Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Μόλις έλαβα μνμ από το μωρό μας ότι πήγαν όλα καλά... ήρθε στον κόσμο μια πολύ όμορφη (και ξανθιά περικαλώ) μπουμπού -ίδια λέει με την μεγάλη της !- 3.310 kg.... εχθές στις 19:18 το απόγευμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε πω πω το μικρό μας μάς έχει βάλει τα γυαλιά λέμε !!!:tongue::tongue::tongue::):D

Να μας ζήσει το μπουμπουκάκι της μπουμπούκας μας!

Είδες το μικρό;Μπράβο της όμως!Αξίζει τον θαυμασμό όλων μας,που τόσο μικρούλα έχει ήδη τρία παιδάκια και είναι τόσο καλή μανούλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Μαρη Κάντυ δεν κατάλαβα τελικά;

Σιδέρωνες όντως ήηηηηηηηηηηη....

Τωρα που πέρασαν οι πολλές ζέστες ερχόμαστε πιο...κοντά,να το πω...

Δεν το γνωρίζω το βιβλίο

Εχω παραγγείλει του Παπαβεντση και μάλλον θα τα πάρω σήμερα

Link to comment
Share on other sites

Μαρη Κάντυ δεν κατάλαβα τελικά;

Σιδέρωνες όντως ήηηηηηηηηηηη.... "σιδέρωνα" λέμε ... αφού και μ' αυτό έρχεσαι στα ίσια σου !!!!! :rolleyes::rolleyes::cool::cool::D

.... ρεζιλίκια !

Σ' έχω και για έξυπνη !!!!! γράφω η γυναίκα "Ε πες ότι πήγαμε για ένα ποτάκι ! " σε ποιόν θα το 'λεγα βρε ???? στον τοίχο ???? ή πού θα καθόμουν όντως να παιδεύομαι με τα ρούχα μέχρι τ' αξημέρωτα και θα μου 'κανε παρέα ο άλλος ο έρμος ?????

-εμότικον που βγάζει γλώσσα έχομεν ?-

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Να μας ζησει το νεο μελος.....:P :p :P

Αννια μου,γερη καλοτυχη και ευτυσισμενη η μικρη μπουμπουκα σου!!!!!!!

Περιστερω,μα στις 5 η ωρα σιδερο;Απαπαπαπα....κι αυτος ο περιστερης....μα γιαουρτι.....γιαουρτι;:shock:

Ευτυχως που σκεφτηκες σωστα κι επραξες γρηγορα,αλλιως θα ειχατε αλλα παλι!!!!!

Λοβ κι εσυ παλι πουλι μου.....ας τα αφηνες πια τα πιατα για σημερα.......

Τωρα φανταζομαι θα κουτουλας ε;:tongue:

Ελενιτσα μου ευχομαι να βγουν τελεια τα αποτελεσματα και να μην αλλαξει τιποτα με τον παιδικο σταθμο του παιδιου.

Φυσιοθεραπειες νομιζω οτι χρειαζομαι κι εγω......τριζω ολοκληρη....:tongue:

Εβιρουλα μου καλη επιστροφη να εχετε και καλο χειμωνα πια.

Τωρα μαλλον χριστουγεννα θα μας ξανα ερθετε ε;

Ζωπ Παλι χαθηκες μαρη;

Αλλα δεν θυμαμαι....:rolleyes: :rolleyes::rolleyes:

Εμεις χθες κοιμηθηκαμε κατα τις 2..:cool:...ο θησαυρος κατα τις 11.

Σημερα ξυπνησα με τον γνωστο πονο στα πλευρα....τι σκ@τα ειναι τωρα αυτο παλι....:confused:

Για σημερα μαγειρεμα δεν εχει....θα φαμε σουφλε και μοσχαροσουπα απο χθες.

Τελικα δεν βρηκα πικε κουβερτουλα για το παιδι....εψαξα ολα τα μαγαζια αλλα ναθινκ....

Κατα τα αλλα ησυχια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

.... ρεζιλίκια !

Σ' έχω και για έξυπνη !!!!! γράφω η γυναίκα "Ε πες ότι πήγαμε για ένα ποτάκι ! " σε ποιόν θα το 'λεγα βρε ???? στον τοίχο ???? ή πού θα καθόμουν όντως να παιδεύομαι με τα ρούχα μέχρι τ' αξημέρωτα και θα μου 'κανε παρέα ο άλλος ο έρμος ?????

-εμότικον που βγάζει γλώσσα έχομεν ?-

Εχομεν πως δεν εχομεν....:tongue:..ιδου!!!!!!!

Τελικα μαλλον πρεπει να αλλαξει ονομασια το καφε μας ε;:mrgreen:


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοβ κι εσυ παλι πουλι μου.....ας τα αφηνες πια τα πιατα για σημερα.......

Τωρα φανταζομαι θα κουτουλας ε;:tongue:μια χαρά είμαι προς το παρόν μετά τις 3 το μεσημέρι -φαντάζομαι- θα ακούσετε το μπαμ !

Φυσιοθεραπειες νομιζω οτι χρειαζομαι κι εγω......τριζω ολοκληρη....:tongue:

.............

Σημερα ξυπνησα με τον γνωστο πονο στα πλευρα....τι σκ@τα ειναι τωρα αυτο παλι....:confused:

....

ΣΙΔΕΡΩΣΤΕ γιατί χανόμαστε !!!! Νέες γυναίκες να τρίζετε !!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα μαγειροκόριτσα!

Καταρχήν Ιωαννάκι να σου ζήσει η μπουμπού!!! Να είναι γερή και καλότυχη!!! Αν τα καταφέρω θα τα πούμε και από κοντά!

Εβιράκι καλό ταξίδι! Καλή προσαρμογή ξανά στην Γερμανία και καλή σχολική χρονιά στην κόρη σου!

Δώρα και Περιστέρω καλά ψώνια! Δωράκι μήπως στραβοκοιμήθηκες και είναι πιάσιμο? Περαστικούλια!

Περιστέρω λες να έχουμε και νέες αφίξεις????

ζώπυρον καλή προσαρμογή! Είναι κομματάκι ζόρικες οι πρώτες μέρες στην δουλειά μετα από διακοπές:rolleyes:

Ελενάκι καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα η ιδέα του παπλώματος που σου είπε η ταζ, με την αγαπημένη της ηρωίδα από κινούμενα σχέδια μου άρεσε! Πολύ ωραίο δώρο που θα το έχει για πολύ καιρό!!!

Περιστέρω πολύ φαεινή η ιδέα του αντρούλη σου να θέλει να δώσει γιούρτι στον μικρό μέσα στην νυχτα!!! :confused:

Αφροδιτούλα κι εσένα για πιάσιμο σε βλέπω!!! Περαστικούλια σου!

didi&k η άννια και η Ιωάννα είνια το ίδιο πρόσωπο! Θα μας μάθεις σιγά - σιγά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ειδα τα ευχαριστα νεα!

Άννια μου να σου ζησει το μωρακι! Ευχομαι και σε σενα καλή λοχεία! Πάντα χαρες στο σπιτικό σας!

Καλέ περιστεράκι σιδερο στις 5 το πρωί; Χαλάρωσε καλή μου! Για το γιαουρτι δεν το σχολιάζω. Από τετοια κουφά άλλο τιποτα...

Μεταξία μου δεν σχολιάζω τις δικες σου οικοκυρικές εργασίες. Τετοιες τις επικροτώ οποιαδήποτε ώρα της ημέρας:tongue:

Κορίτσια σας ευχαριστω για τις ιδεες σας. Θα το συζητησω με τον μπαμπα μας και θα σας πω. Προσανατολιζομαι προς το mp3 ή τα playmobil που μπορουμε να τα εχουμε και στα ταξιδια μαζι μας για απασχοληση. Τα της ζωγραφικης μου αρεσουν κι εμενα αλλά νευριαζουν τον παππου και τη γιαγια επειδη η μικρη λερωνει οπότε μεχρι να παμε σπιτάκι μας δισταζω να παρω κατι τετοιο. Το ιδιο και για την κουζινα. Οι παππουδες νευριάζουν με τα πολλά παιχνιδια γιατι θεωρουν οτι το σπιτι δεν ειναι καθαρο. Βλεπετε δεν χωραει να παιζει στο δωμάτιο μας. Η μικρη μας ειναι 2,5 ετών.

Δε θελω κάτι σε παπλωμα και τετοιο προς το παρον. Όταν γυρισουμε σπιτι μας και της πάρουμε κρεββατι τοτε θα τα πάρουμε.

Δωρακι πικε κουβερτες βρισκεις ευκολότερα την άνοιξη. Τωρα τα καταστηματα προμηθευονται για χειμώνα δηλ. παπλώματα, κουβερτες κλπ. Δεν ειμαι σιγουρη που μενεις να σε βοηθουσα αν μπορουσα.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια

Να ζήσει η μπουμπού της αννιας μας!!! Πάντα χαρές κοριτσάκι. Οντως η αννια είνααι αξια θαυμασμού.

Εβιρυ καλή επιστροφή, και με το καλό να ξανα δεις το κοριτσάκι σου το μεγάλο.

Ελένη καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις.Και μένα ο αυχένας τρίζει.

Αγγελική θα πας στα παιδάκια σου σήμερα;

Περιστέρω Κάντυ και Δώρα ντροπή σας. Υπάρχουν και γκαστρούλες που ότι σιδέρωσαν σιδέρωσαν. Με κολάσατε πρωι πρωι.

Σήμερα θα κάνω αυγά με πατάτες για τον άντρα μου και γω θα φάω ξινο τραχανά με μπουκουσιές που λένε στο χωριό μου. Δηλ. θα κόψω μπουκίτσες μπαγιάτικο ψωμί μέσα στη σούπα του τραχανά και πάνω θα ζεματίσω με λάδι.

Εχω χάσει συνολικά 4 κιλά.Ελπίζω να μην πάρω πολλά ευτυχώς ακόμα έχω ανορεξίες.

Αφροδίτη εγω κατάλαβα που είναι ο πόνος σου νευρόπονος θα είναι ντάρλινγκ.

Δεν θυμάμαι άλλα, φιλάκια κοριτσάκια


st5Bp2.png
Link to comment
Share on other sites

.... ρεζιλίκια !

Σ' έχω και για έξυπνη !!!!! γράφω η γυναίκα "Ε πες ότι πήγαμε για ένα ποτάκι ! " σε ποιόν θα το 'λεγα βρε ???? στον τοίχο ???? ή πού θα καθόμουν όντως να παιδεύομαι με τα ρούχα μέχρι τ' αξημέρωτα και θα μου 'κανε παρέα ο άλλος ο έρμος ?????

-εμότικον που βγάζει γλώσσα έχομεν ?-

το αμφισβητείς;

είμαι!:oops::oops::oops:

αλλά ήθελα να σου αποσπάσω πάσα την αλήθεια...

τσιτώνατε τα σεντόνια για σιδέρωμα λοιπόν...

αμα σας πω ότι με κυνήγαγε και μένα ο συζυγάτος χθες βράδυ για τρίτο γύρο εντός 24ωρου ,τι θα πείτε;:shock::shock:

είπαμε,χρυσέ μου,αλλά όχι κι έτσι...

α μα πια...

δεν είμαι και η παπαδιά...

είμαστε και γέροι άνθρωποι:tongue::tongue:

του το ξέκοψα,εννοείται!!

Link to comment
Share on other sites

kagly81 μια χαρά σε βρίσκω με τα κιλάκια σου! Δεν θα έχεις άγχος όταν θα αρχίσεις να παίρνεις βάρος! Κι εγώ έτσι ήμουν και στις δύο εγκυμοσύνες!

Σήμερα θα πάμε στο χωριό να μαζέψουμε τα παιδάκια μας! Αύριο τέτοια ώρα λογικά, θα έχουμε πάρει τον δρόμο της επιστροφής!!!

Και τα κεφάλια μέσα....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μα απο το πολυ το σιδερωμα τριζω αγαπη!!!!!!:mrgreen:

αμα σας πω ότι με κυνήγαγε και μένα ο συζυγάτος χθες βράδυ για τρίτο γύρο εντός 24ωρου ,τι θα πείτε;:shock::shock:

Kαλέ τι είστε εσείς!!!!! Απαπα λυσσαρες γυναίκες!!! Πέρασε και το φεγγάρι!!!:tongue:

Καγκλυ μεγαλώσατε και γίνατε κιόλας ζουμερά πορτοκαλάκια;;;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...