Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Μια ομορφη καλημερα στην ομορφοτερη παρεα του παρεντς καφε.

Σαν να δροσισε λιγακι σημερα.....και μου αρεσειιιιιι :tongue:

ναι αλλα δεν μου αρεσει ο χειμωνας:cry:

για το μονο που χαιρομαι φετος το χειμωνα ειναι που θα παρω καποια στιγμη αγκαλια τον μικρο μου ζουζουνακι:D

Κοριτσιαααα πονανε ,τρελα ομως,τα μεμε μου.ουτε να τα ακουμπισω δεν μπορω......ποσο μαλλον να κοιμηθω μπρουμιτα.....

θα συμφωνησω με την Αγγελικουλα!!!! 2 τα ενδεχομενα!!!!!:tongue::tongue:

Σημερα θα κανω καμια χορτοσουπα μαλλον για μας και στο παιδι θα προσθεσω και κοτοπουλο.......απαπαπαπαπα αυτο το καθημερινο μαγειρεμα.....τι μπελας!!!!!

εγω παιρνω ιδεες απο τον φυτρακη!;)

ΕΛΕΝΗ με γεια τα καινουρια πραμματακια σας.

ΦΕΦΗ,τι ζουζουνακια...κορη και ανεψια.....για δαγκωμα ειναι!

ΝΤΙΝΤΙ,ευχομαι απο τωρα μεχρι να γεννησεις να χορτασεις κλοτσιες απο ο μπεμπακι.;)

Εγω στην πρωτη κλοτσια του θησαυρου κοιταξα μαμα και αντρουλη.....ποιον μοιαζει;

οταν παραπονιεμαι οτι δεν τον ακουσα , μου λεει ο ντεξτερ ε χαλαρωσε αστο και να κοιμηθει , αλλα τι να κανω??? τρελενομαι οποτε τον ακουω:):):)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εγώ νομίζω ότι είναι ώρα να απολαύσω τις κοριτσάρες μου περισσότερο! αναζωογοννήθηκα!

μετα το προχθεσινο ξεζουμισμα μπορει και να την ετοιμαζεις ηδη!:P

έστω κ ξώφαλτσα...μήπως κοίταζες το καθρεφτάκι του αυτοκινήτου;:tongue:

το σκευτηκα:rolleyes: νομιζω ειχα κατεβασμενο το καθρεφτακι για να μην με χτυπαει ο ηλιος...


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα τρώμε γεμιστά.

Η διαίτα, δίαιτα και τα γεμιστά, γεμιστά...

Τα έχω κάνει πολύ ελαφριά, με ελάχιστο λάδι.Ελπίζω να βγουν καλά.

καλημερα κοριτσακι!!!!!!

να σε ρωτησω εχεις καμια ιδεα απο αρχες λογιστικης? το κοριτσακι εμεινε και σε αυτο κι αν εχουμ εχρονο ισως κανουμε κανενα μαθημα μου ειπε

εντομεταξει το βιβλιο που μου εδωσε γραφει γ λυκειου:eek:

ενω το κοριτσακι ειναι β λυκειου

στα γεμιστα δοκιμασε να γεμιζεις και πολυχρωμες πιπεριες!!!μουρλια!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Χτες δε μπήκα καθόλου γιατί είχα δουλίτσα. Το βράδυ ήρθε μία φίλη μου με τον άντρα της για φαγητό. Έφτιαξα ένα κοτόπουλο που επειδή ήταν μεγάλο το χώρισα στα δύο, το μισό το έκανα με μπάμιες στο φούρνο και το άλλο μισό με πατάτες, επίσης, έφτιαξα μπιφτέκια με συνοδεία κίτρινου ρυζιού, σαλάτα και δύο τυριά, ξαναέφτιαξα και μωσαϊκό για γλυκό και περάσαμε ένα ευχάριστο βραδάκι. Το μεσημέρι είχαμε για μας ψάρι γλώσσα με τηγανητές πατάτες και για σήμερα θα φτιάξω φακές.

ολη μερα μαγειρευεις???????????????

Τι ωραίο συναίσθημα, από 'δω και πέρα θα το έχεις καθημερινά και σιγά-σιγά αργότερα θα είναι πιο συχνό μέσα στην ίδια μέρα και πιο δυνατό καθώς περνάνε οι μήνες.

σε ευχαριστω πολυ εβιρακι μου!!!!! ανυπομονω να το νιωθω ολη μερα και πιο δυνατα οπως λες:D:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χμ! Κι αν τύχει και ο πρώτος που θα δεις να είναι ο κουμπάρος????:tongue:

χαχαχαααα!!!! Τότε ο μπαμπάς παίρνει τον μπαλτά και κάνει τον χασάπη!!!:tongue::tongue:

Εγώ πάντως ήμουνα μόνη στο σπίτι και έβλεπα τον Άνθιμο Ανανιάδη εκείνη την ώρα! Η Λ. μου βγήκε με μαλλί κατάμαυρο και όμορφα ματια!!!;)

Και υποτίθεται ότι μετά την γέννα υποχωρούν όλα!!!

Ναι,πως!!!! Εγώ πονάω χειρότερα...:mad:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!

καλημέρα!

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια.

Χτες δε μπήκα καθόλου γιατί είχα δουλίτσα. Το βράδυ ήρθε μία φίλη μου με τον άντρα της για φαγητό. Έφτιαξα ένα κοτόπουλο που επειδή ήταν μεγάλο το χώρισα στα δύο, το μισό το έκανα με μπάμιες στο φούρνο και το άλλο μισό με πατάτες, επίσης, έφτιαξα μπιφτέκια με συνοδεία κίτρινου ρυζιού, σαλάτα και δύο τυριά, ξαναέφτιαξα και μωσαϊκό για γλυκό και περάσαμε ένα ευχάριστο βραδάκι. Το μεσημέρι είχαμε για μας ψάρι γλώσσα με τηγανητές πατάτες και για σήμερα θα φτιάξω φακές.

όπως λέει κ η ντίντι, όλη μέρα μαγείρευες!

ντίντι μου η εβιρούλα είναι η δημαρχέσσα μας!

τις γλώσσες δεν τις γουστάρω. μπλου αχ! τελευταία φορά που έκανα κ τις τρεις τις έφαγε ο φέφος. το φεφόπαιδο έφαγε μια κουταλιά κ μετά μου γύρισε τα μούτρα με αντίστοιχη κίνηση αποστροφής στο χέρι!

εγώ το έφτυσα ένα κομματάκι που πήρα.

Να σου πω Φεφη μου,

πριν τον θησαυρουλη μου,ηθελα κοριτσια......

τωρα λεω γερα να ειναι..κι αγορια να ειναι!!!!!!!!

Μιλαμε για τρελο κολλημα.....:tongue:

Οχι οτι θα με χαλουσε και μια κορη......αλλα λεμε τωρα.

γερά κ γερά κ γερά!:D μακάρι να είσαι!

Μόνο που τις φαντάζομαι γελάω... :D

Από την άλλη, έτσι όπως τις περιγράφεις... δάκρυσα... πειράζει??? :oops::oops::oops:

Και πραγματικά, είναι υπέροχο να γίνεσαι παιδί με τα παιδιά...

γιατί να πειράζει; εγώ γελούσα όλη την ώρα χθες κ φιλούσα τη μάνα μου από ευτυχία! ήμουν κ έτοιμη να κλάψω από χαρά!

Δόξα τω Θεώ!

Εγω ήμουν μόνη στο σπίτι. Άρα μάλλον τον καθρέφτη κοίταξα κάποια στιγμή... Το αποδεικνύει και το απότέλεσμα.

(Όχι δεν είμαι χαζομαμά :rolleyes: αλλά είδα φωτογραφίες του άντρα μου και δικές μου από αυτή την ηλικία και έβγαλα τα συμπεράσματά μου - ο φακός μιλάει από μόνος του... ;))

δεν χρειάζονται παιδικές σας φωτογραφίες. αρκεί το σήμερα. είναι ίδιος η μανούλα του! κουκλί!

κ ο μπαμπάς ωραίος, αλλά η μαμά θεά!

Kαλημέρα και από'μένα...

Επέστρεψα και εγώ ύστερα από 3 εβδομάδες χαΛΑρωσης...

Πίσω γραφείο και καθημερινότητα:cry:

Σε αναμονή για τη νέα σχολική χρονιά με ότι συνεπάγεται όλο αυτό..( διάβασμα, μυαλά αλλού αντί προπαίδεια, ποδόσφαιρα, τρέξιμο....κ.τ.λ. )

κουράγια κ καλή προσαρμογή!

Σήμερα και εμείς γεμιστά αλλά μόνο ντοματούλες.

Κορίτσια αύριο γιορτάζω και επειδή όλο και κάποιος θα μου έρθει θα ήθελα να μου προτείνετε πραματάκια να ετοιμάσω γρήγορα και οικονομικά...

Όχι πολλά πολλά...έτσι για το καλό...

πίτσα ή σουβλάκια, σαλάτα, τυριά, παγωτό, μπύρες, ξηροκάρπια, γλυκάκια για κέρασμα!

να είσαι όμορφη, να περιποιηθείς τον εαυτό σου!!!!!!!

Εκτός αν πάρω να ψήσουμε κανένα σουβλάκι, τζατζικάκι, σαλατούλα και ρετσινούλα στον κήπο ή εκτός αν εξαφανιστώ:-P δεν ξέρω δεν αποφάσισα.

Παρασκευή θα πάμε για τελευταίο πσκ στο εξοχικό μας στη Χαλκιδική να πλένουμε σεντόνια κ.τ.λ και τέλος για φέτος, ξεκινάνε οι γάμοι του Σεπτέμβρη:evil:...Α επίσης έχει στον Αγ.Μάμα-Χαλκιδικής πολύ σούπερ πανυγήρι και θα το τιμήσουμε όπως κάθε χρόνο...

έχω ακουστά για το πανηγύρι.

φιλάκια!

Καλώς ήρθες πίσω DALIA!

Για αύριο μπορείς να πάρεις ένα ρολό κοτόπουλο από τον χασάπη σου και να το ψήσεις. Μπορείς να το συνοδεύσεις είτε με πατάτες φούρνου είτε και με σαλάτα.

Αλλά και τα σουβλάκια που λες δεν είναι καθόλου άσχημη ιδέα!

σωστή η αγγελικούλα!

το σκευτηκα:rolleyes: νομιζω ειχα κατεβασμενο το καθρεφτακι για να μην με χτυπαει ο ηλιος...

όχι που θα μου ξέφευγες!!!!!!!

ντίντι μου πλάκα έχεις!:)

το φεφόπαιδο θα είναι το μονάκριβό μου! αλλά κ με τις ζουζούνες της αδερφής μου είμαι κομπλαδούρα! έχω φουλάρει από θηλυκά!:cool::D

Link to comment
Share on other sites

τον Άνθιμο; στη σειρά του μέγκα;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ έβλεπα τηλεόραση τον Ιησού του τζεφιρέλι κ όταν το κατάλαβα επικεντρώθηκα στον φέφο. ήταν κ η μαμά μου παρούσα.

τί ωραίο να αισθάνεσαι το νινάκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κόρες!!!

Τι γλωσσοκοπανιά πάλι...Μου αρέσει!!!'

Καλώς την και τη Ντάλια

Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του και οι μαγειροπούλες στο μαγειροκαφέ!

Γεια σου Εβίρι με τα ωραία σου!

Και φέφη με τα αγαπάκια σου!

Σήμερα η μερα ξεκίνησε κάπως ανάποδα...Με μια επίσκεψη που μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι.Και η νύχτα δεν ήταν και ιδιαίτερα ξεκούραστη,μιας και ο μικρός στριφογύρναγε συνεχώς,δεν εκλεισα μάτι.

Εχω και την κοκκινομούρα από χθες

Ολα τα καλά μαζί...

Το μενού τώρα...

Φτιάχνω σπανακόρυζο του μικρού

Για μένα ψήνω φιλέτο κοτόπουλο και θα το συνοδέψω με σαλατούλα

Ο περιστέρης θα φάει εναν σκασμό ψάρια και θαλασσινά που εμειναν από χθες

Το παστίτσιο μπήκε κατάψυξη!

Οβερ

Link to comment
Share on other sites

τον Άνθιμο; στη σειρά του μέγκα;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγώ έβλεπα τηλεόραση τον Ιησού του τζεφιρέλι κ όταν το κατάλαβα επικεντρώθηκα στον φέφο. ήταν κ η μαμά μου παρούσα.

τί ωραίο να αισθάνεσαι το νινάκι σου!

Εγώ που ήταν νύχτα και σκοτάδι πίσσα και κοιμόμανε και με ξύπνησε η κλοτσιά,τι να πω;

Γύρισα και σκούντηξα τον περιστέρη που κοιμόταν του καλού καιρού,μια σκια στο σκοτάδι ήτο...Δεν τον εβλεπα κανονικά:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια κόρες!!!

Τι γλωσσοκοπανιά πάλι...Μου αρέσει!!!'

Καλώς την και τη Ντάλια

Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του και οι μαγειροπούλες στο μαγειροκαφέ!

Γεια σου Εβίρι με τα ωραία σου!

Και φέφη με τα αγαπάκια σου!

γειάααααααααα!

Σήμερα η μερα ξεκίνησε κάπως ανάποδα...Με μια επίσκεψη που μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι.Και η νύχτα δεν ήταν και ιδιαίτερα ξεκούραστη,μιας και ο μικρός στριφογύρναγε συνεχώς,δεν εκλεισα μάτι.

Εχω και την κοκκινομούρα από χθες

Ολα τα καλά μαζί...

αυτό θα πει συνωστισμός!

Το μενού τώρα...

Φτιάχνω σπανακόρυζο του μικρού

Για μένα ψήνω φιλέτο κοτόπουλο και θα το συνοδέψω με σαλατούλα

Ο περιστέρης θα φάει εναν σκασμό ψάρια και θαλασσινά που εμειναν από χθες

Το παστίτσιο μπήκε κατάψυξη!

Οβερ

μάκια σου! γιατί δεν τρως κ εσύ σπανακόρυζο; τόσα φαγητά!

Οου γιες! Αυτόν!

μαλλί κ μάτι όντως καρτ ποστάλ!

η μάνα μου έλεγε κ οι γιαγιάδες μου επίσης ότι οι έγκυες πρέπει να βλέπουν όμορφους ανθρώπους, λουλούδια, χαρούμενα.

είχαν ένα κόλλημα με το να μη με αφήνουν να πιάνω λουλούδια-έπιανα-κ να μη βλέπω ζώα στην τηλεόραση.

εγώ έβλεπα κ βαμπιριές με τον φέφο. τέτοια με έβαζε κ έβλεπα η γκάστρω! τί να κάνω; ήθελα να είμαστε μαζί...

ααααααααααααα!!!!!!η μάνα μου λέει όταν ήταν έγκυος στην αδερφή μου έβλεπε στην τηλεόραση-κρατική-την Αλίκη ως βασίλισσα Αμαλία κ ευχόταν η αδερφή μου να έχει το μέτωπό της κ την ομορφιά της!

αν την βλέπατε στη βάφτιση την αδερφή μου θα τολέγατε κ εσείς ότι ήταν σαν βασίλισσα!!!!!!!

σε μένα τί να έβλεπε;;;;; τί να ευχόταν;

εγώ πάντως ό,τι ευχήθηκα για την εμφάνιση της κόρης μου ως τώρα βγήκε!

έχω ευχηθεί κ γι ατο χαρακτήρα της κ για την εξέλιξή της. μακάρι να βγουν αληθινές οι ευχές μου, αλλά κυρίως οι δικές της!

παραλήρημα με έπιασε καλέ!!!!!!:oops::mrgreen::lol:

Εγώ που ήταν νύχτα και σκοτάδι πίσσα και κοιμόμανε και με ξύπνησε η κλοτσιά,τι να πω;

Γύρισα και σκούντηξα τον περιστέρη που κοιμόταν του καλού καιρού,μια σκια στο σκοτάδι ήτο...Δεν τον εβλεπα κανονικά:tongue::tongue:

μήπως λέω μήπως πρώτα είδες στον καθρέφτη, έστω στα σκοτεινά κ μετά τον περιστέρη; δεν μπορεί, μας δουλεύεις κυρία μου!

ίδιος εσύ είναι ο γιόκας σου!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ξανά! Μαζευομαστε βλεπω ξανά!

Ελενη μεγεια τα πραγματακια!

Φεφη τι ωραια εικονα που περιγραφεις!

Εβιρι μου αρεσει ο τροπος που περιγραφεις τις μαγειρικες σου σαν να ειναι το πιο ευκολο, γρηγορο πραγμα στον κοσμο. Κι εχεις και τοση ποικιλια! Σε ζηλευω (με την καλή έννοια)

Νταλια καλή προσαρμογη.

Επειδη με ρωτησε κι η μαμά μου ποιον κοιταζα οταν πρωτοκλώτσησε η μικρη θυμάμαι χαρακτηριστικα ότι χαζευα στην τιβι Γκρέυς Ανάτομυ κι έβλεπα τον ηθοποιό που επαιζεε τον Μαρκ Σλόαν. Στις διαφημισεις σηκώθηκα κουλ η δικιά σου κι ειπα στον καλό μου ότι ένοιωσα το μωρό. Είπαμε ειμαι ψυχραιμη.

Για το άλλο θεμα δεν νομιζω ότι της ειπε κάτι η γιαγιά αλλά μάλλον επειδη θέλει να κάνει κι άλλες δουλειες στο σπίτι δεν μπορει να περιμένει ώρες τη μικρή.

Καλό απόγευμα


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπερα,ακομα εδω εγω χιχιχιχι δεν θελει να βγει η μπουμπου..Ψυχολογικα ειμαι λιγο πεσμενη φταιει το αγχος η που δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδια??Χτες και προχτες κοιμηθηκα ξημερωματα..Αυριο επιτελους εχω γιατρο αντε να δουμε τι θα μου πει...Φεφη μου να σας ζησει η ανηψια οσο για τον φεφο και εγω χωρια με τον Τ εχουμε κοιμηθει μονο 2-3φορες που επρεπε να λειπει εκτος με τη δουλεια...Μπορει να τρωγομαστε ωρες ωρες αλλα δεν μπορουμε ο ενας χωρις τον αλλον...Παω να φαω και να ξαπλωσω γιατι δεν την παλευω!!(ελπιζω να κοιμηθουν τα μικρα)συγχωρηστε με που δεν σχολιαζω αλλα δεν εχω κουραγιο να διαβασω:|


:-D

Link to comment
Share on other sites

ντίντι μου η εβιρούλα είναι η δημαρχέσσα μας!

η ιδρυτρια του μαγειροκαφε???

όχι που θα μου ξέφευγες!!!!!!!

ντίντι μου πλάκα έχεις!:)

ειμαι λιγο τρελοκοριτσο (33 ετων + 10 μνων)

το φεφόπαιδο θα είναι το μονάκριβό μου! αλλά κ με τις ζουζούνες της αδερφής μου είμαι κομπλαδούρα! έχω φουλάρει από θηλυκά!:cool::D

θες αγορακι δηλαδη μετα???

είχαν ένα κόλλημα με το να μη με αφήνουν να πιάνω λουλούδια-έπιανα-κ να μη βλέπω ζώα στην τηλεόραση.

γιατι να μην πιανεις λουλουδια????

οσο για τα ζωα μονο στην τηλεοραση δεν κανει???

καθεμερα βλεπω τις γατες μου και τους σκυλους μου λες να βγαλω κανενα γατι????????:tongue::tongue::tongue::tongue:

εγώ έβλεπα κ βαμπιριές με τον φέφο. τέτοια με έβαζε κ έβλεπα η γκάστρω! τί να κάνω; ήθελα να είμαστε μαζί...

εμενα ο ντεξτερ δεν τα βλεπει αυτα..τα βλεπω μονη μου:(

αλλα στην αρχη της εγκυμοσυνης εβλεπα το σουπερνατουραλ

τωρα θελω να δω vampire diaries και true blood τους τελευταιους κυκλους του καλοκαιριου

λες να βγαλω κανενα βαμπιρακι??? ηδη μου ρουφαει το αιμα:eek: ! 33 ο αιματοκριτης!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ξανά! Μαζευομαστε βλεπω ξανά!

Φεφη τι ωραια εικονα που περιγραφεις!

ναι, ρε επιστροφή στη φύση κ σ' αυτό που λέγεται οικογένεια! ανακάλυψα την αμερική χθες. έτσι ένιωθα. λες κ πήγα διακοπές!

Επειδη με ρωτησε κι η μαμά μου ποιον κοιταζα οταν πρωτοκλώτσησε η μικρη θυμάμαι χαρακτηριστικα ότι χαζευα στην τιβι Γκρέυς Ανάτομυ κι έβλεπα τον ηθοποιό που επαιζεε τον Μαρκ Σλόαν. Στις διαφημισεις σηκώθηκα κουλ η δικιά σου κι ειπα στον καλό μου ότι ένοιωσα το μωρό. Είπαμε ειμαι ψυχραιμη.

Για το άλλο θεμα δεν νομιζω ότι της ειπε κάτι η γιαγιά αλλά μάλλον επειδη θέλει να κάνει κι άλλες δουλειες στο σπίτι δεν μπορει να περιμένει ώρες τη μικρή.

Καλό απόγευμα

την άγχωσε φωτεινούλα μου!

ο Σλόαν είναι ο μαμιάς της παρέας ο ξανθός;χαχαχα!!!!!:P

Κοριτσια μου καλησπερα,ακομα εδω εγω χιχιχιχι δεν θελει να βγει η μπουμπου..Ψυχολογικα ειμαι λιγο πεσμενη φταιει το αγχος η που δεν κοιμαμαι τωρα πια τα βραδια??Χτες και προχτες κοιμηθηκα ξημερωματα..Αυριο επιτελους εχω γιατρο αντε να δουμε τι θα μου πει...Φεφη μου να σας ζησει η ανηψια οσο για τον φεφο και εγω χωρια με τον Τ εχουμε κοιμηθει μονο 2-3φορες που επρεπε να λειπει εκτος με τη δουλεια...Μπορει να τρωγομαστε ωρες ωρες αλλα δεν μπορουμε ο ενας χωρις τον αλλον...Παω να φαω και να ξαπλωσω γιατι δεν την παλευω!!(ελπιζω να κοιμηθουν τα μικρα)συγχωρηστε με που δεν σχολιαζω αλλα δεν εχω κουραγιο να διαβασω:|

φιλάκια! να ξεκουραστείς!

ευχαριστώ για τις ευχές!

πάντα γεροί, αγαπημένοι κ με έναν πόνο να έρθει η στρουμφίτα γερή κ πανέμορφη!

θες αγορακι δηλαδη μετα???

θέλω να είμαστε καλά. το φεφόπαιδο ΘΑ είναι μοναχοπαίδι!χελόου!τοκ τοκ!:cool:

είχαν ένα κόλλημα με το να μη με αφήνουν να πιάνω λουλούδια-έπιανα-κ να μη βλέπω ζώα στην τηλεόραση.

γιατι να μην πιανεις λουλουδια????

οσο για τα ζωα μονο στην τηλεοραση δεν κανει???

καθεμερα βλεπω τις γατες μου και τους σκυλους μου λες να βγαλω κανενα γατι????????:tongue::tongue::tongue::tongue:

είθαι δυγόθ;

εγώ έβλεπα κ βαμπιριές με τον φέφο. τέτοια με έβαζε κ έβλεπα η γκάστρω! τί να κάνω; ήθελα να είμαστε μαζί...

εμενα ο ντεξτερ δεν τα βλεπει αυτα..τα βλεπω μονη μου:(

αλλα στην αρχη της εγκυμοσυνης εβλεπα το σουπερνατουραλ

τωρα θελω να δω vampire diaries και true blood τους τελευταιους κυκλους του καλοκαιριου

λες να βγαλω κανενα βαμπιρακι??? ηδη μου ρουφαει το αιμα:eek: ! 33 ο αιματοκριτης!!!

έλεοθ!!!!!!!!:shock:

μου αρέσει το χιούμορ σου! σμαρτ γκερλ!:)

η εβίρι δεν είναι ιδρύτρια του θέματος, αλλά δικαιωματικά με τόσο μαγείρεμα κ τόση γνώση στο θέμα την στέφουμε βασίλισσα της κουζίνας!παράααααααααααμ παράααααααααμ!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...