Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

.Περιστερακι εμενα ο Α ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος απο το δικο σου και ακομα ξυπναει:rolleyes::rolleyes:υπομονη(τα λεω σε σενα να τα ακουω και εγω)...

ωχ...

και σε λίγο ερχεται και η μπουμπου...

να μην γκρινιάζω λοιπόν!!

υπομονη σε όλες τις παθούσες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

είχα φάει μια προειδοποίηση για μήνυμά μου στις αναλλ. σου τα έχω πει κ αλλού. δατς ινφράξιονς!

όντως αδερφάτο!!!

σήμερα το αδερφάτο της τεμπέλας! τρώμε τα πόδια μας!

μανουλίνα τρώμε το ίδιο φαγητό. βασικά το έφαγα ήδη.

καλέ μη χάνεσαι!

το βραδάκι η μαμά μου θα ετοιμάσει λαλάτζα! ανυπομονώ να δω το παιδί μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια μου χτες επιτελους κοιμηθηκα καλυτερα,βεβαια σηκωθηκα 3-4φορες για κατουρημα αλλα ξεκουρασρηκα....Ο γιατρος δεν με εχει παρει ακομα αλλα λογικα θα με δει αργα το βραδυ...Σημερα εκανα μπιφτεκια με πατατες και εχω λιγα βλητα για σαλατα...Περιστερακι εμενα ο Α ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος απο το δικο σου και ακομα ξυπναει:rolleyes::rolleyes:υπομονη(τα λεω σε σενα να τα ακουω και εγω)...Νταλια χρονια πολλα να σε χαιρονται!!!

μπραβο! με την κοιλια στο στομα και μαγειρευεις ακομη!!!!

ευχομαι και σημερα να εχεις εναν ηρεμο υπνο

3 φορες σηκωνομαι ηδη για κατουρημα , δλδ οταν φτασω στις 38 εβδομαδες που θα εισαι εσυ , λεω να κοιμαμαι πανω απο την λεκανη!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντίντι καλόφαγο θα σου βγει το νινάκι νομίζω!!

Φέφι και Περιστεράκι είναι αδερφές ψυχές στην παρέα μας!

Ιωάννα ευτυχώς που κοιμήθηκες καλύτερα χτες. Το χρειάζεσαι! Περιμένουμε τα νέα σας!

νομιζω καλομαθημενο θα μου βγει! σημερα δεν κλωτσησε με το χθεσινο φαγητο , μαλλον θελει καθε μερα διαφορετικο!

το βραδυ με το σαντουιτς ομως παλι τουμπες εκανε!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα ολη μερα??ωραια μερα η παρασκευη ετσι??τι κανετε???ελπιζω να ειστε ολες καλα, και παιδακια και στρουμφακια ακομη καλυτερα!!!και εμεις χθες ακολουθησαμε το κλιμα του καφε, και φαγαμε οτι περισσευματα ειχε το ψυγειο!!!το βραδυ εφτιαξα πιτσα και πηραμε και οι δυο στη δουλεια για το μεσημερι. χθες σκουπισα σφουγγαρισα ολο το σπιτι. τι σκονη ειναι αυτη???ατελειωτη!!!φεφακο πως πανε οι εργασιες??τελειωνουν??περιστερακι και η δικια μου ξυπναει κατα τις 4-5 και ζηταει γαλα 5 απο τις 7 μερες της εβδομαδας. το ετοιμαζω, το πινει μονη, το αφηνει στο κομοδινο και κοιμαται παλι!!κυρια!!!!!ντιντι γελασα πολυ εκει που ειπες να φερεις την κουνιαδα σου!!!αγγελικη και ελενη καλο ταξιδι για σημερα!!!αννια με το καλο, μεναν πονο!!πας για φυσιολογικα??δεν θυμαμαι, τα αλλα δυο ζουζουνια σου πως τα γεννησες??δωρα πως κοιμηθηκε σημερα ο μικρος??επισης, ειναι καμμια γιορτη σημερα και ακουγε καμπανες το πρωι???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Παρασκευή σημερα! Τι μου κάνετε;

Άννια μου τι νέα από το γιατρό; Με το καλό...

Βρε κοριτσια αν ειστε εσεις τεμπελες τι να πουν οι πραγματικές τεμπέλες. Τι συζηταμε τωρα...

Χθες τελικά ειχαμε αρακά (μ'αρεσει πολύ). Το βραδυ φαγαμε πιτσουλα γιατι ειχαμε κάτι επισκεψεις. Έχει περισσεψει μια μεριδα αρακάς κι ειπα στη μαμά μου να τον φαω για να μην την κουραζω με μαγειρικές. Τωρα που δροσισε άρχισε κι η μικρη μου να τρωει. Λιγο αλλά τουλάχιστον τρωει κάτι.

Σημερα πρεπει να ειναι της Αγιας Ζωνης αλλά μπορει να κάνω και λάθος.

Φιλιά και καλό ΣΚ αν δεν μπορεσω να ξαναμπω.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ξεχασα Ντιντι μου δεν εισαι καθολου κουραστική. Το αντιθετο μάλιστα.

Ζηλευω (με την καλή εννοια) που πολλές κοπέλες μπορουν και γραφουν τοσο ανάλαφρα και με τοσο χιουμορ. Εγω δεν το'χω. Ειμαι πολυ συγκρατημένη στα γραπτά μου.

Ξανά μανά φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα!

ντίντι είσαι μια χαρά χαρούλα! μου αρέσει το χιούμορ σου!

φωτεινούλα όντως σήμερα είναι η κατάθεση της αγίας ζώνης.

χαίρομαι που τρώει η μικρή σου!

αφροδιτούλα μου φιλάκια! ωραία εικόνα της Χιονάτης σου να πίνει το γαλατάκι της!

Παρασκευή, λίγες ώρες ακόμα...

καλό ταξίδι σε αγγελικούλα κ Ελένη.

οι εργασίες πάνε με ρυθμούς χελώνας κ δεν μπορώ να καθαρίσω τίποτα, γιατί όλο το σπίτι είναι ένα ανοιχτό μέτωπο!!

το απόγευμα θα πάω να αγοράσω ένα δωράκι για βάφτιση που θα πάμε την Κυριακή.

σήμερα τρώμε λαλάτζα.

φιλούρες!

άννια με έναν πόνο κουκλίτσα μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Σας παρακολουθώ διακριτικά, γιατί και ωραία τα λέτε και παίρνω ιδέες για φαγητάκια, να σπάει η ρουτίνα μας.

Επεμβαίνω γιατί έχω άγνωστες λέξεις: λαλάτζα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...