Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

καλημερα, καλημερα...τι κανετε???καλη παρασκευη και καλο σκ να εχουμε!!!δεν κοιμηθηκα καθολου καλα. εχω απο χθες το βραδυ εναν πονο, οχι συνεχομενο, αριστερα , κατω απο το στηθος και τα πλευρα και πανω απτον αφαλο-σας κατατοπισα???τι ναναι παλι τουτο???κατα ταλλα χθες πηγαμε για καφε, τα μικρα δεν επαιξαν οπως περιμεναμε , ηταν λιγο γκρινιαρικα.καλα περασαμε ομως!!!σημερα τρωμε φακη. το απογευμα θελω να κανω δουλιτσες για να ειμαι φρι το σκ. εχουμε και βαπτισεις και τος δυο μερες.

περιστερακι, τι το θελε ο αντρας σου το γιαουρτι μετα το γαλα??φοβηθηκε μηοως πεινασε???αν ειναι δυνατον!!μπραβο σου για την αντιδραση!!!καλα 5 η καθοσουν και σιδερωνες????ειδες ομως που σιγα σιγα μπαινετε σε προγραμμα??ευχομαι επισης να φουσκωσει η κοιλιτσα σου συντομα!!!

φωτεινη ποσο ειναι η μικρη σου??κατι σε ξυλινο??υπαρχουν πολλα ξυλινα δημιουργικα η ομαδικα παιχνιδια. δες στο μαδερκερ.

ελενη καλα αποτελεσματα και ελπιζω να νιωσεις καλυτερα με τις φυσιοθεραπειες!!!!οσο για το εσπα, γινεται χαμος!!!

κανενα νεο απο την ιωαννα ειχαμε??αν εχει καποια το τηλ της, ας επικοινωνησει!!!

φεφακο τοχεις ριξει στις δουλειες???εχεις αδεια??

ζωπ , περιστερω, ηλιαχτιδα, καλη αρχη στα μαθηματα σας και καλοπληρωτα ναναι!!!

εβυρι καλο ταξιδι και με το καλο να ξανανταμωσετε με την κορουλα σου!!!

συμπεθερα τελικα την πηγες τη μαμα και την θεια??πως ειστε ψυχολογικα??μακαρι να τα παρουν και τα βλασταρια σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Πολύ σπαστικό αυτό σήμερα

Με ξαναπέταξε έξω...

Αφροδιτη μου,περαστικα!Μην είναι νευρόπονος;

Οσο για την κοιλίτσα,δεν το βλεπω να φουσκώνει άμεσα...

Ασε που είναι ηδη φουσκωμενη από το φαϊ

Την εβρασα την διαιτα προ πολλού

Τζαμπα ο κόπος μου

Link to comment
Share on other sites

Θέλω τη βοηθειά σας σε κάτι: σε 2 εβδομάδες γιορτάζει η ζουζουνελα μου. Τι δωρο να της φερει ο μπαμπας της που θα ερθει να μας δει; Δε θελω ογκωδη παιχνιδια γιατι δεν εχουμε που να τα βάλουμε.

παζλ για την ηλικία της,μπλοκ ζωγραφικής με πριγκίπισσες κτλ,βιβλία;

Link to comment
Share on other sites

εχω απο χθες το βραδυ εναν πονο, οχι συνεχομενο, αριστερα , κατω απο το στηθος και τα πλευρα και πανω απτον αφαλο-σας κατατοπισα???τι ναναι παλι τουτο???

Κάποιο κρύωμα ή πιάσιμο είναι μην ανησυχείς! Βάλε καμιά αλοιφή για να σε χαλαρώσει.


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

καλο ταξιδι στην εβιρι και καλα αποτελεσματα στην ελενη

φωτεινη εχει κανενα κολλημα με καρτουν; καμμια κουβερτα ή παπλωματακι με καμμια πριγκηπισσα πανω; με ασορτι πυτζαμες; πρακτικα πραγματα... θα ερθουν χριστουγεννα και θα γεμισει παιχνιδια παλι...

αφροδιτη μηπως ειναι και δυσπεψια; αλλά νομιζω αυτο σε χτυπαει και στην πλατη... οτι κι αν ειναι περαστικα

εγω απο φαγητο εχω κατι λιγα απο χθες, αν την κουτσοπαλεψουμε και δεν μαγειρεψω θα χαρω πολυ !!! αλλιως βλεπω να κανω καμμια μακαροναδα με κρεμα γαλακτος και μανιταρια τσακ μπαμ


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

Μόλις έλαβα μνμ από το μωρό μας ότι πήγαν όλα καλά... ήρθε στον κόσμο μια πολύ όμορφη (και ξανθιά περικαλώ) μπουμπού -ίδια λέει με την μεγάλη της !- 3.310 kg.... εχθές στις 19:18 το απόγευμα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βρε πω πω το μικρό μας μάς έχει βάλει τα γυαλιά λέμε !!!:tongue::tongue::tongue::):D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! Είστε πολυγραφότατες!!

Διαβάζω ευχάριστα! Να ζήσει το μωράκι του καφέ λοιπόν, Ιωάννα πολλές ευχές και από εμένα και ας μη με ξέρεις!

Όσο και αν ακούγεται περίεργο,το φθινοπωράκι με ανεβάζει! Ευτυχώς γιατί.. δύσκολοι καιροί!

Φιλιάααα και καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalhmera koritsakia!!!

περιστρακι απο οτι καταλαβα το ξεσκισατε το πελεκουδι;):D

ευχομαι να φουσκωσει και η κοιλιτσα γρηγορα γρηγορα!!!!

love4four εμενα με τσεχασες:( σελω κι εγω να με πληρωσει η συγγενης (που λεγαμε )τα περσινα χρωστουμενα και να βρω και κανενα νεο παιδακι:cry:

εβιρι μου καλο σας ταξιδι!!!!!

τη μεγαλη κορη την αφηνεις πισω για σπουδες? 1ο ετος?καλη αρχη!!!!!!!!!!!! με επιτυχιες και μια καλη δουλεια στο μελλον!!!!!

eleni2008 περαστικα σου!!!

ΦΩΤΕΙΝΗ763 ποσο χρονων ειναι η ζουζουνελα σου να σου στειλω κι εγω ιδεα(παρολο που δεν εχω ακομη παιδακι)

ταζ θα ερθω και σημερα να φαω το φαγακι σας αν το μαγειρεψεις τελικα γιατι μου αρεσει πολυ!!

ειμαι μακαρονου!!!!!!!

ιωαννα μου ουτε εγω σε ξερω

να σου ζησει και να το χαιρεστε το μωρακι σας!!!!:D:D:D:D:D

κοριτσια νομιζα μονο η αννια ειναι ετοιμογεννη...εχουμε νεα απο αννια???

εμεις σημερα τρωμε το χθεσινο φαγητο :γεμιστα

(Υ.Γ>. και μολις τελειωσε και η μπαταριατου ποντικιου:| )


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω πάλι για να σας γράψω τα ολοκαίνουργια νέα μου. Τα άλλα νέα μου έγιναν παλιά.:D:D

Ματαξαναέμαθα ότι τελικά θα ταξιδέψω αύριο το πρωί στις 7.30 για Φρανκφούρτη και μετά με ανταπόκριση με το τρένο θα είμαι στη Στουτγκάρδη στις 12.30. ......................

Για μένα καλύτερα που θα φύγω αύριο παρά τη Δευτέρα. Αυτό που θα μου λείψει περισσότερο όμως και που στενοχωριέμαι που το αφήνω πίσω είναι το κοριτσάκι μου το μεγάλο. :(:(:(:(:(:(:(:(

...

Εβίρι μου,

Καλό σας ταξίδι και καλή επιστροφή !

Τελικά είδες που βρέθηκε λύση να σας εξυπηρετεί καλύτερα ? ;)

Όσο για το κοριτσάκι σου το μεγάλο ΌΠΟΤΕ και να έφευγες, και πάλι και πάντα θα σου έλειπε !!!!! :|Εεεεελααααα, μην μου στεναχωριέσαι θα ανταμώσετε λίαν συντόμως !!!! Φιλάκια !

Καλημερούδια!!!

Δεν μπορώ να κουνηθώ λέμε.... Ξεκίνησα φυσιοθεραπείες και είμαι λέτε κι έφαγα ξυλο! Περαστικά σου Λενιώ ! Δεν έχω κάνει ποτέ τέτοιο.... :cool:

Επίσης χθες έκανα και τις επαναληπτικές εξετάσεις και από βδομάδα θα πάρω αποτελέσματα. Καλά αποτελέσματα καμάρι μου ! Να μας πεις !

.................

Το ευχάριστο είναι ότι βγήκε νέα ανακοίνωση από ΕΕΤΑΑ για επιπλέον θέσεις - ά ρ α, έχουμε τουλάχιστον ακόμη ελπίδες.... :cool:

Τώρα ευχάριστο δεν θα το'λεγα.... Εχει γίνει ένα μπάχαλο και χθες ο σταθμός μας μας ανακοίνωσε ότι λόγω των περικοπών υπάρχει πιθανότητα να βγει εκτός εσπα!!! Συνολικά στη σαλόνικα είναι λέει 70 σταθμοί που το σκέφτονται οπότε όπως καταλαβαίνεις μόνο ευχάριστα δεν είναι...

Κι άμα βρεθούμε εκτός τι γίνεται;;;;:-(:sad:

Στεναχωρήθηκα με αυτά που έγραψες για το πρόγραμμα... δεν κατάλαβα δλδ υπάρχει περίπτωση λόγω περικοπών κλπ να αποχωρήσουν οι σταθμοί ? Κι εσείς πχ που είχατε περάσει μέσω του Προγράμματος τί θα κάνετε ? Θα είστε υποχρεωμένοι ή να πληρώσετε ή να μην στείλει το παιδί ???

Εντύπωση μου κάνει.... δεν βλέπουν βρε παιδί μου πώς έχει η κατάσταση ? Πόσο πολύ έχουν ζορίσει τα πράγματα ?:?

Εδώ τώρα μετά την ανακοίνωση με τις περικοπές κλπ θα πληρώσουμε και για σίτιση... τί να λέμε τώρα... από το ολότελα καλή κι η Παναγιώταινα !:rolleyes:

Καλημέρα!

.............

Σε μας τελικά έριξε δυο ψιχάλες χθες το πρωι. Και το σουρουπο εδειχνε ότι θα βρεξει πάλι αλλά τη γλιτώσαμε. Αχ, μακάρι Φωτεινούλα να έριχνε κι εδώ μια ψιχάλα... μιλάμε πως εχθές είχε τον απίστευτο συνδυασμό ζέστης-υγρασίας .... φρίκη !

.....

Θέλω τη βοηθειά σας σε κάτι: σε 2 εβδομάδες γιορτάζει η ζουζουνελα μου. Τι δωρο να της φερει ο μπαμπας της που θα ερθει να μας δει;...

Φιλιά

Ωραίες ιδέες σου έδωσαν τα κορίτσια για δωράκι της μικρής σου ! Κι εγώ κάτι σε ξύλινο, εκπαιδευτικό θα σου πρότεινα.

Ειχαμε άλλη μια ήσυχη νύχτα,τι καλά...

Ο μικρός κοιμήθηκε στις 10 και ξύπνησε στις 5 για γαλατάκι

.....Μαμώ την παιδαγωγική του,μαμώ...

Κινήθηκα ταχύτατα... και πολύ καλά έκανες !

...................

Αλλά μετα πού να με πάρει ο ύπνος...

ΚΑι το ριξα στο σιδέρωμα...

Τωρα θα πάω να ξυπνήσω το περιστερόνι μου

Εσύ το 'ριξες στο σιδέρωμα κι εγώ σιδέρωνα .... χο χο χο :cool::cool::cool::cool:

asta la vista Περιστέρω μου !!!!! Κοιμηθήκαμε για λίγο (όχι πολύ -γύρω στην μία ωρίτσα !!!) την ώρα που πήγαν για ύπνο τα τέκνα..... και σηκώνομαι σαν την παλαβή...

πάω στην κουζίνα, τί να δω ????? 1:20 ! "Ωχ" λέω.... πιάνω να πλύνω πιάτα και μετά τί τα θέτε ???? Ξαγρύπνησα η γυναίκα.... πήγα να σηκώσω και τον Λοβ που κοιμόταν ωραία ωραία φαρδύς πλατύς (ζωή να έχει) επί του καναπέως...... τελευταία φορά που κοίταξα το ρολόϊ ήταν ήδη 4....

"ε, δεν πειράζει ! Πες ότι βγήκαμε για ένα ποτάκι " του έλεγα μετά ! ;)

καλημερα, καλημερα...τι κανετε???καλη παρασκευη και καλο σκ να εχουμε!!!δεν κοιμηθηκα καθολου καλα. εχω απο χθες το βραδυ εναν πονο, οχι συνεχομενο, αριστερα , κατω απο το στηθος και τα πλευρα και πανω απτον αφαλο-σας κατατοπισα???τι ναναι παλι τουτο??? Τπτ δεν είναι . Κοίτα να μην αγχώνεσαι τόσο και θα σου περάσει !

....

συμπεθερα τελικα την πηγες τη μαμα και την θεια??πως ειστε ψυχολογικα?? Καλύτερα -λέμε- ! μακαρι να τα παρουν και τα βλασταρια σου:-P:razz::-P

Όχι τελικά δεν την πήγαμε. Θα πάμε όμως πρώτα ο Θεός να την πάρουμε την Κυριακή και αν είναι έτσι καλός ο καιρός θα ρίξουμε και καμιά βουτιά με τα παιδιά !:P

Σήμερα θα φτιάξω σουτζουκάκια με καστανό ρύζι .

Πήρα και καλαμάκια χοιρινά να ψήσω κανένα για τα παιδιά αν θελήσουν !

φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

kalhmera koritsakia!!!

...........

love4four εμενα με τσεχασες:( σελω κι εγω να με πληρωσει η συγγενης (που λεγαμε )τα περσινα χρωστουμενα και να βρω και κανενα νεο παιδακι:cry:

....

ιωαννα μου ουτε εγω σε ξερω

να σου ζησει και να το χαιρεστε το μωρακι σας!!!!:D:D:D:D:D

κοριτσια νομιζα μονο η αννια ειναι ετοιμογεννη...εχουμε νεα απο αννια???

η Ιωάννα με την Αννια είναι το ίδιο και το αυτό !!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

.....

....έχεις δίκιο ! Σε ξέχασα... να πληρωθείς ντίντι μου κι εσύ να βρεις και νέα μαθητούδια σου εύχομαι !!!! :-P:razz::-P:razz::-P:razz:

Μην με παρεξηγείς αλλά για όλα φταίει το ντεκαπάζ ! Ξεχνάω.... τα πρακτικά (μας) τα κρατάει η αδερφούλα Φέφη !!!! :P:p:p

Link to comment
Share on other sites

http://www.imaginarium.gr/Πίνακες-και-θρανία/ecommerce_11/353

Φωτεινή για ρίξε μια ματιά εδώ έχει πίνακες :οι area color multiple, natural portal pinta ABC, area Duo paper XL είναι πολύ όμορφοι -αν δεν έχετε- !!!!

http://www.imaginarium.gr/49144/ecommerce_12/49144/365

Κι αυτό το MP3 karaoke είναι τέλειο ιδίως για κορίτσι !!!! Τρελά κέφια στο σπίτι σας !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...