Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

ηλιαχτιδα το πηρατε θερμα το θεμα της διαιτας ε??

Αφροδίτη μου, θερμά το πήραμε... να δούμε πόσο θα το κρατήσουμε. Προς το παρόν πάει καλά. Δεν έχω ζυγιστεί ακόμη... Δε ζυγίζομαι ποτέ κάθε βδομάδα. Ζυγίζομαι κάθε 15 μέρες. Άρα, την άλλη βδομάδα θα ξέρω τι έχω κάνει.


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

εμεις σημερα ειχαμε βαπτιση κι ετσι φαγαμε στον μπουφε.

οτι εμεινε δηλαδη γιατι επεσαν πανω στο φαι ολοι σαν τα κοκορια και ετσι ειπα στον αντρα μου οταν χαλαρωσει λιγο ο κοσμος να παμε

αλλα δεν φτανει που επεσαν ολοι σαν τα κοκορια εβλεπες πολλους να εχουν 3 πιατα γεματα!!!!!!το συζητησαμε με καποια αλλη που ειχε παει απο τους πρωτους γιατι ηθελα να ταισει τα εγκονακια της και μου ειπε καλε δεν ειχανε φαει αυτοι? βαζαν απ'ολα !!!!

Ποτέ μου δεν κατάλαβα πως μπορούν κάποιοι να πέφτουν με τα μούτρα στον μπουφέ χωρίς να ντρέπονται! Ακόμη και να μου αρέσει κάτι πάρα πολύ με δυσκολία βάζω ξανά στο πιάτο μου. Τι να πείς....

τελικα αυτο που καταφερα να βρω στον μπουφε ηταν ρυζι με μανιταρια(πρεπει να ειχε και κροκο κοζανης γιατι ηταν κιτρινο)

και το γλυκό κάρυ δίνει κίτρινη όψη στο ριζάκι.

και απο πανω του εβαλα και μια σος με δαμασκηνα (το οποιο μονο αυτο ειχε περισσεψει απο το κοτοπουλο με δαμασκηνα) και λιγο απο οτι εμεινε απο τα λαζανια(σαλτσα μονο που ειχε διαλυθει)

διακοπευεται κοριτσια??

αφου δεν μαγειρεψα σημερα κι αφου γυρησαμε απο τη βαπτιση 5 η ωρα (ηταν 2 ωρες διαδρομη να παμε και αλλες 2 να γυρισουμε:|) ξεραθηκα στον υπνο

ετσι για το βραδυ παραγγειλαμε κινεζικο!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Έχω καιρό να φάω κινέζικο μια και δεν το τρώει ο άντρας μου:rolleyes: Τώρα που μου το θύμισες όμως...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα όλη μέρα! καλή εβδομάδα!

άντε να επιστρέφουν οι αγάπες!

χθες βαφτίσαμε την ανεψούλα μου! η αδερφή μου ήταν όνειρο με τις κόρες της κ τον γαμπρούλη μου! συγκίνηση! ιερή στιγμή που ακούστηκε το όνομα της μανούλας μου!

είδα τους γονείς μου να φιλιούνται δακρυσμένοι ...!!!!!!δοξασμένο το όνομά Του!!

Να σας ζήσει φεφάκι μου! Όντως πολύ συγκινητικές στιγμές ειδικά όταν οι παππούδες είναι ιδιαίτερα αγαπητοι!

χθες φάγαμε στη βάφτιση! περιποιημένο τραπέζι, όλο το σόι μαζί, όλα τα παιδάκια μια ανθοδέσμη! όλως τυχαίως θηλυκά με 2 λαμπρές εξαιρέσεις αγοριών!

η κόρη μου ήταν ένα τριαντάφυλλο! της έκανε η κομμώτρια πολύ ωραίο χτένισμα!

αν μπορέσω θα ανεβάσω φωτό κάποια στιγμή στο φ.μπ.!

Μακάρι να καταφέρω να μπω από το σπίτι και να δω και τα νέα σας από εκεί!

από χθες βράδυ μετά της θυγατρός μου είμαστε στους παππούδες στο χωριό!

ο φέφος έχει επιληφθεί τα της αυτόνομης στο σπίτι κ έτσι είμαστε χώρια...

πολύ κλάμα έριξα, δεν το έχω μανατζάρει στο μυαλό μου...πολλές φορές γκρινιάζω για το ένα για το άλλο, αλλά χωρίς τον φέφο δεν θέλω τίποτα! έχω βέβαια τον κλώνο του να αγκαλιάζω, μυρίζω, βλέπω...

Καλό θα σας κάνει αυτή η απόσταση λίγο! Όταν θα ανταμώσετε ξανά ...θα τρίξουν σου σουμιέδες!!!:tongue::tongue:

σήμερα τρώω μακαρόνια με κιμά!

φιλούρες!

Καλημέρα!!!! Τι κάνετε?

Πώς περάσατε το Σ/Κ?

Σήμερα τρώμε αρακά... δεν ξετρελαίνομαι κιόλας, αλλά... δίαιτα είναι αυτή :evil::evil::evil:, τι να κάνω? Αρέσει και στον αντρούλη μου, οπότε...

καλήμερα κι εσένα! Ούτε κι εγώ τρελαίνομαι για αρακά αλλά τον προτιμώ από τις μπάμιες!!!

καλημερα αγαπημενες, τι κανετε??εγω ειμαι μην του μιλατε του παιδιου!!!δεν εχω ορεξη για δουλεια, δεν εχω ορεξη να μιλησω σε ανθρωπο. περασαμε ωραιο σκ με βολτουλες και υπνο. σημερα τρωμε γεμιστα. απο χθες και σημερα πιο εντονα με ποναει η κοιλια μου χαμηλα, σαν να ειναι το εντερο μου, δεν ξερω...οχι ανυποφορα αλλα νιωθω ενοχληση!!!θελω να παω σπιτι μου να κοιμηθω!!!

Μπορεί να είναι απλά κρύωμα. Το καλοκαίρι με τα μπάνια και με το που περπατάμε ξυπόλητες είναι πολύ συνηθισμένα τέτοιου είδους πονάκια!

σας φιλω, τα λεμε αργοτερα


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Επέστρεψα κι εγω.....

Καλημερούδια και καλώς ήρθατε!

Εμεις τα περασαμε καλά. Η μικρη χάρηκε τον μπαμπα της και παρολο που φοβομαστε ότι θα ειχαμε δραματα χθες κατά τον αποχωρισμό το αντιμετώπισε πολύ καλά. Ευτυχως. Την πρωτη εβδομάδα της άδειάς μου πηγαμε στο χωριο του άντρα μου όπου και ξεκουράστηκα όσο κι αν ακουγεται παράξενο. Την επόμενη εβδομάδα ήρθαμε ξανά στο νησί οπου συνεχίσαμε τα μπανάκια μας. Έκανα και την αυχενική και τα αποτελέσματα ήταν καλά.

Μπράβο που περάσατε καλά και ευχαριστηθήκατε τον μπαμπούλη σας!!!

Το μόνο κακό ειναι οτι η μικρη περνάει μια ιωσουλα με λίγο βηχα μόνο αλλά κολλησε τη γιαγια η οποία ξαναέκανε αμέσως ακροαστικά και χρειάστηκε να κανει (με τα χιλια ζορια) μάσκες κλπ. Οπότε όπως καταλαβαινετε με προβληματίζει το τι θα κάνουμε το χειμώνα και πως θα χειριστουμε την αρνητικότητα της για τους γιατρους και τι θα κάνουμε αν προκύψει αναγκη για νοσοκομειο ξανά (καθως εγώ θέλω να αποφυγω επαφη με αυτους τους χώρους για ευνόητους λόγους).

ξεκαθαρίζετε την θέση σας πως λόγο μωρού θα απέχετε από την φροντίδα της γιαγιάς όταν εκείνη είναι άρρωστη! Κάποια πράγματα πρέπει να τα αντιμετωπίζουμε με αποφασιστηκότητα βάζοντας πάνω από όλα το καλό των παιδιών μας, κι ας στραβώνει όποιος θέλει!

Αυτά τα νέα μας. Θα σας διαβάσω με την πρώτη ευκαιρία και θα σχολιάσω όταν μπορέσω.

Και για να ειμαι στο θέμα αυτο το διαστημα φαγαμε διάφορα. Σημερα δεν ξερω τι θα φαμε γιατι το ΣΚ μαγειρεψαμε διαφορα για να παρει ταπεράκια ο άντρας μου μαζί οπότε όλο και κάτι έχει περισσεψει.

Φιλάκια

Καλημέρα κι από μένα και καλή εβδομαδα!

καλημερούδια Ελενίτσα!

Νομίζω ότι κάναμε τα τελευταία μας μπανάκια, εκτός και αν συνεχίσει η ζέστη και μπορέσουμε να κάνουμε ακόμη κανένα...

δεν θέλω να φθινοπωριάσει από τώρα! Ας πέσει λίγο η θερμοκρασία να μην ψηνόμαστε και ως εκεί!

Χθες βάφτισαν οι φίλοι μας το αγοράκι τους οπότε δεν είχα μαγείρεμα.

να σας ζήσει!

Για σήμερα έκανα κρέας με ριζάκι στο φούρνο.

Φέφη να σας ζήσει η νεοφώτιστη!!!

Φωτεινή καλωσήρθες!

Αννια τι έγινε;;; Μπας και σου βγήκε το προαίσθημα;

Καλημέρα σε όλες σας.

καλημέρα!

Τώρα αν με ρωτήσετε τι θα μαγειρέψω σήμερα, δεν ξέρω ακόμη θα αποφασίσω σε λίγο.

όταν αποφασίσεις ρίξε καμία ιδέα και προς τα εδώ!!!

Καλημερα καλημερα ακομα εδω μπηκα να δηλωσω το παρον!!!!Θα μπω αργοτερα γιατι τα μικρα ουρλιαζουν

καλημερούδια!

καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

Καλή μέρα όλη μέρα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπρες.

Φεφη να σας ζησει η μικρη.

Αννια αντε σιγα σιγα φτανει η μεγαλη στιγμη.

Ελενη καλως μας ηρθες.

Αφροδιτακι δεν πηρες κανενα παυσιπονο;

Σημερα ειναι του Αγιου Φανουριου,μεγαλη η χαρη του.

Θα φτιαξω την καθιερομενη φανουροπιτα και το απογευμα θα την παμε να την διαβασουν στον Ι.Ν.Αγιου φανουριου.

Βοηθεια μας!

Ο θησαυρουλης μου ειναι μια χαρα Δοξα Το Θεο!!!

Χθες βγηκαμε για φαγητο και κρασακι εξω και γυρισαμε κατα τις 11μιση.

Καναμε μπανιο και ταισαμε το παιδι,τον βαλαμε για νανι...αλλα εκεινος ειχε αλλα σχεδια....

ξερετε τι ωρα κοιμηθηκε;Στις 02:00.........και φυσικα κι εγω το ιδιο....:rolleyes:

Σημερα ξυπνησε κατα τις 11....λογικο ε;

Σημερα εμεις θα φαμε μοσχαρι με χυλοπιτες απο χθες και το παιδι μοσχαρι....μαλλον με τραχανα....θα δω!

Ουφφφφ κατι επαθε το μεγαλο λαπτοπ και το πηγε ο καλος μου σε ενα φιλο του που ξερει απο αυτα....ετσι σας γραφω απο το μικρο λαπτοπ,που εδω και πολυ καιρο,ειναι του θησαυρου και μονο......οποτε τωρα τον εχω επανω μου να προσπαθει να μου το παρει...να δει γκαμυ μπερ.......ουφφφφ

Σας φιλω


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από μένα και καλή εβδομαδα!

Νομίζω ότι κάναμε τα τελευταία μας μπανάκια, εκτός και αν συνεχίσει η ζέστη και μπορέσουμε να κάνουμε ακόμη κανένα...και του χρονου ναστε καλα!!!

Χθες βάφτισαν οι φίλοι μας το αγοράκι τους οπότε δεν είχα μαγείρεμα.

Για σήμερα έκανα κρέας με ριζάκι στο φούρνο.

να σας ζησει ο μικρος!!!

αυτο που πεφτουν ολοι στο μπουφε λες και εχουν να φανε χρονια δεν το καταλαβαινω!!!μου τη δινει στα νευρα!!!!!

Καλημερα καλημερα ακομα εδω μπηκα να δηλωσω το παρον!!!!Θα μπω αργοτερα γιατι τα μικρα ουρλιαζουν
προς στιγμη νομιζα οτι βγηκε το προαισθημα!!!
καλημερα και καλη εβδομαδα!!!

αστερο-αφροδιτη γιατι λες για αυτον τον πονο ισως στο εντερακι? μηπως περιμενεις αλλα καλοδεχουμενα νεα?????;););)οχι δεν υπαρχει τετοια περιπτωση!!!!

καλημερούδια!

Γυρίσαμε χτες το βραδάκι από Γιάννενα όπου είδαμε τα παιδάκια μας.

καλως την αγγελικουλα μας!!καλα περασατε??θα σε μαλωσω που δεν πηρες ενα τηλ!!!πλακα κανω!!φανταζομαι παλι πιεση χρονου ειχατε!!!
Αφροδίτη μου, θερμά το πήραμε... να δούμε πόσο θα το κρατήσουμε. Προς το παρόν πάει καλά. Δεν έχω ζυγιστεί ακόμη... Δε ζυγίζομαι ποτέ κάθε βδομάδα. Ζυγίζομαι κάθε 15 μέρες. Άρα, την άλλη βδομάδα θα ξέρω τι έχω κάνει.
μπραβο σας!!!εμεις να δουμε ποτε θα το ραψουμε!!!
Καλημερα τσουπρες.

Αφροδιτακι δεν πηρες κανενα παυσιπονο;οχι δεν πηρα, προς το παρον εφτιαξα ενα χαμομηλακι και βλεπουμε!!!

Σημερα ειναι του Αγιου Φανουριου,μεγαλη η χαρη του.μεγαλη!!

Θα φτιαξω την καθιερομενη φανουροπιτα και το απογευμα θα την παμε να την διαβασουν στον Ι.Ν.Αγιου φανουριου.Βοηθεια μας!ναστε καλα!!!!

Ο θησαυρουλης μου ειναι μια χαρα Δοξα Το Θεο!!!μπραβο του!!!

Χθες βγηκαμε για φαγητο και κρασακι εξω και γυρισαμε κατα τις 11μιση.

Καναμε μπανιο και ταισαμε το παιδι,τον βαλαμε για νανι...αλλα εκεινος ειχε αλλα σχεδια....

ξερετε τι ωρα κοιμηθηκε;Στις 02:00.........και φυσικα κι εγω το ιδιο....:rolleyes:ηθελε να παει και για ποτο το παιδι και εσεις τον κλεισατε μεσα απο τις 11,30????:tongue::tongue:

Ουφφφφ κατι επαθε το μεγαλο λαπτοπ και το πηγε ο καλος μου σε ενα φιλο του που ξερει απο αυτα....ετσι σας γραφω απο το μικρο λαπτοπ,που εδω και πολυ καιρο,ειναι του θησαυρου και μονο......οποτε τωρα τον εχω επανω μου να προσπαθει να μου το παρει...να δει γκαμυ μπερ.......ουφφφφ

χαχααα.φιλακια
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπρες.

καλημέρα!

Σημερα ειναι του Αγιου Φανουριου,μεγαλη η χαρη του.

Θα φτιαξω την καθιερομενη φανουροπιτα και το απογευμα θα την παμε να την διαβασουν στον Ι.Ν.Αγιου φανουριου.

Βοηθεια μας!

βοηθεία σας!

Ο θησαυρουλης μου ειναι μια χαρα Δοξα Το Θεο!!!

Χθες βγηκαμε για φαγητο και κρασακι εξω και γυρισαμε κατα τις 11μιση.

Καναμε μπανιο και ταισαμε το παιδι,τον βαλαμε για νανι...αλλα εκεινος ειχε αλλα σχεδια....

ξερετε τι ωρα κοιμηθηκε;Στις 02:00.........και φυσικα κι εγω το ιδιο....:rolleyes:

Το παιδί είχε όρεξη για μεγαλύτερη έξοδο! Σε μπαράκι έπρεπε να πάτε μετά και όχι να επιστρέψετε!!!!

Σημερα ξυπνησε κατα τις 11....λογικο ε;

Σημερα εμεις θα φαμε μοσχαρι με χυλοπιτες απο χθες και το παιδι μοσχαρι....μαλλον με τραχανα....θα δω!

Γιατί όχι και ο Θησαυρός χυλοπίτες???

Ουφφφφ κατι επαθε το μεγαλο λαπτοπ και το πηγε ο καλος μου σε ενα φιλο του που ξερει απο αυτα....ετσι σας γραφω απο το μικρο λαπτοπ,που εδω και πολυ καιρο,ειναι του θησαυρου και μονο......οποτε τωρα τον εχω επανω μου να προσπαθει να μου το παρει...να δει γκαμυ μπερ.......ουφφφφ

Εμ, δίκιο έχει το παιδί! Να του πάρεις στα καλά του καθουμένου το δικό του λάπτοπ!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτούλα είμαστε με την μηχανή και φύγαμε βιαστικά γιατί μας καθυστέρησε μία επίσκεψη που είχαμε και φύγαμε αργότερα από ότι είχαμε υπολογίσει! Πάντως προσπαθώ να βρω τρόπο να τα πούμε κάποια στιγμή!

Μάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

.φιλακια[/color]
Το παιδί είχε όρεξη για μεγαλύτερη έξοδο! Σε μπαράκι έπρεπε να πάτε μετά και όχι να επιστρέψετε!!!!

Eιδατε βρε κορες;απο τωρα ξενυχτης ο γιοκαρινος μας...χαχαχαχαχα.Την επομενη φορα θα τον παω στα μπουζουκια να το ευχαριστηθει!!!!!!!:lol:

Γιατί όχι και ο Θησαυρός χυλοπίτες??? Μωρε του εδωσα χτες και δεν θελω να του δωσω και σημερα ζυμαρικα....λογο δυσκοιλιοτητας....γι αυτο λεω για τραχανα....

Εμ' date=' δίκιο έχει το παιδί! Να του πάρεις στα καλά του καθουμένου το δικό του λάπτοπ!!!![/color']

Αλοιμονο!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

(Τώρα αν με ρωτήσετε τι θα μαγειρέψω σήμερα, δεν ξέρω ακόμη θα αποφασίσω σε λίγο.)

όταν αποφασίσεις ρίξε καμία ιδέα και προς τα εδώ!!!

Τελικά, θα φτιάξω μακαρόνια με σάλτσα γιατί έχω στην κατάψυξη κάποιες ντοματούλες που δε θέλω να τις πετάξω.

Αν θες ιδέα, πες μου τι υπάρχει στα ντουλάπια, στο ψυγείο και στην κατάψυξη και θα σου βρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φωτεινούλα ευχάριστα τα νέα σου από την αυχενική! χαίρομαι!

άννια με το καλό ομορφούλα μου!

αφροδίτη με πρόλαβαν άλλες στην ερώτησή μου για το τί μπορεί να έχεις, αλλά μας αποστόμωσες!

αγγελικούλα ωραία πρέπει να είναι η διαδρομή με τη μηχανή! προτίμησε ντελίβερυ από τα ετοιματζίδικα του σούπερ μάρκετ.

ποιά είπε για αρακά; η ντίντι νομίζω. ο άνηθος τον κάνει πιο γλυκό! αν προσθέσεις κ φρέσκο κρεμμυδάκι είναι μούρλια. το τυί που του ταιριάζει περισσότερο είναι η παρμεζάνα. τυρί γλυκό, αλλά με μια αίσθηση ξινού, π.χ. γραβιέρα.

από κινέζικο έχω να πω ότι δεν βρίσκεις καλό κινέζικο στην επαρχία!

σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!

πλάνταξα γιατί ο φέφος είναι η καρδιά μου κ όταν η καρδιά μου είναι μακριά μου...είμαι για κλάματα! μπες φ.μπ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, θα φτιάξω μακαρόνια με σάλτσα γιατί έχω στην κατάψυξη κάποιες ντοματούλες που δε θέλω να τις πετάξω.

Αν θες ιδέα, πες μου τι υπάρχει στα ντουλάπια, στο ψυγείο και στην κατάψυξη και θα σου βρω.

Τίποτα! χαχαχα! Τώρα που είμαστε οι δυό μας με τον άντρα μου δεν ψωνίζω ποσότητες! Μόνο ότι θα χρειαστώ να μαγειρέψω για την επόμενη μέρα! Γιατι μαγειρεύω ουσιαστικά 2 μέρες. Τις Δευτέρες είμαστε από ταξίδι οπότε τρώμε κάτι πρόχειρο και φτιάχνω κάτι για την Τρίτη και την Τρίτη μαγειρεύω γαι την Τετάρτη. Την Πέμπτη τρώμε ότι απέμεινε από τις προηγούμενες μέρες και την Παρασκευή ταξιδεύουμε!

Σήμερα θα φτιάξω μία μακαρονάδα κι εγώ τελικά με σαλτσούλα που έχω στην κατάψυξη από την προηγούμενη εβδομάδα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Φέφι ωραία είναι με την μηχανή αλλά αρκετά κουραστικό! Ειδικά το Σαββατοκύριακο αυτό που ταξιδέψαμε με απίστευτη ζέστη τα είδα όλα!!!!

Σταματήσαμε βέβαια 2 φορές στην διαδρομή γιατί δεν την βγάζαμε καθαρή διαφορετικά!

Θα μπω μάλλον το απόγευμα...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...