Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

φέτος πάτε νήπια, σωστά; ίσα με την ανεψιά μου είναι το μαράκι!

καλέ γιόρταζε η αγάπη σου; μαρία δεν την λένε ή πάλι με χαντάκωσε το αλτσχάιμερ;

άσχετο διάβασα ότι το τσάι του βουνού κάνει θαύματα για το αλτσχάιμερ κ βάλθηκαν οι ευρωπαίοι να το καταναλώνουν με τις κανάτες!!!!!ιδίως οι βόρειοι!

κ εμείς εδώ κολλήσαμε στον φραπέ!!!!!!!

από πού να πάρω μαχαιροπίρουνα για το αγαπάκι μου λέτε; παρουσίαση δεν παίρνω, το κατάλαβα!!!!!!!

αλλά θέλω να είναι καλά ποιοτικά. για πείτε!!!!

χρόνια της πολλά, χαρούμενα, με υγεία κ καλή πρόοδο!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

kaλως σας βρηκα και χαρηκα για το καλωσορισμα που μου κανατε :D:D

τα τικερακια μου τωρα: το πρωτο ειναι ποσο εβδομαδων ειμαι με βαση υπερηχο (ο μπεμπης ειναι 3 μερες μεγαλυτερος κανονικα ειμαι 17 εβδομαδων ) και το δευτερο ειναι ποσες εβδομαδες εχω μεχρι την ΠΗΤ μου! γι'αυτο αν δειτε απο κατω γραφει μεχρι&

θα σας μαθω σιγα σιγα

αλλα σημερα εμφανιστηκατε ολες μαζι

απο αδεια και διακοπουλες να φανταστω

τωρα μολις εκατσα, τοση ωρα εψηνα μελιτζανες , τηγανιζα πατατες , εψηνα κιμα και εφτιαξα και μπεσαμελ

τι φαγητο εκανα????:D:D:D

τωρα ψηνεται στ φουρνο και ειπα να ξεκουρασω το κορμι μου και τον μπεμπη μου , απο τις 1 η ωρα ειμαι ορθια!

α!!! για το αλτσχαιμερ, δεν εχω κατι ακουσει για το τσαι αλλα εχω ακουσει οτι παιχνιδια που βαζει το μυαλο να σκεφτεται(οπως σουντοκου) βοηθουν πολυ στην καθυστερηση του αλτσχαιμερ

εγω εχω ηδη την αδερφη της γιαγιας μου που τ εχει παθει, η γιαγια μου μας κανει κατι νερα

και τη μανα μου την κοροιδευω οτι θα παθει αλτσχαιμερ γιατι ξεχναει κι αυτη

δεν φοβαμαι μην το παθω , φτανει να αναγνωριω το παιδι μου!! μονο αυτο κανενας αλλος δεν με νοιαζει τοσο πολυ οσο το παιδακι μου!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα αγαπημενες μου!!!

τι κανετε???ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα αγαπακια σας ακομη καλυτερα!!!εγω γυρισα σημερα στη δουλεια μετα απο μια εβδομαδα ξεκουρασης και αποτοξινωσης και υπολογιστη και τβ. και του χρονου ναμαστε καλα!!!ντιντι καλως μας ηρθες, με το καλο το μωρακι σου!!!πολλες απουσιες βλεπω!!!φεφακο καλο κουραγιο στη δουλεια, χαρηκα πολυ που τα ειπαμε, νασαι καλα. αγγελικουλα δουλευεις και εσυ???τα παιδια καλα???συμπεθερακο μου τι επαθες???ποιος σε πειραξε ναρθω να καθαρισω!!!χρονια πολλα και σε ολους τους εορταζοντες!!!καλες διακοπες σε ολες οσες λειπουν και καλο πειξιμο για εμας τις υπολοιπες!!!σας φιλω!!!σημερα ειμαι πολυ χαλαρη, ακομη σε διακοπες ειμαι!!!αιντε, αιντε!!!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες ντίντι! πώς το κάνεις το κεμπάπ;

αγγινάρες μπλου αχ!!!!!

με το καλό το μπεμπάκι σου!!!!!γερό κ με έναν πόνο!

ούτε εγώ έτρωγα τόνο στην εγκυμοσύνη...

υπάρχουν όμως τόσα άλλα να φατε μάνα κ τέκνο!!!!!

φιλούρες!

καλημέρες κ καλή εβδομάδα! κ καλά κουράγια στη δουλειά...

άννια, έφαγες το γάιδαρο, έμεινε η ουρά! καλή λεφτεριά μικρούλα μου!

ξεχασα να απαντησω για το κεμπαπ!!! το παιρνω ετοιμο απο το χασαπη αχχαχαχαχαχαχαχ

εσυ φεφι ποσα μωρακια -παιδακια εχεις ?(να σας μαθαινω σιγα σιγα:D)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω τη μαγειροπαρέα!!!

Ειμαι κι εγώ... παρούσα!!!

Όπως ήδη ξέρετε μπαίνω, σας διαβάζω, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω...

Τώρα βρήκα ευκαιρία.

Εμείς σήμερα ξεκινήσαμε δίαιτα. Καιρός ήταν...

Φάγαμε κοτόπουλο στο φούρνο με σαλάτα και τυράκι.

Αύριο μάλλον θα κάνω μπάμιες (ή αλλιώς μπλου αχ). Μπορεί να μην αρέσουν σε πολλές, εμείς όμως τις τσακίζουμε.

Αυτά από εμένα... Ελπίζω να τα πούμε σύντομα.

Φιλιά σε όλες!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να ρωτησω κατι.... το μπλου αχ τι ειναι:D δικο σας να φανταστω... το ειπατε και στις αγγιναρες μου και ηλιαχτιδα το ειπες για τις μπαμιες σου

ολα τα λαδερα τα λετε ετσι?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μηπως εχει σχεση με την τουαλετα... :shock:μπλουμ ,....αχ:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα!!!!τι κανετε???εγω καλα ας πουμε!!!καμμια ορεξη για δουλεια παλι σημερα!!πφφφφφ, πως θα βγει η μερα οεεοοοο????κατα ταλλα ησυχια, σημερα τρωμε φασολακια και επισης ξεκιναω το απογευμα γενικη!!!το μωρακι μου καλα ειναι, διασκεδαζει με τους παπουδες-δοξα τον θεο!!!

ντιντι μπλιαχ σημαινει!!!!χαλια δηλαδη!!!

ηλιαχτιδα δεν νομιζω να εχεις αναγκη απο διαιτα!!!

φεφακο τι κανεις???την τσακισες την σοκολατα χθες τελικα???κουρευτηκατε??

αγγελικουλα, τα παιδια γυρισαν???

ιωαννα με γεια οι τσαντες σας!!!

η συμπεθερα μου διακοπευει???μακαρι ναναι καλα!!!

σας φιλωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

kaλως σας βρηκα και χαρηκα για το καλωσορισμα που μου κανατε :D:D

τα τικερακια μου τωρα: το πρωτο ειναι ποσο εβδομαδων ειμαι με βαση υπερηχο (ο μπεμπης ειναι 3 μερες μεγαλυτερος κανονικα ειμαι 17 εβδομαδων ) και το δευτερο ειναι ποσες εβδομαδες εχω μεχρι την ΠΗΤ μου! γι'αυτο αν δειτε απο κατω γραφει μεχρι&

θα σας μαθω σιγα σιγα

αλλα σημερα εμφανιστηκατε ολες μαζι

απο αδεια και διακοπουλες να φανταστω

τωρα μολις εκατσα, τοση ωρα εψηνα μελιτζανες , τηγανιζα πατατες , εψηνα κιμα και εφτιαξα και μπεσαμελ

τι φαγητο εκανα????:D:D:D

μακαρόνια α λα κρεμ;:tongue:;)

τωρα ψηνεται στ φουρνο και ειπα να ξεκουρασω το κορμι μου και τον μπεμπη μου , απο τις 1 η ωρα ειμαι ορθια!

α!!! για το αλτσχαιμερ, δεν εχω κατι ακουσει για το τσαι αλλα εχω ακουσει οτι παιχνιδια που βαζει το μυαλο να σκεφτεται(οπως σουντοκου) βοηθουν πολυ στην καθυστερηση του αλτσχαιμερ

εγω εχω ηδη την αδερφη της γιαγιας μου που τ εχει παθει, η γιαγια μου μας κανει κατι νερα

και τη μανα μου την κοροιδευω οτι θα παθει αλτσχαιμερ γιατι ξεχναει κι αυτη

δεν φοβαμαι μην το παθω , φτανει να αναγνωριω το παιδι μου!! μονο αυτο κανενας αλλος δεν με νοιαζει τοσο πολυ οσο το παιδακι μου!!!

ανήκεις δικαιωματικά στο κλαμπ μας!!!!είμαστε κ εμείς τρελαμένες με τα τέκνα μας!

καλησπερα αγαπημενες μου!!!

τι κανετε???ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα αγαπακια σας ακομη καλυτερα!!!εγω γυρισα σημερα στη δουλεια μετα απο μια εβδομαδα ξεκουρασης και αποτοξινωσης και υπολογιστη και τβ. και του χρονου ναμαστε καλα!!!ντιντι καλως μας ηρθες, με το καλο το μωρακι σου!!!πολλες απουσιες βλεπω!!!φεφακο καλο κουραγιο στη δουλεια, χαρηκα πολυ που τα ειπαμε, νασαι καλα.

μερσί ομορφούλα!

ξεχασα να απαντησω για το κεμπαπ!!! το παιρνω ετοιμο απο το χασαπη αχχαχαχαχαχαχαχ

εσυ φεφι ποσα μωρακια -παιδακια εχεις ?(να σας μαθαινω σιγα σιγα:D)

ωραίος ο χασάπης!

μία κ μονάκριβη!!!!!!την Ρύπα!!!!!τον Οκτώβρη γίνεται 3 χρόνων!!

Καλησπερίζω τη μαγειροπαρέα!!!

Ειμαι κι εγώ... παρούσα!!!

Όπως ήδη ξέρετε μπαίνω, σας διαβάζω, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω...

Τώρα βρήκα ευκαιρία.

Εμείς σήμερα ξεκινήσαμε δίαιτα. Καιρός ήταν...

Φάγαμε κοτόπουλο στο φούρνο με σαλάτα και τυράκι.

Αύριο μάλλον θα κάνω μπάμιες (ή αλλιώς μπλου αχ). Μπορεί να μην αρέσουν σε πολλές, εμείς όμως τις τσακίζουμε.

Αυτά από εμένα... Ελπίζω να τα πούμε σύντομα.

Φιλιά σε όλες!!!

γειά σου ηλιαχτίδα μου!

χθες έκανα σπανακόρυζο για σήμερα!

σήμερα θα δω τί θα μαγειρέψω για αύριο...ή που θα δώσω παραγγελιά στη μανούλα για γεμιστές πιπεριές, ένεκα που έχω κ σιδέρωμα!!!!

να ρωτησω κατι.... το μπλου αχ τι ειναι:D δικο σας να φανταστω... το ειπατε και στις αγγιναρες μου και ηλιαχτιδα το ειπες για τις μπαμιες σου

ολα τα λαδερα τα λετε ετσι?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μηπως εχει σχεση με την τουαλετα... :shock:μπλουμ ,....αχ:D

η κόρη μου δεν λέει μπλιαχ, το λέει μπλου αχ!!!!

ο γιος της κάντυ μας το λέει μπλιχ!!!!!:P

καλημερα καλημερα!!!!τι κανετε???εγω καλα ας πουμε!!!καμμια ορεξη για δουλεια παλι σημερα!!πφφφφφ, πως θα βγει η μερα οεεοοοο????κατα ταλλα ησυχια, σημερα τρωμε φασολακια και επισης ξεκιναω το απογευμα γενικη!!!το μωρακι μου καλα ειναι, διασκεδαζει με τους παπουδες-δοξα τον θεο!!!

ντιντι μπλιαχ σημαινει!!!!χαλια δηλαδη!!!

ηλιαχτιδα δεν νομιζω να εχεις αναγκη απο διαιτα!!!

φεφακο τι κανεις???την τσακισες την σοκολατα χθες τελικα???κουρευτηκατε??

αγγελικουλα, τα παιδια γυρισαν???

ιωαννα με γεια οι τσαντες σας!!!

η συμπεθερα μου διακοπευει???μακαρι ναναι καλα!!!

σας φιλωωω!!!

επιστρέφοντας σπίτι τσάκισα ένα παγωτό με καβουρδισμένο αμύγδαλο κ σοκολάτα απ' έξω κ βανίλια από μέσα! εεεεεεεε μααααααα!!!!!!

έστρωσα τα ριχτάρια που είχε πλύνει ο φέφος μου-θησαυρός!!!!

μαγείρεψα κ αφού ήρθε το παιδί μου κ το τάισα κρεμούλα φύγαμε για βολτούλα!

ψώνισα κάτι βιβλία δώρα για παιδάκια κ πήγαμε κομμωτήριο!!!!!η μασκότ του κομμωτηρίου η ρύπα!!!!!το απόλαυσε κ η ρύπα κ η κομμώτρια κ όλο το κοινό, πελάτισσες, βοηθοί!!!!!!! μετά πήγαμε στο γραφείο του μπαμπούλη του γλυκούλη! τί καμάρι ν απερπατάς με το παιδί σου στο πλευρό σου!!!!!!!

χθες αργήσαμε να κοιμηθούμε οικογενειακώς! η ρύπα ζήτησε τον μπαμπά της για να κοιμηθεί!!!!!διάγει φάση έντονης μπαμπακίτιδας κ το απολαμβάνω!!!!! μαζί παίζουν, μαζί μιλάνε, μαζί να κοιμηθούν!!!!!:Dτί καλά!

φιλούρες!!!!!!

εδώ γύρω θα είμαι, γράφτε καλέ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμένα!!!

ηλιαχτιδα δεν νομιζω να εχεις αναγκη απο διαιτα!!!

Αφροδίτη μου, δυστυχώς έχω... Μέσα σε 1,5 χρόνο μετά το γάμο πήρα 15 κιλά. Μετά έμεινα έγκυος και πήρα άλλα 8, τα οποία ευτυχώς έχασα (αλλά έμεινε αυτή η καταραμένη η κοιλιά).Τώρα λέω να χάσω τουλάχιστον τα 10 (αν και δε θα με χαλούσαν και τα 15, αλλά βάζω μικρούς στόχους για να τους πετυχαίνω)

γειά σου ηλιαχτίδα μου!

χθες έκανα σπανακόρυζο για σήμερα!

Υπέροχο φαγητό... Θα το κάνω κι εγώ κάποια στιγμή.

επιστρέφοντας σπίτι τσάκισα ένα παγωτό με καβουρδισμένο αμύγδαλο κ σοκολάτα απ' έξω κ βανίλια από μέσα! εεεεεεεε μααααααα!!!!!!
Και πολύ καλά έκανες...
έστρωσα τα ριχτάρια που είχε πλύνει ο φέφος μου-θησαυρός!!!!
Πράγματι!!!
η ρύπα ζήτησε τον μπαμπά της για να κοιμηθεί!!!!!διάγει φάση έντονης μπαμπακίτιδας κ το απολαμβάνω!!!!! μαζί παίζουν, μαζί μιλάνε, μαζί να κοιμηθούν!!!!!:Dτί καλά!
Αχ! Τι καλα!

Τώρα τελευταία κι ο δικός μου την περνάει αυτή τη φάση. Θέλει να είναι όλη μέρα μαζί του. Αν κάνει το λάθος και βγει από το δωμάτιο, γίνεται πανικός...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

από το Σάββατο η ρύπα έχει ξετρελαθεί με τα πλέη μομπίλ! τα έλεγε ως τώρα μπίλι μπόη ή πίρη μπόη κ δεν καταλαβαίναμε τί εννοούσε!

μέχρι που την πήγαμε στα τζάμπο κ άρχισε να τσιρίζει μπίλυ μπόη. κατάλαβα ότι εννοούσε τα πλέημομπίλ αφού κοίταζε τα ανθρωπάκια στην πρόσοψη του καταστήματος.!!!!!!!!!!!

της πήραμε μια πριγκίπισσα με το βαλιτσάκι κ τα εξαρτήματα κ έκτοτε παίζει με τον φέφο(επίσης φανταικός του είδους)!!!!!!μεγάλη λατρεία!!!!!τα παίρνει μαζί της στη γιαγιά κάθε πρωί κ τα κουβαλάει πίσω στο σπίτι το απόγευμα!!!!!κοιμάται μαζί τους...κ εμείς μαζί!!!!

πλέον μετά από προσπάθειες τα λέει πέλο μπιλ!!!!!!!

τα μαλλάκια της έγιναν πολύ όμορφα κ επιτέλους φάνηκε το προσωπάκι της!!!!

μπεμπεκίζουμε οικογενειακώς!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαίρετε!

Για σήμερα μαγείρεψα τουρλού στο φούρνο.

Νυστάζω!!!!

annia οι πολλές τσάντες είναι για τα πολλά γράμματα που θα μάθει η Μαριώ σου στο νήπιο!!! Καλή αρχή να έχετε!

Φεφίκο πάρε μαχαιροπήρουνα από ένα μαγαζί με είδη σπιτιού. Μην είναι πολύ ακριβά και τα κλαίς πάλι! Αν το παγωτό που έφαγες χτες ήταν σοκολάτα θα ήταν καλύτερο!! Με γειά το μαλλάκι της Ρύπας! Με πλέι μομπίλ έπαιζα κι εγώ όταν ήμουν μικρή!

didi&k και τα σταυρόλεξα βοηθούν στην καταπολέμηση του αλτσχάιμερ, τα οποία και λύνω μανιωδώς!

Αφροδιτούλα καλώς ήρθες! Τα παιδιά είναι μία χαρά! Στα Γιάννενα τώρα!

Ηλιαχτίδα είμαι σε αυτές που συγκαταλέγουν τις μπάμιες στην κατηγορία μπλου αχ!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου ουφ μολις εκατσα,πηρε η πεθερα τα παιδια και πηγανε τζαμπο και ετσι βρηκα ευκαιρια να σκουπισω και να σφουγγαρισω μαγειρευω και γιουβαρλακια που σκεφτομαι να τα κανω με αλευρολεμονο και οχι με αβγολεμονο ελπιζω να τα πετυχω:rolleyes:..Απο χτες εχω ψιλοπονακια αλλα δεν με βλεπω να γενναω νωριτερα απο της 25 η κοιλια μου ειναι ψηλα ακομα :confused::confused::confused:,,,Χτες ηρθε και η κοπελα να μου κανει πεντικιουρ γυαλισε η πατουσα μου μιλαμε:tongue:....Φεφη μου σε ευχαριστω για τις ευχες,οσο για το σχολειο αχ ποτε μεγαλωσε ετσι η σκατουλα μου ολοκληρη κοπελα εγινε....


:-D

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙ!!!!

δεν περναει η ωρα να φυγω λεμε!!!σημερα ξεκιναω γενικη στο σπιτι. θαμαι ολομοναχη το απογευμα και ειπα να το εκμεταλλευτω. θα λαμποκοπησω τα υπνοδωματια. εβγαλα χθες τις κουρτινες , τις επλυνα, θελουν μονο σιδερο, αφου καθαριστουν τζαμια και αλουμινια.θα βγαλω και τα στρωματα να αεριστουν, κοινως θα το κανω καλοκαιρινο. λιγο λιγο καθε απογευμα, θα τελειωσω μεχρι το τελος της βδομαδας.

αννια μην κουραζεσαι..λιγο εμεινε και θαχεις την μπουμπου αγκαλιτσα!!!

θα συμφωνησω με αγγελικουλα-παρε φθηνα μαχαιροπηρουνα να μην τα κλαις!!!μακια αγγελικη!!

φεφη μου με γεια τα παιχνιδια σας!!!και εγω επαιζα με playmobil λογω του αδερφου. η μικρη μου δεν ταχει ανακαλυψει ακομη!!

ηλιαχτιδα δεν θα μιλησω για κιλα, γιατι θα πηδηχτω απτο παραθυρο!!σημ λεω να πω στον αντρα μου που θα ειναι εξω να μου φερει γλυκο απτο αγαπημενο μου ζαχαροπλαστειο, μιας και θα ειναι στον δρομο του!!!

Link to comment
Share on other sites

Τζα!!!!

Γεια σας κουκλίτσες μου!!!! Καλώς σας βρήκα και πάλι!

Όπως καταλάβατε i am back!!!!

Και του χρόνου λοιπόν για όσες τελειώσαμε από τις διακοπές μας και καλή συνέχεια σε όσες είναι τώρα διακοπές!!

Eleni2008, επειδή δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω να σου ευχηθώ για την κόρη σου, σου εύχομαι από τώρα. Να είναι πολύχρονη! Να περάσετε υπέροχα στο πάρτυ σας!!!
Καταρχήν να ευχηθώ χρόνια πολλά στην Ελένη για τα γενέθλια της κόρης της! Ελενίτσα να την χαίρεσαι την κουκλίτσα σου, έστω και λίγο ετεροχρονισμένα!

Σας ευχαριστώ αγαπούλες! Το πάρτυ μας ήταν τέλειο και τα μικρά καταευχαριστήθηκαν παιχνίδι!

Επειδή αύριο δεν προβλέπεται να μπω στο παρεάκι μας, λέω από σήμερα χρόνια πολλά στην Ελενίτσα μας! Να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου και να χαίρεσαι την Λουκίτσα σου! Και τον αντρούλη σου εννοείται!!!
Γενεθλιάζει η Ελένη μας αύριο;

Χρόνια σου πολλά κούκλα μου,να χαίρεσαι την ομορφοοικογένεια και να σεχαίρεται και αυτή!

Να'στε καλά κοριτσάκια μου και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!

Να σας πω και τα νέα μας!

Κάναμε μπανάκια, πήγαμε Αμμουλιανή με την μικρή η οποία ξετρελάθηκε με το καράβι (ακόμα με ρωτάει πότε θα ξαναπάμε)!!! Στο μεταξύ μας έτυχαν διάφορα στραβά αλλά δεν το έβαλα κάτω κι έτσι αμέσως μετά φύγαμε για Μυτιλήνη που μας καλεσε ένας φίλος του χάμπυ και μπόρεσα να πάω να προσκυνήσω στους Αγίους γιατί μόνο γι'αυτό πήγα.

Εχω ανάψει κεράκι σε όλες.

Εγώ συνεχίζω να ταλαιπορούμαι με πίεση, αυχένα και δόντια κι έτσι από σήμερα παίρνω σβάρνα τους γιατρούς και από βδομάδα κανονίζω ευχέλαιο!

Τα ευχάριστα!

Περάσαμε με το εσπα στον παιδικό μας!!!!

Ιωαννάκι με το καλό κοριτσάκι μου! Λίγο κουράγιο ακόμη!

Να καλοσωρίσω την Ντάλια (που πολύ χάρηκα που την είδα στο τόπικ μας), και την Ντίντι!

Σας είπα πόσο μου λείψατε;;;;;;:rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε!

Για σήμερα μαγείρεψα τουρλού στο φούρνο.τελικά ο φέφος μου ζήτησε αρακά...ήμαρτον από σπανακόρυζο σε αρακά! :confused::shock:

Νυστάζω!!!!κ εγώ ακόμα!

Φεφίκο πάρε μαχαιροπήρουνα από ένα μαγαζί με είδη σπιτιού. Μην είναι πολύ ακριβά και τα κλαίς πάλι! ήδη σκέφτομαι να της πάρω κάτι μαχαιροπίρουνα από καρφούρ με άσπρη βάση-λαβή. φθηνά κ όμορφα!

Αν το παγωτό που έφαγες χτες ήταν σοκολάτα θα ήταν καλύτερο!! από Κωνσταντινίδη ήταν, όνειρο!;)

Με γειά το μαλλάκι της Ρύπας! Μερσί!

έγινε ξανά κοριτσάκι...πριν έμοιαζε με πιθηκάκι με τόσο μαλλί!!!!!τον Μόγλη είχα κόρη! τώρα μου είπε η κομμώτρια ότι μοιάζει στο κοριτσάκι που παίζει στην νταντά-νάνη φάην!

Με πλέι μομπίλ έπαιζα κι εγώ όταν ήμουν μικρή!

κ εγώ! αλλά όχι κυρίως με αυτά! ο φέφος έχει λατρεία...

Καλησπερα κοριτσια μου ουφ μολις εκατσα,πηρε η πεθερα τα παιδια και πηγανε τζαμπο

μπράβο της!

και ετσι βρηκα ευκαιρια να σκουπισω και να σφουγγαρισω

το σύνδρομο της καθαρής φωλιάς!:)

μαγειρευω και γιουβαρλακια που σκεφτομαι να τα κανω με αλευρολεμονο και οχι με αβγολεμονο ελπιζω να τα πετυχω:rolleyes:..

το έχεις δοκιμάσει αυτό το αλευρολέμονο από κάπου αλλού κ σου άρεσε;

Απο χτες εχω ψιλοπονακια αλλα δεν με βλεπω να γενναω νωριτερα απο της 25 η κοιλια μου ειναι ψηλα ακομα :confused::confused::confused:,,,Χτες ηρθε και η κοπελα να μου κανει πεντικιουρ γυαλισε η πατουσα μου μιλαμε:tongue:....Φεφη μου σε ευχαριστω για τις ευχες,οσο για το σχολειο αχ ποτε μεγαλωσε ετσι η σκατουλα μου ολοκληρη κοπελα εγινε....

ναι ρε φίλε! μεγαλώνουν λες στον ύπνο τους; το ένα βράδυ τα φιλάς για καληνύχτα κ το πρωί έχουν γίνει μεγάλοι άνθρωποι!!!!!Μέγας είσαι Κύριε!!!!!:D

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙ!!!!

δεν περναει η ωρα να φυγω λεμε!!!σημερα ξεκιναω γενικη στο σπιτι. θαμαι ολομοναχη το απογευμα και ειπα να το εκμεταλλευτω. θα λαμποκοπησω τα υπνοδωματια. εβγαλα χθες τις κουρτινες , τις επλυνα, θελουν μονο σιδερο,

το μόνο σίδερο με έκανε να σταθώ κ να ξεροκαταπιώ το σάλιο μου!

μαρή το δύσκολο είναι το σιδέρωμα στις κουρτίνες!

αφου καθαριστουν τζαμια και αλουμινια.θα βγαλω και τα στρωματα να αεριστουν, κοινως θα το κανω καλοκαιρινο. λιγο λιγο καθε απογευμα, θα τελειωσω μεχρι το τελος της βδομαδας.

θα συμφωνησω με αγγελικουλα-παρε φθηνα μαχαιροπηρουνα να μην τα κλαις!!! Ο.Κ. κατοχυρώθηκε!

φεφη μου με γεια τα παιχνιδια σας!!!μερσί!

και εγω επαιζα με playmobil λογω του αδερφου. η μικρη μου δεν ταχει ανακαλυψει ακομη!!

ηλιαχτιδα δεν θα μιλησω για κιλα, γιατι θα πηδηχτω απτο παραθυρο!!σημ λεω να πω στον αντρα μου που θα ειναι εξω να μου φερει γλυκο απτο αγαπημενο μου ζαχαροπλαστειο, μιας και θα ειναι στον δρομο του!!!

όταν τα ανακαλύψει θα με θυμηθείς!!!!!!παίζει με τις ώρες με ιστορίες αυτοσχέδιες κ μιλάει ακατάπαυστα!!!!!!χαρούμενη!!!!!:D

επίσης κάτι άλλες κούκλες κ μπάρμπη που πήραμε τις κάνουμε μπάνιο κάθε βράδυ!!!!!εννοείται!!!!" όμορφα κορίτσια είναι τα καθαρά κορίτσια" αυτό της το λέω από μωρό κ το λέει. άλλο που δεν το έχει εμπεδώσει...;)

πήραμε κ το κουτάβι που ένιωθε μοναξιά του Τριβιζά κ το μυστικό ποντικοσυμβούλιο του Αισώπου με μετάφραση της Ζαιρη, πολύ καλά κ τα δύο! η γιαγιά μας πήρε το ένα κεράκι για το ρινοκεράκι του Τριβιζά, το οποίο πραγματικά λάτρεψε η ρύπα μου! σας τα προτείνω ανεπιφύλακτα.

ΣΕ ΕΜΑΣ ΕΛΛΕΙΨΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!!!!!!!!!!Ελένη μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!φιλάκια στα μαγουλάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...