Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

what is πολυφραφοτατη???

παντως κατι καλο θα ειναι αφου ταιριαζω στο προφιλ σας:D:D:D:D:D:D

δεν πειραζει συντομα χειμωνιαζει θα συνελθετε:tongue::tongue::tongue::tongue:

Πολυγραφότατη εννούσα,σόρρυ...

Το διόρθωσα!

ΦΕΦΗ,νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ περίμενες να μην νυστάζεις;

Για σημερα δεν μαγειρευω......θα φαμε οτι εχει το ψυγειο.

Σήμερα τρώμε...ταύτιση Δωράκι...Ούτε εγω μαγειρεύω,ό,τι έχει το ψυγείο παρομοίως

didi&k υποθέτω πως η Φέφη ήθελα να γράψει πολυγραφότατη και της βγήκε πολυφραφοτατη! Αν κάνω λάθος με διορθώνεις φεφάκι!!

μου αρέσει να με μπερδεύουν με την αδερφή μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Χρόνια πολλά στη Dalia και όσες και όσους γιορτάζουν σήμερα!!

Εχω κατενθουσιαστεί με μια ταινία που είδα χθες,καινούρια,πριν λίγες μέρες κυκλοφόρησε και έχει θέμα τη μαγειρική.Ταιριάζει και στο πνεύμα του καφέ μας δηλαδή.

Την βρήκα τυχαία στο βίντεο κλαμπ και- δεν ξέρω γιατί-μου έκανε κλικ η αφίσσα,εντάξει είναι πολυ καλοί και οι συντελεστές

Comme un chef ο τίτλος με τον Ζαν Ρενό

http://www.dailymotion.com/video/xruhpx_comme-un-chef-y-yyy-yyy-y-yyy-yyy-trailer-greek-subs_shortfilms

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν χθες βράδυ το ξενύχτησα

Κοιμήθηκα κατά τις 3

Και στις 4 παρα κάτι ξυπνά ο μικρός με κάτι κλάματα,να μην ξέρουμε τι έχει και πώς να τον ηρεμήσουμε

Σα να είχε δει εφιάλτη

Να δω πότε θα κοιμηθώ μια φορα σαν άνθρωπος

Τη μια πεινάει,την άλλη βγάζει δόντια κτλ κτλ.Εντάξει παιδάκι είναι,αλλά δεν ξέρω μην κάνουμε κάτι λάθος κι εμείς.Αλλοι εχουν παιδιά στην ηλικία του δικού μου και μωρά και αντεχουν και εμάς μας εχει βγάλει νοκ άουτ

Χθες είχαμε περάσει μια πολύ ωραία βραδιά...Παίξαμε όλοι μαζί,ο μικρός εφαγε ικανοποιητικά,κουράστηκε αρκετα,περίμενα ότι θα κοιμηθεί ήσυχα

Ειχα πάρει την ταινία για να την δω με τον συζυγάτο,αλλά τελικά την ειδα μόνη μου,γιατί ηταν κουρασμενος και κοιμήθηκε μαζί με το μικρό

Ενιωσα πολύ τυχερή!!!Οτι μου φεξε!!!Να δω ταινία σαν άνθρωπος και να κοιμηθώ και μόνη μετά από πολύ καιρό,επίσης σαν άνθρωπος

Και ιδού τα αποτελέσματα

Δε με "θελει" καθόλου, κορίτσια

Link to comment
Share on other sites

Περιστεράκι μου σόρρυ σε μπέρδεψα με την αδερφή σου!!! Μα είστε τόσο ίδιες βρε παιδί μου:tongue::tongue:

Όσο για τον μικρό, συμβαίνουν αυτά! Απλά σου έκατσε η στραβή την ώρα που πίστευες ότι θα χαλάρωνες!!! Την επόμενη φορά θα είναι καλύτερα!!!

Λοιπόν εγώ είναι η τρίτη μέρα που θα φάω μελιτζάνες στον φούρνο γιατί ο σύζυξ αποφάσισε να το γυρίσει στο γάλα με δημητριακά! Πες το χριστιανέ μου νωρίτερα να μην μαγειρεύω ένα ταψί φαγητό και το τρώω μόνη μου μετά:rolleyes:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Περιστερω,

σημερα τρωμε ταυτιση γενικα μου φαινεται.......

Κι εγω ΔΕΝ κοιμηθηκα καλα...χμμμ η να πω καθολου;

απο την μια παραμιλουσε ο θησαυρος στον υπνο του

και απτην αλλη εβλεπα εφιαλτες εγω....αη στο καλο πια.....

Τωρα κουτουλαω....ποναει και η κοιλιτσα μου...και η μεση μου...(παλι...)

Τελικα τι ωρα κοιμηθηκε ο μικρος ξανα;αχ το πουλακι μου.....κριμα.

Καλε τι γιορτη ειναι σημερα;:confused: (μη βαρατε....ειμαι αυπνη σας λεωωωω)

Αλλα ας πω κι εγω χρονια πολλα στην Νταλια.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Dalia χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα, να είσαι πάντα υγιής.

Τελικά, πολλές φορές ταυτιζόμαστε, ούτε κι εγώ έχω μαγείρεμα σήμερα γιατί θα φάμε τα προχτεσινά περισσέματα, αφού χτες δεν τα φάγαμε λόγω της νηστείας.

το παιδί είναι...μιξ-γκριλ :tongue::tongue:

χαχαχαχαχα

η Εβίρι είναι όλα όσα λέει η φέφη,αλλά να προσθέσω ότι είναι και η ψυχή της ομάδας

μαγειροκαφέ χωρίς Εβίρι not exist!!

Περιστεράκι μου πρώτα να σ' ευχαριστήσω κι ύστερα να διαφωνήσω γιατί η ψυχή της παρέας είναι μία κι αυτή είναι η Φέφη.

θα ηθελα μια από αυτό,παρακαλώ...

Τώρα έρχεταιαιαιαιαιαιαι

οκ να ξερω απο που να ζηταω θυμβουλες λοιπον!!!!!!!!!!

εβιρι μενειθ εξωτερικο απο οτι καταλαβα?(δεν φταιω , μου το κολληθε η φεφι!!!)

Ναι είμαι στη χώρα των πρώην απολίτιστων.

σιγα καλε!!!!!!!!!!αποκλειεται να εισαι πανω απο 40 αλλα και παλι ειμαστε οτι νιωθουμε και εσυ νομιζω νιωθεις 30 αρα εισαι μικροτερη μου

Εβιρι κι εγω δε σε θεωρω μεγάλη. Το πολύ 40 και κάτι (κι αυτο επειδη γνωρίζω τις ηλικιες των κορών σου).

Είμαι 43, αλλά θα το ξεπεράσω πού θα πάει.

Πάντως όποτε θέλω να κάνω τραπεζι θα σας ρωτάω. Τι ποικιλία ιδεών ειναι αυτη! Εγω πάντα μπλοκάρω.

Μπαααααα άλλες φορές γράφω περισσότερα. Αλλά ρώτα όποτε χρειάζεσαι κάτι και ό,τι ξέρω θα το απαντάω.

Να δω πότε θα κοιμηθώ μια φορα σαν άνθρωπος

Όσο είναι μικρά τα παιδιά δυστυχώς οι γονείς είναι με το ένα αφτί στο παιδικό δωμάτιο και η ξεκούραση είναι μάλλον πολυτέλεια ή τύχη. Μόλις μεγαλώσουν κάμποσο τότε ξεκουράζονται τη νύχτα αλλά έχουν άλλες έννοιες.

Καλε τι γιορτη ειναι σημερα;:confused: (μη βαρατε....ειμαι αυπνη σας λεωωωω)

Αλλα ας πω κι εγω χρονια πολλα στην Νταλια.

Είναι του αγίου Αλεξάνδρου.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές...

Να είστε όλες γερές, να χαίρεστε τις οικογένειες σας και να καμαρώσετε τα παιδάκια σας όπως επιθυμούν.

Επίσης οι εγγυούλες με έναν πόνο...

Εμείς σήμερα γεμιστά...( πάντα τα γεμιστά τα τρώμε 2 μέρες ).

Link to comment
Share on other sites

τωρα να πω καλημερα ε? (ακομη εχει λιγο για το μεσημερι αλλοι ξυπνανε τετοια ωρα:D)

νταλια χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φεφικο σε ευχριστω για τα καλα σου λογια!!! (ξενυχτησα κι εσυ κι η αδερφουλα σου)γιουβαρλακος τα λεει κι ο ντεξτερ τα γιουβαρλακια! καλα 3 φαγητα???? μετα λετε για την εβιρι!!!

φωτεινη μου γραφω πολλα ε? ελπιζω να μην σας ζαλιζω:tongue::tongue:

δωρακι και περιστερακι me too ο,τι εχει το ψηγειο ! ο ντεξτερ δεν εφαγε κολοκυθοσουπα , εφαγε φασολακια (μπλου αχ ) στην μαμα του

οποτε γιατι να παει χαμενη η σουπιτσα μου που αρεσε και στο μωρακι μου!! με ταραξε στις κλωτσιες οταν ψηνοταν(του μυριζε) με κλωτσισε 2 φορες οταν την ετρωγα και με ταραξε στις κλωτσιες κι οταν εφαγα!!ξετρελαθηκε το παιδι μου ηθελε κι αλλο!!!!!

απορια περιστερακι και φεφι= αδερφουλες????

να φερω κι εγω την αδερφουλα μου ειναι κι αυτη του μαγειρεματος (εκεινη κλασικη ελληνικη κουζινα , εγω πιο γκουρμε κι εκεινη 24)

εβιρι η κουνιδα μου ειναι 39 (νομιζω ) και ειναι μια κουκλαρα

και ουτε καν φαινεται η ηλικια της

οποτε κι εσυ ετσι θα εισαι!!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου χτες επιτελους κοιμηθηκα καλυτερα,βεβαια σηκωθηκα 3-4φορες για κατουρημα αλλα ξεκουρασρηκα....Ο γιατρος δεν με εχει παρει ακομα αλλα λογικα θα με δει αργα το βραδυ...Σημερα εκανα μπιφτεκια με πατατες και εχω λιγα βλητα για σαλατα...Περιστερακι εμενα ο Α ειναι ενα χρονο μεγαλυτερος απο το δικο σου και ακομα ξυπναει:rolleyes::rolleyes:υπομονη(τα λεω σε σενα να τα ακουω και εγω)...Νταλια χρονια πολλα να σε χαιρονται!!!


:-D

Link to comment
Share on other sites

Ντίντι καλόφαγο θα σου βγει το νινάκι νομίζω!!

Φέφι και Περιστεράκι είναι αδερφές ψυχές στην παρέα μας!

Ιωάννα ευτυχώς που κοιμήθηκες καλύτερα χτες. Το χρειάζεσαι! Περιμένουμε τα νέα σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας όμορφες!!!

Να ταυτιστώ κι εγώ;;; Ούτε εγώ μαγειρεύω σήμερα!!!!

Χθες ετοίμασα συκοτάκια κοτας με κους κους και για αύριο θα μαγειρέψει η μανούλα!!!!;)

Στο μεταξύ επειδή πείνασα μόλις τσάκισα μια μελιτζάνα παπουτσάκι!:tongue:

Να ευχηθώ κι εγώ στην ντάλια χρόνια πολλά!

Να σε χαίρονται όσοι σ'αγαπάνε!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ντίντι η μαμά μου τα μαγείρεψε. εγώ το παίζω φευγάτη, μια στο σπίτι μας, μια στο πατρικό μου. σήμερα το μενού έχει πατρικό! το σπλάχνο μου με ζητούσε το πρωί!

κ ο ντέξτερ γιουβάρλακος τα λέει; μας έχει επηρεάσει ο Βουτσάς!

Εβίρι, ευχαριστώ!!!!!

με την περιστεράκι δεν μας συνδέουν δεσμοί αίματος, αλλά ψυχικοί δεσμοί. ώρες ώρες όταν διαβάζω μηνύματά της είναι σαν να τα έγραψα εγώ κ αντίστροφα!

το ίδιο παθαίνουμε κ με την κάντυ! είμαστε τρίδυμες!

ρε μου λείπει η κάντυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μισ γιου κάντυ!

άννια χαίρομαι που κοιμήθηκες! όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

Να ταυτιστώ κι εγώ;;; Ούτε εγώ μαγειρεύω σήμερα!!!!

:P:p:p

Πώς είναι κάτι συνταγές...τύπου "το παστίτσιο της τεμπέλας", "η τυρόπιτα της τεμπέλας"...

Ε εμείς σήμερα ούτε για ...τεμπέλες δεν κάνουμε:tongue::tongue:

με την περιστεράκι δεν μας συνδέουν δεσμοί αίματος, αλλά ψυχικοί δεσμοί. ώρες ώρες όταν διαβάζω μηνύματά της είναι σαν να τα έγραψα εγώ κ αντίστροφα!

το ίδιο παθαίνουμε κ με την κάντυ! είμαστε τρίδυμες!

ρε μου λείπει η κάντυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μισ γιου κάντυ!

Ετσι ακριβώς...

Αν και πιστεύω ότι είναι πολύδυμη η γκαστριά,καθότι μάλλον τρώμε ταύτιση όλες μαζί κατα καιρούς,αλλες λιγότερο κι αλλες περισσότερο,αναλογα με τη φάση...Είναι πολλές οι αδερφες εδω μεσα ντιντι!!!Αδερφάτο:tongue::tongue:

Κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...