Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Alex@ είπε:

      Κορίτσια καλησπέρα!!

      Έχω μια απορία για τις αναρρωτικες. Τώρα είμαι με την ειδική άδεια υποβοηθουμενης των 7 ημερών. Όταν τελειώσουν αυτές, μπορεί ο γυναικολόγος να μου γράψει αναρρωτική λόγω κύησης ή πρεπει πρώτα να γίνει επιβεβαιωση με εμβρυακα στοιχεία κ άκουσμα καρδιας;; ( βέβαια αφού όλα πάνε καλα με την χοριακη)

      Εξαρτάται λίγο από το αν είσαι στον ιδιωτικό τομέα ή στο δημόσιο. Εννοείται ότι στο δημόσιο η διαδικασία είναι γενικά πιο εύκολη. Πάντως η επιβεβαίωση της κύησης γενικά γίνεται με υπέρηχο..

      Με το καλό όλα!

      • Ευχαριστώ 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλό μεσημέρι φιλενάδες!!!!

Πρώτη μέρα στην δουλειά μετά από 15 μέρες άδειας και θέλω να φύγω πάλι!!!!

Μου λείψατε πολύ όλες αυτές τις μέρες!

Ελπίζω να είστε όλες καλά, θα διαβάσω τα νέα σας σιγά -σιγά!

Καλώς το καλώς το !

Δεν μας πετυχαίνεις και στα καλύτερά μας -η αλήθεια είναι- αλλά...

ΜΑΣ έλειψες !!!!!! ;) Πώς πέρασες ? Όλα καλά ????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλησπερα ομορεφες!!!τι κανετε???δεν ειστε καλα εεε???ουτε και εγω, καθολου!!!!για πολλους και διαφορους λογους!!!νευρα, στεναχωρια, απογοητευση!!!

αγγελικουλα καλως ηρθες!!!

περιστερω ερχομαι να πιω ουζακι και να φαμε μεζεδακια να μου φτιαξεις την διαθεση!!!

συμπεθερουλα μου γλυκια, πολυ μπαχαλο με τους παιδικους εεε???εσας τελικα δεν σας πηραν???κανενα απτα ομορφοπαιδα σου???ουτε και εμας, οποτε παλι θα πληρωνουμε απο σεπτεμβρη:rolleyes:...ναναι καλα το παιδακι μου και χαλαλι τα λεφτα!!!αν ειχα δυο βεβαια δεν θα μπορουσα να ανταποκριθω σιγουρα!!!

αννια υπομονη λιγο εμεινε!!!

φωτεινουλα νασαι καλα.

φεφακο μου τι καλα που περασατε ομορφα με το μπουμπουκι σας!!!να ξαναπατε συντομα!!!με ξελυγωσες με τα μπουρεκακια!!!ποση μαγια και ποσο αλευρι περιπου???

σας φιλω...δεν ειμαι καθολου καλα!!!παω να μαζευτω και να φυγω, για να χωθω στην αγκαλια της αγαπης μου, και της μικρης και της μεγαλης!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!πω πω εχω καιρο να γραψω,λιγο ο μπεμπης,λιγο το καλοκαιρι που μυαλλο για φαγητα κ τοπικ χιχιχιχι!!!!γι αυτο κ δεινω το παρον στο φατσα μπουκ,μη με ξεχασετε κιολας χιχιχιχι!!!

λοιπον τα νεα μας οπως τα ξερετε,μεγαλωνουμε ομορφαινουμε κ τα σχετικα!αχ ειναι υπεροχο να εισαι μανουλα αλλα οπως ξερεετε εχει κ μια υπεροχγ κουραση..τι να κανουμε θα μπουμε σε ενα καλο προγραμμα κ ολα θα γινουν ευκολοτερα!

ελπιζω να ειστε ολες καλα,φιλακια πολλα ομορφες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

αγγελικούλα καλώς ήρθες!

φωτεινούλα κ άννια φιλάκια!

Άννα, δώσε φιλάκι στο λαιμουδάκι του γιόκα σου!!!!κούκλος!!!!!!

ντάλια μου καλώς ήρθες! μας πετυχαίνεις σε περίεργη φάση...αλλά θα στρώσουμε!

αφροδιτούλα, ελπίζω καλό μου να είσαι σούπερ στις πιο γλυκιές αγκαλιές!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!

Αγγελική καλώς μας ήρθες!Αντε και ερημώσαμε...Περιμένουμε νέα!

Καλώς τη Ντάλια!Οντως μας πετυχαίνεις σε φάση ...ημιδιάλυσης λόγω καλοκαιριού!Αλλά πού θα πάει...

Αννούλα τι κούκλος που έχει γίνει ο στρουμφάκος σας!Μέρα με τη μέρα αλλάζει!Πανέμορφος!!!

Η ζέστη έχει αρχίσει να μας ζεματάει ήδη

Το αντράκι μου έκοψε πάλι το φαγητό από χθες,μόνο γάλα-γιαούρτι και κοιμάται στα πατώματα!!!!!!!!Θα βρίσκει δροσιά...Τι κι αν εχω το κλιματιστικό,αυτός εκεί,στο πάτωμα.

Μακάρι να μου κοβοταν και μενα η όρεξη...ευσεβείς πόθοι!

Για σήμερα μαγείρεμα δεν έχει

Φιλιά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλενάδες μου!!!

Η ζέστη έχει αρχίσει να μας ζεματάει ήδη

Το αντράκι μου έκοψε πάλι το φαγητό από χθες,μόνο γάλα-γιαούρτι και κοιμάται στα πατώματα!!!!!!!!Θα βρίσκει δροσιά...Τι κι αν εχω το κλιματιστικό,αυτός εκεί,στο πάτωμα.

Μακάρι να μου κοβοταν και μενα η όρεξη...ευσεβείς πόθοι!

Για σήμερα μαγείρεμα δεν έχει

Φιλιά

μα να μη χορταίνω χθες βράδυ με τίποτα!!!!!!!!

τον αχόρταγο ρε!!!

πεπόνι, πένες με κιμά, μπουρεκάκια, γιαούρτι πρόβειο, κ πάλι ήθελα κάτι γλυκό!!!!!!!

κ ένιωθα κ το στομάχι άδειο!!!!!!!ήμαρτον!

όσο για τον Φ, τα περάσαμε κ εμεις.

η ρύπα τώρα περνάει φάση θέλω το σεντόνι μου να με κεπάσεις!!!!!!κ ας σκάει ο τζίτζικας!!!!!ιδροκοπάει, αλλά το σεντόνι σεντόνι!!!!!!

σήμερα τρώμε εγώ φασολάκια πάλι κ ο φέφος τα υπόλοιπα μπουρεκάκια.

σήμερα τελευταία μέρα στη δουλειά...γιούπι!!!!!!

άντε να χαλαρώσω, γιατι ήδη βγαίνει όλη η κούραση της χρονιάς κ δεν μαζεύονται τα κομμάτια μου...

φιλούρες!!!!!

καλέ ο στρουμφούλης είναι μια γλύκα σαν τη μαμούλα του!

σειρά τώρα έχει η άννια με το καλό με την στρουμφίτα της!!!!! άντε κοριτσάκι μου καλό, λίγο έμεινε!

μετά η γλύκα μας θα μας κάνει παρέα με το σποράκι μέχρι να γίνει καρπουζάκι με το καλό!!!!!!!

τί όμορφα περνάει ο καιρός παρέα σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

μα να μη χορταίνω χθες βράδυ με τίποτα!!!!!!!!

τον αχόρταγο ρε!!!

πεπόνι, πένες με κιμά, μπουρεκάκια, γιαούρτι πρόβειο, κ πάλι ήθελα κάτι γλυκό!!!!!!!

κ ένιωθα κ το στομάχι άδειο!!!!!!!ήμαρτον!

Ασε αδερφούλα μου υποφέρω!!!

Η ζυγαριά τραβα την ανηφόρα επικίνδυνα...

Link to comment
Share on other sites

πέτα τις μπαταρίες. η ρύπα ξεπάστρεψε την τεφάλ κ έχω λύσει αυτό το ζήτημα!!!!!

ναι:tongue::tongue::tongue:

και αφού σε λίγο θα κυκλοφορω γυμνή γιατί δεν μου κάνουν τα 2-3 κανιόυρια ρούχα που είχα πάρει θα λυθούν όλα τα ζητήματα:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια μαγειροκόριτσα!

Καταρχήν να ευχηθώ χρόνια πολλά στην Ελένη για τα γενέθλια της κόρης της! Ελενίτσα να την χαίρεσαι την κουκλίτσα σου, έστω και λίγο ετεροχρονισμένα!

Δωράκι να τα εκατοστήσετε τα χρόνια σας μαζί με τον αντρούλη σου και να είστε πάντα αγαπημένοι!

Έβιρι πολύχρονη και η κόρη σου για το 2ο όνομά της! Καλώς μας ήρθες κι ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε κι από κοντά!

Φεφάκι μου χρόνια πολλά για το Ρυπάκι! Να είναι γερή και καλότυχη!

Ζωπ, το ατύχημα της φίλης σου με τάραξε! Τι μπορεί να σου συμβεί από την μία στιγμή στην άλλη! Περαστικά της να είναι και να αναρρώσει με τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα όσα έχετε γράψει! Θα το κάνω μέσα στην μέρα και θα σχολιάσω!

Τελικά χθες δεν κατάφερα να σας γράψω τα νέα μας. Θα σας τα πω σήμερα!

Πέρασα 15 μέρες μαζί με τα παιδάκια μου και το ευχαριστήθηκα! Τα πρωινά κάναμε μπάνιο στη θάλασσα, επιστρέφαμε το μεσημέρι για φαγητό και ύπνο και το απόγευμα βολτούλες ή παιχνίδι στην αυλή! Τώρα τα τέκνα είναι στα Γιάννενα για να πάρουν και πανηγυριώτικο αέρα!!!

Και ένα καλό του Χρηστάκου: Χθες είχε πάει η πεθερά μου τα παιδιά να κοινωνήσουν και κάποια στιγμή έψαλε μία κυρία στην εκκλησία το Πιστεύω. Μερακλώνεται και ο γιόκας μου κι αρχίζει να τραγουδάει το Ακαντού!!!! Όταν ήρθε η ώρα να του δώσει ο παπάς την θεία κοινωνία το καμάρι μου δεν αρκέστηκε στην μία κουταλίτσα αλλά ζητούσε κι άλλο! Και όταν του έδωσαν το αντίδωρο, αφού το έφαγε άρχισε να φωνάζει ψωμίιιιιι! Ευτυχώς που το βελτιώσαμε και το λέμε κανονικά πιά γιατί αν το φώναζε όπως παλιά θα γινόμασταν ρόμπα!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

τώρα που είπες για ρούχα...χθες είπα να βάλω άλλη μπλούζα για να πάω στον οδοντίατρο...άλλαξα 3 κ οι τρεις ήταν στενές!!!!άρα;

άρα πλένονται σε πολύ υψηλή θερμοκρασία στο πλυντήριο.

όχι που θα φταίω εγώ1!όχι χαρά μου!

εγώ είμαι καλά, τα ρούχα μου δεν είναι!

πάντως οι στενές μπλούζες μια χαρά είναι για το σπίτι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

αγοράκι μου γλυκό!!!!!!!!ήθελε κ άλλο μαμ του Χριστούλη!!!!!!!!!

ακαντού κ πιστεύω κάνουν σετ!!!!!!αστέρι ο Χρήστος!!!!!!!

να 'ναι καλά τα παιδάκια!

τώρα θυμήθηκα πώς λέμε το ισόγειο...μισόγειο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική ο γιόκας σου είναι γλύκα!!

Μπράβο σας που τα περάσατε όμορφα

Μας ελειψες πολύ όμως

Φεφη φταίει το πλυντηριο λες;Ωραια δικαιολογία!Να το λέω κι εγώ...

Ασε γιατι αρχισα να σχιζοφρενιάζω πάλι!

Ελπίζω αυτος ο καυσωνας να είναι σωτηριος

Να χαθεί τίποτις γραμμάριο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...