμφομωράκι και η στρουμφομαμά του;

Μωρέ μπας και τρίβει το πιπέρι (και) η αδερφούλα και κάνει το παπί ???:rolleyes:

χαχαχαχαχαχαχα

Δώρα-Κάντυ-Περιστέρω οι σιδερο-δειχτούμενες !!!!

χαχαχαχαχαχαχα

Απαπαπα παιδιά κατεβάζω ρολά και βάζω και λουκέτο. Αυτή τη στιγμή άλλα πατούσα κι άλλα έγραφα. Είμαι πολύ κουρασμένη και με 3 ώρες ύπνο τη νύχτα γι' αυτό ο εγκέφαλός μου δε λειτουργεί άλλο.

Σας καληνυχτώ και τα λέμε από αύριο πάλι.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! και καλο σαββατοκυριακο!!!!

Ιωαννα πο εισαι η Αννια!! αχχαχαχα σορρυ κοριτσια δεν ηξερα:oops::oops::oops:

ιωαννα μου να χαιρεσαι την μπεμπεκα σου!!!!!!ποτε γυρνατε σπιτι ? δευτερα?

dwraki εψαξες για κουβερτουλα πικε στα τζαμπο?

ΦΩΤΕΙΝΗ763 και μια κουκλα μωρακι με το μπιμπερο να την ταιζει ειναι ωραια ιδεα για την ηλίκια της και επειδη ολη μερα θα την εχει αγκαλια της δεν θα την παραταει οπου να'ναι και δεν θα γκρινιαζουν και οι παππουδες

αλλα γιατι γκρινιαζουν οι παππουδες:confused: στεναχωρεθηκα λιγο...

εμενα η ξαδερφη μου που εχει τωρα 3 παιδακια , οταν παει τα 2 που ειναι 5 και 3 χρονων στη μαμα της μετα η μαμα της(η θεια μου) μας λεει οτι οταν φευγουν τα μικρα μαζευει 2 ωρες

αλλα ειναι κατι φυσιολογικο για τα παιδια να κανουν τον κοσμο ολο παιχνιδια

kagly81 δεν σε αφηνει ο γιατρος να "σιδερωσεις?"

εμεις τελικα σιδερωσαμε :oops:προχθες για την επετειο της τριτης

εβιρη σε εδειξε και η τηλεοραση? καλο χειμωνα τωρα και μην ανησυχεις για την κορουλα σου αυτη καλοπερναει φοιτητικη ζωη με την παρεα της!!:D:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Σήμερα ξύπνησα από τις 06:30 εξαιτίας του πονοκέφαλου. Μέχρι τις 09.00 που σηκώθηκα έτσι πήγαινε το πράγμα, ξύπναγα και ξανακοιμόμουν και το κεφάλι μου το χτύπαγαν σφυριά. Τώρα έχω χαπακωθεί κι αισθάνομαι καλύτερα.

Θα βγούμε έξω για φαγητό το μεσημέρι, άρα δε μαγειρεύω. Χτες πήγα να φτιάξω φασόλια κόκκινα (τα μπαρμπούνια που λέμε) για να βρει ο άντρας μου μαγειρεμένο σπιτικό φαγητό όταν θα γυρνούσε από τη δουλειά κι επειδή έκατσα λίγο στον καναπέ με πήρε ο ύπνος για λίγη ώρα κι αυτά κόλλησαν και μισοκάηκαν. Δηλαδή, ούτε φαγητό σωστό έφτιαξα, ούτε ύπνο σωστό έκανα, αφού κάθε τρεις και λίγο άνοιγα τα μάτια πιέζοντας τον εαυτό μου να μην αποκοιμηθεί. Τελικά, έφτιαξα και πατάτες με αυγά για φάμε σαν άνθρωποι το απόγευμα και από τα φασόλια φάγαμε λίγο.

Ταζ πώς μπορώ να βοηθήσω; Πες μου τι κρέατα ή ψάρια έχεις στο ψυγείο, τι λαχανικά, όσπρια, ζυμαρικά, ρύζια υπάρχουν στα ντουλάπια για να σου δώσω μερικές απλές ιδέες.

Link to comment
Share on other sites

εβιρη σε εδειξε και η τηλεοραση? καλο χειμωνα τωρα και μην ανησυχεις για την κορουλα σου αυτη καλοπερναει φοιτητικη ζωη με την παρεα της!!:D:D:D:D

χαχαχα αν δείξει η τηλεόραση πλάνα από το αεροδρόμιο της Φρανκφούρτης και δείτε μία ταλαίπωρη που σέρνει ένα καρότσι με βαλίτσες και ένα κοριτσάκι με μακριά μαλλιά, να κοιτάει την κάμερα με το βοϊδόβλεμμα, εγώ θα είμαι. Θα με γνωρίσετε αμέσως.

Έτσι είναι όπως τα λες για την κόρη μου. Αλλά πάλι της έτρεχαν τα δάκρυα που θα φεύγαμε.

Η πλάκα με τη φοιτητική ζωή, είναι που λέει στους φίλους της, ότι άλλοι φεύγουν από το σπίτι τους κι αλλάζουν πόλη για να ευχαριστηθούν φοιτητικά χρόνια, κι εκείνη "έδιωξε" τους γονείς της για να έχει φοιτητική ζωή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...