Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Σου έστειλε σήμα το νινάκι ε ντίντι??? Μπράβο κοριτσάκι μου! Σου εύχομαι από εδώ και πέρα η επικοινωνία σας να είναι τακτικότατη!!!!

σε ευχαριστω!!!!!!

σημερα το απογευμα μου εριξε καμποσες και ειμαι πολυ χαρουμενη :D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

τον οκτώβρη γινόμαστε 3!

"διέλυσε το σπίτι της μάνας σου, αλλά κατά τα άλλα είναι καλό κορίτσι" μου είπε ο πατέρας μου σήμερα το πρωί! :confused:;):oops::shock::rolleyes::cool::)

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα απαιχτη η κορη σου!!!!!!

εμενα θα μου λεει η μαμα μου οτι ο γιος μου με τον πατερα μου διαλυουν το σπιτι

ο μπαμπας μου εχει ακομη μυαλο μωρου παιδιου και οποτε βρεθει με παιδακια ειναι λες και ειναι στην παιδικη χαρα

φαντασου με το εγγονι του τι θα κανει!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι μου κάνετε;

Ντιντι ευχομαι από εδω και τωρα καθημερινή και τακτικη επικοινωνια με τον μπεμπη.

Η μικρη μου ειναι καλά. Ο βηχας ειναι ελάχιστος πλέον. Προσπαθω να τη συμμαζεψω γιατι ειχε ξεφυγει πολύ σε ωραριο υπνου καθως αρχισα κι εγω το πρωινο ξυπνημα δεν μας παιρνουν τα ξενυχτια.

Βρε κοριτσια να σας πω κάτι που μου εχει κάνει εντυπωση; Πριν γεννησω τη μικρη όλοι μου έλεγαν οτι ειμαι πολύ τυχερη γιατι η μαμά μου τα παει πολυ καλά με τα παιδια και θα ειναι τελεια. Λοιπον η μικρη δεν τρωει και δεν θελει να πηγαινει στο γιογιο με τη γιαγια. Μαζι μου δεν ειναι όλα τελεια αλλά εχει μεγαλη διαφορά. Ήταν ενας απο τους λογους που ηθελα να τη στειλω παιδικο αλλά μάλλον δε θα τα καταφερουμε αφου τελικά δεν κοψαμε την πανα. Θα δω τι θα γινει οταν παρω την άδεια κυησεως.

Και για να ειμαι στο θεμα χθες φαγαμε τραχανά σουπιτσα (μου αρεσει πολύ) και για σημερα έχω πει κοτοπουλο με πατάτες στο φουρνο μπας και φαει η μικρη και ηρεμησει η γιαγια.

Φιλιά


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα!

πώς πάν τα κέφια; πέρασα τέλεια στο χωριό μου, στην αυλή μου, ...

απόλαυσα κόρη κ ανεψιά χθες! είναι μεγαλείο να γίνεσαι ξανά παιδί με τα παιδιά, ιδίως αυτά που είναι αίμα σου!!!

μέχρι κ γλέντι έστησε η ανεψιά μου, βάλαμε ραδιόφωνο από το αγροτικό αυτοκίνητο του πατέρα μου, φώτα στην αυλή, καθίσματα στη σειρά κ τα κορίτσια έδωσαν σόου! χορευτικό!!!!!κ μετά χαιρετούρες κ φιλιά, σαν γάμος! ρε τί πλάκα έχουν!!

μπανάκι κ τα δυο μαζί, τραγουδούσαν δυο δυο στην μπανιέρα δυο δυο...

ύπνος κ οι τρεις μαζί! σε μια φάση η κόρη μου είχε το κεφάλι της στην κοιλιά της ανεψιάς μου, μετά το κεφάλι της στα πόδια της ανεψιάς μου κ μετά από παρέμβαση διορθωτική δική μου αγκαλιά τα πουλάκια μου κ τα πόδια το ένα πάνω στο άλλο, σαν πλεξούδα!!!!!

τί γλυκά τα μπουμπουκάκια μου!!!!!δεν σταμάταγα να τα φιλάω, αγκαλιάζω, χαϊδεύω!

αγαπάκια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φωτεινούλα, μήπως της είπε κάτι η μαμά σου που την άγχωσε; βρες μια ατάκα που θα την "ξεκλειδώσει" ψυχολογικά, να την λέει η μαμά σου για να πιάνει.

π.χ. εγώ στην ρύπα λέω "άκουσα την κοιλίτσα σου ότι έχει τσισάκια κ φωνάζει να πάμε στην τουαλέτα"! το λέει κ η μαμά μου κ η πεθερά μου κ πιάνει!γιατί πολλές φορές δεν θέλουν να αφήσουν το παιχνίδι κ πιέζουν την κύστη τους...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνει η μαγειροπαρέα;

Χθες πηγαμε και πήραμε καινούρια τσάντα (barbie εννοείται:tongue:) και σχολικό εξοπλισμο και πατίνι, οπότε είμασταν μεσα στην τρελλή χαρά!!!;)

Σήμερα τρώμε φασολάδα αλάδωτη και ρεβυθάκια η Λ. στη γιαγιά!

κοριτσια δεν σας ειπα! την κυριακη εφαγα την πρωτη μου κλωτσια!!!!:D:D:D

απο τοτε δεν νιωθω συχνα αυτο το γαργαλητο που ενιωθα ολη μερα, μαλλον ψηλωσε το παιδι μου και δεν εχει περιθωρια για υπτια:o

κατι μικρες κλωτσιτσες μονο ακουω αλλα πολυ αμυδρες και οχι τοσο συχνα...

Τι τέλειο συναίσθημα.... Να το ακούς συνέχεια μέχρι να γεννήσεις!!!!

Ποιον κοίταξες όταν κλότσησε την πρώτη φορά;;;;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατί ρωτάς ποιόν κοίταξες; τί σημαίνει; τί λένε;

εγώ κοίταξα...ή τον φέφο ή τη μαμά μου. λίγες ώρες πριν την Ανάσταση στο πατρικό μου. σαν μπουρμπουλήθρα την ένιωσα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!

Νυστάζωωωωω! Χθες είχαμε βγει για καφέ με κάποιους φίλους μας και καταλήξαμε να μαζευτούμε στο σπίτι στις 1.15 το βράδυ! Ωραία περάσαμε αλλά μου λείπει ύπνος! Ελπίζω να τον αναπληρώσω αποψε!

Σήμερα θα σχολάσω κατά τις 2 και θα πάω να βάψω μαλλί γιατί δεν βλέπομαι!!!

Φεφίκο είναι πραγματικά πολύ όμορφες οι ανέμελες στιγμές που σου προσφέρουν τα παιδιά!

Ελένη μεγειά η τσάντα και το πατίνι!

Αλήθεια, ήθελα να σε ρωτήσω μέρες αλλά το ξέχναγα, οι φωτιές στην Χαλκιδική δεν ήταν κοντά σας ε??

Φωτεινούλα θα βρει τον ρυθμό του το παιδί. Η αλήθεια είναι πως όταν αλλάζουν ....χέρια διαταράσετε λίγο η καθημερινότητά τους. Αυτό παθαίνω κι εγώ με τον μικρό μου! Και είναι ένας από τους λόγους που τον στέλνω παιδικό!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

γιατί ρωτάς ποιόν κοίταξες; τί σημαίνει; τί λένε;

εγώ κοίταξα...ή τον φέφο ή τη μαμά μου. λίγες ώρες πριν την Ανάσταση στο πατρικό μου. σαν μπουρμπουλήθρα την ένιωσα!

Γιατί λένε πως αυτόν που βλέπεις πρώτο σ'αυτόν μοιάζει!

Ελένη μεγειά η τσάντα και το πατίνι!

Αλήθεια, ήθελα να σε ρωτήσω μέρες αλλά το ξέχναγα, οι φωτιές στην Χαλκιδική δεν ήταν κοντά σας ε??

Ευχαριστούμε Αγγελικούλα!

Οχι, ήτανε μακρυα μας!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Τι μου κάνετε;

Ντιντι ευχομαι από εδω και τωρα καθημερινή και τακτικη επικοινωνια με τον μπεμπη.

Η μικρη μου ειναι καλά. Ο βηχας ειναι ελάχιστος πλέον. Προσπαθω να τη συμμαζεψω γιατι ειχε ξεφυγει πολύ σε ωραριο υπνου καθως αρχισα κι εγω το πρωινο ξυπνημα δεν μας παιρνουν τα ξενυχτια.

Βρε κοριτσια να σας πω κάτι που μου εχει κάνει εντυπωση; Πριν γεννησω τη μικρη όλοι μου έλεγαν οτι ειμαι πολύ τυχερη γιατι η μαμά μου τα παει πολυ καλά με τα παιδια και θα ειναι τελεια. Λοιπον η μικρη δεν τρωει και δεν θελει να πηγαινει στο γιογιο με τη γιαγια. Μαζι μου δεν ειναι όλα τελεια αλλά εχει μεγαλη διαφορά. Ήταν ενας απο τους λογους που ηθελα να τη στειλω παιδικο αλλά μάλλον δε θα τα καταφερουμε αφου τελικά δεν κοψαμε την πανα. Θα δω τι θα γινει οταν παρω την άδεια κυησεως.

Και για να ειμαι στο θεμα χθες φαγαμε τραχανά σουπιτσα (μου αρεσει πολύ) και για σημερα έχω πει κοτοπουλο με πατάτες στο φουρνο μπας και φαει η μικρη και ηρεμησει η γιαγια.

Φιλιά

καλημερα!!! σε ευχαριστω φωτεινη μου!!!

ξενυχτησα η κορουλα σου!!!!!:D:D:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όλη μέρα!

πώς πάν τα κέφια; πέρασα τέλεια στο χωριό μου, στην αυλή μου, ...

απόλαυσα κόρη κ ανεψιά χθες! είναι μεγαλείο να γίνεσαι ξανά παιδί με τα παιδιά, ιδίως αυτά που είναι αίμα σου!!!

μέχρι κ γλέντι έστησε η ανεψιά μου, βάλαμε ραδιόφωνο από το αγροτικό αυτοκίνητο του πατέρα μου, φώτα στην αυλή, καθίσματα στη σειρά κ τα κορίτσια έδωσαν σόου! χορευτικό!!!!!κ μετά χαιρετούρες κ φιλιά, σαν γάμος! ρε τί πλάκα έχουν!!

μπανάκι κ τα δυο μαζί, τραγουδούσαν δυο δυο στην μπανιέρα δυο δυο...

ύπνος κ οι τρεις μαζί! σε μια φάση η κόρη μου είχε το κεφάλι της στην κοιλιά της ανεψιάς μου, μετά το κεφάλι της στα πόδια της ανεψιάς μου κ μετά από παρέμβαση διορθωτική δική μου αγκαλιά τα πουλάκια μου κ τα πόδια το ένα πάνω στο άλλο, σαν πλεξούδα!!!!!

τί γλυκά τα μπουμπουκάκια μου!!!!!δεν σταμάταγα να τα φιλάω, αγκαλιάζω, χαϊδεύω!

αγαπάκια!

νομιζω φεφικο οτι ηρθε η στιγμη για να βαλεις μπροστα μια αδρφουλα για τη ρυπα!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνει η μαγειροπαρέα;

Χθες πηγαμε και πήραμε καινούρια τσάντα (barbie εννοείται:tongue:) και σχολικό εξοπλισμο και πατίνι, οπότε είμασταν μεσα στην τρελλή χαρά!!!;)

τελεια!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Σήμερα τρώμε φασολάδα αλάδωτη και ρεβυθάκια η Λ. στη γιαγιά!

νηστευετε?

τωρα θα ξεκινησω την κολοκυθοσουπα(γιατι θα μου χαλασει η κολοκυθα ) και μια σαλατα με μεξικανικα φασολια(μην με ρωτατε πως τα συνδυασα:rolleyes:)

Τι τέλειο συναίσθημα.... Να το ακούς συνέχεια μέχρι να γεννήσεις!!!!

Ποιον κοίταξες όταν κλότσησε την πρώτη φορά;;;;

τον δρομο:shock::shock::shock:

ηταν στον γυρισμο απο τη βαπτιση και επειδη η διαδρομη ηταν 2 ωρες ειχε πιαστει ο κ*λος μου και αραξα στην καρεκλα του αυτοκινητου και εκει την ενιωσα

ξωφαλτσα πες οτι εβλεπα τον ντεξτερ που ηταν στη θεση του οδηγου


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...