Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

εβιρι εχεις μεγαλα κοριτσια!!!! ετσι 9,5 χρονια διαφορα εχω κι εγω με την αδερφη μου

τι κανει η μεγαλη σου κορη ? σπουδαζει?

Ναι είναι στο Οικονομικό Αθηνών (ΑΣΟΕΕ).

οπως διαβασες παραπανω που ειπα στην ηλιαχτιδα , δεν ξερω κι εγω η ιδια αν θελω να παω για 7 ευρω οχι για 1! τι να το κανω το 1? 5 ευρω θελω μονο για την βενζινη μου ! ειπαμε να δουλευουμε αλλα οχι να μας εκμεταλευονται λογω κρισης...

Το 1 ευρώ ήταν τρόπος του λέγειν. Ίσως φοβάμαι υπέρμετρα όταν διαβάζω και ακούω διάφορα για την κατάσταση στην οποία περιέρχεται η Ελλάδα. Αυτό με κάνει να σκέφτομαι ότι στο άμεσο μέλλον το πρόβλημα στις δουλειές δε θα είναι αν θα δίνουν καλό μισθό, αλλά αν θα υπάρχουν καν. Έτσι σε προτρέπω κι εσένα ό,τι σου τύχει να κάνεις, και μετά, όταν με το καλό βρεις τη δουλειά με τα περισσότερα χρήματα (μακάρι να είναι και 27 και 57 ευρώ) να φύγεις από την προσωρινή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Το 1 ευρώ ήταν τρόπος του λέγειν. Ίσως φοβάμαι υπέρμετρα όταν διαβάζω και ακούω διάφορα για την κατάσταση στην οποία περιέρχεται η Ελλάδα. Αυτό με κάνει να σκέφτομαι ότι στο άμεσο μέλλον το πρόβλημα στις δουλειές δε θα είναι αν θα δίνουν καλό μισθό, αλλά αν θα υπάρχουν καν. Έτσι σε προτρέπω κι εσένα ό,τι σου τύχει να κάνεις, και μετά, όταν με το καλό βρεις τη δουλειά με τα περισσότερα χρήματα (μακάρι να είναι και 27 και 57 ευρώ) να φύγεις από την προσωρινή.

εχεις δικιο κοριτσακι κι εγω αυτα σκεφτομαι μερικες φορες... αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη ειμαι πιο πολυ στον κοσμο μου:rolleyes:

ειμαι σε ενα γαλαζιο συννεφακι και πεταω πανω απο την ελλαδα!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Ζέστη πάλι σήμερα. Τελικά η θάλασσα χτες δεν έβραζε κι έτσι δε χρειάστηκε να της βάλω μακαρόνια.

Το σημερινό μας φαγητό αποτελείται από αποφάγια, έτσι αφού δεν έχω μαγείρεμα θα επικεντρωθώ στις δουλειές του σπιτιού και τα ψώνια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κι απο μας.

Εβιρη,πολυ ζεστηηηηηηηη!!!!!!

Θα λιωσουμε παλι σημερα.Νομιζω οτι ειναι απο τα πιο ζεστα καλοκαιρια φετος.

Σημερα ουτε κι εγω μαγειρευω.Για τον θησαυρο εχω απο χθες τραχανουλη λαχανικων με κοτοπουλακι-βρωμη και φακες λιωμενες που του προσθεσα στο τελειωμα....κι αν και ακουγεται καπως,εγινε πεντανοστιμο!!!!!!

Εμεις θα φαμε....ενα ωραιοτατο πιτογυρακι...:mrgreen:...που το σκεφτομαστε απο μερες,για μεσημεριανο.Το βραδυ ο καλος μου φακες απο χθες που εμειναν κι εγω τονοσαλατα που την λατρευω!

Ο θησαυρος ειναι εντελως καλα σημερα....(βασικα και χθες καλα ηταν)

Δοξα Τον Θεο!!!!!!!

Μακια σας και καλο σκ!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

πολυ ζεστη!!!!ουφφφφ!!!!εμεις ξυπνησαμε κατα τις 10, ετοιμαστηκαμε και πηγαμε σε μια βαπτιση που ηταν στη 1 το μεσημερι!!!ψηθηκαμε!!!τωρα εδω στο σπιτι χαλαρωνω!!!ο αντρουλης βγηκε για καφεδακι με καποιους φιλους, εγω εδω σπιτι. θα ποτισω λιγο τα λουλουδακια , θα ετοιμαστω και θα βγουμε αργοτερα με τους κουμπαρους μας. σημερα φαγαμε ρολο χοιρινο με πατατες στο φουρνο. σας φιλω πολυ πολυυυ!!!καλο σκ σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

εμείς φάγαμε ό,τι περίσσεψε. πήγαμε θάλασσα το πρωί.

το απόγευμα έκανα κρεμούλα με κακάο κ ήταν πολύ καλή! άρεσε στην αγαπούλα μου!

αύριο έχουμε κομμωτήριο μάνα κ κόρη πρωί πρωί!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες τις τσουπρες...Δωρακι μπραβο που ο θησαυρουλης ειναι εντελως καλα!!!!

Τι ζεστη ειναι αυτη σημερα???Σκαω λεμε και εχω να σιδερωσω :( ......Xτες φαγαμε παϊδάκια στο φουρνο με πατατες και σημερα ξεπαγωνω κιμα θα κανω και λαζανια και θα φαμε δεν εχω καμια ορεξη για τιποτα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια γεια σας κι από μένα.

Σήμερα ήμασταν καλεσμένες σε συγγενικό σπίτι που φάγαμε ψητά της σχάρας.

Ελπίζω να πάω στη θάλασσα σε λίγο. Χτες την έχασα επειδή είδα ότι ο καπνός από τις φωτιές γύρισε προς τα 'κει και δεν ήθελα να αναπνέουμε όλο αυτό το τοξικό σύννεφο.

Έντιτ: Μαμά του Κωνσταντίνου καλώς ήρθες στο μαγειροκαφέ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις τσουπρες...Δωρακι μπραβο που ο θησαυρουλης ειναι εντελως καλα!!!!

Τι ζεστη ειναι αυτη σημερα???Σκαω λεμε και εχω να σιδερωσω :( ......Xτες φαγαμε παϊδάκια στο φουρνο με πατατες και σημερα ξεπαγωνω κιμα θα κανω και λαζανια και θα φαμε δεν εχω καμια ορεξη για τιποτα

αυριο γεννας συμφωνα με τις προβλεψεις σου?????

αντε με το καλο!!!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...