Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Αννια με το καλο κοπελα μου!!:P

Παιδια να σας πω τι εχω παθει..ξυπναω το πρωι κανω μια να τεντωθω να ξεμουδιασω, ακουω ενα κλακ στον αυχενα...αυτο ηταν! τωρα μονο απο δεξια μπορω να κοιταζω..! Ποναω πολυ δε μπορω να γυρισω το κεφαλι μου! Αχ γηρατεια!!!!:|

χτες μαζεψα μια τσαντα μαυρη σκουπιδιων ρουχα που δε φοραω και μια τσαντα και πηγα και τα δωσα σε μαγαζι charity, και σημερα λεω να κοιταξω να δωσω κι αλλα...

απο φαγητο λεω να κανω χοιρινες μπριζολες στο φουρνο με σως μελι μουσταρδα και λαχανικα..

φιλια!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε?

Λιγουρευτηκα τα φαγακια τα σουποειδη που λεγατε, εμας μας αρεσει πολυ το κριθαρακι, το αστρακι με κοτοπουλο, το μοσχαρι με μελιτζανες!!

Φεφη κι εμενα δε μου αρεσαν οι μελιτζανες αλλα απο τοτε που βαλαμε στο χωραφι δικες μας και δοκιμασα ξετρελλαθηκα! Καμμια σχεση με τις αγοραστες! Φαντασου οτι τις τρωμε και σκετες, τηγανητες, σα μεζε!

...

φαντάσου ότι μελιτζάνες τρώω μόνο της μαμάς μου ή από το χωριό.

τηγανητές ούτε με σφαίρες! μπλιχ! ή μπλου αχ, όπως το λέει η ρύπα μου!

Παιδια να σας πω τι εχω παθει..ξυπναω το πρωι κανω μια να τεντωθω να ξεμουδιασω, ακουω ενα κλακ στον αυχενα...αυτο ηταν! τωρα μονο απο δεξια μπορω να κοιταζω..! Ποναω πολυ δε μπορω να γυρισω το κεφαλι μου! περαστικά σου κ γρήγορα!εδώ όλος ο κόσμος είναι με πιάσιμο λόγω κλιματισμού. κάνει θραύση το θερμοβάλσαμο!!!!

χτες μαζεψα μια τσαντα μαυρη σκουπιδιων ρουχα που δε φοραω και μια τσαντα και πηγα και τα δωσα σε μαγαζι charity, και σημερα λεω να κοιταξω να δωσω κι αλλα...

απο φαγητο λεω να κανω χοιρινες μπριζολες στο φουρνο με σως μελι μουσταρδα και λαχανικα..

φιλια!

ωραίο φαγάκι!

είσαι ψυχούλα Έλεν!!!μακάρι να το βρεις μπροστά σου κοπέλα μου το καλό διπλάσιο!

Link to comment
Share on other sites

Εγραψα ενα κατεβατο και με πέταξε όξω...

Μπουααααα

Θα τα ξαναγράψω,αλλά σε δόσεις...

Απτόητη!!

Ελεν μπράβο σου!Πολύ καλή χειρονομία!Οσο για το...λυκόπιασμα(ετσι το λεμε εδω,γιατι άγνωστο...)περαστικα!!

Η λογοδιάρροια μου οφείλεται στο γεγονός ότι επεσε η θερμοκρασία αισθητα,οι βεδουίνοι έφυγαν από το δωμάτιο του υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

Και επανέρχομαι στο θεμα με το οποίο από το πρωί σας τα έχω πρήξει!!!

Λοιπόν ο μικρός έφαγε 8 μικρες πηρουνιες βίδες με κιμά και πάνω από μισό τοστ με μαύρο ψωμάκι και διπλό τυρί.

Από ποσότητες δεν ξέρω,αν το παιδί χόρτασε,γιατί με τα αλεσμενα υπολόγιζα αλλιώς

Πεινασμένο δεν τον λες όμως...

Εχει πιει γαλα κονονικά το πρωί,έχει φάει φρουτόκρεμα μπανάνα-μισό μήλο

Καλά δεν είναι από το πρωί;

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα και μοσχαράκι βιολογικό να ξεπαγώνει.Θα του κάνω κοκκινιστό με καροτάκι και ρυζάκι,αλλά όχι μπλουμ όπως το εκανα μεχρι τωρα.Συνταγες του πατρος του αυτες,νοσοκομειακές...

Θα τσιγαρίσω μια σταλα το κρεατάκι με κρεμμυδάκι, να νοστιμίσει.Θα το κανω ελαφρυ,αλλά να μπορούμε να το φαμε κι εμείς.Αμα ξαναπεταξω φαγητό και μάλιστα ακριβοπληρωμένο-βιολογικά όλα-θα κάνει κρακ η καρδια μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μαγειρίτσες μου! Τι μου κάνετε?

ΔΕΝ δουλεύω:D αλλά είμαι Αθήνα ακόμη. Κι αντί να κάνω καμιά δουλειά της προκοπής στο σπίτι, όλο και παίρνει κάπου αέρα ο πισινός μου.:rolleyes: Προσπαθώ να βοηθήσω και τη φίλη μου που είχε το ατύχημα. Ενίοτε γράφω δίπλα... Και διαβάζω πολύ (μυθιστορήματα, κ.λ.π.) - πόσο με ξεκουράζει αυτό!!

Για φαγητό σήμερα είχαμε μπριζόλες στο φούρνο με πατάτες και σαλατούλα.

Δωράκι, περαστικά στη μανούλα σου!!

Ελένη μου, για το στραβοκεφάλιασμα - ζεστά επιθέματα και μυοχαλαρωτικά. Θα έρθεις διακοπές?

Κάντυ μου, πότε θα πάρεις άδεια τελικά?

Άννια, με το καλό η μπεμπούλα σου!!

Η Εβίρι διακοπεύει??

Περιστεράκι, γιατί αγχώνεσαι με το φαγητό του παιδιού? Τώρα περάσατε στα μη αλεσμένα? Δεν τρώει όλα τα φαγητά ή δεν τρώει αρκετή ποσότητα?

Φέφη, αύριο τελευταία μέρα δουλειάς και μετά άδεια?

Αφροδιτούλα, πως είσαι?

Που είναι το Μαράκι και η Αννούλα? Τι άλλο, δε θυμάμαι...

Οι δικές μου ζαλάδες έχουν υποχωρήσει αλλά δεν έχουν εξαφανισθεί. Πιστεύω πως έχουν να κάνουν με τον αυχένα... και ΟΧΙ με εγκυμοσύνη, ονειροπαρμένες! Από Σεπτέμβρη κι εκτός απροόπτου, θα πάω για γενικό τσεκ απ...

Καταλάβατε πως μπήκαμε στον τελευταίο:? μήνα του καλοκαιριού, ε? Μακάρι να τον περάσουμε όμορφα, ξεκούραστα!! Έχει και πανσέληνο απόψε...

Σας φιλώ πέρα για πέρα!


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γλυκιες μαγειρισσουλες!!

μου ειναι αδυνατο όγω χρονου να σας παρακολουθω, απλα δεν προλαβαινω που λενε και oι locomondo αλλα μπαινω και σας ψιλοδιαβαζω στα πεταχτα.

ειμαστε μια χαρα, το Εφακι μου μεγαλωνει μερα με την μερα και εμεις καμαρωνουμε ολο και πιο πολυ.

πλεον τρωμε σχεδον οτι και εμεις χωρις αλατι και ζαχαρη και εχουμε αρχισει και λεμε και κουβεντουλες.

κατα τα αλλα εχουμε πολυ δουλιτσα και οταν προλαβαινουμε κανουμε μπανακια και βολτουλες.

σας φιλω και σας αγαπω ολες πολυ, καλο μηνα και καλες διακοπες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας..

Περιστερακι τι μου κανεις μακαρι να τρωγα κ εγω για βραδυνο μακαρονακια βιδες με κιμα και μισο τοστ διπλο τυρι!! αντι αυτου εφτιαξα κατι μπριζολες που δεν ηταν κ οτι καλυτερο μου μυριζαν και ηταν κ σα λαστιχο..

Φεφη μου σ ευχαριστω για τα καλα λογακια..μου επιτρεπεις να λεω τη μικρη σου Συσα ε? Μ αρεσει περισσοτερο..το Ρυπα δε σημαινει τπτ!

Δωρακι περαστικα στη μαμα σου!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραόλη μέρα!

Παρασκευή σημερα κι έρχεται ο άντρας μου με άδεια! Επιτελους να ειδωθουμε λιγο σαν άνθρωποι!

Δωρακι περαστικά στη μανουλα σου.

Κάντυ περαστικά στη θεια! Μην ανησυχεις με αυτα που λεει ο μικρος. Μπορει να άκουσε κάτι τωρα με αυτο που συνεβη στη θεια και το συνδυασε με τη γιαγια. Το κάνουν αυτο τα πιτσιρικια.

Ελενη Αγγλία περαστικά με το πιασιμο. Μυοχαλαρωτικές αλοιφές και ελαφρυ

μασαζ. Και το κυριοτερο υπομονη.

Περιστερακι μια χαρά έφαγε ο μικρος. Αν ηταν και η πρωτη φορά που ετρωγε μη αλεσμένα να περιμένεις μια μικρη μειωση στην ποσοτητα σε σχεση με τα αλεσμένα γιατι στην αρχη κουραζονται και βαριουνται να μασάνε. Μετά συνηθιζουν και παιρνουν το δρομο τους.

Άννια με το καλό η μπεμπουλα σου!

Μαρια-Ελπιδα τι ωραια που μαθαμε τα νεα σου!

Δε θυμάμαι κάτι άλλο να σχολιασω. Χθες τελικά έφαγα ψάρι. Σημερα έχουμε κοτοπουλο αλλά δεν ξερω πως θα μαγειρευτει.

Φιλιά και καλό ΣΚ αν δεν ξαναμπω.

ΥΓ: Την επομενη εβδομάδα δεν ξερω αν θα μπω γιατι έρχονται επισκεψεις απο ανωτερα κλιμάκια και δεν θα μπαινω στο ιντερνετ στη δουλεια.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ευχαριστω για τις ευχες σας..

εφτιαξα κατι μπριζολες που δεν ηταν κ οτι καλυτερο μου μυριζαν και ηταν κ σα λαστιχο..

ώπα...μακάρι!!!!

Φεφη μου μου επιτρεπεις να λεω τη μικρη σου Συσα ε? Μ αρεσει περισσοτερο..το Ρυπα δε σημαινει τπτ!

ελεύθερα! εδώ κ ο πατήρ της έτσι την λέει ακόμα!

Καλημέραόλη μέρα!

Παρασκευή σημερα κι έρχεται ο άντρας μου με άδεια! Επιτελους να ειδωθουμε λιγο σαν άνθρωποι!

να απολαύσετε ο ένας τον άλλο!

Φιλιά και καλό ΣΚ αν δεν ξαναμπω.

ΥΓ: Την επομενη εβδομάδα δεν ξερω αν θα μπω γιατι έρχονται επισκεψεις απο ανωτερα κλιμάκια και δεν θα μπαινω στο ιντερνετ στη δουλεια.

φιλάκια, καλό ΣΚ κ καλά ξεμπερδέματα με τα ανώτερα κλιμάκια!

χθες όπως σας είχα πει με αφορμή τον οδοντίατρο πήγα με την ρύπα στην εκκλησία, ανάψαμε κεράκι στην Πανανίτσα κ φιλήσαμε όλους τους Αγίους!!!!

βολτάραμε...τί της κάνει εντύπωση ρε παιδιά!!!!!!! να γελάς κ να προβληματίζεσαι...;)

της αρέσουν τα πάρκινγκ!!!!!!στις πυλωτές!

κ οι πινακίδες!!!!!!!"έχει πόγια μαμά κ κεφάλι!!!!!"

"τα χέρια που είναι αγάπη μου;"

με κοιτάζει με απορια!!!!!κ απαντάει "ξαπλώνει μαμά!!!!!!!!":confused:

το βράδυ έδωσε ρέστα με χαδάκια κ φιλάκια με τον μπαμπούλη της!!!!!!!

τον πήρε από το χέρι κ έβλεπαν το φεγγαράκι κ μετά "φίλησε μπαμπά"!!!!!

κ ξανά μανά φίλησε μπαμπά!!!!!!! κ χαδάκια κ ντροπές!!!!!!!!

λιώμα ο φέφος!!!!!

τελικά το βράδυ το γάλα της το κάναμε χλιαρό προς κρύο κ ήπιε από την κούπα με καλαμάκι, λιγότερο απ' το σύνηθες, αλλά πάντως ήπιε, όπως κ το πρωί!

το βράδυ, επειδή όταν πήγα εγώ για ύπνο την είδα μούσκεμα στον ιδρώτα, ενώ κοιμόταν ήδη με το βρακί μόνο, αλλά είχε τυλιχτεί με το σεντόνι σαν κοκορέτσι μέχρι το κεφάλι....έκλεισα τον κλιματισμό, άνοιξα διάπλατα τα παράθυρα κ κοιμηθήκαμε από την κάτω πλευρά του κρεβατιού. σε κάποια φάση που άνοιξα τα ματια μου κοιτάζω δίπλα...άφαντο το παιδί!!!!!έντρομη ανασηκώνομαι κ συνειδητοποιώ ότι είχε πέσει το μαξιλάρι της κάτω κ η ίδια είχε κουρνιάσει δίπλα στον μπαμπά της από την κανονική πλευρά του κρεβατιού! άλλαξα κ εγώ για ασφάλεια κ αργότερα ξύπνησε κ άρχισε την πάρλα!!!!! ζήτησε νερό, είχε κορακιάσει!!!!κ μετά τουαλέτα!!!!!

τί γλυκό που είναι το αγαπάκι μου!!!!!!

σήμερα τρώμε τις τελευταίες μελιτζάνες....

το απόγευμα θα κάνω ραβανί, έχω πολλά αυγά! κ θα βράσω πένες για τον κιμά που είναι έτοιμος. ο φέφος δεν θέλει παστίτσιο...

έτσι αύριο θα κάνω κέηκ κ μπουρεκάκια με τυρί, γιατί έχω σκοπό να καλέσω πιτσιρίκια για παρέα στην ρύπα.

καλημέρες σε όλες τις κοπέλες!!!!!!!

φιλούρες σε όλες τις μουσούδες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααααααααααα!!!!!!

Ζεστη και σημερα.....ας την απολαυσουμε γιατι σε λιγο μπαινουμε στο φθινοπωρο..:-(...(μπλιαααααααααααααχ!!!!!!!)..και αν αρχισουν οι βροχες,πανε οι ζεστες μερες!!!!Τι με επιασε πρωι -πρωι..........

Σημερα εχω απο το πρωι κανω δουλειες.Βγαλαμε την κρεβατοκαμαρα εξω...(Χμμμμ κατω δλδ)..ευτυχως ηρθαν φιλοι μας και μας βοηθησαν με την μεταφορα,αν περιμεναμε απο την μεταφορικη εταιρια να το κανει αυτο....θα θελαν τα διπλα λεφτα..)Τωρα ηρθε το φορτηγο να την παραλαβει και σε καμια ωρα ερχετε η καινουρια μας....(ευτυχως αυτη θα την μεταφερουν και θα την συναρμολογησουν οι ιδιοι)..Οποτε σφουγγαρισα καλα καλα,2-3 νερα και τωρα λαμπει!!!!Επι της ευκαιριας σφουγγαρισα ολο το σπιτι.Λαμπει λεμε!

Ο Θησαυρουλης μου ακομα κοιμαται.Χθες κοιμηθηκαμε στο δωματιο του,εκεινος πανω στο κρεβατι του κι εγω στο συρομενο.Ο μπαμπας στον καναπε του γραφειου.Ασε που χθες βρηκε την θηκη..(που την ειχα μεσα στην κρεβατοκαμαρα,στο μπαουλο.)..με τα βρεφικα του ρουχα-παπουτσια κι εκανε κατι χαρες!!!!Την ανοιγε και επαιρνε τα παπουτσια αγκαλιας και προσπαθουσε να τα βαλει....:lol:...απο την μια γελουσα και απο την αλλη συγκινηθηκα....ποσο εχει μεγαλωσει!!!!!!!!!!

Σημερα θα φτιξω μακαροναδα για μας και μοσχαρακι με κριθαρακι στο παιδι μου!!!!!!!

Φεφη,γελασα με τα λογακια της Συσας.....η ηλικια αυτη των παιδιων μας ειναι η πιο χαριτωμενη-Τρυφερη,αλλα τους κανουν μεγαλη εντυπωση.Εμας εχει κολλησει με τα λεωφορεια...οπου κι αν παμε ψαχνει "φουφουια"χαχαχα.Αφου χτες απο τα τζαμπο,αγορασαμε ενα τεραστιο...δεν εχω που να βαλω τα αλλα ογκωδη φορτηγα-αυτοκινητα,προστεθηκε τωρα κι αυτο!

Ελενη αγγλια περαστικα σου.Χαλια τα κρεατα εκει ε;

Φωτεινη να περασεις ενα πανεμορφο σκ με τον αντρουλη σου.Με το καλο να τον δεχτεις!

Α,δεν σας ειπα....

Πως λεει ο θησαυρος την κρεμουλα..(ειτε αυτη που τρωγεται,ειτε αυτη που βαζουμε σε ποπο-σωμα)..."Μουμουνα"...:tongue:

Και το ονομα του απο "Ηλ"...τωρα το λεει.."ΑΧΑηλ"...και ξετρελενομαι με τον τροπο που το λεει και τονιζει το ΧΑ.:P:p:p

Μα τη λογοδιαροια με πιανει αυτες τις μερες;

Θα απορειτε κι εσεις!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites

είναι πολύ τρυφερή η ηλικία τους! όντως!

φαντάζομαι τον αχαήλ να προσπαθεί να βάλει τα παπουτσάκια αγκαλιάς ...αγάπη μου!

με γειά η κρεβατοκάμαρα!!!!!

η ρύπα θέλει να πάμε βότα με το λεφορείο, απλά ακόμα δεν το έχω ξεκαθαρίσει στο μυαλό μου πώς θα γίνει αυτό. ίσως πάμε στο χωριό μου με το λεωφορείο, αν κ ο μπαμπάς μας έχει αντιρρήσεις, όχι που δεν θα είχε...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε??Εμεις ολα καλα χτες απο τον γιατρο,η μπεμπα μας πολυ καλα εχει φτασει τα 2,5κιλα ο τραχηλος ειναι κλειστος και ο πλακουντας ψηλα...Επισης γυρισε με το κεφαλακι της κατω...Οποτε απο 10/8 και μετα περιμενω...Επομενο ραντεβου γυρω στις 16-20αυγουστου:P

Άντε με το καλό μικρούλι μου !!!! Γερό μωρό μ' έναν πόνο σου εύχομαι !

ούτε κλήση ούτε τίποτα. έλα, θα με βρεις κάτω από τον πόνο μου να μαδάω τον ίσκιο μου!!!!!!

Μαρή Φέφη εσύ παιδί μου είσαι ταλέντο και χαραμίζεσαι....

Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε?

...

Γεια σου ΈΛΕΝ !

Δεν θα μας αρριβάρετε ? Καθόλου ????

Η λογοδιάρροια μου οφείλεται στο γεγονός ότι επεσε η θερμοκρασία αισθητα,οι βεδουίνοι έφυγαν από το δωμάτιο του υπολογιστή

χα χα χα χα χα

Και επανέρχομαι στο θεμα με το οποίο από το πρωί σας τα έχω πρήξει!!!

.....

Καλά δεν είναι από το πρωί;

Μια χαρά τρώει το παιδί δεδομένου ότι είναι αρχή που κόψατε τα αλεσμένα. Σταδιακά θα αυξήσει τις ποσότητες ! Όταν πεινάσει, θα φάει - μην χολοσκάς ντάρλινγκ !

Εβγαλα και μοσχαράκι βιολογικό να ξεπαγώνει....

...Αμα ξαναπεταξω φαγητό και μάλιστα ακριβοπληρωμένο-βιολογικά όλα-θα κάνει κρακ η καρδια μου...

έτσι μπράβο, να αποκτήσουν άλλη διάσταση τα φαγητά του Περιστερακίου !!!!

Και, ναι, είναι κρίμα από τον Θεό -γενικά- να πετάς φαγητά !

Καλησπέρα μαγειρίτσες μου! Τι μου κάνετε?

ΔΕΝ δουλεύω:D αλλά είμαι Αθήνα ακόμη. Κι αντί να κάνω καμιά δουλειά της προκοπής στο σπίτι, όλο και παίρνει κάπου αέρα ο πισινός μου.:rolleyes:Έτσι πρέπει ! Να ξεκουραστείς ψυχικά και σωματικά με όποιον τρόπο σε ευχαριστεί περισσότερο !

Κάντυ μου, πότε θα πάρεις άδεια τελικά? 13-14/08+20-31/08

.....

Καταλάβατε πως μπήκαμε στον τελευταίο:? μήνα του καλοκαιριού, ε? Μακάρι να τον περάσουμε όμορφα, ξεκούραστα!! Έχει και πανσέληνο απόψε...

Σας φιλώ πέρα για πέρα!

Σιγά βρε μην πέσετε από τώρα σε κατάθλιψη... ακούς εκεί ένας μήνας ! Γιατί δλδ ? Τον Σεπτέμβριο λέτε να χιονίσει ???? Ζέστη θα κάνει και πάλι ! Ζούμε σε ευλογημένη χώρα - τέεεεεεεεεεεεελος !:D

καλησπερα γλυκιες μαγειρισσουλες!!

μου ειναι αδυνατο όγω χρονου να σας παρακολουθω.....

σας φιλω και σας αγαπω ολες πολυ, καλο μηνα και καλες διακοπες!!!

Μας λείπεις - αλλά κατανοούμε την απουσία σου ! Να μου φιλήσεις το μονδέλο σου !!!! :cool:

Καλημέραόλη μέρα!

Παρασκευή σημερα κι έρχεται ο άντρας μου με άδεια! Επιτελους να ειδωθουμε λιγο σαν άνθρωποι!

.....

Φιλιά και καλό ΣΚ αν δεν ξαναμπω.

ΥΓ: Την επομενη εβδομάδα δεν ξερω αν θα μπω γιατι έρχονται επισκεψεις απο ανωτερα κλιμάκια και δεν θα μπαινω στο ιντερνετ στη δουλεια. Πω πω τα μεγάλα αφεντικά ε ? Καλά κουράγια !

Επιτέλους δεν λες τίποτε ! Καλά να περάσετε Φωτεινούλα ! Φιλάκια !

χθες όπως σας είχα πει με αφορμή τον οδοντίατρο πήγα με την ρύπα στην εκκλησία, ανάψαμε κεράκι στην Πανανίτσα κ φιλήσαμε όλους τους Αγίους!!!!

βολτάραμε...τί της κάνει εντύπωση ρε παιδιά!!!!!!! να γελάς κ να προβληματίζεσαι...;)

της αρέσουν τα πάρκινγκ!!!!!!στις πυλωτές!

κ οι πινακίδες!!!!!!!"έχει πόγια μαμά κ κεφάλι!!!!!"

"τα χέρια που είναι αγάπη μου;"

με κοιτάζει με απορια!!!!!κ απαντάει "ξαπλώνει μαμά!!!!!!!!":confused:

....

τί γλυκό που είναι το αγαπάκι μου!!!!!!

καλημέρες σε όλες τις κοπέλες!!!!!!!

φιλούρες σε όλες τις μουσούδες!!!!!

Τελείωσες με τον οδοντίατρο ή όχι (πάλι) ???? :confused:

Η φαντασία τους σε αυτή την ηλικία οργιάζει ! Εγώ πάντως πολύ το διασκεδάζω να ακούω ιστορίες από τα στοματάκια τους, και ιδίως τις... απορίες τους ! Αχ και να 'μουνα και πάλι παιδί ! Τί ευλογία είναι ! Καθαρές ψυχές, αμόλυντα μυαλά !!!!

Η Σύσα σου είναι όλα τα λεφτά ! Την αγαπώ ! ΈΞΥΠΝΗ σαν την μαμά της !

................

Α,δεν σας ειπα....

Πως λεει ο θησαυρος την κρεμουλα..(ειτε αυτη που τρωγεται,ειτε αυτη που βαζουμε σε ποπο-σωμα)..."Μουμουνα"...:tongue:

Και το ονομα του απο "Ηλ"...τωρα το λεει.."ΑΧΑηλ"...και ξετρελενομαι με τον τροπο που το λεει και τονιζει το ΧΑ.:P:p:p

Μα τη λογοδιαροια με πιανει αυτες τις μερες;

Θα απορειτε κι εσεις!!!!

Καλημέρα !

Σε περικαλώ μανδάμ Δώρα να την εγκαινιάσεις παντοιοτρόπως την κρεββατοκάμαρη μανίτσα μου !!!! :tongue::tongue::tongue::rolleyes: κι εύχομαι να ακούσομεν καλά νέα εντός ολίγου καιρού.... ευλόγησον !

μουμούνα ! ΜΑ μουμούνα ???? Για θυμήστε μου τί φώναζε ο μικρός της Αγγελικής2 μας στο σούπερ μάτερ ??? ένα πετυχημένο έλεγε κι αυτός αλλά προς το παρόν μου διαφεύγει !

Εχουν πλάκα όλα τους !

Σμπεθέρα ?????? Ου ου !!!! Πού είσαι ντάρλινγκ ????:-P

Link to comment
Share on other sites

η ρύπα θέλει να πάμε βότα με το λεφορείο, απλά ακόμα δεν το έχω ξεκαθαρίσει στο μυαλό μου πώς θα γίνει αυτό. ίσως πάμε στο χωριό μου με το λεωφορείο, αν κ ο μπαμπάς μας έχει αντιρρήσεις, όχι που δεν θα είχε...

Τί μου λες ????? Γιατί έχει αντιρρήσεις ???? Θα γίνει τρομοκρατική επίθεση στο λουλουδιστάν ???? ;):tongue::tongue::tongue::P:p:p Κοροϊδεύω τώρα, δεν ξέρω αν με λαμβανεις ! Όβερ !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...