Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Χαιρετίζω την ομορφοπαρέα!

Πω πω γλωσσοκοπανιά!!!

Κάντυ μου τα εχουμε πει και κατ'ιδίαν...Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Ντιντι σήμερα είναι η επέτειος ή χθες;Να ζήσετε ευτυχισμένοι!

Εμείς πάλι ξενύχτηδες!Δεν αντέχουμε άλλο με τα καμώματα του γιόκα μας.Τωρα τον πιλατεύω να φάει πόση ώρα,αλλά δεν μου κάνει τη χάρη

Σκέτη απελπισία λέμε!

περιστερακι χθες ηταν!σε ευχαριστω για τις ευχες σου!

εσενα ο μπομπιρας σου τι κανει????


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Σας ευχαριστώ για τις ευχές... κι εγώ πιστεύω ότι θα το παλέψει καλά, έτσι όπως πρέπει...

Μάλλον στην θάλασσα, κολλάνε -λέει- ...όσο για τα φάρμακα επειδή έχω δοκιμάσει πολλά του φαρμακείου σαν λοσιόν προληπτικά καλή είναι μια της τολ βελβετ (δεν θυμάμαι όνομα επ' ακριβώς), σαμπουάν για θερπαεία για την ηλικία της Σ μου έδωσε ένα δεν ξέρω τί

ΑΛΛΑ τα καλυτερότερο είναι το παλιό κλασικό χλιαρό ξύδι ή πετρέλαιο... κάτι ήξεραν οι παλιές, τέλος !:-P

λαδι με ξυδι μου εβαζε εμενα η μαμα μου! λαδι για να γλιστραει το χτενακι και ξυδι για να φουσκωνουν

καλε οχι πετρελαιο!!!! δεν φοβαστε????

ευτυχως θα κανω γιοκα και δεν θα εχω μακρυ μαλλι να καθαριζω:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

στην προσπαθεια μου να κοιμησω τον μικρο κοιμηθηκα κι εγω μαζι του :oops::oops:

love4four απο αυτα που εχω διαβασει, αυτος ο καρκινος που εχει η θεια σου κατα ενα τεραστιο ποσοστο που αγγιζει το 99% δεν ειναι μεταστασιμος που σημαινει οτι κανει οτι χρειαζεται απο θεραπεια αλλά δεν ειναι επιθετικος οπως καποιες αλλες μορφες. ευχομαι περαστικα και στις 2

ντιντι να ζησετε σαν τα ψηλα βουνα και με το καλο να παρετε το παιδακι σας αγκαλια

για το θεμα της ομιλιας... ο γιος μου ειναι 2 ετων και 10 μηνων. υπαρχει ενα γενικοτερο θεμα νευρολογικης φυσεως που λεγεται υποτονια. δυο χρονια κοντα παλευαμε με φυσιοθεραπειες. τωρα το παιδι ειναι σχεδον σαν ολα της ηλικιας του στο κινητικο κομματι. αλλά απο λογο, τιποτα. τον εχουν δει πολλοι γιατροι. η κατευθυνση που εχουμε ειναι πρωτα φυσιοθεραπεια, τωρα θα ξεκινησουμε εργοθεραπεια και αν σε ενα χρονο δεν εχουμε εξελιξη και στον λόγο, ξεκιναμε και λογοθεραπεια

απλά λεγαμε αν περνουσαμε και παιδικο θα ηταν μια εξτρα βοηθεια στο θεμα μας.... αλλά....

ταζ μου σε ευχαριστω!

ευχομαι και εγω με τη σειρα μου ολα να πανε καλα με το γιοκα σου και να λυσει η γλωσσιτσα του μονη της!με την αγαπη σας ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερετε νωριτερα!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φεφικο το θερμομιξερ ειναι ενα μιξερ που ταυτοχρονα ψηνει κιολλας!!!

το ωραιο σε αυτο ειναι οτι φτιαχνεις το πιο νοστιμο κεικ του κοσμου ειναι λιγο ρευστο και νιωθεις ενα τελειο σιροπι σοκολατας καθως το τρως.....

ονειρο

και τα 400 ευρουλακια του ονειρο ειναι!!!!

Θέλω τέτοιο κέικ τώωωωρα!!! Μιαμ μιαμ!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι.

τοση ωρα ημουν στο παιδικο οπου εκανα μια μεγαλη αλλαγη, ανανεωθηκε ο χωρος και η διαθεση :P:p

μπράβο! όντως αλλάζεις διάθεση!

για τη μανα που αρνηθηκε το παιχνιδι δεν θα σχολιασω. και ο δικος μου δεν ανοιγεται ευκολα κι αν του το κανε αυτο καμμια τετοια εγω θα εβαζα τα κλαμματα πρωτη....

κ εγώ θα έκλαιγα όταν θα έμενα μόνη. αλλά θα προσπαθούσα να δώσω δύναμη στο παιδί λέγοντάς του την αλήθεια. ότι υπάρχουν άνθρωποι που σκέφτονται διαφορετικά από εμάς κ θέλουν άλλα πράγματα στη ζωή τους κ ότι αυτή η μαμά δεν θέλει να παίζουν τα παιδιά της με άλλα παιδιά, γιατί δεν χάρηκε ποτέ το παιχνίδι με άλλα παιδιά όταν ήταν κ η ίδια παιδί!

νταλια προσπαθησε να τον πεισεις οτι ο μεσσι ειναι καλυτερος απο τον ροναλντο. μην παιρνει λαθος δρομους το παιδι απο μικρο ;):lol::lol::lol:

σωστήηηηηηηηηη!!!!!!!κ εγώ το ίδιο σκέφτηκα! αλλά είπα για άγγλο λόγω γλώσσας. πείτε έναν άγγλο καλέ!

εγω τωρα θα βγω μπαλκονι για ενα τσιγαρο και μετα θα πεταχτω με τον μικρο για ψωμι γιατι μεσημεριασε με τις αλλαγες και δεν θα βρω τιποτα...

πόσο σε ζηλεύω που θα πας με το παιδί σου στο φούρνο!:(

Καλημερααααααα......((τι καλημερα δλδ που μεσημεριασε...:oops:)

Φεφη

αντε λιγο ακομα και το σπιτακι σας θα γινει και παλι η φωλιτσα σας.;)

αμήν!

Εμεις χθες βγηκαμε για καφεδακι και ο θησαυρος ηταν ολη την ωρα με αλλα παιδακια/....μεγαλυτερα κι ολας.....

Σημερα τρωμε κοτοσουπα απο χθες!

Α σημερα ξυπνησαμε μαζι με τον θησαυρο....στις .....11 παρακαλω!!!!!!!!!

Και παλι δεν χορτασα υπνο...ηθελα κι αλλο τοσο!!!!

λυπήσουμε άκαρδη! 7 παρά 20 σηκώθηκα!!

ελπιζω να μην χρειαστει να απομονωθω απο τον μπεμπη μου και να μπορω να τον θηλαζω:cry::cry::cry:

θα βρεις παιδίατρο πιστοποιημένο σύμβουλο θηλασμού μέχρι τότε κ όταν με το καλό γεννήσεις το τελειόμηνο παιδάκι σου γερό κ πανέμορφο θα το θηλάσεις!Ακούυυυυυυυυυυυυς;

Αυτά δεν θα τα λέτε μπροστά μου καλε!

Εγώ που ξυπνάω στις 5.30 θα πρέπει να κάνω χαρακίρι!!!!:tongue:

5.30 σκοτάδια μαύρα Έλεν μου!!!!!!τί τραβάς κ εσύ!

φεφικο το θερμομιξερ ειναι ενα μιξερ που ταυτοχρονα ψηνει κιολλας!!!

το ωραιο σε αυτο ειναι οτι φτιαχνεις το πιο νοστιμο κεικ του κοσμου ειναι λιγο ρευστο και νιωθεις ενα τελειο σιροπι σοκολατας καθως το τρως.....

ονειρο

και τα 400 ευρουλακια του ονειρο ειναι!!!!

επισης αυτο που με ρωτησες για τα φασολακια

δεν τα τρωω , μπλου αχ οσο το κατσικι το αρνι τη μαγειριτσα και τον πατσα!!!!

απο λαδερα τρωω μονο αρακια, μπαμιες, αγκιναρες και φασολαδα αλλα χωρις ψωμι ολα

δεν το τραβαω το ψωμι να το ζητησω, αλλα θελω μισο κιλο φετα με αυτα τα φαγητα:D:D:D:D:D

το έχω ακουστά το θερμομίξερ ότι το ψήνει κιόλας, αλλά δεν το είδα ούτε έφαγα κέηκ από θερμομίξερ. στείλτε μου τότενες όποτε βρείτε.

ούτε σε όνειρο δεν θα δω τέτοιο!

τα φασολάκια τα χτυπάω ευχαρίστως!

στην εγκυμοσύνη μου είχα φάει πολλά φασολάκια! αφού γελούσαν μαμά κ πεθερά κάθε φορά που τους έλεγα φασολάκια θέλω....;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τώρα που το θυμήθηκα η πεθερά μου ήταν η πρώτη που έτρεξε να μου φέρει φρούτα που ζήτησα!!!!!!!!κανείς άλλος. οι υπόλοιποι γελούσαν. κ ο φέφος κ η μαμά μου.

συγκινήθηκα που το θυμήθηκα! είχε περπατήσει όλο το κέντρο για να βρει μανάβικο για κορόμηλα κ βερύκοκα κ μόλις τα βρήκε ήρθε σφαίρα να τα φάω.

Link to comment
Share on other sites

ταζούλα, πάμε το Σάββατο, αλλά όχι πάντα, γιατί το Σάββατο συνήθως μαγειρεύω κ καθαρίζω.τις καθημερινές δουλεύω. αυτές οι απλές βόλτες μου κάνουν κ εμένα πολύ καλό! φαντάζομαι κ στο παιδί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...