Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Προσπάθησε όσο μπορείς, να βγάζεις το μυαλό σου από την ανησυχία που νιώθεις και να το απασχολείς με οτιδήποτε άλλο.

Αμ, εύκολο το'χεις Εβιράκι; Όλα είναι στην τσίτα!!!

Είδες;

Καλά τα λέω...Αδερφάτο:tongue:

moon-καπέλο

χαχαχααα!!! Εχεις κέφια σήμερα!

Μόνο να μην χρειαστεί πάλι εγχείριση.

Εύχομαι τα καλύτερα αποτελέσματα!

Η λαλάτζα φέφη μου κάνει κάτι σαν τηγανόψωμο αν είναι έτσι είναι τέλειο με φέτα και μια μπύρα την οποία στερούμε φέτος το καλοκαίρι.

Γιατί στερείσαι την μπύρα;;; Μπορείς να πίνεις αυτή που δεν περιέχει αλκοόλ!

Υ.Γ Εβιρυ ευχαριστώ για τις οηγίες έβαλα ξανά τικεράκι.

Το οποίο είναι τέλειο και μας είχε λείψει!!!!

Λεμονάκι μυρωδάτο!!! Αντε και καρπουζάκι!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Είδες;

Καλά τα λέω...Αδερφάτο:tongue:

moon-καπέλο

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Καλημέρα κοριτσάκια

Εγω είμαι κάπως σήμερα. Ο μπαμπάς μου πρέπει να κάνει επιγόντως στεφανιογραφία και ψιλοφοβάμαι.Νομίζω τον εφιάλτη που ζήσαμε πριν 6 χρ. με νοσοκομεία εγχειρίση θα τον ξαναζήσουμε. Μόνο να μην χρειαστεί πάλι εγχείριση.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην είναι τόσο σοβαρή η κατάσταση. Να προσέχεις πολύ τη στενοχώρια.

Υ.Γ Εβιρυ ευχαριστώ για τις οηγίες έβαλα ξανά τικεράκι.

Κάγκλυ μου στην πραγματικότητα δε σε βοήθησα εγώ, αλλά οι οδηγίες του πάρεντς.

Αμ, εύκολο το'χεις Εβιράκι; Όλα είναι στην τσίτα!!!

Ξέρω πως το πιο δύσκολο κομμάτι είναι να αποπροσανατολίζεις το μυαλό. Μπες στο ίντερνετ να διαβάσεις ανέκδοτα για να σου φτιάξει λίγο το κέφι και να ξεφύγεις για λίγη ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθα!!!!

Αφροδιτούλα δυστηχώς σκόνη και καλοκαίρι πάνε μαζί! Όσο έχουμε ανοιχτά παράθυρα η σκόνη θα είναι μόνιμος επισκέπτης!!!

Φωτεινούλα καλό Σαββατοκύριακο και σε σένα!

kalliopaki όπως σου είπε και Έβιρι να μπαίνεις στο καφέ μας και να γράφεις ότι θες. Γιατί βασικά δεν είμαστε μόνο μαγειροκαφέ αλλά και καρέκλα ψυχιάτρου, ιατρείο για παιδιά και μεγάλους και τόοοοοσα άλλα!

didi&k αυτό με την τύχη της πρωτάρας το έχεις ακούσει???? Αυτό παθαίνω κι εγώ πολλές φορές! Την πρώτη φορά το φαγητό στέφεται με απολύτη επιτυχία! Από εκεί και πέρα......

Ελένη τώρα πήρα χαμπάρι ότι το φεγγάρι ευθύνεται που από χτες βάζω τα κλάματα χωρίς λόγο!!! Η απόλυτη σεληνίαση!!!!!

kagly81 μου όλα καλά θα πάνε με την εξέταση του μπαμπούλη σου!

Περιστέρω κεφάκια έχουμε ε??? Καλό το moon-καπέλο!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είμαι κάπως... Εχω μια νευρικότητα,μια ανυσηχία,ενα κατιτίς που δεν μπορώ να το εξηγήσω!

Λέτε να φταίει η μπλου μουν πανσέληνος και να έχω αρχίσει να σεληνιάζομαι;;;;:tongue:

Καλοοοοοοο!!!!!!!!

Σήμερα τρώμε κεφτεδάκια τηγανητά με σάλτσα σκόρδου και ριζότο με κουκουνάρι! Από μανούλα εννοείται γιατί είπαμε, χθες ήταν της Αγίας τεμπέλας και δεν μαγειρεύαμε!!:tongue::tongue::tongue:

Ζηλεψα κεφτεδακια και νηστευω σημερις...θα κοινωνησουμε το βραδακι

Είναι να πάω κάπου και δεν το ξέρω;;;:shock::shock::rolleyes:

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Τι κάνετε;

Σήμερα φτιάχνω κεφτεδάκια με σάλτσα και ρύζι για όλους μας,με την ελπίδα να φάει το παιδάκι μου.Εχει ξαναφάει και του άρεσαν.Ευτυχώς μετά από πολλές μέρες έφαγε και τα φρούτα του το πρωί.Μακαρι να ξαναβρούμε πάλι τον ρυθμό μας στο θέμα του φαγητού.

Αμαν αυτε τα κεφτεδακια σημερα!!!!!

Να δεις που τωρα θα παρει μπροστα ο μικρος και παλι.

fly me to the moon...

Μια από τα ίδια...

κι εγω ετσι ειμαι ...μεγαλη ταυτιση λεμε!!!!!!

Καλημέρα κοριτσάκια

Εγω είμαι κάπως σήμερα. Ο μπαμπάς μου πρέπει να κάνει επιγόντως στεφανιογραφία και ψιλοφοβάμαι.Νομίζω τον εφιάλτη που ζήσαμε πριν 6 χρ. με νοσοκομεία εγχειρίση θα τον ξαναζήσουμε. Μόνο να μην χρειαστεί πάλι εγχείριση.

Οσες ταξιεύουν σήμερα καλό σας ταξίδι.

Η λαλάτζα φέφη μου κάνει κάτι σαν τηγανόψωμο αν είναι έτσι είναι τέλειο με φέτα και μια μπύρα την οποία στερούμε φέτος το καλοκαίρι.

Ντίντι και μένα μου συμβαίνει πάντα αυτό να έχω την απόλυτη επιτυχία στην πρώτη εκτέλεση μιας συνταγής και στη δεύτερη την απόλυτη άποτυχία.

Επίσης σήμερα είναι της τίμιας ζώνης εν θυμάμαι ποιο κοριτσάκι ρώτησε.

Φιλάκια κοριτσάκια όταν μπορεσω θα ξανα μπώ.

Υ.Γ Εβιρυ ευχαριστώ για τις οηγίες έβαλα ξανά τικεράκι.

Ευχομαι τα καλητερα αποτελεσματα στον μπαμπουλη σου.Και μην βαζεις κακες σκεψεις στο μυαλο σου.Σε σκεφτομαι.

Παω να φαμε...αν και καθολου δεν εχω ορεξη χθες και σημερα,για φαγητο.....


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φεφικο ευχαριστω και για τα πνευματικα δικαιωματα!

αυτη η λαλατζα ωραια ακουγεται...αλλα δεν μου κανει για φαι... πιο πολυ για πρωινο:D:D:D:D:D

(ευχαριστω και για την αδεφουλα μου ! ακομη ειναι λιγο μικρη 24 εχει μελλον για γαμο!)

και η πεθερα επισης πολλες φορες μας στελνει κι εμας φαγητο:D ειναι καλη η πεθερα μου , δεν εχω παραπονο! πολυλογου λιγο αλλα τα λεει με ανοιχτη καρδια ο,τι λεει , ποτε με κακια και ποτε με ζηλεια!!!

μετα τις 2 θα ξερω και πως θα ειναι το φαι και θα σας πω τη συνταγη

αν και δεν ξερω αν το εχετε παθει ποτε...

οποτε δοκιμαζω κατι νεο το πετυχαινω παντα, οταν το κανω για δευτερη φορα δεν το πετυχαινω:?

μια φορα φοιτητρια ειχα φτιαξει ρυζοτο με μανιταρια, ΤΕΛΕΙΟ

και περσι που το ξαναεκανα βγηκε αποτυχια:|:(

μάκια σου!

Καλημέρα κι από μένα σε όλα τα κορίτσια.

Στην κατσαρόλα έβαλα ρεβύθια άσπρα για σήμερα.

καλημέρα εβίρι! καλησπέρα δηλαδή

Fefi εννοούσα ότι σας διαβάζω στα πεταχτά και παίρνω ιδέες για το μενού! Όχι ότι σας κατασκοπεύω! Νομίζω δυστυχώς παρεξήγησες την ατυχή έκφραση...

καλλιοπάκι μου δεν το είπα ότι μας κατασκοπεύεις. παράπονο έκανα. να μας διαβάζεις κ να λες έστω μια καλημέρα. άλλωστε ούτε εγώ μαγειρεύω κάθε μέρα. κυρίως με τα τάπερ είμαι της μάνας μου κ πότε πότε του πεθερού.

Την καλημέρα μου βεβαίως την έχετε και θα σας την γράφω κιόλας, μάλλον από συστολή δεν σας την έγραφα, γιατί δεν με ξέρετε και γιατί δεν έχω και πολλά να συνδράμω στα μαγειρικά σας...

αυτό ακριβώς σου λέω! σε θέλουμε να μπαίνεις πιο συχνά! έστω μια καλημέρα! πώς είσαι, πώς περνάς!

Εγώ μαγειρεύω μόνο σκ ή κάποιο απόγευμα. Σε γενικές γραμμές παραλαμβάνω μαζί με τα μικρά και έτοιμο φαγητό από μαμά ή πεθερά όταν έρχεται (καλό, κακό το τρώμε και λέμε κι ευχαριστώ!). Έχω βαρεθεί τα φαγητά της μαμάς μου, που είναι περιορισμένα σε ρεπερτόριο για το καθημερινό τραπέζι και προσπαθώ να "διευρύνω" λίγο την γκάμα, γιατί δεν μας καλύπτει γευστικά το φαγητό και μετά το ρίχνουμε στις βλακείες - εγώ προσπαθώ και δίαιτα τρομάρα μου.

Η Λαλάτζα μου κάνει σε αυτό που εγώ ξέρω ως "λαλαγγίτες", νομιστότατοι μπορώ να πω! Αλλά το έχω φάει σαν γλυκό ή απογευματινό, όχι φαγητό

Καλό μεσημέρι στις φιλενάδες μου!

Σήμερα όπως πολύ σωστά είπατε ταξιδεύουμε για το χωριό. Οπότε φαί γιόκ!!!

Φεφάκι Οι εργασίες πόσο θα κρατήσουν στο σπίτι? Έχετε μέλλον?

..

με βλέπω να ξεκινάω καθαριότητες Τρίτη κ Τετάρτη. τότε δεν θα τους έχω στα πόδια μου!

Καλημέρουδια ή μάλλον καλησπερούδια τέτοια ώρα!!!

Σήμερα είμαι κάπως... Εχω μια νευρικότητα,μια ανυσηχία,ενα κατιτίς που δεν μπορώ να το εξηγήσω!

Λέτε να φταίει η μπλου μουν πανσέληνος και να έχω αρχίσει να σεληνιάζομαι;;;;:tongue:

Σήμερα τρώμε κεφτεδάκια τηγανητά με σάλτσα σκόρδου και ριζότο με κουκουνάρι! Από μανούλα εννοείται γιατί είπαμε, χθες ήταν της Αγίας τεμπέλας και δεν μαγειρεύαμε!!:tongue::tongue::tongue:

Είναι να πάω κάπου και δεν το ξέρω;;;:shock::shock::rolleyes:

μπερδεύτηκα με την αφροδίτη...σόρρυ!;) μπλου μουν κ εδώ:rolleyes:

Χελοου γκερλς!!!!

Ειχα γραψει ενα σορο και με πεταξε εξω....:evil:...

Φεφη πως πανε οι δουλειες....εχετε δουλεια ακομα; ναι κ έχω θυμώσει, γιατί άλλα έλεγε κ άλλα έκανε!

Φωτεινη κι εγω ετσι ειμαι με τα γραπτα μου,αρκετα συγκρατημενη.

Η καντυ;που ειναι;Εχει καμια νεα της;

είναι σπιτάκι της με τα παιδάκια της κ από Δευτέρα εργασί κ χαρά! μίλησα μαζί της. είναι καλά, της λείψαμε!

Καλημέρα φιλενάδες μου!

Τι κάνετε;

Σήμερα φτιάχνω κεφτεδάκια με σάλτσα και ρύζι για όλους μας,με την ελπίδα να φάει το παιδάκι μου.Εχει ξαναφάει και του άρεσαν.Ευτυχώς μετά από πολλές μέρες έφαγε και τα φρούτα του το πρωί.Μακαρι να ξαναβρούμε πάλι τον ρυθμό μας στο θέμα του φαγητού.

μακάρι!

σήμερα ο κεφτές έχει σουξέ!

fly me to the moon...

Μια από τα ίδια...

:)
Περιστέρω και σήμερα ταυτιση τρώμε;;;;;

Ιδιο φαγητό, ιδια καστάσταση με το μουν!!!!:tongue:;)

:)
Είδες;

Καλά τα λέω...Αδερφάτο:tongue:

moon-καπέλο

ντροπήηηηηηηηηηηηη!:cool::tongue:

Κάγκλυ τί καλό λεμονάκι είναι αυτό; όμορφο, ζουμερό! άντε κ καρπούζι κούκλα μου!

περαστικό να είναι του μπαμπάκα σου. από την κούραση των προηγούμενων ημερών. όλα να είναι καλά κ ν απάρει τη μαμά σου κ να πάνε διακοπές! να ξεκουραστούν!

Επανήλθα!!!!

Αφροδιτούλα δυστηχώς σκόνη και καλοκαίρι πάνε μαζί! Όσο έχουμε ανοιχτά παράθυρα η σκόνη θα είναι μόνιμος επισκέπτης!!!

kalliopaki όπως σου είπε και Έβιρι να μπαίνεις στο καφέ μας και να γράφεις ότι θες. Γιατί βασικά δεν είμαστε μόνο μαγειροκαφέ αλλά και καρέκλα ψυχιάτρου, ιατρείο για παιδιά και μεγάλους και τόοοοοσα άλλα!

σωστή! έτσι ακριβώς!

Ελένη τώρα πήρα χαμπάρι ότι το φεγγάρι ευθύνεται που από χτες βάζω τα κλάματα χωρίς λόγο!!! Η απόλυτη σεληνίαση!!!!!

εγώ όλως περιέργως σε αυτή την πανσέληνο δεν κλαίω...:confused:, αλλά είμαι έτοιμη να δαγκώσω από την υπερένταση, όταν ο συνομιλητής μου είναι αργός!ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΩ ΤΟΥΣ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ!

Καλό σκ κοριτσάρες! Να περάσετε ρομαντικά και τέλεια με το μπλου μουν!!!

Φιλάκια!

Επίσης!

Αμαν αυτε τα κεφτεδακια σημερα!!!!!

Να δεις που τωρα θα παρει μπροστα ο μικρος και παλι.

κι εγω ετσι ειμαι ...μεγαλη ταυτιση λεμε!!!!!!

Παω να φαμε...αν και καθολου δεν εχω ορεξη χθες και σημερα,για φαγητο.....

περίεργα μας τα λες τελευταίως!;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου,

I am back !!!

........γυρίσαμε εχθές - προσπαθώ να συμμαζέψω τον ασυμμάζευτο ... μαζί με αυτόν και τα τέκνα μου που τελούν υπό πλήρη ... ανταρσία μετά από ένα μήνα διακοπών !

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω... το σκονάκι με την τελευταία (διαβασμένη) σελίδα το έχω στην δουλειά ! Αμ δε !

Από Δευτέρα θα είμαι και πάλι μαζί σας... συνέβησαν διάφορα -και καλά και άσχημα- τεσπα...

Για σήμερα φασολάδα ...

Μίλησα με Φέφη ! Μάκια σου !

Μου λείψατε όλες - ελπίζω να είστε καλά και να έχετε φορτίσει τσι μπαταρίες σας !

Αγγελική2 μου,

Είδα κλήση -δεν έπιασα το νούμερο ... ως συνήθως ... σε παίρνω ! Καλό Σ/Κ σε όλες !

Σας αγαπώ ! Φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ για την ενθάρρυνση και το καλωσόρισμα! :)

Εμείς σήμερα τρώμε κάτι με μελιτζάνες (θα ξέρω όταν πάω σπίτι τι έκανε η μάμα τελικά)!

Το πλάνο του σκ εμπεριέχει ζύμωμα ψωμιού και τζιζ, μάλλον μια από τις εναλλακτικές που μου δώσατε ή παγωτό! Θα σας πω εντυπώσεις κι εμπειρίες από Δευτέρα, γιατί σκ δύσκολο να μπω. Ελπίζω προσωπικά να δείξω εγκράτεια γιατί, είπαμε, είμαστε και σε διατροφή για χάσιμο κιλών....

Φιλάκια, καλό ΣΚ! Προσοχηηηη στις σεληνιάσεις!

υγ. πάω τώρα να δω λεπτομέρειες περί αγίας ζώνης, εδώ το διάβασα η άσχετη και δεν έχω ιδέα...

Link to comment
Share on other sites

Καντυ,καλως μας ηρθες!!!!!

Ευχομαι τα ασχημα που αναφερεις να ειναι εντελως αχνα,μπρος στα καλα που περασατε!

Μας ελειψες βρε!!!!!!!!

Φεφη...γιατι περικαλω σας τα λεω περιεργα;

Αφου δεν πειναω η γυναικα ψεματα να πω;

Αν και η αληθεια ειναι οτι κι εγω νοιωθω καπως περιεργα...:?...:?...:?

ΑΛΛΑ....εγκυμοσυνη δεν παιζει με τι-πο-τα!!!!

ειπαμε οτι περιμενω την κοκκινη σε....μισο...μμμμ 10 περιπου μερες....ειναι λοιπον αδυνατο να εχω συμπτωματα εγκυμοσυνης......τοσο νωρις......νο νο!!!

Οποτε μαλλον απο την ζεστη ειναι...;)

Φιλουθια σας!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι όμως είμαι ακόμα εδώ....στην δουλειά εννοώ και θα είμαι για κενένα δίωρο ακόμη! Και μετά έφυγα για χωριό να δω τα τέκνα μου!

Μεταξάκι μου τα καταφέραμε και μιλήσαμε τελικά! Ο Νικολιός σου άψογος! Να μου τον φιλήσεις όπως και το Σεμινίδιο!

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλα τα κορίτσια! Δεν ξέρω αν θα μπω ξανά μέχρι να σχολάσω!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλό σκ κοριτσάρες! Να περάσετε ρομαντικά και τέλεια με το μπλου μουν!!!

Φιλάκια!

Καλό Σ/Κ κι από μας φιλάκια.

Κοριτσάρες μου,

I am back !!!

Βρε καλώς το το κορίτσι μας. Καλό χειμώνα να έχετε όλοι.

Από Δευτέρα θα είμαι και πάλι μαζί σας... συνέβησαν διάφορα -και καλά και άσχημα- τεσπα...

Μακάρι να μην είναι πολύ άσχημα.

Μου λείψατε όλες -

Κι εμάς μας έλειψες.

Το πλάνο του σκ εμπεριέχει ζύμωμα ψωμιού

Ζυμώνεις ψωμάκι; Μπράβο Καλλιοπάκι.

Φιλάκια, καλό ΣΚ! Προσοχηηηη στις σεληνιάσεις!

Κι από μας φιλάκια, καλό Σ/Κ.

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλα τα κορίτσια! Δεν ξέρω αν θα μπω ξανά μέχρι να σχολάσω!

Καλό Σ/Κ και σε σένα, φιλάκια.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια συγνωμη που χαθηκα σημερα αλλα γενικα δεν ημουν και στα καλυτερα μου απο το μεσημερι και μετα

αρχισα να ποναω λιγο προς τα δεξια και κοντα πισω στο νεφρο δεν ειχα ακουσει και ολη μερα το μωρο και ημουν μες τα μουτρα

το ρυζοτο καλο ηταν τελικα

πιο πολυ ομως μου αρεσε αυτο που ειχα φτιαξει φοιτητρια με τα μανιταρια

και τωρα που ειμαι καλυτερα μιας και εφαγα 3 κλωτσιες και συνηλθα :D παω να βαλω κι ενα πλυντηριο:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι η τελευταία που θα κλείσει την πόρτα του καλοκαιριού...?

Καλώς σας βρήκα πάλι κοριτσάκια μου. Οι διακοπές μου δεν ξεκίνησαν με τους καλύτερους οιωνούς αλλά προσπεράστηκαν οι σκόπελοι... και τελικά περάσαμε πολύ ωραία!! Χορτάσαμε θάλασσα, ήλιο, βόλτες, φίλους, ξεκούραση, αγάπη... Και του χρόνου να είμαστε καλά!

Τεχνικά είναι αδύνατον να σχολιάσω τα μηνύματά σας. Να καλωσορίσω μόνο τις καινούριες φιλενάδες εδώ!

Περιττό να πω... αναρωτιέμαι πως θα εγκληματιστώ... που ακόμα ταξιδεύει το μυαλό...

Ααααααχ, καλό μας μήνα και καλό απο-καλόκαιρο να έχουμε...

Φιλιά πολλά και γλυκά σε όλες.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...