Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Γεια και από μένα!

Διάβασα μία στα γρήγορα τα μηνυματάκια σας...

Χειμαρρώδεις όπως πάντα!

Σήμερα ξεκινώ μαθήματα!

Ευχηθείτε μου να πάρω και τα χρήματά μου,γιατί αλλιώς θα μελαγχολήσω...

Κάντυ μου δεν χορταίνω να σε διαβάζω...

Ολες σας δηλαδή,αλλά ενα τσικ παραπάνω την Κάντυ μας,μου αρεσει πολύ ο τρόπος της...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εβιρη:Ναι έχεις χάσει το επεισόδιο του Παρά 5' όταν η Θεοπούλα πήρε τηλέφωνο από 090 της βγήκε η "Σόνια" και πάνω που άρχισε να τη ρωτάει: "Τι φοράς τώρα;" η Θεοπούλα άρχισε να της λέει παράπονα για τη νύφη της που την αποκαλούσε κοντή. Μιλούσε 2-3 ώρες στο τηλέφωνο με τη Σόνια

χαχαχαχαααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ καλο!!

δυστυχως δεν βλεπω παρα 5:rolleyes: γι'αυτο δεν το επιασα!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από μένα!

Διάβασα μία στα γρήγορα τα μηνυματάκια σας...

Χειμαρρώδεις όπως πάντα!

Σήμερα ξεκινώ μαθήματα!

Ευχηθείτε μου να πάρω και τα χρήματά μου,γιατί αλλιώς θα μελαγχολήσω...

Κάντυ μου δεν χορταίνω να σε διαβάζω...

Ολες σας δηλαδή,αλλά ενα τσικ παραπάνω την Κάντυ μας,μου αρεσει πολύ ο τρόπος της...

καλη αρχη και ευχομαι να τα παιρνεις τα λεφτακια σου

απο περσι μου χρωσταει μια μαμα 350 ευρω! (και ειναι και συγγενης!)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

eviri ετσι ακριβως.... μου λεγε πολλα παραδειγματα και γελουσαμε :D:D

μολις κοιμησα τον μικρο. φτιαχνω ενα φραπεδακι και αναλαμβανω δραση !!!! να πλυνω και το ερμο το μπαλκονι που το λιβανιζω τοσες μερες !!!


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ για τους τοίχους έχω αγοράσει ένα Τ (ταυ) με μαλλί είναι σαν αυτό που πλένουμε τα τζάμια ή την βεράντα -μεγάλες επιφάνειες- να φανταστείς αλλά χνουδωτό.... και κάνω τοίχους στο άψε σβήσε και κυρίως χωρίς να ανεβοκατεβαίνω αυτή την ρημαδο-σκάλα που κοψο-μεσιαζόμουν !!!! :shock:

μου άναψες φωτιά με το που το διάβασα. χνουδωτό όταν λες; πού να το ζητήσω; θα έχει το σούπερ μάρκετ; ποιό; λες να έχει το πράκτικερ; το θέλω! κ πώς το βουτάς στο νερό-απορρυπαντικό; χωράει σε λεκάνη;

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: ΧΝΟΥ ΔΩ ΤΟ !!!! Τί δεν καταλαβαίνς ????? Έχει ΜΑΛΛΙ, ΧΝΟΥΔΙ πανω ΜΑΛΛΙΑΡΟ !!!! {καλά, εν τω μεταξύ ο Δ/ντής έχει μείνει λαλάκας που με βλέπει να γελάω ΜΟΝΗ !!!!}

Δεν ξέρω ντάρλινγκ αν υπάρχει σε πράκτικερ τύπου. Η παστρικοθοδώρα το είχα αγοράσει από είδη επαγγελματικού εξοπλισμού.... και πού 'σαι φούλα ????? Δεν χωράει όοοολο :rolleyes::rolleyes::cool: στην λεκάνη μισό μισό μανίτσα μου μία από την μια μία από την άλλη.... το στίβεις με τα χεράκια σου....

ε ρε μάνα ...όχι πείτε μου οι λοιπές ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ??????????????

...........ακόμα γελάω

(σοβαρά τώρα :τοίχους πλένω με αζ.ξ κλ.ρ.ν που δεν χρειάζεται ξέβγαλμα... φραστ φρουστ έτοιμη η λεμονίτσα !!!!!)

επανέρχομαι

Link to comment
Share on other sites

love 4 you (καντυ) διαβασα τις διακοπες σας

ευχομαι περαστικα και για τις 2 θειες σου!!

η αληθεια ειναι οτι με τρομαζει λιγο αυτο ......

αλλα οταν γεννησω πια!

.............

ελπιζω να μην χρειαστει να απομονωθω απο τον μπεμπη μου και να μπορω να τον θηλαζω:cry::cry::cry:

Βρε Ντιντι μου τί κάθεσια και σκέφτεσαι έγκυος γυναίκα !!!! ΦΥΣΙΚΑ και δεν θα έχεις κάτι και θα γεννήσεις και θα θηλάσεις μια χαρά !!!!! :-P

Γεια και από μένα!

Διάβασα μία στα γρήγορα τα μηνυματάκια σας...

Χειμαρρώδεις όπως πάντα!

Σήμερα ξεκινώ μαθήματα! Καλή αρχήηηηη !!!!και με καλοπληρωτές παρέα!!!

....

Κάντυ μου δεν χορταίνω να σε διαβάζω...:tongue::tongue::tongue:είμαι παιδί για διάβασμα ! επιμορφωτικό !

Ολες σας δηλαδή,αλλά ενα τσικ παραπάνω την Κάντυ μας,μου αρεσει πολύ ο τρόπος της...

;););):oops::oops::oops::oops::oops: ωωωωωωωωωωωωωωωω πιάσε μια αγκαλίτσα !!!!

καλη αρχη και ευχομαι να τα παιρνεις τα λεφτακια σου

απο περσι μου χρωσταει μια μαμα 350 ευρω! (και ειναι και συγγενης!)[/QUOTE]

Αν δεν ήταν και συγγενής θα του 'λεγες και κανένα "Γαλλικό".... τώρα είναι χειρότερα.... :|

μεταξία δεν παίζεσαι λέμε!!!!:rolleyes:

Εγώ το έχω δει πως είναι!

Φεφίκο δεν θα μπορούσε να σου το περιγράψει καλύτερα!!!!

Χαχαχαχαχα!!!!

file_24.jpg

Αυτό το άσπρο εννοεί το Μεταξάκι. Κάνω λάθος????

Γεια σου Αγγελικούλα2 μου !!!

Α να γεια σου !!!!

Φέφηηηη πού είσαι ??? έχεις πάρει σβάρνα την αγορά να το βρεις (βλέπετε σήμερα είναι ανοιχτά τα μαγαζιά στο ανάποδο μέρος !!!! χα χα χα χα)

Η συμπεθέρα μου πού χάθηκε ? Τώρα που μπήκα εγώ θα βγαίνει εκείνη ??? Ωραίο παράδειγμα θα δώσουμε στα τέκνα μας :cool::cool:

ααααχ, ήθελα να σας σχολιάζω μια προς μια αλλά με έφαγε η πολλή δουλειά !!!:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα όλη μέρα! Τι μου κάνετε;

Παρα τη συννεφια δεν εβρεξε χθες. Εβιρι μου ειμαι Κεφαλονιά προς το παρον.

Περιστεράκι καλή δουλιτσα και ευχομαι να ολόψυχα να πληρωθεις. Καλά για το συγγενη της Ντιντι δεν σχολιαζω. Απαραδεκτος.

Χθες φαγαμε φακες που υπηρχαν στην κατάψυξη.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

σημερα το προγραμμα εχει λιγες δουλειες και απο φαγητο πατατες με λουκανικα στον φουρνο. προσπαθω να τελειωνω με την καταψυξη μπας κα ικαταφερω την κυριακη να κανω την αποψυξη που πρεπει να κανω...


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπημένες φίλες!

Οι ευχές έπιασαν τόπο και ΝΑΙ πληρώθηκα!Περιμένω και κάτι άλλα βέβαια από άλλους,αλλά από βδομάδα θα τα πάρω και αυτά.

Για σήμερα είπαμε να μην μαγειρέψουμε.Υπάρχει λίγο φαγητό από χθες-προχθες,θα φτιάξω και λίγες χυλοπίτες δικές μας κοκκινιστές,ε τυράκι,σαλατούλα,θα περάσει η μέρα...

Ο γιόκας μου χθες κοιμήθηκε από τις 9.30 το βράδυ,συνεχόμενα μέχρι 7.30 το πρωί.Μακάρι να μπούμε στο πολυπόθητο πρόγραμμα,να ησυχάσουμε.

Βέβαια ο αντρούλης χθες βράδυ είχε κανονίσει να βγει με φίλους του,οπότε έμεινα μοναχούλα,αλλά μια χαρά ήταν,εκανα δουλίτσες,είδα dvd,όλα με την ηρεμία μου

Πότε θα έχουμε νεα από την Αννια;Ποια μιλάει μαζί της;Εχουμε γεννητούρια σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Περιστερω

ειδες τελικα;Σε ξεκουρασε αρκετα ο γιοκας σου χθες.......:P

Καλη λευθερια στην Αννια μας!!!!!

Σημερα φτιαχνω μοσχαρακι,τωρα βραζει στην χυτρα.....

μαλλον με ζυμαρικο θα το συνοδευσω...(να φαει και το θησαυρακι μου)

Θα κανω κι ενα σουφλε,μιας κι εχθες πηρα μπολικο κεφαλοτυρι τρυμμενο...αλλα δεν μου φαινεται οτι θα αντεξει πολυ στην συντηρηση...:rolleyes:....οποτε ψαχνω στο γκουκλ για ευκολο σουφλεδακι.

Κι εμενα χθες ο θησαυρος κοιμηθηκε απο τις 10 παρα μεχρι και σημερα στις 9....ησυχα ησυχα.Μονο νερακι ζητησε μεσα στην νυχτα 2 φορες.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...