Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Χαιρετίζω την ομορφοπαρέα!

Πω πω γλωσσοκοπανιά!!!

Κάντυ μου τα εχουμε πει και κατ'ιδίαν...Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Ντιντι σήμερα είναι η επέτειος ή χθες;Να ζήσετε ευτυχισμένοι!

Εμείς πάλι ξενύχτηδες!Δεν αντέχουμε άλλο με τα καμώματα του γιόκα μας.Τωρα τον πιλατεύω να φάει πόση ώρα,αλλά δεν μου κάνει τη χάρη

Σκέτη απελπισία λέμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

....

χαχαααα

καλη αρχη στο σχολειο.μπραβο που δεν ειχατε θρηνους!!!στα πηραν τελικα με το προγραμμα??κρεπιερα εχει η μαμα μου , αργει πολυ περισσοτερο απτο τηγανι και λερωνει πολυ!!!οποτε καλυτερα το τηγανι!!!ηταν η πρωτη φορα που εκανες. την επομενη θα εισαι πιο γρηγορη!!!μιξερ και εγω χειρος εχω. θελω και ενα με βαση αλλα ....που καιρος για τετοια???

....

Τί ρωτάς τώρα ? Γιατί μου ξύνεις πληγές ????? Φυσικά και ΌΧΙ :|!

Είπαν ότι θα βγάλουν κι άλλες λίστες με 18.000 θέσεις επιπλέον.... από τον σταθμό (μας) μου είπαν χθες να περιμένουμε ακόμη μήπως και.... τουλάχιστον είναι καλοί άνθρωποι -οι του σταθμού εννοώ-, δεν μπορώ να πω... δεν σε κηνυγάνε με το ντουφέκι στο χέρι για τα λεφτά !

Το τόοοοοτοοοοοο που είπες της κοράκλας σου (και νύφης μου ΜΗΝ ξεχνιόμαστε περικαλώ) κατάγράφεται !:rolleyes:

καλως τες

οχι δεν παμε. :( εγω ειμαι ανεργη και ο δημος παιρνει μονο απο εργαζομενες. καναμε τα χαρτια μας μεσω εσπα αλλά φαγαμε την γνωστη πατατα... μμμμμ από αυτή τρώμε κι εμείς που δουλεύουμε μη θαρρείς όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε ΑΛΛΑ ο έλλην θα αργήσει να συνειδητοποιήσει ότι δεν υπάρχει όφελος στο να τρωγόμαστε μεταξύ μας !ψαχνω καμμια οικονομικη λυση για λιγες ωρες αλλά δεν βλεπω φως και δεν βοηθανε και τα οικονομικα με εναν μισθο, παιδι και ενοικιο....

Συναναστροφή με άλλα παιδάκια όσο και όπου/όποτε μπορείς !:D

......

πρεπει να παμε ομως. ολοι μας ειπαν οτι θα μας βοηθησει στο θεμα ομιλια, μια που ο δικος μου δεν μιλαει καθολου.... πονεμενη ιστορια...

Πόσο είναι ο μικρούλης σου ? Μήπως αγχώνεσαι από μόνη σου ? Έχετε πάει πουθενά για αξιολόγηση ?

Υ.Γ. Εμάς, ο μεγάλος μας, ξεκινάει την άλλη εβδομάδα 2η χρονιά λογοθερ. γι' αυτό σε ρωτάω όχι από περιέργεια προς Θεού !

Τελικά σήμερα στις 6,30 θα πάω οδοντίατρο.

καλό βόλι !:tongue:

Αφροδίτη τον μικρό τον ξεκινάω 17/9 γιατί τότε θα πάρω μία εβδομάδα άδεια για να είμαι stand by στην προσαρμογή!

Μετά θα πηγαινοέρχεται με την γιαγιά. Μάλλον!

Εμ ποιός άλλος λες να πηγαινοέρχεται ??? το Άγιον Πνεύμα ???? παλαβό, ε παλαβό ! Μάκια !:tongue:

taz είμαι υπέρμαχος του σταθμού είτε η μάνα εργάζεται είτε όχι! Τα οφέλη που θα αποκομίσει το παιδί είναι πάααρα πολλά! Μακάρι να βρείτε μία λύση!

Κι εγώ είμαι υπέρ ! Μαζί με την Αγγελικούλα ζάχαρη, Αγγελικούλα μέλι !

καλο μεσημερι κι απο εμενα!!!!!

...................................

love 4you εισαι η καντυ η τριδυμη της φεφης? είμαι ό,τι αποφανθεί η παρέα !!!!σε ευχαριστω κι εσενα πολυ πολυ για τις ευχες σου!! επισης ειμαι λιχουδω!!!! για καλη μαγειρισα δεν ξερω αλλα χθες ο σκαρμουτσος θα μου εδινε 10 για τον μουσακα!!! παει το μιξερ ναι ... είπε να την κάνει με εμάν αφέντρα.... τα 'φτυσε .... και ήταν και δώρο γάμου... μα καλά, τόοοοσα χρόνια πια έχω παντρεμένη ????:rolleyes:εγω εχω ενα της kenwood κι αλλο ενα χειρος

χρησιμοποιω το μεγαλο παρολο που ειναι μπελας στο πλυσιμο , απλα γιατι με βολευει να χτυπαει αυτο και εγω να ριχνω η να πλενω εκεινη την ωρα;)

παντως αν μου δινοταν η ευκαιρια να αγοραζα καινουριο θα ηθελα ενα θερμομιξερ!!!

....

Θα πάρω τώρα ένα χειρός να μην ξεμείνω τελείως... και το πιο μεγάλο... θα δείξει... πότε ! Κι εγώ πάντως της κενγουντ σκεφτόμουν... :|

Γεια σας αστερακια μου.

......

Χτες εκανα τυροψωμο και ελιοψωμο και γινανε και τα δυο τελεια.....ουτε ο φουρνος τετοια επιτυχια!!!!

Μάθε τέχνη κι άσ'τηνε κι άμα πεινάσεις πιάσ'τηνε ! ;)

Link to comment
Share on other sites

didi&k να τα εκατοστήσετε! Και του χρόνου να γιορτάσεται μαζί με το μπεμπάκι σας!

Ελένη είδες τελικά η παπαδιά??? Άτιμα πάθη!!!

Δωράκι διάλεξες να κρύψεις το λάπτοπ στο απόλυτα κατάλληλο μέρος! Δεν θα χρειάζεται να διακόπτεις για να πας τουαλέτα!!!

Μεταξάκι μου τα είπαμε και στο τηλέφωνο πριν λίγες μέρες. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και για την θεία σου αλλά και για την νύφη σου! Και του χρόνου να κάνετε πάλι ξέγνοιαστες διακοπές όλοι μαζί!

Φεφίκο στο θέμα άδειες δεν έχω κανένα παράπονο! Φτου φτου δεν χάνουμε ΤΙΠΟΤΑ!

Να σου δώσω κι εσένα λίγες μέρες?

περιστεράκι ηρέμησε! Φάση είναι θα περάσει. Με το να φρικάρεις δεν πετυχαίνεις τίποτα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και για να ευθυμούμε ολίγον ..... ξέχασα δλδ αλλά με τί μυαλό να τα θυμάμαι όλα ????

Στις διακοπές μας και τα δικά μου έμαθαν μπάνιο (ΜΕ μπρατσάκια έτσι ?) ο Νικ βουτάει μόνος του χωρίς να κλείνει μύτη και το μικρό μου το δελφίνι ήθελε μαγιό με πίπα (τρύπα) στην πλάτη !!!! α χα χα για να μην κάνει σημάδι, δεν της άρεσε... αλλά, τουλάχιστον, επιπλέει μόνη της !

Επίσης, της κούρεψα πολύ κοντά τα μαλλάκια της επειδή φούλαρε το παιδί στην ψείρα και δεν καθόταν με την καμία να την χτενίζω... είναι σαν τον Πίπη λέμε ! Την Βουγιούκλω ! Αλλά, παραμένει γλυκιά !

Τέλος, γέννησε χθες το πρωί η συνάδελφός μου μια υγιεστάτη μπουμπού !!!! Θα πάω σήμερα να την ειδώ (εάν καταφέρει ο φάδερ μας να πάει να παραλάβει τα τέκνα μας οεο).............. περιμένω πώς και πώς !

Το Ιωαννάκι μας τί κάνει ?????? Κανένα νέο ????? μήπως έχομεν αφίξεις ????

Και η Άννα μας δεν προλαβαίνει να μπαίνει ε ????

Ας μην μιλήσω για φούμπι, ντελ, σμαρτάκι κλπ .... φιλάκια κορίτσια !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

σήμερα είχα μπόλικη δουλίτσα και δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα...

Μεταξάκι εύχομαι τα καλύτερα στη θεία σου...σούπερ η περιγραφή σου..μου θύμισε ολίγον τις δικές μας διακοπές..

Ευχαριστώ για τις ευχές...σαράντα μέρες βρε είναι η γιορτή...:tongue:

Εμείς σήμερα φασολάδα μιας που χθες δεν την άγγιξε κανείς...

Παιδιά εγώ από χθες είπα ότι η παπαδιά το'κανε:cool: ( διαβάζω πολλά αστυνομικά βιβλία )

Link to comment
Share on other sites

καντυ τι να πω???λυπαμαι πραγματικα!!!να ειστε κοντα της, να την στηριζετε οσο μπορειτε. η καλη ψυχολογια ειναι πολυ βασικο για αυτη την αρρωστια!!!μακαρι ολα να πανε καλα και για τις δυο και του χρονου να περασετε παλι ολοι μαζι ομορφες οικογενειακες διακοπες!!!

το σεμινιδιο που τις κολλησε τις ψειρες??σκεφτομουν να παρω μια λοσιον προληπτικη για την ψειρες . τους βαζετε εσεις??κανουν δουλεια??εχετε να προτειντε καμμια??κουκλα θαναι η μικρη σου και με κοντο μαλλακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Εμείς σήμερα φασολάδα μιας που χθες δεν την άγγιξε κανείς...

Παιδιά εγώ από χθες είπα ότι η παπαδιά το'κανε:cool: ( διαβάζω πολλά αστυνομικά βιβλία )

Αχ να σου στείλω τον Νικολή μου πού τρελαίνεται για φασολάδα/φακές και σπανακόρυζο ?????

{Αλήθεια, τί θα φάμε εμείς σήμερις.... το ραβανί δεν πάει για κυρίως ε ???? :tongue:... καλά, μάλλον μακαρονάδα με σάλτσα τόνου αν πάω Μαιευτήριο... αν πάω σπίτι προλαβαίνω να κάμω έναν αρακά...}

Εγώ είμαι καθηγ. ΞΓ (Γαλλικά -τα επίσημα- Αγγλικά & Ιταλικά με επάρκεια) τί θέτε μανίτσα μου ??? :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καντυ τι να πω???λυπαμαι πραγματικα!!!να ειστε κοντα της, να την στηριζετε οσο μπορειτε. η καλη ψυχολογια ειναι πολυ βασικο για αυτη την αρρωστια!!!μακαρι ολα να πανε καλα και για τις δυο και του χρονου να περασετε παλι ολοι μαζι ομορφες οικογενειακες διακοπες!!!

το σεμινιδιο που τις κολλησε τις ψειρες??σκεφτομουν να παρω μια λοσιον προληπτικη για την ψειρες . τους βαζετε εσεις??κανουν δουλεια??εχετε να προτειντε καμμια??κουκλα θαναι η μικρη σου και με κοντο μαλλακι!!!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές... κι εγώ πιστεύω ότι θα το παλέψει καλά, έτσι όπως πρέπει...

Μάλλον στην θάλασσα, κολλάνε -λέει- ...όσο για τα φάρμακα επειδή έχω δοκιμάσει πολλά του φαρμακείου σαν λοσιόν προληπτικά καλή είναι μια της τολ βελβετ (δεν θυμάμαι όνομα επ' ακριβώς), σαμπουάν για θερπαεία για την ηλικία της Σ μου έδωσε ένα δεν ξέρω τί

ΑΛΛΑ τα καλυτερότερο είναι το παλιό κλασικό χλιαρό ξύδι ή πετρέλαιο... κάτι ήξεραν οι παλιές, τέλος !:-P

Link to comment
Share on other sites

Αχ να σου στείλω τον Νικολή μου πού τρελαίνεται για φασολάδα/φακές και σπανακόρυζο ?????

{Αλήθεια, τί θα φάμε εμείς σήμερις.... το ραβανί δεν πάει για κυρίως ε ???? :tongue:... καλά, μάλλον μακαρονάδα με σάλτσα τόνου αν πάω Μαιευτήριο... αν πάω σπίτι προλαβαίνω να κάμω έναν αρακά...}

Εγώ είμαι καθηγ. ΞΓ (Γαλλικά -τα επίσημα- Αγγλικά & Ιταλικά με επάρκεια) τί θέτε μανίτσα μου ??? :cool:

Στήλε καλέ το παιδί...

Παιδιά εγώ του βάζω προληπτικό σπράι όταν υπάρχουν κρούσματα...ποτέ δεν κολλήσαμε..εγώ πέρνω από την παρακάτω σειρά το προληπτικό...

http://www.farmakeutikoskosmos.gr/article-k/mosquito-gia-peires/5015

Το θέμα μου είναι το εξής και έχω μπερδευτεί....ερωτώ πολύ γι'αυτό.

Ο μικρός θέλει να πάει πορτογαλικά και μετά αγγλικά. Είναι 7...

Link to comment
Share on other sites

μεταξάκι να ζήσει η μπουμπού της συναδέλφου!

Άντε και στης Ιωάννας μας τώρα!!!

Σεμινιδίο με κοντό μαλλάκι? Σκέτο κουκλί θα είναι!

Όσο για τις ψείρες εμάς μας είχε δώσει ο παιδίατρος ένα σαν σαμπουάν ήταν και είχε μαζί ένα χτενάκι. Δεν θυμάμαι πως το λένε. Πάνε και 6-7 χρόνια που είχε κολλήσει η κόρη μου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μεταξακι

Ευχομαι το καλυτερο για την μικρη σας θεια.να ειναι περαστικα και σιδερενια να γινει....

Κουρεψες Σεμ;Ελα ρε....βαλε φωτο να δουμε την κοντοκουρεμενη κουκλαρα μας.

Περιστερω

παλι δεν τρωει ο μικρος;τι καλο του εδωσες;

Παντως κι ο θησαυρος δεν τρωει απο ολα.....

τρωει μετα μανιας σουπες.....αλλα κανει μια ωρα να φαει στερεα φαγητα.......Τι να πεις,γουστα ειναι αυτα!!!!!

Και του αρεσει πολυυυυυυ το αυγο.ολη μερα αυγο ζηταει!

Επιτελους σας γραφω απο το σαλονι.....τωρα που τον εβαλα στο δωματιο του για υπνο.

Σημερα ηρθε πρωι πρωι η κοκκινομουρα.

7 μερες νωριτερα.Ξυπνησα και αφου σηκωθηκα αρχισε τρελη αιμοραγια.....

πρωτοφανες για μενα!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...