Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχουν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία φορά που κατέψυξα έμβρυα,  δύο 3ημερών (grade1) και μετά από ένα μεγάλο χειρουργείο αφαίρεσης ινομυώματος με ανοιχτό χειρουργείο, αποφάσισα να δρομολογήσω την εμβρυομεταφορά. Επικοινώνησα με τον γιατρό μου και τον ρώτησα τι χρειάζεται να ελέγξουμε πριν προχωρήσουμε. Μου είπε για θυροειδή (πάιρνω αγωγή λόγω hashimoto), ασβέστιο και βιταμίνη D. Τίποτα άλλο....Γενικά μου είπε δύσκολα τα πράγματα γιατί φαίνεται και ταλαιπωρημένη η μήτρα....Ποια είναι η γνώμη σας, εσείς τι άλλο ελέγξατε; Σημείωση είμαι 44. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Και μετα απο το τρελο μου μηνυμα αφου τα ειπα και ηρεμησα ας σχολιασω σιγα-σιγα...Εβιρουλα να ευχηθω καλο χειμωνα???Καλως μας ηρθες πισω κοιτα να απολαυσεις τις κορουλες σου τωρα...Ελεν λυπαμαι πολυ για το θειο σου σε κατι τετοια πραγματικα δεν εχω λογια:|:neutral:....Η λαβ ωρε κοπελιες που ειναι?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

ναναι καλα!!!!μας ελειψε!!!

αυτο που σου ειπε η ντιντι η το elc. σε καποιες πολεις που δεν υπαρχει σαν ξεχωριστο καταστημα, βρισκεται μεσα στο mothercare. εχει πολυ καλα εκπαιδευτικα παιχνιδια. δεν ξερω για μαχαιροπιρουνα

μερσί!

Φέφη μπορεί να μην έβαλες το νέο λουκ αλλά εγώ δεν είχα δει ούτε τις τελευταίες οπότε αποζημιώθηκα!;)

Ενα έχω να πω! Η ρύπα έχει ομορφύνει επικίνδυνα!!!

μερσί! :Dκ πού να σας βάλω φωτό με το νέο λουκ!!!!!είναι μια γλύκα! πόση ευτυχία Θεέ μου αξίζω κ μου την δίνεις μαζεμένη!!!!!!!!!

εχεις βαλει φωτο???θα τις δω το βραδυ!!!!μεγεια το μαλλακι σας!!!

μερσί μερσί! το νέο λουκ από Κυριακή βράδυ που θα έχω βγάλει φωτό από τη βάφτιση!

ή μπορεί κ να βγάλω σήμερα που θα είναι με τον γιο της φίλης μου! φέτος ευελπιστώ να συνεργαστούν, γιατί πέρυσι χωριό δεν έκαναν μαζί!:P

αγγελικούλα θα της δώσω!

άννια να μην κλαις κ στεναχωριέται-φοβάται η στρομφίτα σου! είσαι άξια μανούλα κ θα τα βολέψεις! πού θα πάει η πεθερά κ θα γυρίσει κυριακή; ο σύζυγος δουλεύει; κάποια κουνιάδα δεν θα μπορέσει να φανεί χρήσιμη σε τέτοιο περιστατικό;

ντίντι για το σχολείο τα θέλω. πόσο έχουν; έχουμε μάδερκέαρ.

στείλε κ ένα πιατάκι κ για το λαίμαργο της παρέας! :tongue:

η κάντυ λογικά διακοπάρει! μακάρι να περνάνε καλά!

η Αννούλα λέτε να πήγε παραλία; δεν μπήκε τελευταία!

Link to comment
Share on other sites

Ελένη το περιστεράκι μας πήγε στο χωριό για διακοπές και δουλειές! Καλά είναι!

Eυχαριστώ για την ενημέρωση!

Όπως κατάλαβες ακόμα εγκλιματίζομαι!!!:tongue:

η Αννούλα λέτε να πήγε παραλία; δεν μπήκε τελευταία!

Ναι, φυγανε πριν λίγο για μπανάκια!!!

Η σμαρτάκι τι έπαθε;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

περνάει μια φάση, αλλά είναι καλά, όπως κ η οικογένειά της!

καλά μπανάκια στρουμφομάνα!

Αφροδιτούλα, πόσο ταιριάζω με τον αντρούλη σου!!!!!

να συμπληρώσω στη λίστα του κ τον πατσά που τελευταία τον έχω επιθυμήσει!!!!!

το τί γέλιο να βλέπω την κόρη μου να μιλάει με την ξαδέρφη της στο τηλέφωνο! να κατουριέσαι στα γέλια! μιλάει σαν τον ντόναλντ αυτό το παιδί, ασταμάτητα! ακαταλαβίστικα, αλλά πολύ πολύ γλυκούλικα! εβελίνα μου σ'αγαπώ....1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 κουράστηκα!!!...

γυναίκα για δουλειές δεν έχω, αλλά έχω βοήθεια από μάνα κ πεθερά όταν χρειάζομαι τύπου στα δύσκολα να στείλω τη μικρή κ να καθαρίσω ή να μου στείλουν ταπεράκια κ γενικά δεν έχω παράπονο! να είναι καλά!

Link to comment
Share on other sites

υλικα:

  • κοτοπουλο στηθος με κοκκαλο καλυτερα
  • 4-5 κοκκους πιπερι
  • λιγο τζιντζερ(φρεσκο καλυτερα και το τριβεις στον τριφτη)
  • 1 κρεμμυδι κομμενο στα 4 μεχρι τη μεση
  • λιγο μαιντανο ολοκληρο
  • αλατι, πιπερι
  • 1 κονσερβα καλαμποκι
  • 1 κυβο ζωμο κοτας
  • ψιλοκομμενα φρεσκα κρεμμυδακια
  • 1 κουταλια λαδι
  • 4 κουταλακια κορνφλαουρ με 4 κουταλιες νερο (σε ενα ποτηρακι μεχρι να εχει οψη γαλακτος)
  • 1 ασπραδι χτυπημενο με 2 κουταλιες νερο(οχι να γινει μαρεγκα!)
  • προαιρετικα λωριδες ζαμπον (~2 φετες)

εκτελεση:

τα βαζεις στον τοιχο και τα πυροβολας!

:Dπλακιτσα:D

βραζεις το κοτοπουλο σε μια κατσαρολα με νερο μεχρι να καλυπτεται πληρως, με τους κοκκους πιπερι,το τζιντερ, το κρεμμυδι, το μαιντανο και αλατι

οταν κανει αφρο τον βγαζεις καθε φορα με το κουταλι

1 ωρα περιπου να βρασει

το σουρωνεις , το ζουμι το κρατας!!!!!!

στο ζουμι ριχνεις το καλαμποκι, τον κυβο, λιγο τζιντζερ ακομη, τα φρεσκα κρεμμυδακια, αλατι πιπερι λαδι και το αφηνεις να βρασει

το ποτηρακι με το κορνφλαουρ και το νερο το ριχνεις στη σουπα σιγα σιγα ανακατευοντας απαλα(αν δεις οτι ειναι αραιη βαζεις λιγο ακομη)

επειτα το ασπραδι με το νερο το ριχνεις κι αυτο μεσα στη σουπα σιγα σιγα και το ανακατευεις(θελεις να κανει ασπρα νερα-ετσι ειναι η κινεζικη σουπα)

προσθετεις και το κοτοπουλο ψιχα(εκει καιγομαι οσο προσπαθω να το κανω ολο ψιχα και στο τελος κουραζομαι:shock:)

προσθετεις και το ζαμπον και καλη ορεξη!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν προλαβαινω να χαζεψω τον καταλογο, εχω μαθημα σε 1 ωρα

σχολαω 6:30 θα σας πω μετα

τελικα εκανα σπαγγετι...

οι ταλιατελες με το που τις εβαλα στο νερο ειχαν και κατοικιδια μαζι τους:evil:!!!!!!(χθες το αγορασα το πακετο!!!!)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

η μαμά μου το κοτόπουλο το κόβει κομματάκια με το ψαλιδάκι κουζίνας. εγώ ακόμα δεν αξιώθηκα για ψαλιδάκι κουζίνας. όλο το αμελώ!

φαίνεται νόστιμη με τόσα ωραία υλικά!

Link to comment
Share on other sites

η μαμά μου το κοτόπουλο το κόβει κομματάκια με το ψαλιδάκι κουζίνας. εγώ ακόμα δεν αξιώθηκα για ψαλιδάκι κουζίνας. όλο το αμελώ!

φαίνεται νόστιμη με τόσα ωραία υλικά!

κι εμενα το εχει η μαμα μου

ουτε εγω αξιωθηκα να το παρω... απο οτι φαινεται μ'αρεσει να καιγομαι:D

θα μποουσαμε ομως αντι για ψαλιδι να το κοβαμε με μαχαιρι αλλα δεν ειναι το ιδιο.. θελει αυτη η σουπα να ...πως να το πω...ξεψαχνιζεις το κοτοπουλο


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα τέκνα μας εχθές έμειναν στον παππού... είχαμε μια ψιλο-περιπέτεια (υγείας) με την αδερφή της μαμάς μου η οποία είναι άτεκνη, οπότε καταλαβαίνετε.... την γλύτωσε στο τσακ και από τύχη δλδ... πάει σήμερα η μαμά μου σπίτι της (εκτός Αθηνών) να την προσέχει και καλά...

Περαστικά της. Σήμερα είναι καλύτερα;

Εμενα η μαμα μου επεσε καθαριζοντας το μπανιο...:confused:..κουφο ε;

Επεσε πανω στην λεκανη με τα πλευρα της,αλλα στο νοσοκομειο δεν παει κι ας σκουζω ολη μερα εγω!!!!!!

Θα την παμε εμεις ομως σιγουρα,τωρα που θα παμε κατω.

Ελπίζω να μην είναι σοβαρό και σήμερα που γράφω να είναι ήδη καλά. Περαστικά της.

Επισης γυρισε με το κεφαλακι της κατω...Οποτε απο 10/8 και μετα περιμενω...Επομενο ραντεβου γυρω στις 16-20αυγουστου:P

Είσαι τόσο κοντά στη μικρή ζεστή αγκαλίτσα.

χτες μαζεψα μια τσαντα μαυρη σκουπιδιων ρουχα που δε φοραω και μια τσαντα και πηγα και τα δωσα σε μαγαζι charity, και σημερα λεω να κοιταξω να δωσω κι αλλα...

Εγώ τα μαζεύω και τα φέρνω στην Ελλάδα. Κατά κύριο λόγο τα δίνω στο Σύλλογο Πολυτέκνων.

Η Εβίρι διακοπεύει??

Η Έβιρι τώρα αρχίζει να διακοπεύει, γιατί τόσο καιρό τα νεύρα μου δεν έκαναν καθόλου διακοπές.

πλεον τρωμε σχεδον οτι και εμεις χωρις αλατι και ζαχαρη και εχουμε αρχισει και λεμε και κουβεντουλες.

Με λίγα λόγια ποιος σας πιάνει!!!!!!!!!!!!!

βολτάραμε...τί της κάνει εντύπωση ρε παιδιά!!!!!!! να γελάς κ να προβληματίζεσαι...;)

της αρέσουν τα πάρκινγκ!!!!!!στις πυλωτές!

κ οι πινακίδες!!!!!!!"έχει πόγια μαμά κ κεφάλι!!!!!"

"τα χέρια που είναι αγάπη μου;"

με κοιτάζει με απορια!!!!!κ απαντάει "ξαπλώνει μαμά!!!!!!!!":confused:

χαχαχαχαχα

Τωρα ηρθε το φορτηγο να την παραλαβει και σε καμια ωρα ερχετε η καινουρια μας....(ευτυχως αυτη θα την μεταφερουν και θα την συναρμολογησουν οι ιδιοι)..

Καλορίζικη να είναι.

Εμας εχει κολλησει με τα λεωφορεια...οπου κι αν παμε ψαχνει "φουφουια"χαχαχα.

χαχαχαχαχα

Α,δεν σας ειπα....

Πως λεει ο θησαυρος την κρεμουλα..(ειτε αυτη που τρωγεται,ειτε αυτη που βαζουμε σε ποπο-σωμα)..."Μουμουνα"...:tongue:

Και το ονομα του απο "Ηλ"...τωρα το λεει.."ΑΧΑηλ"...και ξετρελενομαι με τον τροπο που το λεει και τονιζει το ΧΑ.:P:p:p

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, αύριο πουρνό πουρνό μπαίνει η κουμπαρούλα μου με ραντεβού να γεννήσει ! Θα έχουμε νέα άφιξη ! Ξεκινήσαμε 2 μας, ως φίλες - φοιτήτριες ακόμη.... γίναμε 4 στην πορεία.... μετά 5, 6, 7 και τώρα 8 ???????????????????? Δεν είναι μαγικό ?????

Να ζήσει το νέο μέλος της κουμπαροοικογένειας.

σε αεροπλάνο την βλέπω να ανεβαίνει όταν με το καλό κάποια στιγμή παντρευτεί η αδερφή του φέφου στην γερμανία κ θα πάμε κ εμείς-φαντάζομαι, βέβαια ποτέ δεν ξέρεις! μπορεί να το κάνουν κ χωρίς εμάς...ξέρω εγώ!!!!!!!

Ελπίζω να υπάρξει τρόπος να συναντηθούμε εκεί.

Χτες γεννησε μια φιλη μου τα διδυμακια της 1800 ο μπεμπης και 2200 η μπεμπα...

Να της ζήσουν.

Eviri, καλώς ήρθες στην πατρίδα!

Σ' ευχαριστώ Ηλιαχτίδα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα, ένα πουλάκι μου σφύριξε ότι είστε καλά κορίτσια:D

Από ζ ξεκινάει το ονομα της...χα χα χα

Βρε καλώς τη Ντάλια!! Τι κάνεις; Καλώς ήρθες στο μαγειροκαφέ.

καλησπερα κοριτσια!πω πω εχω καιρο να γραψω,λιγο ο μπεμπης,λιγο το καλοκαιρι που μυαλλο για φαγητα κ τοπικ χιχιχιχι!!!!γι αυτο κ δεινω το παρον στο φατσα μπουκ,μη με ξεχασετε κιολας χιχιχιχι!!!

λοιπον τα νεα μας οπως τα ξερετε,μεγαλωνουμε ομορφαινουμε κ τα σχετικα!αχ ειναι υπεροχο να εισαι μανουλα αλλα οπως ξερεετε εχει κ μια υπεροχγ κουραση..τι να κανουμε θα μπουμε σε ενα καλο προγραμμα κ ολα θα γινουν ευκολοτερα!

Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε χαίρομαι!!!!!!!!!!

Έβιρι πολύχρονη και η κόρη σου για το 2ο όνομά της! Καλώς μας ήρθες κι ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε κι από κοντά!

Σ' ευχαριστώ για όλα.

Χθες το απόγευμα πήγα επίσκεψη στην κουμπάρα στο Μαιευτήριο πω πω τί ωραία που ήταν ! Παντού μωρά !!! Μου άρεσε !

Ένα από τα όνειρά μου είναι να με αφήσουν να μπω σε ένα μαιευτήριο και να έχω όλη μέρα αγκαλιά τα πιο μικροσκοπικά μωρά, ακόμη και αυτά που έχουν γεννηθεί πριν τον έβδομο μήνα κυήσεως.

α ρε ελληνιδα μανα παντα με την ανυσηχια του να φαει το παιδι της!!!!φαντασου εδω εγω που μονο θηλαζω παλι λεω ελα στρουμφουλη μπορεις να φας λιγο ακομα κ ας μην ξερω ποσο τρωει,ετσι με το μυαλλο μου :tongue::tongue::tongue:!!!!!

Υπάρχει τρόπος σε τακτά χρονικά διαστήματα να εξακριβώσεις πόσο τρώει το μωρό από το στήθος. Νοικιάζεις ζυγαριά το ζυγίζεις, το θηλάζεις και το ξαναζυγίζεις χωρίς να του αλλάξεις πάνα.

Εβιρι διαβασα πως γιορταζε η μικρη σου ή κανω λαθος να την χαιρεσαι!!!!

ηρθατε κ ελλαδα ε?να περασετε τελεια κ να απολαυσης την κορουλα σου οσο παραπανω μπορεις!!!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Δε γραφω τελευταια πολυ, εχω μετακομιση και φουριες!! Η εβιρουλα πως περναει στις διακοπες της ξερει καμμια?

Έλεν πού μετακομίζεις;

Εγώ δεν πέρασα ωραία στις διακοπές μου, αλλά μου φτάνει που είμαι πάλι με τη μεγάλη κόρη, που είδα την πατρίδα και που απόλαυσα θάλασσα και ήλιο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελουδες μου.

Γυρισαμεεεεεεε (δυστυχως,μπουχουυυυυυυυυυ....) πριν λιγες ωρες και αφου τακτοποιησα τα πραγματα,που λιγα δεν τα λες με τπτ και ταισα-μπανιαρισα-κοιμησα το παιδακι μου,μπηκα να μαθω νεα σας.....

φυσικα και σας ζητω συγνωμη γι αυτο,δεν σας διαβασα ολες παρα μονο την πρωτη σελιδα.....για να παρω μια ιδεα.

Να πω συλληπητηρια στην ελενη Αγγλια.....

Πολυ κριμα.......

Εγω ξερω πως ειναι να χανεις δικο σου ανθρωπο σε τετοια ηλικια.....

εχασα τον μπαμπουλη μου μολις στα 47 του!!!!:(

Καλο παραδεισο!!!!!!

Αννια μου,λιγο εμεινε......υπομονη και οχι πανικο.ολα θα πανε τελεια!!!!

Εμεις περασαμε υπεροχα....

Βγηκαμε αρκετα,περασαμε πολυ ομορφα κι εμεις κι ο θησαυρος ο οποιος γεμισε παιχνιδια το σπιτι της γιαγιας και μπαλονια γκαμυ μπερ,απο το πανηγυρι του χωριου μου....αλλα το καταχαρηκαμε ολοι.

Οπως ειναι φυσικο,ΔΕΝ κοιμηθηκαμε καλα,διοτι υπνος-παιδι και ξενυχτια...δεν δενουν μεταξυ τους...αλλα δεν με νοιαζει καθολου....

το σημαντικοτερο ειναι οτι ημασταν ολοι μαζι..περασαμε σουπερ...και ανανεωθηκαμε..

τι καλυτερο...!!!!

Μαζι μας σημερα φεραμε κι οτι βιολογικο υπηρχε στους κηπους μας....

Ντοματες-κολοκυθακια-πιπεριες-αγγουρακια απο την μανουλα μου και αχλαδια-συκα απο τον κηπο της πεθερουλας μου....αααα και 4 κοτοπουλα ντοπια,ενα κουνελι και πολλααααααααααα φρεσκα αλουλακια.....(αυγουλακια)..που λεει και το σπλαχνο μου,που ξετρελαινετε για αυτα,.......απο τις θειες μας.Να ναι καλα!!!!

Γεμισαμε το ψυγειο φουλ.

Φεραμε και φαγια απο την μανουλα,μακαρονια με κιμα και κολοκυθοπιτα

Α,οσο για την μανουλα μου...πηγαμε νοσοκομειο για εξετασεις στα πονεμενα πλευρακια της.....τελικα ειχε πολους μωλωπες...και ενα μικρο καταγματακι.......ευτυχως δλδ....φτηνα την γλυτωσαμε!!!!!

Αυτες τις μερες με προβλημματισε ομως βρε κοριτσια και θελω την γνωμη σας.συνεχεια αισθανεται κομμενη,χωρις πολλες αντοχες και συνεχεια θελει να κοιμαται...αλλα ως γνωστο,δεν ηθελε να παμε στο γιατρο για εξετασεις......ανησυχω ομως.....,μηπως ξξερει καμια σας που μπορει να οφειλεται;

Φιλια σε ολες σας κοριτσαρες μου,μου λειψατε πολυ.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!!πως ειναι τα κεφια σημερα???εγω νιωθω λες και με χτυπουσαν ολη τη νυχτα!!!τοση κουραση!!!χθες μεχρι τις 11 εκανα δουλειες. μουμεινε για σημερα κουζινα και μπανια. θα μου πειτε μονο η κουζινα θελει ποση ωρα. θα τελειωσω ομως σημερα. θα κανω και ενα γενικο σκουπισμα σφουγγαρισμα γιατι ο αντρουλης ειναι μπες βγες ολη την ωρα και τελος!!!και απο αυριο ξεκουραση!!!εχει πολυ ζεστη παλι σημερα!!!ορεξη για δουλεια μηδεν!!

δωρα καλως ηρθατε, χαιρομαι που περασατε τοσο καλα. εβιρυ καλη συνεχεια στις διακοπες σου. φεφη εμενα η μαμα μου μου το πηρε το ψαλιδι, γιατι αν περμενε απο μενα....ακομη θα περιμενε!!!

κανενα νεο απο την ιωαννα εχουμε???αντε βρε κοριτσια να μαζευτουμε παλι, δεν μαρεσει τοση ερημια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Σήμερα βαριέμαι απίστευτα και προβλέπεται να καιγόμαστε.... Φύλλου δεν κουνιέται!

Περιμένω να ερθει το μεσημέρι να πάω να κάνω μαλλί και το απόγευμα πάμε για εγγραφή στον παιδικό!

Σήμερα τρώμε κοτόπουλο με λαζάνια!

Δωράκι αυτά τα συμπτωματα που αναφέρεις ταιριάζουν σε υπερκόπωση αλλά καλό είναι να κάνει εξετάσεις.

Κάλως μας ήρθατε και ελπίζω να το επαναλάβετε σύντομα!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

dwraki (ειμαι καινουρια στην παρεα:D) δεν ξερω τι ακριβως επαθε η μαμα σου αλλα ευχομαι να ειναι ολα περαστηκα και γρηγορα(μηπως ειναι απο τη ζεστη? οσο μεγαλωνουν οι ανθρωποι δεν την παλευουν με τη ζεστη...:|)

stafroditi2353 εξακολουθω να σε θαυμαζω!!! ελπιζω να μην κοιμηθεις σημερα πανω στο γραφειο στη δουλεια! παντως προσωπικα , σημερα θα ξεκουραζομουν και θα εκανα κουζινα και μπανιο αυριο(για να μη σου πω κουζινα αυριο , μπανιο μεθαυριο!!:rolleyes:)

eleni2008 πως το συνδιαζεις το κοτοπουλο με τα λαζανια???:shock::shock:

τα λαζανια που κανω , ειναι κατι ορθογωνια και βαζω κιμα και μπεσαμελ

εγω σημερα δεν εχω ιδεα τι θα μαγειρεψω!!!! σημερα εχει και γενεθλια ο ντιντος μου (βασικα επειδη το didi ειναι απο το καρτουν με το εργαστηριο του dexter, να λεω τον ντιντο ντεξτερ? ή θα μπερδευεστε???)

τελος παντων που εμεινα α ναι εχει γενεθλια ο ντιντοντεξτερ , γινεται 35, και εχω μαθημα 4:30-6:30 και εχω ραντεβου με τον ενδοκρινολογο στις 7:30 μετα εχω κανονισει παρτι εκπληξη να μαζευτουν ολοι (και τα πεθερικα ) στης μαμας μου και να παμε εκει με το που τελειωσουμε με τον γιατρο και καλα γιατι θα κανει πιτσα η μαμα μου για να πιασουμε κανενα κομματακι και με το που μας ανοιξουν surprise!!!!!! η τουρτα θα ειναι cheesecake θα την κανει και αυτη η μαμα μου!!!:D:D:D

αλλα ειλικρινα το μεσημερι δεν εχω ιδεα τι θα φαμε:confused:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...